40jaar Familieberichten J V V Van Pijkeren v Van Leeuwen Monuta v Tholen Uitnodiging 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 maart 2003 V Johanna PieternelU Ceeste Bout Leen Croedegebuure en Janna (koedegebuure-Opree 5x10 GERRIT VAN DIJKE GRIETJE GEERTRUIDA PONSE GRIETJE GEERTRUIDA PONSE JOOP MOSMANS LEENDERT DEN ENGELSMAN LEENDERT DEN ENGELSMAN L. DEN ENGELSMAN L. DEN ENGELSMAN DIMMERINA PRIEM DIMMERINA PRIEM OMA PIEN Dankbetuiging In verband met het overlijden van mr. H. van Pijkeren zal tijdelijk het kantoor te Tholen aan de Vossemeersepoort nr. 6 iedere donderdag zijn geopend. Openingstijden: 09.00 uur tot 17.00 uur. Gedurende de overige dagen van de week zal de praktijk gevoerd worden vanuit Zierikzee. Ons kantoor blijft dagelijks telefonisch bereikbaar op telefoonnummer: (0166) 605000. Ook kunt u ons kantoor dagelijks per tele fax bereiken op nummer: (01 1 1)41 2244. J.A. GEILINGS, keurslagerij Varkensoesters 4 stuks Malse bieflappen of pepersteaks 500 gram Katenhaasjes loogram Filet Americain €3.98 €5.98 €1.50 €1.00 €2.25 Varkensfiletlapjes 4 stuks €3.98 Bieftartaar 4 stuks €2.98 Gehakt cordon bleus 5 stuks €4.98 Boeren rauwe ham en cornedbeef Rundergehakt gratis kruiden) 1 kilo €3.98 Half-om-half gehakt GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Met grote blijdschap delen wij u mee, dat wij uit de Hand van de Heere, Die leven gaf en leven spaarde, een dochtertje ontvingen Antje Lena We noemen haar Laura Rien en Judy Wesdorp-van der Meij 4693 PA Poortvliet, 26 februari 2003. Randweg 2, tel. 0166-6645 10. ivanuwcg ici. uiuu-uutj iu. Een stille wens werd een diep verlangen naar jou, een klein mens. Jij hebt hoop door geluk vervangen De Heere, Die leven spaarde en nieuw leven gaf, verblijdde ons met de geboorte van een zoon Cornelius We noemen hem Lucas Cennie en Mariëlla Reijngoudt-Aarnoudse 4675 BR Sint-Philipsland, 28 februari 2003. Wilhelminastraat 25 Wilt u beschuit met muisjes komen eten, laat hel ons dan even weten. Tel. 0167-573439 Ps. 72:17a Zijn Naam zal zijn tot in eeuwigheid; zolang als er de zon is, zal Zijn naam van kind tot kind voortgeplant worden; en zij zullen in Hem gezegend worden; Met dank aan God delen wij u verheugd mee dat er bij ons een dochter en zusje is geboren Mackelina Maatje We noemen haar M-ackteld Utrecht, 1 maart 2003. Kees en Lian Bout-de Groen Arjen, Mariska, Sarieke en Jacco 3931 JC Woudenberg Geeresteinselaan 18 Tel. 033-2866900 Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een dochter We noemen haar Naomi André Simone Guiljam-Verhage 4697 HG Sint-Annaland, 3 maart 2003. Burg. Smithstraat 12, tel. 0166-654242. Het was negen maanden geleden erg sucsex vol. Op 03-03-03 is deze meid geboren. Mijn naam is Mijn gelukkige ouders en broertje zijn: Andre en Dominiek Bout Daan B 2920 Kalmthout België Pater Antonissenstraat 8 07-03-63 07-03-03 Morgen, 7 maart, is het alweer 40 jaar gele den dat (o)pa en (o)ma in het huwelijk zijn getreden. Gefeliciteerd van jullie kinderen en kleinkin deren. Conny en Hans Hans Lennard Piet en Rianne Mare ia Paula 4694 EG Scherpenisse, maart 2003. Beatrixlaan 10 Skieën kan ze nog als een speer, dat zagen we vorige week wel weer. Het is nog niet aan haar te zien, toch wordt ze zondag Wim en de kids Sint-Annaland, maart 2003. Ja ja ja het is echt waar Deze dame wordt morgen Sint-Annaland, maart 2003 Na een zeer geduldig gedragen lijden is door de HEERE uit ons midden weggenomen mijn geliefde huisgenoot, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 72 jaar. Vlaardingen: A. Vastenhout Rotterdam: M.P. van Dijke Borssele: M. Kot-van Dijke J.Kot Tholen: J.W. van