n Gezelligheid troef in Ten Anker Plaatselijk nieuws Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 24 april 2003J Café te lang open Visserskoor zingt bij de Vienkelhaven Spullen rommelmarkt Samenzang vaderlandse liederen Muzikale reis door de tijd Overleg over verkeersveiligheid Parkeervakken Rooijakkers biljartkampioen Paasontbijt op De Ark Bermbrand Rammegors Rommelmarkt in veilinghallen Nieuwbouw Schutse Paaseieren zoeken Ree aangereden Rommelmarkt voor zending Banden lek gestoken Bestuurder beschonken Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Eieren zoeken Tennissers klaverjassen Plattelandsvrouwen schilderen De Guijtenaerde beste schutter Van Haaften clubkampioen Mesthoop geblust Mishandeling VERF NODIG? Inloopochtend heemkundekring Tholen In de nacht van zondag op maandag overtrad een horecagelegenheid de openingstijden. Om 2.35 uur trof de politie nog een twintigtal personen, die nog iets aan het nuttigen waren in het café. De politie bekeurde de eigenaar van de horecagelegenheid. De inwoners van de Vlasmarkt en de Venkelstraat zijn vol enthousiasme bezig met de straatversiering voor koninginnedag. De straat wordt om getoverd in een haven, die als naam krijgt 'De Vienkelhaven'. Vorige maand kwamen de inwoners bij el kaar om gezamenlijk de plannen te bespreken, waarna jong en oud aan de slag gingen. De sfeer van de vis serij zal niet alleen te zien, maar ook te ruiken en te horen zijn. De bewo ners hebben zelfs hun achternamen tijdelijk aangepast. Op Koninginne dag is er om 12.00, 14.00 en 16.00 uur een optreden van een vissers koor dat de bewoners hebben ge vormd, waarbij de liederen ook mu zikaal worden begeleid. Bij de witte schuur aan de Eeweg kunnen zaterdagmorgen tussen tien en twaalf uur nog spullen ingeleverd worden voor de rommelmarkt op koninginnedag. Scouting Heene- trecht en de stichting christelijk jeugdwerk Tholen kunnen vanalles gebruiken, maar geen witgoed, grote meubelen, kleding of schoenen. De opbrengst van de rommelmarkt komt volledig ten goede aan de jeugd van beide organiserende ver enigingen. In de hervormde kerk wordt zater dag 3 mei een oranje-samenzang- avond georganiseerd. Organist Pie- ter Heykoop zal op het Van Dam orgel de samenzang begeleiden. Te vens zal hij over een aantal vader landse liederen een orgelimprovisa tie verzorgen. Er wordt een collecte gehouden voor de kerkbouw in Ke nia. Deze zomer gaat een groep uit de hervormde gemeente naar Kenia om bij de bouw van de nieuwe ker ken te helpen. Ds. C. Oorschot zal een kort appèlwoord houden. De aanvang is om 20.00 uur. In de hal van het stadhuis wordt za terdag 10 mei door Kees van Eersel en Mieke van Laren een concert ge geven. Kees van Eersel zal op orgel en klavecimbel bekende werken la ten horen van onder andere Henry Purcell, Johann Kuhnau, Joh. Sebas- tiaan Bach en Georg Friedrich Han del, waarbij Mieke van Laren als so liste zal zingen. Het thema van het concert is: 'een reis door tijden en landen'. Het concert, dat georgani seerd wordt door de stichting Antho- nie Keldermans concerten, begint om 20.15 uur. Oud- Vossemeer De gezamenlijke basisscholen, de gemeente Tholen, de regiopolitie Zeeland en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland (ROVZ) organiseren op dinsdag 13 mei in de Sint-Anthoniusschool een themabij eenkomst over de verkeersveilig heid. René Meester van het RVOZ spreekt deze avond over het ver keersgedrag