Personeel Medewerker afhaalcentrum Assistant Finance Manager PROJECTLEIDER Glazenwasser...? SCHOON GOED GEBR. DOMINICUS BV Rijden zonder rijbewijs! planner/telefonist m/v Een nieuw Afhaalcentrum... Een nieuwe uitdaging... Iets voor u ADVANTA 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 april 2003 37 uur per week Auto- en Taxibedrijf de Jonge zoekt voor het taxivervoer een Gestelde eisen: - Goede stratenkennis van de omgeving - Stressbestendig - Soms op zaterdag willen werken Telefonische reacties (graag tijdens kantoor uren) of schriftelijke reacties naar bovenstaand adres. U kunt vragen naar Niels de Jonge. Maxxaqu Employment Services Dit jaar bouwt Airpack al vijf en twintig jaar complete compactinstallaties voor het leveren van samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Kapitaalproducten maken is investeren over een zeer lange termijn en als het product goed is dan kom je in een stroomversnelling. Voor de huidige orderstroom hebben wij geen problemen, echter in het Verre Oosten, Indonesië, Maleisië, Korea, Japan is onze omzet verdubbeld, daarom zoeken wij jonge HBO'ers voor de continuïteit van het bedrijf. Na een interne opleiding van zes maanden zal hij/zij het project in voortdurend contact met de klant door het bedrijf moeten leiden van verkoop tot levering. Airpack Nederland B.V. is fabrikant van lucht- en gascompressorinstallaties voor de petrochemische industrie en vooral actief in het Midden en Verre Oosten. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt bezoek eerst onze webpage www.Airpack.nl Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V. RO. Box 197 4300 AD Zierikzee t.a.v. Carly Romeijn Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lentekriebels..... Wij zijn weer helemaal klaar voor een nieuw, zonnig seizoen. U bent van harte welkom om te komen genieten van: Ons fraaie terras aan de jachthaven De leuke ongedwongen ambiance De uitgebreide, betaalbare kaart De heerlijke buitenlandse bieren van X vat 't Heensche Eind Tel. 0113-551852 VANDERHAVE 6A machine-operator/heftruckchauffeur m/v in tweeploegendienst Uw functie Uw profiel Uw reactie Informatie MONTEUR ENERGIEKABELS/ MONTEUR INFORMATIEKABELS Dijkers Pijl bv O'jsj li\QOü-S! tlj'jsvpljiïl, MICROCAR Woonboulevard Poortvliet is één van de grootste meubel- speciaalzaken in Zuidwest Nederland. Service en kwaliteit staan boog in het vaandel bij deze succesvolle onderneming waar ca. 100 mensen werkzaam zijn. Binnenkort realiseert Woonboulevard Poortvliet een nieuw Afhaalcentrum in Poort vliet. Deze klantgerichte afdeling draagt zorg voor een vlotte en nette directe uitgifte van verkochte artikelen aan de klant. Voor deze uitdaging zoeken wij een U versterkt het team van het Afhaalcentrum met de volgende werkzaamheden: - verzamelen van de artikelen voor de klant en eventueel assisteren bij het inladen van de artikelen; - zorgdragen voor het opruimen en op orde houden van de artikelen op de daarvoor bestemde locaties in het Afhaalcentrum; - uitvoeren van ingangs - en uitgangscontroles; - uitvoeren van verschillende geautomatiseerde werkzaamheden met betrekking tot de voorraad en de daarbij behorende controles; - verkopen van 2e hands meubelen; - bijdragen aan een optimale service aan de klant. Wanneer u deze uitdaging aan wilt gaan beschikt u over het volgende: - U bent bereid om de verkooptijden van ons bedrijf te werken: dinsdag t/m vrijdag, iedere vrijdagavond en iedere zaterdag. Tevens bent u bereid om op Feestdagen te werken; - U beschikt over een gezonde dosis Commercieel inzicht Klantvriendelijkheid Service en kwaliteitsgerichtheid Goede communicatieve en sociale vaardigheden Flexibiliteit - U bent een enthousiaste en zelfstandige persoonlijkheid, die ook goed in een team kan werken. Om in aanmerking te komen voor deze functie vragen wij u ons een sollicitatiebrief met C.V. te sturen. Binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie kunt u deze sturen naar: Woonboulevard Poortvliet, afd. P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet. Wanneer u eerst nog meer informatie over deze functie wilt, kunt u telefbnisch contact opnemen met de afd. P& O, tel. 0166-619100. Stoofstraat 52 Poortvliet Tel. 0166-61 24 35 Email: verkoop@autobedrijfdejonge.nl OPEL Werving selectie-ExecutiveSearch-Optplacement Onze opdrachtgever, Denja B.V. te Sint-Maartensdijk, is een vooraanstaand producent van krokant gebakken uitjes voor de retail, foodservice en industrieel gebruik. Denja maakt onderdeel uit van het Noorse concern Rieber S0N ASA met circa 3450 medewerkers en een omzet van ruim €400.000.000,-. Het beursgenoteerde Rieber-concern is gespecialiseerd in levensmiddelen, aangepast aan de nationale markten en eetgewoonten. Met circa 55 medewerkers is Denja marktleider op haar specifieke vakgebied. Voor Denja zoeken we een Als rechterhand, plaatsvervanger en (op termijn) beoogd opvolger van de huidige Finance Manager werkt u samen met de 2 medewerkers van het Finance Administration Department. U bent degene die de