Zangavond UBILEUMACTIES! 'v r 65 jaar Calculator Is kraamverzorgende worden een lang gekoesterde wens? Kraamverzorgende in opleiding Medewerker tuinonderhoud den Engelsman <^van Driel ciooo Moederdag Aanbieding 169, 149,- 355,- 149,- 10% KORTING OP ALLE TUINSETS en met i daar houd je geld aan over. Wouts Co. Tuinmeubelen Parallelweg 41 DE RIJKE PARTNERS adviesgroep Salarisadministrateurs leergierige en energieke schoolverlater (m/v) I KRAAMZORGTJ^ ENTADMINISTRATIE D.V. zaterdag 17 mei 2003 Aanvang 19.30 uur in de Herv. Maartenskerk te Sint-Maartensdijk CASTRIA Arbeidsvoorwaarden: Sollicitatie/informatie: tot i «v prachtige hoeden/opbergdoos' Teak - Aluminium - Metaal - Natuursteen Kunststof - Parasols - Kussens Party-tenten - Camping Speciale Teak-afdeling met een groot assortiment teak meubelen Prachtige collectie Aluminium en Rotan-look meubelen - Aluminium 2 Mistral stapelfauteuils 1 Wembley tafel 90x90cm -( Camping r m.u.v. de speciale aanbiedingen Bergen op Zoom tel: 0164 -241662 (achterzijde station) Zie ook onze uitgebreide website: www.woutstuinmeubelen.nl Voorstraat 15, 4697 EH Sint-Annaland, tel. fax (0166) 65 24 90, woensdagmiddag gesloten, vrijdagavond koopavond 8 MMMiKA^h 1 ijUbk, Dk I HÜOmk lUUUAN 1 T5on9ër8a^^SênWI? Wij zijn een accountants- en belastingadvieskantoor met vestigingen in Oud-Vossemeer en Bergen op Zoom. Het kantoor heeft een historie van meer dan 50 jaar. Op dit moment zijn we met zestien medewerkers dagelijks bezig om de belangen van onze klanten te behartigen. Voor versterking van ons team op ons kantoor te Oud-Vossemeer zijn we op zoek naar een Jouw werkzaamheden - het maken van loonberekeningen - het verwerken van salarissen van klanten - het verzorgen van o.a. de aangiften loonbelasting - verzorging en archivering van dossiers - klanten adviseren op het gebied van loonbelasting en sociale verzekeringen Onze functie-eisen - een MBO-4 diploma (c.q. vergelijkbare opleiding) of binnenkort afstuderend hiervoor - goed cijfermatig inzicht - klantgericht, accuraat en stressbestendig - collegiale instelling en teamgeest - bereid om de studie Praktijkdiploma Loonadministratie te gaan volgen Wii bieden - een interne opleiding onder begeleiding van een ervaren collega - werken in een jong en ambitieus, maar ook gezellig team - alle gelegenheid om je verder in dit vakgebied te ontplooien - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Denk ie dat iii deaene bent die wij zoeken Neem dan geheel vrijblijvend contact op met de heer J.C. (Johan) Filius; hij kan je alles vertellen over de functie en de mogelijkheden. Johan is te bereiken op (0166) 678 250. Natuurlijk kun je ook gaan naar onze website www.derijke-partners.nl en kijken bij "Vacatures". Je sollicitatiebrief zien we graag tegemoet Kalisbuurt 1, Postbus 1 te 4698 ZG Oud-Vossemeer tel. (0166) 678 250 fax. (0166)672 955 Noordzijde Haven 40a te 4611 GT Bergen op Zoom tel. (0164) 274 490 fax. (0164) 274 499 MEDEWERKER (ST) ERS Gevraagd voor onze broccoli-oogst Wij zoeken nog enkele mensen Voor de periode van half mei t/m oktober Variërend van 3 tot 4 ochtenden per week Mts. Van Dalen Postweg 16 4691 PG THOLEN, tel. 0166-617059 MR Nieuwbouw en Renovatie is een bedrijf, met vestigingen in Halsteren, Sint Annaland en Barendrecht waar zo'n 30 medewerkers werkzaam zijn in de pro ductie en montage van kunststof kozijnen, ser res, rolluiken, zonwering en garagedeuren. Onze afnemers zijn: particulieren, regiodealers, woningbouwcorporaties, rijksoverheid, provincies, waterschappen en aanne mers. Door de toenemende vraag naar onder houdsarme kunststof bouwprodukten en recyclingprodukten voor stads-, park- en campingmeubilair zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste fulltime of parttime voor calculatie en begeleiding van offertes voor renovatie en nieuwbouw. Enige ervaring met Excel en enige bouwkun dige ervaring c.q. opleiding is gewenst. Geïnteresseerden verzoeken wij binnen 14 dagen schriftelijk te reageren en uw sollicitatie te richten aan: Dhr. W. Mosselman MR Nieuwbouw en Renovatie Postbus 29, 4697 ZG St. Annaland. Tel.nr. 0166-652904 Renovatie MR Kunststoffen BV Halsteren MR Rolluiken en Zonwering St.-Annaland MR Mondial Barendrecht MR Kurepro St.