Smash '76 rekent op loodzware competitie Jeugdleden van The Clams organiseren onderling toernooi Darters Haestinge zien Barney winnen Broekhuis Jonge basketballers dromen van start competitie Van Aerde wil alles aan doen om in tweede klasse te blijven Aanschaf apparatuur voor ziekenhuis Lievensberg sm SÉ" Krap verlies voor Emergo Wielerronde in Oud-Vossemeer Koersballen Donderdag 16 januari 2003 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 „Het zal loodzwaar worden, maar we gaan ervoor." Ta feltennisser Christian van 't Hof heeft zin in de nieuwe competitie, die zaterdag 25 januari begint. Smash '76 de buteert daarin in de hoofdklasse en dus is behoud het uit gangspunt. „We gaan vrijuit spelen." Smash komt met tien teams uit in competitieverband, vier bij de senioren en zes bij de jeugd. Jeugdteam minder Emergo D wint ruim A-jeugd verdienstelijk bij Thol.Boys Winst dames op kunstgras Damesteam rond bij Thol. Boys Romeo van Aerde staat ook volgend seizoen aan het roer bij Tholense Boys. De trainer uit 's-Gravenpolder en het bestuur wilden, ondanks de benarde positie op de rang lijst, graag met elkaar verder. Voorzitter P. van der Vlies stak in zijn rede op de nieuwjaarsreceptie vorige week zaterdag al de loftrompet over Van Aerde. Na de zomer gaan de junioren van de eilandelijke bas ketbalvereniging The Clams hoogstwaarschijnlijk mee doen aan de competitie. In de leeftijdscategorie tussen de 12 en 18 jaar telt de vereniging ongeveer twintig leden, voldoende om de stap te durven wagen. In totaal heeft The Clams nu, in het derde seizoen na de oprichting, bij na 50 actieve leden. Het merendeel daarvan ontmoette elkaar zaterdag tijdens een onderling toernooi in de Ha- estinge. Secretaris/penningmeester Kees Tump ziet de toekomst van de club met vertrouwen tegemoet. „Het gaat de goede kant op." Speelervaring Winstpunt Bastianen AVC klopt koploper Concordia Tholen naar topconcours De Roparunteams die in 2001 Bergen op Zoom passeer den, hebben ziekenhuis Lievensberg 75.000 gulden ge schonken voor de aanschaf van apparatuur voor kanker patiënten. Daarnaast kwam er met steun van enkele Poortvlietse bedrijven apparatuur voor het moeder/kind project. Win een volledig verzorgde dagtocht voor twee personen naar Parijs! wMiriir.tifiiifiTa Tafeltennis Het vlaggenschip van de Sint-An- nalandse tafeltennisclub treedt in min of meer ongewijzigde samen stelling aan. Naast Christian van 't Hof en Anné van Dijke is Ad Ver- hage beschikbaar. Hij fungeert als vervanger van Gabriel Gunter, die ook het grootste deel van de vori ge competitie ontbrak wegens werk in het buitenland. Johan Snoep treedt op als reservespeler. Smash treft in zijn poule drie Bra bantse en twee Zeeuwse tegen standers: Vice Versa '51 (Ouden bosch), Arnemuiden 2, 't Zand 2 (Middelburg), TCS 2 (Steenber gen) en Hotak '68 2 (Hoogerhei- de). Van 't Hof denkt dat het Sint- Annalandse team zich het beste kan richten op Arnemuiden en TCS. Hotak is de eerste tegenstan der, Smash moet dan op bezoek in Hoogerheide. De terugkeer van Marco Saarloos, oud-speler van het eerste team, betekent een versterking voor Smash 2 dat dan ook een gooi wil doen naar de titel in de derde klas se. Adrie Aarnoudse is ermee ge stopt in dit team. Smash 3 komt uit in de vierde klasse, terwijl Smash 4 een stapje terug moest doen en in de zevende klasse staat. De competitie duurt tot 12 april. Door het stoppen van enkele spelers begint Smash met één jeugdteam minder dan in de najaarscompetitie. Het eerste jongensteam bestaat op nieuw uit Remco Vroegop, Arno Bruijnzeel en Harm Westdorp. Zij zullen in de landelijke C-klasse op nieuw een gooi doen naar de titel. Tegenstanders zijn Hotak, Papen- drecht, VDN/Salamanders 2 (Wate ringen), Vice Versa en