Speelmansplaten blijft nog poos in ongewisse Weer bromfietser geschept bij Langeweg in Scherpenisse Sanering van asbest en olie Suzannapolder Omroep Tholen kan de schuld van 9530 euro niet meer betalen Agenda: College stuurt brief op poten naar gedeputeerde Toine Poppelaars Dwangsom voor Thoolse aannemer 'Sloth wordt niet gedragen door winkeliers en bevolking' In grote delen niet te ontvangen Rien Neele opent tweede keukenwinkel Donderdag 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Provincie tegen uitbreiden lawaaisport Er is nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van het dagrecreatieterrein Speelmansplaten aan de Oester- dam. Dat bleek maandagavond weer eens in de commis sie gemeentelijke ontwikkeling. „Dit seizoen is in waar achtige schoonheid vergaan," zo verwoordde F.J. Goossen (VVD) de gang van zaken voor ondernemer L. Verweij. Verdronken land B. en w. dringen er bij gedupeerde Toine Poppelaars op aan snel maatregelen te nemen om de verkeersveiligheid te verbeteren op de kruising Langeweg/Provinciale- weg/Engelaarsdijk in Scherpenisse. Aanleiding voor de ze brief op poten is het ongeval van woensdagmiddag waarbij de 17-jarige Gertjan Koopman uit Sint-Maar tensdijk op zijn brommer geschept werd door een auto mobilist die hem bij het afslaan van de Provincialeweg niet had zien aankomen. Doortrekken In verband met bouw recreatiewoningen De provincie heeft een ontwerp-beschikking uitgege ven in verband met de bodemverontreiniging achter het pand Suzannaweg 30 van P.J. van Oudheusden te Sint-Annaland. Grotenhuis ontwikkelingsmaatschap pij uit Raamsdonksveer wil in de kleine Suzannapol der een plan voor recreatiewoningen verwezenlijken en daarvoor moet de bodem eerst schoon zijn. De lokale omroep verkeert in grote financiële nood. „Onze rekeningen kunnen we niet meer betalen. We hebben een acuut geldprobleem", klaagde waarne mend-voorzitter J.A. Schaart in de raadscommissie welzijn en onderwijs. Bij de Rabobank loopt nog een lening van 4765 euro en voor eenzelfde bedrag staat Sloth op de rekening-courant in het rood. Totaal dus een schuld van 9530 euro en daar staan dit jaar geen inkomsten meer tegenover. De gemeente heeft in de concept-begroting 2004 rekening gehouden met een subsidie van 9396 euro en daarmee zou de schuld bijna weggewerkt zijn. Handtekeningen Cultuurpotje Rabo Razend enthousiast Overvloed Nachtje slapen Die wil meer activiteiten op de Speelmansplaten door er een natio naal watersportcentrum met ver- blijfsrecreatie van te maken. Die plannen moeten getoetst worden aan de Europese vogel- en habitatricht lijn omdat het terrein in een natuur gebied ligt: Zoommeer aan de zoete kant, het nationaal park Oosterschel- de aan de zoute kant van de Oester- dam. B. en w. namen het onderzoeksbu reau Waardenburg uit Culemborg in de arm om een en ander uit te zoe ken. De p.p.o., provinciale commis sie omgevingsbeleid (de vroegere p.p.c.) heeft zich vervolgens gebo gen over de visie 'haalbaarheid ex ploitatie Speelmansplaten' en het onderzoeksrapport waarin de effec ten op de vogelrichtlijn worden ge toetst. Die uitte nogal wat kritiek en vroeg om nadere toelichting. Waar denburg deed dat in mei, waarna eind juni een gesprek volgde met de provincie. Begin juli is de onderne mer op de hoogte gebracht van de stand van zaken. Volgens wethouder W.C. van Kem pen bestaat er onduidelijkheid over de habitat- en vogelrichtlijn en heeft de provincie daar nu uitleg over ge vraagd bij het ministerie. „Het schiet niet op, verzuchtte Goossen, „we willen het wel voor 2004 afheb ben." Ook A.L. Piet (CU) deelde de zor gen van de liberale fractie. „Het lijkt er wel op dat de provincie er op geen enkele manier aan mee wil werken Ze vindt de uitbreiding van de jets ki- en waterskiërs onaanvaardbaar." Ook bij J. van den Donker (D66) sloeg de schrik om het