§v Rommelmarkt Concordia moet het hebben van een druk eerste uur Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 maart 2003J Verplaatsen sportveld Scharrelstal akkoord Groen Kuipersdreef Wildplasser Aanhouding wegens drugs Verkoop oliebollen Beurs met kleding en speelgoed Hage beste klaverjasser Subsidie onderhoud Ostrea Brand door koffiezetter Subsidie onderhoud kerk Biljarten Enige verbazing Dronken bestuurder tegen lantaarnpaal Kaartavond WHS Smurfenvoetbal Diefstal Spartamet Jaarconcert Euterpe De Bidon start fietsseizoen Van Gorsel leidt klaverjassen Man valt jongetje lastig l^^Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Jachtopziener bij Plattelandsvrouwen Jongeren en verslaving Verkoopdag Groen van Prinstererschool Ouders verzorgen musical Burgers wint ruim VERF NODIG? Laban Waterplas onveilig Havenplein intact Autoruit vernield Verkoping kerk fd Tholen De Christenunie wil weten of het college in haar programma rekening houdt met het verplaatsen van de sportvelden. Volgens P. van Belzen heeft Tholense Boys 'zeer recent' la ten weten dat de sportvelden aan de Zoekweg niet meer voldoen omdat er te weinig ruimte is voor uitbrei ding. Hij diende er een schrifelijke vraag over in. Hij vroeg zich af of dat verzoek offi cieel bij de gemeente is ingediend en wat het voornemen is van de ge meente omdat 'er in het collegepro gramma geen melding is gemaakt. Wethouder W.C. van Kempen was er kort over: „Een officieel verzoek voor uitbreiding is ons niet bekend." Maatschap van Binsbergen aan de Mosselhoekseweg heeft groen licht gekregen van de commissie ge meentelijke ontwikkeling voor de bouw van twee stallen voor scharrel- kippen, een eierlokaal en een mest- opslagloods. Daarvoor was een voorbereidingsbesluit nodig omdat het plan niet past in het bestem mingsplan buitengebied. Het was in de commissie een hamerstuk. Tegen de plannen was door A.F. van de Schoor bezwaar gemaakt, maar dat is door een hoorcommissie, een delegatie van de gemeenteraad, on gegrond verklaard. De fractie van de SGP wil van het college weten hoe de groenstrook achter de Kuipersdreef 26 tot en met 32 wordt onderhouden, ofwel wordt aangepast. De fractie stelt deze vraag naar aanleiding van een brief wisseling tussen het college en de bewoners over het aanbrengen van verbeteringen in de groenstrook ach ter de woningen. De SGP wil weten of het college sa men met de bewoners tot een 'voor beide partijen bevredigende oplos sing kan komen.' De vraag werd in gediend in de commissie gemeente lijke ontwikkeling en wordt schrif telijk beantwoord. In de Brugstraat werd zondag om 2.15 uur een wildplasser bekeurd die daar stond te urineren tegen de ge vel. Een 33-jarige inwoner werd wegens opvallend rijgedrag in de nacht van zondag op maandag aangehouden door de politie. De automobilist bleek onder invloed van drugs te verkeren. In zijn auto werd ook een kleine hoeveelheid softdrugs aange troffen. Hij werd meegenomen naar het politiebureau, waar de drugs in beslag werd genomen. Voor de reformatorische hulpstich ting Woord en Daad wordt zaterdag een oliebollenverkoopactie georga niseerd. De opbrengst van deze actie zal worden bestemd voor vakschool Leo in Burkina Faso, waar kansarme jongeren onderwijs en voedsel ont vangen. In het bedrijfspand aan de Am- bachtsweg 13c wordt van 26 tot en met 28 maart een beurs gehouden met verkoop van tweedehands zo- merkinderkleding en speelgoed. De opbrengst van deze verkoping is be stemd