Wegman winnaar van sterkste deelnemersveld ooit bij Smash Step bankroet na peperdure optredens Jamai en Marieke geven een wervelende show in Meulvliet Dames verzetten bakens na de rust Verburgh b.v. Anky en Remco Vroegop zegevieren bij tafeltennissers Digitale bij Verburgh! koopzondag 1 vooruitgang Donderdag 11 september 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Anky Vroegop in de D-klasse senioren en Remco Vroeg- op in de A-klasse jeugd waren de twee Thoolse winnaars van het zeventiende invitatietoernooi van Smash '76. De Sint-Annalandse tafeltennisvereniging was in de Welle- vaete gastheer voor 70 deelnemers van 30 verenigingen uit Zeeland, Noord-Brabant, Utrecht en Zuid-Holland. In de hoogste klasse kreeg het toernooi een bekende Zeeuwse winnaar in de persoon van Wim Wegman uit Oost-Souburg. Begin jaren negentig was hij twee jaar hoofdtrainer in Sint-Annaland. Vrouw de beste Verrassende winnaar AVC introduceert circulatievolley 'Je steekt je nek uit en dan loopt het zó af' Bekeuring Bestuursleden Step zitten met financiële kater door halfgevulde zaal De 'Idols' Jamai en Marieke stelden het Thoolse publiek zaterdag niet teleur. De jonge artiesten gaven beiden een spetterende show weg en ze betrokken de jeugd in de zaal nadrukkelijk bij hun muzikale acts. In schril con trast met de uitbundige jongeren in de zaal stonden de te leurgestelde bestuursleden van stichting Thoolse evene menten en promotie (Step) die zich bij de ingang verzameld hadden. Door de tegenvallende belangstelling - slechts zo'n 350 jongeren kochten een kaartje - loopt het voortbestaan van deze organisatie acuut gevaar. Van avond bespreekt het bestuur van Step het financiële de bacle en dan wordt over de toekomst van de stichting be slist. Échte fans Emergo 2 wint nipt Oorverdovend spektakel Tevreden publiek nu 699,00 14 september Smash begon bij het tienjarig be staan in 1986 met het toernooi, dat steeds tussen de 70 en 100 deelne mers trekt. Brabantse teams en een Belgische club ontbraken, maar van de aangemelde ploegen viel er tot genoegen van de wedstrijdlei ding (Kees Vroegop, Piet van Dij- ke en Adrie Aarnoudse) niemand af. Van de 11 deelnemers in de A- klasse was de 42-jarige Wim Weg man de meest prominente tafelten nisser. Hij behoorde tot de top van ons land en speelde zowel in Ne derland als in België in de eredivi sie. Na enkele jaren gestopt te zijn geweest, pakt Wegman de draad weer op, samen met zijn 13-jarige zoon Wesley. Ze spelen allebei voor 't Zand uit Middelburg in de hoofdklasse van de afdeling zuid west. Met Johan 't Hooft uit Kloosterzande, de winnaar uit 2001, was er sprake van het sterk ste deelnemersveld in zeventien jaar. Voor de halve finale plaatsten zich Wim en Wesley Wegman, Jo han 't Hooft en de Sint-Annalan- der Christian van 't Hof, die vijf keer won, voor het laatst in 2000. Hij werd nu tweede in zijn poule. Hij verloor nipt met 4-3 van Wes ley Wegman: 11-7, 12-10, 8-11, 17-19, 11-5, 11-6 en 11-8. Van 't Hof was daarmee gelukkig, want tegen Stefan de Groot (4-3 gewon nen na een 3-0 achterstand) en Hans Oosterling (4-3 gewonnen na een 3-1 achterstand) moest hij al les uit de kast halen om niet onder in te eindigen. In de halve finale verloor de Sint-Annalander echter met 4-1 kansloos van Wim Weg man: 3-11, 8-11, 4-11, 18-16 en 5- 11't Hooft stak er een stokje voor dat het een Wegman-finale werd