Endurance beveiligingsdienst werkt aan een veilig gevoel Endurance met spoed op zoek naar woningen in alle prijsklassen!!! lïlAE* ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KEIVIT Molenweg 21 Bloemenlaan 143 BSjly Meanderlaan 70 Wegens recente verkopen op het eiland Tholen zijn wij MAKELAARS Duidelijk in huizen. Maes Makelaars, Van Dedemstraat 198, Postbus 263, 4600 AG Bergen op Zoom, Telefoon (0164) 24 29 55 12 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 september 2003 Molendijk 3-4, 4695 BB St. Maartensdijk, Tel. 0166 - 66 23 15 Steeds meer bedrij ven en particulieren maken gebruik van de diensten van een beveiligingsbedrijf. Ook op het platteland wordt de noodzaak daartoe helaas steeds groter. Vijf jaar geleden begon Endurance beveili gingsdienst als een eenmanszaak. Het personeelsbestand is jaarlijks gegroeid. Het in Goes gevestig de bedrijf werkt in heel Zeelandde regio Rotterdam en een gedeelte van West-Bra bant. Evenementen BEVEILIGINGSDIENST UW VEILIGHEID, ONZE ZORG Fluitekruidstraat 68 4461 MH Goes Tel. 0113 - 34 09 66 Fax 0113 - 33 05 67 3 Koopsom: 285.000,-- k.k. Aanvaarding: in overleg Koopsom: 139.500,-- k.k. Aanvaarding: in overleg Koopsom: 191.000,-- k.k. Aanvaarding: in overleg ffl Erkende beveiligingsbedrij ven krijgen een goedkeuring snummer van het ministerie van justitie (Endurance heeft nummer ND1077) en moeten aan tal van voorwaarden vol doen. De medewerkers wor den vooraf grondig ge screend en dienen gediplo meerd te zijn. Ze zijn breed inzetbaar. En ze dragen een herkenbaar uniform, wat wettelijk beschermd is. Endurance - dat naast Goes ook een vestiging in Rotter dam heeft - biedt verschillen de diensten aan. Te denken valt aan alarmopvolging, wat betekent dat iemand van het bedrijf ter plekke gaat kijken nadat via een (particuliere) alarmcentrale een melding is ontvangen. Politie gaat na een dergelijke melding mees tal uitsluitend kijken als er ook iemand met een sleutel naar het betreffende pand komt. Dat is bij het beveili gingsbedrijf niet nodig. Dit regelt desgewenst ook één of meer nachtelijke controleron des op bedrijventerreinen, Dirk Bruijnzeel uit Sint-Annaland is werkzaam bij Endurance beveiligingsdienst. hetzij voor één bedrijf of voor een aantal (collectief). Voor alarmopvolging (Endurance beschikt dan over sleutels van bedrijf of woning) wordt een vast bedrag per jaar in rekening gebracht, een soort abonnement. Daarnaast moet voor elke alarmering extra worden betaald. Ook brand- en sluitrondes bij bedrijven en instellingen (bij voorbeeld gemeentes) horen tot het takenpakket. Dat bete kent dat een beveiligingsme dewerker een gebouw volle dig door loopt, alle open staande ramen en deuren afsluit, beeldschermen van computers uitschakelt, gloei ende sigaretten in asbakken dooft en noem maar op. Tenslotte wordt het alarm ingeschakeld en vertrekt de man of vrouw. Portiersdiensten bij bedrijven en instellingen - zowel als vaste post of ter vervanging van vaste medewerkers - of toegangs- en uitgangscon troles, eventueel met visita tie, regelt Endurance even eens. En ook het inhuren van mensen voor toezicht (bij voorbeeld bewaken van eigendommen) bij evene menten, feesten, braderieën en dergelijke behoort tot de mogelijkheden. Een moge lijke uitbreiding van de werk zaamheden van beveiligings bedrijven ligt in het verschiet. Want vanaf 1 april volgend jaar moeten alarminstallaties bij bedrijven gecertificeerd zijn. Zijn ze dat niet - en bij velen is dat op dit moment het geval - dan wordt het betreffende bedrijf afgeslo ten van de alarmcentrale. Een aantal voorbeelden van werkzaamheden die het Goesse bedrijf momenteel doet: - bij een bedrijf met meerde re vestigingen op Tholen wordt elke werkdag een brand- en sluitronde gedaan, alsmede de alarmopvolging; - alarmopvolging van de alarminstallaties van steeds meer bedrijven en een groei end aantal particulieren; - de sluiting 's avonds van diverse benzinestations, als mede de alarmopvolging; - portiersdiensten, alaramop- volging en de sluit- en brand- ronde bij een bedrijf in Ka pel Ie; - nachtelijke controlerondes in een woonwijk in Bruinisse in verband met inbraak en auto diefstal; - diverse controlerondes, spe ciaal in verband met de brandveiligheid, bij een afval verwerkingsbedrijf in Kapelle; - portiersdiensten 's nachts, de toegangscontrole, het in- en uitchecken van gasten bij een Vlissings hotel; - permanent toezicht 's nachts gedurende de vakantieperio de, en daarbuiten nachtelijke controlerondes, op een va kantiepark in Bruinisse. Mocht u op zoek zijn naar een bedrijf dat kan bijdragen aan een beter veiligheidsgevoel, neem dan contact met ons op. www.endurancebeveiliging.nl <L> "O 2 O 43 <D -O Sh O O <u 4-J 3 T3 S3 <V CL) N Deze goed onderhouden VRIJSTAANDE WONING ligt op een ruim perceel van 820 m2. Er is een GARAGE- /SCHUUR (opp. va 110 m2) voor meerdere auto's, oprit en tuin met veel privacy en zwembad. De beg. gr. bestaat uit een entree met toilet, een L-vormige kamer (ca. 36 m2) met schouw, een eetgedeelte en keuken v.v. app. Op de verd. vindt u een overloop, 4 slaapka mers en een badkamer met douche. De bergzol der is bereikb. via een losse trap. De woning is v.v. voorzetramen, rolluiken en c.v. In woonwijk ligt deze TUSSENWONING met stenen BERGING, voor- en achtertuin. De begane grond bestaat uit een entree met toilet, woon kamer, dichte keuken met app. en toegang tot de tuin. Op de le verd. vindt u 3 slaapkamers en de luxe badkamer (w douchecabine, toilet en wasta felmeubel). De 2e verd. is bereikbaar middels vaste trap. Op de voorzolder bevindt zich de C.V.-combiketel (2001) en mech. ventilatie-unit. De slaapkamer heeft een groot dakraam en er is veel bergruimte onder het schuin dakvlak. De tuin is op het zuidoosten gelegen en heeft een achterom, afgesloten door een dubbele poort. De gehele woning is vv dubbel glas. Dit schitterende drie-kamer-appartement ligt op de begane grond in een modern appartementen complex en heeft een zonneterras en een inpandige berging. De woning is ingedeeld met een entree, badkamer met ligbad (plaatsingsmog. voor dou che aanwezig)2 slaapkamers en een woonka mer (allen met toegang tot het terras) en een modern ingerichte open keuken met werkkast. In deze kast bevinden zich de combiketel en mech. ventilatie unit. De woning is volledig geïsoleerd.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 12