r Wij zijn gesloten Schooi M&t Bijbel Familieberichten ■v Voorlichtingsavond V J V Tijdrede SGP 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 27 februari 2003 Jacoba Johanna Carlijne V Matthias Rombout Q.C. Hage-Boogert Willem van Vomeren en Tiny Oosterwljk L B.M. den Haan Sz J.J. den Haan-Wielaard J JACOB MARINUS NEELE JACOB MARINUS NEELE JACOB (JAP) CORNELIS VAN DE VELDE JAP VAN DE VELDE JAP VAN DE VELDE JOHANNES GLERUM JOHANNES GLERUM MEVR. C. M. VAN DOORN- HAGE CORNELIA MARIA HAGE ome Jan opa J.A. GEILINGS, keurslagerij Biefstukken Kogelbiefstukken Div. snackballetjes Gegrilde kippenpoten Zeeuws spek en Olécervelaat €5.50 €6.50 €1.15 €2.98 €2.50 Magere speklappen 1 kiio €2.98 Varkensschnitzels 4 stuks €5.00 Megaburgers 4 stuks €2.50 Slagersachterham en cervelaat €2.25 Rundergehakt gratis kruiden) 1 kilo 3.98 1 kilo 3.50 Half-om-half gehakt r van maandag 3 maart t/m maandag 10 maart <r "v De spiegel voor verzorgd haar! Kaaistraat 6 4695 CJ St. Maartensdijk Telefoon: 0166 - 66 25 96 Sint-Philipsland D.V. woensdag 5 maart Ds. S. de Jong uit Leerbroek Oud Ger. Gem. in Ned. Achterstraat, aanvang 19.30 uur Sint-Annaland Op D.V. dinsdag 11 maart wordt er om 20.00 uur een voorlichtingsavond gehouden t.b.v. de inschrijving van leerlingen. Ouders van kinderen die geboren zijn vóór juli 2000 worden van harte uitgenodigd deze voorlichting bij te wonen in de School met de Bijbel, Schoolstraat 17 te Sint-Annaland. V De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van ons doch tertje en zusje Carlijne is geboren op 21 februari 2003. Jhonny en Eline Jansen-Elenbaas Marinda 4693 EA Poortvliet Wilhelminastraat 10, tel. 0166-61 7252. Een wonder is ons geschonken een zoon, kleinzoon en neefje. Dat hij in ons leven een zonnestraal mag wezen. Zijn naam is: Hij is geboren op 16 februari 2003. Zoon van Danielle en Romboutf Kousemaker fam. Kousemaker fam. Van der Kooij 4691 JB Tholen, Jan van Beaumontstraat 6 tel. 0166-6061 15. Vandaag, 27 februari 2003, viert onze moe der en oma haar 85ste verjaardag! Hartelijk gefeliciteerd van ons allemaal. Dinteloord: Gerard en Jetty Carta en Franklin Sanne en Tom Gerry en Gerard Annette Hans Peter Co Emmeloord: Corrie en Boudie John en Trudy Jeffrey Wilco en Hannie Renate en Mylene Geralda en Rolf Caroline en Kees Marie-Louise Sint-Annaland: Kees en Corrie Nadja en Ivo Nino Jos en Lisa Sint-Annaland: Nico en Anja Ivan Irma Anne Sint-Maartensdijk: Nelly en Arie Ellen Gerrian en Dennis Carolien Sint-Annaland: Anita en Danny Kelly en Stefan 4697 GS Sint-Annaland, februari 2003. Tienhoven 70 1953 2003 Op dinsdag 4 maart zijn onze lieve ouders, opa en oma 50 jaar getrouwd. Dat zij nog vele gezonde en gelukkige jaren in ons midden mogen zijn is de wens van Alle kinderen, kleinkinderen en verdere leden van het gezin 4695 PH Sint-Maartensdijk, februari 2003. Derde dijk 4 Op dinsdag 4 maart zijn onze ouders, groot- en overgrootouders 55 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd van Jan en Biny Hans en Anja Sabine Marictte Yannick Mario en Miranda Robert-Jan Ricky Manuel 4695 RN Sint-Maartensdijk, februari 2003. Provincialeweg 66 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor alle steun, in welke vorm dan ook, die wij ontvingen bij het verlies van onze onge boren kindjes. Patrick en Eline de Graaf Stefan, Daniël, Rick Tholen, februari 2003. Kon. Julianastraat 17 Diepbedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem hebben mogen ontvangen, delen wij u mede, dat na een moeitevol leven door de Heere van ons is weggenomen onze lieve vader, grootvader en overgrootvader sinds 10 juni 1999 weduwnaar van Lena Willemina Verhage in de leeftijd van 76 jaar. Sint-Philipsland: A. Neele J.J. Neele-Hooglander Jack Guido Leonie Alphen aan den Rijn: J.W. Neele J.L. Neele-Reijngoudt Jolanda en Jan Nienke Helma en Paul in herinnering: I.C. Neele Sint-Philipsland, 19 februari 2003. Correspondentieadres A. Neele Volkerakstraat 9 4675 CT Sint-Philipsland De begrafenis heeft 24 februari j.l. plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Philipsland voorafgaande door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Geref. Gemeente. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 76 jaar. Sint-Philipsland: D.C. Verwijs-Neele C.A. Kempeneers-Neele Hoogvliet: M.A. Neele M.J. Neele-Verwijs Sint-Philipsland, 19 februari 2003. Man, vader, grootvader, velen krijgen deze naam, maar jij was HET. Na een kortstondig ziekbed overleed, in de leeftijd van ruim 82 jaar, mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en grootvader echtgenoot van Johanna Minheere Tholen: J. van de Velde-Minheere Kinderen en kleinkinderen Tholen, 19 februari 2003. Burg. Vrijberghestraat 16, 4691 GJ Tholen. Maandag 24 februari om 14.15 uur is de afscheidsdienst gehouden in de aula van het uitvaartcentrum Monuta Tholen, Prins Bern- hardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Een markant persoon is heengegaan... Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde Lid van Verdienste en trouw en fanatiek sup porter Dankbaar zijn wij voor hetgeen Jap vanaf de heroprichting in 1960 voor onze vereniging heeft gedaan, o.m. als lid van de toenmalige elftalcommissie, bestuurslid en tot het laatst toe als vrijwilliger. Diverse gebouwen op ons complex vormen de stille getuigen van zijn vakmanschap. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren veel sterkte toe. Bestuur en leden v.v. Tholense Boys Tholen, februari 2003. Na een kortstondig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze voetbal vriend De schoonmaakploeg: Rinus van As Jap Potappel Lenie Tichem Jannie Stokkers Gommert van Ast Tholen, februari 2003. Gea Nieuwkoop Gillis Nieuwkoop Anneke van Driel Met droefheid geven wij kennis dat de Heere, na een korte periode van afnemende krachten, uit ons midden heeft weggenomen mijn zeer geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Janna Dina van Oeveren in de leeftijd van 86 jaar. Tholen: J.D. Glerum-van Oeveren Tholen: N.C.M. van de Velde-Glerum D.J. van de Velde Job Rick Jantine v Giessenburg: H.L. Glerum H. Glerum-Geluk Hanne Jan Jaap Jannemarij Tholen, 19 februari 2003. Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: J.D. Glerum-van Oeveren Rosarium 23 4691 LM Tholen Maandag 24 februari is om 11.15 uur de rouwdienst gehouden in de aula van het uit vaartcentrum Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor de fijne herinneringen, gedenken wij onze lieve opa Tholen: Job Rick Jantine Giessenburg: Hanne Jan Jaap Jannemarij Tholen, 19 februari 2003. Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openb. 21:5 Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van Vanaf de oprichting in 1933 tot 1976 was zij presidente van Bidt en Werkt, van 1976 tot heden was zij ons zeer betrokken meelevend lid. Wij gedenken haar in liefde en respect. Hervormde Vrouwengroep Bidt en Werkt Scherpenisse, februari 2003. In plaats van kaarten "Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft" Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlij den van onze dierbare xAntAonier ^aAoóu» Westi/orgr Daardoor heeft u laten merken dat hij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. We zijn u daar erg dankbaar voor, want het geeft ons het gevoel dat we het gemis delen met velen. Onze oprechte dank voor uw schrijven, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. Mevr. J. Westdorp-Rijnberg Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kapelle, februari 2003. Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde 1 Cor. 13:13 Tot ons verdriet is onverwacht overleden, onze dierbare moeder, grootmoeder en over grootmoeder weduwe van Adriaan Laurus Gerrit van Doom 9 april 1911 20 februari 2003 Scherpenisse N ieu w-Vossemeer Sint-Maartensdijk: L.J. van Doom W.A.M. Roelvink Schiedam: J.L. van Doom A. van Doom-Elia Kaj Lara en Pablo Oisterwijk: L.G. van Doom D.M. van Doom-Scheele Corinne en Gerhald Stijn Talitha en Richard Martijn en Marike Ruben Delfzijl: J. van Doom C.P. van Doom-Poot Jeroen en Marga Femke en Leo Kaatsheuvel: T.A. Maijers-van Doom A. Maijers Sander Niels Renate Correspondentieadres: Dhr. J.L. van Doom Hargplein 12 3121 VB Schiedam De gedachtenisdienst werd gehouden op dins dag 25 februari om 12.30 uur in de