Sleetje rijden op de Pluimpot Plaatselijk nieuws Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 19 december 2002J Klap in gelaat voor kapotte uitlaat Ruit ingegooid Auto flitst met 168 kilometer langs controle Verspuy stopt als penningmeester Inbraak in auto Schot wint klaverjassen Woning mag groter Geen misdrijf, maar val Jonge muzikanten debuteren bij kerstconcert Kerkkoor zingt voor bejaarden Burgers maakt 12 caramboles Aanrijding Kerstbingo Bouwproject Avondwinkelactie Nieuw bestuur ijsclub Nieuwjaarsbal 52 euro boete voor vuurwerk Kerstklaverjassen bij Smerdiek Boutwedstrijd Van Ham beste klaverjasser Weinig vis Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vleesmals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Hert tegen auto VERF NODIG? Aanrijding door alcohol Dag en nacht tanken met korting.... Auto- en Taxibedrijf De Jonge V.O.F. Bouw van woning Ruit ingegooid IJspret leerlingen De Luyster Open volleybaltoernooi Zestig jaar getrouwd 'Toekomst Tholen leeft hier niet' Daan van Doorn doet grote overname Tholen Bij industrieterrein Welgelegen, nabij de rotonde op de Vossemeersedijk, werd vrijdagmiddag omstreeks drie uur een 20-jarige automobilist uit Roosendaal mishandeld, nadat hij door middel van lichtsignalen wilde aangeven dat bij de voor hem rijdende auto de uitlaat kapot was. De onbe kende bestuurder was hier niet van ge diend en gaf hem een klap in het ge zicht. De man uit Roosendaal deed bij de politie aangifte van mishandeling. De politie wil in contact komen met getuigen van dit voorval. Zij kunnen bellen naar 0900-8844. In de nacht van zaterdag op zondag is er een ruit gesneuveld in de winkel van slijterij Stad Tholen aan de Boter markt. Volgens de politie was er alleen sprake van vernieling en is er niemand binnen geweest. Op de Oesterdam werd woensdag morgen rond zeven uur bij een snel heidscontrole een auto geflitst die 168 kilometer per uur reed. De snelheids maniak kan binnenkort een forse be keuring in de brievenbus verwachten. Op de Oesterdam geldt een maxi mumsnelheid van 100 kilometer per uur. René Verspuy is gestopt als penning meester van tennisvereniging Eegedi- ma. Op de ledenvergadering werd in zijn vacature Vivian van Kaam als nieuw bestuurslid gekozen. Voorzitter Henny Polderman vroeg op de verga dering aandacht voor de vernielingen die met regelmaat op het tennispark plaatsvinden. Onlangs werd er weer een windscherm kapot gemaakt. Het bestuur wil het probleem bij het ge meentebestuur aankaarten en vragen of er een hek om het gehele complex geplaatst kan worden. Het bestuur concludeerde dat er steeds meer dag pasjes worden verkocht. De indruk be staat dat het 'zwart tennissen' steeds meer afneemt. In het nieuwe tennissei- zoen wil het bestuur weer avonden or ganiseren voor nieuwe leden. Miijam Kaan wil voor zowel de jeugd als vol wassenen tennislessen gaan verzor gen, zodat nieuwe leden snel de basis vaardigheden kunnen leren. Ondanks een toename van de vaste kosten wil men de contributie ongewijzigd laten. Het bestuur deed daarbij wel een op roep aan de leden om zich vrijwillig in te zetten voor werkzaamheden aan het park en de kantinedienst. Tennisver eniging Eegedima hoopt in 2003 te vens een nieuwe website te hebben. Het eerste evenement na de jaarwisse ling is het mixtoernooi dat op zondag 5 januari wordt gehouden. Een personenauto die geparkeerd stond in de Wattstraat is in de nacht van woesndag op donderdag openge broken. Een deel van het dashboard werd uit de wagen gehaald. Het scha debedrag bedraagt meer dan duizend euro. De uitslag