voor het woonproject voor gehandicapten aan het Burg. Wag- toplein. De openingstijden van de beurs zijn: woensdag van 9.00-12.00 uur, donderdag van 13.30-16.30 uur en vrijdag van 9.00-11.30 uur. Op donderdag en vrijdag worden er op de beurs ook tweedehands boeken te koop aangeboden en 100 paar zo merschoenen. Spullen voor de ver koping kunnen op dinsdag 18 maart ingeleverd worden. Voor opgave/in fo: 603924. Uitslag van de laatstgehouden cluba vond van klaveijasvereniging Tholen: 1Carlo Hage 5456 punten; 2. Julian Poot 5338 p; 3. Antoinette Bakker 5078 p; 4. Marie Verkerke 3984 p; 5. Monique Keizer 4805 punten. De provincie Zeeland heeft aan dhr. A.D. Bootsma een subsidie van 322 euro verstrekt voor de onderhouds werkzaamheden die in 2002 aan vil la Ostrea zijn verricht. De reparatie aan het toilet en het snoeien en snip peren van de populieren vallen vol gens de provincie niet onder de sub sidieregeling. Oud-Vossemeer m Kortsluiting in een koffiezetapparaat is waarschijnlijk de oorzaak van een brandje, zondagmiddag in een wo ning aan de Prins Willem-Alexan- derstraat. De bewoners waren niet thuis, toen de zoon naar binnen wil de gaan en ontdekte dat er brand was. Hij waarschuwde snel de buur man, die het vuur met een tuinslang te lijf ging. Ook enkele andere om wonenden snelden te hulp. In een mum van tijd was het huis gevuld met rook. Maar het vuur werd ge doofd, de gealarmeerde blusgroep Tholen hoefde niet in actie te ko men. Behalve rook- en stankschade viel de schade mee dankzij het snel le ingrijpen. De mensen die binnen hadden geblust, zijn voor onderzoek nog naar het ziekenhuis gebracht. De hervormde gemeente heeft van de provincie Zeeland een onder- houdssubsidie over 2002 van 816 euro gekregen. Het subsidiebedrag bedraagt 20 van de totale onder houdskosten in dit jaar. In de clubcompetitie van biljartver eniging De Treffer behaalde J. Hom mel met 3.34 punten het hoogste ge middelde. Hij speelde tegen J. Etiënne tevens met 21 beurten de kortste partij. C. Burgers en N. Rooijakkers maakten beiden een se rie van 12 caramboles. De uitslagen zijn: H. Hommel-A. Hommel 9.43- 10; N. Rooijakkers-L. van Wezel 10- 6.25; A. van Daalen-P. de Leeuw 7.95-10; J. Etiënne-J. Hommel 9.2- 10 en C. Burgers-K. Hommel 10-10. Sint-Annatand Het college van burgemeester en wethouders heeft met 'enige verba zing' kennis genomen van de plan nen van de ijsclub om de ijsbaan van de Annewas te verplaatsen naar de Nieuwlandpolder. Dat zei wethouder W.C. van Kempen in de commissie gemeentelijke ontwikkeling op vra gen van PvdA'er M.A.H. den Haan. Die had in deze krant over de plan nen gelezen. Die behelsden ook het verplaatsen van de voetbalvelden van WHS. De vrijgekomen grond aan de Dorpsweg zou dan een ge schikte plaats zijn voor de nieuw bouw van de openbare basisschool De Casembroot. „Op zich een interessant idee. Het lijkt me een goede zaak wanneer de wethouder behalve de krant en het ■bestuur van de ijsclub ook de com missie bijpraat," zei Den Haan. Maar de wethouder verwees naar het bestuur van de ijsbaan. „Dat heeft het initiatief genomen. Er is gefilo sofeerd over de combinatie van ijs baan en skatebaan. Het bestuur van de ijsbaan is hier met wethouder Van Doorn komen praten over de plek waar ze nu zit. En er is zeker nog niet gesproken over de verplaatsing van scholen." Een 57-jarige automobilist reed za terdagmiddag omstreeks kwart voor vijf in de Tuinstraat tegen een lan taarnpaal. De bestuurder had vier