I'fiJI ITÏÏfT I tijdrede f ïm Crematorium Bergen op Zoom Zaterdag 29 maart 2003 van 10.00 tot 16.00 uur Mastendreef 5 Trixje bedankt Bedankt inwoners van Stavenisse. 6 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 27 maart 2003 Onverwacht is van ons heengegaan onze dier bare broer, zwager en oom WILLEM MARINUS PIPPING echtgenoot van Pieternella Leendrina Slager op de leeftijd van ruim 83 jaar. Canada: M. de Haan-Pipping J. de Haan t Canada: J. Lindhout-Pipping J. Lindhout Oud-Vossemeer: M. Pipping t E. Pipping-van Treijen Bergen op Zoom: C. Pipping P. Pipping-van 't Hof Breda: J. van Driel-Pipping G. van Driel t Neven en nichten Maart 2003 Dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft, hebben wij tot onze diepe droefheid, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker, afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder MAATJE LUCIA WEECKERS weduwe van Jacob Oosdijk op de leeftijd van 89 jaar en 9 maanden. Stavenisse: PC. Moerland-Oosdijk C. Moerland Stavenisse: W.M. Oosdijk C. Oosdijk-Hendrikse Sint-Maartensdijk: M.W. Wielaard-Oosdijk J.C. Wielaard Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 25 maart 2003. Correspondentie-adres: Familie Oosdijk Kerkstraat 49 4696 RA Stavenisse Onze moeder is opgebaard in het mortuarium van de Algemene Begraafplaats, Kastelijns- weg 2a te Sint-Maartensdijk. Gelegenheid tot afscheidnemen en condole ren donderdag 27 maart van 19.00 tot 20.00 uur aldaar. De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 29 maart om 10.30 uur in De Schuil plaats, Poststraat te Stavenisse, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Zij die de rouwdienst bij willen wonen wor den verzocht om 10.20 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Geen bloemen Lieve OMA Langzaam gleed je van ons weg, maar toch nog onverwachts moeten we voor goed afscheid van je nemen. Dankbaar zijn we voor alle jaren datje er voor ons was. Zo zullen we je in onze herinnering houden. Oma, rust zacht en in vrede. Rien Maddy en Kees Jeroen en Sandra Peter Stavenisse, maart 2003. Bedroefd om zijn verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Schutse te Sint-Annaland, zacht en kalm van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom MARCUS ADRIAAN GEUZE weduwnaar van Jacomina de Groen in de leeftijd van 92 jaar. Kruiningen: M. Geuze-den Engelsman Goor: J.C. Geuze-Geuze Hoofddorp: A. Geuze M.K.P Geuze-Houke Tholen: J. Baaij-de Groen Neven en nichten Sint-Annaland, 24 maart 2003. Zorgcentrum De Schutse Correspondentie-adres: A. Geuze Koegrasstraat 19 2131 ZG Hoofddorp De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 28 maart a.s. om 13.30 uur in zorgcen trum De Schutse, F.M. Boogaardweg 10 te Sint-Annaland, aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Molenstraat te Oud-Vossemeer. Zij die de rouwdienst willèn bijwonen, wor den verzocht om 13.20 uur in De Schutse aan wezig te zijn. Voor aanvang van de rouwdienst is er gele genheid tot af'scheidnemen, na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Tot onze grote droefheid is op de leeftijd van 97 jaar overleden onze lieve opa en over grootvader DANIËL SCHOT Wij zullen hem missen. Peter en Jaqueline Daan en Amanda Karin Corina en Leen Tholen, maart 2003. Het was fijn om te ervaren, dat wij bij het heengaan van mijn man, onze vader, schoon vader, bonpa en overgrootbonpa lieve mensen bij ons hadden door middel van brieven, kaartjes, telefoontjes, bloemen en het aanwe zig zijn. Het maakt niet uit op welke manier, maar het werd ons duidelijk dat iedereen op zijn wijze dacht en blijft denken aan ARJEN RINSES Familie Rinses Sint-Maartensdijk, maart 2003. In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, betoond na het plotseling overlij den van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder GRIETJE GEERTRUIDA PONSE weduwe van Jan Pieter Koopman betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint-Maartensdijk, maart 2003. Wouthoekweg 2 V Na 11 jaar gaat Trix er mee stoppen. Wij willen nog één keer oude tijden laten herleven. Met iedereen die Trix een warm hart toedraagt. Met vele oude bekenden achter de bar en achter de draaitafel gaan we er nog één keer een ouderwetse en gezellige avond van maken. Iedereen is welkom. Vrijdagavond 28 maart Bar I' Esperance Tot morgen, vrienden van Trix. N A Het is geen grap, maar echt waar. Op 1 april is opa met werken klaar. Bart en Sharon Sint-Annaland, maart 2003. 