A J Familieberichten r v Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode 1 Vi Toyota vorkheftruck 1,5 ton L.P.G. I.P.S. 4 Donderdag 11 september 2003 w Armando Adriaan. Dingenus V ■N Pi Leen 8z Els Smits-Marimssen J Cees en Chantal op a en oma Van Poortvliet N (rerard en Aartje Eerland- de Ruiter J. Everaers en A.M. Everaers-Cruiljam JOHANNA VAN AS-BIJL wJ JOHANNA VAN AS-BIJL JOHANNA VAN AS-BIJL JOHANNA VAN AS-BIJL MARIA JOHANNA APOLONIA BEUNS-HOMMEL MIRANDA BEUNS-HOMMEL FREDDIE V.D. HEIDE FRED V.D. HEIDE ELIZABETH MARGARETHA NOORTHOEK ELIZABETH MARGARETHA BOUDELING-NOORTHOEK E.M. BOUDELING-NOORTHOEK JACOB KOSTER Marian. Proficiat 1978 2003 Vanwege het feit dat dhr. J.W. Duvekot thans directeur, 25 jaar geleden zijn loop baan in het onderwijs begon op de Groen van Prinstererschool te Scherpenisse, wil het bestuur de mogelijkheid bieden om hem en zijn vrouw met dit jubileum te feli citeren. Op D.V. donderdagavond 25 septem ber is er een receptie van 20.15-21.45 uur in het verenigingsgebouw van de Gerefor meerde Gemeente, Schoolstraat 2 te Scherpenisse. September 2003. VORKHEFTRUCK-SERVICE UH.IMV.I.I rïïlïïïïll T jL EENÜRACHTBODE, DE ÏHOOLSE COURANT -1 9t -Ir: r. ia )o: Mi \jb nz mm i Jij bent zo klein, maar groot is het wonder, dat je onze zoon en broertje mag zijn, vinden wij heel bijzonder. Geboren 5 september 2003. Marcel, Diana en Dimitri Mosselman 4697 DB Sint-Annaland Huygensstraat 93 Tel. 0166-65 2604 Tijdelijk adres: Ziekenhuis 'Lievensberg', Bergen op Zoom, afdeling f4, kamer 16. Wekenlang gaf ik kusjes op mama 's buik, eindelijk ben je daar nu uit. Baby, nu lig je in je eigen bed en daar worden de kusjes voortgezet. Zoë Vol liefde verwelkomen wij ons dochtertje en zusje farina Gianna is geboren op 1 september 2003 om 17.55 uur en weegt 3180 gram. Kees en Annelies van Moort Zoë 4698 RV Oud-Vossemeer, september 2003 Philips van Dorpstraat 11 Tel. 0166-672649 Wij, y\brakam van X^ijla jAd ncma omelia pp.ng geven u, mede namens onze owdees, kennis van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op Deo Volente vrijdag 19 september 2003 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Sint-A4aartensdijk. {Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst, die geleid zal worden voor de weleerwaarde heer ds. D.J. van Êckeveld. Deze dienst begint om 13,45 uwr in de AJederlands "Hervormde Kerk te Onde-Tonge. IA bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 uur tot 21.30 uur in Restaurant '(Grevelingen', Parallelweg 1 te Bruinisse. Ons postadres: Postbus 22 4675 Z(G Sint-Philipsland Een blik Een woord Een stille wenk Elkaar zo kennen Is na 25 jaar nog steeds een geschenk. onze ouders, zijn 14 september 25 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele gelukkige en bijzon dere jaren toe. Janet Marco Colinda Ralf 4696 RP Stavenisse Stoofdijk 21 m ~KJ 7öL Het is niet te geloven, maar echt waar, op 15 september zijn 25 jaar een paar. Benny Sint-Annaland, september 2003. 9 september 1953 9 september 2003 Lieve Hartelijk gefeliciteerd met jullie 50-jarig Martine Daphne huwelijksjubileum. Ivan Irma Anne Sint-Annaland, september 2003. D.V. 12 september zijn 30 jaar getrouwd! Wij willen langs deze weg onze ouders en opa en oma hiermee feliciteren. Berco en Alice Nick, Laura en Anieke Sandra Tevens willen wij (o)ma nog feliciteren met haar 50e verjaardag Stavenisse, september 2003. Vi mm mm w/ ■■M 1953 2003 Op dinsdag 9 september 2003 mochten onze ouders, groot- en overgrootouders in dankbaarheid herdenken dat ze reeds 50 jaar lang met elkaar gehuwd mochten zijn. Met dit 50-jarig huwelijksjubileum willen wij hen van harte feliciteren en wij spreken de wens uit dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Rietje en Ko Nicolien en Nico Eleasha en Tim Pim Jan en Carlijn Ben Rian en Johan Willemien en Hans John Sam en Anja Jan Coen 4675 BB Sint-Philipsland, september 2003. Gladiolenstraat 44 Lonneke en Fekke Dick Annechiene Femke Jeannette en Ruud Teuntje Machiel Lotte Jens Tot onze droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze van ons weggenomen, onze zorg zame moeder en lieve oma sinds 1994 weduwe van Adriaan Marinus van As in de leeftijd van 78 jaar en 3 maanden. Sint-Maartensdijk: G.M. van As J.A. van As-Scherpenisse Els en Jos, Jantine Marco en Nadia Hanneke en Onno Poortvliet: J. van As E.H. van As-Vroegop Alexander Carola Jolita Poortvliet, 7 september 2003. Correspondentie-adres G.M. van As, Bosstraat 5, 4695 GD Sint-Maartensdijk. Heden, donderdag 11 september, om 13.00 uur wordt de rouwdienst gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Zuidstraat te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen in de zaal achter de kerk. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, wor den verzocht om 12.50 uur in de kerk aanwe zig te zijn in gepaste kleding. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouw brief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde tante - Tante Jo - Maddie en Jan Corrie en Kees Lucie en Toon Jos en Colinda Ria Adrie en Heieen Marcel en Louisa en kinderen Tholen, 7 september 2003. Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze schoonzus en tante weduwe van Adriaan Marinus van As in de leeftijd van ruim 78 jaar. Tholen: J. van As-Poot ScherpenisseM. van As P.J. van As-Feijtel Poortvliet, 7 september 2003. Tot onze droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze van ons weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante sinds 1994 weduwe van Adriaan Marinus van As in de leeftijd van 78 jaar en 3 maanden. Trooste de Heere de kinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Scherpenisse: L. Bijl Doornspijk: M. Bijl E. Bijl-Leusink Tholen: J. de Heer-Bijl Alphen a/d Rijn: A. Bijl-Middel Neven en nichten Poortvliet, 7 september 2003. Hoeveel hou je van me Zoveel wolkjes als er zijn in de lucht. Zoveel zandkorreltjes als er zijn op het strand. Zoveel sterretjes als er staan aan de hemel. Zoveel hou ik van jullie. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn lieve mamma, onze dochter, schoon dochter, zus en schoonzus (Miranda) op de leeftijd van 37 jaar. 's-Heer Hendriks kinderen John Beuns Marlien Oud-Vossemeer: C. Hommel A. Hommel-Jasperse Goes: I. Beuns (in herinnering) J.C. Beuns-Matthijsse Maastricht: F. Hommel A. Heynen Tholen: P.C.H. Beuns B. van Dam Jorian, Lotte, Fleur 's-Gravenpolder: B. Beuns A.E. Kortlever Robin 9 september 2003 Zwanenburg 23, 4472 BG 's-Heer Hendrikskinderen Miranda is opgebaard in het Monuta Uitvaart centrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen vrijdag 12 september van 18.30 tot 19.30 uur. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden zaterdag 13 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's- Heerenhoek. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het cre matorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ze hield van witte bloemen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de dochter van onze oud-direc teur We wensen haar man, dochtertje, ouders en verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Hommel Aannemingsbedrijf b.v. Oud-Vossemeer, september 2003. In zorgcentrum Ten Anker is op 7 september overleden onze buurman Wij wensen bure Betje en haar gezin veel sterkte met dit voor hen zo grote verlies. Netta de Hond-Zwagemaker Dien en Dies Kaashoek Lientje v.d. Ree-op den Brouw Jo en Marien Vroegop Pie Zwagemaker-Franke Rachel en Adriaan Joppe-Lindhout Buurman H. Deurloo Jaantje Bos Sint-Maartensdijk, september 2003. Verdrietig heb ik kennis genomen van het overlijden van onze, in zijn goede jaren, zeer hulpvaardige buurman We waren 54 jaar buren. Ik wens Betje veel sterkte in haar eenzaam heid. Rina van 't Hof-van Houdt Sint-Maartensdijk, september 2003. Met droefheid maken wij u bekend dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Schutse, de Heere na een kortstondige ziekte van onze zijde heeft weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, grootmoe der, overgrootmoeder en bet-overgrootmoe der sinds 2 juni 1982 weduwe van Theodoor Adriaan Boudeling in de ouderdom van 92 jaar en 8 maanden. 