'We moesten met iedere klant in de winkel wel een babbeltje maken' Omwonenden verwachten extra verkeersdrukte bij Vijfhoek Ruim baan voor Ponderdag 18 september 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 Ie is pas een week terug van haar stage in een pretpark n de Verenigde Staten. En moet weer wennen aan het schoolleven hier. De 18-jarige Lisette Griep uit Tholen 'erbleef drie maanden in de miljoenenstad Cincinnati. Ie verkocht souvenirs aan de bezoekers van een van de grootste Amerikaanse pretparken buiten de stad. Ameri kanen willen plezier en actie, zegt ze. Maar zelf maakte it ook het een en ander mee. Lisette Griep uit Tholen liep stage in pretpark in Verenigde Staten Geteisterd Bekneld Either Vroegop (16) ut Poortvliet (BROM)FIETS NODIG? Tweewieler Service jV v.d. Zande ff Bieren horen in prachtige polders, gïen campings Stemmen van lezers Er zijn ongeveer 75 belangstellenden voor het nieuwe ap partementencomplex voor senioren boven het te bouwen medische centrum de Vijfhoek in Tholen. Een deel daar van bezocht woensdagavond de informatie- en inspraak avond in Meulvliet, maar liet niet van zich horen. Dat de den wel de bewoners van de Jan van Bloisstraat. Zij vrezen voor verkeersoverlast bij het complex en zeker wanneer de in- en uitgang van de parkeergarage aan hun straat komt. Volgens enkele bewoners heeft de gemeente niets gedaan met de kritiek die vorig jaar juni is geuit op de inloopavond. Ook toen werd er gewezen op de toena me van het verkeer. Erg smal Grondwater In- en uitgang parkeergarage Jan van Bloisstraat blijft heikel punt Onvrede Jsette zit op het Albedacollege in botterdam. Ze is derdejaars detail- tandel van deze 3-jarige middel- tare beroepsopleiding. Ze kon dezen. Stage lopen in Nederland )f Amerika. Ze koos voor de Ver enigde Staten. Met nog drie ande- •e studenten uit haar klas. „We eenden de verhalen van de studen- en die er vorig jaar waren ge weest. Die waren erg enthousiast. We konden kiezen tussen Buffalo in de staat New York of Cincinnati in de staat Ohio. Daar was de vori ge groep ook geweest." Het werd Kings Island, een van de zeven pretparken van het Ameri kaanse bedrijf Paramount. „Een soort Sixflags maar dan vele ma len groter. Echt supergroot. De grootste van de zeven." Ze verbleef in een appartement met totaal twaalf stagiaires uit Ne derland, de andere groep van acht kwam uit Nijmegen. De eerste week kregen ze trainingen. Hoe ze de kassa moesten bedienen in de souvernirswinkel, hoe ze met klanten om moesten gaan, wat ze moesten doen bij calamiteiten. „De tweede week begon je pas echt. Het is een pretpark met heel veel grote attracties, veel achtba nen (rollercoasters). Zoveel attrac ties en zo groot heb ik er nog nooit bij elkaar gezien. En heel Ameri kaans met veel eet- en drinkgele- genheden. Lisette verkocht er souvenirs van het pretpark in een van de dertig winkeltjes op het terrein: shirtjes, bekers, badges, zonnebrillen, knuffels, petjes, aanstekers, snoep, beeldjes. Alles voorzien van de la bels van Paramount. „Echt prulla ria. Ik heb er niks van meegeno- meo." Daarnaast verhuurde ze klusjes, kinderwagens en rolstoe len Het pretpark wordt vooral door jongeren bezocht. Vooral twinti gers die veertig dollar neertellen om binnen te komen. Maar ook hele gezinnen bezoeken het park voor een dagje actie in een van de vele attracties op het immense ter rein even ten noordwesten van Cincinnati in de 'midwest.' „Het was er hartstikke druk. We moesten met iedere klant wel een babbeltje maken, een verkoop praatje houden. Alles in het Ame rikaans natuurlijk." Lisette sprak bijna de hele periode Engels om dat er in het appartement ook vaak studenten langs kwamen die ook in het park stage liepen. „Dan ga je geen Nederlands praten." De studenten kwamen overal van daan. Polen, Bulgarije, Rusland. Werk en