Extra aanvoer buitenplantjes op rommelmarkt van Rehoboth Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Bedankt voor beroep Zangmiddag gehandicapten 605175 800 euro voor kunst Passie en Pasen Klusje voor een euro Rijbewijs ingenomen Aanrijding Noordijke wint klaverjassen Zeskamp jeugd Vastenactie op school Koorzang in de natuur Bedankt voor beroep Finale biljartcompetitie 100 judoka's in actie Rijden zonder helm Paaszang met piano Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Dieptepunt bij paaszang Zonder helm op brommer Oranjemarkt Cosy Corner nieuwe bistro Klaverjassen Fietsenmaker op radio Weinig vis Fietspuzzeltocht Winkeldief betrapt Bestel-/Bedrijfsauto's Gym voor ouderen Jacco Hage beste visser Tholen Kandidaat C.P. de Boer uit Zeewol- de heeft bedankt voor het beroep dat de Christelijke Gereformeerde kerk op hem heeft uitgebracht. Nadat hij zijn studie theologie had afgerond, kreeg De Boer meerdere beroepen. Hij nam het beroep naar de gemeen te van Werkendam aan. In de Hervormde gemeente zal op Tweede Pinksterdag ds. P. Vernooij uit Oude Pekela bevestigd worden als predikant. De bevestigingsdienst die om 10 uur begint, zal geleid worden door ds. Goedvree uit Haaf- ten. 's Middags om 14.30 uur is de intrededienst. De regionale werkgroep van de stichting Helpende Handen organi seert zaterdag 26 april om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente een zangmiddag voor en met gehandicapten. Het mannenkoor Rehoboth zal diverse liederen zingen. Ook zal dit koor sa men met gehandicapten zingen. Na afloop is er voor alle belangstellen den gratis koffie, thee of frisdrank. Met ingang van deze week zijn de drie huisart senpraktijken van dokter Mellema, Klootwijk (voorheen Kale) en Bak- kerus gevestigd aan de Simon Lindhoutstraat 1b te Tholen. De telefoonnummers van de praktijken zijn onveranderd gebleven: dokter Mellema 602377, dokter Klootwijk 602542 en dokter Bakkerus 602350. Het nieuwe spoednummer voor de gezamenlijke prak tijken, dat kan worden ge bruikt tijdens kantooruren, in geval van spoed bij een overbezette praktijklijn is Het telefonisch spreekuur tussen 16.30 en 17.00 uur is komen te vervallen. Voor telefonische vragen kunt u bellen tussen 11.30 en 12.00 uur. Een uitgebreide praktijkfol der kunt u krijgen van de praktijkassistenten. Advertentie I.M. De veiling van kunstwerken van leerlingen van Montessorischool De Kraal heeft donderdag 800 euro op gebracht. Vanaf kwart over zes kon den ouders en andere belangstellen den de werken bezichtigen en kon men zich als gegadigde melden. De werkstukken waarvoor meerderen hadden ingetekend werden bij op bod verkocht. De veilingmeesters Tino Brasz en Emiel Altink zorgden ervoor dat de stukken voor een mooi geldbedrag van eigenaar wisselden. Met de opbrengst van deze actie wordt speelmateriaal gekocht voor het schoolplein. De bijeenkomst van de Passage stond donderdag volledig in het te ken van Passie en Pasen. Theo van Teylingen uit Goes was te gast. Hij vertelde verhaaltjes uit het dagelijks leven opgetekend, die hem aangre pen en waarover hij dan een lied schreef. Van Teylingen zong dat lied ook, zichzelf daarbij op gitaar bege leidend. Ook gebruikte hij een dulci mer, een oud instrument uit het Midden-Oosten. De 52 aanwezige dames ervoeren het als heel bijzon der dat schijnbaar gewone gebeurte nissen, gezien in het licht van het geloof in Christus, een diepere bete kenis krijgen en dat je dat kunt over brengen door