Belcrum (Breda). De jongens beginnen de competitie in Wateringen. De meisjes wisten zich eind vorig jaar nipt veilig te spelen in de lande lijke B-klasse. Toch zijn de ambities groot, want er wordt zelfs regelma tig gesproken over titelkansen. Coach Ad van 't Hof moet dat reali seren met als speelsters Anky Vroegop, Leontien van Keulen, Es ther Bruijnzeel en Ellen Hage. Zij beginnen de competitie thuis tegen het onbekende Kracht Vriend uit Renkum. Andere tegenstanders zijn Never Despair (Den Bosch), Tanaka 2 (Etten-Leur) en Bergeijk. Bij de jeugd in de afdeling gaat de talentvolle Eric Bruijnzeel voor het eerst competitie spelen. De indeling van het vierde team is hier opmer kelijk, want dat treft liefst vier te genstanders uit Zeeuws-Vlaande- ren. In de uitwedstrijd klopte Emergo het Souburgse Fortis 5 nog ver rassend, maar op eigen terrein konden de Thoolse korfballers dat huzarenstukje niet herhalen. Ze verloren nipt met 9-11. Ook de tweede keus van de rood-zwarten leed een nederlaag: 7-10 tegen Good Luck 3. Hoewel Emergo een goede wed strijd speelde, kon het niet verhin deren dat Fortis na een flitsende start een 1-3 voorsprong nam. De Tholenaren kwamen terug in de wedstrijd en hielden tot de rust de schade beperkt tot 4-6. In de tweede helft verkleinde het team uit Sint- Maartensdijk de achterstand tot drie keer toe tot één doelpunt, maar steeds weer wisten de Souburgers uit te lopen. De bezoekers wonnen met 9-11, waarbij voor de thuisclub Jaco van Dis (3x), Jaco van Heems kerk (3x), Marco v.d. Hoek en Mar- chel de Frel scoorden. Tegen Good Luck 3 liet Emergo 2 zich in het begin van de wedstrijd verrassen. De ploeg uit Middelhamis zette de Tho lenaren op een 2-6 achterstand, maar bij de rust waren ze goed teruggekomen (6- 7). In de tweede helft hadden beide teams moeite met scoren. Opnieuw had Emergo geen geluk en het verloor met 7- 10. De doelpunten kwamen van Jaco Rip (3x), Marian Bazen, Irene Farla, Walter Geuze en Arie Jansen. De 4-6 nederlaag tegen Oranje Wit was een tegenvaller voor de B-jeugd, want de uitwedstrijd werd met dubbele cijfers gewonnen. Maar Emergo speelde niet goed, er werd slecht naar elkaar gekeken en daardoor kon het team uit Dordrecht bijblijven. Na de rust ging het tot 3-3 ge lijk op, maar vervolgens bleek Oranje Wit erg trefzeker en liep naar 4-6 uit. Harmen van Heemskerk (3x) en Mariska Hage scoorden de Thoolse treffers. Emergo D was veel te sterk voor Ondo en won met 6-0. Al in de eerste helft kwamen er volop kansen, maar doelpun ten bleven lang uit. Uiteindelijk openden de Tholenaren kort voor de rust de score. Na de hervatting liet Emergo geen spaan heel van de tegenstander. Het team ver dedigde goed en viel bij vlagen prima aan, met uitstekende passes. Dat leverde nog eens vijf treffers op. Chantal Bent- velsen, Mireille Dorst, Pascal Farla, Car- olien Koopman, Jeffrey Pals en Anoeska Postma scoorden voor Emergo. Ondanks een goede wedstrijd kwam het eerste welpenteam tegen ELKV op ach terstand. Tevergeefs probeerden de Tho lenaren uit alle macht om die stand ge lijk te trekken. Ze verloren met 0-1De strafworpen waren met 19-14 wél voor Emergo. Het tweede welpenteam speel de een moeilijke wedstrijd en verloor met 0-4 van DSO. Door veel onnodig balverlies aan Thoolse kant konden de bezoekers in de eerste helft een 0-2 voorsprong nemen. Na de hervatting kon het team uit Sint-Maartensdijk het ni veau niet opkrikken, maar DSO vond nog twee keer de korf. Ook de strafwor pen verloor Emergo, met 13-25. Programma 18 januari: Luctor-Emer- go 12.50 u., Springfield 3-Emergo 2 16.30 u.; PKC/Café Bar-Emergo B 13.20 u., Scheldevogels-Emergo W2 9 u. Oefenvoetbal Tholense Boys heeft een oefenpartij te gen Apollo '69 gewonnen met 3-0. De geel-zwarten