Familieberichten r J VAN HAAFTEN tel. 0166-603766 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 13 februari 2003 Mathijs Jacobus V Papa en mama Vi N Johan Verwijs en Inge van Vossen papa en mama (oom) Kees en (tante) Jolanda papa en mama Frans en Marja Jaap Hage en loos Ftage-Polderman Toos en Jaap Hage-Polderman Jaap Hage en Toos Hage-Polderman Marus Opree en Willy Opree-Stoutjesdijk C. van Oudenaarde en C.T. van Oudenaarde- Ridderhof ANNEMARIE ELISABETH DE WIT ANNEMARIE CORNELIS SCHOT CEES SCHOT CEES SCHOT CEES SCHOT ANTONIUS THEODORUS BAKKER C.P. BELONJE JACOBA CHRISTINA GUILJAM- BEURKENS JACOBA CHRISTINA BEURKENS HUBERT EN ANTOINE WOUTER PIETER NEELE JOHANNA HENDRIKA ELZENGA (o)pa Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode Jan Kempeneers Begrafenisonderneming Algehele verzorging Oostrum-van Haatten Markt 56 4695 CH Sint-Maartensdijk Dag en nacht bereikbaar Op maandag 17 februari 2003 zijn onze ouders Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje We noemen hem Mathijs Hij is geboren op 6 februari 2003. Daan, Anja en Iris Goense 4691 PL Tholen Kadijk 22, tel. 0166-6035 51. Hartelijk gefelicteerd met jullie 12/2-jarig huwelijk op 17 februari a.s. Veel liefs van Daisy en John Februari 2003 D.V. 17 februari is het 12/ jaar geleden, dat mijn lieve kinderen, broer en schoonzus, oom en tante in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gezonde en geluk kige jaren toe. Moeder Verwijs Broers en zusters Neven en nichten 4675 PC Sint-Philipsland, februari 2003. Lange Kruisweg 3 p8gi|gg H Yf-f/.:V/'/Akyü' fYYXYfYÊi 17 februari a.s. zijn onze 12/ jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van Arnold en Judith Scherpenisse, februari 2003. Hartelijk gefelicteerd met jullie 12Z-jarig huwelijk op 17 februari a.s. Pa en ma van Houdt Johan en Rianne Laura Mart en Henrianne Chris en Carolien 4693 BP Scherpenisse, februari 2003. Laban Deurloostraat 45 Op maandag 17 februari zijn 12/ jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd xxx Patricia en Danielle Ista Sint-Maartensdijk, februari 2003. Oostsingel 31 Van harte gefeliciteerd Pa en ma van Gorsel Februari 2003. 25 jaar getrouwd. Wij wensen hen samen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Hartelijk gefeliciteerd van Lenny en Richard Richard en Anouska Sint-Annaland, februari 2003. Schoolstraat 21 1978 2003 A.s. maandag 17 februari is het 25 jaar gele den dat onze zus en zwager in het huwelijk zijn getreden. Wij feliciteren ze vtin harte hiermee en hope lijk blijven ze nog jaren met elkaar in zee. Jan en Centina Adrie en Ko Elly en Ad Dick en Marieke Peter en Jolanda Lianne en Arie 4697 CH Sint-Annaland, februari 2003. Schoolstraat 21 1978 2003 Op maandag 17 februari is het 25 jaar gele den dat in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gezonde en geluk kige jaren samen met hun kinderen toe van Ko en Adri Han en Lineke Kees en Trudie Gerard en Els Jan en Bep Chris en Nelleke Sint-Annaland, februari 2003. Op 14 februari zijn onze (groot)ouders 40 jaar getrouwd. Dat zij nog vele jaren in ons midden mogen zijn is de wens van Peter en Hennie Yoeri, Remi, Kimberly, Benjamin en Noa Astrid en Cor Danielle, Samantha en Jeanot Eric en Marion Jennifer en Ricardo Alexander Tholen, februari 2003. Gareelmakersdreef 28 Vandaag 13 februari zijn onze lieve ouders, opa en oma 45 jaar getrouwd. We hopen dat ze nog lang bij ons mogen blij ven. Woudenberg: Trudi en Jaap Lindhoud Martijn, Alineke, Elco, Jorik Moerkapelle: Conja en David Geuze Marilien en Wim, Remco, Willemijn Sint-Annaland: Rene en Marlies van Oudenaarde Niels, Marissa, Evelien Sint-Annaland: Caroline van Oudenaarde 4697 GX Sint-Annaland, februari 2003. Burg. Baasstraat 85 Leven is als de zee met eb en vloed Soms is het eb maar... het wordt altijd weer vloed Op 