rondom de scholen, waarna Leny Jansen namens de ge meente zal toelichten welke nieuwe verkeersmaatregelen er komen bij de herinrichting van de Burg. Vers- luijsstraat. Corné van Beek zal na mens de politie Tholen nader ingaan op het thema verkeersveiligheid, waarna er gelegenheid is tot het stel len van vragen. De avond begint om acht uur. Eén van de maatregelen in het kader van het verkeersproject Molenstraat, Schoolstraat en Burg. Versluijsstraat is dinsdag getroffen. In de genoem de straten zijn parkeervakken ge markeerd. Als gevolg daarvan wordt er in het stukje Schoolstraat tussen Bou Kooijman- en Burg. Versluijs straat voortaan aan de zuidkant ge parkeerd, terwijl in de rest van die straat de vakken aan de noordkant blijven. De vakken maken dat er re delijk wat parkeerruimte minder is gekomen. In de onderlinge biljartcompetitie van De Treffers is Nico Rooijakkers clubkampioen geworden. In de laat ste speelronde won hij in twintig beurten van Sjaak Etiënne, waarmee hij met 209,6 punten uit 22 wedstrij den het kampioenschap veilig stelde. In een rechtstreekse confrontatie streden Jos en Arjan Hommel om de tweede plaats in de competitie. Ar jan Hommel moest in deze partij een geringe voorsprong verdedigen. Jos Hommel speelde echter sterk en maakte zelfs een serie van 17 car amboles. In de laatste beurt wist Arjan nog langszij te komen, zodat de partij in 10-10 eindigde en Jos Hommel zich met 207,857 punten tevreden moest stellen met de derde plaats. Arjan Hommel eindigde met 208 punten op de tweede plaats. Jos Hommel verbeterde zijn gemiddel de met tien procent en mag de vol gende competitie zeven caramboles meer maken. Ook kampioen Rooij akkers verbeterde zijn gemiddelde met tien procent en speelde in 15 beurten de kortste partij in deze competitie. Met 22 caramboles no teerde C. Burgers de hoogste serie in het seizoen. Jos Hommel behaal de eveneens een opmerkelijke pres tatie door een partij te spelen zon der één beurt mis te stoten. Morgenavond strijden Jos Hommel en Nico Rooijakkers in de finale om de beker. L. van Wezel en J. Etiënne strijden in het bekertoer nooi om de derde en vierde plaats. In mei wordt er een vriendschappe lijk toernooi gespeeld tegen de bondsspelers van Hof van Holland. In de gymzaal kwamen de laatste schooldag voor Pasen de leerlingen om acht uur 's morgens bij elkaar voor een gezamenlijke paasontbijt. Leden van de ouderraad hadden de tafels vrolijk versierd met fleurige kleedjes en bossen tulpen. De kin deren hadden zelf voor dit ontbijt op school een placemat en eierdop je gemaakt. Na het nuttigen van al lerlei broodjes, eierkoeken, eieren, fruitsappen en een vruchtentoetje gingen de kinderen om negen uur buiten spelen. Ondertussen werd de zaal gereed gemaakt voor de paas viering. Samen met de ouders en het schoolteam stonden de kinderen stil bij het lijden en het sterven van de Heere Jezus, maar ook bij Zijn opstanding. Er werden paasliederen gezongen en kinderen declameer den gedichten. Met het gezamenlijk bidden van het Onze Vader werd de viering afgesloten. Na afloop gin gen de kinderen naar hun eigen lo kalen om nog wat te eten en te drin ken. De vrijwillige brandweer van Sint- Annaland rukte vrijdagavond rond zeven uur uit voor een bermbrand aan de Zeedijk ter hoogte van de boerderij van Wilna van Engelen, langs natuurgebied Rammegors. Met de twee hogedrukspuiten was het vuur snel bedwongen. Sint-Annaland