misten liefst acht basisspe lers, waardoor de complete aanvalslinie van de A-junioren de kans kreeg haar kunnen aan de trainer te tonen. Men deed dat niet onverdienstelijk. Het ni veau was overigens van een bijzonder laag gehalte, waarbij Tholen de betere was en veel kansen creëerde. Said Oum- hamed, Hichan Benhammou en Erwin de Nijs konden in kansrijke positie ech ter het net niet vinden. Aan de andere kant hielp doelman Marius Bal (voor wie later A-junior Ibrahim el Jilali nog inviel) twee kansen voor de ploeg uit 's- Gravenpolder om zeep. Halverwege de eerste helft kwam Mourad Tihani van rechts naar binnen en opende met links de score. Nog voor de rust maakte Said Oumhamed 2-0 uit een pass van Hichan Benhammou. In de tweede helft was er weinig te beleven, uitgezonderd een vrije trap van Erwin de Nijs op de krui sing van het doel. Daarna passeerde Benhammou twee tegenstanders op de achterlijn en liet Mourad 3-0 scoren. Het tweede en het derde elftal speelden een onderlinge wedstrijd, die door de derde keus met 3-13 werd gewonnen. Smerdiek dames speelde bij Wieldrecht op kunstgras en won met 1-2. De Tho lenaren speelden de bal goed rond, ze combineerden beter dan de thuisploeg en ze kregen kansen. Ramona van Tig- gele opende de score. Technisch was Wieldrecht beter, maar men kreeg de bal niet in het doel. Bij Smerdiek was Angelique Hage een paar keer dicht bij een doelpunt, terwijl Annique ten Voor den en Josca Jansen eveneens misten. Simone Scherpenisse moest met een ernstige knieblessure verstek laten gaan. Na de rust was het spelbeeld het zelfde. Smerdiek probeerde te doelpun ten, maar het zat niet mee. Totdat Ra mona van Tiggele met de bal aan de voeten goed indraaide en hard inschoot: 0-2. Met een schot kwam Wieldrecht terug tot 1-2, maar andere kansen lever den niets op. Bij Smerdiek speelde laat ste vrouw Silvia Nell een goede partij. Vlak voor het einde knalde Angelique Hage de bal net over het doel, zodat er in de stand geen verandering meer kwam. - Voetbal programma Zaterdag 18 januari uur Thol.Boys-Arendskerke(Nefs) 15.00 Dinteloord-Noad(Dalebout) 14.30 Pelikaan-WHS(Pekaar) 14.30 SPS-Borsele(Stokx) 14.30 Stavenisse-SKNWK(vKan) 14.30 DVO-Smerdiek(vDonge) 15.00 WHS 2-GPC 2(Houdé) 14.30 Apollo 2-Thol.Boys 2(Bom) 14.30 Noad 2-VVGZ 3(vSchilt) 15.00 Yerseke 3-Smerdiek 2(dVrieze) 14.30 Thol.Boys 3-Wemeldinge 4 14.30 SPS 2-Rillandia 3 14.00 Seolto 4-Thol.Boys 4 12.30 Smerdiek 3-Vrederust 2 14.30 Chrislandia 2-Stavenisse 2(Hillebrand) 14.30 Noad 3-DVO 3 13.30 Krabbendijke 4-Smerdiek 4 14.30 WHS 3-Thol.Boys 5 13.30 Kloetinge 5-Noad 4 15.00 Dinteloord 5-WHS 4 14.30 Smerdiek da.-Nieuwdorp(dGraaf) 14.30 Zondag 19 januari uur Vosmeer-Lepelstr.Boys(Lambregts) 14.30 Moerstraten 2-Vosmeer 2 10.00 Vosmeer 3-NSV 5 10.00 Het is Tholense Boys gelukt een da meselftal op de been te krijgen. Zo'n 25 dames meldden zich aan om bij de club te gaan voetballen. Dat gebeurt het komende halfjaar nog niet in competitieverband, maar wél is het de bedoeling om minstens één keer per maand een oefenwed strijd te spelen. André Prince en Jas per van den Donker gaan de trainin gen van de groep verzorgen, de eerste is maandag 27 januari om acht uur. Jeannette van Duivendijk wordt leidster van het elftal en Wil liam Hage gaat als grensrechter fun geren. Enkele dagen later kwamen beide klasse is, zien we dan wel weer." Joost Cornelisse, Leonard Walpot en Bram Westerweel (v.l.n.r.) vinden speelervaringen en gezelligheid belangrijk op een toernooi. Het begon allemaal met een handje vol enthousiaste basketballers die wekelijks een potje speelden in de oude gymzaal aan de Zoekweg in Tholen. Tump en de huidige voorzit ter Paul Uyting horen bij de leden van het eerste uur. Ook Sjef Boga- erts uit