van de laatstgehouden clubavond van klavetjasvereniging Stad Tholen is: 1Stoffel Schot 5366; 2. Antoinette Bakker 5060 p; 3. Frans Bahnerth 5048; 4. Edward Tazelaar 5020; 5. Peter Luten 4958 punten. De provincie heeft geen planologische, bezwaren tegen het plan van J. Sinke om een woning in de Kruittorenstraat te vergroten. Oud- Vosserneer De politie stelde zaterdagmorgen een forensisch technisch onderzoek in, na dat de 89-jarige mevr. Van Dijke in haar woning gevonden was met een hoofdletsel en veel bloedverlies. Om streeks kwart voor negen werd de be jaarde vrouw in haar woning aan On der de Molen door familie gevonden. Direct werd de politie gealarmeerd, omdat men dacht dat de vrouw slacht offer was geworden van een misdrijf. Uit het onderzoek bleek dat de vrouw in haar woning gevallen was. Per am- 'bulance werd de vrouw overgebracht naar het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom. Daar werd ze nog door een politiearts onderzocht, maar ook deze sloot een misdrijf uit. Muziekvereniging OVM organiseerde zaterdagavond haar jaarlijkse kerst concert in de Vossenkuil. Aan deze muzikale avond werd medewerking verleend door het koor 'Die Vaertsin- gers' uit Steenbergen. Met muzikaal leider Ghandi Bilwaya achter de piano en dirigent Jan Krijnen voor het koor zongen zij onder andere Anyway a Manger, Son of Mary, De herdertjes lagen bij nachte en Silver Bells. Onder leiding van Annelies van Poortvliet beeldden enkele jeugdleden vervol gens het kerstverhaal uit. Hiervoor trokken de jonge muzikanten verschil lende kleren aan en bespeelden diver se instrumenten. Daarna trad OVM op onder leiding van dirigent René Hend- rickx. Zij brachten voor de pauze Cri- mond, Christmas suite, Ding dong merrily on high en Every Vally. Na de pauze vervolgenden zij hun optreden met Eine kleine Weihnachtsmusic. Daarna werd het nummer The little drummer boy ten gehore gebracht, waarbij Stephan Steijns de kleine drummer was. Samen met Paco Hom mel maakte hij zijn debuut in het or kest van OVM. Vervolgens speelde OVM de nummers Do they know it's Christmas en Rudolph the rednose reindeer. De jeugdleden vervolgden hun eerder optreden, droegen gedichtjes voor en speelden enkele kerstliedjes op de blokfluit. Ook Die Vaertsingers kwa men nog een keer actie en oogstten waardering met de nummers O little town of Bethlehem, Panis Angelicus, Hark the Harald Angels sing en Jingle Bells. Na het zingen van Stille nacht besloten ze hun optreden toepasselijk met We wish you a merry Christmas. Alle medewerkers van dit kerstconcert kwamen vervolgens naar voren om gezamenlijk het nummer A Swinkling Christmas te laten horen. Het kerkkoor van de hervormde ge meente onder leiding van diligente Marjan van Dijke heeft een Maartens- hof te Sint-Maartensdijk medewer king verleend aan een zangavond. De liederen werden op het keyboard be geleid door Rien van Dijke. Naast koorzang was er ook samenzang. Ook de voordracht van enkele gedichten door koorleden zorgde voor afwisse ling in het programma. Voor de pauze werden er vooral algemene geestelijke liederen gezongen, maar bij het twee de deel van de avond klonken de be kende kerstklanken. Het kerstverhaal werd in het Zeeuws voorgelezen. Het koor sloot het optreden af met drie ei gen kerstnummers. De luisteraars wer den verrast met een kaars met daarop een kerstgroet. Het Kerkkoor zingt op Eerste Kerstdag liederen tijdens de kerkdienst die 's morgens wordt ge houden. In de clubcompetitie van biljartvereni ging De Treffers behaalde C. Burgers een serie van 12 caramboles. K. Hom