Zetten-van Dijke A. van Zetten C. van Dijke M.M. van Dijke-Slager W. Ista-van Dijke J. van Dijke W.A. van Dijke-Schot L. Schot-van Dijke D. Schot D. Schot-van Dijke A. van Dijke M.C. van Dijke-Pollie Middelburg: N. Oudesluijs-van Dijke P.W. Oudesluijs Tholen: T. van Dijke PA. van Dijke-Goudswaard Neven en nichten 3131 CS Vlaardingen, 28 februari 2003. Waalstraat 137 De begrafenis heeft donderdag 6 maart plaats gehad op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Tholen. Sterven doe je niet ineens maar iedere keer 'n beetje Je voelt je elke keer 'n beetje moe en dan ben je aan je laatste beetje toe Na een leven vol eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, heeft de Heere onverwacht uit ons midden weggeno men onze geliefde zorgzame moeder, groot moeder en overgrootmoeder sinds 2 maart 1973 weduwe van Jan Pieter Koopman in de ouderdom van 85 jaar. Wij bedanken het personeel van zorgcentrum Ten Anker voor de liefdevolle verzorging. Sint-Maartensdijk: Marie en Piet Gert en Jolanda Mireille, Janine Jan en Nancy Coby en Toon Oud-Vossemeer: Jo en Piet Gieta en Marco Sint-Maartensdijk: Piet en Jozien Anjolien en Antoine Margriet Jan-Pieter Sint-Maartensdijk: Jaap en Hanna Janco Stephanie en Leen Jamie Tholen, 27 februari 2003. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: Familie Dorst Wouthoekweg 2 4695 RH Sint-Maartensdijk De rouwdienst heeft plaatsgehad op dinsdag 4 maart om 13.10 uur in de aula van de Alge mene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint- Maartensdijk, aansluitend heeft om 14.00 uur de begrafenis plaatsgehad op de oude Alge mene Begraafplaats Onder de Linden te Sint- Maartensdijk. Dag oma Smerdiek, dag oma Koopman, dag oma Noeska, dag opoe Tholen. Ieder op ons eigen manier nemen wij nu afscheid, en allen denken aan je terug zoals het was in eerdere tijd. Logeerpartijtjes, koek jes bakken en op zondag was 't zo fijn, als we samen met zijn allen kwamen, was je huisje nooit te klein. De tijd is nu gekomen, dat je ons voorgoed verlaat, maar bedenk wel, lieve oma, dat de herinnering nooit vergaat. Gert en Jolanda Mireille en Janine Jan en Nancy Coby en Toon Gieta en Marco Anjolien en Antoine Margriet Jan-Pieter Janco Stephanie en Leen Jamie Maart 2003. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante W. Lagendijk A. Lagendijk M. Lagendijk-Droogers J. Poot-Hoek Sint-Maartensdijk, februari 2003. Medeoprichter Stichting Kunstkring Tholen, man boordevol ideeën. Wij zullen jouw inspiratie missen. Bestuur Stichting Kunstkring Tholen Tholen, maart 2003. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons ach terlaat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere geheel onverwachts tot Zich heeft genomen onze innig geliefde vader en opa weduwnaar van Johanna Verwijs in de leeftijd van 78 jaar. Dordrecht: Elly en Frank Schnitker- den Engelsman Wilco van Ockenburg Dordrecht, 27 februari 2003. Correspondentieadres: Familie Schnitker-den Engelsman Oranjestraat 33 3312 VG Dordrecht J.l. dinsdag 4 maart is de rouwdienst gehou den in het verenigingsgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente, Voorstraat 36 te Sint-Philipsland, waarna aansluitend de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Alge mene Begraafplaats te Sint-Philipsland. Met droefheid geven wij u kennis dat voor ons onverwachts, de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde broer en zwager sinds 4 april 1987 weduwnaar van Johanna Verwijs in de leeftijd van 78 jaar. We wensen Elly, Frank en Wilco veel sterkte toe met dit verlies. Bruinisse: A. Verwijs Sint-Philipsland: M.P. v.d. Velde- den Engelsman