.VAN HUIZEN Msmm If r J.A. van der Wel STEVENS Verdict» ie m een 5- IDWIEDERS EZOCHT TYPESCHOOL KOETSDIJK enthousiaste verkoper m/v TOETSENBORD VAARDIGHEID Verzekeringskantoor S Essen - België SCHOTS VISHANDEL BVBA, THUISWERK Op zoek naar een (nieuwe) baan? ZA. 1 FEBRUARI 10.30-15.00 UUR VAN OS MEDICAL B.V. MJi L Y OCrA r V Camera - inspectie V Rioolstank identificatie Hogeschool mWWZeeland Keuze uit diverse opleidingen: IJ IV m Mededelingen van het waterschap 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 januari 2003 GROENVOORZIENINGEN DRAINAGE GROENVOORZIENINGSMEDEWERKERS BB ZB/ en een (meewerkend) VOORMAN TRACTORCHAUFFEUR GAZONMAAIER Werken in een organisatie waar alles om mens en hulpmiddel draait o Assemblage medewerker m/v mobil in plantuien voor de maanden mei, juni, juli Binnenkort start bij AL MEER DAN 65 JAAR EEN BEGRIP ambulante handel in vis en visproducten, gevestigd te Essen, België, is op korte termijn op zoek naar een: (i.b.v. rijbewijs C of bereid dit rijbewijs te halen) die ons team komt versterken. Dagelijks staan wij op diverse staanplaatsen en markten met onze moderne visverkoopwagens. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan? Voor inlichtingen kunt u bellen met: Peter de Kok, telefoon: 00-32-3-677.31.44 SCHOTS VISHANDEL BVBA, Postbaan 67, 2910 ESSEN, België. Productie en administratief. Verd. tot 500 p/wk. Info: 0800-2224060 (gratis via mobiel) JMT Evenementenservice bv medewerk(st)er verkoopadministratie V Rioolontstopping V Riool inventarisatie V Lediging en levering van vetputten Molenweg 314698 AW Oud-Vossemeer Telefoon 0166 - 67 21 30, telefax 0166 - 67 21 52 persoonlijk gezellig yj bereikbaar de cursus Lage leskosten en cursusgarantie! Wilt u meer inlichtingen? Bel, schrijf of e-mail naar: TYPESCHOOL KOETSDIJK A. Reijenga Meirstraat 55, 4751 AC Oud Gastel tel. 0165 -51 14 88 fax 0165 - 51 41 68 E-mail: a.reijenga@planet.nl Algemene vergadering en commissies Verkeersbesluiten Personeel J. van Huizen Groenvoorzieningen B. V is een VCA gecertificeerd bedrijf, waarbinnen ca. 20 mensen werkzaam zijn. Het bedrijf ver zorgt de aanleg en het onderhoud van groenvoorzieningen en sport velden in de regio Barendrecht en omstreken. Opdrachtgevers zijn (semi-)overheid, aannemers, bedrijven en particulieren. Door deze opdrachtgevers wordt J. van Huizen Groenvoorzieningen B. V betrokken bij de aanleg en het onderhoud van groenvoorzienin gen van onder andere in woonwij ken, recreatiegebieden, op indus trieterreinen, sportvelden e.d. Daarnaast is het bedrijf actief in de agrarische sector voor onder andere het egaliseren en draineren van percelen. Voor informatie en sollicitatie: Voor het in teamverband uitvoeren van aanleg- en onderhoudswerkzaamheden binnen ons gespecialiseerd aannemingsbedrijf is plaats voor: Ervaring in de agrarische- en/of groenvoorzieningssector met machinale werkzaamheden strekt tot aanbeveling. voor alle voorkomende werkzaamheden, ruime ervaring gewenst en/of aankomend tractorchauffeur Wij bieden: passende salariëring afwisselend werk in een prettige werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden J. van Huizen Groenvoorzieningen B.V Voordijk 319a - 2993 BA Barendrecht Tel. 0180-62 2444 Dat vraagt zorgvuldigheid, maar ook gedrevenheid. Collegialiteit, maar ook een kritische instelling. Van 0s Medical b.v. zoekt mensen die zich daarin herkennen. En die hun werk zo willen doen, dat er straks een product staat waar we trots op kunnen zün. Voetje daarvoor, dan stelt Van Os Medical b.v. je goede arbeidsvoorwaar den en een prettige werksfeer in het vooruitzicht. Op dit moment geldt dat concreet voor de hiernaast vermelde vacatures. Functie: Assemblage medewerkers zijn verantwoordelijk voor een belangrijk proces binnen de organisatie. Zij zorgen ervoor de dat de producten voor de eindgebruikers conform de eisen en wensen worden samengesteld, leder persoon is anders dus ook ieder product. Producten worden opgebouwd uit deel producten welke reeds alle voorbereidende bewerkingen hebben gehad als lassen, buigen en lakken. Tevens zijn zij verantwoordelijk voor de eindcontrole van de producten. Profiel: -Deze vacature is ter uitbreiding van het huidige team -Leeftijd tussen 20 en 35 jaar -Opleiding op LBO niveau bij voorkeur met technische achtergrond -In staat om zowel zelfstandig als in teamverbandte werken Aangeboden baan is voor 40 uur full time week d Logistiek magazijn medewerker