hart. „Dit gaat nog jaren duren," voorspelde hij. „Als ze de lawaaisport schrap pen, wat mag er dan nog wel?" Van Kempen was het eens met de opmerkingen. „Het duurt te lang. De provincie is niet te optimistisch ge stemd." Omdat er nog een en ander uitgezocht moet worden, heeft het college nog geen standpunt bepaald, zo zei hij. „Maar we gaan wel rege len wat er te regelen valt. Het dagre creatieterrein en verblijfsrecreatie past in het streekplan. Het snelvaar- gebied is afgebakend, er is een zeil- school. Dat willen we blijven tolere ren, maar over een paar andere zaken, zoals de squadsport, zullen we met de provincie moeten over leggen. En wel zo snel mogelijk." Goossen had er een zwaar hoofd in. Hij vergeleek het met de plannen voor de aanleg van de Westerschel- de container terminal die ook onder uit gehaald zijn door groeperingen die er tegen waren. De p.p.o. schrijft in maart onder meer aan het college dat ze meer uit leg wil over de criteria die zijn ge bruikt om te beoordelen wat de ef fecten van de uitbreiding zijn op de vogelstand. Een deel van de uitbrei ding vindt volgens deze commissie plaats binnen de beschermingszone uit de vogelrichtlijn (delen van strand en oever). Het gaat daarbij om verblijfsrecreatie, horeca, werk plaats en camperplaatsen. De com missie wijst ook op de hoogwater- vluchtplaats ten westen van de Speelmansplaten. Uitbreiding van de activiteiten zal leiden tot versto ring, stelt de provincie. Verder zijn de effecten op de Ooster- schelde niet onderzocht. De com missie vreest betreden van slikken door verblijfsrecreanten. Het onder zoeksrapport dat de gemeente heeft op laten stellen, voldoet niet in de ogen van de p.p.o. Het uitbreiden van jetski- en water sport vindt de p.p.o. onaanvaard baar. Ze horen thuis onder 'lawaai sport'. En in het streekplan Zeeland staat dat verdere groei moet worden voorkomen. De commissie wijst ook op de oost zijde van het terrein dat in het pro vinciale milieubeleidsplan als inte graal beschermingsgebied te boek staat. Verstoring van rust is hier uit den boze. De p.p.o. wil dat hier beter naar gekeken wordt. Wel beseft ze dat er een gebied is aangewezen (ministerie verkeer en waterstaat) voor snelle motorboten en water scooters, maar de vogelrichtlijn is later ingesteld. Ook de historie van het terrein wordt belicht. In de omgeving bevindt zich een omvangrijk archeologische vindplaats van 20 tot 25 ha„ het ver dronken land van Reimerswaal. Als er bouwactiviteiten plaatsvinden en de bodem wordt geroerd, kan dat het vernielen van archeologische resten betekenen. De commissie vindt een archeologisch vooronderzoek nood zakelijk. Verder moet er nog geke ken worden naar de flora en fauna wet, de waterhuishouding en de externe veiligheid (vanwege het ver voer van gevaarlijke stoffen op het Schelde-Rijnkanaal). Op de kruising Langeweg/Provincialeweg bij de watertoren in Scherpenisse is nog steeds niets aan de verkeersonveilige situatie gedaan. Net na het ongeval nam burge meester W. Nuis poolshoogte. Hij was rond vijf uur van Sint-Maar tensdijk op weg naar Tholen. En sprak onder meer met de vader van het slachtoffer, dat er overi gens met lichte verwondingen van afkwam. De dag daarop is een brief opge steld voor gedeputeerde Poppe laars over dit gevaarlijke punt. In februari was er ook al een schrij ven uitgegaan vanuit Tholen naar Middelburg, maar dat bleef zonder resultaat. In de nieuwe brief vraagt het col lege met klem om 'prioriteit te ge- van aan de verbetering van het kruispunt'. Dit naar aanleiding van het ongeval met letsel dat zich daar weer weer had voorgedaan. ,Er is sprake van een urgente ver keersonveilige situatie. De grens van de maatschappelijke accepta tie is overschreden.' B. en w. dringen aan om met spoed maatregelen te nemen. Het fiets pad is eigendom van de provincie en ligt evenwijdig