Familieberichten P& Muteert/ 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 maart 2003 Rebecca Valentïna Nick Jacky was even kwijt zijn kluts, nu trouwt hij op 13 maart toch met onze jongste "Muts". Van harte gefeliciteerd, J.J. Ketting en H. Ketting-Hertog Maaike en Piet Pa en ma Lauw Verwijs 8z Lien Verwijs-Wesdorp D.M.. Bal en A. Bal-Faasse COLIN COLIN COLIN COLIN SCHOT COLIN LIEVE COLIN COLIN SCHOT SJAAK HAGE SJAAK HAGE SJAAK HAGE SJAAK HAGE MARINUS SMITS MARINUS SMITS MERIEN SMITS ANTJE JACOMINA VAN DER REEST GRIETJE GEERTRUIDA PONSE TANTE PIEN ANNA LAURINA DEURLOO CORNELIS SCHOT Sara Hoera.!! Vervolg familieberichten zie pagina 6 Met blijdschap en grote dankbaarheid aan de Heere geven wij u te kennen dat aan onze zorg is toevertrouwd geboren op 8 december 2002 in Bogota, Colombia We noemen haar Rebecca Zij werd de eerste weken van haar leven lief devol verzorgd in het kindertehuis Los Pisingos en op 10 februari 2003 aan ons overgedragen. Jan de Graaf, Gina de Graaf-Elenbaas, Juan 4693 CJ Poortvliet, 8 maart 2003. Burgemeet 12, tel. 0166-61 29 11. Wij zijn gelukkig en blij met de geboorte van onze zoon. Aan dit wonder van leven, hebben wij deze naam gegeven 9 maart 2003 Hij weegt 3920 gram. Wilt u Nick komen zien, bel dan even, anders slaapt hij misschien. Simon en Nicole Quist Rini, Cinthia en Ton 4697 DB Sint-Annaland Huygensstraat 61 Op D.V. maandag 17 maart hopen mijn geliefde kinderen, broer en schoonzus de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Sint-Annaland: K.B. Ketting-v.d. Graaf Hans en Hannie Sint-Maartensdijk: Frank en Hennie Sint-Annaland, maart 2003. Tienhoven 96 Van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk op 17 maart en nog vele gezonde en gelukkige jaren toegewenst. Pa en ma De Graaf Rinus, Ina en Niels Sint-Maartensdijk, maart 2003. 17-3-1978 17-3-2003 van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk en wij wensen jullie nog vele gezonde jaren toe. Diane - Erik en Gineke 4695 JA Sint-Maartensdijk P. Werrecorenplein 5 Vandaag, 13 maart 2003, is het 40 jaar gele den dat onze ouders, opa en oma in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen samen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Hartelijk gefeliciteerd van: Dim en Bea Jeroen en Sandra Jos en Christina Sabine 4675 RN Anna-Jacobapolder, maart 2003. Noord weg 37 1943 2003 Op D.V. 19 maart hopen onze geliefde ouders en grootouders met ons de dag te herdenken dat ze 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij zijn dankbaar dat we ze zo lang in ons midden mogen hebben. Oude-Tonge: Dordrecht: Krabbendijke: Sommelsdijk: Rotterdam: Tholen: Jan en Dien Rianne en Ton Niels, Emma en Carlijn Nanda en Geert-Jan Stephanie en Cheyenne Remco en Willemienke Roel en Marleen Kpes en Adri Marco en Evelien Jolanda en Guido Tholen: Rinus en Nelly Wim en Jolanda Marius Marleine 4691 HD Tholen, maart 2003. Ten Ankerflat 206 "Veilig in Jezus armen Dierbaar zijn de herinneringen aan hem. Intens hebben we van hem gehouden. Colin was een zonnetje voor ons allemaal. Met deze woorden geven wij, Jan-Kees, Anita en Jurriën Schot, kennis van het overlijden van ons zoontje en broertje geboren 24 september 2002 overleden 5 maart 2003 4695 GT Sint-Maartensdijk, 5 maart 2003. President Kennedystraat 31 De rouwdienst werd gehouden op maandag 10 maart om 10.30 uur in de aula van de Alge mene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint- Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafe nis plaatsvond. Soms is het beter iets moois te verliezen, dan het nooit te hebben gekend. In je korte leven tje heb je ons veel vreugde gegeven, we zul len dat altijd in dankbaarheid blijven geden ken. Ons lief kleinzoontje en neefje is niet meer. Opa en oma op den Brouw Opa en oma Schot Barbara en Noud Jan-Kees, Anita en Jurriën, Gods nabijheid toegewenst in deze moeilijke tijd. Sint-Maartensdijk, 5 maart 2003. Een parel in Gods hand. Verdrietig zijn wij om het heengaan van ons lief en vriendelijk achterkleinzoontje en ach terneefje We hopen dat Jan-Kees, Anita en Jurriën de kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Opa en oma Op den Brouw-van der Jagt Tante Leny Remi, Anja en Levi Hennie en Liesbeth Ome Ward en tante Jacqueline Hein en Abieyuwa Stefan Sint-Maartensdijk, 5 maart 2003. Geheel onverwacht en tot groot verdriet van zijn ouders en grootouders, is van ons wegge nomen ons achterkleinkind, neefje en achter neefje Fam. Op den Brouw Sint-Maartensdijk, 5 maart 2003. Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud, woont een Vader in de hemel, Die van alle kinderen houdt. Verdrietig zijn wij om het verlies van zoontje en broertje van onze vrienden. We wensen Anita, Jan-Kees, Jurriën en ver dere familie veel sterkte toe. Peter Ilze en Huib Greet en Kees, Martijn Miranda en Margreet Elvira en Willem Petra Sint-Maartensdijk, maart 2003. Lief mannetje, te teer voor het leven Je lichtje is niet uitgegaan Maar uit ons zicht gedreven Rust zacht Wij wensen Jan-Kees, Anita, Jurriën en ver dere familie heel veel sterkte toe. Jan en Arnet Duine Janneke, Valentijn, Anne, Michiel Maart 2003 Verdrietig en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlij den van Wij wensen Jan-Kees, Anita, Jurriën en ver dere familie veel sterkte en kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Fam. R. de Viet-Poot Fam. J. de Viet-Hagenaars Sint-Maartensdijk, maart 2003. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons gaf, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Liesbeth Fontijne 18 november 1947 10 maart 2003 Anna Jacobapolder: Liesbeth Kruiningen: Iwan en Patricia Romy Anna Jacobapolder: Antoine Ivo Sint-Philipsland: S.C. Fontijne-Quaak 4675 RN Anna Jacobapolder, 10 maart 2003. Noordweg 35 Zaterdag 15 maart om 10.15 uur wordt de afscheidsdienst gehouden in de Gerefor meerde kerk, Lange weg te Anna Jacobapolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in Restaurant 't Veerhuis, Rijksweg 5 te Anna Jacobapolder. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve en altijd zo behulpzame schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Liesbeth Fonteijne in de leeftijd van 55 jaar. Liesbeth en de kinderen wensen wij veel sterkte nu zij deze lieve man, vader en opa moeten missen. Uit aller naam, S.C. Fonteijne-Quaak Sint-Philipsland, 10 maart 2003. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Liesbeth en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Chris en Maat Adrie Corry Adriana en Wim Marie Sinie en Leo Neven en nichten Maart 2003 Een ieder waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven, ook al is het niet gebleven. Het blijft altijd bij je het is een stukje van je leven. Groot is ons verdriet nu we voorgoed afscheid hebben moeten nemen van onze dierbare vriend Lieve Sjaak, we zullen je nooit vergeten. Wij wensen Liesbeth en de kinderen veel sterkte toe. Johan en Bianca van Oeveren Anna Jacobapolder, maart 2003. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen lijden en een liefde volle verzorging in ziekenhuis Lievensberg afdeling 7 van ons is heengegaan mijn zorg zame man, onze vader en opa en goede vriend echtgenoot van Jacoba Vroegop 25 mei 1928 f6 maart 2003 Koos Kees en Joke Roxanne Ko en Ingrid Yoesef, Rachid, Wesley Rien en Jeannette 4 Jeffrey, Joy Jap 4696 RK Stavenisse Stoofdijk 9 De rouwdienst werd gehouden op woensdag 12 maart om 11.00 uur in dorpshuis De Stove te Stavenisse, Stoofdijk 2, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvond op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een geduldig gedragen lijden van onze zijde heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom in de ouderdom van 74 jaar. Stavenisse: W.L. Lemson-Smits L. Hendrikse-Smits Sint-Annaland: M. Smits-Potappel 's Heer Arendskerke: P. Labruyre- Hannewijk Poortvliet: N.A. Kik-Smits J.J. Kik Stavenisse: J. Smits C.C. van Vossen Sint-Annaland: L.M. Smits H. van Westreenen Nichten en neven Stavenisse, maart 2003 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor de fijne tijd met hem, blijven wij in gedachten bij onze lieve opa Yoesef Rachid Roxanne Jeffrey Wesley Joy Stavenisse, 6 maart 2003. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Mattheüs 11:28 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, de Heere tot zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Marinus Abraham Verhage in de leeftijd van 94 jaar. Spijkenisse: H.J. Verhage Oostvoorne: J.H. Adriaanse-Verhage P. Adriaanse Anja en Erwin Iris Pieter en Annemiek Lars Zierikzee, 10 maart 2003. Arcus zorgcentra, locatie Cornelia Correspondentieadres: Familie Adriaanse Gerard van Voorneweg 17 3233 TL Oostvoorne De rouwdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden vrijdag 14 maart in de Gereformeerde kerk, Langeweg 49 te Anna Jacobapolder, aanvang 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Anna Jacobapolder omst reeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Ons Dorpshuis, Langeweg 7 te Anna Jacobapolder. Geen bloemen Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde schoonzuster weduwe van Jan Pieter Koopman Tholen: PC. van Gorsel-Koopman Sint-Maartensdijk: PM. Koopman M. Koopman-Quaak J. Koopman-Witte E. Oudesluijs-Lindhout Tholen, maart 2003. Op 4 maart is overleden onze Fam. C.D. Vermeulen Sint-Maartensdijk, maart 2003. Voor de vele blijken van meeleven getoond tijdens het verblijf in Ten Anker alsmede voor uw betrokkenheid na het overlijden van onze lieve moeder, oma en klein omaatje weduwe van A.J. Rijnberg betuigen wij onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sint-Maartensdijk, maart 2003. Wij danken u heel hartelijk voor uw welge meende belangstelling en medeleven, hetzij schriftelijk, hetzij door bloemen of door u persoonlijk, na het heengaan van onze lieve, zorgzame man, vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Joke Schot-van Merkom Joost A.M. Schot-Russcher A.C. Schot-Russcher en verdere familie Hellevoetsluis, maart 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de felicitaties en attenties die wij ontvingen na de geboorte van Arnold. Rien, Corry, Jack, Richard en Arnold Elenbaas Scherpenisse, maart 2003. Wij willen iedereen bedanken die met ons meegeleefd heeft, in welke vorm dan ook, bij de vroeggeboorte van ons levenloze kindje. Arnold Evelien en Nadine Aarnoudse- Romijn Oud-Vossemeer, maart 2003. Na de Heere, onze har telijke dank voor al uw blijken van medeleven tijdens de zorgvolle maanden die Francisca in het Sophia kinderzie kenhuis verbleef en bij haar thuiskomst. Fam. Dekker Tholen, maart 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus, geld en andere attenties die we hebben gekregen voor ons huwelijk. Gert-Jan en Marianne Buijs Stavenisse, maart 2003. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor alle kaarten en cadeaus in welke vorm dan ook die wij bij ons 12/2-jarig huwelijk hebben gekre gen. Kees en Jolanda van der Werff Scherpenisse, maart 2003. Deze knappe dame is geboren met de naam Rina. Als tiener noemde ze zich Marianne. En 15 maart a.s. heet ze Van harte gefeliciteerd met je 50e verjaardag. Maart 2003 Mijn papa wordt zondag 30 jaar. Van harte gefeliciteerd!! Kusjes van Ymke Sint-Annaland, maart 2003. Hierbij willen wij ieder een bedanken voor de felicitaties die wij van u per telefoon, persoon lijk, kaarten, cadeaus en geld hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijk. Het doet ons goed dat zeer velen op deze dag aan ons dachten. Bert en Janny Keur Sint-Annaland, maart 2003. Domineeshof 23 bij deze willen wij bedanken voor alle ont vangen attenties en/of uw aanwezigheid bij ons 25-jarig huwelijk 't was leuk en reuze bedankt voor alles! kees en corrie kaashoek-robbe 4697 bn sint-annaland, maart 2003. tuinstraat 7 Wij willen langs deze weg, mede namens onze kinderen en kleinkinde ren, iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling, de felici taties en attenties bij ons 50-jarig huwelijk. Kees en Dien Lindhoud Sint-Annaland, maart 2003. Jan Geense wil langs deze weg alle mensen x héél hartelijk bedanken voor de véle, véle 0 mooie en bijzondere kaarten, die hij mocht ontvangen voor zijn verjaardag. Héél harte- x lijk dank! Sint-Philipsland, maart 2003. 4

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4