Raad vertraagt informatiesysteem Jo Maat heeft een opvolger Ben van der Heiden Optiek is op gebied van oogcorrectie compleet Veiligheid mag niets extra kosten SGP-jongeren denken na over waarden en normen ^DICGlflX Middenstand is nu aan zet Hans Koese zet autobedrijf in Sint-Annaland voort GGN Tholen in bedrijf Nieuwe bedrijven Buys Partners Donderdag 1 mei 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Compromissen Richtsnoer De 27-jarige Hans Koese uit Ouddorp gaat de 59-jarige Jo Maat opvolgen bij het gelijknamige autobedrijf aan de Veilingweg in Sint-Annaland. „Na meer dan veertig dienstjaren wil ik het rustiger aan gaan doen, maar ik blijf nog wel bij het bedrijf betrokken. Samen werken we naar de toekomst toe", vertelt Jo Maat. Per 1 mei wordt daarvoor de commanditaire vennootschap autobedrijf Maat c.v. opgericht. Nieuwe rotonde Nachtlens maakt het mogelijk om hele dag scherp te zien zonder bril of lenzen Bij de contactlens volgen ontwikkelingen elkaar snel op, zowel in materiaal als vorm. De nieuwste ontwikkeling is de nachtlens. Een specifiek product waarvoor men sinds kort ook bij Ben van der Heiden Optiek terecht kan. „Het is belangrijk datje alles kunt aanbieden op het gebied van oogcorrectie", vindt G. Atres van de vesti ging in Tholen. Modisch aspect Centrale balie in gemeentehuis Kunstschatten Tholen Oud-Vossemeer Sint-Annaland Poortvliet De zakenbank van Tholen JP ABN AMR0 Z>bank 'Wat de norm voor de één is, is de schrik van de ander Ook wie zich in de gemeente Tholen betrokken voelt bij de SGP moet open staan voor de meningen van degenen die een andere levensbe schouwing zijn toegedaan. Burgemeester W. Nuis zei dat donderdag avond tijdens een door de Studievereniging Calvijn georganiseerd debat over waarden en normen op Tholen. Nuis riep in het Calvijn College op tot dialoog en verdraagzaamheid. „Het is gemakkelijk om in de eigen kring over waarden en normen te praten. Het gaat erom dat we bruggen bouwen en geen muren. Wees daarom minder in jezelf gekeerd." Het uit ongeveer twintig leden van de SGP-jongerenorganisatie be staande gehoor wilde van zowel Nuis als het SGP-Statenlid G.D. Roeland weten hoe de landelijke discussie over waarden en normen het best naar de Thoolse samenle ving kan worden vertaald. De zaal miste bijvoorbeeld een hoofdstuk over waarden en normen in Bestem ming Tholen, de toekomstvisie van de gemeente die vanavond in Meul- vliet besproken wordt. Volgens Nuis was dat geen misser, maar een doel bewuste keuze. „Waarden en nor men moeten deel uitmaken van het totaal. In Bestemming Tholen gaat het ook over hoe we omgaan met el kaar. Kwesties als leefbaarheid, na tuur en schepping, hoe om te gaan met mensen met een kleine beurs, respect voor mensen die anders den ken, het komt allemaal in de discus sie terug. We moeten niet elkaar de oren wassen, maar juist naar elkaar luisteren. Dat is de opzet van de he le toekomstvisie." Een inspreker miste het geluid van jonge SGP-ers in de nu opgestelde toekomstnota en had daarom vraag tekens bij de representativiteit. Vol gens Nuis had echter iedereen, ook de leden van de Studievereniging Calvijn, genoeg gelegenheid gehad om zijn mening te berde te brengen. „Bovendien bevat Bestemming Tholen niet alleen de uitkomsten van de gehouden debatten. Er zijn ook anonieme enquêtes gehouden en er hebben individuele gesprek ken plaats gevonden. Het gaat echt