aan de Provin cialeweg. Komend vanaf Sint- Maartensdijk ligt het - tussen de Bakkersdijk en de Langeweg - on deraan de dijk. Bij de Langeweg gaat het pad omhoog. Het is al re gelmatig voorgekomen dat auto mobilisten die vanaf Poortvliet kwamen om de Langeweg in te slaan de bromfietser niet gezien hebben. Woensdag rond vijf uur in de mid dag reed de Gertjan Koopman in de richting van Poortvliet toen hij door een afslaande auto uit de richting Poortvliet werd geschept. De bromfietser raakte bij de bot sing even buiten westen en kwam in de berm terecht vlakbij de paal met het voorrangsbord. Automobilisten belden het alarm nummer 1 1 2. Ambulance en poli tie rukten uit. Het personeel van de ambulancedienst onderzocht de bromfietser, maar de verwondin gen bleken niet ernstig. Hij kon naar huis, maar klaagde wel over pijn in voet, arm en nek. Ook had hij last van hoofdpijn. Burgemeester Nuis die op weg was naar Tholen, stopte en nam pools hoogte. Hij sprak met de vader van het slachtoffer. M.L. Koopman: „Het is wonderlijk goed afgelo pen. Maar er is daar nog steeds niets verbeterd. Het is een onover zichtelijke situatie. Het is er zker op dat uur hartstikke druk. Moeten er eerst nog meer dodelijke onge vallen gebeuren? Er moet nodig wat aan gedaan worden." De brommer en de auto raakten zwaar beschadigd. De auto moest worden weggesleept. Maandagavond kwam het ongeval ter sprake in de commissie ge meentelijke ontwikkeling. J.J. van 't Hof (ABT) had er een schriftelij ke vraag over ingediend: ,Hoe is op dit moment de stand van zaken met het doortrekken van het stuk fietspad tussen Scherpenisse en Poortvliet. Hier is vorig jaar over beslist dat er een overleg zou ko men met de provincie.' Wethouder K.A. Heijboer (die zijn collega L.J. van Doorn verving) antwoordde dat er een 'puntige' brief naar de provincie was ge stuurd. „De provincie zou daar aan gaan werken. Er is nog geen oplos sing voor gekomen maar er is wel weer een ongeluk gebeurd. We hebben meteen gereageerd en de provincie gevraagd aandacht te be steden aan de gevaarlijke situ atie." Al op 30 oktober 1996 is ernstige bodemverontreiniging geconsta teerd, maar het opruimen hiervan was niet urgent. De Ruiter borin gen en bemalingen uit Zwanen burg, onderdeel van aannemer Bam NBM, heeft nu een sane ringsplan opgesteld. Gemeente, waterschap, Vrom-inspectie en GGD zijn hierover ingelicht door de provincie. Tijdens graafwerk zaamheden is asbest geconstateerd en daarom is dit jaar een aanvul lend onderzoek uitgevoerd. Er zijn vijf proefsleuven gegraven tot aan de oorspronkelijke kleilaag. Na zintuiglijke inspectie en het ne men van monsters is gebleken, dat de puinhoudende bovenlaag sterk verontreinigd blijkt te zijn met as best. De interventiewaarde wordt overschreden. De eerder op een gedeelte van het terrein ontgraven bovengrond in het depot bevat ook asbest. In de ondergrond, dieper dan 30 cm, is geen asbest aanwe zig. Dit geldt ook voor het eerder ontgraven deel. De in de boven grond aanwezige puinlaag blijkt matig tot sterk verontreinigd te zijn met polycyclische aromaten, zware metalen en asbest. Door de aanwezigheid van hoge asbestge- halten in de contactzone is er vol gens De Ruiter sprake van een ac tueel humaan risico. Gedeputeerde staten van Zeeland geven echter aan, dat deze conclusie is geba seerd op de urgentiesystematiek van de provincie Noord-Brabant. Ter plaatse van de voormalige bo vengrondse olietank is de onder grond matig verontreinigd met mi nerale olie. Hier zal de grond tot circa 3 meter diepte ontgraven worden. Daarvoor is spanningsbe maling en open bemaling nodig. De put zal worden aangevuld met gecertificeerd schone grond. De verontreinigde waterbodem van de westelijke en zuidelijke sloot zal na afdamming ontgraven wor den en afgevoerd worden naar een erkende verwerkingsplaats. Vol gens