Personeel VIS HANDEL Bert Eskes Breston B.V. Constructiebankwerkers Breston bv mjiniEiEJwscin BV Verkoopmedewerker/ster adviseurs op persoonlijke titel (m/v) www.meeuwsen.nl mgm HANDEL CONSTRUCTIE fieaedeiingen van het waterschap Gevraagd: Restaurant V& OPPAS PERSONEEL Nieuwe Tonge s B a 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 maart 2003 Groeiend bedrijf vraagt technisch talent In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij diverse vacatures Een uitgebreide omschrijving hiervan tref je aan op onze internetsite. Bezoek onze site en reageer direct als jouw toekomstige baan erbij staat! Ook voor een boeiende stageplaats kun je bij ons terecht! Wij zien uit naar jouw reactie! Het team van: Goedkeuring gewijzigde Omslagklassenverordening Informatieavond dijkverster king Baarlandpolder L .b.v. dienstboekje Weekend vrij. Voor meer info: 06-22 738242 Werktijden in overleg. Op het eiland Tholen. Partyservice^ Vb Meekrap arkens- en pluimveebedriil Ons bedrijf is Wij vragen: gevestigd te Inzet Sint-Philipsland, wij Motivatie werken met Flexibele zeugen en vlees instelling kuikens. Verantwoording kunnen nemen Wij zijn op zoek Wij bieden: naar een Salaris conform gemotiveerde de CAO jongeman, die inte Prettige resse heeft om in de werksfeer sector Bijscholing varkens en kippen behoort tot de werkzaam te zijn. mogelijkheden Zoek je een nieuwe uitdaging, bel dan tel.nr. 0167-5727 96 Omschrijving van de functie: Functie-eisen: Geboden wordt: /s$peci^vS Ons bedrijf is een ambulante vishandel die vanuit Tholen markten en standplaatsen bezoekt in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland. Provincie Zeeland Binnen onze stichting zijn we per 1 mei 2003 op zoek naar: zorgkundige-coaches voor in totaal 300%. We zijn voor deze functie op zoek naar mensen die: beschikken over een relevante agogische opleiding, minimaal op MBO-niveau rustig en flexibel van aard zijn een stabiele persoonlijkheid hebben in samenwerking met een collega, maar ook zelfstandig, methodisch kunnen werken aan de hand van een indivi dueel zorgplan gericht zijn op de ontwikkeling van cliënten het een uitdaging vinden in te spelen op intensieve ondersteuningsvragen een duidelijke zorgvisie hebben en op korte termijn op zoek naar: een huishoudelijk medewerk(st)er voor 5 uur per week voor een kleinschalig zorgproject te Dirksland. Voor deze functie zoeken we iemand die netjes, hygiënisch en zelfstandig kan werken en affiniteit heeft met bewoners met een handicap. Tevens komen we graag op korte termijn in contact met ziekenverzorgenden op invalbasis voor het ambulante begeleidingsteam, die in het bezit zijn van een aan de functie gerelateerde MBO opleiding op niveau 3. Wij bieden: salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CA0- Gehandicaptenzorg; een zelfstandige baan in een groeiende organisatie bij- en nascholingsmogelijkheden een prettige werksfeer Sollicitaties: Voor meer informatie over bovengenoemde vacatures kunt u contact opnemen met dhr. P.C. Goedhart, manager Wonen/Dagbesteding, telefoon (0107) 609400 of 06-53456339. Een schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 24 maart 2003 richten aan: Regiokantoor P.C. stichting zorgvoorzieningen op Goeree-Overflakkee, t.a.v. mevr. M.C. Drooger-Quist, senior P&O Watertoren 6>c 3247 CL Dirksland Vishandel Bert Eskes te Tholen is een gezonde, groeiende onderneming die borg staat voor kwaliteit. Door de toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons jonge team. Wat wij zoeken in onze toekomstige