leren is in Amerika erg op prestatie gericht, heeft ze gemerkt. Aan de stage werden ook hoge ei sen gesteld. „We moesten be drijfskleding dragen. En er goed verzorgd uitzien. We droegen een blauw poloshirt en een kakibroek. Als je niet kon, moest je je op tijd afmelden. We werden ook steeds gecontroleerd als we het park in kwamen of uitgingen. We kregen een personeelspas, moesten elke dag in- en uitklokken. Sinds 11 september 2001 is het strenger ge worden. Ze kijken of er geen wa pens binnengesmokkeld worden. Dat is ook op de vliegvelden zo. Daar moet je nu zelfs je schoenen uit doen. Maar je went er aan. Ik vond het niet vervelend." Het pretpark moet winst maken, dus werd er volgens Lisette elke dag wel naar de omzet van de win kels en de drink- en eetgelegenhe- den gekeken. De artikelen die Lis ette het best verkocht waren wegwerpcameraatjes en zonne brillen. „Zo'n cameraatje kostte 19 dollar. Hartstikke duur. Hier betaal je er nog geen 5 euro voor. Maar ook zonnebrillen heb ik heel goed verkocht. Het was er zonnig en heel warm in die tijd." De stagiaires werkten veertig uur per week. Waren ze de tachtig uren gepasseerd, dan kregen ze vrijkaartjes voor het park. „Die konden we dan weggeven. Maar omdat we niet veel mensen ken den, leverden we ze in voor vrij kaartjes voor baseballwedstrij den." Baseball is er erg geliefd. „Dat zijn grote evenementen. We zijn er heel vaak naar toe geweest. Het is net als met voetbal hier. Al leen gaan daar hele gezinnen heen." Ze heeft zelf ook de nodige attrac ties uitgeprobeerd. Ze ging in alle achtbanen in het park. De houten achtbaan Son of beast die gedeelte lijk in het bos is gebouwd, vond ze het spannends. In totaal maakt het treintje 11 'loopings', 11 maal gaan de bakjes met de inzittenden over de kop. De tocht duurt maar drie minu ten maar is met een topsnelheid van 78 mijl per uur heel adembene mend. In het park is ook de Eiffelto- ren nagebouwd. Niet zo hoog als in Parijs, maar toch nog zo'n 100 me ter hoog. Op het platform bovenin kunnen 150 mensen staan. Ohio wordt regelmatig geteisterd door tornado's. Ook tijdens het ver blijf van de Thoolse gebeurde dat. Het pretpark is er op ingesteld. En heeft zelfs een eigen weerdienst om op tijd te kunnen waarschuwen. „Het was maar een kleintje, maar het stormde heel hard. De tornado zat aan de overkant van de weg. We moesten iedereen evacueren. Je weet waar je de mensen heen moet brengen. Daar zijn protocollen voor. Alle bezoekers moeten dan naar de magazijnen en de toiletten toe. Daar is ruimte genoeg. Iedereen rende en schreeuwde. Je hebt het zelf te druk om in paniek te raken. In de training vooraf heb je ook geleerd om rustig te blijven. We zijn 's nachts tot drie uur bezig geweest om de troep op te ruimen. Het was een grote rotzooi. In de paniek worden er in de win kels bijvoorbeeld rekken met spul len omvergelopen. Er moest water weggepompt worden. Alles moest schoon zijn omdat we die ochtend weer open moesten." De stagiares kookten hun eigen eten. Eten buitenshuis werd wel eens gedaan, maar volgens Lisette is het voedsel er te vet. Om bood schappen te halen moest er een half uur worden gelopen naar de dichtst bijzijnde supermarkt. „We gingen met een taxi. Die is daar heel goed koop. Voor 5 dollar konden we heen en weer. Dat zou hier nooit luk ken." Het appartement kostte 1000 dollar per maand. Water en gas waren daarbij inbegrepen. Electriciteit niet. „We hebben tot zes keer zon der water gezeten. Dan moesten we steeds naar het appartement van de studenten uit Nijmegen om water te halen." In de twee weken vakantie die de stagiares hadden, ging een aantal naar New York en naar Canada. „Ik ben gebleven. Reizen was veel te duur. Drie van ons hebben in New York de stroomstoring meegemaakt, the black out." In Cincinatti kwamen de meeste Nederlanders uit Lisette's