BUDELPACK rs dit uw nieuwe uitdaging! II VERKOOPMEDEWERKER(STER) PRODUCTIEMEDEWERKERS oedhart MATROOS c C RENAULT PROJECT MANAGER m/v 1 I fer Tel.0166-604164 -603923 Firma Fase RSG 't RIJKS INFORMATIE AVONDEN Open dag 1e AUTOTECHNICUS 4 administratieve medewerk(st)ers DE THOOLSE COURANT De Eendracht maandag 17 februari dinsdag 18 februari EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 februari 2003 Autobedrijf J. Maat b.v. JL> kt ki) (Er varenassistent-accountants U beschikt over: Remmerswaal Groep Accountants Zeevisgroothandel Rokerij Zeevishandel De Eendracht vraagt: Bent u in de leeftijd van 20 tot 23 jaar en wilt u ons verkoopteam versterken op een van onze verkoopwagens en bent u in het bezit van rijbewijs B-C, neem dan vrijblijvend contact op met dhr. J.A. van de Velde. Zeevisgroothandel De Eendracht vraagt: Bent u in de leeftijd van 16 tot 19 jaar en wilt u ons productieteam versterken, neem dan contact op met dhr. C van de Velde. Prettige werksfeer Flexibele werktijden volgens CAO Edisonweg 5-7 4691 GS Tholen op de GO-6 Inlichtingen: K.W. Tanis, tel. 0187-492737 Kraanmachinist j Tractorchauffeur j Medewerker loonbedrijf aanvang 19.30 uur aanvang 19.30 uur krant 1 maand gratis.3ei nu: 0166-657007 zaterdag 15 februari 10.00-16.00 uur and! Meer informatie: www.zz.nl Bergen op Zoom Krimpen a/d IJssel Oostkapelle Ouderkerk a d IJssel Puttershoek Roosendaal Rotterdam Schiedam Sint Maartensdijk Personeel met spoed op zoek naar een: In bezit van: diploma APK-keurmeester leidinggevende capaciteiten bij voorkeur diploma elektronica Wij bieden je een fulltime baan met een gezellige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden, (netto salaris tussen 1900,- en 2100,- per maand.) Ben je geïnteresseerd, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: t.a.v. Dhr. J. Maat Veilingweg 15 4697 RB Sint-Annaland Tel. 0166-653625 E-mail: verkoop.maat@dealer.renault.nl Budelpack Nederland maakt deel uit van Budelpack International. Deze onderneming, met 11 Europese plants en het hoofdkantoor in Bergen op Zoom, is een prominente en groeiende leverancier van "contract manufacturing en packing services" voor de grote Europese "brand owners" in consumentenproducten. Bekende namen van klanten zijn Procter Gamble, Sara Lee, Nutricia, Danone en Nestlé. Budelpack Nederland omvat 3 plants met ieder een eigen specialisatie in Poortvliet en Bodegraven. Deze plants bieden een brede waaier van verpakkingsdiensten en -technieken aan voor zowel Food als Personal/HomeCare (PC/HC). Ter uitbreiding van ons huidige team zoeken wij een De functie U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van making- en/of packing-projecten binnen de 3 fabrieken van de Budelpack Nederland-organisatie of ondersteunt opdrachten die projectmatig moeten worden aangepakt. Hierbij bent u de inter mediair tussen de "markt" en de interne Budelpack-organisatie. Tot uw taken behoren o.a. het ondersteunen van de accountmanagers in het orderverwervings traject, het in overleg met de klant in kaart brengen van de verpakkingsvraag stukken, het ontwikkelen van realiseerbare verpakkingsoplossingen, het calculeren van de kostprijs, het intern coördineren van de verpakkingstrajecten en het verzorgen van het interface-management tussen klant, leveranciers en interne organisatie. U verzorgt de projectplanning en projectorganisatie, budgetbewaking en procesoptimalisatie, het inkopen van verpakkingsmaterialen en projectspeci- fieke zaken, zoals verpakkingsmachines. U geeft daarbij leiding aan een multi disciplinair projectteam tijdens voorbereiden en opstarten van het project. Uw profiel U heeft een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau, bij voorkeur Werktuigbouwkunde. Enige jaren ervaring in een technisch-commerciële productieomgeving strekt tot aanbeveling. U bent een pragmaticus met leiderschapskwaliteiten en commerciële affiniteit. U houdt van afwisseling en voelt zich thuis in een multidisciplinaire, veranderende omgeving. U beschikt over organisatorische capaciteiten, goed cijfermatig inzicht, een flexibele instelling en teamgeest. U beheerst de Engelse en Duitse taal; Franse taal is een pre. Informatie en sollicitatie Wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact op met de Manager Projects, de heer W. Claus, telefoon 0166 - 61 99 53 of e-mail: w.claus@budelpack.nl. Uw schriftelijke sollicitatie (met vermelding van de functie op de enveloppe) en curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw N. Ophorst, Personnel Advisor, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 mensen werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Met de K van Klantgerichtheid, Kwaliteit en Know-how. Maar vooral met de M van Mensen. Meer weten over de Budelpack Groep? Bezoek onze website: www.budelpack.com Ooit wel eens een separeerruimte van dichtbij gezien? Of een poli in een ziekenhuis? Weet u wat een ergotherapeut is? Of wat het werken als verzorgende inhoudt? Het gaat goed met Renault. Daarom is Autobedrijf J. Maat b.v., officieel