keer de toegestane hoeveelheid alco hol genuttigd en had geen controle meer over zijn voertuig. Ook was de man tegen een fiets gereden, die door de aanrijding schade opliep. Het voertuig van de bestuurder raak te door de botsing eveneens bescha digd. De politie nam het rijbewijs van de bestuurder in beslag. De activiteitencommissie van voet balvereniging WHS organiseert vrij dag om 20.00 uur weer een kaart avond in de kantine. Op deze laatste kaartavond zullen de kampioenen bij het petoeten, jokeren en klaver jassen bekend worden. Voetbalvereniging WHS start dins dag met een nieuwe lichting smur fen. Alle kinderen die dit jaar 5 wor den kunnen iedere dinsdagavond tussen 18.15 en 19.30 komen voet ballen. Aan het deelnemen van deze trainingen zijn geen kosten verbon den. Spelers kunnen opgegeven worden bij Jos Poot, tel. 652368. Sint-Maartensdijk Bij het voetbalveld van SV Smer- diek werd zaterdagmiddag een grijs/zwarte Spartamet gestolen met als verzekeringsplaat SJZ089. Muziekvereniging Euterpe geeft za terdag 22 maart om 20.00 uur haar jaaruitvoering in gemeenschapscen trum Haestinge. Naast de fanfare zijn er bij dit jaarconcert ook optre dens van de samenspelgroep en jeugdorkest onder leiding van diri gent Peter de Rooij. De fanfare zal een afwisselend optreden verzorgen met onder andere Merry go round van Philip Sparke en Sir Duke van Stevie Wonder, maar ook Les Tore adors uit Carmen in een arrange ment van dirigent Peter de Rooij. Tijdens het jaarconcert zullen tevens vijf jubilarissen gehuldigd worden. Na het jaarconcert gaat muziekver eniging Euterpe zich voorbereiden op het concours dat in november te Zaandam wordt gehouden en op het 40-jarig bestaan dat in 2004 zal wor den gevierd. Op de ledenvergadering van toer club De Bidon die door 15 leden werd bezocht, is het programma voor het nieuwe fietsseizoen vastge steld. De komende zondagen ver trekken de toerfietsers om 9.30 uur bij Haestinge voor een rit van onge veer 40-kilometer. Op 1 april starten de ritten op dinsdagavond. Vanaf april vertrekt men op zondag al van af negen uur voor ritten van onge veer 65 kilometer. Op het program ma staan ook drie dagtochten van ongeveer 150 kilometer. Op 18 mei nemen leden van De Bidon deel aan de Flakkeetocht. Op 6 juli wordt de dammentocht verreden en op 14 september is er een lange rit in de omgeving van Dordrecht. Op 15 ju ni organiseert de toerclub een snel heidstijdrit en het seizoen wordt op 12 oktober afgesloten met een preci- sietijdrit. Op 20 en 21 september verblijven de leden van De Bidon in Zuid-Limburg en zullen er ritten ge houden worden in het heuvelland schap. Toerclub De Bidon richt zich vooral op de recreatiefietser en fietst in een rustig tempo haar ritten, waarbij iedere deelnemer kan vol gen. De groep fietsers wordt steeds geleid door twee leden die de route hebben bepaald en die het tempo aangeven. Achter de fietsers rijdt een materiaalwagen. Gastrijders kunnen vrijblijvend een keer deelnemen aan een tocht. Aanmelden is mogelijk bij Peter v.d. Ree, tel. 663686 J. van Gorsel gaat met 77380 punten aan de leiding in de clubcompetitie van klaveijasvereniging De Pende laars. J. van Splunter is zijn naaste concurrent en slaagde er vrijdag in om de achterstand weer te verklei nen. De tussenstand is: 1. J. van Gorsel 77380 punten; 2. J. van Sp lunter 75765 p; 3. P. van Bloppoel 74060 p; 4. M. den Haan 73804 p; 5. R. van Putten 73527 punten. De uit slag van de laatstgehouden inhaal