J. den Engelsman T.J. den Engelsman- v.d. Welle Sint-Philipsland, 27 februari 2003. Met verslagenheid heeft de gemeente kennis genomen van het plotseling overlijden van hun oud-diaken Hij heeft de gemeente in alle getrouwheid gediend van februari 1975 tot juni 1990. De Heere sterke de diepbedroefde kinderen om dit smartelijk verlies te dragen. De kerkenraad der Oud Ger. Gem. in Ned. te Sint-Philipsland 27 februari 2003. De kiesvereniging van de SGP te Sint-Philips land heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van hun oud-lid in de leeftijd van 78 jaar. Van september 1966 tot april 1990 was hij namens de SGP lid van de Gemeenteraad van Sint-Philipsland en fungeerde van september 1966 tot januari 1989 als fractievoorzitter. Mocht de Heere de achtergebleven familie gedenken om dit smartelijk verlies te kunnen dragen en deze roepstem nog heiligen aan ons aller hart. Namens de kiesvereniging: C. van 't Hof, voorzitter T. Walpot, secretaris Sint-Philipsland, 27 februari 2003. Rust nu maar uit - je taak is afgekomen; vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in Zijn kracht hebt ondernomen. De zin was af. God heeft een punt gezet. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker te Tholen is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Pien weduwe van A.L. van de Ree in de ouderdom van 89 jaar. 6 december 1913 t 4 maart 2003 Terborg: J.J.D. Dijk-van de Ree A. Dijk Renate en Albert Astrid Sint-Maartensdijk: J.D. Overbeeke-van de Ree W. Overbeeke Rudy en Wiltina Demi, Carly Desiré en Danny Bo Sint-Maartensdijk: A.C. van de Ree A. van de Ree-Poot Joyce en Dennis Lennard Zorgcentrum Ten Anker, Tholen Correspondenieadres: J.D. Overbeeke Zuidsingel 4 4695 JD Sint-Maartensdijk D.V. zaterdag 8 maart om 13.15 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van de begraafplaats, Kastelijnsweg te Sint-Maar tensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat op 4 maart is overleden onze geliefde schoon zuster en tante weduwe van A.L. v.d. Ree op de leeftijd van 89 jaar. Tholen: M. Lindhoudt-v.d. Ree Sint-Maartensdijk: M. de Viet G.C. v.d. Ree M. v.d. Ree-Knuist M. v.d. Ree H. v.d. Ree-Westdorp Joh. v.d. Ree J. v.d. Ree-Jasperse C. Koopman N. Koopman-v.d. Ree P.M. Hengstmengel B. v.d. Ree-op den Brouw Neven en nichten Sint-Maartensdijk, maart 2003. Lieve We zullen je missen. Belinda Demi Carly Maart 2003 Verhuisd: Mevr. R.J. Bolier- Rijnberg Laban Deurloostraat 2a 4694 BR Scherpenisse naar: Verpleeghuis Ter Valcke Unit: Wagnerstraat Valckeslotlaan 200 4461 SE Goes Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en andere attenties die we mochten ontvangen na de geboorte van onze dochters en mijn zusjes Jacqueline Adriënne. Gerben, Carolien en Gert-Jan v/d Velde Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en geld die we mochten ontvangen na de geboorte van onze zoon en broertje Arjen. Jaap, Ina, Linda, Hilbert, Lisanne en Lydia de Vos Tholen, maart 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, geld en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons huwe lijk. Marcel en Heieen van Dijke-Goedegebuure Sint-Maartensdijk, maart 2003. Sint-Philipsland, maart 2003. Gaarne wil ik nog mijn dank betuigen aan ieder die heeft meegedaan om mijn 100ste ver jaardag tot een feest te maken. Dank aan Hare Majesteit de Koningin en aan de commissaris van de Koningin in Zeeland en de burgemeester van Tholen voor hun felicita ties. En aan hen die mij persoonlijk of per tele foon feliciteerden. Dank voor de buitenge woon vele post. Ik kreeg ze uit Oostenrijk, Australië en uit heel Nederland. Ik heb genoten bij het lezen