Familieberichten De Kort Plaats uw familie berichten in de Eendracht- bode Verhuisbericht Monuta r Tholen 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 20 maart 2003 Jan. Cornells We noemen hem Arjan 0 maart 2003. Elisabeth Barendina Aaltje S/Larlnus Hubrecht Reinout Anco van der Sllkke en Heldl Har tog Wlm en Linda N.P. Baaljens en C.MJ. Baaljens-Boller Ko Stoutjesdijk jans Stoutjesdljk- van iwaarden 25 jaar getrouwd te zijn. MARINUS FASE MARINUS FASE MARINUS FASE DHR. M. FASE MARINUS FASE WILLEM MARINUS PIPPING W.M. PIPPING PIETERNELLA NEELTJE MOL MATTHEUS ADRIAAN DE HOND M.A. DE HOND DE HEER M.A. DE HOND DANIËL SCHOT DANIËL SCHOT DE HEER M. SMITS kleine meisje ichatjt JOHANNA ADRIANA MUNSTER-VAN BERCHUM ABRAHAM ADRIAAN POLDERMAN .mensen die olies verzorgen en regelen moeten dichtbij je zijn. Dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje John en Lenny van Haaften Corné en Marco 4696 BX Stavenisse Prinses Margrietstraat 6 Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje We noemen haar Bllse 12 maart 2003. Kees en Anke Dorst Joan Mariëtte 4694 BW Scherpenisse Kerkstraat 27, tel. 0166 - 66 36 05 Jij mag bestaan, je kreeg een naam van ons, om altijd mee te leven met blijdschap hebben wij die naam aan jou gegeven. Op 17 maart 2003 is ons zoontje en broertje geboren Richard en Sandra de Jager Naomi t Priscilla 4697 DH Sint-Annaland Vroonland 5, tel. 0166 - 65 30 52. hebben het genoegen u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op D.V. 28 maart 2003 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Ons huwelijk zal om 14.00 uur kerkelijk bevestigd worden door ds. J. Lohuis in de Maartenskerk te Sint-Maartensdijk U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in gemeenschapscen trum Meulvliet, Zoekweg 3 te Tholen. Ons adres wordt: Gladiolenstraat 8,4695 HS Sint-Maartensdijk. Tel. 0166-662144 't Is raar maar waar, zijn vrijdag 21 maart al 12/2 jaar een paar. Van harte gefeliciteerd: Marissa en Pa en Ma Hans en Diana, Mark en Carin, Lars Maart 2003 <-ÊKÊÊÊKKÊÊÊÊÊÊKÊÊKÊÊÊÊÊKÊÈ^^^^Ê^^S0 0ÊÊÊÊÊmÊÊmmmÊÊÊÊmmrnmmÊÊÊ»umiÊiHm»aÊmi\Hwm Op D.V. 23 maart 2003 is het 25 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van: Anne en Danny, Ardjan Stephany Armand Reinier Eduard 4694 ER Scherpenisse, maart 2003. Scaldisstraat 19 Op D.V. zondag 23 maart hopen onze ouders, opa en oma Jessica en Johnny Kevin Willem 4697 GT Sint-Annaland, maart 2003. Tienhoven 98 Op zaterdag 15 maart 2003 is na een korte ziekteperiode rustig en kalm overleden weduwnaar van Christina Jacoba Fase-Rijnberg 22 november 1921 t 15 maart 2003 Wim en Betsie Christ a, Linda Theo en Anna Tanny Iman en Ellen Wouter, Evelien Correspondentieadres: Familie Fase Tuinstraat 43 4697 BP Sint-Annaland De uitvaartdienst zal aanvangen op donder dag 20 maart om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de uitvaartdienst. Na de begrafenis is or gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Dag lieve opa We zullen je missen Christa en Linda Wouter en Evelien Sint-Annaland, maart 2003 Diepbedroefd zijn wij dat, na een leven van liefde en zorg voor allen die hem lief en dier baar waren, uit onze familiekring is weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom Sint-Annaland: J.C. Goedegebuure-Fase t L.I. Goedegebuure P. Fase t A. Fase-Goedegebuure C.J. Koelewijn-Fase J. Koelewijn J. Fase A. Fase C.C. Fase-Weyler W. Fase J. Fase-Goedegebuure Scherpenisse: L.T. Vroegop-Fase J. Vroegop Neven en nichten Sint-Annaland, 15 maart 2003. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom sinds 15 januari 1971 weduwnaar van Christina Jacoba Rijnberg J.P. Rijnberg-Polderman F.J. Rijnberg D.P. Rijnberg-Goedegebuure Neven en nichten Sint-Annaland, maart 2003. Na een kort ziekbed is onze buurman op 81-jarige leeftijd overleden. Wij wensen de kinderen en familie sterkte toe. De bewoners van de Tuinstraat: Mevr. De Keijzer Jeroen en Hanneke G. Fase Fam. G. Hage Fam. M. van Popering Fam. G. Goedegebuure P. de Jonge Fam. J. Poot A. de Keijzer Fam. P. Vroegop Fam. P. Jungbeker Fam. H. Gunter Fam. R. Fase Mevr. Van Poortvliet Fam. J. Eggebeen Fam. G. Potappel Fam. J. Moerland Fam. Polderman Fam. A. Scherpenisse Fam. Van Uden Sint-Annaland, maart 2003. Met droefheid vernamen we het overlijden van ons oud-lid, de heer De heer Fase was medeoprichter, bestuurslid en een aantal jaren lid van ons koor V.Z.O.S. We denken met dankbaarheid terug aan het vele werk dat hij voor ons koor verrichtte. Namens bestuur en leden Chr. Gem. Koor V.Z.O.S. Sint-Annaland, maart 2003. Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de goede zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u bedroefd mede dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Pieternella Leendrina Slager op de leeftijd van ruim 83 jaar. Mevrouw P.L. Pipping-Slager Jaap en Tineke Kees en Anita Wim en Trudy Ankie en Wim Klein- en achterkleinkinderen 4698 CG Oud-Vossemeer, 12 maart 2003. Cornelis Franken straat 10 De rouwdienst werd gehouden maandag 17 maart om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Hofstraat 21 te Oud-Vossemeer, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond op de Algemene Begraafplaats aldaar. Geheel onverwachts is na een werkzaam leven plotseling overleden onze zwager en oom echtgenoot van P.L. Slager Scherpenisse: Mevr. H.P. Slager-Boon Den Bosch: Mevr. DJ. Zachariasse-Slager Tholen: Mevr. J.M. Slager-Burgers Tholen: Mevr. C.A. Wilsing-Slager Oud-Vossemeer, maart 2003. Na een zorgzaam leven en een moeizame levensavond nam de Heere van ons weg onze zorgzame moeder, lieve groot- en overgroot moeder weduwe van Dirk Francis Bentschap Knook 27 november 1917 18 maart 2003 J.W. de Jager-Bentschap Knook M.N. de Jager Petra en David Joanne, Arjen Richard en Sandra f Naomi, Priscilla, Reinoud Tonnie en Conny Francis en Barry M.D. Bentschap Knook A.P. Bentschap Knook-Dorst Miranda en Jan Wilbert, Machiel Anita en Rien Kitty en John Judy en Edwin Frans Danker Zorgcentrum Ten Anker Tholen, 18 maart 2003 Correspondentieadres: Familie De Jager Eerste Dijk 5 4695 PN Sint-Maartensdijk D.V. zaterdag 22 maart om 13.15 uur zal de rouwdienst gehouden worden in de aula, Kas- telijnsweg te Sint-Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde aula. Geen bloemen Gij ziet het immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; op U verlaat zich de arme, Gij zijt geweest een Helper van den wees. Psalm 10:14 Vol verdriet om de leegte die hij bij ons ach terlaat, doch dankbaar voor zijn liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere geheel onverwachts tot Zich heeft genomen onze vader, schoonva der, groot- en overgrootvader weduwnaar van Neeltje Bout erelid in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 89 jaar. G.A. de Hond (in herinnering) N. de Hond-Zwagemaker G.L. de Hond J. Oostveen Klein- en achterkleinkinderen 14 maart 2003 Correspondentieadres G.L. de Hond Marijkelaan 13 4401 GE Yerseke Woensdag 19 maart om 14.00 uur is de rouw dienst gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Hoogaarsstraat te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een kort stondige ziekte, onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Neeltje Bout in de leeftijd van 89 jaar en 9 maanden. Sint-Maartensdijk: G.A. de Hond-Druyf Tholen: A.W. de Hond-Kot Middelburg: M. de Hond-Deurloo Neven en nichten Tholen, 14 maart 2003. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van ons lid van ver dienste Wij wensen de familie sterkte toe. Het bestuur van de Vereniging Voor Bedrijfsvoorlichting Tholen, 14 maart 2003. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. 