Personeel een goed begin PROFILE Meldingen Lozingenbesluiten Gladheidbestrijding op plattelandswegen ZiekenhuisLievensberg voor later docent uiterlijke verzorging m/v INTERNATIONAAL CHAUFFEUR enkele nieuwe leden m/v voor de cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg APK VOOR SLECHTS 30,- Administratief medewerker (m/v) Welke gediplomeerde DOKTERSASSISTENTE zoekt een part-time BAAN 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 14 november 2002 VAN OS MEDICAL B.V. mobiliteitsproducten Werken in een organisatie waar alles om mens en hulpmiddel draait D Assemblage medewerker m/v SCHELDE COLLEGE op de GO-6 Inlichtingen: Kommer Tanis, Breenstraat 12, Goedereede, tel. 0187-492737 We moeten niet bang zijn voor vluchtelingen, maar voor vluchtelingenhaat in apotheekhoudende huisartsenpraktijk (uren in overleg) apothekersass. aanwezig. Schriftelijke reacties met c.v. s.v.p. richten aan: J.H.E. Janssen Oostvest 22,4695 CC Sint-Maartensdijk Kies voor menselijkheid. Steun Vluchtelingenwerk Nederland. Giro 123488 Inlichtingen: 0166-664126 zoekt op korte termijn: Vereisten: Rijbewijs BCE Chauffeursdiploma ADR (eventueel mogelijk te behalen via bedrijf) Goede motivatie en contactuele eigenschappen Rinus Roon Passie fot in ieder detail Wet verontreiniging oppervlaktewateren Waterschap Zeeuwse Eilanden Dat vraagt zorgvuldigheid, maar ook gedrevenheid. Collegialiteit, maar ook een kritische instelling. Van Os Medical b.v. zoekt mensen die zich daarin herkennen. En die hun werk zo willen doen, dat er straks een product staat waar we trots op kunnen zijn. Voel je daarvoor, dan stelt Van Os Medical b.v. je goede arbeidsvoorwaar den en een prettige werksfeer in het vooruitzicht. Op dit moment geldt dat wegens uitbreiding voor de hiernaast vermelde vacature. Functie: Assemblage medewerkers zijn de onmisbare schakel binnen de organisa tie. Zij zorgen ervoor de dat de produc ten voor de eindgebruikers conform de eisen en wensen worden samenge steld. leder persoon is anders dus ook ieder product. Producten worden opgebouwd uit deel componenten. Naast het assemblage proces Zijn zij verantwoordelijk voor de eindcontrole van de producten. Tevens zijn er bijko mende taken als voorraad beheer, after sales service en reparatie van defecte retour goederen. Profiel: -Leeftijd tussen 20 en 30 jaar -Opleiding op LBO niveau bij voorkeur met technische achter grond -Kennis van gebruik van een PC er; Windows is een pre. -tn staat om zowel zelfstandig als in teamverband tl werken. -Hoge mate van verantwoordelijk heidsgevoel. Aangeboden baan is voor 40 uur full-time week. Van Os Medical B.V. opgericht in 1971 importeert, expor teert, assembleert en produceert rolstoelen en revalidatie- hulpmiddelen. Verkoop in Nederland geschiedt via 50 geselecteerde dealers. Verkoop in Belgie middels een eigen verkoopvestiging. Export thans naar meer dan 14 landen waaronder de meeste EG landen en voormalige Oostblok zoals Polen en Rusland. Informatie en solicitation Kijk voor meer informatie op www.vanosmedical.com of bel met Rene van Os, 0167 573020. Geinteresseerden kunnen hun sollicitatie met cv en moti vatie binnen twee weken sturen naar onderstaand adres, of per e-mail naar rvanos@vanosmedical.com VAN OS MEDICAL B.V. Nijverheidsweg 4 4675 PX Sint Philipsland Tel. 0167 S7302Ö www.vanosmedicai.com Vanaf 31 maart 1998 is in het kader van de Wet medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen de (Cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg actief. Als vertegenwoordigend medezeggenschapsorgaan van de patiënten/cliënteniheeft de raad het recht op informatie en de bevoegdheid tot het gevraagd en ongevraagd uitbrengen van advies omtrent het functioneren van het ziekenhuis. De kwaliteit van de zorg aan de patiënten staat daarbij centraal. De;raad komt maandelijks bijeen en er vindt regelmatig overleg plaats met de ziekenhuisdirectie. Raadsleden worden benoemd voor een zittingstermijn van 3 jaar, welke kan worden verlengd met een tweede termijn van 3 jaar. Wegens afloop van statutaire zittingstermijnenen tussentijds verloop behoeft de cliëntenraad aanvulling met: De raad komt graag in contact met kandidaten met ervaringsdeskundigheid, bijvoorbeeld op financieel, juridisch en managementgebied, of met expertisegebieden zoals patiëntenzorg en patiëntenverenigingen. Het patiëntenperspectief is hierbij Het uitgangspunt. Daarnaast wordt bereidheid gevraagd om, samen met de collegae raadsleden, tijd en bestuurlijke ervaring te investeren in de activiteiten van dé raad. Kandidaten dienen een constructieve en kritische opstelling te hebben en daarnaast in staat te zijn om in teamverband te werken. Raadslieden dienen woonachtig te zijn in het verzorgingsgebied van Ziekenhuis Lievensberg. Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen naar de Cliëntenraad Ziekenhuis Lievensberg, Postbus 135,4600 AC te Bergen op Zoom. De sollicitatietermijn sluit 1 december 2002. De directeur patiëntenzorg en twee leden van de cliëntenraad vormen de sollicitatiecommissie. Voor nadere informatie omtrent de functies kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J.P. A. de Jongh, voorzitter (tel. 0164-252929), de heer O. A.H. de Vriend, secretaris (tel. 0167-564204), de heer C.A.M. Disch (tel. 0164-233988) of de heer P. van Kogelenberg, directeur patiëntenzorg (tel 0164-278875). Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek don onze site: bttp://lievmsb«rg.ziekeiihaisjii is de slogan van onze schooi en daarom zijn wij op zoek naar docenten, die naast plezier in het lesgeven ook zin hebben in het begeleiden en ondersteunen van leerlingen in hun proces naar volwassenheid. Het Schelde College is de school voor Vmbo in westelijk Noord-Brabant. Wij bieden de leerwegen basisberoepsgericht, kaderberoepsgericht, gemengd en theoretisch in de sectoren techniek, zorg en welzijn en economie. Daarnaast bieden wij leerweg ondersteunend onderwijs aan. Het Schelde College heeft locaties in Bergen op Zoom, Hoogerheide en Sint Maartensdijk. Per I januari 2003 ontstaat er een vacature voor voor I I lesuren per week. Vanaf 14 maart kan uitbreiding plaatsvinden met 13 lesuren per week voor de duur van 16 weken i.v.m. vervanging wegens zwangerschaps-/bevallingsverlof. Kandidaten Heeft u belangstelling en beschikt u over een bevoegdheid tot lesgeven in schoonheidsverzorging dan nodigen wij u uit te solliciteren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met volledige bevoegdheid, maar ook als u (nog) niet over een bevoegdheid beschikt, wel interesse en/of ervaring heeft én bereid bent de bevoegdheid te behalen kunt u solliciteren. Functiewaardering De functie van docent is gewaardeerd op schaalniveau LB, uitgaande van de CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Ook voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt deze CAO. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Els Brouwers, adviseur PO&O, telefoon (0164) 21 64 60. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan het Schelde College, t.a.v. Els Brouwers, Postbus 938, 4600 AX Bergen op Zoom. E-mail: e.brouwers@scheldecollege.nl De sollicitatiecode van de gemeente Bergen op Zoom is van toepassing. Bezoek ook onze website: www.scheldecollege.nl stichting De stichting 'Beter Wonen' is een bedrijf in beweging dat 2600 woningen in bezit heeft in de gemeente Tholen. Wij houden ons niet alleen bezig met de verhuur en verkoop van woningen. Ook de herstructurering van wijken, wonen en zorg en de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten heeft onze aandacht. Uitgangspunt daarbij is steeds dat de klant centraal staat. De woningstichting heeft momenteel 24 medewerkers in dienst, die werkzaam zijn binnen twee afdelingen, te weten: frontoffice en backoffice. Op het werkterrein van de backoffice hebben wij een samenwerkingsverband met de woningstichting Halsteren. Deze afdeling biedt ondersteuning op het gebied van administratie, projektontwikkeling, treasury, planmatig onderhoud, personeel en organisatie en automatisering. Een fusie per 1 januari 2003 tussen de stichting Beter Wonen en de woningstichting Halsteren is zéér waarschijnlijk. De backoffice is tijdelijk gevestigd in Lepelstraat. Binnen de afdeling backoffice 8 personen is de functie vacant van: MATROOS voor 36 uur per week Functie-informatie: - medevoeren van de crediteurenadministratie - medevoeren administratie servicekosten, belastingen/verzekeringen - assisteren bij het betalingsverkeer - assisteren bij het samenstellen van periodieke verslaglegging - assisteren financiële afwikkeling herstelkosten - assisteren diverse voorkomende werkzaamheden binnen de backoffice-afdeling Functie-eisen: - administratieve opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur bedrijfseconomisch - bereidheid tot het volgen van opleidingen/cursussen; - kennis/ervaring met office 2000 strekt tot aanbeveling; - bij voorkeur een leeftijd tussen de 20 en 25 jaar Arbeidsvoorwaarden: - salariëring vindt plaats overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties; - werkweek van 36 uur (vrijdagmiddag vrij); - arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor woningcorporaties; - aanvullende secundaire arbeidsvoorwaarden aanwezig Sollicitatie/informatie: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te te- richten aan de direkteur van de Stichting 'Beter Wonen', postbus 36, 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Inlichtingen over deze vacature worden verstrekt door de heer F.C.J. Frèrejean, hoofd van de afdeling financieel economische zaken, telefoon 0166-668000. stort uw gift op www.vluclitelingenwerk.nl info@vluchtelingenwerk.nl Tel. (020) 34672 07 Vluchtelingenwerk Nederland TUSSENRIEMER 3 4704 RT ROOSENDAAL TEL. (0165) 52 20 60 FAX (0165) 52 20 69 Telefonische afspraak: 0165-522060 Kleine beurt incl. olieverversen en APK keuring voor slechts 70,- Vanaf heden kunt u ook bij ons terecht voor APK. Introductieprijs t/m eind november 2002 30,- incl. BTW en excl. afmeldkosten (U mag twee maanden voor ofloop APK keuren met behoud van einddatum) APK is gratis in combinatie met grote onderhoudsbeurt! Voor auto onderhoud en APK bent u bij Profile aan het juiste adres. Prijs geldigAlléén geldig voor 3 en 4 cilinder motoren. Exclusief ohneiriing ROW, milieuheffing en dieselmotoren. TYRECENTER Sint-Maartensdijk, Nijverheidsweg 19 Tel: 0166 -66 41 98 Sanden - Olié verversen www.ptofi le.nl Baiantereti Accu's - APK - Uitlaten - Schokdempers - Remmen - Sportvelge» - Semite Shop Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft in de periode van 1 juli 2002 tot en met 30 september 2002 meldingen ontvangen met betrek king tot: het Lozingenbesluit Wvo bodemsaneringen en proefbronneringen: 7 meldingen het Lozingenbesluit Wvo open teelt en veehouderij: 8 meldingen het Bouwstoffenbesluit bodem- en oppervlakte waterbescherming: 22 meldingen Op grond van artikel 2b, vierde lid van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren ligt een lijst met alle personen en/of instanties welke op grond van deze besluiten hebben gemeld ter inzage. Ter inzage: De lijst met meldingen ligt van 18 november 2002 tot en met 30 december 2002 ter inzage bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113-241360) buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Op verzoek kan, met uitzondering van de avonduren, een mondeling toelichting op de stukken worden verkregen. Goes, 14 november 2002 het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris-directeur Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl Met het winterseizoen voor de deur breekt er een drukke tijd aan voor wegbeheerders. Sneeuw en ijzel zorgen in deze periode regelmatig voor gladde wegen. Om de wegen berijdbaar te houden, moet er gestrooid worden. Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft ruim 2.200 kilometer plattelandsweg in beheer en onder houd. Er kan niet op elke weg gestrooid worden. Deels vanwege het milieu (zoutbelasting), maar meer nog vanwege de hoge kosten. In geval van gladheid zorgt het waterschap dat de vol gende wegen gestrooid worden: 1. Plattelandswegen voor doorgaand verkeer, open baar vervoer en vervoer van gevaarlijke stoffen hebben prioriteit. Deze wegen moeten tussen 07.00 en 22.00 uur gestrooid zijn. 2. Belangrijke fietsroutes en minder belangrijke wegen die in het strooiprogramma zijn opgenomen. Deze moeten tussen 07.00 en 20.00 uur gestrooid zijn. Het waterschap heeft gekozen voor de curatieve methode van bestrijding. Dat wil zeggen dat er alleen gestrooid wordt als het werkelijk glad is. In de winter maanden mag van de weggebruiker een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid worden verwacht. Als u 's morgens of 's avonds de ruiten van uw auto moet krabben, kan het glad zijn. Bij hevige sneeuwval gaan de sneeuwploegen van het waterschap op pad, zodat de wegen naar woningen en bedrijven in het buitenge bied berijdbaar blijven. Heeft u vragen over gladheidbestrijding, dan kunt u bellen met het districtshoofd Wegen van het gebied waarin u woont. Voor Schouwen-Duiveland en Tholen is dat de heer H.A. Dalebout, voor Walcheren en Noord-Beveland de heer T. van Pul en voor Zuid-Beve land de heer J.M. Quist. Een kaartje waarop staat aan gegeven op welke wegen gladheidbestrijding plaats vindt, kunt u aanvragen bij de heer F.J. Bart van de sector Wegen. U kunt alle medewerkers bereiken via het algemene telefoonnummer van het waterschap (0113)241000. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8