groep met de schrik vrij toen ze tijdens een rondritje door de stad met een koets omsloegen. „We zaten er met zijn allen in. Toen de paarden een u- bocht moesten maken, namen ze de bocht te scherp en sloeg de koets om. Ik zat op de hoek en kon er op tijd afspringen. Een van de jongens kwam bekneld tussen de koets en een auto. Hij was er ook afgespron gen maar de paarden trokken de koets weer overeind waardoor hij klem kwam te zitten." Het gebeurde op een druk punt in de stad. Het verkeer kwam stil te staan. „Het was een chaos. Veel politieau to's. We zijn allemaal met een am bulance naar het ziekenhuis ge bracht. We zijn allemaal nagekeken. Enkelen hebben een kneuzing opge lopen. Toen we in de wachtkamer zaten te wachten op een een foto van de röntgen, keken we naar een van de tv-zenders. Daar zagen we de plaats van het ongeval. We waren toen net weg." De dag na het ongeval meldde de groep zich op Kings Island af. „Ze dachten dat we een dagje uit waren geweest. Het klonk erg ongeloof waardig dat we met een koets in het midden van de stad waren omgeval len. Gelukkig was er een collega die het op het nieuws had gezien." Haar indruk van Amerika? „Voordat ik er heen ging, dacht ik dat alles er groot was. Het is ook allemaal groot. Grote steden, wolkenkrabbers, druk verkeer. Cincinnati is een multicul turele stad. Je vindt er alle nationali teiten. Het is een miljoenenstad. Rotterdam is er niks bij." Wat haar ook opgevallen is dat Amerikanen graag actief willen zijn, attracties willen bezoeken. En ook dat het volk spontaan is, vrien delijk, gastvrij, hulpvaardig. „Als je ergens de weg vraagt, lopen ze een heel eind met je mee. Dat zie je hier niet. Dat verschil valt weer op nu ik terug ben." Of ze nog terug wil? „Ja, ik zou wel willen. Het zou ook kunnen. Dan word je supervisor. Dan krijg je de leiding over een winkel met zeven werknemers omdat je er al eerder gewerkt hebt." Ze denkt er over. Ook over wat ze na het mbo gaat doen. „Ik wil hbo doen. Het liefst marketing." Wt voor scooter heb je? Eet Aprilia Rally. Hb je die nieuw of tweedehands ge- kcht? Tveedehands. Hij is anderhalf jaar od, maar hij ziet er nog prima uit. En nieuwe scooter van dit model k<st ongeveer 2500 euro en dat von- do mijn ouders en ikzelf toch wel erg dur. Je zit ook nog met verzekerings- ksten en het aanschaffen van een vlhelm. Alles bij elkaar opgeteld ben jcdan zo'n 3000 euro kwijt. Nu ben il voor de helft van dat bedrag ook pima gesteld. hb je hem van je ouders gekregen of zlf verdiend? E kreeg hem van mijn vader en moe- dr voor mijn verjaardag. Ik ben op 1 sptember 16 jaar geworden, dus ik kn ei* heel dit schooljaar lekker op nar school rijden. leb je een bijbaantje? 1 de zomer heb ik tomaten geplukt o paprika's gesneden bij een teler in Oud- Vossemeer Advertentie I.M. Poortvliet en ik werk iedere vrijdag avond als afwasser in restaurant De Gouden Leeuw in Scherpenisse. Wat vind jij de kick van scooter rij den? Het gaat lekker hard en je bent lekker wendbaar in het verkeer. Als je net als ik altijd gefietst heb is dit natuurlijk een snel en luxe vervoermiddel. Vind je het in de gemeente Tholen vei lig voor scooterrijders? Ik kan niet goed beoordelen of het hier in de omgeving veiliger of onvei liger is dan elders in ons land, maar qua fietspaden is het in de gemeente Tholen best goed geregeld. Als ik een echt gevaarlijk punt moet noemen, dan is dat bij de afslag naar de Lange- weg (bij de watertoren) in Scherpe nisse. Automobilisten die daar van de provinciale weg het dorp indraaien, kijken dikwijls niet goed uit voor fiet sers, brommers en scooters die op het fietspad rechtdoor rijden. Er zijn al enkele ongelukken op die plaats ge beurd. Ben je wel eens door oom agent op de bon geslingerd? Nee, maar ik rijd natuurlijk ook nog maar sinds enkele weken op mijn scooter. Alleen