Humor viert hoogtij bij het 'polletiek' spel op Groot Pesöót PvdA-Kamerlid sponsort reclamebord Thools bedrijf levert totaal-pakket Elfde woaidaehen gezellig en zonnig verlopen Koersballen Sterke rentree paarden Tebbens Schoon, veilig en milieubewust werken begint bij Direkta Tholen in bedrijf Donderdag 6 maart 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Leuke creaties, veel actie Kinderfeest en sluitingsbal Uitslag De Graaf blinkt uit bij Tholense Boys Smerdiek verliest in slotminuut Dames Smerdiek winnen oefenduel Vier bestuurders met teveel op Vijf scholen bij voorlees wedstr ij d Meer dan zeep alleen Reinigingsspecialist Burgemeester W. Nuis stond er zaterdag wat bedremmeld bij toen hij vanaf het balkon van dorpshuis De Vossenkuil prins Weijte met de sleu tel van Gróót Pesóót uit het ambachtsherenhuis zag komen. Voor één keer bleken de rollen in de hiërarchie omgedraaid, want onder het mot to 't is oamae polletiek' had prins carnaval het tijdelijk voor het zeggen in Oud-Vossemeer. De heer Nuis speelde zijn rol op het tweede plan als een volwaardig acteur mee en hij gaf zijn onvoorwaardelijke steun aan het 'kabinet Weijte'. „Uw vereniging heeft al elf jaar bewezen prima met regeringsbevoegdheid om te kunnen gaan. Ik wens u allen heel veel carnavalsplezier tijdens de woaidaehen." Onder een milde voorjaarszon vier- Het publiek op het dorpsplein aan den jong en oud in Oud-Vossemeer vrijdag en zaterdag carnaval. Prins Weijte, boer De Rieke, nar Baptist en pliesie Witte bezochten achtereen volgens peuterspeelzaal de Pluus, Die Heenetrechtschool en de Sint- Anthoniusschool. Onder leiding van de 'gastdocenten' kregen de school kinderen, in plaats van de gebruike lijke lesstof, een lesje polonaise lo pen en hossen op vrolijke carnavalsmuziek. Om kwart over zes vrijdagavond stonden bij de 'stasse mispit' ruim 250 kinderen met een lampion te wachten op de bekend making van het jeugdprinsesje en jeugdnarretje van dit jaar. Bonnie van Poortvliet en Marijn Dam bleken de uitverkorenen en onder de namen prinses Bonita en nar Dun ellufde waren zij de eregasten in de bontge kleurde lichtstoet die door het dorp trok. Met een druk bezocht 'Polder- koaitjesbal' (gemaskerd bal) in café Hof van Holland werd de openings dag van het Gróót Pesöötse carnaval afgesloten. Voorafgaand aan de optocht blijkt er zaterdagmiddag op het balkon van het dorpshuis weer de nodige com motie te zijn ontstaan. Als voorzitter Piet Potappel van carnavalsvereni ging de Vlooientrappers burgemees ter Nuis verwelkomt, blijkt die zon der ambtsketen maar met een carnavalsinsigne om naar Oud-Vos semeer te zijn gekomen. In een hila risch rollenspel dat zich vervolgens op het podium voor de Vossenkuil afspeelt blijkt de werkelijke reden van de ontbrekende officiële ambts ketting. „Prins Weijte heeft na een geslaagde machtsgreep op de elluf de van de ellufde de touwtjes strak in handen tijdens deze carnavalspe riode. Ik moet u zeggen dat het wel een beetje vreemd is om hier als de missionair burgemeester voor u te staan", aldus Nuis. Potappel maakt zijn excuses en hij vraagt zich af waar de leden van het Vossemeerse 'kabinet' eigenlijk uithangen. Op dat moment klinkt vanuit het am bachtsherenhuis de stem van prins Weijte, hij zit daar te wachten op nar Baptist, 'minister van leutza- ken'. de Raadhuisstraat ziet plotseling de nar bovenin de kerktoren van de Hervormde kerk zitten. De paljas heeft de instructies van zijn politie ke chef niet goed begrepen, hij had het begrip 'torentjesoverleg' iets te letterlijk genomen. Om de conster natie compleet te maken, komen boer De Rieke en pliesie Witte met een paardenkoets, vergezeld door acht statige lakeien, via de Ring het dorpsplein opgereden. Ze hebben de schatkist van de vroegere