-Annaland www.mr-groep.nl Wf PROVINCIALE I'* W W* De Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland verleent kraamzorg in de hele provincie Zeeland. De dienst Entadministratie is verantwoordelijk voor het uitvoeren van hei Rijksvaccinatie programma. Wij zijn een professionele ISO en HKZ gecertificeerde organisatie waarin zowel jong gediplomeerden als ervaren medewerkers zich thuis voelen. Wij salariëren volgens de CAO voor de Thuiszorg. Tevens bieden wij de mogelijkheid tot bijscholing. Personeelsleden kunnen lid worden van onze personeels vereniging De Bakermaatjes die jaarlijks diverse leuke activiteiten organiseert. Je wilt graag in de kraamzorg, maar het is er eigenlijk nooit van gekomen. Je bent 21 jaar of ouder, beschikt over een auto en je bent bereid onregelmatig te werken. Investeer in je toekomst en lees eens wat wij je te bieden hebben. Je kunt bij ons aan de slag als Als kraamverzorgende assisteer je de verloskundige bij de bevalling, verzorg je de kraamvrouw en de pasgeboren baby, maar houd je ook het huishouden draaiende. Daarnaast verzorg je de kinderen in het gezin en geef je voorlichting en instructie. Geen ervaring of opleiding in de zorg, geen probleem! Als kraamverzorgende in opleiding combineer je werken en leren. De opleiding duurt 16 maanden en wordt gegeven door het ROC Goes. Je gaat een dag per week naar school en je werkt minimaal 65 uur per maand. Tijdens deze periode ontvang je een bijbehorend salaris. Na het behalen van je diploma volgt een arbeidsovereenkomst. Lijkt het je leuk? Bel voor een sollicitatieformulier 0113-224000 en stuur deze op voor 17 mei 2003. Voor meer informatie kunt u terecht bij personeelszaken, mevrouw M. Haulez of manager kraamzorg mevrouw J. Muller. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. uit Sint-Maartensdijk o.I.v. Iz. Riedijk. Organist: Pieter Quist. Er zal ook samenzang zijn, wat beqeleid wordt door bovenstaande organisten. De collecte is bestemd voor St. Adullam (gehandicaptenzorg) wonen meer dan een dak bovep je hoofd Haven 9, Postbus 36 4695 ZG Sint-Maartensdijk Tel. 0166-668000 Fax 0166-668080 E mail: infotholen@castria.nl Website: www.castria.nl De stichting Castria Wonen is een bedrijf in beweging dat 4.000 wonin gen in bezit heeft in de gemeente Tholen en in Halsteren en Lepelstraat. Wij houden ons niet alleen bezig met de verhuur en verkoop van woningen maar ook met de herstructurering van wijken, wonen en zorg en de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten. Uitgangspunt daarbij is steeds dat de klant centraal staat. De woningstichting heeft momenteel 39 medewerkers in dienst die werkzaam zijn binnen drie afdelingen, te weten: frontoffice Tholen, frontoffice Halsteren en backoffice. Binnen de afdeling frontoffice Tholen is voor de periode mei tot november de functie vacant van: - salariëring vindt plaats overeenkomstig de CAO voor woningcorpo raties (schaal 4); - 0-uren contract; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor woningcorporaties; - aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden aanwezig. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, voor zien van persoonsgegevens, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de manager frontoffice Tholen van Castria Wonen, Postbus 36, 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Inlichtingen over deze vacature worden verstrekt door de heer J.C.Droogendijk, manager frontoffice Tholen of de heer L.W. Hollemans, controller, via telefoon (0166) 66 80 00. Zolang de voorraad strekt. Maximaal 1 per persoon. Niet geldig op eerder gedane aankopen. Bij besteding van minimaal 75,- op de herenafdeling een fraaie reistas (South-bank) kado winkelwaarde 22,95. Bij aankoop van een kostuum of combinatie ontvangt u een Overhemd naar keuze gratis! Bij besteding van minimaal 75,- op de damesafdeling geven wij een (Vincent van Gogh) kado winkelwaarde 22,50. C1000 Jurgen Stroot Eendrachtsweg 5 4691 EK Tholen Openingstijden: Ma. t/m vrij. 8.30 - 20.00 ui Zaterdag 8.00 -17.00 uu 4 Gemini stoelen 1 Galaxy tafel 136x84cm (in antraciet, groen of blauw) Van 189,75 voor Op Op 2 Java stapelfauteuils 1 Java glastafel rond 60cm Java Bistro-set Op Op Lafuma relax-stoel (traploos verstelbaar) van 135,- voor

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8