door Wesley met 3-2 te verslaan. In de finale tussen 't Hooft en Wim Wegman liet de laatste zien, dat hij er dit toernooi met kop en schou ders bovenuit stak. De Oost-Sou burger maakte korte metten met 't Hooft: 11-4, 11-7 en 11-5. Evenals vorig jaar werd 't Hooft verliezend finalist. De derde plaats werd ge deeld door Christian van 't Hof en Wesley Wegman. Stefan de Groot werd vijfde. Anné van Dijke uit Sint-Annaland eindigde op een prima zesde plaats. Hij speelde een goed toer nooi, maar kon zich net niet voor de halve finales. Van Dijke boekte mooie zeges op zijn clubgenoot Gabriel Gunter, Arnold de Gier en Daan Mijnsbergen uit Arnemui- den. Gunter werd voorlaatst in de ze poule. Hij won alleen van Mijnsbergen. In de B-klasse (10 deelnemers) ze gevierde Erik Schuurman uit Arne- muiden voor Hans Volkeri uit Zie- rikzee. Merijn v.d. Klooster uit Sint-Annaland werd gedeeld derde met Mirjam Klein Hofmeijer uit Woerden. Peter Bazen werd zesde, Rafaël Fructuoso achtste en oud- Setallander Adri Fase uit Woerden werd tiende. Er werden twee vijf kampen gespeeld, waarbij Bazen begon met twee overwinningen, waaronder 4-2 tegen Fase. Hij verloor echter zijn twee andere partijen: o.a. 4-1 tegen Merijn v.d. Klooster, die wel de halve finale haalde. Van de Klooster won drie partijen, nadat hij met een neder laag was begonnen. In de halve fi nale strandde de Sint-Annalander tegen Volkeri, die met 2-4 won (4- II, 11-8, 11-13, 8-11, 13-11,6-11). In de C-klasse senioren (13 deel nemers) was Mathijs v.d. Graaf de enige Thoolse deelnemer. Hij boekte twee overwinningen, maar dat was onvoldoende voor plaat sing. Izak Heijboer uit Arnemui- den werd kampioen voor Cor Bom uit Willemstad. De D-klasse senioren was weer wel een Thoolse aangelegenheid met maar liefst vijf van de zeven deelnemers van Smash. Anky Vroegop bleef ongeslagen in de zevenkamp. De tweede prijs was voor Tiijt Westerlaken, die alleen van Anky verloor. Esther Bruijn- zeel werd vierde, Chris Hage vijf de en Peter Dieleman zesde. Bij de jeugd was er in tegenstel ling tot vorig jaar weer een A-klas se, waarin jongens en meisjes uit komen die op landelijk niveau spelen. Remco Vroegop uit Sint- Annaland werd de verrassende on geslagen winnaar. Het is zijn eer ste titel bij dit toernooi. Vorige keren moest hij Harm Westdorp (winnaar in 2000) altijd boven zich dulden. Die werd nu derde. Arjan Korstanje uit Arnemuiden had evenals Westdorp vier partijen ge wonnen, maar onderling was hij de betere. In de B-klasse viel er voor de Smash-spelers geen eer te behalen. Cindy en Martijn v.d. Klooster ein digden van de dertien deelnemers troosteloos onderaan. Coen van Veldhoven uit Zierikzee werd kampioen voor Evert Schot uit Willemstad. In de C-klasse (12 deelnemers) verdedigden Alieke Vroegop en Eric Bruijnzeel de clubkleuren. Eric werd met twee overwinningen vierde in zijn poule, Alieke met 1 zege vijfde. Tom Streng uit Woer den werd kampioen, het zilver was voor Dominque v.d. Ketterij uit Arnemuiden. Die club won ook de verenigings- prijs, de Pedro van Heumen-trofee. Arnemuiden, die ook al in 1997 en 2001 won, behaalde 60 punten. Smash werd dankzij de twee kam pioenen Remco en Anky Vroegop en de tweede prijs van Tim Wester laken met 50 punten tweede. Scal- dina uit Zierikzee eindigde met 30 punten op de derde plaats. Toernooileider Kees Vroegop reik te de prijzen uit, waaronder