om een brede dwarsdoorsnede van onze Thoolse samenleving." Zowel Nuis als Roeland hadden in hun inleiding, zo zeiden ze eerlijk, moeite om de algemene discussie over waarden en normen naar de Thoolse situatie te vertalen. Nuis gaf in zijn referaat enkele prikkelen de voorzetten, die door de zaal niet of nauwelijks werden opgepakt. Nuis haalde er professor Den Her tog bij die onlangs stelde dat waar den en normen geen bijbelse begrip pen zijn. Wie mee doet aan de discussie over waarden en normen handelt eerst en vooral uit eigen be lang, aldus de burgemeester. „Wat we willen is vooral onze eigen waarden en normen inbrengen. Daar moeten we naar mijn mening voorzichtig mee zijn, hoe legitiem dat streven ook is. Wat de norm voor de één is, is de schrik van de ander. Een groot deel van de Neder landse bevolking is juist allergisch voor bijbelse waarden en normen. Wie daar mee te koop loopt krijgt eerder negatieve reacties en hoon gelach over zich heen. Normbesef staat vaak gelijk aan eigen belang. Neem bijvoorbeeld snelheidsover tredingen. We houden ook op Tho len niet in uit eerbied voor de wet of vanwege de verkeersveiligheid, maar uit angst voor de flitspaal." Nuis zei niet te geloven in de lande lijke discussie over waarden en nor men, vooral ook niet omdat de be grippen zo relatief zijn. „Er wordt zo gauw iets negatiefs geroepen over de integratie van allochtonen. Maar wat zijn nu precies de waar den en normen waar deze mensen zich aan te houden hebben? Het zoeken naar compromissen is soms onvermijdelijk. Daarom moeten we met elkaar in gesprek blijven over ethische kwesties, ook met degenen die tegenstrijdige idealen hebben. Niet landelijk, maar in kleine cellen. Daarbij is zeker een rol weggelegd voor de kerk. De dominee die jon geren bij de catechisatie aanspreekt op verkeerd gedrag, bestaat die nog? In sportverenigingen moet jeugd worden aangesproken op fout taalgebruik. Daar geloof ik in, niet in een landelijke discussie." Nuis zei evenmin te geloven in meer regels als oplossing tot ge dragsverandering. Ook meer politie op Tholen biedt geen soelaas. „Handhaven van de regels is een taak voor de overheid, maar zo gauw ze dat doet roept dat conflic ten op. Na Enschede, Volendam en de moord op Fortuyn mogen we weer strenger zijn. We controleren elkaar hoteldebotel. Handhaving van regels heeft alleen zin als die regels aansluiten bij de moraal van de burger. We hebben de laatste ja ren met z'n allen veel regels be dacht. Regels moeten echter een doel hebben en geen keurslijf zijn. Het opleggen van scherpere regels helpt niet. Meer politie is ook geen oplossing. Het gaat erom dat we in nerlijk veranderen en kritisch in de spiegel naar onszelf kijken. Alleen dat kan leiden tot een herstel van waarden en normen. Dat geldt ook voor Christenen. Ik heb wel eens de indruk dat Christenen in deze hele discussie bezig zijn met het herwin nen van verloren terrein. Ze hebben er tenslotte ook bijgezeten toen deze waarden en nonnen teloor gingen. Hoe alert zijn wij als Christenen ge weest?" Ook volgens Roeland paste SGP-ers zelfkritiek. „Wij overtre den de wet net zo goed, en mis schien nog wel wat meer dan ande ren." Roeland ging in zijn inleiding voor al in op de rol die de overheid zou moeten spelen in het herstel van waarden en normen. Het SGP-Sta tenlid baseerde zich hierbij op het door Calvijn-voorzitter J. Verloop gelezen Bijbelverhaal 