gemeente Oud-Vossemeer uit het gemeente huis in Smurdiek opgehaald. „Voor dat we verder regeren, willen we toch eerst wel weten hoeveel geld we te besteden hebben", aldus prins Weijte. Als de grote schatkist is geo pend, blijkt er niets meer in te zitten dan een lijst met grote toekomst plannen, wat symbolische artikelen en een lege beurs. Na wat kwinksla gen over de toekomstvisie Bestem ming Tholen 2025 geeft prins We ijte toe dat regeren zonder financiële middelen onmogelijk is. „Burge meester, ik geef u graag de leiding over ons dorp terug, maar laat ons alstublieft vandaag nog even aan het bewind. We hebben namelijk nog wat lopende zaken af te handelen." Nadat die politieke deal op het bal kon is gesloten, kan de optocht van start gaan. Vijfentwintig creaties trekken als een bont lint door de straten. Het politieke motto van dit jaar wordt op diverse manieren tot uiting gebracht en jong en oud blij ken over leuke ideeën te beschik ken. Van de dreigende oorlog in Irak tot plaatselijke hangjeugd, van lijst trekkers en vriendjespolitiek tot mensen met verkiezingsuitslag, van ieder actueel onderwerp is veel werk gemaakt. Mede door het lek kere weer staan er veel toeschou wers langs de route en regelmatig wordt iemand uit het publiek ge haald om aan een van de acts mee te doen. De zeven juryleden hebben hun handen vol aan de beoordeling. Na de optocht kan jong en oud in het dorpshuis terecht voor carnavalsple zier. De grote zaal is, zoals ieder jaar, gereserveerd voor de kinderen. Onder leiding van de prins en zijn De deelnemers aan de optocht hadden goed nagedacht over het carnavalsmotto. Deze kinderen gaan als zwevende kiezers door de straten van Oud-Vossemeer. Op de achtergrond is een kleine vredessoldaat te zien die strijdt voor vrede tussen Amerika en Irak. gevolg hossen en dansen de 'luus- jes' er lustig op los. Met de prijsuit reiking van de optocht en het afslui tingsritueel voor de jeugd (waarbij de jeugdprinses en het narretje wor den uitgezwaaid) wordt het kinder carnaval om vijf uur officieel afge sloten. Volwassenen kunnen 's avonds nog even lekker doorzakken tijdens het Woaidaehenbal, maar om elf minuten over een komt er ook voor de laatste volhouders een einde aan het Oud-Vossemeerse carnaval van dit jaar. Onder de laatste klan ken van het afscheidslied wordt op de stasse mispit 'de roos geveld' ten teken dat de jubileumjaargang van de Vlooientrappers er opzit. „Het is een mooi feest geweest waaraan door velen is deelgenomen. We heb ben er als carnavalsvereniging veel werk van gemaakt om iets extra's te doen ter ere van ons elfjarig bestaan. Uit de grote opkomst en positieve reacties van de plaatselijke carna valsliefhebbers blijkt wel dat we goed geslaagd zijn in die opzet", al dus een vermoeide maar tevreden prins Weijte. De prijs voor de mooiste versierde gevel was voor de familie Schetters in de Bou Kooijmanstraat. De complete uitslag van de optocht is als volgt. Enkelingen: 1. De vredessoldaat, Sjoerd Bras. Kleine groepen: 1. Kabinetformateurs (tevens winnaar juryprijs); 2. De Roo- sevellers, Alex Havermans en Stan Ab- ma (tevens winnaar Lamsöörenbokaal); 3. Winnie de Jongsten nie meer, de La- bannetjes; 4. 't Zurregloket, Leonie Mosch en Maris van Westen; 5. De pol letiek maek ons ziek, Melissa en Jesper Hommel en Desiree van Poortvliet; 6. 't Is oamae polletiek, ZSP, én Prinses Mar garita en Edwin, fam. v.d. Weijer (deze laatste tevens winnaar Nar Baptistprijs); 8. Zwevende kiezers, Eline Bras en Me- lanie Vaders (tevens winnaar Prins Weijteprijs); 9. 't Leutkabinet, Feesttrio; 10. De polletieke bouwers, Auke Abma en Bart Snellens; 11. 't Is oamae polle tiek, de Anoniempjes. Grote groepen: 1. Ut is oamae polle tiek, de Dammetjes; 2. Laet je nie an 't lijntje ouwe, de Provo's; 3. 