4 februari is overleden mijn lieve vriendin, onze dochter, zus en schoonzus 28 februari 1971 f4 februari 2003 Genderen: Theo Heijboer Dordrecht: Everdien en Eduard de Wit Madelein de Wit en Alexander Novella 4698 BM Oud-Vossemeer Weelhoekstraat 25 Correspondentieadres: Genderensedijk 10 4265 JK Genderen De uitvaartdienst heeft maandag 10 februari plaatsgevonden te Dordrecht. Wij zijn verdrietig omdat we onze lieve en dappere vriendin los hebben moeten laten. Ze is 31 jaar geworden. Dankbaar zijn we voor onze vriendschap, waarin we tot het laatste toe vreugde en ver driet met elkaar deelden. We koesteren de herinneringen aan alle momenten die we samen beleefden. Mario Tanja Joelle - Harm - Ruben - Annelore Februari 2003 Plotseling ging jij heen, nu zijn wij alleen. Onuitsprekelijk verdriet, vergeten zullen wij je niet. Vaarwel. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, zoon, schoon zoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Johanna Catharina van Merkom op de leeftijd van 56 jaar. Joke Schot-van Merkom Joost A.M. Schot-Russcher A.C. Schot-Russcher en verdere familie 3224 EE Hellevoetsluis, 10 februari 2003. Prunus 16 Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 februari 2003 om 10.45 uur in het cremato rium Rotterdam, Maeterlinckweg 101 in Rot terdam-Zuid, waarna de plechtigheid aanslui tend zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de plechtig heid in het crematorium. Van het concert des levens krijgt niemand een program Met droefheid geven wij u kennis van het zeer plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Stoffel en Conja Catrien en Gommert Adrie en Ko Johan en Yvonne Neven en nichten Hellevoetsluis, 10 februari 2003. Verslagen en verdrietig zijn wij na het overlij den van onze collega Zijn inzet en toewijding voor onze directie zullen voor altijd in onze gedachten zijn. Zijn vrouw Joke, zijn zoon Joost, de familie en vrienden wensen wij alle sterkte toe. Namens het directieteam en de medewerkers van de directie Noordzee van de Rijkswaterstaat, Drs. J.H.G. Jacobs, Hoofingenieur-directeur Februari 2003. Tot onze ontsteltenis en droefheid moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze col lega Wij zullen hem missen als vriend en collega. Wij wensen Joke, Joost, familie en vrienden alle sterkte toe. Collega's van de Regionale Vestiging Zuid Februari 2003. Vol verdriet om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij ken nis van het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader en grootvader de heer echtgenoot van Antoinetta Adriana Maria van Loon in de leeftijd van 73 jaar. Oud-Vossemeer: A.A.M. Bakker-van Loon Tholen: Dick en Coby Bakker- Aarnoudse Ton en Lavina Bakker- Burgers Jordy Breda: Joke Bakker Mercedes Nieuw-Vossemeer: Willie en Koos Hamers- Bakker Kelly Barendrecht: Fekke en Lonneke Bakker-Everaers Dick, Annechiene en Femke Steenbergen: Thijs en Marion Bakker- Clarijs Tholen: Loes en Martin Wijnen- Bakker 4698 RT Oud-Vossemeer, 7 februari 2003. Willem van Beierenstraat 17 Woensdag 12 februari om 11.00 uur heeft de afscheidsdienst plaatsgehad in het Cremato rium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Bedroefd delen wij u mede, dat na een ern stige ziekte, op 77-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van J.A. Belonje-van IJsseldijk Tholen: C.C. de Rijke-van IJsseldijk Neven en nichten Tholen, 6 februari 2003. ...en als je me nodig hebt, m 'n kind, fluister mijn naam dan in je hart -ik zal er zijn- Na een moedig en zorgzaam leven is ingesla pen onze lieve moeder, oma en overgroot moeder weduwe van Adriaan Guiljam t 1971 Sint-Philipsland, Emmeloord, 4 augustus 1918 5 februari 2003 In liefdevolle herinneringNellie Hardenberg: Anton en Jannie Slijk-Ewijk: Laurien Oosterend (Texel): Bram en Maartje Klein- en