die aan zijn zoon Remco. Zaterdag a.s. be gint de NTTB-competitie voor de jeugd. Om twee uur spelen er drie teams in de Wellevaete, waaronder jongens 1 tegen Dordrecht 2 in de landelijke C-klasse. Voor de senio ren begint de competitie pas een week later. Volleybal Volleybalvereniging AVC '87 is be gonnen met zogenaamd mini-circu latievolleybal, bedoeld voor kinde ren vanaf zes jaar. Deze spelvorm is de afgelopen jaren ontwikkeld om kinderen kennis te laten maken met de technisch moeilijke volleybal- sport. Ze is gebaseerd op plezier en bewegen, en wijkt op verschillende punten af van de gebruikelijke vol- leybalregels. De naam circulatie volleybal is ontleend aan het door draaien elke keer nadat de bal het net passeert (in plaats van na elke rally). Bij AVC kunnen nog volop kinderen bij deze groep terecht, de club hoopt met deze mini's op den duur competitie (in toernooivorm) te kunnen gaan spelen. Ook andere jeugdleden kan de Thoolse volley balclub gebruiken, met name in de leeftijd van 14 tot 18 jaar. AVC brengt voor de komende com petitie hetzelfde aantal teams op de been als vorig seizoen: vier senio ren-, drie jeugd- en een recreatief team. Drie herenteams komen res pectievelijk uit in de eerste, tweede en derde klasse, het damesteam in de derde klasse. Verder zijn een jongens A en een jeugd C gemengd team gevormd. Belangstellenden voor de volley- balsport kunnen op dinsdag- of vrijdagavond vrijblijvend de trai ningen bezoeken in Meulvliet in Tholen. Verder geeft de vernieuwde website (www.avc87.nl) veel infor matie. Publiek tevreden, organisatie failliet. Wat eerder dit jaar werd gepland als een 'superattractie' voor de jeugd in de gemeente Tholen, werd uit eindelijk een zakelijk drama voor de stichting Thoolse evenementen en promotie (Step). Hoe moet het nu verder met de organisatie die zich bij de oprichting in 1997 tot doel stelde de levendigheid in Tholen te bevor deren? Bloedt de stichting nu zelf dood? „We hebben ons totaal verkeken op de populariteit van deze jonge ar tiesten", geeft bestuurslid Jaco van Zetten toe. „De grootste hype rondom Jamai en Marieke is al weer voorbij, zo hebben we ge merkt. Aan onze reclamecampagne kan de tegenvallende belangstel ling in ieder geval niet gelegen hebben. We hebben in heel de regio pamfletten opgehangen en in ver schillende kranten geadverteerd. Toen we merkten dat er maar zo weinig kaartjes werden verkocht, hebben we zelfs nog een geluids wagen ingezet om de jeugd hier in de omgeving te mobiliseren. Het blijkt achteraf vergeefse moeite." Penningmeester Rien Gunst is heel openhartig als hij uitlegt waarom de entreebewijzen zo duur waren. „Voor Jamai moesten we al 9000 euro neertellen en voor Marieke 5000 euro. Tel daarbij op de zaal- huur voor de gemeente, de kosten voor een discotheek en de beveili ging van de artiesten die wij voor onze rekening moesten nemen. We mochten - na de rampen in En schede en Volendam - maar maxi maal 800 toeschouwers toelaten, dus dan maak je met die cijfers een calculatie om je begroting sluitend te krijgen. Het is gezien de beperk te zaalcapaciteit logisch dat je op zo'n hoog bedrag per bezoeker uit komt. Ik heb nu de cijfers nog niet precies op een rijtje, maar ik reken op een tekort van ongeveer 6000 euro en dat gat kunnen we onmo gelijk met onze reserves afdek ken." Voorzitter Jan van 't Hof is zwaar teleurgesteld over het