't Is oamae polletiek, de Thovenaars; 4. De liesttrek- kers; 5. De zwevende kiezer, fam. Hom mel en Boudeling (tevens winnaar Plies ie Witteprijs); 6. 't Zoveulste dweil- bandje (tevens winnaar Boer de Rieke- prijs), én De gemeente is vergete dat de angjeugd wil skate, b.c. de Puppies; 8. 't Is oamae polletiek, Oemommenoe. Wagens: 1't Is oamae polletiek dat in burgeren, Thoolse bouwclub; 2. De 2de huiskamer, het Neutgeval; 3. Liest 311, de Lamsöören; 4. De Vossenkuil, de Neutekraekers. De wagen van bouwclub Gróót Pesóót won een week eerder de vijfde prijs in De Heen en ook eergisteren in Steenber gen, terwijl De Lamsóören hun creatie zondag in Halsteren met een eerste prijs beloond zagen. Voetbal programma Zaterdag 8 maart uur Hoedekenskerke-Stavenisse(Koole) 14.30 Thol.Boys-SSV(vr.) 15.00 WHS-Serooskerke(vr.) 14.30 VVC-Smerdiek(vr.) 14.30 Apollo 2-Thol.Boys 2(Lisseveld) 14.30 Wieldrecht 2-Noad 2(Wilbrink) 14.30 Smerdiek 2-AZVV 3(dBruine) 12.30 SPS 2-Rillandia 3 14.00 Thol.Boys 3-Yerseke 4 14.30 Vrederust 2-Noad 3 12.30 ThoLBoys 5-VVC 4 12.30 Arnemuiden 5-WHS 4 12.45 WIK-Smerdiek da. 11.00 Stavenisse 2-Smerdiek 4(vr.) 14.30 K'vangers 2-WHS 2(vr.) 14.30 Serooskerke 3-WHS 3(vr.) 14.30 Zondag 9 maart uur Vosmeer 2-Welberg 2 12.00 Vosmeer 3-BSC 11 10.00 Voetbal Uitslagen Vriendschappelijk: Smerdiek-Jonge Spartaan 2-3, Smerdiek 2-Duiveland 2 2-8, Noormannen-Smerdiek dames 0-4; WHS-SKNWK 3-4, Arnemuiden 2- WHS 2 3-0, SKNWK 3-WHS 4 0-5; Wemeldinge-Thol.Boys 2-6, Bruse B.3- Thol.Boys 3 2-3. Jeugd: Smerdiek B-Kloetinge 3-1, Krabbendijke-Smerdiek E 1-11; NVS- Thol.Boys Dl 4-1, Thol.Boys D2- Thol.Boys E 0-5. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Tholen stad: Imevr. F. Schellinger en J. Geuze 36 p; 2. L. Soomers en N. Moerkerken 29 p; 3. mevr. Y. Verkam man en mevr. R. Nagtegaal 23 p; 4. H. Bal en D. Schellinger 22 p; 5. mevr. C. Praat en R. v.d. Houten 15 p; 6. mevr. R. Burrows en mevr. C. Wilsing 5 p. Meulvliet: 1. R. Vroegop 31 p; 2. G. Bolier en L. Verschoor 26 p; 4. T. Goode 25 p; 5. D. Lindenberg 17 p; 6. J. Bos 15 p; 7. L. van Bale 10 p. Oefenvoetbal Voor Tholense Boys is het guhstig dat de competitie in deze weken stil ligt. De ploeg van trainer Romeo van Aerde kampt met veel blessures. Voor het vriendschappelijke duel tegen Wemel- dinge moest zaterdag een beroep wor den gedaan op 5 spelers van de A-junio- ren. Ondanks het ontbreken van diverse basisspelers won Tholense Boys het du el met 2-6. De Tholenaren kwamen al snel op achterstand, maar na een steek bal van Jaben Kortland scoorde Simon Jansen de gelijkmaker. Tholense Boys liet vervolgens diverse scoringskansen onbenut. Tegen de verhouding in nam Wemeldinge opnieuw de leiding, maar nog voor rust maakte Hichan Bemham- mou de gelijkmaker. In de tweede helft werden Jaben Kortland, Arie Draaijer en Niels Hopmans vervangen door Ali Oumhamed, Chris Jansen en Moham med El Jilali. Na een kwartier spelen in de tweede helft werd Hichan Bemham- mou vervangen door Ronnie de Graaf. Dit werd het keerpunt in de wedstrijd. Nog maar net in het veld gekomen, bracht Ronnie de Graaf Tholense Boys op voorsprong. Vervolgens stond hij ook aan de basis van de vierde treffer, die op naam kwam van Simon Jansen, waarna De Graaf zelf met een hard schot de teller op vijf bracht. Moham med El Jilali bepaalde de eindstand op 2-6. Smerdiek verloor thuis het oefenduel tegen de Jonge Spartaan met 2-3. In de slotminuut beslisten de bezoekers met een snelle uitval de wedstrijd in hun voordeel. In de eerste helft maakte Smerdiek een tamme indruk en de thuisploeg kwam op een 0-2 achters tand te staan. Na de rust kwam Smer diek wel goed uit de startblokken. Met agressiever spel werden meer duels in het voordeel van Smerdiek beslist. Met een vrije