in de polder draai ik het gas vol open en ik probeer me net jes aan de verkeersregels te houden. Heb je een vriend? Nee, nog niet. Wat voor opleiding volg je? Ik zit in het laatste jaar van de vmbo- opleiding aan het Markiezaatcollege in Sint-Maartensdijk. Ik volg de stu dierichting verzorging. Wat voor werk wil je na je opleiding Mioie verhalen de afgelopen we- kei over prachtige oude boerderij- er Het is tenslotte het Jaar van de Berderij. Hopenlijk krijgen meer ei meer mensen oog voor ons al le cultureel erfgoed. Vreselijk vid ik het dan ook te zien, dat de ode boerenschuur aan de Zuid- straat in Poortvliet op instorten staat. Het is de moeite waard deze te herstellen. Een mooie boerderij met karakteristieke boerenschuur, kippen er omheen, kortom, een plek die behouden dient te wor den! Ik hoop dat ook de bestuurders van Tholen voor dit soort dingen oog krijgen en er aan mee gaan werken ze te behouden. Wat ver dwijnt, komt niet meer terug! Zo ook de prachtige polders. Geen uitbreiding dus van bestaande campings, zomerhuizen/chalets, enz., enz., maar boerenbedrijvig- heid, zaaien en oogsten, geluid van tractoren en combines horen daar thuis! To Verkerke, Arnhem. gaan doen? Kapster of schoonheidsspecialiste. Met mensen omgaan en ze er leuk en verzorgd uit laten zien, lijkt me leuk werk. Heb je naast je studie en scooter rij den nog hobby 's? Ik speel gitaar en ik zing als invalster in de Smurdiekse hardrockband Pana- toma. Samen met mijn moeder ga ik iedere woensdag een uurtje zwem men in Steenbergen en ik ga bijna ie der weekend samen met een groep vrienden en vriendinnen uit in bar 't Centrum in Poortvliet. Verder kijk ik op televisie vaak naar de muziekzen ders TMF en MTV en ik volg zowat alle soaps. Zie jij voor jezelf toekomstperspectie ven in de gemeente Tholen Om te wonen zit ik hier prima, maar voor het werk dat ik wil gaan doen zie ik binnen de gemeente Tholen niet zo heel veel mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd in politiek? Nee, daar houd ik me helemaal niet mee bezig. Ga je later ook niet van je stemrecht gebruik maken? Als ik straks naar de stembus mag, zal ik mijn stem wel uit gaan brengen. Ik vind het nu een rommeltje in de poli tiek, maar ik heb nog een paar jaar om me te bezinnen op de politieke rich ting die mij dan het meest aanspreekt. We hebben tijdens de Tweede-Ka merverkiezingen in januari op school ook onze stem uit mogen brengen. De uitslag telde niet mee voor de officiële verkiezingen, maar het was meer be doeld om een goed beeld te krijgen van de politieke voorkeur van de schooljeugd in Nederland. Wordt er naar jouw mening voldoen de voorde Thoolse jeugd gedaan? Er zijn af en toe wel grote feesten in Haestinge, die zijn erg tof. Naar mijn mening ontbreekt het echter vaak aan originele ideeën en enthousiaste vrij willigers die jeugdactiviteiten willen organiseren. Wat bevalt jou het meest in onze ge meente? De rust op het platteland bevalt me wel en het is natuurlijk handig dat we op ons eigen dorp uit kunnen gaan. Als jij het één dag voor het zeggen had, wat zou je in onze gemeente dan veranderen? Ik zou zorgen dat er een overdekt zwembad kwam en een skatebaan. Je mist hier in de buurt ook leuke boe tiekjes met trendy kleding en snuiste rijen voor tieners. Ik betwijfel trou wens of er klandizie zou zijn voor van die winkeltjes in de Thoolse dorpen. Nu ga ik vaak in Bergen op Zoom of Goes shoppen met mijn zus Samantha en mijn moeder. Daar heb je heel veel winkels en hele gezellige terrasjes en restaurantjes. Heb je tot slot nog één ultieme droom wens? Een huisje in Kroatië. We zijn drie keer in dat land op vakantie geweest en de omgeving, het klimaat en de vriendelijke bevolking bevallen me prima. Ik zou daar best kunnen aar den. Lisette Griep moet weer wennen aan het leven in Nederland na een