mel behaalde met 2,76 het hoogste ge middelde. De kortste partij werd ge speeld door J. Etiënne en H. Hommel, die slechts 24 beurten nodig hadden. De uitslagen zijn: H. Hommel-J. Etiënne 10-10; 2. C. Burgers-J. van Daalen 10-6,61; P. de Leeuw-A. Hom mel 10-7,75; A. van Daalen-N. Rooij- akkers 9,18-10; J. Hommel-K. Hom mel 7,28-10; D. van Driel-L. van Wezel 7,23-10. Op de Oude Zeedijk kwamen zater dagmiddag omstreeks twee uur twee auto's met elkaar in botsing. Een 19- jarige automobilist uit het dorp, die uit de richting van Oud-Vosserneer kwam, verklaarde tegenover de politie dat hij de controle over zijn stuur verl oor doordat het wegdek glad zou zijn. Hierdoor kwam hij gedeeltelijk op de linkerweghelft terecht waar hij in bot sing kwam met een tegemoetkomende auto, die eveneens bestuurd werd door een 19-jarige inwoner. Een even oude passagier werd met hoofdpijn voor onderzoek overgebracht naar zieken huis Lievensberg te Bergen op Zoom. Voetbalvereniging WHS organiseert zaterdagavond vanaf zes uur weer een kerstbingo in de kantine. Er worden vijf ronden gespeeld, waarbij er mooie prijzen te winnen zijn. In de pauze zorgt de activiteitencommissie voor een versnapering. D.V. maandag 23 december wordt er voor de zending oud papier opgehaald. Voortaan is J.A. Eg- gebeen hiervoor de contactpersoon, tel. 653704. Advertentie I.M. Bouwbedrijf Weggemans en Lindhout projectontwikkeling mogen aan de Dorpsweg in De Heen vier huizen bouwen. Hierover hebben ze overeen stemming bereikt met b. en w. van de gemeente Steenbergen. De raad neemt vanavond een besluit over het bouw en woonrijp maken van het perceel, waarvoor 199.051 euro nodig is. De gemeente ontvangt van de twee be drijven 14.850 euro als vergoeding voor bovenwijkse voorzieningen, na- tuurfonds, begeleidingskosten en ei gen uren. Dit bedrag wordt nog ver hoogd met de afkoop van planschade. Middenstandsvereniging Activa houdt maandagavond nog onverwacht een winkelactie. Tussen zes en elf uur 's avonds is er een extra koopavond met als thema 'moonlight shopping', win- V kelen bij maanlicht. Wie in drie ver schillende winkels wat koopt, kan gra tis een fles glühwein afhalen in een koek-en-zopietent op het Havenplein. Daar vindt om elf uur ook de trekking van de kerstactie plaats. IJsclub Eendracht Bindt wil met een nieuw «bestuur de vereniging weer nieuw leven inblazen. De bestuursle den haakten de achterliggende jaren af, zodat nu alleen voorzitter Huib de Vos nog actief is voor de ijsclub. Na een oproep van de voorzitter hebben Joke v.d. Pol, Leen Poot, Jenny en Cees van den Berg, Mark Beeke en Chris Huijser zich bereid getoond om in het bestuur te komen. Op woensdag 29 januari kunnen de leden op de alge mene vergadering het bestuur defini tief kiezen. Inmiddels zullen de kandi daat-bestuursleden al wel voor de ijsclub taken uitvoeren. Joke van der Pol wordt secretaris en Leen Poot wordt penningmeester. De overige le den verrichten werkzaamheden voor de ijsbaan, de baanverlichting en de andere voorzieningen. Tot aan de le denvergadering kunnen ook andere geïnteresseerden voor een bestuurs functie zich aanmelden bij voorzitter Huib de Vos. Stichting Actief Stavenisse organiseert zaterdagavond 4 januari vanaf half ne gen een nieuwjaarsbal in dorpshuis De Stove. Sint-Maartensdijk Een 19-jarige inwoner kreeg in de nacht van zaterdag op zondag een boete van 52 euro wegens het afsteken van vuurwerk. Rond kwart over twaalf betrapte de politie hem, toen hij op de Kaaistraat vuurwerk gooide. Voetbalvereniging Smerdiek organi seert maandagavond haar