2 Koningen: 22, waarin de wetboeken ten tijde van koning losia worden terugge vonden als opmaat tot een groot scheepse reformatie. Roeland trok het Bijbelverhaal door naar deze tijd van secularisatie en volgens hem verderfelijke wetgeving rond koop zondagen, euthanasie en het ophef fen van het bordeelverbod. Roeland stelde nadrukkelijk voor een schei ding van kerk en staat te zijn, maar vond waarden en normen op basis van enkel de grondwet te mager. „De Tien Geboden dienen het richt snoer voor de overheid te zijn. Overheid en geestelijke stromingen hebben elkaar in deze tijd nodig. Ze hebben elkaar wel degelijk wat te zeggen. De bijbel is geen tijdgebon den boek. Fundamentele waarden horen niet door een meerderheid in een democratie te worden bepaald. Het gaat om hogere normen die de mens zelf niet kan voortbren-gen. Daarom zou de overheid moeten overwegen om godsdienstonderwijs voor alle kinderen verplicht te stel len. Alleen door onderwijs en exa meneisen inzake godsdienstonder wijs kunnen we komen tot een gemeenschappelijk kader." De bijeenkomst in het Calvijn Col lege werd geopend met de geza menlijk gezongen psalm 79, vers 3. Het gezang De Tien Geboden Des Heren 1 en 9 vormde de afsluiting. De invoering van een bestuursinformatiesysteem bij de gemeente loopt vertraging op. De gemeenteraad - D66 uitgezonderd - wil niet nu al geld beschikbaar stellen voor de halve arbeidsplaats die ermee gemoeid is. Die afweging wil men maken bij de behandeling van de kadernota, waarin alle wensen en beschikbare financiën op een rij worden gezet. „Als u het maar niet wegschuift", ik in de kademota afwegen." Bout reageerde burgemeester Nuis in de commissie middelen. Ook D66'er D.P. Suijkerbuijk, die als enige in de commissie het voorstel steunde, ziet de bui al hangen, zei hij. Maar SGP, VVD en CU haastten zich te zeggen dat het niet de bedoeling is dat van uitstel afstel komt. J.P. Bout (CDA) daarentegen zei dat hier een moge lijkheid ligt om te bezuinigen op kosten die puur voor de gemeente raad zelf gemaakt worden. „Dat wil Aan de kleinste details herkent u de door ons geleverde keuken. Het mooiste detail is de prijs Koperslagerij 9 tsyrr/ 4651 SK Steenbergen TfjMr Tel. 0167-564884 Fax 0167-563680 'erkend Advertentie I.Mi- had niet helemaal gelijk, want de ge meente zou de uitvoerigste versie van het systeem willen hebben. En dan kunnen ook burgers via de com puter gemeentelijke stukken raad plegen en met raadsleden communi ceren. Jaarlijks is dan 20.000 euro nodig voor een halve arbeidsplaats omdat het systeem steeds weer bij gewerkt moet worden. Maar nu al is duidelijk, dat er in de kadernota veel meer wensen staan dan er geld be schikbaar is en dus zal de politiek niet aan keuzes kunnen ontkomen. Daarom keek Nuis ook niet op van de reacties. Hij wees er de commis sie op dat die zelf voor projecten op het gebied van interactieve beleids vorming heeft gekozen in het kader van de bestuurlijke vernieuwing. „Het is uw systeem, de basis voor uw informatie en informatie naar de burger. Allemaal dingen die u zelf belangrijk vindt." Er is al geld in geïnvesteerd en wanneer het sys teem wordt afgewezen (de planning was dat het in juli zou gaan draaien), dreigt kapitaalvernietiging. „Waak daarvoor", zei Suijkerbuijk die vond dat de commissie de zaak wat 'lichtvaardig' vooruitschoof. „We zijn bezig ons als politici te ver vreemden van de