erover te zingen en bijbelgedeelten te lezen. Na de pau ze vertelde Van Teylingen over een project in Oeganda, waar zijn zus een weeshuis heeft opgericht voor kinderen met aids. Voor steun aan dat project waren artikelen te koop. De spreker wil zelf naar Oeganda gaan om er te helpen en de mensen en kinderen te ondersteunen vanuit zijn geloof. Het sprekersgeld dat mevr. Quist-Boer na afloop overhan digde, gaat eveneens naar dit pro ject. Meegedeeld werd nog, dat het landelijk bureau van de vrouwenor ganisatie een thema 'Kijken naar kunst' is gestart en de afdelingen heeft gevraagd dit op te pakken. De bijeenkomst werd geopend met het zingen van lied 285 vers 1 en 2, gebed, lezing uit het Johannesevan- gelie, meditatie en zingen van lied 182 vers 1, 2 en 6. Na de pauze zong het gereformeerd gemengd koor Canticum vier paasliederen. Tijdens de avond zongen de aanwezigen sa men nog lied 215 vers 1, 2 en 3 en aan het einde lied 449 vers 3, 4 en 5. Mevr. Quist las ook nog een gedicht van A.F. Troost. In de periode van 19 april tot 10 mei gaan leden van scouting Heenetrecht weer op pad om klusjes te doen. Aan deze activiteit wordt deelgenomen door de afdeling dolfijnen, welke be staat uit jongens en meisjes van 7 tot 11 jaar. Tegen een kleine vergoeding verrichten zij allerlei klusjes zoals: boodschappen doen, tuin wieden, stoep vegen, afwassen, lege flessen of oud papier wegbrengen en vele andere karweitjes. De leden van de scouting zijn herkenbaar aan hun scoutingdas en het klusjesboek met zegeltjes dat zij met zich meedragen. Het verdiende geld wordt besteed aan activiteiten van de scouting en voor de aanschaf van vaar- en kano materiaal. Van een 32-jarige automobilist werd vorige week woensdag zijn rijbewijs ingenomen wegens het rijden onder invloed van alcohol. Om negen uur werd hij door de politie aangehou den op de Kuipersdreef. Uit de blaastest bleek dat de man vier keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. Voor deze forse overtreding ontving de bestuurder een dagvaarding. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd omstreeks één uur op de Koningin Julianastraat een 39-jarige automobilist aange houden voor een blaastest. Hij bleek onder invloed van alcohol te verke ren en kreeg een boete en een rijver bod van één uur. Op de Nieuwe Postweg botsten vori ge week woensdag twee personen auto's op elkaar. Een 18-jarige inwo ner ontdekte te laat dat een 28-jarige plaatsgenote afremde om af te slaan richting Tholen. De 28-jarige vrouw klaagde over hevige hoofd- en nek pijn en werd per ambulance overge bracht naar ziekenhuis Lievensberg. Beide auto's raakten door de botsing beschadigd. Op de laatstgehouden clubavond van klaverjasvereniging Stad Tholen ging de overwinning naar Magda Noordijke. De eerste vijf van de uit slag waren: 1. Magda Noordijke 5193 punten; 2. Herman Oldenburg 5188 p; 3. Kees Leijdekkers 5041 p; 4. Anita Aarnoudse 4762 p; 5. Carlo Hage4681 punten. Oud- Vossemeer Op koninginnedag wordt er voor de groepen 5 t/m 8 van de basisscholen een zeskamp georganiseerd op het sportpark. Voor de groepen 1 t/m 4 en de kinderen van de peuterspeel zaal zijn diverse spelen uitgezet. Dit begint om tien uur. Een uur eerder worden de kinderen door OVM op gehaald voor de aubade op het plein bij de Vossenkuil, met aansluitend het oplaten van ballonnen. Voor de volwassenen is er dit keer 's middags geen sportieve activiteit. Daarom is de fancyfair met rommel markt van