jaarlijkse kerstklaveijastoernooi in de kantine. De deelnemers kunnen wild- en vlees- prijzen winnen. De aanvang is om acht uur. Een half uur voor het begin van de wedstrijd kan men zich voor dit toernooi inschrijven. Hengelsportvereniging De Ooster- scheldevissers organiseert zaterdag van twee tot vier uur haar jaarlijkse boutwedstrijd. De wedstrijd wordt ge houden aan de Scheldsedijk te Stave nisse. Iedere deelnemer ontvangt een prijs en er mag met vrij aas gevist worden. Uitslag clubavond klavetjasvereni ging De Pendelaars: 1. G. van Ham 5739 punten; 2. P. van Iwaarden 5154 p; 3. J. van Splunter 4806 p; 4. P. van Bloppoel 4695 p: 5. A. Arts 4536 p; 6. R. van Putten 4407 p; 7. J. van Zetten 4335 p; 8. L. Kampman 4302 p; 9. M. v.d. Berg 4148 p; 10. H. Christiaan 3836 p. Scherpenisse De 34 deelnemers aan de boutwed strijd van hengelsportvereniging De Zeebaars vingen aan de Moggershill- polder slechts 4290 gram vis. De uit- Donderdag, vrijdag en zaterdag ■Maandag, dinsdag en woensdag Magere runderlappen 1 kg. 7,70 Sucadelappen 1 kg 7,70 Soeppakket 3,10 Malse biefstuk 250 gr. Magere varkens- of runderrollade Kalkoen - gourmet - fondue - salades bestel tijdig uw kerstbestelling dinsdag 16.00 uur gesloten Achterham 100 gram 1,25 Varkensrollade 100 gram 1,- Boterhamworst 150 gram 1,- Gekookte worst 200 gram 1,20 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. slag is: lK.J. de Graaf 1175 gram; 2. H. Dijke 770 gr; 3. C. v.d. Werff 671 gr; 4. P. Scholten 645 gr; 5. K. de Graaf 350 gr; 6.1. Hengstmengel 340 gr; 7. J. van Tiggele 340 gram. Poortvliet Op de Bram Groenewegeweg is een inwoner van Sint-Annaland vorige week danig geschrokken. Terwijl hij kwam aanrijden sprong er plots een hert voor zijn auto. Een botsing was onvermijdelijk en de auto liep daarbij voor zo'n 300 euro schade op. Voor de bestuurder van de schrik was beko men, was iemand anders er al met het hert vandoor. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwjjl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 mm Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Op de Markt is zaterdagvond om 23.50 uur een 18-jarige automobilist uit Scherpenisse tegen een geparkeer de bedrijfsauto gereden. Daar zijn adem naar alcohol rook, werd er door de politie een blaastest afgenomen. De man bleek inderdaad onder invloed van alcohol te zijn en kreeg een rijver bod van twee uur en een proces-ver baal. Beide voertuigen liepen door de aanrijding schade op. Bankpas/giropas Multi tankcard Travel card Gulf creditcard Stoofstraat 52, Poortvliet Tel. 0166-612435 Advertentie I.M. Sint-Philipsland De provincie heeft geen planologische bezwaren tegen het bouwen van een woning met garage aan de Henriëttt- dijk. Hoewel J.R. Koldijk wil bouwen op grond met de bestemming 'agrari sche doeleinden', vindt Middelburg de aangepaste bouwtekening en de bij de aanvraag gevoegde ruimtelijke onder bouwing voldoende om vrijstelling te verlenen. Vrijdagochtend rond vier uur is een ruit van 81 cm bij 1,36 m van drogis terij Jansen aan de Schoolstraat inge gooid. Een buurman die daarvan wak ker werd, verjaagde de drie mensen die hij zag. Hun auto hadden ze aan de andere kant van het tunneltje door de Oostdijk geparkeerd, zodat niemand het nummerbord heeft kunnen note ren. Binnen was er alleen glasschade. „Ik denk dat mijn openingstijden te krap zijn", zo reageert drogist Jansen laconiek op de poging tot inbraak. Donderdagmorgen was de politie al gewaarschuwd toen twee mannen zich verdacht bij de pinautomaat ophiel den. Met de kapotte ruit van vrijdag is er