Plus Klippel-Roggeband is feestelijk heropend HOOFDAANNEMER uitbreiding supermarkt PLUS Klippel-Roggeband te Oud-Vossemeer Proficiat PLUS Klippel- Roggeband met de prachtig verbouwde supermarkt ©@r mMü Dé Staal pecialisten! Rabobank Tholen Deloitte Touche wenst Roggeband veel succes met het vernieuwde bedrijfspand! ■□□DEIIIlSDOIllliQEDiDQQI Zeeuwse Graanjenever Citroen Brandewijn Plusmerk Varkenshaas lang Page Ultra comfort toiletpapier Chiquita bananen Porte d'argent 2/99 Lays Chips Boerenwit of -tarwe FA BOGERT Ten Ankerweg 36 4691 GX Tholen Tel. (0166) 602383 - 602897 Fax (0166) 604859 Mobiele tel. (06) 53847217 Nieuwbouw Verbouwingen Renovatie Mach. houtbewerking feliciteert familie Klippel-Roggeband met de vernieuwde supermarkt! ^1 SCHILDERWERKEN f L t Donderdag 8 mei 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9J Supermarkt Oud-Vossemeer uitgebreid Aparte servicebalie Versproducten Slijterij special 1 liter 8/95 1 liter van 7,25 C Q C voor 3/«73 500 gram 4/99 12 rollen 3/50 kilo 0/99 0,75 liter 200 gram 3 zakken 2/29 800 gram 0/89 Molenstraat 1 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-672384 aannemingsbedrijf aannemingsbedrijf Molenstraat 1 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-672384 Markt 13 Sint-Maartensdijk Tel.: 0166-66 51 00 Fax: 0166 -66 51 01 Rabobank Wij verzorgden het buiten- en binnenschilderwerk en de wandafwerking Patrijzenweg 32 4698 AB Oud-Vossemeer Tel.: 0166-672355 Fax:0166-672469 imabo Dak- en gevelbeplating Staalkonstrukties Stalen trappen Lichtstraten Bordessen De Plus supermarkt van de familie Klippel-Roggeband aan de Molenstraat in Oud- Vossemeer is gisterenavond na een grote verbouwing heropend. Na de officiële ope ning, waarbij burgemeester W. Nuis aanwezig was, konden de klanten een kijkje nemen in de gemoderniseerde en flink uitgebreide supermarkt. Met een vloeroppervlakte van 700 vier kante meter, een assortiment van 11.500 verschillende producten en vijftien per soneelsleden op de loonlijst is er niet veel meer over van de kleinschalige krui denierszaak waarmee de grootouders van Hetty Roggeband-Klippel in 1930 aan de Kalisbuurt van start gingen. Samen met haar man Hans en haar ouders Leen en Pie Klippel werd in 1979 een nieuwe en veel grotere supermarkt op de hoek van de Molenstraat in gebruik genomen. „We gingen hier destijds met z'n vieren van start in een winkelpand dat ruim drie maal zo groot was als ons oude winkeltje aan de Kalisbuurt. Maar we hebben de zaak, voor deze hele grote uitbreiding, al twee keer eerder gemoderniseerd. De klantenkring blijft, mede door de nieuw bouw in ons dorp, flink groeien en ook van buiten Oud-Vossemeer komen steeds meer mensen bij ons hun boodschappen halen. Het was gewoon noodzaak om nogmaals flink te investeren en op het stuk grond bij onze winkel hadden we gelukkig nog voldoende ruimte. Hans en ik willen met onze supermarkt graag met de tijd mee blijven gaan, wij vinden dat je de klanten de beste service moet kun nen bieden en bovendien komen er steeds meer verschillende artikelen in de schappen te liggen. We hebben ons assortiment nu bijvoorbeeld in een klap met zo'n 1500 producten uitgebreid. Mijn ouders zijn het vanaf 1992 een beetje rustiger aan gaan doen, maar ze kunnen het beiden toch nog niet laten om af en toe een handje te helpen in de win kel. Mijn moeder zit nog regelmatig ach ter de kassa en vader Leen is ook nog dikwijls in de zaak, al is het alleen maar om lekker bij te kletsen met het perso neel en de klanten. Natuurlijk vinden ze het fantastisch dat hun kleine kruide nierswinkel van vroeger is uitgegroeid tot een grote en moderne supermarkt en ik vind het erg leuk dat ze beiden nog zo betrokken zijn bij het reilen en zeilen in onze winkel", aldus Hetty Roggeband. „Drie maal is scheepsrecht zullen we maar denken, maar zo rigoureus als deze keer hebben we de winkel nog nooit aan gepakt", zo gaat Hetty verder als ze tus sen de nieuwe winkelrekken doorloopt. „Het is ongelofelijk hoeveel werk hier in enkele dagen is verzet", zo valt Hans Roggeband zijn vrouw bij. „Zaterdag