De koninklijke fanfare Accelerando organiseert traditioneel op koning innedag een rommelmarkt. Ook dit jaar is als locatie gekozen voor de veilinghallen. De verkoping van spullen wordt gehouden van 10.00 tot 13.00 uur. De meest bijzondere stukken worden om 12.15 uur bij opbod verkocht. Naast de rommel markt organiseert de muziekvereni ging tal van activiteiten, zoals het rad van avontuur, enveloppentrek- ken en een dartcompetitie. Ook is er een geraniummarkt en een groot terras aanwezig. Voor de inwendige mens is er een hamburgertent, snoepkraam en zijn er verse Brus selse wafels. Accelerando bakt ook dit jaar weer oliebollen. Vanaf 8.00 uur zijn de lekkernijen verkrijgbaar op de Ring en vanaf 9.30 uur bij de veilinghallen. Zaterdag worden vanaf tien uur 's morgens spullen voor de rommelmarkt opgehaald in het dorp. Zekunnen zaterdag ook bij de veiling worden gebracht. D.V. maandag 28 april wordt er voor de zending oud paier opgehaald. Advertentie I.M. In hun laatste vergadering in de ou de samenstelling hebben gedepu teerde staten dinsdag groen licht ge geven voor de nieuwbouw van zorgcentrum De Schutse. Op twee punten is het plan in strijd met het bestemmingsplan: er wordt deels ge bouwd op grond met de bestemming 'tuin' en de maximaal toegestane goothoogte wordt overschreden. Maar de bouwhoogte blijft met een hoogste punt van elf meter binnen de norm. G.s. noemen de afwijkin gen minimaal en omdat de nieuw bouw urgent is, geven ze een verkla ring van geen bezwaar af. In het bouwplan is zoveel mogelijk reke ning gehouden met de molenbe schermingszone van de aan de zuid oostkant staande stellingmolen De Vier Winden. Tóch is de molenbio toop door het bouwplan verslech terd, maar in de ogen van g.s. niet onevenredig. Doorslaggevend daar bij was, dat de molen niet bedrijfs matig wordt gebruikt. De leerlingen van De Casembroot- school gingen de laatste schooldag voor Pasen weer eieren zoeken. De groepen 1 en 2 deden dit in de speel tuin. Op het voetbalveld gingen de leerlingen van groep 3 t/m 6 zoeken naar de 2 gouden eieren. Ze werden gevonden door Jeroen v.d. Jagt uit groep 3 en Jasper Lindhoud uit groep 5. De oudste leerlingen zoch ten aan de zeedijk naar de eieren. De goede speurneus was hier Mike Luijkx die 9 eieren vond. Het schoolkoor van De Casem- brootschool, bestaande uit 80 leer lingen uit de verschillende groepen, trad in Scherpenisse op bij de paas viering van de Zonnebloem. Men liet zeven gevarieerde liedjes horen, waarbij vooral het lied van Kaatje, Coba en Wantje uit het Setallands Spektakel bij de luisteraars goed in de smaak viel. Met 'klappermelk met suiker' werd het optreden vro lijk klappend afgesloten. Alle leer lingen kregen als dank een con sumptie aangeboden, waarna men met auto's weer terugkeerde naar school. Stavenisse Een krantenbezorger uit Sint-Anna- land kreeg vrijdagmorgen op de Sta- venisseweg de schrik van zijn leven. Terwijl hij onder het rijden bezig was een krant te pakken, hoorde hij plots een harde klap tegen zijn auto. Hij stopte, maar zag niets op de weg. Aan zijn auto kleefden echter haren. Een eindje terug vond de man in de slootkant een ree. Het dier was dood en hij haalde het later samen met de jachtopzichter op. De ree moet plot seling de weg zijn ovërgestoken en kwam frontaal in botsing met de au to. Daarvan was de motorkap volle dig vernield, het spatbord zat in el kaar en er was een wieldop