Gddeishö' Marie bü Inema mode Dat vieren we met iederéén. Tijdens 3 jubileumdagen (13-14-15 november) 127KORTING op onze gehele wintercollectie dames- en herenkleding dameshoeden. Komt u gerust even langs, een hapje en een drankje staan voor u klaar. Tot ziens bij: INEMA MODE Hope born UNIEKE BANG OLUFSEN SHOW Verburgh b.v. ADMINISTRATIEF MEDERWERK(ST)ER enthousiaste regisseur Botermarkt 16 - Tholen 's Maandags gesloten! van kribbe tot kruis NACHTHOOFDEN 13 december ww.verburgh.nl Mededelingen van het waterschap 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 november 2003 Uitgeverij Boekhout is een kleine gespecialiseerde uitgeverij voor de Hollandse aardappel-, groente- en fruithandel. Wij zijn actief met het uitgeven van gedrukte naslagwerken en via AG F Nederland bv een digitale nieuwspagina. Wegens uitbreiding van de activiteiten komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van: In deze functie ben je verantwoordelijk voor de administratie, het verwerken en afhandelen van de post en allerlei andere voorkomende kantoorwerkzaamheden. Het gaat om zo n 10 uur per week. Je tijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Je hebt: - minimaal een Havo opleiding - goede administratieve capaciteiten - goede beheersing van de Nederlandse taal - kennis van Excel en Davilex is een pré - een zelfstandige werkhouding Toneelgroep PJZ Tholen/Sint-Philipsland Oefenavond: donderdag Part- of fulltime werken Ook naast uw baan of onderneming!! Wij bieden o.a. werken vanuit huis, eigen tijdsindeling, evt. opleiding verzorgd door het bedrijf, doorgroeimogelijkheden, goede verdiensten. Wij vragen leeftijd v.a. 23 jr., ambitieus, zelfstandig kunnen werken, goede contactuele eigenschappen. Bel voor een afspraak: 0166 - 60 08 86 HELP HELP HELP Onze onderneming groeit!!! Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's i.b.v. auto. Geïnteresseerd?? Bel: 0166-61 2044 Zorgcentrum Geldershof is een modern zorgcentrum. Het biedt plaats aan 78 ouderen met name afkomstig uit de gemeente Dirksland. In samenwerking met het re gionale verpleeghuis wordt er middels een verpleegunit en meerzorgproject verple ging en begeleiding geboden aan verpleeg- huisgeïndi- ceerde cliënten. Tevens is er in samenwerking met de plaatselijke woningbouwvereniging een woonzorgcomplex gereali seerd waar 20 ouderen ge huisvest zijn. De zorg- en dienstverlening in het woonzorgcomplex wordt aangeboden in samen werking met de thuiszorgor ganisaties. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: dhr. J.G. Don, zorgmanager Zorgcentrum Geldershoftel. (0187) 602055 of dhr. P.C. Goedhart, manager wonen/dagbesteding Sjaloom Zorg, tel. (0187) 609400 De sollicitatiegesprekken zullen in principe plaatsvinden op woensdag 2 december a.s. Een schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 22 november 2003 richten aan: Regiokantoor Sjaloom Zorg, t.a.v. mevr. M.C. Quist, senior PAO, Watertoren 8c, 3247 CL Dirksland. aanvang 19.30 Meulvliet Jholen Poortvliet, Jl Neale tel. 672547; Oud-Vossemeer, Plusmarkt; Stavenisse, I De Meermarkt; Sint-Annaland, Pleune; Sint-Maartensdijk, Cafetaria 't Centrum Sint-Philipsland, De Kleine Wins! Tholen, FotoTholen. j/NCOBS vrijdag 21 november 13.00 - 21.00 uur zaterdag 22 november 10.00 -17.00 uur vrijdag 28 november 13.00 - 21.00 uur zaterdag 29 november 10.00 -17.00 uur koopzondag 30 november 12.00 -17.00 uur BIJ JACOBS WOONCENTER ■flfiMttiifeaai Bang Olufsen maakt unieke audio/videoproducten die perfect aansluiten bij ieder interieur. De wereld van Bang Olufsen sluit goed aan bij die van Rolt Benz. Daarom wordt er door Bang Olufsen dealer Verburgh en Jacobs Wooncenter een show georganiseerd, waar wij u graag de unieke eigenschappen van onze producten demonstreren. Maak kans op een draadloze telefoon van Bang Olufsen, de BeoCom 4. U hoeft alleen maar de antwoordkaart in te vullen tijdens de showdagen Graag tot ziens in Roosendaal! Antwerpsestraat 12-16, 4611 AG Bergen op Zoom, Tel. 0164 237 940 Personeel Als je ervan overtuigd bent dat wij niet om je heen kunnen, post dan van daag nog je C.V. en vermeldt separaat waarom je denkt onze kandidaat te zijn. Sollicitatie: Reacties uiterlijk 30 november naar: Uitgeverij Boekhout Hertenkamp 7, 4691 RJ Tholen Tel. (0166) 663805 Fax (0166) 663304 1 