Poortvliet, tegenwoordig trainer en wedstrijdsecretaris, kwam al snel in beeld. Dankzij mond-op- mond reclame en een mini-tournee langs sportzalen in de gemeente groeide het aantal leden. Een strak beleid doet volgens Tump de rest. „We hanteren strakke regels waar iedereen zich aan te houden heeft. Blijkbaar spreekt dat aan bij de jeugd en hun ouders. Als je die re gels handhaaft, kun je al snel een leuk potje spelen." The Clams telt een tiental senior-le den, een groep waarbij het accent uitsluitend op het recreatieve aspect ligt. Conditietraining, het onder de knie krijgen van de basisregels in het basketbal en gezelligheid staan voorop. Een tiental mini's neemt re gelmatig deel aan een toernooien- cyclus in Zeeland. Op zo'n middag worden een zestal wedstrijdjes ge speeld en bouwen de jonge speler tjes ervaring op. Zowel de ouderen als de allerjongsten trainen nog al tijd in de gymzaal aan de Zoekweg. Met de junioren wordt vanwege de groepsomvang getraind in Meul- vliet. Ook zijn er al verscheidene oe fenwedstrijden gehouden, aldus Tump. „We spelen dan tegen clubs die al in de competitie uitkomen. Het zijn graadmeters om te zien waar die jongens staan. Vaak gaat het een helft lang goed. In het twee de deel wordt dan meestal de partij verloren. Een kwestie van conditie en mentale kracht. Ze hebben nog teveel respect voor de tegenstanders. Toch gaat het niveau geleidelijk om hoog. Dat moet ook, want als ze straks in de competitie wekelijks worden weggeveegd is de lol er gauw af. Als vereniging zijn we dan ook hard op zoek naar kader dat de trainingen kan begeleiden." Omdat The Clams een club voor het hele eiland wil zijn, worden de oe fenpartijen afwisselend gespeeld in Tholen, Sint Maartensdijk en Sint Annaland. Zowel Meulvliet, Haes- tinge als de Wellevaete hebben te genwoordig een wedstrijdveld dat aan de eisen voldoet. Ook de club kleuren zijn vastgesteld: blauw/wit. Zelfwerkzaamheid van de leden staat bij de club hoog in het vaandel. Het onderlinge toernooi werd zater dag georganiseerd door de Tholena ren Leonard Walpot, Bram Wester weel en Joost Cornelisse, drie van de junioren van de vereniging. Het toernooi past volgens het trio perfect in de voorbereiding op de competi tie. „We moeten vooral veel speeler varing opdoen. Daarnaast is de ge zelligheid op zo'n dag belangrijk. Je kunt weer eens onderling bijpraten. Van het bestuur hebben we een bud get gekregen om het toernooi te or ganiseren en prijsjes te kopen. Ook hebben we zelf de teams ingedeeld. Wat ons betreft mag de competitie beginnen. We hebben zelf een voor keur voor de Zeeuwse competitie. Daar is het niveau net iets lager dan in West-Brabant en kunnen we wat makkelijker instappen. We denken dat we er klaar voor zijn." Op 15 maart staat de wielerronde van Oud-Vossemeer op het pro gramma. Het betekent de start van het Zeeuwse wielerseizoen en tevens de enige wielerwedstrijd op Tho len, net als vorig jaar. Drie categorieën kunnen in Vosse- meer starten: elite/neo's, amateurs A en dames. Paardensport Eefke Bastianen van de Een- drachtruiters kwam het afgelopen weekeinde in actie bij een dres- suurwedstrijd in Oude Tonge. Met haar paard Beaujolais haalde ze in de Ml-klasse een derde en een tweede prijs en nam ook nog een winstpunt mee naar huis. De eerste proef van de combinatie werd met 153 punten beloond, de tweede met 157 punten. Volleybal Het damesteam van AVC '87 heeft maandag koploper Traai It uit Ter- heijden verslagen met 3-1. De Tho lenaren waren gedreven, want ze wilden punten pakken in de strijd te gen de degradatie. Traai It stond met 33 punten uit tien wedstrijden fier bovenaan. AVC begon de eerste set met veel overtuiging en hoewel de verschillen klein bleven, werkten ze naar de winst toe (25-17). Ook