collega's is: Flexibele instelling Klantgericht doen en denken Oog voor kwaliteit Leergierig Collegialiteit Het betreft één full-time functie en meerdere part-time functies. Schriftelijke reacties binnen veertien dagen naar Vishandel Bert Eskes p/a Postbus 19, 4600 AA Bergen op Zoom. Kreeft 4 Postbus 16, 4400 AA Yerseke Tel. 0113-57 38 78 Internet; www.meeuwsen.nl e-mail: meeuwsen@meeuwsen.nl Engineering, Machinebouw, Verspaning, Plaatwerk, Hydrauliek, Machatronica, Technische Handel, Onderhoud en Reparatie Op 18 november 2002 heeft de algemene vergadering van het waterschap een gewijzigde Omslagklassenver ordening vastgesteld. Bij besluit van 4 februari 2003, nr. 031068/47, heeft het college van gedeputeerde staten van Zeeland hieraan zijn goedkeuring gehecht. De gewijzigde Omslagklassenverordening treedt in werking met ingang van de eerste dag volgend op die van de bekendmaking en werkt terug tot en met 1 januari 2003. Deze verordening ligt ter inzage vanaf 17 maart 2003 gedurende zes weken in het hoofdkantoor van het waterschap. Piet Heinstraat 77 te Goes, op elke werk dag van 9.00 uur tot 16.00 uur en na telefonische afspraak op een ander tijdstip. Tegen betaling van leges is een afschrift van (een deel van) de verorde ning te verkrijgen. Op verzoek wordt een (kostenloze) mondelinge toelichting verstrekt. Binnenkort starten de werkzaamheden voor het ver sterken van het dijkvak Baarlandpolder. Uit toetsingen is gebleken dat dit dijkvak versterkt moet worden. Bij het versterken van de dijken werken de Zeeuwse waterschappen. Rijkswaterstaat en de Provincie Zeeland nauw samen. Informatieavond Waterschap Zeeuwse Eilanden en het projectbureau Zeeweringen van Rijkswaterstaat organiseren een informatieavond over het werk aan het dijkvak Baarlandpolder. De informatieavond vindt plaats op dinsdag 25 maart 2003 in dorpshuis The Cameronian, Nieuweweg 4 in Baarland en begint om 19.30 uur. Uitleg Herbert Geernaart - projectleider van het projectbureau Zeeweringen - en Bas van Liere - afdeling Beheer Onderhoud Waterkeringen van waterschap Zeeuwse Eilanden - geven uitleg over de werkzaamheden. Uiteraard kunnen aanwezigen vragen stellen over het werk. Ook toont het projectbureau een informatieve video zodat u met eigen ogen kunt zien hoe de dijkver sterking in zijn werk gaat. Meer informatie Heeft u vragen over de informatieavond, neem dan contact op met Bas van Liere van waterschap Zeeuwse Eilanden, telefoon 0113-241257. Ook op de website www.zeeweringen.nl vindt u meer informatie over het project Zeeweringen. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl Personeel voor 3 a 4 uur per week Reacties aan: Eendrachtbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland o.v.v. nummer 4598 Per direct zij tv wij otr ztelc naar ten voor onze, 4 kinderen voor zaterdag en/'of zondag. In (vet zomerseizoen ook voor door de week en 's avonds. Tevens zijn wij voor het komende zomerseizoen og zoek naar voor in de bediening en voor de afwas en iichte koMicenwerkzaarnheden. Voor meer informatie en/of sollicitatie kunt u bellen, 0166 - 65 43 43 of0166 - 65 48 00. U kunt vragen naar Rent of WilmeStokx. Werving selectie wordt uitbesteed Breston bv: Fabrikant van moderne transportmiddelen, overslaginstal laties etc. Wij zoeken met spoed ter uitbreiding van ons team: Het zelfstandig van tekening kunnen samenstellen van diverse projecten. Afkorten, knippen, zetten, boren, lassen etc. Praktijkervaring WA-1 certificaat of dit willen gaan behalen. Goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Cursusmogelijkheden. Gaarne