het saneringsplan is gekozen voor een aanpak waarbij de ver ontreinigingen worden opgeruimd tot rond de streefwaarden. De ver ontreiniging met asbest wordt ge saneerd tot onder de interventie waarde. Er wordt maximaal 50 cm grond afgegraven en naar een er kende verwerkingsinrichting ge bracht. Een deskundige zal de sa nering begeleiden en monsters nemen. De ontwerp-beschikking van de provincie ligt tot en met 2 oktober ter inzage in het gemeen tehuis te Sint-Maartensdijk en bij de provincie in Middelburg. De provincie legt een aanne mingsbedrijf in Tholen een dwangsom op van 3800 euro. Het bedrijf blijft in de ogen van Mid delburg in gebreke bij het laten uitvoeren van bodemonderzoeken op zijn terrein aan de Schelderijn- weg. De dwangsom - gebaseerd op de onderzoekskosten verhoogd met 20% - gaat 1 januari volgend jaar in, als op dat moment nog geen onderzoeksresultaten overge legd zijn. Op grond van het besluit verplicht bodemonderzoek bedrijfsterreinen is de aannemer in december 2000 aangeschreven door de stichting Bodemsanering in gebruik zijnde bedrijfsterreinen om een vooron derzoek en een verkennend bo demonderzoek te laten uitvoeren. Dat is op een deel van het terrein ook gebeurd en de resultaten zijn aan de provincie gestuurd. In no vember 2001 liet Middelburg het bedrijf weten dat dit niet aan de Nu een duidelijke meerderheid in de gemeenteraad voor het stopzet ten van de subsidie is, gaat Sloth uit de lucht. Wat de VVD betreft per 31 december al, want die frac tie vond het onzin om in 2004 nog bijna tien mille te gaan betalen aan een omroep die toch niet le vensvatbaar is. „De gemeente had toch in 1998 met Sloth ook afge sproken dat er in 2004 geen subsi die meer betaald zou worden als het aantal luisteraars en de kwali teit niet zouden verbeteren?", zei mevr. M.K. van Gorsel-de Oude. Dat erkende wethouder mevr.drs. M.A.E. Velthuis wel. „Maar voor een fatsoenlijke afwikkeling wil len we de omroep langer geven dan een paar maanden." Mevr. Van Gorsel zag dat niet zitten. „Wees duidelijk. Als het doek valt, moet je voor 2004 geen sub sidie meer gaan betalen. Als de motivatie weg is, dan heeft nie mand er meer zin in." CU-raadslid P. van Belzen meende echter, dat Sloth een jaar de tijd heeft om het gat te dichten en die mogelijkheid Zaterdag 30 augustus begon de lokale omroep tijdens de braderie in Tholen met een handtekeningenactie tegen de plannen van het gemeentebe stuur om de subsidie te staken. Er kwamen toen 400 handte keningen binnen. Zaterdag 6 september trok een Slolh-kara- vaan door de gehele gemeente, die door huis-aan-huis aan te bellen 900 handtekeningen op leverde. Bij verenigingen en ondernemingen lagen er ook nog lijsten, wat nog eens 700 handtekeningen opleverde. Totaal kwam omroep Tholen daarmee aan 2003 handteke ningen, maar de raadscommis sie baseerde het oordeel op het luisteronderzoek van Inlomart en de al jaren aanwezige finan ciële nood bij de lokale om roep. wilde hij niet ontnemen. „Ook wij zouden de lokale omroep graag een tweede kans geven, maar het moet wel mogelijk zijn", bracht CDA-raadslid mevr. M. Ligtendag naar voren. Voorzitter Schaart stelde, dat bij een nee van de gemeenteraad op 18 september, de stichtingsraad 19 september voorgesteld zal worden om de stekker uit omroep Tholen te trekken. „En als er dan van de verkoop van de apparatuur nog een overschot is, gaat dat naar de kinderboerderij." Onder het motto .Niets is moeilijk voor hen die willen' had Schaart eerder een uiterste poging gedaan om Sloth een herkansing te geven. „Als de gemeente nu 1 euro per inwoner extra geeft, dan komt er uit het cultuurpotje van de Rabo bank nog een bedrag bij. Met op geheven hoofd kunnen we dan de markt op om geld te vergaren voor de broodnodige vervangingsinves teringen. En we hebben ook plan nen voor kabelkrant en digitale ra