Personeel CDA Kies of nieuwe lente ZEELAND den Engelsman <^van Driel ü0 int. chauffeur Tweetalig Gymnasium en Atheneum Oud Kempen Bungalowpark mensen schoon willen maken ^Christenunie RSG 't RIJKS DmjmstfBMftKEtbmöffiOK ma SECRETARIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Schuurbiers Partners Stem met het hart Stem Christenunie!! Mededelingen van het waterschap 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 maart 2003 Delta Techniek St. Philipsland BV Installatiemonteurs (loodgieter-/cv monteurs) Leerling installatiemonteurs (loodgieter-/cv monteurs) Electriciëns Leerling electriciëns J. de Bakker tr. B.V., Wij zoeken voor diverse relaties, nog die een bungalow 1 x per week Meestal op zaterdag. Voor meer informatie even bellen met José Smits Tel. 69 24 40 of 65 2783 Uw lijsttrekker sterk in Zeeland Kies Lijst 2 Uw Thoolse kandidaat Toine Poppelaars Joop van de Merbel www.cdazeeland.nl Dinsdag 11 maart 2003 Verkiezingen Provinciale Staten Kandidaat van onze kiesvereniging Koos de Feijter, nummer 4 Christenunie samen leven naar Bijbelse waarden Voor meer informatie: http://www.zeeland.christenunie.nl Kiesvereniging Tholen Van D.V. dinsdag 11 maart tot en met zaterdag 15 maart Geen containerschepen over het nationaal park Oosterschelde Democratie ook na de verkiezingen Goede fietspaden ook naar Stavenisse De Betho op Tholen houden Goed openbaar vervoer Meer invloed van de burgers bij de plannen voor de eigen omgeving. Stem D66 lijst 6 nr 5 Jaap van den Donker Den Engelsman Van Driel; Combineren met persoonlijke accenten INFORMATIEAVOND - maandag 10 maart Ontwerp lozingsvergunningen BP Nederland B.V. te Krabbendijke. Informatieavond dijkversterking Reigersbergschepolder Gas-, Water-, Sanitaire-, Elektrische-, en CV Installalaties Delta Techniek is opgericht in 1978 en sindsdien gevestigd in St. Philipsland. De 23 medewerkers zijn gespecialiseerd in de aanleg van installaties op het gebied van gas, water, elektriciteit, centrale verwarming, vloerverwarming, mechanische ven tilatie, riolering, goten, hemelwaterafvoer, centrale stofzuigerinstallaties en sanitair. Delta Techniek werkt voor particulieren, maar wordt ook veel ingeschakeld door de toonaangevende bouwaannemers in de regio. Delta Techniek onderscheidt zich door het gebruik van kwalitatief goede producten en door het leveren van vakmanschap in de uitvoering. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar Wat biedt Delta Techniek? Als loodgieter of elektricien bij Delta Techniek krijg je te maken met een grote varia tie aan werkzaamheden. Je bent actief in de woningbouw, utiliteitsbouw en renovatie. Soms voor kleine opdrachten, dan weer in grote bouwprojecten. Je wordt professio neel ondersteund door de medewerkers op kantoor, ledereen in het team streeft kwa liteit na, zodat je je vakmanschap ten volle kunt benutten. Wat vragen wij? Uiteraard heb je een voltooide vakopleiding of volg je een vakopleiding. Wij hebben zowel plaats voor ervaren medewerkers, als voor beginnende loodgieters en elektri ciens die in een professioneel bedrijf het vak verder willen leren. Je bent zelfstandig en kwaliteitsbewust. Het plaatsen van hoogwaardige installaties heeft immers alleen zin als er een vakman aan te pas komt. Zo'n vakman ben jij of wil je worden. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan een korte brief met c.v. naar Delta Techniek St. Philipsland BV, t.a.v. de heer L van't Hof, Postbus 15, 4675 ZG Sint Philipsland. Wil je meer weten bel dan 0167-572870 of stuur ons een E-mail: vacatures@delta-techniek.nl Meer informatie over ons bedrijf vindt je op www.delta-techniek.nl Werkzaamheden bestaan uit vervoer van zeecontainers en trucking van ferry-opleggers naar Benelux, Did., Frankrijk. In bezit van het A.D.R.-diploma, echter niet direct noodzakelijk. Loon volgens de huidige C.A.O.-beroepsgoederenvervoer. Weekend bent u thuis. Uw sollicitatie naar: Postbus 4, 3258 ZG den Bommel, of tel. 0187 - 61 I492. Vragen naar Jac. de Bakke eer om het vertrouwen in zijn bestuurlijke ervaring om het vertrouwen als mede-bewaker van (regionale) belangen Onze gezellige winkel hebben we weer ingericht met een nieuwe voorjaars collectie. Kleding met een geheel eigen gezicht, dat past bij u openen wij het nieuwe modeseizoen. Kom daarom snel kennismaken met de nieuwste voorjaarsmode voor dames en heren. Nieuwe kleuren, motieven, stoffen. Den Engelsman Van Driel heeft 't hangen, van jong sportief tot stijlvol klassiek. Natuurlijk maakt u weer gebruik van uw vasteklantenvoordeel- kaart. Uiteraard verwelkomen we u met een kopje koffie of thee. Tot ziens in Sint-Annaland Voorstraat 15, 4697 EH Sint-Annaland, tel. fax (0166) 65 24 90, woensdagmiddag