uw reactie zo spoedig mogelijk aan: Dhr. B. J. de Bakker (hoofd personeelszaken) Molendijk 167, 3244 AM Nieuwe Tonge Tel. (0187) 6514 32 Fax (0187) 65 23 60, E-mail: bart@breston.nl Website: www.breston.nl Wij vragen op korte termijn: 30 uur per week (voor de dagen dinsdag, woensdag, donderdag) Eisen: enige kennis van vis- en visprodukten klantvriendelijk ingesteld onder druk kunnen werken geen 8 tot 5 mentaliteit schoon en hygiënisch willen werken Wij bieden: werktijden in overleg salariëring volgens de voor ons geldende cao werken binnen een klein team Reacties: Uw schriftelijke of persoonlijke sollicitaties kunt voor 25 maart richten aan: Kees Bazen Uw Visspecialist Ondernemersweg 3, 4691 SL Tholen Telefoon 0166-604873 b.g.g. 06-53423040 Stuurgroep regiovisie Zorg De provincie Zeeland zoekt voor de nieuw te installeren stuurgroep regiovisie Zorg 2004-2008 drie inspirerende In de zorg zullen de komende vijftien jaar opnieuw grote veranderingen plaatsvinden. De centrale opgave voor de provin cie Zeeland is de gevolgen hiervan voor de eigen provincie in kaart te brengen, en deze in samenspraak met de betrok ken partijen als 'gewenst1 of 'ongewenst te kwalificeren. De provincie wil waar nodig en mogelijk de gewenste ontwikkelin gen ondersteunen. De stuurgroep regiovisie zorg nieuwe stijl is het kader waarbinnen deze opgave gestalte krijgt. De stuurgroep bestaat uit vertegenwoordigers van zorgvragers, (zorg)aanbieders, zorgkantoor, gemeenten en provincie. Daarnaast worden drie adviseurs op persoonlijke titel benoemd. Hierbij denken wij aan personen met het volgende profiel. Profiel - Aantoonbare (eigen) visie op de zorg - Kennis van de (Zeeuwse) zorg- en wi - Relevante bestuurlijke ervaring - Gevoel voor bestuurlijke en maatscl - Goede communicatieve vaardighedei - Geen dienstverband met één Voor de adviseurs geldt de gebruikelijl Procedure irovincie, zorgaanbieders enz.) Uw reactie met curriculum vitea kunt u voor 24 maart a.s. sturen naar Gedeputeerde Staten Provincie Zeeland, Postbus 153, 4330 AD, Middelburg met in de linkerbovenhoek de vermelding stuurgroep regiovisie zorg 2004-2008. Wilt u iemand als 'adviseur op persoonlijke titel (m/v)' voordragen, dan verzoeken wij u eveneens te reageren. Inlichtingen Wilt u meer informatie? De nota 'Een nieuwe aanpak regiovisie zorg 2004-2008' kunt u aanvragen bij het secretariaat van de afdeling Welzijn, tel. (0118) 63 14 34. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer drs. J.GJ. Bosch, tel. (0118) 63 14 46 of de heer H. Zanting, tel. (0118) 6J 14 61. De P.C. stichting zorgvoorzie ningen op Goeree-Overflakkee is een regionale netwerkorgani satie die begeleiding, hulp en ondersteuning biedt aan onge veer 100 mensen met een lichamelijke en verstandelijke handicap en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van iogeeropvang tot dagbesteding en begeleidende woonvormen. De P.C. stichting zorgvoorzie ningen op Goeree-Overflakkee heeft zes zorgvoorzieningen en een dagbestedingsproject van waaruit 100 medewerkers werkzaam zijn. Een regiokantoor, gevestigd in Dirksland ontwikkelt strate gisch beleid en ondersteunt de organisatie bij de uitvoering van haar kerntaken. De P.C. stichting zorgvoorzie ningen op Goeree-Overflakkee werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorg vraag en het volwaardig bur gerschap van cliënten cen traal. Voor alle functies geldt dat u lid moet zijn van een protestants christelijke kerk.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8