dio. Dat extra geld is nodig, want de medewerkers betalen nu hun eigen vrijwilligerswerk!" Uit het betoog van de voorzitter werd ook duidelijk, dat de finan ciële problemen al langer aanwe zig zijn. Vorig jaar was er een te kort van 8600 euro en na een bedelbrief kwamen er van bedrij ven en particulieren 6600 euro binnen. De resterende 2000 euro kwam dankzij wethouder Velthuis omdat de gemeentesubsidie eerder betaald werd. Omroepmedewerker Erik Tichem gaf toe, dat de vaste lasten moeten dalen. Het huidige pand aan de Voltstraat vergt 370 euro aan huur per maand. Bij verhuizing naar een kleiner en goedkoper pand zou er een besparing in zitten. Dat de omroep zo weinig advertentie inkomsten heeft, schreef Tichem toe aan de economische recessie en de invoering van de euro. Wethouder Velthuis met de 2003 handtekeningen die ze van Erik Tichem (links) van Sloth ontving. Tussen hen in de microfoon van omroep Zeeland. Het stak de omroepmedewerker, dat het team van omroep Tholen wordt afgeschilderd als een hob byclubje van mensen die een leu ke bezigheid zoeken. „Alle vrij willigers richten hun energie op het brengen van goede program ma's voor de Thoolse samenle ving. Dat is pas echt kleur beken nen en naastenliefde." Tichem gaf een lange opsomming van evene menten waar Sloth aandacht aan heeft besteed, zoals vorig jaar o.a. de gemeenteraadsverkiezingen. „De politieke partijen waren ra zend enthousiast, ook mevr. Velt huis. Als er een microfoon in de buurt was, stond de hele gemeente vooraan in de rij. Als de lokale omroep wegvalt, vermindert het contact tussen de poiitiek en de burgers. Ook het verenigingsleven zal niet meer duidelijk in beeld komen.", zei Tichem. Hij stelde voor om de gemeentelijke infor matierubriek Tholenderwijs in het huis-aan-huisblad te stoppen en dat geld aan de lokale omroep te besteden, die dan naast de raads vergaderingen ook de commissie vergaderingen volledig zou kun nen uitzenden. PvdA-commissielid mevr. E. Bas- tianen vond het een lastig vraag stuk, maar verwees toch naar de afspraken van de gemeente met Sloth in 1998 en steunde uiteinde lijk het voorstel van b. en w. „Dit kan zo niet langer. We moeten een punt achter omroep Tholen zet ten", zei SGP-raadslid M.J. Klip- pel zonder enige twijfel. Gezien het gebrek aan luisteraars zei ook CU-raadslid P. van Belzen geen ijzer met handen te kunnen breken. „Een winkel met - laten we aannemen - redelijk goede pro ducten, maar zonder klanten, zal aan werving moeten doen om uit de rode cijfers te blijven en daar door niet gedwongen worden zich op te heffen. Daarom heeft het product lokale omroep evenals an dere welzijnsproducten slechts be staansgrond bij een redelijke luis terdichtheid omdat de burgers de extra opcenten moeten betalen", aldus Van Belzen. VVD-commissielid mevr. M.K. van Gorsel-de Oude noemde de stopzetting van de subsidie geen verrassing. „Dat is in 1998 al af gesproken. Daarom moet je de omroep nu geen worst meer voor houden door in 2004 nog subsidie te betalen. Dat is niet eerlijk, hoe jammer ik het ook vind, want de enthousiaste omroepmedewerkers brengen het allemaal met hart en ziel. Daar heb ik ontzettend veel waardering voor, maar het dalende aantal luisteraars is een feit. Laten we daarom realistisch zijn. Er is ook een overvloed aan informatie voorzieningen", aldus het VVD- commissielid. D66 en ABT bleven als enige twee partijen voor extra financiële steun aan de omroep, ook al had de eerste partij negatieve ervarin gen. „Als ik een interview heb Omroep Tholen blijkt via de etherfrequentie 106.5 in grote de len van Tholen niet binnenshuis (e ontvangen te zijn. Dat vertelde medewerker Erik Tichem dinsdag avond in de raadscommissie wel zijn en onderwijs. Volgens hem is dat mede de oorzaak van de slech te resultaten van het luisteronder zoek van Intomart. Tichem schreef de slechte