burgers", waar schuwde hij. De meeste commissie leden reageerden afkeurend, terwijl A.L. Piet (CU) zei dat hij daarover onlangs op een verjaardag maar ge noeg te horen had gekregen. Hans Koese (links) uit Ouddorp gaat het autobedrijf van Jo Maat overnemen. Jo Maat was al geruime tijd op zoek naar een opvolger, maar dat is niet zo eenvoudig. „Het is moeilijk om een zelfstandig ondernemer te vin den die gemotiveerd is een autobe drijf te runnen. Ik ben dan ook blij in Hans Koese een jonge, dynamische opvolger te hebben gevonden. Hij is van alle markten thuis en is op alle fronten inzetbaar." Hans Koese werkt al tien jaar bij een Renault-dealer in Hellevoetsluis, waar hij als monteur begon, chef monteur werd en vervolgens ook de administratie en de verkoop deed. „Alle facetten van het autobedrijf ken ik en daarom zocht ik naar een mogelijkheid om voor mezelf te be ginnen. Wanneer je dan een goed lo pende onderneming als autobedrijf Maat kunt overnemen, is dat natuur lijk heel plezierig. Ik kijk dan ook vol vertrouwen naar de toekomst, waarbij Jo Maat mij wegwijs zal maken in de specifieke situatie van dit bedrijf. Komend van Goeree, spreek ik de taal, dus wat dat betreft zal het best lukken. Alle medewer kers blijven ook op hun post, dus ook dat zorgt voor continuïteit, maar tegelijk is er natuurlijk van een fris se start sprake", aldus Hans Koese. Jo Maat begon in 1961 als automon teur in Bergen op Zoom en ging in 1973 naar garage Bijl in Sint-Maar tensdijk. Dat bedrijf nam hij in 1988 over. In 1993 kocht hij de voormali ge garage Hommel aan de Veiling- weg erbij. Vijf jaar had Maat twee autobedrijven, maar in 1998 concen treerde hij alles in Sint-Annaland, waar hij over een modernere werk plaats, showroom en kantoor be schikte. „De klanten zijn van heinde en verre blijven komen. Wij hebben er pas nog een monteur bijgekregen, zodat ons bedrijf nu negen mede werkers telt. Maar als je zestig wordt, moet je geen tachtig uren per week meer maken. De laatste vijf tien jaar kon ik ook niet op vakantie en dan wordt het tijd voor een op volger. Hans en ik kunnen elkaar nu afwisselen. We weten allebei van de hoed en de rand." Autobedrijf Maat gaat op dezelfde voet verder met Renault als huis merk. Ook het benzinestation blijft gehandhaafd. Tegelijk met de wisse ling van de wacht is de Veilingweg opnieuw geasfalteerd en kwam er bij de veiling een rotonde. „We zitten hier prima, aan alle kanten goed be reikbaar", aldus Jo Maat, die met opvolger Hans Koese tot de blijvers behoort in de autobranche op het ei land. Met de cornea-topograaf wordt de vorm van het oog nauwkeurig in beeld gebracht. De Nachtlens is een mooie aanvul ling op de al bestaande correctie middelen (bril, contactlens en laser correctie), aldus Atres die in Tholen als opticien en optometrist werkt. Het is een dermate specifiek product dat om ze te kunnen aanpassen een cursus vereist is. De Nachtlens wordt alleen 's nachts gedragen en dan wordt, zonder dat je er iets van merkt, de bijziendheid gecorrigeerd. De drager heeft daar door overdag scherp zicht, zonder dat hij afhankelijk is van bril of len zen. Voor mensen met droge of ge voelige ogen, tieners, sporters en mensen die werken in een stoffige omgeving of in een ruimte met air conditioning is dat gunstig. Voor de Nachtlens moet de oog- vorm zeer precies in beeld worden gebracht. Daarvoor wordt een cor nea-topograaf