1 april a.s. wordt Tilly 50 jaar H.g. Koos Carmen, Marco Kevin Anjerstraat 21 Sint-Maartensdijk. ■NHMNNHNNH Onze tante kwebbel wordt op 29 maart maar liefst 30 jaar Gefeliciteerd Nina en Indy Maart 2003 iü Hiep, hiep, hoera! Onze Kees wordt 28 maart 50jaar Dankbetuiging Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor het meeleven getoond, in welke vorm dan ook, bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. 4691 GW Tholen Ten Ankerweg 12 Hiermede wil ik ieder een hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling en mede leven, in welke vorm dan ook, ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Maart 2003. Hiermede wil ik ieder een bedanken voor de zeer vele kaarten, tele foontjes, bloemen, fruit, geld en andere attenties en het vele bezoek op mijn 90ste verjaardag. Het heeft mij zeer goed gedaan dat u zo met mij meeleefde. Nogmaals hartelijk dank. 4694 ED Scherpenisse, maart 2003. Willem Alexanderplein 8 Wij willen langs deze weg alle mensen héél hartelijk bedanken voor de véle mooie, bijzon dere en persoonlijke kaarten en attenties die wij mochten ontvangen voor ons huwelijk op 01- 02-03. Hiervoor onze dank! Sint-Annaland, maart 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons 12/2-jarig huwelijk. Stavenisse, maart 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, planten en geld, die wij hebben ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Scherpenisse, maart 2003. Wij willen langs deze weg, mede namens onze kinderen en kleinkinde ren, iedereen bedanken voor de felicitaties en attenties bij ons 40-jarig huwelijk. Anna Jacobapolder, maart 2003. Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de talrijke kaarten, bloemen en andere attenties bij ons 40-jarig huwelijk. Het heeft ons goed gedaan! Tholen, maart 2003. Dhr. A.J. Slager «■lil J.A. GEILINGS, keurslagerij Varkensoesters Malse biefstuk Kogelbiefstuk Grillworst (uit eigen keuken) Gebraden rosbief Cervelaat Magere speklappen 1 kilo €2.98 Varkensfiletlapjes 4 stuks €3.98 Hamburgers 5 HALEN, 3 BETALEN Slagersachterham 100 gram €1.50 Cornedbeef 100 gram €0.75 Rundergehakt gratis kruiden) 1 kilo €3.98 Half-om-half gehakt Scherpenisse D.Y. donderdag 3 april namens (en anderen die getekend hebben) De handtekeningactie voor de aanleg van het stuk ontbreken de fietspad tussen Stavenisse en Sint-Maartensdijk is een groot succes geworden. Op korte termijn zijn een groot aantal acti viteiten georganiseerd en zijn de handtekeningen overhandigt aan alle politieke partijen die meededen met de verkiezingen voor Provinciale Staten. Hierover is een en ander gepubliceerd. Dit succes is te danken aan de inzet van de personen die dit georganiseerd hebben, maar zeer zeker ook aan de medewer king van u allen. Daarvoor willen wij u hartelijk dank zeggen, want zonder uw medewerking was niet alles op zo'n korte termijn te realiseren geweest. Een extra dankbetuiging gaat uit naar alle mensen die naast het zetten van hun handtekening ons behulpzaam zijn ge weest. Dan denken we aan: de jeugd met hun ouders (voor hun fi nanciële bijdrage), de vrijwilligers van 3VO en de brandweer (voor de begeleiding bij de fotosessie), meermarkt de Koster en bakker Eerland (voor hun presentje voor de jeugd), fa. Roozemond en bouwbedrijf van Prooijen (voor het materiaal