trap scoorde Jordy Hage de aansluitingstreffer, waarna zijn broer Niels Hage de gelijkmaker maakte. Zaterdag speelt Smerdiek in Halsteren een vriendschappelijk duel tegen WC. Het damesteam van Smerdiek won met 0-4 het oefenduel tegen de Noormannen. Ramona van Tiggele kreeg voor Smer diek de eerste kans, maar de doelvrouw keerde haar inzet. Na een half uur spelen was Ramona wel succesvol en bracht zij met een afstandsschot Smerdiek aan de leiding. In de tweede helft werd het overwicht van Smerdiek steeds groter. Uit een corner van Tamara van Boven scoorde Ilse Polderman 0-2. Na een mooie combinatie tussen de zussen An ne en Irma Hage bracht Ramona van Tiggele de stand op 0-3. Vlak voor tijd rondde Anne Hage een solo doeltreffend af, waarmee zij de eindstand bepaalde op 0-4. Seniorenraad. De gemeente Rei- merswaal krijgt deze maand een uit negen inwoners bestaande senioren raad. Naast het, gevraagd en onge vraagd, adviseren van het gemeen tebestuur over beleidsonderwerpen die positie en welzijn van 55-plus- sers kunnen beïnvloeden, signaleert de raad knelpunten en hiaten in het ouderenbeleid, ontwikkelt daar een visie over en onderhoudt contacten met de achterban. Paardensport De paarden Morning Mood en Gon- nelien van de familie Tebbens uit Sint-Annaland nemen weer deel aan wedstrijden. Morning Mood heeft na een peesblessure een jaar rust ge had, maar is nu weer helemaal her steld. Het paard wordt bereden door Mara Klaver uit Wolphaartsdijk, een tweede-jaars studente op het Neder lands hippisch instituut te Deurne. De terugkeer in de wedstrijdsport le verde in de Z-klasse met 186 punten direct een eerste prijs op. Het paard Gonnelien wilde de familie Tebbens na het tragische verlies van Mariska Quist aanvankelijk niet meer uit brengen. Pleegdochter Isabel Wes- sels besloot om het paard dan maar in de springsport uit te brengen. Tot ieders verbazing sprong Gonnelien zich tot nu toe elke keer in de barra ge. De laatste vier concoursen is Isa- bel twee keer eerste, eenmaal twee de en eenmaal vierde geworden. Om landelijk met dit paard te kunnen springen, moest Isabel verplicht in de dressuur een winstpunt halen. Ze heeft inmiddels aan twee dressuur- concoursen deelgenomen, wat haar een eerste en tweede prijs opleverde en beide keren een winstpunt. De bijzondere prestaties worden door de familie Tebbens en Isabel opge dragen aan Mariska Quist. In Oud- Gastel nam Isabel Wessels onlangs deel aan een landelijke wedstrijd, waarbij de hindemissen stonden op maximale hoogte en de strijd moest worden aangegaan met 65 deelne mers. Bij de laatste twee hindemis sen gingen de balken eraf, zodat er geen plaats in de barrage werd ge haald. Bij dressuurwedstrijden in Dirks- land behaalde Suzanne Reinerman in de Ml-dressuur, zowel in de eer ste als in de tweede proef een winst punt. Haar proeven werden door de jury beoordeeld met 165 en 161 punten. Radio 192. Sinds deze week ontvan gen de abonnees van Delta Kabel- comfort (voorheen Zekatel) niet lan ger Radio Nationaal, maar de zender Radio 192 (op 99,0 MHz) op hun toestel. Bij deze zender ligt de nadruk op 'golden oldies', Nederlandse en Nederlandstalige producties. Vier automobilisten zijn van dinsdag op woensdag betrapt met een slok te veel op achter het stuur. Allen kregen een rijverbod en van één persoon is het rijbewijs ingevorderd. De politie controleerde van dinsdagavond kwart over tien tot kwart voor vijf gisteren morgen op verschillende plaatsen: de brug en de stoplichten op de Rei- merswaalseweg bij Tholen, Broekse- weg bij Oud-Vossemeer, de splitsing Rijksweg/Philipsdam, de rotonde bij de Paasdijkweg in Poortvliet, Vei- lingweg te Sint-Annaland en in de omgeving van Sint-Maartensdijk. Een bestuurder die meer dan 2,5 keer de toegestane toeveelheid