echter geen enkel verband. Ondanks de dooi organiseerde de openbare basisschool De Luyster vrij dag nog wedstrijden op ijsbaan De Tramput. Onder belangstelling van de ouders kwamen de leerlingen in actie. De uitslag is: groep 3/4: 1. Marijn Neele, 2. Carlo de Kok en 3. Vera Ti- chem; groep 5/6 1Mariëlle de Jonge, 2. Caro Neele, 3. Sandra Verwijs; groep 7/8 1. Renate Hagenaars, 2. Dennis Moerland; 3. Aaron Schouten. Na afloop kregen de deelnemers war me chocolademelk aangeboden. Volleybalvereniging DKV '95 organi seert in De Wimpel op vrijdag 27 de cember weer een open volleybaltoer nooi. Bedrijven, verenigingen, straten en dergelijke kunnen zich voor dit evenement met een team aanmelden. Zij die zich individueel aanmelden, worden door de organisatie in een team geplaatst. Deelname is gratis en de wedstrijden worden tussen acht en tien uur 's avonds gespeeld. Opgave is mogelijk bij Rolinca Verhage, tel. 572902. DKV gaat vanaf januari weer twee keer per maand trainen. .Geïnte resseerden kunnen op 6 en 23 januari een kijkje komen nemen op de trai ningsavond. Het echtpaar Van den Hoek-Ampt vierde maandag het zestigjarig hu welijksfeest. Jan van den Hoek (87) had een groot landbouwbedrijf waar op later zijn zoon Flip werkte, terwijl zijn zoon Bas een boerderij aan de Rijksweg had, vlakbij de Sluis. Bei den zijn inmiddels al vele jaren ver huisd. Van den Hoek komt uit de Hoekse Waard, werkte bij de land bouwvoorlichting en begon na de oorlog een eigen bedrijf op Sint-Phi- lipsland. Zijn 89-jarige vrouw Jo Ampt is uit Oud-Vosserneer afkom stig. Het paar verhuisde later naar Halsteren en woont inmiddels al weer tien jaar in de Warandeflat in Bergen op Zoom Het diamanten paar heeft vier kinderen, zeven kleinkin deren en drie achterkleinkinderen. Het opstellen van de toekomstvi sie Tholen 2025 heeft weinig zin. Dat stelde raadslid L. Blom dins dagavond op de ledenvergadering van de PvdA-afdeling Tholen. „Op de bijeenkomsten die ik heb bijgewoond, bleek 80 procent van de aanwezigen direct betrokkene te zijn en 20 procent was ambte naar." Volgens Blom verspilde energie. Beter zou het zijn om met burgers zaken te bespreken die ze 'echt bezighouden'. „Je gaat toch niet over 2025 nadenken als je weet dat je ontslag boven je hoofd hangt, zoals bij Fokker in Woens- drecht? Er gaan nog meer grote bedrijven dicht in West-Brabant." Blom reageerde daarmee op een voorstel van het bestuur om in de aanloop naar de verkiezingen een openbare bijeenkomst te beleggen over de toekomstvisie. „Dan moet je het over andere dingen hebben; over het dorpshuis, de Aldi, de Betho, de leegloop van de voet balvereniging in Stavenisse. Daar willen de mensen wel over pra ten." De afdeling wil meer contact met de leden maar worstelt met de wij ze waarop dat moet gebeuren. Waarnemend voorzitter R. Sijl zei dat hij de leden in zijn woonplaats Oud-Vosserneer persoonlijk wil benaderen om ze te leren kennen. Dat wilde ook J. van Akkeren uit Tholen die voorstelde leden te vragen mee te gaan naar de leden vergaderingen. P. van der Wal vond ook dat de PvdA meer contact moet zoeken met de leden. Praten 'over stoep tegels en de Aldi' heeft volgens hem meer zin dan na te denken over zaken op lange termijn. Volgens Blom kan de PvdA leren van de SP van Jan Marijnissen. „Beter goed gejat dan slecht ge leerd." Met een bod op het beursgenoteer de Duitse A. Moksel A.G. wordt het Nederlandse Sobel uit Best in één klap marktleider op de Duitse vleesmarkt. Sobel staat onder lei ding van de uit Poortvliet afkom stige ir. Daan van Doorn. „We willen ons