af. De schade bedroeg 1500 euro. De zendingscommissie van de her vormde genleente organiseert zater dag 17 mei van 9.30 tot 15.00 uur een rommelmarkt in verenigingsge bouw De Schuilplaats. Ook zijn er tweedehandsboeken te koop en zijn er spelletjes voor jong en oud. De opbrengst is bestemd voor het zen dingswerk dat oud-inwoner Christi- aan Nieuwenhuize verricht. Op vrij dag 25 april en 9 mei kunnen er van 19.00 tot 19.30 uur spulletjes wor den ingeleverd in de Schuilplaats. Van een geparkeerde auto op de Boswei werden in de nacht van za terdag op zondag allevier de banden lek gestoken. Van deze bewuste ver nieling werd aangifte gedaan bij de politie. Sint-Maartensdijk Op avoi avond omstreeks 23.00 uur een 56- jarige automobilist aangehouden voor het rijden onder invloed van al- coripl. Uit de blaastest bleek dat de man met drie keer de toegestane hoeveelheid alcohol achter het stuur zat. Hij kreeg een rijverbod en een dagvaarding. Om 23.50 uur werd bij deze alcoholcontrole een 18-jarige bromfietser bekeurd. Hij had twee keer de toegestane hoeveelheid alco hol gedronken. In totaal werden er aan de Sportlaan tussen 22.00 en 2.00 uur 50 blaastesten afgenomen. jHaaskarbonade 1 kg Ribkarbonade 1 kg ♦Schouderkarbonade 1 kg Woensdag 30 april zijn wij gesloten Donderdag, vrijdag en zaterdag 5,70 5,20 4,- Maandag en dinsdag 4,- 0,60 Rundergehakt 1 kg Spekblokjes 200 gr. Gemar. speklappen zonder zwoerd 500 gr. 2,- Slavinken 5 halen 4 BETALEN Schouderham 150 gram 1,- Boterhamworst 150 gram 1,- Leverworst 200 gram 0,80 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Een kleine honderd kinderen kwa men op tweede paasdag eieren zoeken bij 't Lamsoortje. Op het terrein waren er honderden ver stopt; voor de kleintjes op de kin derboerderij en voor de jeugd van af groep 5 in de heemtuin. Wie het zilveren ei vond, kon een prijs winnen. De kinderen, uit omliggende dor pen en van de campings, zochten driftig en werden daarbij geholpen door vaders en moeders. Werden ze het zoeken moe, dan konden op het terras eieren geverfd en ver sierd worden. Daar stond ook li monade met een traktatie klaar. Dankzij het mooie weer was het een prima geslaagde activiteit. De gelukkige prijswinnaars waren Bas Teeuw, Said Ahouchi en Frenk van den Hoek uit Sint-Maartensdijk, en Britt van Eyk uit Rhenen. Zij kre gen ieder twee grote paashazen van chocolade. In de omgeving van de kinderboer derij was er dinsdagmiddag nog een buitenbrandje. Tennisvereniging Jacoba van Bei eren organiseerde vrijdag voor het eerst in haar bestaan een paaskla- verjastoernooi. Op zes tafels werd er in totaal door 24 personen aan deze wedstrijd deelgenomen. Aan het eind van de avond vond er een verloting plaats van diverse vlees- prijzen. Ook de beste klaverjassers mochten een vleesprijs mee naar huis nemen. De organisatie wil ge zien de positieve reacties op deze activiteit dit toernooi jaarlijks gaan houden. De uitslag is: 1. Marie Louise v.d. Molen 5211 punten; 2. Martin de Haan 5091 p; 3. Rien Vroegop 5083 p; 4. Wil van Put 5030 p; 5. John Koelemij 4840 p; 6.Perry Op- ree 4815 p; 7. Piet van Houdt 4761 p; 8. André Boogerd 4714 p; 9. Marcel Baan 4707 p; 10. Marcél Bentvelsen 4705 p; 11. Johan Mei er; 12. Noud Hogendoorn; 13. Jo Geldof; 14. Jan van Haaften; 15. Piet Groffen; 16. Henk Geluk; 17. Wim van Haaften; 18. Hans Gun- neweg; 19. Ria van Putten; 20. Wim Vroegop; 21. Betsy Pipping; 22. Van Es; 