GESLOTEN Familieberichten s J j 4695 ED Sint-Maartensdijk, Plaats uw familieberichten inde Eendrachtbode van 20 t/m 24 oktober Voor spoed: dr. Janssen, tel. 664126 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 oktober 2003 Lars Pieter Frans Sascha mw—mp—1 ii in mil ii in i ii iii Jan, ANTHONIE GELUK TON GELUK Dag lieve buurman TON JACOB SMITS ADRIAAN VAN DER KLEIJN WILHELMINA BOLIER OMA MINA WILHELMINA BOLIER MAATJE QUAAK-LANGEJAN MARINUS CORNELIS FRIDERICHS JOHANNES WINKEL CORNELIS DE KOK JACOBUS WILLEM VAN HOUDT ADRIANA HELENA VISSERS- KIEBOOM LAURENTIUS DE JONGE LOUW DE JONGE JOHANNA VAN AS-BIJL MAATJE MARIA LAROOIJ- DE WILDE Bedankt Willy Koopman-Paans VERHUISBERICHT 1 j3mi Praktijk en apotheek Dr. Jahangir, Sint-Maartensdijk wegens vakantie Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon op 29 september 2003. We noemen hem Lars Ronnie Chantal Gunter 4651 WR Steenbergen Kloosterturf 13 3.115 gram 52 centimeter 22.58 uur gr «'«J»»»—!— Het geluk dat groeit, een stukje leven dat bloeit, is waar wij, al is het nog zo klein, ontzettend gelukkig mee zijn. Geboren op 30 september 2003. Dochter en zusje van Frans, Marleen en Tamara Ponse Westpoort 20 Tel. 0166-663098 Tijdelijk adres: Ziekenhuis Lievensberg, Bergen op Zoom, Kamer 12, afdeling 4. wmmammmm Vol liefde en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Sven Pieter 7 oktober 2003 Jeroen, Esther en Emma van Hemert Veilingweg 5 4697 RB Sint-Annaland Tel. 0166-654342 eindelijk vrij! Wat zijn we allen blij. Jullie kleinkinderen roepen in koor: opa, kom ons maar halen hoor! Om te sjoelen of dammen, zijn we altijd bereid. We hoeven nu niet zó meer te letten op de tijd Je kleinkinderen Sint-Annaland, oktober 2003. Vol van verdriet en vol herinneringen aan de liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Anna Adriana Heijboer 26 december 1938 f 1 oktober 2003 De Heere heeft hem voor ons op het aller onverwachts weggenomen Sint-Annaland: Anny Geluk-Heijboer Marcel (in herinnering) Bruinisse: Eline Aarnoudse-Geluk Peter Aarnoudse Dianne, Colinda, Mirjam Sint-Annaland: Carmen Verburg-Geluk Kees Verburg Cora, Tom, Mare 4697 CP Sint-Annaland Doublethstraat 13 J.l. maandag 6 oktober om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Geschokt ontvingen we het bericht van het plotseling overlijden van onze vriendelijke en behulpzame buurman Wij wensen Anny, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met dit grote verlies. De buren: Fam. Van Poortvliet Fam. V.d. Ouden Fam. Elenbaas Fam. Ridderhof Fam. Goedegebuure Mevr. Quist Sint-Annaland, oktober 2003. Fam. Hagenaars Fam. Quist Mevr. Neef Fam. Khan Fam. Ernens Erwin en Petra We zullen je zorgzaamheid en vriendschap nooit vergeten. Jan en Elna Ingmar, Lennert, Roald Sint-Annaland, oktober 2003. Wij ontvingen het droeve bericht, dat op 4 oktober te Salford (Canada) is overleden onze geliefde broer echtgenoot van Eefje Hardeman op de leeftijd van 72 jaar. Stavenisse: A.J. Smits C.W. Smits-Eerland Stavenisse: W.J. Andriesse-Smits Norwich (Canada): J.W. Smits Stavenisse: J.M. van Oeveren-Smits A.L. van Oeveren Stavenisse: N.C. Smits-Smits H. Smits Oktober 2003. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit. Dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Adriaantje Johanna Bossers op de leeftijd van 81 jaar. Mevr. A.J. van der Kleijn-Bossers Jaap Jan en Carin Tijmen, Jette, Jan Bergen op Zoom, 3 oktober 2003. Correspondentie-adres Fam. Van der Kleijn, Mosselkreekstraat 21, 4675 BN Sint-Philipsland. De rouwdienst werd gehouden op dinsdag 7 oktober om 13.00 uur in dorphuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 te Sint-Philipsland, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond op de Algemene Begraafplaats aldaar. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een lief devolle verzorging in zorgcentrum De Schutse, rustig en kalm, zoals haar leven was, van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1974 weduwe van Izak Johannis van der Werf t 6 oktober 2003 Sint-Annaland 24 november 1920 Scherpenisse Sint-Annaland: C.P. Mosselman van der Werf W.J. Mosselman Tricht: G.M. van der Werf A. de Hoog Sint-Maartensdijk: J.C. Guequièrre- van der Werf D. Guequièrre Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres Familie Mosselman-van der Werf, Veilingweg 11,4697 RB Sint-Annaland. D.V. zaterdag 11 oktober om 13.45 uur wordt de rouwdienst gehouden in de zaal van zorg centrum De Schutse, F.M. Boogaardweg 19a te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van De Schutse. Geen bloemen Wij zijn bedroefd om het verlies van onze Jaap en Anita Rijnberg Stefanie en Jeffrey Abbie en Miranda Hommel Jordy en Sabine Erik en Roy Guequièrre Oktober 2003 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weg genomen mijn geliefde schoonzus en tante weduwe van Izak v.d. Werf Scherpenisse: L. Bolier-van Doezelaar Neven en nichten 7 oktober 2003 Bedroefd delen wij u mede dat, na weken van hoop en vrees, in haar woonplaats Emmel- oord is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster A. van Poortvliet Chris Veraart Sint-Maartensdijk, oktober 2003. Heden overleed na een moeizame levens avond onze lieve broer, zwager en oom weduwnaar van T.W. Quartel Oud-Vossemeer, 15 september 1920 t Tholen, 3 oktober 2003 Onze dank gaat uit naar het personeel van huiskamer 1 (Vliedberg) (Canada) Campbell River: L.M. Friderichs F. Friderichs-Watson Bergen op Zoom: M.C. Bouman-Friderichs Tholen: A.H. Friderichs G.E.D. Friderichs-Geluk Neven en nichten Zorgcentrum Ten Anker 4691 Z A Tholen Correspondentie-adres M.C. Bouman-Friderichs, Bloemendaal 61, Flat 2514614 CZ Bergen op Zoom. Dinsdag 7 oktober heeft de crematieplechtig heid plaatsgevonden in de aula van het crema torium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Moe en verlangend naar het einde is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Geertje Boonstra Geboren 16 september 1914 Leek Overleden 4 oktober 2003 Tholen Krimpen a/d Lek: Sieta en Mimmo Rotterdam: JoopenCarla Poortvliet: Nanne (in herinnering) en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres Familie Marinelli-Winkel, Behouden Huis 19, 2931 RG Krimpen a/d Lek. Woensdag 8 oktober heeft de crematieplechtigheid plaats gevonden in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij zolang van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde vader en opa sinds 28 november 1993 weduwnaar van Willemina Jannetje Meijer Geboren Overleden 16 februari 1912 3 oktober 2003 'Sterke de Heere ons in dit verlies Vleuten: Janny de Leeuw-de Kok Henk de Leeuw Sint-Philipsland: Jaap de Kok Inés de Kok-Roa Liliana Carlo 4675 CR Sint-Philipsland Eendrachtstraat 9 J.l. woensdag 8 oktober om 13.00 uur is de rouwdienst gehouden in het verenigingsge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeente te Sint-Philipsland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Sint- Philipsland. Het plotselinge overlijden van onze lieve man, vader en opa heeft velen met ons diep geschokt. De talrijke blijken van deelneming getuigen van de grote plaats die hij innam. Dat u aanwezig was op zijn begrafenis of op andere wijze blijk gaf van uw medeleven is ons tot steun en troost geweest. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u hiervoor onze oprechte dank. H.M. van Houdt-van den Berge Kinderen en kleinkinderen Scherpenisse, oktober 2003. Uw aanwezigheid Uw brieven en kaarten Uw medeleven Uw bewogenheid bij het afscheid van mijn lieve levenspartner, onze moeder, schoon moeder en oma was en is ons tot grote steun en troost. Hartelijk dank. D.M. van Bloppoel Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Geertruidenberg, oktober 2003. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in de oogst geloven waarvoor ik dien. A. Roland Holst Dankbaar voor zijn leven, maar bedroefd om het afscheid, delen wij u mede dat is overleden Louw in de leeftijd van 90 jaar. Emmeloord: J. de Jonge-Lanen Halsteren: C. de Jonge-Reynders Neven en nichten Zorgcentrum St. Elisabeth Halsteren, 30 september 2003 Correspondentie-adres: Oosterringweg 64, 8314 PV Bant De plechtige uitvaartdienst is gehouden op zaterdag 4 oktober in de parochiekerk van de H. Quirinus, Dorpsstraat 51 te Halsteren, waarna wij hem hebben begeleid naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats te Halsteren. Met dankbare herinneringen voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en heeft betekend, delen wij u mee dat op 90-jarige leeftijd is overleden onze buurman Hij was een zeer behulpzaam en zachtmoedig man. H.M. v.d. Slikke-Donken Jan en Tina v.d. Slikke-Suurland Frans v.d. Slikke Piet en Coby v.d. Slikke-Klaasse Riet en Arie Bouman-v.d. Slikke 30 september 2003 De overweldigende belangstelling en deelne ming die u heeft betoond tijdens de ziekte en ook na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank, uw mede leven is ons tot steun geweest. Familie Van As-Scherpenisse Familie Van As-Vroegop Poortvliet, oktober 2003. Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Het heeft ons goed gedaan om zoveel medele ven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben mogen ervaren na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Scherpenisse, oktober 2003. 19 september was voor ons een dag die onvergetelijk heten mag. Na de Heere bedanken we samen bestuur, team, ouder- en feestcommissie met name; ouders en alle kinderen van beide scholen 's avonds de gasten van binnen en buiten Tholen... Telkens als de post was geweest was het weer een feest Zoveel mooie kaarten en wensen van wel 350 mensen. Bloemen, planten en cadeaus 'we bin as un bezem zo groos'. Bedankt, ook namens Chris en kroost Sint-Maartensdijk, oktober 2003. Hartverwarmend. waren de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen tijdens mijn vijf weken lange opname in het U.Z. Antwerpen en ziekenhuis Lievensberg. Het was en is mij, maar ook Kees en de kinderen, tot grote steun. Nogmaals onze hartelijke dank. Adri Bal Tholen, oktober 2003. Oud adres: Mevr. Fonteijne-Quaak Pr. Hendrikstraat 14, Sint-Philipsland Nieuw adres: Zorgcentrum Ten Anker, Kamer 018, tel. 0166-6050 59, Pr. Clausstraat 1,4691 ZA Tholen. Tevens wil ik u allen heel hartelijk bedanken voor de kaarten, telefoontjes en andere attenties die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. ÊÊ'f 'PfÊ lÉHÉL. 't Is aan deze Zeeuwse meid niet te zien, dat ze 6 oktober Sarah heeft gezien Hartelijk gefeliciteerd Rien Mireille, Amo Owen Jürgen Jacomina xxx Het is echt waar, dit meisje wordt morgen 40jaar Stavenisse, oktober 2003. Hartelijk dank voor de vele bezoekjes, tele foontjes, kaarten, bloe men en andere attenties die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Toos Hage-Polderman Sint-Annaland, oktober 2003 Schoolstraat 21 Bij deze willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en andere atten ties die wij kregen bij onze verloving. Jojanneke Goedege buure Jan Geluk Tholen, oktober 2003. Via deze weg wil ik graag iedereen bedan ken voor de belangstel ling, getoond tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis te Leiden. Het was hartverwarmend om zoveel kaarten en attenties te mogen ont vangen van mensen uit de gemeente waar ik al zolang weg ben. En ook de vele reacties aan mijn ouders gericht. Bedankt daarvoor. Joke Voets-de Groen Monster, oktober 2003 Waterlijn 16 Voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus die we bij ons 30-jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen wil len wij u hartelijk dan ken. Wim en Lia Pleune Sint-Annaland, oktober 2003 Hierbij wil ik graag iedereen bedanken voor de vele telefoontjes, kaarten, fruit, bloemen en alle andere attenties die ik heb gekregen bij mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Janny Hartog- v.d. Hoek Poortvliet, oktober 2003 Voor de vele blijken van meeleven voor en tij dens mijn verblijf in het Erasmus M.C. en bij thuiskomst wil ik ieder een hartelijk bedanken. D. Tichem Scherpenisse, oktober 2003 Hartelijk dank voor de vele bezoekjes, tele foontjes, kaarten, bloe men en andere attenties die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Ina van Duuren- Geense Sint-Philipsland oktober 2003 Wilhelminastraat 55 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor alle kaarten, bloemen en geld die wij bij ons 12Z- jarig huwelijk hebben ontvangen. Cor en Christina Stokman Angela Mandy Lenny Sint-Maartensdijk, oktober 2003 Voor alle kaarten, bloe men en attenties, gekre gen voor ons 30-jarig huwelijk, willen wij allen hartelijk bedanken. Gerard en Aartje Eerland Ook de kinderen bedankt voor de fijne dag; 't was een verras sing en onvergetelijk. Stavenisse, oktober 2003 Graag willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die we mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter en ons zusje Paula. lek en Hera de Vos Jan, Han, Marden, Conny, Hermien, Nienke en Kees Stavenisse, oktober 2003 Kerkstraat 27 Wij zijn verhuisd van: Bierensstraat 47 Sint-Annaland naar: Zorgcentrum De Schutse Kamer 63 F.M. Boogaardweg 10 4697 GM Sint-Anna land Tel. 0166-65 8663 G. van der Reest C.J. van der Reest- Fase

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4