vooral gaan richten op de markt voor vers, voorverpakt vlees. Op die markt wordt de komende vijfjaar een sterke groei verwacht en daar spelen wij met deze over name prima op in." Van Doorn vindt Moksel de eerste stap bij het neerzetten van een toonaangeven de Europese onderneming op het gebied van vers vlees. Duurzaam heid, voedselveiligheid, product vernieuwing en marktgerichtheid zijn nadrukkelijk gekoppeld aan het succesvol opereren in deze markt, aldus Van Doorn. Sobel heeft meer dan 50% van de aande len van Moksel en heeft een open baar bod op het restant uitge bracht. Sobel legt daarvoor 100 miljoen euro op tafel, waarmee gedeeltelijk, ook de schulden van Moksel aan banken worden over genomen. Sobel is sterk in slacht- bijproducten voor het maken van gelatine, genees- en voedingsmid delen. Grootste aandeelhouder van Sobel is de landbouworganisatie NCB. Voor de overname is een nieuwe vennootschap opgericht, Best Agrifund, waarvan Daan van Doorn ook de directievoorzitter is. Bij Sobel werken 4300 mensen in Europa, Amerika en Azië. De om zet is 750 miljoen euro, de winst 70 miljoen. Moksel heeft 2450 medewerkers, die voor een omzet van 2 miljard en een winst van 34 miljoen euro zorgen. Lagerhuis. De provincie stelt 11.700 euro beschikbaar voor het jeugddebat 'Op weg naar het Lager huis' dat de omroepvereniging Vara 24 januari in het Abdijcomplex in Middelburg organiseert. Met volle teugen werd vorige week van de schaatsmogelijkheden geprofiteerd. Van woensdag tot en met vrijdag was er op de verschillende ijsbanen gelegenheid om te schaatsen of om sleetje te rijden, zoals hier op de Pluimpot in Scherpenisse. Predikbeurten Zondag 22 december en Kerstmis woensdag 25 en donderdag 26 de cember THOLEN HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Bakker, Bodegraven (H.D.). 18.30 u. ds. Van Gorsel, Schoonhoven, wo 9.30 u. ds. Beider, Dordrecht. 18.30 u. kand. Prins, St.-Annaland. do 9.30 u. kerstfeestviering zon dagsschool en jeugdclubs. HERV. GEM. IMMANUEL zo 10 u. mevr. Roggeband, Tholen. di 24/12 22.30 u. ds. Broere (gezam. dienst Ger. Kerk), wo 10 u. ds. Crans, Breskens. GEREF. KERK zo 10 u. ds. De Goei, St.-Maartensdijk. 17 u. ds. De Kok, Rotterdam. di 22.30 u. ds. Broere, kerstnacht dienst. wo 10 u. dhr. Jansen, Oud-Gastel, do 10 u. zangdienst m.m.v. Clarity. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Van Benthem, Gene- muiden. wo 10 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Van der Zwan. do 10 u. kinderkerstfeest. GEREF. GEM. zo 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. wo 10 en 16 u. ds. De Jongste. do 10 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Wisse. wo 10 u. dhr. Pieper, kerstviering Stoelemat, Bergen op Zoom. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. wo 10.30 u. ds. Peters. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering, di 22 u. eucharistieviering, wo 11 u. eucharistieviering, do 9.30 u. regionale viering Halsteren. ICHTUS KERK di 22.30 u. kerknachtdienst. Ds P. Broere m.m.v. de cantorij. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Van der Dussen, Harmeien. 18.30 u. ds. Van der Heijden, Heinen- oord. wo 10 u. ds. Van der Linden, Spijk. 18.30 ds. Catsburg, Goes, do 16.30 u. kerstfeest zondagsschool. GEREF. KERK zo 10 u. ds. De Kok, Rotterdam. di 21.30 u. kerstzangdienst. wo 10 u. dienst m.m.v. de kopergroep. CHR. GEREF. KERK zo 10 en 18.30 u. ds. Van Vuuren. 14.30 u. leesdienst. wo 10 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. do 10 u. kinderkerstviering. GEREF. GEM. IN NED. zo 10,14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10 en 14.30 u. leesdienst. do 10 u. leesdienst. R.K.