23. Louis Kampman; 24. Peter Franke. Els Filius verzorgde voor de Plat telandsvrouwen een doeavond. Zij exposeerde twee jaar geleden met haar schilderijen in het gemeente huis en studeert aan de vrije acade mie in Rotterdam. In haar inlei ding vertelde ze hoe haar hobby is uitgegroeid tot een passie. Ze liet een grote collectie schilderijen zien, waarbij opmerkelijk was de grote variatie in stijlen die zij han teert. Els Filius heeft zelf een ate lier en geeft ook les. De bedoeling van deze bijeenkomst was dat de leden van de Plattelandsvrouwen zelf een modern schilderij gingen maken en dat bleek geen eenvoudi ge opgave te zijn. Het enthousias me was bij de één groter dan bij de ander, maar gaandeweg kreeg ie dereen veel plezier in de uitdaging en kwamen er mooie creaties te voorschijn. Iedereen moest met vier verschillende kleuren het schilderij maken, waarbij Els Fili us aanwijzingen gaf en soms ook even hielp. Aan het eind van de avond kreeg Els Filius van de voorzitter als dank een attentie aangeboden. Scherpenisse De voorj aars wedstrijd van schut tersvereniging Cloveniersgilde werd zaterdag gewonnen door M. de Guijtenaerde. Bij deze wed strijd moesten de deelnemers voor af aangeven welk gemiddelde men dacht te halen. De schutter die het dichtst bij haar of zijn gemiddelde schoot, was winnaar. Er was een extra schietbeurt nodig om de strijd om de eerste plaats te beslis sen. De uitslag is: 1. M. de Guijtenaer de, 2. H. Kloet, 3. C. v.d. Gouwe, 4. D. van Gijlswijk, 5. T. de Wilde, 6. K. Jansens, 7. M. Snelleman, 8. L. Koppenhol, 9. P. Suurland, 10. J. de Wilde, 11. P. v.d. Gouwe, 12. R. Snelleman en 13. K. Polsema. Wim van Haaften is winnaar ge worden van de clubcompetitie van klaverjasvereniging De Roemers. Leo Mayer won met 40 punten de marsenprijs. Einduitslag clubcompetitie: 1. Wim van Haaften 97.782 punten; 2. Jaap Bijl 97.064 p; 3. Wim Ge luk 96.256 p; 4. Piet Poot 96.078 p; 5. Joop Pijl 95.539 p; 6. Leen Poot 95.539 p; 7. David Tichem 94.244 p; 8. Leo Mayer 93.916 p; 9. Ria van Putten 93.707 p; 10. Wolfgang Breuer 93.389 p; 11. Griet Geluk 92.965 p; 12. Ditta van Gijlswijk 92.489 p; 13. Jan Opree 91.961 p; 14. Cees Opree 91.633 p; 15. Perry Opree 90.455 p; 16. Tonia Pels 89.691 p; 17. Toos Wiens 89.505 p; 18. John Smits 88.436 p; 19. Bert Emmelot 85.851 punten. Poortvliet Tweede paasdag omstreeks twee uur rukte de vrijwillige brandweer van Sint-Annaland uit voor een brandje in een mesthoop bij een woning op de splitsing Noorddijk/Kalfdamseweg. Met de twee hogedrukspuiten werd het vuur direct bedwongen, maar er bleek meer water nodig. Dat werd uit een nabij gelegen sloot gehaald, waar door 1 straal lage druk werd ingezet. Door een misverstand bij onze oud-papierverwerker is er afgelo pen dinsdagavond geen oudpapier opgehaald. Volgende ophaalronde is maandag 19 mei. Excuses voor het ongemak. Voetbalvereniging SPS. Advertentie I.M. Een 16-jarige jongen is zaterdag rond 23.50 uur in het dorpscentrum door de politie aangehouden wegens mishandeling. De jongen was be trokken bij een opstootje, waarbij hij een ander letsel had toegebracht. De aanleiding tot de onenigheid kon de politie nog niet achterhalen. Onze mengmachine maakt uw wens kleur terwjjl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Sint-Philipsland Heemkundekring Philippuslandt houdt zaterdag van 9.30 tot 12.00 uur weer een inloopochtend in het verenigingsgebouw van de hervorm de kerk. Het thema is 'het jaar van de boerderij', waarbij de landarbei der en de boerenknecht met paarden een belangrijke plaats innemen. Een kaart met de veldnamen op de Flu- plandse boerderijen en een kaarten- boek van een boerderij en een diase rie nemen de bezoekers terug naar het verleden. Pak even uw zakboekje THOLEN 24 apr. VrouwZijn-avond EO, Meulvliet, 20 u. 26 apr. Zangmiddag Helpende Handen, Rehobothkerk, 14.30 u. 1 mei Reisje Christelijke Oude- ren-ereniging. 