in de tweede set werd er aan Thoolse kant hard gewerkt, waarbij goed partij werd gegeven. Dat resulteerde even eens in winst (25-20). Voor de derde set werd er bij AVC gewisseld en dat zorgde voor een wat rommelig be gin. Traai It kreeg de gelegenheid om beter in de wedstrijd te komen, maar AVC stond die psychologische oppepper niet toe. Opnieuw trok men de set naar zich toe (25-20). Ti- tia Geuze speelde aanvallend sterk en sloeg door een sterk blok nogal eens een aanval van de Brabanders af. Bij een 3-0 stand verliep de vier de set vervolgens moeizaam, zodat Traai It de winst kon pakken (21-25) en daarmee ook nog een punt. In Haestinge wordt op officiële wedstrijdbanen gedart tijdens het rankingtoernooi voor de jeugd. Links houdt Gert-Jan Snip de score bij. Twee dagen is er darts gespeeld in Haestinge in Sint-Maartens dijk. Deze sport heeft de laatste jaren flink aan populariteit ge wonnen dankzij de prestaties van Raymond van Barneveld. De Hagenaar - bekend als Barney - won zondag in Engeland voor de derde keer de Embassy, het offi cieuze wereldkampioenschap. De flnalepartij was in Haestinge te volgen op een groot scherm. In het gemeenschapscentrum orga niseerde dartclub Haestinge een open nieuwjaarstoernooi. Met 74 deelnemers was de club bijzon der tevreden en een herhaling zit er dan ook in. Winnaar werd Hessel uit Scherpenisse, vóór Rafi Rahman en Stephan Maas. In de verliezersronde werd Vin cent Baartmans eerste, gevolgd door jeugdspeler Ruud Schot en Bas Louwerent. Wim Stoelbin- der uit Tholen ging naar huis met de beker voor de hoogste uitworp. Zaterdag speelde de jeugd het maandelijkse rankingtoernooi en ook hier was de opkomst, met 26 deelnemers, naar tevreden heid. Kees v.d. Klooster uit Tho len deed voor het eerst mee en won ook meteen, terwijl hij te vens de beker in de wacht sleepte voor de hoogste uitworp. Tweede werd Niek de Winter uit Oud- Vossemeer, derde Ruud Schot. Ook hier was er een verliezers- ronde en voor de tweede keer toonde Leon Kats uit Dinteloord zich daarin de sterkste. Dennis van Houdt werd tweede en Mi- key van Tol derde. partijen tot een akkoord. Van Aerde is blij dat de samenwerking wordt voortgezet. „Weggaan bij een ploeg die onderaan staat, zou mij persoon lijk geen lekker gevoel geven." De stand op de ranglijst was nauwe lijks onderwerp van gesprek tijdens de onderhandelingen, aldus Van Aerde. „Bij Tholense Boys wisten ze dat dit een keer zou gaan gebeu ren. De verjonging was noodzake lijk en daar kan bij horen datje even een stapje terug moet doen. We heb ben noodgedwongen wat jonge gas ten moeten inpassen, die daar mis schien nog niet aan toe zijn. Als trainer vind ik dit een uitdaging. Ik wil bij Tholense Boys iets proberen neer te zetten. Ik ben er ook van overtuigd dat we met deze jongens, aangevuld met de talenten die er in de A-jeugd rondlopen, over twee of drie jaar best een leuk team hebben. En of dat in de tweede of derde Het bestuur van Tholense Boys liet in december al weten dat het graag met hem verder wilde gaan, zegt Van Aerde. „De onderhandelingen gingen ook helemaal niet over mij, maar meer over dingetjes die ik rond de selectie verbeterd wilde zien. De accommodatie is goed, het trainingsveld is verbeterd, daar ligt het allemaal niet aan. De uitstraling van het eerste elftal kan wel beter, vind ik. Het moet voor jongens uit de A of de B-jeugd straks leuk zijn om in het eerste te spelen. Als je niet betaald, zoals Tholense Boys, dan moet je het op een andere ma nier aantrekkelijk maken. Door sa men leuke dingen te doen buiten de wedstrijden om, door een eenheid van tenue op de trainingen, dat soort zaken. Daarover hebben we gespro ken en al mijn eisen zijn ingewil ligd. Nu gaan we er alles aan doen om in de tweede klasse te blijven.' Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van Tholen stad: 1. mevr. Y. Verkamman en N. Moerkerken, én D. Schellinger met wisselende partner 25 p; 3. W. Scherpenisse en R. v.d. Houten 23 p; 4. J. Geuze en mevr. R. Burrows 22 p; 5. H. Bal en mevr. F. Schellinger 17 p; 6. mevr. C. Praat en mevr. A. Scherpenis se 9 p. Sint-Maartensdijk: 1. mevr. W. Lutt 34,p; 2. mevr. T. Goode 27 p; 3. A. Leemreijze 22 p; 4. mevr. L. v.d. Kloos ter 21 p; 5. mevr. C. van Mierlo 19 p; 6. C. van Gorsel 17 p; 7. mevr. A. Poot 15 p; 8. mevr. L. Verschoor 13 p; 9. mevr. J. Nijstad 5 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. L. van Poortvliet 30 p; 2. W. Lindhout 24 p; 3. mevr. N. Minheere en mevr. D. van Dij ke 19 p; 5. mevr. C. van Mierlo 18 p; 6. mevr. T. Ravensteijn 14 p; 7. mevr. C. Scheenhart 13 p; 8. A. van Dijk 5 p. Concordia uit Tholen is uitgenodigd voor het topconcours van de kon. Ned. federatie van muziekgezel schappen (KNFM), op 24 mei in Arnhem. De Thoolse harmonie dankt de invitatie aan het resultaat op een concurs in Terneuzen afgelo pen november. Daar promoveerde Concordia met 85,42 punten uit de eerste afdeling naar de afdeling uit muntendheid. En dat puntentotaal was landelijk vorig jaar het hoogste in die afdeling. Voor Concordia is het de eerste keer in het 119-jarig bestaan dat ze naar een topconcours mag. Het is dus iets wat niet zo vaak voorkomt (Oud-Vossemeer's Muziekvereni ging viel die eer twaalf jaar geleden te beurt). Op het concours neemt Concordia het in de basisklasse sec tie harmonie op tegen de kon. En- schedese Leo harmonie en het Dam ster stedelijk harmonieorkest uit Appingedam die de beste resultaten boekten in de derde en de tweede afdeling. Na het inspeelwerk zal Concordia zich in de concertzaal Musis Sacrum te Arnhem presente ren met een concourswerk, wat ver volgens door een jury wordt beoor deeld. Daarmee kan de prijs basisklassekampioen KNFM sectie harmonie behaald worden, de hoog ste eer die voor een vereniging in deze klasse is weggelegd. De uitno diging is dan ook een hoogtepunt voor Concordia, dat zich zo goed mogelijk zal presenteren in de Gel derse hoofdstad. Moeders die op de vierde verdieping van het ziekenhuis verblijven, kunnen daardoor hun te vroeg geboren of zie ke baby's op de derde verdieping via een camera blijven zien. Lievensberg heeft vijf camera's kunnen kopen dankzij bijdragen van Bouman-Potter en Budelpack uit Poortvliet en de Ro- taryclub Bergen op Zoom. Voor het moeder/kindproject was 25.000 gul den beschikbaar. De Roparunteams hebben gezorgd dat er voorlichtingsapparatuur voor kankerpatiënten kon komen. In het Moller-Roparunteam, dat financieel werd ondersteund door Budelpack, liep o.a. Jan Oudesluijs uit Sint-Maar tensdijk mee. De Bergse wethouder Van de Wegen onthulde bij de officië le overhandiging van de gift een pla quette op de breedbeeldtelevisie met video en dvd-speler. In de voorlich tingsruimte voor kankerpatiënten staat verder een computer, laptop en printer. De apparatuur kan in mobiele kasten worden opgeborgen. Van het geld werden ook twee luxe therapie- stoelen op de verpleegafdelingen voor kankerpatiënten gekocht, twee ijs- klontenmachines en dertien ijsschra- pers (voor iedere verpleegafdeling één). De stichting Vrienden van zie kenhuis Lievensberg nam de schen king formeel in ontvangst. In deze stichting zit op dit moment niemand meer uit de gemeente Tholen. Voor heen maakte burgemeester H.A. van der Munnik er deel van uit, die eerder lid was van de raad van toezicht van Lievensberg. Voor meer informatie; Grote Kerkstraat 5-13, 4651 BA Steenbergen, telefoon (0167) 56 33 85 Advertentie I.M. s»ae» V*** Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2003 | | pagina 15