m/v Functie: De logistiek medewerker heeft als taak het voorraad beheer te ondersteun#». Binnenkomende goederen dienen gecodeerd te worden en op voorraad worden geplaatst. Binnen het magazijn van 1500 m2 is er een mix van complete producten en deelfabrikaten. faken bestaan uit logistieke ondersteuning van de assemblage afdeling, controleren van binnenkomende en uitgaande goederen, hét systematiseren en optimaliseren van de magazijnplaatsen. Een verantwoordelijke job met groeimogelijk heden. Profiel: -Deze vacature is ter uitbreiding van het huidige team -Leeftijd tussen 20 en 35 jaar -Opleiding op LBO niveau bij voorkeur met technische achtergrond -In staat om zowel zelfstandig ais fn teamverband te werken -Nauwkeurigheid en zorgvuldigheid #jn key-words die van toepassing zijn. Aangeboden baan is voor 40 uur full-time week. Van Os Medical B.V. opgericht in 1971 importeert, exporteert, assembleert en produceert rolstoelen en revalidatiehulpmiddelen. Verkoop in Nederland geschiedt via 50 geselecteerde dealers. Verkoop in Belgie middels een eigen verkoopvestiging. Export thans naar meer dan 14 landen waaronder de meeste EG landen en voormalige Oostblok zoals Polen en Rusland. Informatie en solicitatie: Kijk voor meer informatie op www.vanosmedical.com of bel met Rene van Os, 0167 573020. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie met cv en motivatie binnen twee weken sturen naar onderstaand adres, of per e-mail naar rvanos@vanosmedical.com www.vanosmedical.comwww.evtscooter.nlwww.excelcare.nlwww.directmobility.nl Nieuwlandse Kruisweg 10, Tholen Tel. 0166-606025 06-51393388 De agenten van Krediet aan de Nijverheid hebben grootse plannen met uw spaargeld. Want als u uw spaartegoed nu verhoogt, wordt uw aangroeipremie gewoon verdub- beid! Resultaat? Een basisrente van 2% plus f een aangroeipremie van 2%. 2 2, wie doet beter? i O Kantoor: Stationsstraat 10, Essen - (B) Tel. 00-32.3.670.01.80. Fax: 00-32.3.670.01.89 Open: maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur zaterdag van 9.00 tot 12.30 uur 'Geldig voor alle nieuw stortingen uitgevoerd tussen 01/11/02 en 31/01/03 op de gewone spaarrekeningen I en die 6 maanden ingelegd blijven. De aangroeipre- mie is gewaarborgd voor een periode van 6 maanden. traiteur in Meulvliet Tholen dinsdagavond van 1830 tot 19.30 uur. Voor meer informatie: Jyoti van Spronsen Tel. 0164-68 3310 Randstad Uitzendbureau houdt vanaf 4 februari op elke even week op dinsdag van 09.00-11.30 uur een inschrijfochtend bij het CWI in Sint-Maartensdijk (Havenweg 11, 4695 CN Sint-Maartensdijk) Op het eiland Tholen zoeken wij voor verschillende opdrachtgevers: - productiemedewerkers - magazijnmedewerkers - schoonmaakpersoneel - medewerkers administratief werk Op dit moment hebben wij met name veel werk voor MEAO-ers. Voor meer informatie: Randstad Uitzendbureau Bergen op Zoom Ellen Touw Tel. nr. 0164 - 21 43 56 ellen.touw@nl.randstad.com Jeroen Spierings Tel. nr. 0164 - 21 43 56 Jeroen.spierings@nl.randstad.com JMT JMT Evenementenservice B.v. is een verhuurbedrijf van luxe meubilair en topklasse tapijt c.q. tapijttegels voor o.a. vakbeurzen, congressen, dealermeetings, bedrijfspresentaties en open dagen. Wij zoeken, per direct, ter versterking van ons verkoopteam een: (20 uur per week) Werktijden zijn van 15.00 uur tot 19.00 uur; in de maanden januari tot en met mei en september tot en met november dient er ook door deze medewerk(st)er ver koopadministratie op zaterdag gewerkt te worden van 08.00 uur tot ongeveer 13.00 uur, éénmaal per 4 weken. De vacature: Het zelfstandig verzorgen van de verkoop en documentenbeheer m.b.t. het ver koopproces. Om deze functie goed te kunnen vervullen is een gedegen kennis van de klanten, verkoopdocumenten en computersysteem van essentieel belang. In de inwerkfase wordt er daarom veel aandacht besteed aan het onderhouden van klan tendossiers, archiveren, bedienen telefooncentrale en verzorgen van de correspon dentie. Na de inwerkfase zullen de werkzaamheden uitgebreid worden met: het onderhouden van telefonisch contact met klanten; controleren en verwerken van orders, bijbestellingen en mutaties; verzamelen van opdrachtinformatie en dit overdragen aan de betreffende afdelin gen. Uw profiel: U heeft een opleiding op MBO-niveau bij voorkeur MEAO richting administratief of commercieel.Talenkennis frans, duits en engels is een pré. U bent bekend met com puterprogramma's. U heeft goede contactuele vaardigheden en kunt dus ook op zakelijke wijze de contacten met derden onderhouden.Verder bent u jeer puncj eel met het invoeren van gegevens. Hectiek is inherent aan de branche; str^ stendig zijn is een noodzaak. Bereid zijn om in het seizi te werken is een vereiste. ;en uw solli- 'r attentie van Ilse Smits Het vervolg: Indien uw interesse gewekt is in deze vacaturfiftfcur da citatiebrief met CV naar JMT Evenementenservice B.V.