gebruikt (cornea hoornvlies), een apparaat waarin Van der Heiden heeft geïnvesteerd. „Het vooronderzoek kan ik in Tho len doen, maar voor de topograaf moeten de mensen naar de zaak in Halsteren komen", legt Atres uit. Deze nieuwe lens zorgt ervoor dat het oog enigszins vlakker gemaakt wordt. „Dat principe is al oud. De Chinezen deden dat heel vroeger al door een oog af te plakken met een rijstzakje. Maak je het oog platter, dan kun je volstaan met een lens met een minder hoge sterkte", ver telt Atres. Het afvlakken gebeurt door de bovenste laag cellen van het oog - de epitheelcellen - naar de zij kant te verplaatsen. Als de lens niet meer wordt gedragen, zal het oog na enkele dagen weer in de oorspron kelijke vorm verkeren. Atres: „Dat zelfde gebeurt wanneer een ring wordt gedragen. Doe je die af, dan zie je een afdruk die na verloop van tijd verdwijnt. De huid krijgt weer zijn oorspronkelijke vorm terug." De lens kan zonder risico 's nachts worden gedragen doordat het mate riaal dat ervoor gebruikt is, hoog zuurstofdoorlaatbaar is. Zelfs meer dan voor de gezondheid van het oog nodig zou zijn. „Je draagt deze lenzen zeven uren per nacht, tegen daglenzen wel 14 tot 16 uren. Dus is het een stuk minder belastend voor het oog." De Nachtlens is ove rigens - net als gewone contactlen zen - niet voor iedereen geschikt. Maar hij kan een oplossing zijn voor mensen die nu gewone lenzen combineren met een bril, voor de genen die veel verkeren in ruimten met een droge lucht waardoor ge wone lenzen ongeschikt zijn. Ook mensen die niet in aanmerking ko men voor een laserbehandeling, of deze niet willen, vinden in de Nachtlcns een aanvullend middel. Verder speelt het modische aspect een rol. „Door de zuiverheid van produceren van de Nachtlens kun nen exact de specificaties en vorm geslepen worden die voor dit pro ces vereist zijn." Ben van der Heiden Optiek zit in middels negen jaar in Tholen, aan de Markt en heeft een behoorlijke klantenkring opgebouwd. De on derneming hecht aan persoonlijke aandacht, een individuele benade ring van de klant. De optiek is voor brilmonturen aangesloten bij Oog merk. „Naast service staan oogmo de en oogzorg daarbij hoog in het vaandel", zegt Atres. Hij hecht aan een goed advies op alle gebied. Hoewel het door het groeiende aan tal mogelijkheden voor oogcorrec tie voor de klant ingewikkelder wordt, merkt de opticien dat die zelfde klant zich steeds vaker tevo ren via internet op de hoogte stelt. „Voor een goed advies is het ook belangrijk dat de klant weet wat hij of zij wil." Als laseradviescentrum kan de Tholenaar bij mensen onder zoek doen of de ogen geschikt zijn voor een laserbehandeling. De Thoolse opticien heeft een keur aan brilmonturen en zonnebrillen. Dit laatste artikel is in toenemende mate een echt modeaccessoire ge worden, is de ervaring. Ben van der Heiden Optiek biedt de klant inder daad een compleet pakket op het gebied van oogcorrectie. (Adver tentie I.M.) De gemeenteraad is niet bereid om voor de beveiliging van het gemeen tehuis in Sint-Maartensdijk méér geld op tafel te leggen dan de 42.500 euro die al beschikbaar is. Alleen ABT wilde in de commissie middelen de gevraagde extra 14.000 euro toekennen. De andere fracties vonden dat teveel van het goede omdat er over een aantal jaren een nieuw ge meentehuis staat in Tholen. Niettemin gaat de veiligheid van de ambte naren hen allen ter harte, zeiden