7 mei Oecumenisch avondgebed, Oudelandsestraat 11, 19.30 u. 10 mei Concert 'Een reis door tij den en landen', hal stadhuis, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 29 apr. Koersballen Anbo, Vossen- kuil, 14 u. SINT-ANNALAND t/m okt. Exposities over de boer derij, De Meestoof. Er was tijdens de creativiteitsmarkt in Ten Anker volop belangstelling voor de hobbydemonstraties en zelfgemaakte producten. De creativiteitsmarkt die zaterdag in de gemeenschapsruimte van zorgcentrum Ten Anker in Tholen werd gehouden, leverde voor de bewoners en overige bezoekers een gezellige middag op. Direct na de opening van de markt was er volop publieke belangstelling voor de zelfgemaakte spullen en de diverse lekkernijen die te koop werden aangeboden. De bewoners van Ten Anker, hun familieleden en inwoners van Tholen schuifel den langs de standjes om te kijken naar demonstraties kantklossen, pottenbakken, kunstschilderen, spinnen, handwerken, nettenboe ten en bloemschikken. Door standhouders van buitenaf en door enkele bewoners van het verzorgingshuis werden zelfge maakte producten en tweede hands boeken te koop aangebo den. Er was door de organisatie voor een bijzondere vorm van openbaar vervoer gezorgd want voor een kleine vergoeding kon den bezoekers van de creativi teitsmarkt zich per ponykar naar huis laten rijden. Voor de kinde ren was er een aparte speelhoek ingericht en er waren enkele acti viteiten (o.a. sjoelen, enveloppen trekken) om de activiteitenpot van het verzorgingshuis te spek ken. Een paashaas trakteerde de aanwezigen op chocolade paasei tjes. Activiteitenbegeleidster Ine ke Lindhout was zeer tevreden. „Het was een hele middag lekker druk en zeer gezellig. Bovendien hebben we de activiteitenpot voor de bewoners van Ten Anker met ongeveer 350 euro kunnen spek ken. We zijn zeker van plan om volgend voorjaar weer een creati viteitsmarkt in ons verzorgings huis te houden." Predikbeurten Zondag 27 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Mauritz, Rotterdam. 18.30 u. ds. Koppelaar, Abbenbroek. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Visser, Apeldoorn (geb. Ned. Prot. Bond). GEREF. KERK 10 u. drs. De Ruiter, Genderen. 17 u. ds. De Kok, Rotterdam. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. van der Zwan, Sliedrecht. 18.30 u. kand. Uitslag, Soest. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. van de Hul. 18.30 u. ds. Van der Dussen, Harme ien. GEREF. KERK 10 u. ds. Ytsma, Roosendaal. CHR. GEREF. KERK 10 u. kand. Uitslag. 14.30 u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering (E H C SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Van Herk, Hasselt. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van Krimpen, do 1/5 19.30 u. ds. Van der Net. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Klein, St.-Philipsland. 