alcoholi sche drank had genuttigd, moest zijn rijbewijs afgeven. Een andere die meer dan twee keer teveel op had mocht vier uren niet rijden, een derde die bijna twee keer teveel had ge dronken moest de auto drie uren laten staan. Een rijverbod van één uur was er tenslotte voor een bestuurder die net iets teveel had gedronken. Leerlingen van vijf Thoolse basis scholen doen in Bruinisse mee aan de regionale finale van de nationa le voorleeswedstrijd, die op de woensdagen 12 en 19 maart wordt gehouden. Er doen in totaal Zestien scholen uit de gemeenten Tholen en Schouwen-Duiveland mee en dat is flink meer dan voorgaande jaren. Elke school hield een eigen voorronde voor de groepen 7 en 8. De winnaars daarvan lezen in Brui nisse een fragment voor uit een kinderboek. Onder hen zijn kinde- Zeeuwse economie. De ontwikke ling van de Zeeuwse economie in de periode 1800-2000 is momenteel onderwerp van studie. Twee onder zoekers van de universiteit van Utrecht hebben inmiddels de perio de 1800-1850 afgerond. Het onder zoek resulteert in een boek. ren van de Sint Anthoniusschool uit Oud-Vossemeer, de School met de Bijbel uit Poortvliet, De Rie- burch uit Sint-Maartensdijk, De Schalm uit Stavenisse en Het Kom pas uit Anna Jacobapolder. De re gionale finale levert twee winnaars op die doorgaan naar de provincia le finale. Het nieuw gekozen Kamerlid den Stand. Met die onthulling Kamerlid is die te allen tijde Luuk Blom uit Sint-Annaland heeft afgelopen zaterdag een PvdA-reclamebord onthuld op sportpark de Waaije, de thuis basis van voetbalclub Wij Hou- belooft hij de Thoolse PvdA- stemmers dat hij de clubnaam eer zal aandoen, ook in de Tweede Kamer. Blom benadrukt dat hij uitdrukkelijk een Zeeuws klaar zal staan voor zijn provinciegenoten. Overigens is dit de eerste keer dat een Kamerlid een dergelijke actie onderneemt. Op de foto van links naar rechts vader Barend Blom, Koen Blom, Luuk Blom, zijn vrouw Fien Valentin, Gijs Blom en Laban Hage van de sponsorcommissie. Advertentie LM. Het Thoolse bedrijf Direkta levert niet alleen professionele reinigingssystemen, eigenaar en reinigingsspecialist Koen Luters geeft vakkundig advies en hij draagt innovatieve oplossingen aan bij zijn klanten. Tijdens dagelijkse werkzaamheden krijgen zaken ais hygiëne, milieu en veiligheid de laatste jaren steeds meer aandacht. Het Thoolse bedrijf Direkta heeft optimaal gebruik gemaakt van de groeiende vraag naar professionele reinigingssystemen voor gewone en specifieke toepassin gen. De handelsonderneming van eigenaar Koen Luters biedt een zeer uitgebreid leveringsprogramma met artikelen die onmisbaar zijn om schoon, milieuvriendelijk en veilig te werken. ACOBAPOLOER 8 De heer Luters heeft 17 jaar ervaring in de branche van schoonmaakartike len, professionele schoonmaakmachi- nes en reinigingsmaterialen. Met alle kennis en ervaring, opgedaan als ver koper en reinigingsadviseur, besloot Luters in 1998 als zelfstandig onder nemer van start te gaan. Samen met zijn vrouw Catrien en twee medewer kers werkt de 42-jarige ondernemer vanuit het gemoderniseerde pand van de voormalige aardappelhandel van Jan van Agtmaal aan de Edisonweg in Tholen. „Direkta heeft voornamelijk een lokale en regionale functie. Mo derne ondernemers willen doorgaans minder leveranciers en kiezen vaak voor een leverancier die snel een to taalpakket kan leveren tegen een re delijke prijs. Bij de keuze van reini gingsmiddelen en machines spelen ook de milieueisen, Arbo-wetgeving, ISO, VCA, HACCP en ergonomie een belangrijke rol voor bedrijven. Ons assortiment is daarop afgestemd. Met Direkta verzorg ik niet alleen een totaalpakket aan professionele pro ducten, maar ik draag bovendien nieuwe ideeën en kostenbesparende oplossingen aan voor mijn klanten", aldus