'Sterke de Heere ons in dit verlies. Sint-Philipsland: L.C. Boudeling in herinnering A. Boudeling-Kempeneers G.C. Boudeling J. Boudeling-Lindhout Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Sint-Annaland, 5 september 2003. Zorgcentrum De Schutse Correspondentie-adres: G.C. Boudeling, Zijpestraat 40, 4675 CV Sint-Philipsland. De begrafenis heeft woensdag 10 september plaatsgevonden op de Algemene Begraaf plaats te Sint-Philipsland, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Geref. Gemeente, Voorstraat 36 te Sint-Philipsland. Diepbedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve en zorgzame oma Achterberg: Ella en Gerard VeenendaalRenate en Kees AchterbergGerard en Marga Johan René Eline Papendrecht: Anja en Henk Josephien en Pieter Henk Jan Hannah Arina en Jan Anneke en Johan Ad Ede: AdenJanneke Rosanne Gerben Sint-Philipsland: Elma en Herman Jeroen René Marijn Sint-Philipsland: Marco en Leonie Tim Sint-Philipsland, 5 september 2003. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde zuster en schoonzuster op de leeftijd van 92 jaar. Sint-Annaland: M. Verwijs-Noorthoek Rotterdam: N. Ligt-Noorthoek Brouwershaven: W. Noorthoek-Geelhoed Sint-Annaland, 5 september 2003. In plaats van kaartjes Voor de zeer vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, moch ten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa betuigen wij u onze welgemeende dank. M. Koster-Guiljam Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, september 2003. Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk be danken die mij steunde tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ik kreeg veel kaarten, bezoek van veel mensen en ook veel groeten. Ik heb dat zeer gewaardeerd, daarvoor mijn hartelijke dank. J. Pollie 4691 HD Tholen, september 2003. Ten Ankerflat 211 Al bijna 40 jaar een paar, maar nu wordt hij 65 jaar. Je bent een leuke buurt en hopen dat dit nog lang duurt. Sint-Annaland, 13 september 2003. Je geeft hem geen 65 hé Toch gaat het a.s. zondag wel gebeuren Deze is al weer van heel wat lentes terug, wat ging die tijd toch vlug. Soms makkelijk, soms ook wel zwaar, 't is ook niet niks, 't is alweer 40 jaar, en dus ben jij nu de sigaar. met je 40ste verjaardag. DiCaMiRi Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaartjes en bloe men die wij mochten ontvangen ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk. Cent en Mientje Quist 4691 EV Tholen, september 2003. Grindweg 56 Hartelijk dank voor alle kaarten en attenties die wij hebben ontvangen bij ons 55-jarig huwe lijk. I. den Engelsman- de Jonge Sint-Annaland, september 2003. Hierbij willen wij ieder een vriendelijk bedan ken voor de vele kaar ten, giften en andere attenties die wij hebben mogen ontvangen bij ons huwelijk. Marinus en Dita Bazen-van Iwaarden Sint-Maartensdijk, september 2003. Graag willen wij ieder een hartelijk dankzeg gen voor de vele felici taties, kaarten en cadeaus die wij mochten ontvangen bij de komst van onze zoon Amanuel. Jan en Marjolijn Kleppe Marylène en Amanuel Scherpenisse, september 2003. Naast de Heere, Die mij het leven spaarde, wil ik iedereen, ook namens mijn man, hartelijk bedanken voor alle belangstelling, zowel in het ziekenhuis als thuis, in de vorm van de vele kaarten, bloemen, fruit, telefoontjes en andere geschenken, die ik heb gekregen tijdens mijn verblijf in 'Lievensberg' te Bergen op Zoom en bij mijn thuiskomst. Tenslotte ook hartelijk dank aan degenen die hun auto beschikbaar hebben gesteld, zodat mijn man mij iedere dag kon bezoeken. Nog maals mijn hartelijke dank. N.v. Zetten-de Bruijn Sint-Maartensdijk, september 2003. Jac. van Beierenstraat 7 Jubileum Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor alle kaarten, cadeaus en verdere blij ken van medeleven die wij mochten ontvangen na de geboorte van onze zoon Jasper. Henk en Ilze Gunter Sint-Annaland, september 2003. TE KOOP: Verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikte vorkheftrucks en palletwagens Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-4821 18 http://www.tref.nl/middelharnis/vroeghef

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4