echec van het grootschalige evenement. „Je steekt je nek uit om iets speci aals voor de jongelui te doen en dan loopt het zo af. Ach, we zijn in 1997 ook met niets begonnen en we hebben tot nu toe vrijwel alles wat we organiseerden uit eigen zak betaald. We gaan deze zware klap van de week samen bespreken en dan zullen we de strategie voor de toekomst bepalen. Op woensdag middag 16 oktober staat eigenlijk alweer ons volgende evenement op de kalender. We hebben tv-presen- tator Jochem van Gelderen vastge legd met zijn kinderprogramma Praatjesmakers. Natuurlijk zijn we nu allemaal down, maar we geven niet zomaar op hoor." Je kunt dergelijke dingen niet meer terugdraaien, maar volgens secre taris Charles Wolvekamp is het misschien nu wel eens goed om de Thoolse bevolking op te roepen om Step te steunen. „Dat hoeft niet eens financieel te zijn. Maar een duidelijk signaal vanuit de mensen waarvoor wij het allemaal doen, zou ons zeker sterken in het gevoel om door te blijven gaan. Misschien kan de gemeente, als verhuurder van de accommodaties, wel een beetje water bij de wijn doen. Nu de financiële nood zo hoog is, moeten de mensen beseffen dat het van ons als vrijwilligers wel erg veel gevraagd is om de financiële consequenties van zo'n evenement alleen te dragen. Wij hebben er al- levier veel voor over om leuke din gen te organiseren, maar het houdt natuurlijk wel een keer op." Wolvekamp, die zelf in Meulvliet achter de bar staat, wil over het feit dat er door een onervaren bar- medewerker alcoholische drankjes zijn verkocht aan kinderen onder de 16 jaar niet veel kwijt. „Dat kon er ook nog wel bij. Dc Keu ringsdienst van Waren heeft de overtreding geconstateerd en we moeten nu maar afwachten wat voor gevolgen dit akkefietje nog heeft." De magere publieke belangstelling bij het eerste - en voorlopig waar schijnlijk laatste - optreden van Ja mai en Marieke in de gemeente Tholen hield de échte fans, die al om kwart voor zeven voor de zaal stonden, niet echt bezig. Twee van zulke grote jeugdidolen komen niet wekelijks een optreden in Tholen geven, daar moet je dus gewoon bij zijn, zo redeneren zij. Hoewel de zaal pas om half acht opengaat, rij den de auto's op het parkeerterrein bij Meulvliet rond zeven uur al af en aan. Vaders en moeders zetten hun kroost voor de deur af om hen daar na de muzikale avond ook weer op te pikken. De leeftijd van het publiek loopt be hoorlijk uiteen. Opmerkelijk veel jonge kinderen (vanaf een jaar of acht) worden bij hun bezoek aan Ja mai en Marieke vergezeld door hun vader of moeder. De dure entree kaartjes (16,50 euro) weerhielden deze mensen er niet van om de twee mini-concerten in Tholen bij te wo nen. „Wij komen niet speciaal voor één van beide artiesten. Ze zijn ei genlijk allebei wel goed, vind ik", vertelt Sabrina Westdorp uit Sint- Annaland als ze in de rij voor de in gang aansluit. „Eigenlijk vind ik Jim veel leuker", bekent haar vriendin Bianca Ridderhof gieche lend. Christine van Beveren uit Poortvliet is met haar vier kinderen van de partij. „Wij verwachten een leuk muzikaal feestje vanavond", glundert moeder. „Ik vind het echter wel jammer dat ze maar zo kort op treden. Zou het druk worden? Giste ren reden ze van de organisatie nog met een geluidswagen door ons dorp om extra reclame te maken." Drie jongedames melden zich par mantig achteraan de groep wachten den voor de ingang. Het zijn de zus jes Kelly (10) en Denise (8) en hun buurmeisje Miranda (11) uit Tho len. Ze zijn zonder begeleiding aan het stappen vanavond. 