wedstrijd is: 1A. Arts 5114 punten; 2. J. van Splunter 4992 p; 3. J. Guil- jam 4968 p; 4. J. Geldhof 4668 p; 5. M. den Haan 4636 p; 6. G. Jansen 4610 p; 7. L. Kampman 4382 p; 8. J. van Gorsel 4264 p; 9. G. van Ham 4258 p; 10. R. van Putten 4252 p; 11. P. van Bloppoel 4226 p; 12. M. v.d. Berg 4166 punten. In de stand voor de marsenprijs gaat P. van Bl oppoel met 24 marsen aan de lei ding. Scherpenisse Een 10-jarig jongetje is tot twee keer toe lastiggevallen door een on bekende man. Het jongetje werd door hem aangesproken en achter volgd. Het betreft een donkergetin- te man. Hij had een zwarte jas en een donkere spijkerbroek aan en reed in een grijze personenauto. De politie is op zoek naar personen die informatie kunnen verstrekken. Zij Donderdag, vrijdag en zaterdag muMaandagdinsdag en woensdag ♦Magere hamlappen 1 kg ^Varkensschnitzels 500 gr. ♦Nasivlees 500 gr. ♦Babi pangang 400 gr. 5,- 3,80 2,25 2,40 Malse riblappen 1 kg Hacheevlees 500 gr. Blinde vinken 5 halen Runderrookvlees 100 gram Achterham 100 gram Boterhamworst 150 gram Leverworst 200 gram Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. kunnen contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900- 8844. Op de ledenavond van de Platte landsvrouwen vertelde jachtopzie ner Han van Vossen uit Sint-Anna land op boeiende wijze over zijn werkzaamheden. Hij benadrukte dat het belangrijk is dat het wildbeheer in stand wordt gehouden. Het jacht seizoen is van 31 oktober tot en met 31 december, zodat overbevolking van verschillende diersoorten wordt geremd. In verband met drachtig heid en broedtijd mag er na 31 de cember alleen op mannelijk wild worden gejaagd. Jachtopziener Van Vossen vertelde ook over de bloe- mendijken en akkerranden, die het landschap verfraaien, maar ook er toe bijdragen dat het wild minder schade aanricht aan de gewassen. De lezing werd afgewisseld door een optreden van het jachthoornkorps. Hervormd predikant ds. J.J. Joppe uit Sirjansland spreekt zaterdag in verenigingsgebouw De Hoeksteen voor jongeren vanaf 15 jaar over het thema 'verslaving'. De lezing begint 's avonds om 20.00 uur. De jonge renavond wordt omstreeks 22.00 uur afgesloten. Op 5 april komt ds. P. den Butter op de jongerenavond spreken over het thema 'Wat doe jij hier op aarde?'. De activiteitencommissie van de Groen van Prinstererschool organi seert zaterdag 22 maart in de vei linghal een grote verkoping. Er zal van alles te koop worden aangebo den zoals: snoep, koek, eieren, kaas, babbelaars, pannenkoeken, slaatjes, fruit, groente, vis, mossels en krukels. Ook speelgoed en zo merstoffen zijn verkrijgbaar. In de veilinghal wordt tevens een rom melmarkt gehouden, waarbij ook tweedehands kleding verkrijgbaar is. Tijdens de verkoopdag kan er ook een foto van de kinderen wor den gemaakt. Op een terras wordt koffie met een bolus of appelflap geserveerd en vanaf half elf zijn er broodjes met frikandel, worst of kroket en soep verkrijgbaar. De verkoping begint om 9.30 uur en duurt tot 15.00 uur. De opbrengst is bestemd voor de school. Spullen voor de rommelmarkt en tweede hands kleding kan worden ingele verd op Kerkstraat 28. Poortvliet Door een aantal ouders van kinderen van de openbare basisschool De Ee- vliet wordt op vrijdag 21 en 28 maart een musical opgevoerd. Beide uitvoe ringen beginnen om 19.00 uur in 't Ouwe Raed'uus. Het muzikale toneel stuk heeft als titel: 'De ontvoering van de magische blauwe steen'. Toegangs kaarten zijn iedere dag