'Bevoorraden C1000 geeft veel overlast' Aldi kan volgend jaar een vestiging openen Ten Anker en brandweer leren beide van proef project gebruiksvergunning Verkeersplan Tholen nog niet anders Rietgroei in sloten is probleem voor boeren Heijboer in rol van sinterklaas Thools zorgcentrum investeert in veiligheid bewoners en personeel CDA: Politie kan tijd beter besteden dan parkeerboetes te geven Nee cdlb winterjassen/ en jacks 20 kortmq Donderdag 14 november 2002 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 De Aldi discount kan naar Sint-Maartensdijk komen. Volgend jaar zomer moet het bestemmingsplan Sport- laan gereed zijn zodat er na de bouwvakvakantie aan de vestiging op het terrein van Schot-Oudesluijs gewerkt kan worden. Dat bleek maandagavond in de commissie gemeentelijke ontwikkeling. De raadsfracties ondersteu nen het plan, maar vinden dat het nog lang duurt. Rechtszaak Compromis Waterschapskantoor loopt vertraging op Fruitteelt Aanvalsplan Niet verplicht Kleine beurs Verworven rechten Cóntingent Waterschap maait zelf op Sint-Philipsland Riet en andere planten die bij het klepelen en maaien van sloten op de aanliggende akkers worden gebracht, bezorgen de Thoolse boeren veel problemen. Het onkruid gaat name lijk groeien, gaf ZLTO-voorzitter E. Hage uit Scherpenisse aan in de gebiedscommissie van het waterschap Zeeuwse Eilanden. „We zouden dolgraag zien dat het waterschap het probleem onderkent. We zijn immers belangrijke klanten, want we betalen veel." Gezworene J.L.C. Mol erkende dat Hoofd facilitaire dienst mevr. M. IJdens van Ten Anker krijgt de verbruiksvergunning van burgemeester W. Nuis. Zorgcentrum Ten Anker in Tholen beschikt als eerste instelling in de gemeente over een gebruiksvergunning brandveiligheid. Maandag overhandigde burgemeester Nuis deze aan hoofd mevr. M. IJdens van de facilitaire dienst. „De afgelopen jaren was het in Ten Anker ook wel veilig, maar natuurlijk zijn altijd dingen voor verbetering vatbaar", zei vestigingsleider M. Felius bij die gelegenheid. Na de cafébrand in Vo- lendam bijna twee jaar geleden, is de brandveiligheid in het hele land een 'hot item' geworden. In Tholen zullen in drie jaar tijd ruim 300 ge bouwen onder de loep worden genomen. Bij de brandweer houden twee mensen zich er fulltime mee bezig. Wethouder K.A. Heijboer kreeg de rol van sinterklaas toegewezen door C. de Beuckelaer van het actiecomité de Doordrammers dat voor de vesti ging van de discount ijvert. Zij over handigde de wethouder twee jute met rode linten dichtgebonden zakken, een grote met 9422 positieve reacties op de vestiging van de discount en een kleine met 13 briefjes van tegen stemmers. „Op deze elfde van de elf de wil ik wel zwarte piet zijn. Dan kunt u de rol van sinterklaas op u ne men. U wordt Karei de Grote ge noemd. Kunt u nu ook ja zeggen te gen de kleintjes?" Heijboer nam de zakken in ontvangst en zei dat hij blij was dat de handteke ningen in een jute zak zaten. „Dat is eigen," zei de wethouder die agrariër is. De inspreekster schetste het project voor de familie Schot-Oudesluijs waar L. Walpot uit Tholen de tekenin gen voor heeft gemaakt. „Het wordt een pracht van een pand, met 80 par keerplaatsen. Er ontbreekt niets aan, alleen nog de uitvoering. Dat hierdoor de middenstanders hun winkels moe ten sluiten, is niet en nooit de bedoe ling van de Doordrammers geweest. Als er nu winkels sluiten, dan ligt het aan de euro. Alles is twee keer zo duur geworden. Zet nu het licht op groen. We hebben al zoveel in moeten leveren. Ja, ik smeek u om de Aldi discount." Dat Van Houte in zee wil gaan met een andere grote discount en concur rent Lidl aan de Markt/Westvest in Sint-Maartensdijk noemde ze 'onrust zaaien onder de mensen.' „Dat heeft geen enkele zin. Dit kost u geen geld. Het brengt alleen maar geld in