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. den Ouden, Ge- nemuiden. vr 2/5 14.30 ds. Lohuis, (huw. bev.). HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. da De Hoog, Willemstad. 19 u. ds. Van der Veer, Gouda. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Simons. wo 30/4 19.30 u. Oranje-avond, ds. Lohuis, ds. Zoet en ds. Blom. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10(H.D.) en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. De Kok, Rotter dam. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. Van Krimpen, Oud-Beyerland. 14.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Kok, Polsbroek. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. stud. Terlouw, Baren- drecht. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. De Goei, St.-Maartensdijk. 3 mei Zwemfestijn jeugd Smash. SINT-MAARTENSDIJK 24 apr. Vergadering gemeente raad, gemeentehuis, 19.30 u. SCHERPENISSE 26 apr. Jongerencontactavond over Wat doen we met de preek?, De Hoeksteen, 19.45 u. POORTVLIET 24 apr. tafelt. TTV Poortvliet, 't Ouwe Raed'uus, 19 u. BERGEN OP ZOOM 24 en 25 apr. Musical Bubbling Brown Sugar, De Maagd, 20.15 u. 26 apr. Cabarestafette, De Maagd, 20.15 u. 27 apr. Folkloreshow Slask, De Maagd, 20.15 u. 29 apr. Theaterconcert Golden Earring, De Maagd, 20.15 u. 30 apr. Familiedansmusical Tijl, De Maagd, 20.15 u. 1 mei Tineke Schouten, De Maagd, 20 u. 2 en 3 mei Cabaretprogramma Van Muiswinkel en Van Vleuten, De Maagd 20 u. 6 mei Theaterconcert Benny Ney- man, De Maagd, 20.15 u. 8 mei Informatiebijeenkomst whip-lashpatiënten, ziekenhuis Lievens-berg, 10-12 u. 9 mei Opera Carmen, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Johnny English - do 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16 en 20 u., ma t/m wo 14 en 20 u. ROXY II: Shanghai knights - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. The core - vr en za 18.45 u., zo 16 u. De kleine IJsbeer (Ned. gespr.) - za t/m wo 14 u. CINEM'ACTUEEL: Johnny English - do 19 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 18.45 en 21 u., ma en di 14 en 19 u., wo 14, 19 en 21 u. Expeditie berenklauw (Ned. gespr.) - za t/m wo 14 u. Old school - do 21 u., vr en za 18.45 en 21.30 u„ zo 16.15, 18.45 en 21 u., ma t/m wo 19 en 21 u. Pi- nocchio - za, zo en wo 14 u. Jung- Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek 't Fort Borgvliet, Antwerp sestraat 101-103, tel. 0164-259890. vr t/m vrl 8-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Van Doesburg, Halsteren, tel. 0164-684166. wo 30/4 tandarts De Groot, Bergen op Zoom, tel. 0164-235849. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr9.30-ll.30u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551; kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. KAMER VAN KOOPHANDEL ma. 28/4, gemeentehuis 9-12 u. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 24 april t/m vrijdag 2 mei. donderdag 24 10.22-22.57 vrijdag 25 11.52- zaterdag 26 0.32-13.22 zondag 27 1.47-14.22 maandag 28 2.47-15.17 dinsdag 29 3.32-15.57 woensdag 30 4.12-16.27 donderdag 1 4.37-16.57 vrijdag 2 5.07-17.27 do 1/5 14.15 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). Ie Boek 2 - zo 16.15 u., ma en di 14 u. Dreamcatcher - do en zo t/m wo 21 u., vr en za 21.30 u. Natio nal security - do en ma t/m wo 19 u., vr en za 18.45 u., zo 16.15 u. Verrassingsvoorpremière: do 20 u. Bloody Sunday - zo 19 u., di 20.30 u. Les glaneurs et la glaneuse - ma 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 2