2 Timotheüs 2:19 Het heeft de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde man, onze geliefde zorgzame vader, groot- en overgroot vader echtgenoot van Cornelia Adriana Russcher in de gezegende leeftijd van 97 jaar. C.A. Schot-Russcher A.J. Schot M.A. Schot-Moerland A.Schot E.J. Schot Klein- en achterkleinkinderen 4691 CM Tholen, 17 maart 2003. Verbrandestraat 12 D.V. vrijdag 21 maart om 13.00 uur wordt de rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2, Tho len. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er gele genheid tot afscheidnemen in voornoemd uit vaartcentrum. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de aula van het uitvaartcentrum. Geen bloemen U was onze opa, maar uw handen hebben voor ons gewerkt, als die van een vader. De liefde die we voelden, voor u is als die voor een vader. Geworden wat we nu zijn, met u aan onze zij. Daan, Kees, Lia, Trudy, Erwin, Ciska, Diana Maart 2003 Onze opa was een opa als geen ander. Altijd stond hij voor je klaar. Gezellig kletsen over van alles en nog wat. Iedereen was graag daar. Een betere opa konden we ons niet wensen. Nu is er verdriet, een groot gemis. Hij zal voor altijd in onze gedachten zijn. Daan, Tini, Danny en Tim de Nijs Tholen, maart 2003 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Cornelia Adriana Russcher op de leeftijd van 97 jaar. C.J. Schot J.M. Schot-Bijl E. Schot-Quist J. Schot-Bijl Neven en nichten Tholen, maart 2003. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Wij verliezen in hem een trouwe supporter en sponsor. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Voetbalvereniging S.C. Stavenisse Stavenisse, maart 2003. Kijk n's naar dit ze kan zingen als een zeisje. Ze is de dochter van Frans en Dien en morgen wordt ze 5 x 10 Van harte gefelici teerd Je kroost Maart 2003 Dit wil er niets van horen dat ze in 1963 is geboren Stavenisse, 19 maart 2003. Fam. P. Scherpenisse Van: Anna van Bourgondiëstraat 8 4697 CW Naar: Vroonhof 50 F.M. Boogaardweg 10 4697 GM Sint-Annaland Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor alle kaarten, fruitman den etc., tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Het heeft ons heel erg goed gedaan. Leo en Lia van Strien Sint-Philipsland, maart 2003. Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, bij mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Bram Geluk Stavenisse, maart 2003. Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, felicitaties, planten, bloemen, geld en andere attenties ont vangen bij ons 45-jarig huwelijk. Het heeft ons erg goed gedaan, dat u zo met ons meeleefde. C. en C.I. van Ouden aarde-Ridderhof Sint-Annaland, maart 2003. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men, cadeaus en geld die wij hebben ontvan gen bij ons 55-jarig huwelijk. Namens onze kinderen, klein- en achterkleinkin deren B.M. den Haan- Wielaard Sint-Maartensdijk, maart 2003. Voor de vele kaarten, bloemen, geld en cadeaus die wij kregen bij ons 55-jarig huwe lijk, iedereen heel harte lijk bedankt. Fam. Van den Berg Stavenisse, maart 2003. Op deze wijze bedanken wij iedereen, voor het medeleven, in welke vorm ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Namens fam. Mijnster Jannie en Wim Oosdijk-Mijnster Stavenisse, maart 2003. Wilhelminastraat 13 In plaats van kaarten, daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken. Uw overweldigende belangstelling en mede leven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. A.M. Polderman-Bolier Kinderen en kleinkinderen Scherpenisse, maart 2003. Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl GEDENKSTENEN RUCPHENSEBAAN 46 ROOSENDAAL TEL. 0165 - 521742 Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar KEUZE UIT 100 GRAFMONUMENTEN IN ONZE TOONZAAL. Uitvaartcentra: Sint Annaland, Monuta Tholen, F.M. Boogaardweg 17, Tel: (0166) 60 28 66 Tholen, Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2,Tel: (0166) 60 28 66

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4