Glazenwasser...? GOED CHOON GROEPSLEERKRACHT schilders Jr. ACCOUNT MANAGER <£1111 Zomerse 2003 Je werkt hier voor mensen en dat voelt goed Geluk Schilders (9191! hgo Flex express voor ouaer eren 'Oosterschelde' Verzorgenden (IG), (niv. 3) en Helpenden (niv. 2) Nette, zellst. hulp aangeboden Tel. 0113-551852 voor de midden- of bovenbouw Met SPOED - VERZORGENDEN Niveau 2 en 3 Voor de weken 24 t/m 38 HERHAALDE OPROEP groepsleerkracht m/v ENTHOUSIASTE Packaging 8 EEl^DRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 april 2003 t TEN Anker Tijden n.o.t.k. Reacties richten aan: Eendrachtbode, Postbus 5,4697 ZG Sint-Annaland, o.v.v. nr. 4601 De Prins Mauritsschool te Dirksland is een Protestants Christelijke basisschool met een redelijk stabiel aantal leerlingen dat omstreeks de 400 ligt. De leerlingen komen voornamelijk uit de Gereformeerde Gemeenten en de Nederlands Hervormde kerk (G.B.). De school kent een duidelijke zorgstructuur met veel aandacht voor leerlingen die extra zorg nodig hebben. Wij hanteren het leerstofjaarklassensysteem maar bieden zorgleerlingen zoveel mogelijk zorg op maat. Het team is zonder meer jong en erg enthousiast te noemen. Ook het I.C.T.-onderwijs krijgt ruime aandacht. Dirksland is een groeiende gemeente op het schitterende eiland Goeree-Overflakkee. Er zijn goede verbindingen met de randstad. Op ons eiland heerst nog rust, is er ruimte en kan men bovendien genieten van zee en strand. Alle vormen van voortgezet onderwijs bevinden zich in de directe omgeving van Dirksland. Het bestuur zoekt m.i.v. 1 augustus 2003 een O De groep is in onderling overleg vast te stellen. O Sollicitanten dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte. O De VGS-code is van toepassing. O Ook PABO-studenten worden verzocht te solliciteren. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar kandidaten behorende tot de Nederlands Hervormde kerk (Ger. Bond) of de Gereformeerde Gemeente. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de grondslag van de school, de Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid, van harte onderschrijven. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. W. Bruggeman (dir.), tel. school (0187) 601729 of privé (0187) 6021 45 of de heer N.M.C. Maijers (adj.-dir.), tel. privé (0187) 487850. Sollicitaties kunt u tot uiterlijk D.V. zaterdag 26 april 2003 richten aan de tweede secretaris van het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van Scholen met de Bijbel te Dirksland, de heer A.P. van der Velde, Beatrixlaan 22, 3247 AA DIRKSLAND. Markt 19 4691 BX THOLEN 0166-602002 www.flexexpress.nl info@flexexpress.nl GEZOCHT: (en andere gemotiveerde kandidaten op zoek naar een leuke baan) A Shopwand Calculator werkvoorbereider Voor vragen of inlichtingen kunt u bellen naar: 0166-61 2400 Brief met CV kunt u opsturen of faxen naar: Dr. A.J.S.H. Brussen Langestraaf 16 4693 BT Poortvliet Faxnummer: 0166-61 2789 li I-" j /[/(paster-s JL School met de Bijbel Koningin Beatrix' Margrietweg 6, 3253 BM Ouddorp. Tel. 0187-682306 Fax 0187-68 7088 Het bestuur van de School met de Bijbel 'Koningin Beatrix' te Ouddorp vraagt m.i.v. augustus 2003 een voor een fulltime baan, groep 1 of 2 Onze leerlingen zijn gehuisvest in mooie lokalen Het leermiddelenbestand van onze school is eigentijds en gevarieerd Onze school telt momenteel 17 groepen Wij streven naar verantwoorde onderwijsvernieuwing met inachtneming van identiteitsgetrouwheid Onze school is aangesloten bij BGS en VGS Ouddorp is een mooi woon- en werkgebied Van de sollicitanten wordt verwacht dat - zij de grondslag van de school, de Bijbel en de drie Formulieren van Enigheid van harte onderschrijven, - behoren tot de Ned. Hervormde Kerk (Geref. Bond), Geref. Gemeenten of Chr. Geref. Kerk - en trouw kerkelijk meelevend zijn - Brede inzetbaarheid strekt tot aanbeveling Ook van hen, die dit jaar hopen af te studeren, ontvangen wij graag een reactie. Inlichtingen worden verstrekt door: - De heer R van Oosterom, directeur, tel. 0187-682306 (school) of 0187-6051 17 - De heer A.J. Nelis, adj. directeur, tel. 0187-682306 (school) of 0187-681053. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer C. Roon, Zeebrekersweg 16, 3253 VS Ouddorp. www.sfa-holland.com Centrum voor Vorming en Training ROC Zeeland 4460 WB Goes Tel. 0113-55 8024 E-mail: mennik@roczeeland.nl Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel.: wil graag de Zomerschoolbrief ontvangen over 0 de Oosterschelde (Tholen) 0 Voedsel (Goes) Personeel Zorgcentrum Ten Anker, bestaande uit een verpleeghuis en verzor gingshuis in Tholen, biedt plaats aan 120 cliënten. Daarnaast biedt Ten Anker zorg ten behoeve van 56 woningeenheden in de service flat en 22 aanleunwoningen. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen, die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. De vragen en wensen van onze cliënten zijn het uitgangspunt voor ons handelen. Zorgcentrum Ten Anker maakt deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Zorgcentrum Ten Anker biedt als werk gever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoor waardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen en veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze den. De behoeftes liggen per fase in het leven immers anders... Van u wordt verwacht dot u kunt pionieren in de zorg en telkens weer nieuwe manieren kunt vinden om de oudere mensen binnen zorgcentrum Ten Anker plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnte resseerd in de zaken die ouderen en medewerkers bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Namens de cliënten die voor hun zorg- en ondersteuningsvragen gekozen hebben voor Zorgcentrum Ten Anker in Tholen zijn we op zoek naar Voor de flat en aanleunwoningen van het Zorgcentrum zoeken we verzorgenden (IG) niveau 3. Het gaat enerzijds om een vacature met een dienstverband van onbepaalde tijd voor 16 uur per week en voor 12 uur per week. Anderzijds zijn we voor dezelfde afdeling op zoek naar een collega helpende niveau 2 voor 16 uur per week voor avond- weekendienst met een dienstverband voor onbepaalde tijd. Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw C.J. van Popering, hoofd extramuraal en mevrouw A.C.A. Klaassen, coördinator extramuraal. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 0166-602950. Heeft u belangstelling? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie, met CV, naar: Zorgcentrum Ten Anker, afdeling PO&O, postbus 78, 4690 AB Tholen of via e-mail tieges@ta.svrz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. WAAR DE MENS IEMAND IS De school heeft momenteel 17 groepen. De kleutergroepen zijn gehuisvest in een dislocatie. De voorbereidingen om te komen tot geïntegreerde nieuwbouw zijn in volle gang. ■MO. SCHEIDINGSWANDEN Shopwand b.v.: Scheidingswanden Interieurbetimmeringen Presentatiemeubelen Balies Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: voor fulltime dienstverband Wij vragen: Opleiding MBO Bouwkunde Enkele jaren ervaring Kennis van geautomatiseerde systemen Verantwoordelijkheidsgevoel Kennis van moderne materialen en technieken Wij bieden: Interessante werkzaamheden Prettige werksfeer Opleidingsmogelijkheden Goede beloning U kunt uw schriftelijke sollicitatie zenden aan: Shopwand b.v. T.a.v. dhr. A. de Boer Pluimpotweg 21B 4695 RS SINT-MAARTENSDIJK Tel. 0166 - 66 30 79 Op korte termijn zijn wij op zoek naar goede die binnen een mooie, moderne en gezonde onderne ming alle seizoenen willen werken, samen met circa 110 collega's. Geluk Schilders is ISO-VCA** gecertificeerd en voert projecten uit door geheel Zuid-West Nederland, dus grote kans dat je dicht bij huis werkt. Mede afhankelijk van je voorkeur en ervaring wordt je ingezet in nieuwbouw, renovatie en/of onderhouds werk. Ook in de particuliere sector hebben we echter een goed gevulde orderportefeuille. Heb je ambitie en de kwaliteiten dan is er toekomst voor je. Kortom, het is prettig werken bij Geluk Schilders. Het zeer lage percentage personeelsverloop bevestigt dat. Heb je belangstelling, neem gerust kontakt op met on ze personeelsfunctionaris Dhr. J. Dek. Tel. 0167-577200. Je mag natuurlijk ook schriftelijk solliciteren. Je brief kun je zenden naar Geluk Schilders, Postbus 6, 4675 ZG Sint-Philipsland of naarj.dek@gelukschilders.nl Sint-Philipsland Industrieweg 2 Telefoon 0167 577200 Bruinisse Tarwestraat 15 Telefoon 0111 483200 SFA BV is i.v.m. uitbreiding van haar activiteiten op zoek naar een T BEDRIJF is een zelfstandige onderneming, die als industriëfe toeleverancier van hoogwaardige kunststof consumentenverpakkingen, actief is in de Benelux. Enerzijds worden hoogwaardige, innovatieve verpakkingen, vanuit Europa en Azië geïmporteerd en in de Benelux afgezet, anderzijds worden in nauwe samenwerking met afnemers en producenten taylor-made verpakkingen ontworpen. DE FUNCTIE is gericht op het uitbouwen van bestaande omzet bij klanten, het in stand houden van een effectieve handelsrelatie en het opbouwen van nieuwe omzet. Na een inwerkperiode zal de jr. Accountmanager zelfstandig klanten bezoeken en acquisitie plegen. DE KANDIDAAT heeft een opleiding gevolgd op minimaal MBO niveau, eventueel aangevuld met relevante commerciële cursussen, is maximaal 30 jaar, is communicatief, initiatiefrijk, zelfstandig, flexibel, representatief en in het bezit van rijbewijs BE. Actuele kennis, in woord en geschrift, van de moderne talen, alsook vaardigheid in het gebruik van de moderne officesoftware, is voor een goede uitoefening van de functie absoluut noodzakelijk. DE WAAR DC€ RING bestaat uit een marktconform salaris, wat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie en aangevuld wordt met goede secundaire voorwaarden. Een psychologische test kan deel uit maken van de procedure. U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 10 mei, voorzien van uitgebreid c.v. sturen naar SFA BV Postbus 38 3247 ZG Dirksland, T.a.v. Dhr. W.A. den Hertog De Zomerschool is in aantocht. Een interessante week voor senioren in een sfeer die eerder aan vakantie doet denken dan aan school. Informatie, gesprek, ontmoeting en excursies zorgen voor een boeiend en afwisselend geheel. Hef thema is: van 14 t/m 17 juli dagelijks van 9.00 tot 16.00 uur in/vanuit Tholen 110,- inclusief excursies bestemd voor ouderen uit de gemeente Tholen en De Bevelanden er is ook een week over Voedsel in Goes Vraag de Zomerschoolbrief met meer informatie! Bel, e-mail of stuur de bon op naar: Antwoordnummer 705 (geen postzegel)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8