peuterspeelzaal De Pluus verplaatst naar het gazon bij de N.H. kerk en naar het dorpshuis. De kin deren kunnen hier stoeptekenen en er staat een springkussen. Om zes uur begint een optocht met versierde fietsen, kinderwagens en buggy's. De oranjebingo voor 50-plussers en gasten van de Zonnebloem is ver plaatst naar donderdagmiddag 1 mei. De leerlingen van de Sint Anthoni- usschool hebben zaterdag de vasten actie afgesloten met een gezinsvie ring in de St.Willibrorduskerk. Twee weken lang werkten de leerlingen aan het project Teven tussen Tana- meer en Blauwe Nijl', waarbij de le vensomstandigheden in Ethiopië centraal stonden. De kinderen kre gen te horen hoe er allerlei projecten zijn waarmee geprobeerd wordt de bewoners van dit arme land een be tere toekomst te geven en kregen ook informatie over de opvang van weeskinderen. Voor elke leeftijds groep was er een eigen lespakket. De jongere kinderen werkten over de thema's gastvrijheid, gezondheid en hygiëne. Deze onderwerpen wer den uitgelegd met herkenbare verha len. De verhalen gingen over het le ven van de nijlpaarden, maar ook over de leeftijdgenootjes in Ethio pië. Ook stonden er in het lesmateri aal bijbelverhalen die op een be grijpbare manier werden gelezen. De oudere leerlingen stonden stil bij thema's als duurzaamheid en de be dreigde samenleving. Op een video film werd getoond hoe er in Ethiopië wordt gewerkt en geleefd. Tijdens het project werden aan de leerlingen ook enkele liedjes en gedichten ge leerd. Halverwege het project werd er een ouderenavond georganiseerd, waarbij de ouders door middel van spelletjes, kleurplaten en vragenlijs ten uitleg kregen over het project. Voor de afsluitende gezinsviering in de kerk maakten de kinderen een palmpasenstok en een vastenactie doosje. De Hervormde, de Rooms-Katholie- ke en de Gereformeerde Kerk orga niseren op Eerste Pinksterdag weer een interkerkelijke openluchtdienst. In deze dienst zal naast de samen zang de koorzang een belangrijke plaats innemen. Het idee is ontstaan om een groot koor samen te stellen, waarin ieder die graag zingt zijn of haar stem kan laten horen. De repetities starten op woensdag 23 april van 20.40 tot 21.40 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Kerk en vervolgens iedere woens dagavond tot aan Pinksteren. Aan melden is mogelijk bij Hannie Droogers, tel. 672458. De Christelijke Gereformeerde kerk Tholen/Oud-Vossemeer moet verder gaan zoeken naar een predikant. Kandidaat C.P. de Boer uit Zeewol- de bedankte voor het beroep dat op hem werd uitgebracht. In de clubcompetitie van biljartver eniging De Treffers wordt vanavond de strijd beslist om het kampioen schap. Met nog één speelronde te gaan, gaat Nico Rooijakkers met 199,60 punten aan de leiding. Hij wordt op de voet gevolgd door Arjan Hommel met 198 punten. Op de der de plaats staat Jos Hommel met 197,85 punten. Vorige week werden er twee inhaalwedstrijden gespeeld. J. Hommel won met 6,52-10 van K. Hommel en koploper N. Rooijak kers versloeg A. van Daalen met 5,10-10. Judovereniging OVJV organiseert zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur het jaarlijkse judotoernooi in De Vos senkuil. Ongeveer 100 judoka's zul len in de verschillende categorieën strijden om de overwinning. Sint-Annaland In de Tuinstraat kregen donderdag middag tw^e meiden van 16 en 17 jaar een bekeuring wegens het rijden op een brommer zonder helm. Het tweetal reed samen op één brommer. Beiden kregen een boete van 40 euro. Het christelijk gemengd koor Voor uitgang Zij Ons Streven (VZOS) or ganiseerde zaterdag in de hervormde kerk een paaszangavond met als the ma 'Als ik in gedachten sta...'