-KERK zo 9.30 u. eucharistieviering, di 20 u. kerstviering, wo 9.30 u. eucharistieviering, do 9.30 u. regio-eucharistieviering Halsteren. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE zo 10 en 18 u. ds. Hoek. wo 10 u. ds. Hoek. 18 u. kerstviering zondagsschool, do 10 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30 en 14 u. leesdienst. do 9.30 u. ds. Moens. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. wo 9.45 en 14.15 u. leesdienst. do 9.45 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Kommers (H.D.). 18 u. ds. Van Lingen, Oude Tonge. wo 10 u. ds. Kommers. 18 u. kerstviering zondagsschool, do 10 u. kand. Prins, St.-Annaland. OUD GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30 u. en 14.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDUK HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Zoet, Loon op Zand. di 18.30 u. kerstfeest zondagsschool, wo 9.30 en 14.30 ds. Roodsant, Dirksland. do 9.30 u. ds. De Groot, Numansdorp. HERV. GEM. REHOBOTH zo 10 u. ds. Hoffman, Halsteren. 19 u. ds. De Graaf, Waarde. di 22 u. ds. De Goei, kerstnachtdienst. wo 10 en 19 u.(kerstfeest kinderen) ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. zo 9.30,14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 9.30 en 14.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Budding. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. do 9.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. wo 9.30 en 14 u. ds. Brugge. do 9.30 u. ds. Brugge. VRIJE HERVORMDE GEM. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. do 9.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE zo 10 en 18 u. ds. Meeuse, Wilnis. wo 10 en 18 u. ds. Blom. do 10 u. kerstviering zondagsschool. GEREF. KERK zo 10 u. ds. Ytsma, Roosendaal. 14.30 u. ds. De Kok, Rotterdam, wo 21 u. ds. Broere. do 10 u. ds. Broere. GEREF. GEM. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 ds. De Jongste, Tholen. wo 10 en 14.30 u. leesdienst. do 10 u. ds. Verschuure, Krabbendijke. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Messemaker, Kamerik. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. APOTHEEK B.O.Z. apotheek Meilust-Tuinwijk, Zand straat 34, tel. 0164-254980. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11 -12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Schoenmakers, Steenbergen tel. 0167-564942. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vosserneer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma. t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. JONGERENINFORMATIEPUNT Markt 58 (achterom), Sint-Maartens dijk, di 15-17 u„ vr 19-21 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 19 t/m vrijdag 26 dec. donderdag 19 3.07-15.27 vrijdag 20 3.47-16.02 zaterdag 21 4.22-16.42 zondag 22 5.02-17.17 maandag 23 5.37-18.02 dinsdag 24 6.17-18.42 woensdag 25 6.57-19.32 donderdag 26 7.47-20.23 vrijdag 27 8.47-21.27 vr 27/12 1.32 u. LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren: FM 106,5 MHz, kabel 107,5 MHz. 17 u. kand. Zorge, Ouderkerk a.d. IJssel. wo 9.30 u. ds. Klein. 17 u. ds. Van Esterik, Goedereede. do 18 u. kerstviering zondagsschool GEREF. GEM. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. wo 9.30 en 15 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. do 9.30 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK zo 10 u. onbekend. wo 10 u. ds. Ten Cate, Bergen op

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 2