achterkleinkinderen: Merijn, Miriam, Sanne, Jasko, Luna, Kim, Mara, Natascha, Terrance, Annemiek, Lars, Brenda Correspondentieadres Hofweg 86 7772 GJ Hardenberg De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 10 februari op de begraafplaats te Marknesse, voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in de Samen-op-Wegkerk aldaar. Met droefheid geven wij kennis, dat op 5 februari, na een liefdevolle verpleging in de Talma Hof te Emmeloord, op 84-jarige leef tijd is overleden, onze lieve schoonzuster en tante sinds februari 1971 weduwe van onze broer en oom Adriaan Guiljam A.M. Guiljam J.A. Guiljam-de Groot Elja en Cees van Wijngaarden-Guiljam Tijmen Trudy en Bram Noorthoek-Guiljam Joliën, Mare en Laura De Heere zij haar kinderen en kleinkinderen nabij. Sint-Philipsland, februari 2003. IN MEMORIAM 13-02-1993 13-02-2003 Fam. Poot-van Nieuwenhuijzen Fam. Slager-Poot Scherpenisse, februari 2003. Groot is de leegte die hij achterlaat dierbaar zijn de herinneringen die blijven Het heeft ons goed gedaan om zoveel medele ven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben mogen ervaren na het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Familie Neele Stavenisse, februari 2003. Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het over lijden van mijn lieve zus en onze tante betuigen wij u onze oprechte dank. Mevrouw L. Priem-Elzenga Kinderen en kleinkinderen Neven en nichten Vriend Jan Tholen, februari 2003. Je laatste werkdag is voorbij. Je bent nu eindelijk vrij. Neem het er maar lekker van. Dat lijkt ons alle maal een zeer goed plan. Arjon, Anja, Angela en Erwin Februari 2003 Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele attenties en bezoekjes die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Manon Goedegebuure Sint-Annaland, februari 2003. Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en cadeaus die wij kregen na de geboorte van onze zoon Riny. Martien en Janèt Westveer-Hirdes Waarde, februari 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de mooie kaarten, geld en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons 12/- jarig huwelijk. Arie, Ina, Aniek en Lisa den Braber Sint-Annaland, februari 2003. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk dankzeggen voor het meeleven tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Ook het perso neel van Ten Anker afd. I wil ik hartelijk dank zeggen voor de goede opvang van mijn vrouw. Giel en Adrie Opree Sint-Maartensdijk, februari 2003. Bloemenlaan 131 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor de vele felicitaties in welke vorm dan ook, die we mochten ontvan gen bij ons 25-jarig huwelijksjubileum. Bovenal danken we de Heere, Die ons dit met onze kinderen gaf. Fam. W. Mol Tholen, 10 februari 2003. Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, geld en andere attenties die we mochten ontvangen, bij ons 40-jarig huwelijks jubileum. Abe en Nelly van Haaften-de Rijke Stavenisse, februari 2003. Volkomen onverwacht werd ik op zaterdag 25 januari tijdens de presentatie van mijn boek "De ramp op Sint-Philipsland" benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau. Temeer omdat ik deze kreeg voor mijn inzet in het kerkelijke, het maatschap pelijke en het culturele leven op Sint-Phi lipsland, ben ik daar blij mee. Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik Hare Majesteit de Koningin, zij die mij hebben voorgedragen en burgemeester W. Nuis voor de hartelijke woorden tot mij gesproken. Verder onze dank voor de bloemstukken, de vele persoonlijke, telefo nische en schriftelijke felicitaties. Mijn vrouw en ik hebben dat zeer gewaardeerd. De dag waarop dit plaatsvond is voor ons onvergetelijk. Sint-Philipsland, februari 2003.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 4