. Naast het organiserende koor waren er ook optredens van het kinderkoor Soli Deo Gloria, het jongerenkoor The Young Voices en het mannenkoor Door Eendracht Verbonden (DEV). Ds. P.C. Hoek opende de bijeenkomst met gebed en stond in zijn meditatie stil bij de Romeinse soldaten die bij de kruisheuvel Golgotha de kleren van Jezus verdeelden. Het merendeel van de gezongen lijdens- en paaslie deren werd uitgevoerd in het Neder lands. Het mannenkoor Door Een dracht Verbonden trad voor het eerst op onder begeleiding van piano. Leen Heij-boer zat achter de toetsen van de piano, die het koor kon aanschaffen door de gift die men ontving uit het fonds lokale betrokkenheid van de Rabobank. De massale zang over stemde echter grotendeels het piano spel. Het optreden van het mannen koor werd afgesloten met de uitvoering van het nummer Holy Sa viour van de Thoolse componist Pe ter Wildeman, waarbij de vrouw van dirigent Rinus van Gorsel als soliste optrad. Met het staande zingen van het bekende paaslied 'U zij de glorie' werd de bijeenkomst afgesloten. Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag ♦Varkensfiletrollade 1 kg JVarkensrollade met randje $1 kg ♦Babi pangang 400 gr. ♦Rosbief 500 gr. 8,- 6,- 2,40 4,90 Rundvlees met randje 1 kg Vet spek 1 kg Hacheevlees 500 gr. Hamburgers 5 halen Runderrookvlees 100 gram 1,50 Achterham 100 gram 1,25 Rosbief 100 gram 1,50 Paassalade 100 gram 1,10 1 Russisch ei-salade 2,60 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 6,- 3,- 3,- 4 BETALEN Advertentie I.M. De jaarlijkse paaszangavond in de hervormde kerk trok vrijdagavond slechts een dertigtal bezoekers. De zeer schaarse opkomst is voor het organiserende koor Laudate Domi- num een dieptepunt in zijn bestaan. Omdat het plaatselijke jongerenkoor onlangs is gestopt werd het jeugd koor Van Knop tot Bloem uit Sint- Philipsland gevraagd om medewer king te verlenen. Onder leiding van dirigente Wilma van Duuren-Kosten gaf het gastkoor een mooie uitvoe ring. De koorzang werd op dwars fluit begeleid door Barbara van 't Hof, Eveline Kempeneers en Jolien Noordhoek en op het orgel door Eveline de Jonge. Ook Laudate Do- minum onder leiding van dirigent Danny Letzer kreeg van de aanwezi gen veel waardering. Sopraan Ger- rian Wielaard zong bij dit optreden als soliste. De samenzang werd op het orgel begeleid door Piet Priem. Ds. M.J. Kommers verzorgde de opening en de sluiting en de medita tie. Laudate Dominum is dringend opzoek naar versterking. Op dinsdag 21 april is de eerstvolgende repetitie om 19.30 uur in verenigingsgebouw De Schuilplaats. Op het Van der Lek de Clerqplein werden donderdagmiddag twee jon gens bekeurd voor het rijden op een brommer zonder helm. De jongens van 15 en 16 jaar zaten samen op één brommer en kregen ieder een bekeuring van 40 euro. Sint-Maartensdijk De openbare basisschool De Rie- burch organiseert op Koninginne dag een Oranjemarkt. De school kinderen nemen eerst deel aan de aubade. Bij terugkeer op school zijn er spelletjes en om 10.00 uur start in het schoolgebouw de Oran jemarkt. Er kan gesnuffeld worden op de rommelmarkt en allerlei arti kelen worden te koop aangeboden. Ook zijn er spelletjes voor jong en oud. In het schoolgebouw zijn te vens pannenkoeken en ijsjes ver krijgbaar en ook kan men vlees nuttigen