Renault-dealer in Sint-Annaland, Remmerswaal Groep Accountants is een samen werkingsverband van zelf standige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs. De opdrachten die worden ont vangen, komen hoofdzakelijk van ondernemers uit het mid den- en kleinbedrijf, want daar ligt ook de kracht van de Groep. Als dienstverlener hebben wij gekozen voor een aanpak die zowel professioneel als persoonlijk is. Cliënten kunnen dan ook terecht voor een breed pak ket aan diensten, volledig afgestemd op de individuele behoefte. Kijk voor meer informatie over onze Groep op www.remmerswaal.nl In verband met groei van onze accountantskantoren in deze regio is aldaar de navolgende functie vacant: Voorde restigingen Sint Maartensdijk en Roosendaal Taken: het samenstellen van jaarrekeningen en rapportages. verzorgen van fiscale aangiften. cliëntencontact op velerlei terrein. een opleiding op MBO/HBO-niveau. werkervaring bij voorkeur in de accountancy. goede contactuele eigenschappen. een ruime mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: Voor deze veelzijdige functie bieden wij u, naast een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, een optimaal geautomatiseerde werkomgeving en voldoende doorgroei- en opleidingsmogelijkheden binnen de eigen organisatie, alsmede een prettige werksfeer. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan uw korte brief met uitgebreid C.V., binnen 2 weken aan: Centraal Dienstencentrum Remmerswaal Groep Accountants, t.a.v. de heer P.W. Br: 4600 AL jneelsfunctionaris, Postbus 494, ^iF:Vacature@remmerswaal.nl Professioneel en persoonlijk e i'endra0 e £endra° Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. Is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde con densors hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vriestechniek. Onze fabrieken in Sint-Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 60 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ongeveer 70% gerealiseerd via export. Op onze afdeling administratie kunnen wij op korte termijn plaatsen Met als taken; - debiteurenadministratie incl. debiteurenbewaking - kasadministratie - grootboekadministratie - BTW aangifte de administratie hiervan - crediteurenadministratie - assisteren bij de personeelsadministratie en loonadministratie Wat heeft u Goedhart te bieden: - u heeft een afgeronde opleiding MEAO-Administratieve richting en/of MBA - u bent bereid tot het volgen van eventuele noodzakelijke cursussen - u heeft affiniteit met computergebruik - u heeft kennis van de moderne talen - u heeft een goede teamgeest - enige jaren administratieve ervaring strekt tot aanbeveling Wij bieden u een uitdagende functie in een modern bedrijf met goede toekomstper spectieven. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. In het bedrijf gelden uitstekende primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk t.a.v. dhr. M.Smits. Binnen I week na het verschijnen van deze krant. Voor eventuele informatie betreffende de functie-inhoud, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoon nummer 0166-665665. Firma Fase levert een groot aantal diensten voor zowel de agrarische als de grondverzet sector. Wij zijn op zoek naar drie nieuwe collega's: Wij zoeken: betrouwbare gemotiveerde collega's iemand met aantoonbare ervaring en die zelfstandig kan werken iemand die goed met onze klanten overweg kan voor de functie tractorchauffeur moet men in het bezit zijn van een geldig rijbewijs B en het liefst VCA I voor de functie kraanmachinist moet men in het bezit zijn van een geldig rijbewijs B en het liefst een hijsbewijs en VCA I Wij bieden: een prettige werksfeer, collegialiteit het volgen van gerichte cursussen een passend salaris na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Bent u geïnteresseerd?? Bel of schrijf ons!! AGRARISCH-, LOON EN GRONDVERZETBEDRIJF Bram Groenewegeweg 12 4693 PW Poortvliet Tel. 0166-652473 Fax 0166-652643 E-mail: fa.fase@planet.nl GYMNASIUM ATHENEUM HAVO VMBO/MAVO voor ouders en kinderen uit Bergen op Zoom voor ouders en kinderen van buiten Bergen op Zoom Plaats: schoolgebouw Burgemeester Stulemeijerlaan 24, Bergen op Zoom voor meer informatie: telefoon: 0164-242150 e-mail: rsgrijks@concepts.nl Drs. L.C.M. de Rond, rector Neem nu een abonnement op de Eendrachtbode en u krijgt de foto's Het Inventief Dit is de kans om te zien 1 de zorg te bieden heeft! rondleidingen infomarkt videopresentaties demonstraties karikatuurtekenaars Deelnemers: Emergis, Arcus Zorgcentra, Stichting Ter Weel, Kraamzorg Zeeland, Oosterschelde Thuiszorg, Revalidatiecentrum, Oosterscheideziekenhuis, Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten (ZLG), SVRZ Oosterschelderegio (Ter Valcke), Hogeschool Zeeland (HBO-V), ViaZorg, ROC Zeeland, Sosa, Het Gors Start uw zorgroute vanaf de informatiemarkt. Oostmolenweg 101 te Kloetinge en breng een bezoek aan Emergis, Oosterscheideziekenhuis en het Revalidatiecentrum. Parkeergelegenheid aanwezig! 5» 'V -

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8