of per e-mail: info@agf.nl Internet: www.boekhout.nl www.agf.nl zoekt per direct 'ill u reageren, bel don: 0166 - 60 44 90 bgg: 06 13 30 22 35 Sjaloom Zorg is een regionale netwerkorganisatie die bege leiding, hulp en ondersteuning biedt aan ongeveer 100 men sen met een lichamelijke en verstandelijke handicap en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van logeeropvang tot dagbe steding en begeleidende woonvormen. Sjaloom Zorg heeft zes zorgvoorzieningen en een dagbestedingsproject van waaruit 100 medewerkers werkzaam zijn. Een regiokantoor, gevestigd in Dirksland ontwikkelt strate gisch beleid en ondersteunt de organisatie bij de uitvoe ring van haar kerntaken. Sjaloom Zorg werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorgvraag en het volwaardig burgerschap van cliënten centraal. In Dirksland ontstaat een uniek samenwerkingsproject tus sen Zorgcentrum Geldershof en Sjaloom Zorg: woonvoorzie ning Akelei waar 16 cliënten met een verstandelijke beper king woonachtig zullen zijn. Voor de intern wonende cliënten in deze woonvoorziening en Zorgcentrum Geldershof zijn we per 1 januari 2004 op zoek naar enthousiaste minimaal 5 nachtdiensten per maand (van 23.00 tot 7.00 uur) T aken/verantwoordel i j kheden het verzorgen van de cliënten van woonvoorziening Akelei en Zorgcentrum Geldershof het overnemen van de werkorganisatie van de avond dienst, het controleren van de avonddienst en het toezien op de nachtrust het verrichten van voorkomende administratieve werkzaam heden een bijdrage leveren aan het inwerken van nieuwe collega's U bent iemand die: in het bezit is van een relevante MBO/HBO opleiding, bijv. SPW-4, HBO-V, A- ,B- of Z- Verpleegkunde affiniteit heeft met de ouderen- en gehandicaptenzorg zelfstandig kan werken binnen het kader van het individu ele zorgplan beschikt over goede sociale en communicatieve vaar digheden flexibel is en kan improviseren zich mondeling en schriftelijk goed kan uitdrukken Gezien de doelgroep van de cliënten vragen we respect en in voelingsvermogen met de achtergrond van beide organisaties en de doelgroep. U komt in dienst bij Zorgcentrum Geldershof. Het salaris (FWG 40) en een goed, flexibel secundair ar beidsvoorwaardenpakket zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Er zijn bij- en nascholingsmogelijkheden. voorverkoopadressen: LH C E N T t R De Meetert 10, Roosendaal Telefoon: 0165 53 52 55 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt het volgende bekend: Gebiedscommissies Binnenkort vergaderen de gebiedscommissies Walcheren/Noord-Beveland en Schouwen-Duiveland van het waterschap. Tijdens deze vergaderingen komen allerlei gebiedszaken aan de orde. Direct na de opening van de vergadering kunt u uw mening over een punt op de agenda uiteen zetten. Voor meer informatie over de agendapunten kunt u contact opnemen met het waterschap, 0113-241000. Locaties Walcheren/Noord-Beveland: maandag 17 november 2003 in het kantoor te Grijpskerke (Baayenhovenseweg 4a). De vergadering begint om 19.30 uur. Schouwen-Duiveland: maandag 24 november 2003 in het Multifunctioneel Centrum Zierikzee (De Huijbertstraat 35). De vergadering begint om 20.00 Verkeersbesluit Kamperland Het volgende verkeersbesluit is genomen: Het gedeeltelijk afsluiten van de Veerseweg te Kamperland voor voertuigen op meer dan twee wielen, door middel van het plaatsen van een paal in het wegdek van de Veerseweg. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan iedere belanghebbende vanaf 17 november tot en met 28 december 2003 tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift met in ieder geval een datum en een motivering, kunt u sturen aan waterschap Zeeuwse Eilanden, postbus 114, 4460 AC Goes. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaarmaker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Zo'n verzoek kunt u richten aan de voor- zieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuurs recht, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Van kracht Het besluit is van kracht vanaf 29 december 2003, ten zij met toepassing van artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorzie ning en hierop positief is beschikt. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl BANG OLUFSEN

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8