stage van drie maanden in de Verenigde Staten. Architect ir. R.B. Ligteringen van de Sterner Groep lichtte toe waar om er door Castria Wonen en de gemeente voor de in- en uitgang voor de parkeergarage aan de Jan van Bloisstraat is gekozen. Het komt er op neer dat alle andere va rianten die bekeken zijn, niet ge schikt worden geacht. Zo is er bij voorbeeld gekeken naar een ontsluiting aan de Ten Ankerweg. Maar die wordt te druk bevonden, de busbaan zou er voor verlegd moeten worden. Ook een toegang aan de Molen- vlietsedijk stuit volgens de plan nenmakers op bezwaren. Deze straat is al druk met schoolgaande kinderen. Bovendien liggen een ri ool en leidingen in de weg. Ook is gekeken of er rond het ge bouw zelf een weg aangelegd zou kunnen worden, maar dat is vol gens de architect een dure oplos sing. En een in- en uitgang op de hoek van de Jan van Bloisstraat en de Molenvlietsedijk werd ook on derzocht, maar dan zou het gebouw volgens de architect 'ingeknipt' moeten worden. En dat zou afbreuk doen aan het ontwerp van het com plex. De Vijfhoek gaat uit vier blokken bestaan, met het grootste op de hoek van de Ten Ankerweg/Molen- vlietsedijk (5 bouwlagen). In hoog te aflopend naar de bestaande be bouwing aan de Van Bloisstraat en de Ten Ankerweg. De parkeergarage is bestemd voor de bewoners en het personeel van het gezondheidscentrum (huisart sen, tandarts, fysiotherapeut). Om te voorkomen dat de Jan van Blois straat last krijgt van de in- en uitrit van de parkeergarage wil de ge meente er eenrichtingsverkeer, vanaf de Prins Clauslaan. Komend van de Molenvlietsedijk is inrijden wel toegestaan maar dan niet ver der dan de parkeergarage. Maar de bewoners van de Van Bloisstraat verwachten dat de ver keersdrukte door het complex met 35 appartementen erg toe zal ne men. Jolanda van Zetten-Sturris (nummer 27) die straks naast het complex komt te wonen, rekende voor dat er voor drie dokters 18 pa tiënten per uur komen. Juist rond de tijd dat er zo'n 1000 kinderen naar de vier basisscholen gaan. Maar volgens wethouder M.A.E. Velthuis zullen niet alle patiënten met de auto komen en ook niet al lemaal op dezelfde tijd. Bovendien zijn er volgens haar parkeerplaat sen aan de Molenvlietsedijk voor kortparkeerders. En is er bij de huisartsen zelf bij haar weten ook nooit sprake geweest van verkeers problemen. Volgens directeur J.J. Kloet van Castria Wonen was er al sprake van verkeersdrukte (bij de scholen) en zal dat ook zo blijven. „Dat is niet het probleem voor dit complex. Wij kunnen dat niet oplossen." Volgens het echtpaar Van Zetten is de straat erg smal. Als er aan een kant auto's staan geparkeerd, kan er maar een auto over de rijbaan langsrijden. En 'creëeren de wo ningstichting en de gemeente met het complex er extra verkeersdruk te.' Volgens ambtenaar R.D. Roeland hebben bewoners vanaf huisnum mer 30 tot en met 50 de garantie dat ze hun auto voor hun huis kun nen blijven parkeren. Hij wees op een soortgelijk project in Hein- kenszand waar bleek dat slechts een op de twee bewoners van het complex een auto heeft. „Castria neemt met 52 plaatsen een over maat van parkeerruimte op in het complex." Hij wees ook op de ex tra parkeerplaatsen die in de Jan van Bloisstraat bij het gebouw ko men. Maar mevrouw Van Zetten was al lerminst overtuigd. Als verkeersou- der en voormalige verkeersbri- gadier is ze goed op de hoogte van de situatie. „Ik weet hoe belabberd het is bij het uitgaan van de scho len." Ze wees ook op de bestellin gen van Graag gedaan (tafeltje dekje) die er zullen plaatsvinden. Of verzorgenden die vanuit Ten Anker naar het complex gaan, maar Kloet vond dat de zaak niet opge klopt moest worden. „Als je al die problemen wilt oplossen, dan moet je hier een parkeerterrein maken." Ook werd er gewezen op de bezoe kers van het appartementencom plex die met de