'Ik love Ja mai' staat er op het spandoekje dat Kelly gemaakt heeft. „Mijn zusje en ik hebben de kaartjes gekregen als verrassing van mama", zegt kleine Denise. Kirsten en haar vriendin Sabine Bij hun debuut in de tweede klasse wisten de Smerdiek dames een 3-0 achterstand om te buigen. Ze wonnen met 4-6 van Zwaluwen, dat vorig jaar de promotie maar net misliep. De eerste helft was van Thoolse kant niet best, maar na de rust veranderde dat met goed voetbal en veel inzet. Damesvoetbal In Vlaardingen stonden aanvankelijk twee afwachtende ploegen tegenover elkaar. Naarmate de wedstrijd vor derde, verslechterde het spel van Smerdiek. De ploeg kreeg een straf schop tegen nadat Silvia Nell de bal oppakte omdat ze een fluitsignaal had gehoord. Maar dat bleek op een an der veld te zijn. Routinier Conny Gulden stopte de penalty, waarna Ta mara van Boven de bal uit het zes tienmetergebied knalde. Dankzij en kele fikse blunders kwam Smerdiek op achterstand. Eerst legde Irma Ha- ge de bal verkeerd terug, waardoor Zwaluwen de score kon openen. Ver volgens verspeelde Van Boven de bal achterin toen ze probeerde iemand te passeren: 2-0. Knullig balverlies van Josca Jansen zette de teller in Vlaar dingen op 3-0 voor de thuisclub. In de rust bespraken de dames dat dit niet kon en er kwam dan ook een heel andere ploeg uit de kleedkamer. Smerdiek kwam terug door twee kopballen van Josca Jansen, uit een vrije trap en een hoekschop van Len ny Stoutjesdijk (3-2). De Tholenaren geloofden er weer in en ze speelden Zwaluwen weg. De gelijkmaker kwam op naam van Ramona van Tiggele, die een hoge voorzet verzil verde van Anne Hage. Deze laatste zorgde met twee treffers voor een riante voorsprong. Eerst verzilverde ze een pass op maat van Tina Dujak- ovic en vervolgens schoot ze een steekbal van Stoutjesdijk met haar linkervoet in de hoek van het doel. De zesde Thoolse treffer kwam op naam van Stoutjesdijk, die beheerst inschoot na een knappe actie van ex- jeugdinternational Esra Biger. Een vrije trap die van richting werd ver anderd leverde Zwaluwen nog een vierde treffer op, maar meer kon de thuisclub niet meer terugdoen. Zo doende gingen de punten mee naar de smalstad. Remco (links) en zijn nicht Anky Vroegop waren de enige Thoolse winnaars in het uit zeven klassen bestaande inventatietoernooi van Smash '76 in Sint-Annaland. De zege van Remco was verrassend in de A-jeugdklasse en Anky liet als vrouw in de senioren D-klasse diverse mannen achter zich. Op het standaardteam na zijn alle ploegen van korfbalclub Emergo met de veldcompetitie begonnen. Het tweede team won nipt met 4-5 van Oranje Wit 6 en de C-jeugd wist al twee duels winnend af te sluiten. De overige jeugd wacht nog op de eerste punten. Emergo 1 krijgt komende zaterdag in poule R4A Triade op bezoek voor de seizoensopening. Emergo 2 opende sterk in Dordrecht, want binnen zes minuten stond een 0-2 stand op het scorebord. Maar daarna kon het tweede aanvalsvak niet scoren en de marge bij de rust was dan ook nog steeds twee doelpunten. Na de hervatting kwam Oranje Wit terug tot 3-3, maar op nieuw forceerden de Tholenaren een marge van twee doelpunten. Uiteindelijk werd het 4-5, een benauwde zege dus voor Emergo dat uitkomt in de klasse