vanaf 15.00 uur verkrijgbaar op De Eevliet. Op vertoon van het plaatsbewijs krijgen bezoekers bij de voorstelling gratis koffie aangeboden. Maandag 17 maart haalt de voet balvereniging SPS oud papier op. Zet u het gereed a.u.b. Advertentie I.M. In de clubcompetitie van biljartvereni ging Tolrust behaalde A. Burgers een 5-10 overwinning op M. Uijl. In 17 beurten besliste hij de partij in zijn voordeel. In zijn partij maakte Burgers met 11 caramboles de hoogste serie en tevens scoorde hij met 2.65 het hoog ste gemiddelde. De uitslagen zijn: A. Schot-J. Uijl 10-6.82; M. Uijl-A. Bur gers 5-10; G. de Jonge-L. Bijl 9-10; A. Schot-W. Bijl 10-7.95; M. Hage-W. Bijl 10-6.30; M. Hage-G. de Jonge 10-9.33; J. Uijl-A. Burgers 5.91-10 en M. Hage-M. Uijl 4.76-10. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Z Schilderspeciaalzaak |i Eendrachtsweg 13 mM Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Sint-Philipsland De waterplas die in de nieuwbouw wijk Graefnisse is gegraven is onvei- ling voor kinderen omdat de kind vriendelijke oever ontbreekt. Dat stelde A.L. Piet (CU) in de commissie gemeentelijke ontwikkeling. „Het loopt zeer schuin af. We moeten niet wachten tot er wat misgaat." Hij vroeg zich af wanneer het talud wordt aangepast. Maar volgens wethouder L.J. van Doom mogen kinderen daar niet spelen en zal de oever bij de ver dere uitvoering van het plan plaatsvin den. Het havenplateau blijft voor het parke ren van vrachtwagens intact. Dat zei wethouder L.J. van Doom in de com missie gemeentelijke ontwikkeling op een vraag van de Christenunie. Die wees erop dat de loods aan het haven terrein wordt afgebroken om plaats te maken voor huizen. Maar volgens Van Doom loopt het zo'n vaart niet. „Er is voorshands geen sprake van dat de vrachtwagens daar voor overlast gaan zorgen. Ze kunnen daar parkeren of op het industrieterrein. Als het zover komt, zal er gekeken worden naar een alternatief." In de Eendrachtstraat werd in de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks één uur door een 18-jarige inwoner een ruit van een personenauto ingeslagen. Zonder reden sloeg de jongen eerst de autoruit kapot en vervolgens vernielde hij een tuinlamp. De baldadige jongen werd door de politie aangehouden. De zendingscommissie van de Gere formeerde kerk in Anna Jacobapolder organiseert in het Dorpshuis aan de Langeweg op zaterdag 5 april weer een verkoping. Vanaf 13.00 uur is er een rommelmarkt en worden diverse artikelen te koop aangeboden. Onder andere is er een boekentafel en wor den er diverse zelfgemaakte artikelen verkocht. Ook worden er slaatjes, ad vocaat, tokkelroom, diverse vetplant- jes en pannenkoeken verkocht. Voor de kinderen zijn er diverse activiteiten, zoals: een poppenkast, grabbelton, sjoelen, darten, grimeren, een ballen spel en enveloppen trekken. In de laat ste week van maart worden er huis aan huis loten verkocht, waarmee een half varken kan worden gewonnen. Tij dens de actiedag kan ook het haar ge knipt worden door een gediplomeerde kapster of een foto van de familie of kinderen worden gemaakt. De op brengst van de verkoopdag gaat naar de actie: 'een ramp raakt ons alle maal', die hulp biedt aan diverse rampgebieden in de wereld, waaron der Bangladesh dat door overstromin gen zwaar getroffen is. VERVOLG VAN VOORPAGINA Nu echter steeds meer projectont wikkelaars de touwtjes in handen hebben bij nieuwe bestemmings plannen, is de gemeente afhankelijk geworden van de bereidwilligheid