voor de aanplakborden), Jorit Andriesse en Izak Geuze (voor het beschikbaar stellen van hun grond voor de borden), druk kerij Dieleman/Limovi (voor het drukken binnen 1 dag van de posters), en de Eendrachtbode (voor de publiciteit). Uiteraard ook de mensen (Dina Dorst, José van der Jagt, Nel- leke Walhout, Izak van Haaften, Marcel van Eenennaam, Arjan Heijboer) die onze actie in Vlissingen hebben ondersteund door hun aanwezigheid hartelijk dank. De werkgroep "aanleg fietspad" Jan en Hennie Ponsteen Bert Klippel Henk Oosdijk Leen den Braber. w.a. donken i 3>©lai atingadviseor ADVIESBUREAU voor BELASTINGAANGIFTEN TIERELIJN HET NIEUWSGIERIGE AAGJE Na een aanzienlijke verbouwing wordt het crematorium te Bergen op Zoom op vrijdag 28 maartom 16.00 uur officieel heropend door burgemeester P.A.C.M. van der Velden. Op zaterdag 29 maart wordt het crematorium opengesteld voor publiek en is een ieder van harte wel kom de diverse ruimtes in het crematorium te bezichtigen, zoals de beide aula's, de condoleancekamers, spreekkamers, ovenruimte enz. Voor het bespreken van de asbestemming zijn met de vernieuwbouw twee ruimtes gerealiseerd waar nabestaanden in alle rust hun wensen kenbaar kunnen maken. Tijdens de open dag zijn in deze twee spreekkamers activiteiten gepland waar u doorlopend en vrijblij vend binnen kunt lopen. In de ene spreekkamer wordt u te woord gestaan door vrijwilligers van de werkgroep rouwbegeleiding terwijl in de andere spreekkamer Ton Jaspers u desgewenst informatie geeft over een nieuwe vorm van asbestemming. In de familieaula wordt door Finesse om het uur een lezing verzorgd door Paul Warmerdam met de tel kens wisselende onderwerpen: "Leven met de dood" (lezing A) en "Waardevol afscheid voor een goede verliesverwerking" (lezing B) en aansluitend brengt Anna Konings van Finesse live drie muziekstukken ten gehore. Aanvang lezing A A A 10.10 uur 12.00 uur 14.00 uur Aanvang lezing B: 11.00 uur B: 13.00 uur B: 15.00 uur In de grote aula wordt om het uur een vijftal ballads gezongen door het barbershopkoor The Goose City Singers uit Goes. Aanvang optreden koor: 12.40 uur 13.40 uur 14.40 uur 15.40 uur Uiteraard bent u vrij om in de tuin van het crematorium de vele vormen van asbestemming te bekijken, zoals de urnentuin, nissenmuur, of de eigen plaatsjes om de as van een dierbare te verstrooien. Jaco Manon en Yeysson Trudy en Kees Marcella en Matthijs Danny Mario en Ilona Natalie Samantha Linda Ellis Adriënne Daan Julio Juan mevr. M.A. Geuze- Hage P. Dijke-Wessels J.C.L. Vroegop- Rijstenbil René en Gitte Moerland Wim en Linda Moerland L. Goedegebuure J.M. Goedegebuure- Opree Lauw en Lien Verwijs-Wesdorp Piet en Bep Laban- Snoep is per 26-03-2003 verhuisd van: Schoolstraat 5, Scherpenisse Naar: Verzorgingshuis Ten Anker, kamer 130 Pr. Clauslaan 1 Tholen Vossemeersepoort 13 4691 EL Tholen Tel. 0166-602304 Zonneplein 8 4624 BC Bergen op Zoom Tel. 0164-235521 WEEKENDAANBIEDINGEN: geldig do 27, vr 28 en za 29 maart: 4 stuks 5.00 250 gram 2.98 250 gram €3.98 150 gram 0.98 100 gram €1.75 100 gram €0.85 MESSCHERPE WEEKSTARTERS: geldig ma 31 maart, di 1, wo 2 april: WOENSDAG... GEHAKTDAG! 1 kilo 3.50 gratis kruiden) Staatkundig Gereformeerde Partij Spreker: Ds. WJ. Kareis uit Hardinxveld-Giessendam Kerkgebouw Geref. Gem. Schoolstraat 4, aanvang 19.30 uur Allen hartelijk welkom. Kerkstraat 14 4694 BX Scherpenisse Telefoon 0166 - 66 29 79 Telefax 0166 - 66 30 17 E-mailadres: info@donken.nl Woensdagmiddag 2 april komt in De Wimpel in Sint-Philipsland de muzikale theaterpoppenkast en speelt met Jan Klaassen en Katrijn Aanvang 14.00 uur Geschikt voor kinderen van 4 tot 10 jaar en voor alle grote mensen die weer eens even kind wil len zijn! Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VVV, kantoor boekhandel Dieleman en aan de zaal. Open dag J

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 6