R6G. De doelpunten kwamen op naam van Irene Farla (2x), Justine Weijenberg (2x) en Ad Farla. De B-jeugd had het moeilijk tegen Vol treffers, dat na vijf minuten al met 2-0 leidde en snel uit leek te lopen. Maar nog voor de rust scoorde Emergo 2-1. In de tweede helft stond het al snel 3-1 en daarmee was de wedstrijd gelopen. Re gelmatig spelend wist het team uit Oos terhout nog zes keer te scoren, een 9-2 eindstand dus. Marieke de Rooij tekende voor beide Thoolse treffers. Het debuterende C-team versloeg Springfield met 4-1 in een wedstrijd waarin de aanval soepel liep. Bij de rust stond de teller al op 3-1, na de rust kwam daar nog één treffer bij. Chantal Bentvelsen, Pascal Farla, Rhea Koop man en Jeffrey Pals wisten de korf te vinden. Twee dagen later was Vios de te genstander en nu werd het een 2-0 over winning voor de Tholenaren. Zelfs met één man minder waren ze te sterk voor het team uit Numansdorp. Pascal Farla scoorde zowel voor als na de rust één keer voor Emergo. Emergo E, debutant in deze leeftijds klasse, begon in Klundert onwennig aan het duel tegen DSO. De Tholenaren speelden kort op elkaar, waardoor de thuisclub veel ballen kon onderscheppen en gevaarlijk kon worden in de aanval. DSO leidde bij de rust met 2-1. In de tweede helft kreeg Emergo een ongeluk kige derde tegentreffer, maar in de slot fase maakten ze nog 3-2. Joyce Hoek te kende voor beide treffers. Ook Emergo F trad in een nieuwe klasse aan en moest er tegen Zevenbergen dan ook even inkomen. De Brabanders leid den bij de rust met 1-0 en liepen vervol gens naar 3-0 uit. Juliun Zimmerman scoorde tegen en de strafworpen verloor Emergo eveneens, met 18-15. Programma 13 sept.: Emergo-Triade 14 u., Emergo 2-Vios 14.15 u.; Emergo B-Juliana 11.30 u., Emergo C-Ventura Sport 9.30 u., Emergo E-Deetos/PC 10.30 u., Emergo F-Vios 9.30 u. zijn helemaal uit Lisse naar Tholen gekomen en achter hun komst zit een leuk verhaal. Op de vraag hoe ze achter de datum en plaats van dit optreden gekomen zijn, ant woordt Kirsten van Popering dat ze dat in de Eendrachtbode gelezen heeft. „Wij zijn enige jaren geleden vanuit Sint-Annaland naar Lisse verhuisd, maar we zijn nog steeds geabonneerd op de Thoolse Cou rant." De dames uit Lisse spannen qua reisafstand nog niet de kroon, want er zijn ook fans uit onder andere Meppel en Vriezen veen. Ingrid Groenendijk komt uit Heenvliet en zij mag zich zonder twijfel de grootste Marieke-kenner van Ne derland noemen. Het gehandicapte meisje beheert namelijk de drukbe zochte officiële fanclubsite van de Bredase zangeres. „Ik ben in maart ook met mijn vader naar de Idols- finale in Hilversum geweest." Haar vader zegt er graag een autoritje voor over te hebben om zijn spasti sche dochter een plezierige avond te bezorgen. „Marieke is gewoon een leuke, spontane meid en ze zingt ook nog erg mooi." De stoet voor de sporthal wordt als maar langer en het enthousiasme is groot als om klokslag half acht de zaal deur opengaat. Jamai zit - zonder dat zijn fans het weten - ondertussen lekker te eten in Hof van Holland in Tholen en Marieke belt rond acht uur vanuit de auto naar Step-secretaris Charles Wolvekamp om te melden dat ze wat later is vanwege een verkeers opstopping. Het publiek merkt niets van die vertraging, want onder de oorverdovende basklanken van een discotheek wordt de zaal alvast op gewarmd voor de komst van de twee