het laadje. De koopkracht kan ermee van 40 naar 80 of 90 procent worden te ruggebracht." Volgens Heijboer is de ontwerp-struc- tuurvisie voor de Sportlaan gereed en De moeilijkheid is volgens Hage, dat de maaikorf planten met wotitel en al uit de sloot haalt, waarna ze op de akker terechtkomen. En wor tel schieten. Hage vroeg zich af of er voor dit afval een ontvangstplicht geldt, net zoals voor baggerspecie. Die specie is weliswaar ook lastig, maar daarmee wordt men slechts eens in de acht jaar geconfronteerd. Maaien en klepelen komt echter jaarlijks terug. Volgens districts hoofd waterbeheer C. van Dijke is de ontvangstplicht geregeld in de keur waterbeheer, en geldt die voor maaisel en andere delfstoffen.Vol- gens hem wordt heel veel van het plantaardige materiaal versnipperd, wat het probleem voorkomt. Anders is dat bij het nakorven, wat in brede watergangen gebeurt. Als er sprake is van een serieus probleem met het afval wat daarbij op het land wordt gebracht, is het waterschap bereid tot naklepelen, zei Van Dijke tot te vredenheid van Hage. De ZLTO-man gaf aan, dat de vier voormalige waterschappen ieder hun eigen werkwijze hadden bij het maaien en klepelen. Maar zoals het nu op Tholen en Sint-Philipsland gebeurt, daarover zijn de boeren niet tevreden. Mol zei dat het wa terschap heeft willen overleggen. Met betrokkenen is toen door het gebied gereden, want de boeren za ten niet op één lijn. „Vervolgens hebben we niets meer van de boe ren gehoord en toen hebben we het als waterschap zelf ingevuld. Je moet een compromis zoeken." Dit jaar loopt het contract met fa. Gel ten af en dit bedrijf krijgt eerst de kans om het te verlengen. Behalve op Sint-Philipsland, want daar gaat het waterschap in eigen beheer maaien en klepelen. Voortaan wordt ér gewerkt met een klepelmaaier en bodemfrees, en met een afvoer- bandje dat het maaisel op de akkers brengt. Daar valt, zo liet Mol we ten, niet aan te tornen. „Er is geïn vesteerd, dus deze periode doen we het zo." Volgens A.G.M. Wisse uit Anna Ja- cobapolder vond in het verleden va ker per jaar onderhoud aan de wa terlopen plaats. „Nu gebeurt dat één keer, de rotzooi is veel groter en wij moeten het maar op onze grond ontvangen!" Van Dijke sprak tegen dat er voorheen vaker werd wordt hij deze maand aan het college voorgelegd. Op 2 december wordt de visie in de commissie besproken. Daarna wordt een ontwerp-bestem- mingsplan gemaakt dat op 1 juli 2003 vastgesteld moet zijn. De meeste raadsleden waren blij dat er nu eindelijk schot in de zaak zit. „Na de zomervakantie onmiddellijk beginnen," zei F.J. Goossen (WD). „Vol verwachting klopt ons hart," zei J. Oudesluijs (PvdA). „We zitten er allemaal op te wachten," zei A.L. Piet (CU). Maar sneller kan het echt niet, zei Heijboer. „Als gemeente hebben we de plicht om de procedures zuiver te voeren." Mevrouw De Beuckelaer stipte de rechtszaak nog aan die Aldi tegen de gemeente voert, maar uitgesteld is (in afwachting van de visie). Die termijn duurt tot 30 december. En dat kost volgens haar 'de burgers' alleen maar geld. Nu al is daar 6000 gulden mee gemoeid, zei ze. Heijboer wilde daar niets over kwijt, maar volgens hoofd gemeentelijke ontwikkeling G. Vos heeft het geen zin om de zaak voort te zetten nu de structuurvisie klaar is. „Ik heb contact gehad met de advocaat van Aldi en die wil wachten." De bouw van het nieuwe kantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden langs het kanaal in de buurt van het NS-station Middelburg loopt achter bij de planning. Door sta kingen en de aanwezigheid van explosieven uit de Tweede We reldoorlog zijn er vertragingen op getreden, zei dijkgraaf Gosselaar op vragen van hoofdingeland Chr. Koopman uit Sint-Maartensdijk. Volgens de dijkgraaf dient de aan nemer die achterstand een keer in te halen. gemaaid