lijnen gaat uitzetten maar ook in de dagelijkse praktijk meehelpt. U wordt verantwoordelijk voor het optimaliseren van de financiële administratie en het administratieve beheer, diverse maand- en jaarrapportages voor de vestiging Sint-Maartensdijk maar ook voor de consolidatie van de gegevens van de Business Unit Cronions. Op termijn gaat u zich ook bezighouden met automatisering en salarisadministratie (vervanging). De ideale Finance Assistant, zoals deze functie intern heet, voldoet (grotendeels) aan het volgende profiel: opleiding en ervaring op HEAO-BE-niveau boekhoudkundige kennis en kennis van administratieve processen aantoonbare succesvolle ervaring op de genoemde werkgebieden grote mate van zelfwerkzaamheid goede communicatieve eigenschappen resultaatgericht en flexibel internationale ervaring aantoonbare leidinggevende vaardigheden Heeft u interesse in deze functie maar wilt u eerst meer weten? Bel dan Tjeerd Heerbaart tussen 08.00 uur tot 22.00 uur van maandag tot en met zondag of kijk op www.maxxaqu.nl of www.rieberson.com. Weet u genoeg en heeft u besloten direct te solliciteren? Stuur dan een gemotiveerde brief met CV naar: Maxxaqu Employment Services vof T.a.v. de heerT.J.A. Heerbaart Kapelaan Kockstraat 46, 4651 XE Steenbergen Telefoon: 0167-562276, mobiel: 06-18051555 Telefax 0167-562049, e-mail: tjeerd@maxxaqu.nl Tel. 06-28167287 Of 0166-612403 Heensedijk 49, De Heen, 0167-566069 Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastenden teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een moderne en dynamische onderneming, met 2.000 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 400 miljoen euro aan landbouwzaaizaden. www.advantaseeds.nl Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Ten behoeve van de afdeling Verwerking zijn wij op zoek naar een In deze functie houdt u zich bezig met de verwerking van onze zaaizaden; ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Daarbij functioneert u vrij zelfstandig en zorgt u er met behulp van geavanceerde machines voor dat ongeschoond zaaizaad wordt bewerkt tot een kwalitatief hoogwaardig eindproduct. Alle voorkomende werkzaamheden - waaronder laden, lossen en intern transport - behoren ook tot uw taak. U beschikt over een MBO werk- en denkniveau met een technische werkervaring. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. U bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw schriftelijke sollicitatie op bovenstaande vacature kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Solliciteren per e-mail kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heren M.C. Don en J. Remijnse, beiden hoofd Verwerking in Kapelle, tel. 0113-34 7911. Dijkers Pijl is een veelzijdig GWW bedrijf. Veelzijdig door de vele activiteiten: waterbouwkundige timmer- en metselwerken, betonwer ken, rioleringen, verhardingen, leidingwerken en kust- en oeverwer ken. Dankzij de veelzijdigheid aan activiteiten, de diepgaande kennis en de schat aan praktijkervaring kan Dijkers Pijl de meeste opdrach ten integraal uitvoeren. Voor disciplines die Dijkers Pijf onverhoopt niet in huis heeft, kan het altijd terugvallen op de moedermaatschap pij Ooms Avenhorn Holding. Kortom, Dijkers Pij! is een betrouwbare partner voor grote en kleine projecten. Voor onze activiteit kabel- en leidingwerken zijn wij op zoek naar Je hebt een opleiding op LTS (VBO)-niveau of gelijkwaardig aangevuld met monteur laagspanningsnetten (middenspanningsnetten) en com municatienetten (VEV) c.q. montage huisaansluitingen laagspanning en telecommunicatie (VEV). Nadere informatie: Wil je meer informatie over deze functies dan kun je contact opnemen met de heer A. van Papeveld, telefoon 0187-484400. Geïnteresseerd? Je brief met CV kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de heer A. van Papeveld, Postbus 80, 3240 AB Middelharnis. Reageren via e-mail is mogelijk via info@dijkersenpijl.nl Informatie over ons bedrijf kun je ook vinden op www.ooms.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 80 3240 AB Middelharnis Telefoon 0187-484400 www.ooms.nlinfo@dijkersenpijl.nl 'p- -■■■■ Oude Zandweg 2,4361 SK Westkapelle, Tel. 0118 571436, Fax 0118 571410 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes, Tel. 0118 571436, Fax 0118 571410 E-mail: info@dominicus.nl WWW. dominicus.nl De Microcar Virgo staat voor complete vrijheid. U rijdt comfortabel en veilig naar iedere bestemming. U rijdt op de gewone weg, m.u.v. de snelweg. 8.600,- (2-cilinder diesel) Gratis rijopleiding Geen wegenbelasting Zuinige dieselmotor: 1 op 30 Financiering: 135,- per maand 1 jaar garantie en ANWB-Wegenwacht Microcar heeft eigen verzekering 30 dealers door Nederland JLI Autobedrijf de Buitenvest Buitenvest 44 4614 AD Bergen op Zoom Tel. 0164-235295 www.microcar.nl Ja, ik wil graag informatie over MICROCAR: Naam M V Straat Postcode Plaats Tel.nr Stuur deze coupon in een portvrije enveloppe naer: GMS Import, Antwoordnummer. 2422, 6710 WB EDE.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8