^p (afd. personeelszaken), Postbus 45,4670 AA^intelöqrd. Voor eventuele vragen over de vacature kunt u ook telefonisch contact opnemen, tel. 0167 -52 39 25. OPEN DAG Edisonweg 4 Vlissingen: Toerisme Watermanagement Gezondheidszorg Vroedkunde Pabo Chemie Communicatie Economie Informatica Techniek Boulevard Bankert 156: Scheepvaartdag (Zeevaart en Logistiek) LI De dijkgraaf van het waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat een openbare vergadering van de algemene vergadering plaatsvindt op maandag 17 februari 2003 om 19.30 uur in de grote vergaderzaal van het hoofdkantoor te Goes. Op de agenda staan onder andere een aantal investeringsvoorstellen en een voorstel aangaande zoetwater Tholen. Voorafgaand aan de vergadering zijn er openbare bij eenkomsten van de functionele commissies. Bij deze vergaderingen heeft u de gelegenheid direct na opening van de vergadering uw mening over een punt op de agenda uiteen te zetten. Hieronder vindt u een over zicht van deze commissievergaderingen, die allemaal worden gehouden in het waterschapskantoor. Piet Heinstraat 77 te Goes. Waterbeheer: dinsdag 4 februari 2003, 17.00 uur. Algemeen Bestuurlijke Zaken: dinsdag 4 februari 2003, 19.30 uur. Waterkeringen en Wegen: woensdag 5 februari 2003, 19.30 uur. Middelen: woensdag 5 februari 2003, 17.00 uur. De vergaderbundel ligt vanaf maandag 3 februari 2003 ter inzage op het hoofdkantoor te Goes. Ook op de districtskantoren in Zierikzee en Grijpskerke en op het steunpunt Tholen kunt u, na telefonische afspraak, de stukken inzien. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat de volgende verkeersbesluiten zijn genomen: 1. Het bij de spoorwegovergangen bij Oostdijk en Krabbendijke zodanig regelen van de voorrang door de plaatsing van de verkeerstekens F5 en F6 van bijlage 1 van het RW 1990 dat: bij de spoorwegovergang 1e Vlietweg het verkeer in de noord-zuid richting voorrang heeft op het verkeer in de zuid-noord richting; bij de spoorwegovergang Lapdijk het verkeer in de noord-zuid richting voorrang heeft op het verkeer in de zuid-noord richting; bij de spoorwegovergang Schapendijk het verkeer in de zuid-noord richting voorrang heeft op het verkeer in de noord-zuid richting en bij de spoorwegovergang Rillandseweg het verkeer in de noord-zuid richting voorrang heeft op het verkeer in de zuid-noord richting, 2. Het invoeren van een adviessnelheid van 60 kilometer per uur op de Pekelingseweg, Grijpskerkseweg, Oostkapelseweg, Mariekerkseweg, Kaasboerweg en de Blauwpoortseweg te Walcheren tot 1 januari 2005, door de plaatsing van de verkeerstekens A4 (60 km) en A5 (60 km) van bijlage 1 van het RW 1990, met de onderborden 'glad wegdek'. Ter inzage De verkeersbesluiten en de bijbehorende stukken liggen vanaf 3 februari 2003 tot en met 16 maart 2003 ter inzage op het hoofdkantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes en na telefonische afspraak op de districtskantoren Walcheren/Noord- Beveland, Schouwen-Duiveland/Tholen en Zuid-Beveland en het steunpunt Tholen. Voor een mondelinge toelich ting op de stukken kunt u telefonisch een afspraak maken. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan iedere belanghebbende vanaf 3 februari 2003 tot en met 16 maart 2003 tegen deze besluiten bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet in ieder geval een datum en een motivering bevatten en gezonden wor den aan waterschap Zeeuwse Eilanden, postbus 114, 4460 AC Goes. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaarmaker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Zo'n verzoek moet gericht worden aan de president van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Van kracht De besluiten zijn van kracht vanaf 17 maart 2003, tenzij met toepassing van artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening en hierop positief is beschikt. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl lÉÜHÜtt

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 8