gesloten, vrijdagavond koopavond* extra koopavond Op donderdag 13maart Aanvang: 19.30 uur Plaats: Schoolgebouw, Burg. Stulemeijerlaan 24, Bergen op Zoom Info: tel.: 0164-242150, e-mail: rsgrijks@concepts.nl Bij Rombouts Kunststof Techniek BV (RKT) zijn circa 45 enthousiaste mensen werkzaam aan de fabricage van kunststof toepassingen voor de industrie, (semi)-overheid en aannemers van allerlei groot- en kleinschalige infrastructurele projecten, zowel in binnen- en buitenland. De werkzaamheden worden op locatie alsook in de vestiging Tholen uitgevoerd. Naast de buitendienst- en werkplaatsmedewerkers is er een kantoorstaf ter ondersteuning van de fabricage. RKT is op korte termijn op zoek naar een medewerk(st)er als ondersteuninng voor de directie. Het is een uit dagende, afwisselende en veelomvattende job die eigenlijk het beste te vangen is onder Een greep uil de werkzaamheden die erbij horen: Contact leggen en afspraken controleren met klanten en directie. - Verzorging van alle in- en uitgaande correspondentie, mailings etc. Relatie- en agendabeheer Klantenontvangst en diverse marketingactiviteiten Controle facturen en verwerking in de diverse systemen en boekhouding Telebanking, rapportages directie en MT Verzorging personeelsdossiers en personele meldingen instanties Is deze veelzijdige baan iets voor jou? en beschik je over Kennis op HAVO/MEAO-niveau of gelijkwaardig (administratief)niveau Secretariële vaardigheden en opleiding Computervaardigheid in Word, Excel en eventueel Exact Uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid No-nonsense mentaliteit, vriendelijkheid, directheid en de nodige assertiviteit Dan verzoeken wij je dringend om te solliciteren. Je kunt een schriftelijke reactie met cv binnen 2 weken sturen naar: Postbus 4, 4660 AA Halsteren, o.v.v. vac. RKT. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt het volgende bekend: Van BP Nederland B.V. te Rotterdam ontvingen wij op 11 december 2002 aanvragen voor vergunningen. De aan vragen zijn ingediend op grond van de Wet verontreini ging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op oppervlaktewater in beheer bij het waterschap. Het afvalwater is afkomstig van de tankstations "Voetpomp" en "Vliete" gelegen aan de Rijksweg A58 in de gemeen te Reimerswaal. Wij zijn van plan de gevraagde vergun ningen te verlenen onder het stellen van voorschriften. De aanvragen, de ontwerp-besluiten en andere bijbeho rende stukken liggen vanaf 10 maart tot en met 7 april 2003 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak, tel. 0113-241411, buiten de werk uren van 18.00 tot 21.00 uur; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur; Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Vergunningen Wvo van hef waterschap (elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur) tot de termijn is verstreken waarbinnen tegen de besluiten beroep kan worden ingesteld. Vanaf 10 maart tot en met 7 april 2003 kunt u schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp besluiten. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. Als u dat wenst, kunt u verzoeken dat uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt worden. Tijdens deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over de ontwerp-besluiten en om mondeling bedenkingen in te brengen. Hiervoor kunt u telefo nisch een afspraak maken, 0113-241411. Binnenkort starten de werkzaamheden voor het ver sterken van het dijkvak Reigersbergschepolder. Uit toetsingen is gebleken dat dit dijkvak versterkt moet worden. Bij het versterken van de dijken werken de Zeeuwse waterschappen, Rijkswaterstaat en de Provincie Zeeland nauw samen. Informatieavond Waterschap Zeeuwse Eilanden en het projectbureau Zeeweringen van Rijkswaterstaat organiseren een informatieavond over het werk aan het dijkvak Reigersbergschepolder. De informatieavond vindt plaats op woensdag 19 maart 2003 in dorpshuis Luctor Et Emergo, Hoofdweg 45 in Rilland en begint om 19.30 uur. Uitleg Herbert Gernaart - projectleider van het projectbureau Zeeweringen - en Bas van Liere - afdeling Beheer Onderhoud Waterkeringen van waterschap Zeeuwse Eilanden - geven uitleg over de werkzaamheden. Uiteraard kunnen aanwezigen vragen stellen over het werk. Ook toont het projectbureau een informatieve video zodat u met eigen ogen kunt zien hoe de dijkversterking in zijn werk gaat. Meer informatie Heeft u vragen over de informatieavond, neem dan contact op met Tineke Huisman van waterschap Zeeuwse Eilanden, telefoon 0113-241452. Ook op de website www.zeeweringen.nl vindt u meer informatie over het project Zeeweringen. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden 1*

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8