van deze ondernemers om een bij drage aan de kunstreserve te verle nen. Maar het college denkt dat ook projectontwikkelaars prijs stellen op een aantrekkelijke woonomgeving waar de beeldende kunst een bijdra ge aan kan leveren. Momenteel is al leen de exploitatie van Vroonstede in Sint-Annaland volledig in handen van de gemeente. De exploitatie van alle bedrijventerreinen is wel in han den van de lokale overheid. Ook de exploitatie daarvan kan geld in het kunstenlaadje brengen, menen b. en w. Het terrein zelf zou ermee kunnen worden aangekleed of de bedrijven dragen op die manier bij aan 'alge meen gemeentelijke voorzieningen' op kunstgebied. Aan het begin van de middag was het een drukte van belang op het terrein bij het oefenlokaal aan de Oudelandsepoort. De rommelmarkt van de konink lijke muziekvereniging Concor dia in Tholen heeft zaterdag bru to 635 euro opgebracht. Het geld is bestemd voor de aanschaf van instrumenten. Het bestuur is te vreden met de opbrengt. Al ruim voor de opening om twee uur was het druk op het speelte- reintje voor de peuterspeelzaal De Fabeltuin en het oefenlokaal van de vereniging aan de Oude landsepoort. Even na half twee begonnen bezoekers zich al voor het hek te verzamelen. Toen het dreigde te gaan regenen, besloot de vereniging maar wat eerder de poort te openen. Bij de tafel met serviesgoed, speelgoed en elektri sche apparatuur was het dringen. Ook in de boeken- en platenhoek onder de overkapping zochten bezoekers iets van hun gading. De artikelen wisselden voor schappe lijke prijsjes snel van eigenaar. In ruim een uur werd het totale be drag bijeengebracht. Na drie uur was het over, zegt penningmees ter Paul Kleppe. „Het is toch mooi dat we in zo'n korte tijd zo'n bedrag hebben binnenge haald. We zijn erg tevreden." Voor de verkopers van Concordia was het niet altijd even gemakke lijk om een prijs voor de artike len te bedenken. De variatie was groot: van bestek tot een fiets, van een eierdopje tot een verster ker. En vooral veel (bloem)pot- ten. Maar elke eurocent is volgens Hans Bruins meegenomen, zegt hij. „We hebben pas een tenor saxofoon aangeschaft. Die kost meer dan 1500 euro. Instrumen ten zijn vreselijk duur gewor den." Op zaterdag 22 maart wordt het jaarconcert in Meulvliet gehou den. Dat begint om acht uur, maar om half acht gaan de jong ste muzikanten van de samen- speelgroep al het podium op. Na de pauze is het de beurt aan de grote fanfare met zo'n negentig leden. Predikbeurten Zondag 16 maart THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. (H.A.) en 18.30 u. ds. Den Ou den, Genemuiden. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Poldervaart, Breda. GEREF. KERK 10 u. ds. Melse, Vrouwenpolder. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. kand. Uitslag, Soest. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. mevr. Zandbergen, Poort vliet. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoffman, Bergen op Zoom. 18.30 u. ds. De Goie, St.-Maartens- dijk. GEREF. KERK 10 u. da. Wijma-Spruit, Hellevoet- sluis. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Van Vuuren. 14.30 u. ds. Aarnoudse. 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Klein, St.-Philipsland. GEREF. GEM. 9.30,14 en 18u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Bom, Brakel. 18 u. ds. Van Duijn, Eindhoven. OUD GEREF. GEM. 9.30,14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Kleiberg, Veenen- daal. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. De Goei (H.D.). 19 u. drs. Schipper, Kerkwerve. OUD GEREF. GEM. 9.30,14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. kand. V.d. Ziel, Nieuwe- fiein. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. Sonneveld, Spijkenisse. GEREF. GEM. 10,14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Klein. 17 u. ds. Hoek, St.-Annaland. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 15 u. ds. Brugge, Scherpenisse. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van den Beukei, Kapelle- Biezelinge. Pak even uw zakboekje THOLEN 15 mrt. Oliebollen verkoop Woord en Daad. 19 mrt. Alg. ledenvergadering NPV, Calvijn college, 19.30 u. 19 mrt. Oecumenisch avondgebed, kerkgebouw N.P.B.19.30 u. 22 mrt. Zangavond Woord en Daad, N.H.kerk, 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 15 mrt. Wielerronde. 18 mrt. Ergotherapie, Alg. Vrou wenbond, Vossenkuil. SINT-ANNALAND 14 mrt. Kaartavond WHS, 20 u. 18 mrt. Mexicaanse avond platte landsvrouwen, De Gouden Lxeuw, 19.30 u. 21 mrt. Ambras, Wellevaete, 20.15 u. 29 mrt. Bowlen en steengrillen Smash, vertrek 18.45 u. SINT-MAARTENSDIJK 13 mrt. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 19.30 u. SCHERPENISSE 15 mrt. Jongerencontactavond over verslaving, De Hoeksteen, 19.45 u. POORTVLIET 15 mrt. Oriëntatierit Mac, inschrij ven Tolrust v.a. 19 u. BERGEN OPZOOM t/m 23 mrt. Tentoonstelling waters noodramp 1953, Markiezenhof. 13 mrt. Karin Bloemen en Cor Bak ker, De Maagd, 20.15 u. 15 mrt. Cabaret Hester Macrander, De Maagd, 20.15 u. 16 mrt. Orgelconcert door Janno den Engelsman, St. Gertrudiskerk, 16 u. 18 mrt. Tragikomedie Eten met vrien den, De Maagd, 20.15 u. 20 mrt. Raphael Kwartet, Markie-zen- hof, 20 u. 20 mrt. Cabaret De vliegende panters, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Hot Chick - do, ma en di 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16 en 20 u„ wo 14 en 20 u. ROXY II: Jackass the movie - do en ma t/m wo 20 u„ vr en za 18.45 ejj 21.30 u„ zo 16 en 20 u. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Extra Apotheek van Lunen, Past. Ju- tenlaan 2a, tel. 0164-255888. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Willebrands Bakker, tel. 0164-233723. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u„ Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. /-T Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 13 t/m vrijdag 21 mrt. donderdag 13 10.37-23.17 vrijdag 14 12.12 zaterdag 15 0.47-13.27 zondag 16 1.52-14.22 maandag 17 2.47-15.07 dinsdag 18 3.27-15.52 woensdag 19 4.12-16.32 donderdag 20 4.52-17.17 vrijdag 21 5.27-17.57 di 18/3 11.34 u. VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 87,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). Jungleboek 2- za, zo en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL: I Spy - do 19 u„ vr 18.30 u„ za 14 en 18.30 u„ zo 13.30 en 18.30 u„ wo 14 u. The ring - do en zo 21.15 u„ vr en za 21.30 u„ ma t/m wo 20 u. Jungle Boek 2 - za en wo 14 u„ zo 14 en 16 u. Lie ver verliefd - do 19 en 21.15 u„ vr 18.30 en 21.30 u„ za 14, 18.30 en 21.30 u„ zo 16, 18.30 en 21.15 u. ma t/m wo 20 u. Spy kids 2: The is land of the lost dreams - zo 13.30 u„ wo 14 u. Two weeks notice - do 19 u„ vr en za 21.30 u„ zo 21.15 u. wo 20 u. De tweeling - vr en za 18.30 u„ zo 16 u. Verrassingsvoor- première: do 20.30 u. One hour photo - zo 19 u„ ma 20.30 u. Bella Martha - di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 2