ontvangst op de 106.5 toe aan de verouderde zend- installatie en de ongelijke ligging van het eiland Tholen. Er was geen geld om daar verbetering in te brengen. „Door het gebrek aan financiën konden we ook geen goed pr-beleid voeren, zodat een groot deel van de bevolking niet goed weet welke programma's wij voor hen maken." Tichem vond gezien de magere etherontvangst en de hoeveelheid radiozenders het bereik van Sloth zo slecht nog niet. Raadslid P. van Belzen achtte de slechte etherontvangst een belang rijk minpunt. „Bij een heleboel ge zinnen is omroep Tholen niet te ont vangen. En als je niet te beluisteren bent, dan haken de mensen af." voor omroep Zeeland, word ik de volgende dag door inwoners aan gesproken die mij gehoord heb ben, maar kom ik op omroep Tho len, dan hoor je daar niemand over", zei D66-raadslid J. van den Donker. Wethouder Velthuis concludeerde, dat het na de afspraken met de omroep in 1998 niet gelukt is om een hoger bereik te realiseren. „Omroep Tholen is verschrikke lijk bekend, maar er wordt niet naar geluisterd. De lokale radio werd ook bijna niet gedragen door winkeliers en bevolking. We be treuren dat heel erg, maar uit eer dere gesprekken met het bestuur heb ik al begrepen, dat het heel moeilijk is om consequent geld binnen te krijgen. Slechts één keer is dat gelukt, met de bedelbrief. De mensen blijken gewoon niet geïnteresseerd te zijn in de lokale omroep. Eind vorig jaar ben ik door voorzitter Schaart benaderd in verband met de acute geldnood en het is nu geen verrassing meer, dat de subsidie aan omroep Tholen stopt", zei de wethouder. Erik Tichem dankte de commissie voor de ruime aandacht die aan de lokale omroep was besteed. „We gaan hier even een nachtje over slapen", zo besloot de omroepme dewerker. eisen voldeed en dat alsnog de an dere delen van het terrein onder zocht moesten worden. Maar de ondernemer vond het niet nodig omdat daar alleen materialen wor den opgeslagen. Daar nam de pro vincie geen genoegen mee en in rnei 2002 is een aanwijzing opge legd, waartegen de ondernemer niet in beroep is gegaan. Nu is er sprake van een overtre ding en die situatie zou door het opleggen van een last onder dwangsom beëindigd moeten wor den. Het bedrijf kan tot maandag een zienswijze indienen over de dwangsom. Rien Neele uit Tholen heeft in Halsteren een tweede vestiging in keukens geopend. Naast Grando aan de Canadaweg heeft hij twee deuren verder op het industrieter rein Oude Molen de Keukenkanjer geopend. Jaap Zwaai uit Tholen is hier de verkoper, geassisteerd door Astrid Delwel uit Steenbergen en Naceira Versteeg uit Bergen op Zoom. Rien Neele is blij met de verbreding van zijn assortiment en daardoor ruimere keuzemogelijk heden voor de klanten. „Keuken kanjer is een instapformule. Dat betekent kwalitatief goede keu kens, maar allemaal standaarduit voeringen, dus voor lagere prijzen. Vanaf de basis kunnen we nu meer bieden. Een compleet geïnstalleer de keuken tegen een scherpe prijs." De ambities van Rien Neele hou den met deze tweede vestiging niet op. Hij heeft ook belangstelling voor het plan van Arie Bouman voor de grootschalige detailhandel op bedrijventerrein Welgelegen II in zijn woonplaats Tholen. „Die mogelijkheid houd ik zeker open, want ook in Halsteren heb ik huur- ruimte, dus als de termijn voorbij is, kun je dat opzeggen." INTERIEUR PAAUWÈ I vrijdag 10 Sept. 2003 Presentatie van De Nieuwe WoonMode', najaar/winter 2003, door Monique van der Reijden van het Nederlands Perscentrum Wonen. Twee keer per jaar sig naleert het Nederlands Perscentrum Wonen de laatste interieurtrends (woonmode). Locatie: Interieur Paauwe in Zonnemaire Aanvang: 19.30 Geïnteresseerd? Bel voor reservering. Meer info: www.interieur-poauwe.nl l R Zuidweg 20A, Zonnemaire. tel.: 0111-401318. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 11