ze. Het plan omvat aanpassingen in de hal van het gemeentehuis, in ver band met het realiseren van een cen trale publieksbalie. De doorgangen in die hal naar de rest van het ge bouw worden vervolgens afgeslo ten. B. en w. stellen voor om kaart lezers op de deuren aan te brengen, waarmee deze geopend kunnen worden. Wanneer die achterwege blijven en er gewerkt wordt met cij fercodes, is dat 9500 euro goedko per. Die bezuiniging moet in ieder geval gepleegd worden, vond SG- P'er H. Geluk. De burgemeester was daartoe bereid en gaf toe dat de kaartlezer was gekozen wegens het gebruiksgemak voor het personeel. Dan zou een overschrijding met 4500 euro resteren en dat geld moet in bezuinigingen gevonden worden, wat de SGP betreft. Ook het CDA bepleitte om het plan met simpeler middelen te realiseren. Maar dat kan volgens Nuis niet: „We hebben al voor de simpelste oplossingen gekozen. We doen het niet luxueus, wél adequaat." De burgemeester gaf als voorbeeld dat voor een nieuw loket sociale zaken gebruik wordt gemaakt van een oud loket dat nog op zolder is aangetroffen. VVD en D66 vonden het belangrijk dat er aan de veiligheid wordt ge werkt. „Personeel en bezoekers moeten veilig hun zaken kunnen af wikkelen", zei R. Ravensteijn. Te gen de gevraagde 14 mille hadden beide fracties geen bezwaar, maar uiteindelijk gingen ze akkoord met de bijstelling naar 4500 euro. Alleen ABT hield vast aan het oorspronke lijke voorstel. Mevr. C. v.d. Horst zei te verwachten dat het erg druk wordt bij de centrale balie en dat bedreigende situaties zich daarheen zouden kunnen verplaatsen. Zij be nadrukte de veiligheid voor bezoe kers. Nuis had toegelicht dat er in het verleden een aantal 'ernstige za ken' is voorgevallen. Het was niet beperkt tot verbaal geweld, maar in verband met de privacy ging hij er niet verder op in. De beveiliging is wat hem betreft niet louter gericht op personen - hoewel de discussie zich daarop toespitste - maar ook op in het gebouw aanwezige documen ten, kunstschatten en informatie. „En natuurlijk heeft investeren in veiligheid pas zin als je er achteraf op afgerekend wordt." PvdA en SGP - een meerderheid in de gemeenteraad - lieten zich niet vermurwen. „Er is een budget voor het gemeentehuis en daarmee moet je het doen, vinden wij. Bovendien hangt de kadernota als een onweers bui aan de horizon", aldus M.A.J. van der Linde. Hij noemde de onze kere financiële situatie voor ge meenten nu er een CDA/VVD-kabi- net 'dreigt'. Ook Geluk stelde dat er naast een verantwoordelijkheid voor het personeel een verantwoor delijkheid is voor de financiën. Hij was niet bereid de overschrijding met 4500 euro te steunen. „Of u moet aantonen dat de veiligheid an ders in het geding komt." De CU ging met de 4500 euro wél akkoord, terwijl CDA'er J.P. Bout daarover nog met de fractie wilde overleg gen. Overigens was Bout mordicus tegen een afzonderlijke balie in de hal voor de afdeling sociale zaken met het oog op de privacy van mensen. Hij kreeg bijval van D.P. Suijker buijk (D66). Volgens de burgemees ter worden mensen die zich daar melden, meteen meegenomen naar een kamer elders. „Aan de balie worden geen privacygevoelige za ken afgehandeld." De gemeenteraad heeft donderdag zonder verdere discussie ingestemd met het door MKB Reva opgestelde detailhandelsrapport en de notitie 'Houdt Tholen vitaal' van de Stuur groep Tholen 2005. Wel vindt de