Personeel MEDEWERKSTER M/V Dé Bie van de Poortvlietsedijk ARDI KEUKENS BV <L Automobiel Verkoper - Verkoopleider gegarandeerde rentecoupon looptijd tot september 2007 4 Pinot Blanc Geens jonge jenever Er is weer lentebokü Hommel WWW ZONDER MEERPRIJS! 6 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 1 mei 2003 gemeente Tholen Administratief consulent Junior Automobiel Verkoper op de financiële administratie voor onze bedrijven Wij vragen: Wij bieden: Belangstelling? De voordeligste keukenspecialist! '4f Neem contact op met Assurantiekantoor Van Dijke Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet Tel.: 0166 - 61 25 09 E-mail: jwvd@zeelandnet.nl dbi\ rwinke VAN OS MEDICAL B.V. g mobiliteitsproducten Steenbergen Kom onze nieuwe zomercollectie bewonderen AMBIANCE Laoan Bas de Vos Te, 0i66-602823 Nieuwbouw Renovatie Showroom Halsteren Showroom Sint-Annaland y# heroal Tholen is een plattelandsgemeente met bijna 24000 inwoners. De gemeente is cen traal gelegen tussen de Randstad, Westelijk Noord Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leefklimaat biedt Tholen door haar ligging aan de Oosterschelde de liefhebber van natuur en recreatie tal van mogelijkheden. De gemeente Tholen zoekt voor de afdeling Sociale Zaken wegens uitbrei ding van de werkzaamheden een nieuwe collega voor de functie van 18 uur Algemene informatie De afdeling Sociale Zaken maakt deel uit van de sector Algemeen Bestuur en Welzijn en bestaat uit 15,5 fulltime formatieplaatsen. Wat bieden wij u Een prettige werkomgeving met een uitstekend pakket secundaire arbeids voorwaarden, zoals onder meer flexibele werktijden, kinderopvangregeling en hypotheekregeling. Functie-inhoud Verzorgt de uitkeringsadministratie en controleert in dit kader de juistheid van de gegevens en het recht op uitkering. Behandelt vragen van cliënten, collega's en overige betrokken instanties inzake wijzigingen en/of problemen ten aanzien van de uitkeringen. Adviseert inzake beëindigingen en terugvorderingen van uitkeringen. Verzorgt de correspondentie, waaronder rapporten, adviezen en conceptbeschikkingen. Behandelt beslagleggingen. Assisteert bij debiteurenadministratie. Behandelt onderzoeken in het kader van de rechtmatigheid. Wat verwachten wij van u? Een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO. Basisopleiding Gemeentelijke Sociale Dienstverlening. Goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Enige ervaring in een soortgelijke functie. Een resultaatgerichte, klantgerichte en stressbestendige instelling. Aanstelling en salaris Het aan deze functie verbonden salaris bedraagt in de functierang (schaal 6) minimaal 1.459,00 en maximaal 2.213,00 bruto per maand. Het salaris in de aanlooprang (schaal 5) bedraagt minimaal 1.365,00 en maximaal 2.105,00. Verdere informatie Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, mevrouw A.D. Pleune telefoon 0166 668229, privé 06 12 13 61 64. Kandidaten die behoren tot de doelgroep die ressorteert onder de Wet sti mulering arbeidsdeelname minderheden en die voldoen aan de functie- eisen, worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitatie Belangstellenden dienen er voor te zorgen dat hun sollicitatiebrief uiterlijk 11 mei in het bezit is van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk, onder vermel ding van vacaturenummer 0306. U kunt uw brief ook via E-mail naar vacature@tholen.nl verzenden. ARDI Keukens BV is een onderdeel van de DB Keuken Groep, waartoe Arma Keukens te Nunspeet, Pelma Keukens te Goes en A-D Keukens te Rijssen behoren. Binnen onze vestiging te St.-Annaland vindt een groot deel van de financieel- administratieve handelingen voor alle bedrijven plaats. Autobedrijf Difoga, official Ford dealer voor personenauto's en bedrijfswagens sinds 1934, verantwoordelijk voor het Westelijk deel van Brabant, incl. de Zuidwesthoek, de Zeeuwse eilanden Tholen en St. Philipsland en Steenbergen e.o., i.c.m. Autobedrijf van de Ree te Oostburg, verantwoordelijk voor West Zeeuws Vlaanderen, deelnemer in SchadeNet-Deschatech, en lid van de Automotive-Group, samenwerkend met de Ford Service-dealers te Steenbergen en Hoogerheide, werkend onder het motto "Zeggen wat je doet, en doen wat je zegt", zoekt i.v.m. het binnenkort bereiken van de pensioengerechtige leeftijd van onze le verkoper, op korte termijn een: Functieomschrijving: Bent u toe aan de volgende stap in uw carrierre? Als verkoper- verkoopleider wordt u na een gedegen inwerkperiode verantwoordelijk binnen budget normen voor de organisatie, en realisatie van de verkoop- marketing en doelstellingen, het onderhouden- ontwikkelen en uitbreiden van ons klantenbestand, leidinggevend en samenwerkend met het verkoop- en aftersales team, met directe contacten naar fabrikant- en leveranciers direct o.l.v. de directie. Functie-eisen: U bent een echte 'people manager' met de visie dat de klant centraal staat in onze organisatie, u beschikt over een gezonde dosis humor, en heeft voldoende bagage om deze functie samenwerkend binnen het familiebedrijf te organiseren. U beschikt over een ruime ervaring in de branche, met minimaal MBO/IVA of gelijkwaardige opleiding, goede P.s. Wij hebben ook plaats voor een: Komt u uit de regio, en bent u bezeten van automobielen, commercieel - MBO IVA of gelijkwaardig opgeleid, technisch geinteresseerd, en wilt u opgeleid worden door bovenstaande (vacature) verkoopleider? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar boven genoemd adres. communicatieve vaardigheden en commercieel inzicht. Wat kunt u van ons verwachten: Een leuke uitdagende en toekomstzekere baan, binnen een hecht team van medewerkers en organisatie, onder de vlag van een wereldconcern van grote naam en fantastische vooruitzichten, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waar ruimte is voor afstemming op uw persoonlijke behoefte. Reactie: Wilt u meer informatie over de functie, bel 0164-250 200, Difoga, t.a.v. Benk van de Ree. Wilt u solliciteren, stuur uw sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Directie autobedrijf Difoga BV t.a.v. B. van de Ree. Postbus 104, 4600 AC Bergen op Zoom. Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij opleiding op m.e.a.o. h.e.a.o. niveau leeftijd vanof 25 joar goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid verantwoordelijkheidsgevoel boeiend en uitdagend werk enthousiaste, stimulerende en open werksfeer goede arbeidsvoorwaarden mogelijkheid voor zowel parttime- als fulltime baan Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief, voorzien van een CV, naar onderstaand adres t.a.v. dhr. T. Aarnoudse Ceciliaweg 4 - 4697 RV Sint-Annaland Minimum inleg 5000,- euro nfeua yti 3,95 19^0 9,75 0,70 blond Belgisch bier 7,5% alc. Dé Bierwinkel - voor verhuur van tapjes, pram tafels, tafels en stoelen - alles voor Uw feestje gratis thuisbezorgd - gratis bruikleen van glazen bij de bestelde dranken voor uw 1 - gratis eigen parkeergelegenheid - voor iedere dag in het jaar een ander biertje - voor een zeer breed en diep assortiment wijn, port en gedistilleerd - biermandjes (ook zelf samen te stellen), de meest leuke en luxe geschenken Dé Bierwinket Halsterseweg 110 4613 BA Bergen op Zoom 0164-255606 Een elektrofiets met lage instap, hoge actieradius en extreem gebruiksgemak:deTTE Bike! Geen uitstoot, fluisterstil in combinatie met een sterke en snel le aandrijving. Wordt geleverd inclusief accu's en opla der, boodschappenmandje en topkoffer Let op! Koop nu een TTE Bike en ontvang minimaal EURO 150,00 terug voor uw oude fiets! Bel voor de act i©voorwaarden Maximum snelheid 20 km/uur, afstand die gereden kan worden op een volle accu is 50 km, uitgerust met een sterke 150 Watt motor. Wordt geleverd in stijlvol zilver [blauw Geopend op vrijdag van 9 tot 5 uur. Maandag t/m donderdag op afspraak. VAN OS MEDICAL B.V. Nijverbeidsweg 4 4675 PX Sint Philipsland Tel. 0167 573020 www.vanosmedical.com ZONWERING U krijgt bij aankoop van een knikarmscherm, uit valscherm of screen de afstandsbediening ont vanger in de motor) helemaal gratis*. Kom voor 17 mei 2003 naar onze showroom en profiteer van deze actie! Vraag naar de actievoorwaarden. www.ambiance-zonwering.nl I ah an aSchelde Rijnweg 6, 4691 RW Tholen, Postadres E-mail Postbus 29 mrkunstoffeR@froeler.nl 4697 ZG Sint- Annaland mr.rljnberg@inter,nf.net Canadaweg 6 4661 PZ Halsteren Tel. 0164 68 34 25 Fax 0164 68 57 56 Velllngweg 11 4697 RB St. Annaland Tel. 0166 65 29 04 Fax 0166 65 34 53 üki£ Kunststof ramen Kunststof deuren Kunststof serre /Gevelbekleding Kunststof plafonds Kunststof goten 7 Dakkapellen Rolluiken Roldeuren Sechonaideuren Kantëldeuren Schuifdeuren Zonneschermen Markiezen Sereens Kunststof luiken Blnnenzonwerlng Kunststof recycling Picknicksets Banken Palen/Planken Anfiparkeerpalen Eigen fabricage Eigen montage Eigen servicedienst Leasing mogelijk Financiering mogelijk Een 21-jarige automobilist uit Til- a -m w-w 1**1 ongeval van de Poortvlietsedijk reed. De auto kwam tegen een boom tot stilstand, maar de be stuurder zat aan de andere kant en kon zelf uit de auto klimmen. Om streeks half zeven reed de Tilbur- ger vanuit de richting Scherpenisse over de provinciale weg naar Poortvliet. In een lange bocht naar links kwam hij met zijn rechter- wielen in de berm, remde en corri geerde verkeerd. Hij ging hierdoor rechts van de dijk naar beneden, over het fietspad heen waar op dat moment niemand reed en door de brede berm naar de sloot, waar de auto tegen een wilg bleef hangen. De rechter voorkant van de Audi 100 CD turbodiesel was zwaar be schadigd. De miten aan de rechter kant waren eruit en de voorruit was versplinterd. De auto stond met zijn voorkant richting Scherpenis se. De bestuurder kwam met de schrik vrij. De Thoolse politie maakte proces-verbaal op, waarna bergingsbedrijf Faasen uit Steen bergen de zwaar beschadigde auto Behalve een beetje bloed aan zijn vinger kwam de 21-jarige bestuurder van wegsleepte. deze auto er zaterdagavond heelhuids vanaf op de Poortvlietsedijk.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 6