auto komen. Die zullen volgens Ligteringen in de omgeving een plekje voor hun ver voermiddel moeten zien te vinden. Kloet benadrukte nogmaals dat alle parkeerproblemen niet opgelost kunnen worden. Maar dat er bij voorbeeld wel in de buurt, bijvoor beeld bij Meulvliet, plaats is om de auto kwijt te kunnen. Raadslid C. van der Horst (ABT) gooide het over een andere boeg. Ze vroeg of er bij het uitgraven van de middenvest - schuin tegenover het nieuwe complex - niet een strook kan blijven liggen als par keerterrein. Maar wethouder Vel thuis voelde daar niets voor. „Ik woon zelf op de Markt en parkeer de auto altijd op de Bosstraat. Per soneel dat Van Ten Anker naar de Vijfhoek moet, kan toch ook dat stukje lopen?" Bewoonster Karin Boer maakte op merkingen over de hoogte van het gebouw. Het complex verrijst te genover haar huis. „De Vijfhoek wordt vijf hoog. Is dat niet wat te hoog gegrepen?." Volgens Ligteringen is dat niet aan de Van Bloisstraat het geval. De hoogte is vergelijkbaar met een eensgezinswoning: drie lagen, waarvan twee woonlagen en een kap. „Dat ervaart u straks niet. U kijkt straks tegen twee bouwlagen met een daklijst aan." Raadslid J. Bijl (CDA) wilde we ten hoeveel huur- en koopwonin gen er in de Vijfhoek komen. Vol gens Kloet is dat nog niet bekend. En zal eerst de officiële procedure moeten worden doorlopen. Bijl, die de discussie zo eens had aange hoord, zei dat er door de plannen makers 'niet veel is geleerd.' Hij wees erop dat er vorig jaar ook al uitvoerig op de verkeersdrukte en het parkeren was gewezen. „Daar is niet veel mee gedaan. Straks koopt niemand een appartement omdat ze er niet kunnen parke ren." A. Nijs uit de Van Bloisstraat zei bang te zijn dat het grondwater on der zijn woning omhoog zal ko men als er een parkeerkelder wordt gebouwd. Volgens de wethouder heeft deze problematiek de aan dacht. Het verbinden van de noord- en middenvest is daar een onderdeel van. Volgens de architect zullen er bo- Directeur J.J. Kloet van Castria Wonen in gesprek met belangstellenden voor het appartementencomplex. ringen worden verricht. Hij ver wacht dat het grondwater door de ingreep 'nagenoeg niet' omhoog komt omdat het volume van de kelder beperkt is. Ongerustheid over het grondwater was er ook bij mevrouw Van Zetten. Zij wees er op dat 'veel huizen op betonnen balken liggen.' Die zouden kunnen gaan drijven als het grondwater oploopt. Maar volgens Ligteringen wordt er een damwand geslagen voordat de put. wordt gegraven. „Aan de totale grondwaterstand doen wij niets." Uit onvrede met de beantwoording verlieten Bijl en M. Geluk voortij dig de zaal. Na de pauze was er ge legenheid formeel bezwaar in te dienen. Daar maakte alleen C. Schot uit de Van Bloisstraat ge bruik van. Hij pleitte voor de in- en uitgang van de parkeergarage te verplaatsen naar de Ten Ankerweg. Na de sluiting bleven belangstel lenden na om de tekeningen te be kijken en met de betrokken wet houder, ambtenaar en architect te discussiëren over het plan. Een van hen stelde voor om een vijfde afslag in de rotonde te maken om zo op het terrein van het complex te komen. Hierdoor zou de Jan van Bloisstraat kunnen worden ont zien. Bewoner J. Bijl van de Jan van Bloisstraat 30 vatte de avond zo samen: „Het is voor de mensen die belangstelling hebben om er te gaan wonen, niet leuk, maar het worden wel onze buren. Het plan is hetzelfde gebleven. Gewoon een lachertje. Zuur voor de omwonen den die dit vorig jaar ook al naar voren hebben gebracht." Het plan ligt tot en met 24 septem ber ter inzage. Tot dan kunnen er bezwaren worden ingediend. Dan buigt het college er zich over, waarna er weer binnen vier weken bezwaren kunnen worden aangete kend. Omwonenden lieten al we ten dit gezamenlijk schriftelijk te zullen gaan doen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 3