middag hebben we de winkel om twaalf uur gesloten en we zijn toen direct met een hele ploeg begonnen om de winkel voorraad uit de schappen te halen. Intussen gingen andere werklieden in een andere hoek van de winkel al aan de slag met het monteren en opstellen van nieu we winkelrekken, koelvitrines en ver koopbalies. Op een gegeven moment waren er van allerlei bedrijven wel zo'n vijftig man tegelijk aan het werk. Van 's ochtends vroeg tot diep in de nacht werd er doorgesjouwd om alles netjes op tijd op orde te hebben voor de heropening. Er is werkelijk niets op z'n plaats blijven staan, maar ik moet zeggen dat het eind resultaat ons in ieder geval erg goed bevalt. Op het gebied van de servicemo gelijkheden voor onze klanten zijn we met de realisatie van deze verbouwing een flinke stap vooruit gegaan. We kun nen de mensen nu nog veel beter van dienst zijn. Vooral voor de versproduc ten, de diepvriesartikelen en voor onze groenten- en fruitafdeling hebben we veel meer ruimte gekregen. We beschik ken nu bovendien over een aparte servi cebalie waar de klanten terecht kunnen voor drogisterijartikelen, fotoservice, tabakswaren en het afgeven en ophalen van spullen voor de stomerij. Aan die balie is tevens het servicepunt van de P.T.T gevestigd. We hebben dat service punt vorig jaar overgenomen toen Leen Klippel (links) en zijn vrouw Pie doen het weliswaar wat rustiger aan maar, samen met hun kleinkinderen Peter en Ellen helpen ze dochter Hetty en schoonzoon Hans Roggeband rechtsnog regelmatig een handje met het werk in de supermarkt. cadeaushop De Ronde zijn zaak had gesloten en ik ben blij dat we in de nieu we winkelopzet veel beter zijn ingesteld op het afhandelen van de diensten die bij zo'n RT.T servicepunt horen. De nieuwe servicebalie is dus eigenlijk een apart winkeltje in onze supermarkt. Er zijn twee extra kassa's geplaatst om de arti kelen direct aan de balie af te kunnen rekenen. Onze slijterij is nu naast de ingang van de winkel gevestigd en de winkelwagens staan voortaan buiten geparkeerd. Het zal in het begin soms best even zoeken zijn voor onze klanten, maar het winkel personeel zal de mensen graag een hand je helpen als ze iets niet direct kunnen vinden." De totaal vernieuwde inrichting (en inde ling) van de winkel is voor het publiek het meest in het oog springend, maar aan de achterzijde van de supermarkt is de afgelopen maanden een groot magazijn gebouwd waardoor de voormalige opslagruimte (ca 150 m2) bij de winkel getrokken kon worden. Hans Roggeband: „er is steeds meer vraag naar versproduc ten en diepvriesartikelen. De uitbreiding van het assortiment heeft als consequen tie dat er ook meer opslagruimte voor deze producten moet zijn. We hebben in het nieuwe gedeelte een grote koel- en vriescel om de voorraad op te slaan. Naast de extra magazijnruimte is er bovendien een ruime personeelskantine en kantoorruimte bijgekomen. Op het ter rein voor het nieuwe magazijn hebben we enkele extra parkeervakken voor onze klanten gemaakt en bovendien hoeven vrachtwagenchauffeurs hun truck nu niet meer op de openbare weg te laten staan als ze hun spullen bij ons af komen leve ren. Ze kunnen vanuit de Molenstraat met hun wagen tot vlak voor het nieuwe magazijn rijden." De Oud-Vossemeerse supermarkt is zoals het echtpaar Roggeband het zelf zegt klaar voor de toekomst.' „Het is ons in al die jaren duidelijk geworden dat de formule van onze Plusvestiging de men sen aanspreekt en hoewel de winkel nu nog groter en moderner is geworden, zal er aan de persoonlijke benadering, de dorpse gemoedelijkheid en klantvriende lijkheid wat ons betreft zeker niets ver anderen", zo besluit het ondernemers- paar. ••PLUS »om Joulehof 10, Postbus 473,4600 AL Bergen op Zoom. Tel. 0164 - 275 300, fax 0164 - 275 400. Internet: www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants gericht op resultaat ^TOUChe PLUS Zeelandhaven 7, 4612 PC Bergen op Zoom Tel. (0164) 271500, Fax (0164) 245370 Dal,, en nevelhenhtinn THOLEIM: Slabbecoornweg 25 telefoon (0166) 60 44 89

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 9