van de barbecue. De kin deren kunnen zich laten schminken en cadeautjes maken voor de moe derdag. Tevens is er een playback- show en een optreden countryline dansen. De markt wordt gehouden van 10.00 tot 14.00 uur. Van de op brengst van deze activiteiten wor den speeltoestellen voor het schoolplein gekocht. Café Smerdiek gaat zijn activitei ten uitbreiden. De uitbaters Henk en Mary van de Berg zijn druk be zig om het voormalig café 't Fuske op de hoek Markt/Westvest om te bouwen tot een bistro en afhaalcen- trum voor patat en snacks. Gekozen is voor de oude naam Co sy Corner omdat de meeste mensen de zaak onder die naam kennen, vertelt Mary van de Berg. „We wil den er niet nog een café van maken nu de Zeeuwse Babbelaar er in het dorp bij is gekomen. Daarom kie zen we voor een bistro. Klanten kunnen in café Smerdiek ook eten, maar dat kwam toch niet zo goed uit de verf. Daarom richtten we ons in de Cosy Corner echt op het eten." De Cosy Corner was de eerste naam die het pand kreeg toen er een café/bar in werd gevestigd, la ter werd het The Bunnies en daarna 't Fuske. De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klaverjasvereniging De Pendelaars is: 1J. van Splunter 5474 punten; 2. R. van Putten 5293 p; 3. J. Guiljam 5223 p; 4. M. v.d. Berg 4794 p; 5. J. Geldhof 4750 p; 6. P. van Bloppoel 4743 p; 7. A. Arts 4531 p; 8. M. den Haan 4504 p; 9. J. van Zetten 4487 p; 10. N. van Diggele 4382 p; 11. G. van Ham 4381 p; 12. P. van Iwaarden 4133 p; 13. G. Jansen 3704 p; 14. M. Vermaas 3496 punten. Scherpenisse Fietsenmaker Gerrit Larooij is za terdagmorgen tussen 8.00 en 9.00 uur te gast bij het radioprogramma De Hooge Platen van Omroep Zee land. Gedurende de uitzending laat men de favoriete muziek horen van Larooij en vertelt de fietsenmaker over zijn werkzaamheden. Het programma wordt zondagmiddag herhaald tussen 13.00 en 14.00 Bij de tweede bekerwedstrijd van hengelsportvereniging De Zeebaars wisten er zaterdag van de vijftig deelnemers slechts vijf hengelaars iets te vangen. De totale vangst bleef beperkt tot 2300 gram. Win naar werd A. Rijnberg die 740 gram vis boven water haalde. De uitslag is: 1. A. Rijnberg 740 p; 2. D. Westdorp 480 p; 3. L. de Graaf 405 p; 4. Leon de Graaf 340 p (eer ste jeugdlid) en 5. C. de Graaf 335 punten. Poortvliet Zoals de laatste jaren gebruikelijk staat op koninginnedag een fiets puzzeltocht voor het hele gezin op het programma. De start is om 11 uur op het parkeerterrein bij het voetbalveld. Deelnemers (kinderen tot 16 jaar gratis) krijgen onderweg versnaperingen en bij terugkeer staan er broodjes gereed. Om 10 uur is bij 't Ouwe Raed'uus de aubade en 's avonds vanaf half negen orga niseert het Oranjecomité in het dorpshuis een oranjebal met Metro drive-in. Dinsdag 22 april haalt de voetbalvereniging SPS oud papier op. Zet u het gereed a.u.b. Advertentie I.M. Een 50-jarige inwoonster is donder dagmiddag in Bergen op Zoom aan gehouden wegens winkeldiefstal. De vrouw had bij een warenhuis in de Stationsstraat kleding meegeno men zonder deze bij de kassa af te rekenen. Op het politiebureau kreeg zij een bekeuring van 240 euro aan geboden. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Na enige tijd van onderbreking wordt aan ouderen weer de moge lijkheid geboden om te gymen. Van af vandaag organiseert Oosterschel- de Thuiszorg wekelijks tussen 9.30 en 10.30 uur in De Poorthove be- weegoefeningen voor ouderen. U kunt vrijblijvend bij de lessen een kijkje komen nemen. Meer informa tie is verkrijgbaar bij Oosterschelde Thuiszorg, tel. 0113-249111. Jacco Hage werd zaterdagmiddag winnaar van de derde klassements wedstrijd van hengelsportvereniging De Knorhaan. Bij de jeugd ging de overwinning naar Rowin Konings. De volgende wedstrijd is zaterdag 26 april om 12.00 uur bij Stavenisse. De uitslag van de wedstrijd van za terdag is: 1. Jacco Hage, 2. Rinus Lisseveld, 3. Walter Geuze en Ro win Konings, 5. Misha Michels, 6. Rien Konings en 7. Fred Michels. ZIE VERDER PAGINA 15 Bets Viergever-van Ast prijst plantjes aan bij de bezoekers van de rommelmarkt. De jaarlijkse rommelmarkt van de Hervormde gemeente Reho both in Sint-Maartensdijk heeft zaterdag ongeveer 1150 euro op gebracht. Dat is zo'n 100 euro meer dan vorig jaar. Vooral de huitenplantjes werden goed ver kocht: het mooie voorjaarsweer lokt de mensen naar buiten de tuin in. Dat was te merken aan de verkoop van de geraniums, petunia's en het vlijtige Hesje. „Er is een paar keer een extra la ding gehaald. Ook zijn er maan dag nog plantjes nabezorgd die zaterdag zijn besteld," zegt voorzitter J. van Dijke van de kerkvoogdij en van de activitei tencommissie. Het is een drukte van belang als om tien uur de deuren van de ou de kleuterschool opengaan. In een van de zalen ligt en staat voor ieder wat wils, zo blijkt uit 'J het aanbod aan spullen: huis houdelijke artikelen, servies goed, boeken, meubels, elektri sche apparatuur, puzzels en speelgoed. Maar ook hloemstuk- jes zijn er te koop. En wie trek heeft, kan er terecht voor een ei gengebakken pannenkoek, kof fie, thee en limonade. De eerste anderhalf uur blijft het druk, daarna zakt het wat in, maar de kerkvoogdij is heel tevreden met het resultaat. Voor de ingang van de kerk aan de Westvest worden oliebollen verkocht. Ook daar is veel be langstelling voor. Bijna alle zak ken met bollen worden verkocht. De opbrengst van de rommel markt gaat naar het fonds voor de verbouw van de kerk. De plannen zijn al vergevorderd. Eind dit jaar zal er een beslissing worden genomen. Predikbeurten Vrijdag 18, zondag 20 en maan dag 21 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Vergunst, Ridderkerk, zo 9.30 u. kand. De Wit, Amemuiden. 18.30 u. ds. Van Ginkel, Goes, ma 9.30 ds. Kommers, Stavenisse. HERV. GEM. IMMANUEL vr 19 u. avondgebed, za 19 u. avondgebed, zo 10 u. dr. Ten Kate, Bergen op Zoom. GEREF. KERK do 17/4 19 u. ds. Broere. vr 19 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Broere. 17 u. ds. Krijger, Barendrecht. CHR. GEREF. KERK vr 19.45 u. ds. Boiten, Sliedrecht. zo 10 en 18.30u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. v.d. Zwan, Sliedrecht. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. De Jongste, zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. ma 10 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Pieper, paasviering in de Stoelemat, Bergen op Zoom. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. zo 10.30 u. prof. dr. Cossée, Rotter dam. R.K.-KERK do 17/4 18.30u. eucharistieviering. vr 15 u. kerk open. 20 u. kruisverering. za 23 u. paaswake. zo 11 u. eucharistieviering. ma 11 u. reg. viering in Lepelstraat. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. De Graaf, Waalwijk (H.A.). zo 10 u. ds. Van der Linde, Spijk. 18.30 u. ds. Schipper, Kerkwerve. ma 10 u. ds. De Goei, St,-Maartens dijk (H.D.). GEREF. KERK vr 19 u. ds. v.d. Zanden, Middel burg. zo 10 u. dhr. Jansen, Oud-Gastel. CHR. GEREF. KERK vr 18 u. ds. Boiten. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. ma 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 10 u. leesdienst. R.K.-KERK do 17/4 20 u eucharistieviering. vr 15 u. kruisweg. 18.30 u. kruishulde. za 20 u. paaswake. zo 9.30 u. eucharistieviering. ma 11 u. regioviering. Lepelstraat. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. dS. Hoek. zo 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Voets, Stolwijk, ma 10 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge. wo 23/4 19.30 u. ds. Hakvoort. GEREF. GEM. IN NED. vr 19 u. leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. ma 9.45 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr. 19 u. ds. Kommers. zo 10 u. ds. Kommers. 18 u. kand. Van der Vlies, Rotter dam. ma 10 u. ds. Bloemendal, Oud- Beijerland. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDUK HERVORMDE GEMEENTE vr 19.30 u. ds. Oorschot, Tholen. zo 9.30 u. ds. Kot, Borssele. 14.30 u. ds. Joppe, Sirjansland. ma 9.30 u. ds. Egas, Werkendam. HERV. GEM. REHOBOTH vr 19 u. ds. De Goei. zo 10 u. ds. De Goei. (H.D.) 19 u. ds. mevr. De Goei-Jansma, m.m.v. kerkkoor. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Molendijk, Ooster- land. GEREF. GEM. IN NED. vr 19.30 u. leesdienst. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Lohuis. zo 9.30 u. ds. Lohuis. 14.30 u. ds. Blom, Poortvliet, ma 9.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. vr 19 u. ds. Brugge, zo 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. ma 9.30 u. ds. Brugge, openbare be lijdenis. VRIJE HERVORMDE GEM. vr 19.30 u. ds. Van der Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. ma 9.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE vr 19 u. ds. Blom. zo 10 u. ds. Blom. 18 u. ds. Lohuis, Scherpenisse. ma 10 u. ds. Oorschot, Tholen. GEREF. KERK do 17/4 19 u. ds. Broere, dienst met H.A. in Tholen. vr 20.15 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Schneider, De Lier. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. vr 19 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ma 10 u. stud. Bakker, Opheusden. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE vr 19.30 u. ds. Klein. zo 9.30 u. ds. Klein, 17 u. ds. kand. Molenaar, Papen- drecht. ma 9.30 u. ds. Klein. GEREF. GEM. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., zaen zo. APOTHEEK B.O.Z. Apotheek Meilust-Tuinwijk, Zand straat 34, tel. 0164-254980. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP za en zo tandarts Van Geest, Hoogerheide, tel. 0164-612390. ma tandarts Franken, Bergen op Zoom, tel. 0164-253270. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap. 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 17 t/m vrijdag 25 april donderdag 17 4.42-17.07 vrijdag 18 5.27-17.52 zaterdag 19 6.07-18.37 zondag 20 6.47-19.17 maandag 21 7.37-20.03 dinsdag 22 8.22-20.52 woensdag 23 9.17-21.47 donderdag 24 10.22-22.57 vrijdag 25 11.52- wo 23/4 14.18 u. LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). do 17/4 19.30 u. stud. Terlouw, Barendrecht. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. ma 9.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. vr 19.30 u. ds. V.d. Meer. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. ma 9.30 u. ds. V.d. Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK vr 19 u. ds. Kroeze, Steenbergen. ?zo 10 u. ds. De Kok, Rotterdam.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 2