Luters. Wie bij het horen van de naam reini gingsproducten automatisch aan zeep en zeepproducten denkt, kijkt in de showroom van Direkta zijn ogen uit. Onderverdeeld in eenentwintig pro ductgroepen levert de Thoolse reini gingsspecialist drieëntwintighonderd verschillende artikelen. „Uiteraard bevinden zich onder die producten ook diverse soorten zeep en hand- cleaners, maar ons assortiment is zo uitgebreid dat we werkelijk voor iede re industriële toepassing de juiste op lossing hebben. Met name op het ge bied van poetspapier is ons leveringsprogramma heel compleet. Onlangs hebben we een.nieuwe lijn met papierdispensers geïntroduceerd. Door een uitgekiend systeem wordt de hoeveelheid papier gedoseerd. Grote voordelen van deze automaten zijn het kostenbesparende gebruik (werknemers pakken niet langer on nodig veel poetspapier) en de veel kleinere afvalberg. Bedrijven en in stellingen zijn zeer enthousiast over dergelijke innovatieve oplossingen." Onder de klantenkring van Direkta bevinden zich allerlei ondernemin gen. Zorginstellingen, scholen, res taurants, voedselverwerkende indus trieën, technische werkplaatsen, kortom overal waar goede en efficiën te oplossingen nodig zijn voor speci fieke reinigingsproblemen daar duikt Direkta op. „Wij hebben in Tholen de beschikking over een ruime en mo derne showroom. Hierdoor kunnen we (potentiële) klanten een goed overzicht bieden van onze producten en machines. Ik geef regelmatig de monstraties met vloerschrobmachi- nes, hogedrukreinigers of water/stof zuigers. Daarnaast hebben we in ons magazijn heel veel producten op voorraad staan zodat de artikelen meestal direct geleverd kunnen wor den. Op dit moment is er bijvoorbeeld veel vraag naar 'Greenex.' Net na de winter gaan mensen massaal hun ter rassen, opritten, daken en balkonne tjes te lijf om de vieze groene aanslag te verwijderen. Ons product heeft als voordeel datje heel het oppervlak niet meer hoeft te schrobben of met de ho gedrukspuit hoeft schoon te spuiten. Even verdunnen met water en over de groene aanslag sproeien (met een gie ter) is voldoende. Binnen enkele da gen zie je het resultaat." Ondernemer Luters is tijdens de rond leiding door het magazijn duidelijk in zijn element. Geroutineerd geeft hij uitleg over handige poetshulpjes, ver schillende rollen poetspapier en mo derne reinigingsmachines. Uit een grote doos haalt hij plots een jerrycan te voorschijn. „Dit is momenteel ons paradepaardje, het revolutionaire rei nigingsmiddel is haast niet aan te sle pen. Deze vloeibare reiniger ver spreidt een langdurige frisse geur (ideaal voor bijvoorbeeld druk be zochte toiletten) en bezit grote reini gingskracht. Het middel is bovendien op alle afwasbare oppervlakken te ge bruiken. Ik word vaak benaderd door mensen die via goede klanten aan ons adres gekomen zijn, dat geeft wel aan dat ons bedrijf goed aangeschreven staat. Wij leveren uitsluitend aan be drijven en instellingen, de meeste pro ducten gaan dan ook in grootverpak king naar de klanten. We hebben een eigen besteldienst om de spullen af te leveren en ik bezoek zelf regelmatig klanten of (potentiële) klanten om be stellingen op te nemen of voor een ad- viesgesprek. Als er tussendoor een spoedbestelling binnenkomt, probe ren we die klant zo snel mogelijk te helpen." Gevraagd naar de succesfor mule van Direkta zegt eigenaar Lu ters: „goed advies over toepassingen van producten, kostenbesparende op lossingen en snelle levering van pro fessionele producten en machines, dat is onze grote kracht.' De showroom van Direkta aan de Edisonweg 11 in Tholen kunt u vrij blijvend bezoeken. Het is verstandig van tevoren een afspraak te maken: telefoon 0166-607175. (Advertentie I.M.)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 17