raad dat vestiging van een fooddis- count/supermarkt aan de Sportlaan in Sint-Maartensdijk mogelijk moet zijn. Volgens J. Oudesluijs (PvdA) is nu de middenstand aan zet. „Het is hun taak om in te spelen op nieuwe ontwikkelingen. Het gaat er nog al tijd om klanten te binden en te hou den. Dat is van alle tijden." Bij de uitwerking van de Kademota 2004 beslist de gemeente welke fi nanciële middelen zij beschikbaar stelt om de doelen in beide rapporten te helpen realiseren. Ondernemers waren eerder teleurgesteld dat de ge meente niet eerder de portemonnee trok om het detailhandelsbeleid han den en voeten te geven. Op initiatief van de Kamer van Koophandel voor Zeeland is er inmiddels een onderne mersklankbord ingesteld. Omvang rijkere projecten voor de detailhandel en het behoud van de koopkracht, ook in de kleinere kernen, kunnen door het ontbreken van geld en capa citeit nog niet worden opgestart. Ou desluijs riep de middenstanders op om desondanks niet met de armen over elkaar te gaan zitten. „In tijden van hoogconjunctuur worden er grote plannen gemaakt. In mindere tijden moeten er keuzes worden gemaakt. De tijd van keuzes maken is nu aan gebroken." Inschrijvingen in het Handelsre gister van nieuwe bedrijven op Tholen en Sint-Philipsland in de maand maart 2003. Allmach b.v. i.o„ Schelde Rijnweg 6a, bestuurder M. Koudenberg, groothandel in alsmede im- en ex port en verhuur van machines ten behoeve van de kunstverwerkende industrie, 1 personeelslid. X-Pack b.v. i.o., Slabbecoornweg 43, bestuurders Deltapack b.v. i.o. uit Dronten en Karpack beheer b.v. uit Bergen, groothandel in alsmede im- en export van verpakkingsmate rialen en aanverwante artikelen, 3 personeelsleden. U.Z.W. telecom, Schoolstraat 16, eenmanszaak van A.J. de Wit, am bulante handel in nieuwe en ge bruikte telecom-apparatuur en ac cessoires, alsmede het verhandelen via internet, 1 personeelslid. Rabobank Tholen, Raiffeisenstraat 24, bankbedrijf en assurantiebemid deling, 1 personeelslid. Rabobank Tholen, Schoolstraat 27, bankbedrijf en assurantiebemidde ling, 4 personeelsleden, hoofdvesti ging Markt 13, Sint-Maartensdijk met 79 medewerkers, bestuurders G.J. Harmsen, plaatsvervangend voorzitter G. Vos, voorzitter A.P.M.M. van Gurp, bestuurslid M.H. Poot-Moerland, algemeen di recteur C.H. Otto, plaatsvervangend voorzitter raad van toezicht S. de Jong, secretaris raad van toezicht E.J. Lindhout-Theunisse, voorzitter raad van toezicht T.G.A. Wester- veld, J.J. Slager en C.P. Bijl; gevol machtigden A.J.J. Smout procura tiehouder C, C.H. Otto procuratiehouder A, M.C.J. Ma- thijssen procuratiehouder B, H.G. de Ruiter procuratiehouder B, A. Lindenberg procuratiehouder D. Kaaij 2, Tholen Telefoon: 0166-601122 Advertentie I.M. Gerechtsdeurwaarders E-mail: info@buyspartners.ggn.nl; www.buyspartners.ggn.nl GGN heeft vestigingen in heel Nederland. Voor een snelle en effectieve behandeling van al uw •incasso's huurzaken (woon- en bedrijfsruimte) leasezaken pachtzaken arbeidszaken Tevens deskundige dienstverlening op het gebied van •juridische zaken taxaties veilingen Tholen Postbus 88,4690 AB Ondernemersweg 5,4691 SL Tel. 0166-601020 Fax 0166-601030 Zierikzee Postbus 44,4300 AA Nieuwe Haven 147,4301 DL Tel. 0111-420488 Fax 0111-420213 Schoondijke Postbus 2,4325 ZG Dorpsplein 29,4507 BH Tel. 0117-401820 Fax 0117-402307 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 9