Protestantse Kerk, Voorstraat 48 te Nieuw-Vossemeer. De teraardebestelling vond in besloten fami liekring plaats op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Hiep, hiep, hoera onze lieve hoopt zondag 2 maart a.s. 35 jaar te worden. Hartelijk gefelici teerd van Leonard Elise Thomas Mirthe Zijn adres is: Jan Geense Schoolstraat 54 4675 BM Sint-Philipsland Wij willen iedereen har telijk bedanken voor alles wat wij hebben gekregen na de geboorte van ons zoontje Lieven. Kees, Lianne en Lieven Priem-Smits Stavenisse, februari 2003. Voor uw belangstelling, kaarten en cadeaus bij de komst van Coen en Bas zeggen wij u hartelijk dank. Wij waardeerden dit warme welkom zeer. Johan, Lenie, Louise, Coen en Bas den Braber Scherpenisse, februari 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor alle kaarten, cadeaus en geld die we mochten ontvan gen na de geboorte van ons dochtertje en zusje Hanna. Adjan, Bea en Racheile Wiskerke Sint-Maartensdijk, februari 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en verdere belangstelling die wij kregen na de geboorte van ons doch tertje en zusje Evelien. René, Marlies Niels, Marissa en Evelien van Oudenaarde Sint-Annaland, februari 2003. Ja, het is waar is eindelijk met werken klaar. Jennifer, Kimberley en Marijn V Tholen, februari 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, geld en cadeaus, die wij mochten ontvangen bij ons 12/2- jarig huwelijksjubileum. Johan en Inge Verwijs Sint-Philipsland, februari 2003. Hierbij willen wij ieder een bedanken voor de vele blijken van belang stelling, kaarten, bloe men en cadeaus, in welke vorm dan ook, bij ons 25-jarig huwelijk. Jaap en Toos Hage 4697 CH Sint-Annaland, februari 2003. Schoolstraat 21 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, geld en cadeaus die wij kregen bij ons 45-jarig huwelijk. Han en Janny Priem Sint-Maartensdijk, februari 2003. Wij willen langs deze weg, mede namens onze kinderen en kleinkinde ren, iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling, de felici taties en attenties bij ons 50-jarig huwelijk. Krijn en Betje Goedegebuure- v.d. Houten Oud-Vossemeer, februari 2003. Dankbetuiging Mede namens onze kin deren willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de stroom van kaarten, bloemen, geld, geschen ken, fruit, telefoontjes en persoonlijk bezoek die wij bij ons 50-jarig huwe lijk mochten ontvangen. Nogmaals heel, heel erg bedankt. Het heeft ons enorm goed gedaan. Jan en Lina Stoutjesdijk 4695 CT Sint-Maartens dijk, februari 2003. Ds. De Bresstraat 14 Vossemeersepoort 13 4691 EL Tholen Tel. 0166-602304 Zonneplein 8 4624 BC Bergen op Zoom Tel. 0164-235521 WEEKENDAANBIEDINGEN: geldig do 27, vr 28 februari en za 1 maart: (100 gram per soort) 3 stuks 3 stuks 100 gram 5 stuks samen MESSCHERPE WEEKSTARTERS: geldig ma 3, di 4, wo 5 maart: (100 gram per soort) WOENSDAG... GEHAKTDAG! gratis kruiden) 1 O N 4 V Staatkundig Gereformeerde Partij •- «J M. -»■»» -» Op vrijdag 28 februari komt Rob Urgert naar 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet met zijn tweede cabaretpro- Foto: Arie Koomen gramma Fuik Een voorstelling waarin hij het kaf grondig door het koren mengt en waarin hij het heeft over mensen waarvan je al jaren denkt: hoe kom ik er vanaf? En over hoe je daar vanaf komt. Een slimme, boeiende, onderhoudende vertel ler (Noord-Hollands Dagblad) Aanvang: 20.15 uur Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VW, kantoor boekhandel Dieleman en aan de zaal. Hartelijk dank voor de zeer vele blijken van belangstelling die we hebben ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksjubileum P. Duinkerke C.P. Duinkerke-Schot Tholen, februari 2003. Namens mijn man en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele attenties die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. A.C. den Braber- Nieuwelink Sint-Philipsland, februari 2003. Mosselkreekstraat 40 Hartelijk dank voor de vele kaarten en belang stelling, die ik bij mijn verblijf in het Ooster- scheldeziekenhuis mocht ontvangen. Teun Schot Oud-Vossemeer, februari 2003.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4