van zoveel hartelijkheid. Maar de meeste dank gaat uit naar de Here God, Die mij geestelijk en lichamelijk de kracht gaf om dit alles in goede gezondheid te mogen mee maken. Gaarne wil ik u nog een goede raad meegeven. Wees eerlijk, vergevensgezind en vriendelijk tegen iedereen die op uw pad komt, dat komt de wereld ten goede en het maakt uw zelfs leven blij en rijker. Dank en groeten, W.K. Beeke-van der Werf 4691 ZA Tholen, maart 2003. Prins Clauslaan 1, kamer 128. ADVOCATEN Vossemeersepoort 13 4691 EL Tholen Tel. 0166-602304 Zonneplein 8 4624 BC Bergen op Zoom Tel. 0164-235521 WEEKENDAANBIEDINGEN: geldig do 6, vr 7 en za 8 maart: Of MartinO 100gram Slagersachterham en cervelaat (100 gram per soort) samen MESSCHERPE WEEKSTARTERS: geldig ma 10, di 11, wo 12 maart: (100 gram per soort) samen €1.98 WOENSDAG... GEHAKTDAG! 1 kilo 3.50 gratis kruiden) Hierbij willen wij ieder een bedanken voor de vele felicitaties die wij ter gelegenheid van ons huwelijk hebben ont vangen. Piet en Agnes van der Werff Scherpenisse, maart 2003. Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 70 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-234109 Fax 0164-245100 Iedereen die, op welke manier dan ook, aan ons heeft gedacht bij ons 12/2-jarig huwelijk, wil len wij langs deze weg heel hartelijk bedanken. Frans, Marja, Patricia en Daniëlle Ista Sint-Maartensdijk, maart 2003. Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uitvaartzorg en verzekeringen We kennen elkaar Uitvaartcentra: Sint Annaland, Monuta Tholen, F.M. Boogaardweg 17, Tel: (0166) 60 28 66 Tholen, Monuta Tholen, Prrns Bernhardstraat 2, Tel: (0166) 60 28 66 Nederlandse Patiënten Vereniging NPV-afdeling Tholen Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering van de NPV-afdeling Tholen. De vergadering zal plaatsvinden op D.V. woensdag 19 maart 2003. Locatie: Calvijn College Tholen Zoekweg 3 4691 HT Tholen De vergadering zal aanvangen om 19.30 uur. Om de vergadering op tijd te kunnen beginnen verzoe ken wij u vriendelijk om uiterlijk 19.20 uur aanwezig te zijn. Het onderwerp van deze avond is Waarom een hospice. De spreker is mevrouw B. Nap. Mevrouw Nap is hospice-coördinator van hospice 'Mirtehof' te Zeist. Vanuit haar ervaring met het oprichten en reeds enkele jaren coördineren van een hospice zal zij toelichting geven over het ontstaan en het waarom van een hospice. Tevens zal deze avond een vrijwilliger aan het woord komen die als vrijwil liger reeds ervaring heeft met het werk in een hos pice. Kortom de invulling van de avond is gericht op 'Hospice, zorg voor elkaar'! Hospicezorg is op dit moment actueel op het eiland Tholen vanwege de oprichting van een hospice in Sint-Annaland. Na de lezing zullen de huishoudelijke zaken van de vereniging worden besproken. U bent allen hartelijk welkom evenals uw familie, buren en bekenden. Met vriendelijke groeten, het bestuur van de NPV-afdeling Tholen. Acupunctuur Alle pijntherapieën, zoals migraines, rug- en nekklachten, artrose, verlammingen en onbegrepen pijnklachten. Chelatietherapie De moderne Amerikaanse infuustherapie voor hart-, bloedvatenziekten, reumatoïde en verouderingsklachten, zowel therapeutisch als voorkomend. HCG-dieet gewichtsverliestherapie De gezonde en verantwoorde manier om overgewicht kwijt te raken. Niet Toxische tumortherapie volgens Houtsmuller. Bio-Medisch Centrum P. J. C. Riethoven, arts, Lid NAAS/NGVA, Academy Chinese Genees kunde, Beijing, China, Wijngaardstraat 37 - Goes - Tel. 0113 - 22 39 99 ma., di., do., vr. Verzekerings- en ziekenfondsvergoeding www.biomedischcentrum.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4