artiesten. Terwijl in de muzikale arena de temperatuur met de minuut oploopt, staan buiten enkele jongeren onge duldig te wachten op de aankomst van de twee hoofdrolspelers. Het is inmiddels kwart voor negen en ter wijl zij eigenlijk al op de bühne ver wacht wordt, is er nog geen spoor van Marieke te bekennen. De hand tekeningenjagers druipen vertwij feld af als ze horen dat het zangeres je al lang binnen is. Nee dus. Want als het groepje fans amper de hielen heeft gelicht, komt een luxe perso- nenbusje voor de achteringang van Meulvliet gereden. Een korte hand druk en vriendelijke begroeting kan er nog net af, maar tijd voor een praatje of een foto is er niet meer. „Nee joh, ik moet direct op", ver ontschuldigt Marieke zich. Een paar forse beveiligingsmensen maken mij duidelijk dat verder aandringen geen zin heeft. The show must go on. Eenmaal op het podium weet de donkergelokte zangeres het publiek snel voor zich te winnen. In haar re pertoire zitten veel gecoverde num mers, maar dat mag de pret niet drukken. Marieke is live in Tholen en het moet gezegd, haar showtje ziet er zeer professioneel uit. Als apotheose haalt ze tijdens het zin gen twee jonge meisjes uit de zaal om er een dansje mee te maken. En als het optreden na 40 minuten is af gelopen, neemt Marieke ook nog ruim de tijd voor het uitdelen van handtekeningen. „Dit was top, ik ben benieuwd of Jamai ook zo goed op dreef is", zegt een hevig transpirerend meisje. Zij is helemaal uit het Drentse Meppel naar Tholen gekomen om de gebril de zanger uit Schoonhoven te zien optreden. „Het is zeker de moeite waard, want je kunt hier lekker dicht bij het podium staan", aldus het meisje. En jawel hoor, tegen tien uur verschijnt de hoofdact van de avond op het podium. „Hallo Tho len, hebben jullie er zin in van avond?" En of Tholen er zin in heeft. Jamai heeft in tegenstelling tot Marieke wel veel eigen liedjes en die worden massaal meegezon gen. Ook nu weer is er volop inter actie met het publiek en een meisje wordt zelfs uitverkoren om de rol van zangeres Dewi te spelen in het bekende duet 'When you walk in the room'. De afsluiting van het concert is voor de Jamai-aanhangers wat teleurstel lend. Want hoewel de jonge held zelf nog bruist van de energie, weer houdt zijn manager hem ervan om handtekeningen uit te delen. „Jamai is moe, hij heeft vanmiddag ook al opgetreden tijdens de wereldhaven dagen in Rotterdam en ik moet er voor zorgen dat die jongen zijn rust krijgt", aldus de onvermurwbare be geleider. „Ach, het is jammer van die handtekening, maar de kinderen hebben heel erg genoten vanavond en dat is het belangrijkste", lacht Christine van Beveren als ze met haar kinderen de zaal verlaat. „Zo'n spektakel voor de Thoolse jeugd is zeker voor herhaling vatbaar", is de mening van een groep blozende tie ners die buiten op hun taxi staan te wachten. Daar denken de bestuurs leden van Step na de financiële strop van vanavond waarschijnlijk toch iets anders over. Een groot deel van de 350 Jamai en Marieke fans stond al ruim voordat de zaal open ging voor de deur van Meulvliet te wachten. s«P«PiC3ii|ii*r Philips DVD recorder Prijs: 899,00 Bij aanschaf van deze d vd recorder krijgt u 5 dvdR+ schijfjes cadeau. van 12.00 tot 17.00 uur. 1 Antwerpsestraat 12-16 4611 AG Bergen op Zoom Tel. 0164 2379 4 0 www.verburgh.nl Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 13