en geklepeld. „Wat er aan de hand is, is dat er sinds 1985 niet meer gespoten mag worden in slo ten. Met name de rietgroei is daar door toegenomen." Mol hield Wis se voor, dat wanneer het water schap het maaisel zelf moet afvoe ren, de belanghebbenden de kosten moeten opbrengen. „Dat is een si gaar uit eigen doos." J. Vissers uit Tholen meldde dat hij problemen heeft met de baggerspecie die op zijn grasland wordt gegooid. „Ik krijg het, door het vele riet dat erin zit, niet meer uitgesmeerd en moet het zelf met een wagen afvoeren." „Toen er bij mij geklepeld werd, bleef er een rand van een halve me ter staan. Ik kreeg te horen dat er maar één gang gemaakt mag wor den. Hoe zit dat?" wilde M.A.H. van Tilbeurgh uit Oud-Vossemeer weten. Van Dijke legde uit dat er niet méér wordt weggehaald dan voor een onbelemmerde wateraf voer noodzakelijk is. „Het natte profiel moet schoon zijn", vulde Mol aan. In brede watergangen worden om diezelfde reden ook wel delen overgeslagen. Mol: „Riet be schermt immers ook de kanten." Ten aanzien van het maai-onder- houd in sloten bij fruitteeltperce len zijn vijf waterschappen, waar onder Zeeuwse Eilanden, betrok ken bij een proef. „De fruitteelt kent al jaren het probleem dat er brede stroken grond vrijgehouden moeten worden'', zei Mol. Er is nu een systeem ontwikkeld dat is getest bij Alkema in Sint- Maartensdijk. Het zag er positief uit." Of dit systeem ingevoerd kan worden, hangt nog van twee din gen af. „Er zit een kostenplaatje aan en dan is er ook de juridische kant van ontheffing van de spuit- vrije zone." De gebiedscommissie vergaderde voor het eerst sinds de verkiezin gen in maart. Wegens het geringe aantal hoofdingelanden in het dis trict Tholen zijn er twee van elders aan de commissie toegevoegd: L.H. van der Kallen uit Bergen op Zoom en Chr. Ollebek uit Axel, beiden voor de categorie bedrijfs- gebouwd. De commissie koos RM. van den Dorpel uit Tholen (ge bouwd) als voorzitter en Chr. Koopman uit Sint-Maartensdijk (ingezetenen) als vice-voorzitter. Ten Anker is door de gemeente als proef project opgepakt. „Er is rela tief veel brandweertijd ingestoken. Ook Ten Anker heeft er tijd, energie en geld aan besteed", aldus brand weercommandant J. de Feijter maandagmiddag in zaal de Klipper van het zorgcentrum. De gemeente heeft de afgelopen tijd eerst beleid ontwikkeld voor de gebruiksvergun ning, vervolgens een inventarisatie uitgevoerd en toen prioriteiten ge steld. Criteria daarbij waren onder meer de aantallen mensen en de ma te van zelfredzaamheid. Zorgcentra voor ouderen, centra voor kinderop vang, peuterspeelzalen en scholen krijgen de hoogste prioriteit. Op dit moment heeft de Thoolse brand weer zo'n dertig objecten onder handen. De Feijter noemde een aantal zaken op die Ten Anker in het kader van de vergunning heeft gerealiseerd. Er is een ontruimingsplan opgesteld, een inspectieprogramma, het perso neel heeft instructie gekregen en ook voor de balie zijn instructies opgesteld. Ook is er bijvoorbeeld gesproken over versieringen. De au tomatische deuren zijn aangepast, er is een brandweerkluis gemaakt, bui tenverlichting bij de nooduitgangen aangebracht en verhardingen buiten aangepast. Verder wordt er nog ge werkt aan rookcompartimentering. Mevr. IJdens gaf aan dat tal van praktische tips en adviezen aan bod zijn gekomen. Ze noemde als voor beeld dat rolstoelen die 's avonds in de gang worden gezet, zodanig wor den geplaatst dat nooduitgangen vrij blijven. Het zorgcentrum kent sinds dit jaar een werkgroep bedrijfshulp verlening en die heeft zich intensief met deze zaak beziggehouden. Lei der L. v.d. Boog van deze groep volgt speciale opleidingen, samen met leiders van andere instellingen binnen de stichting voor regionale zorgverlening. De brandweer voerde vooraf een in spectie uit, herhaalde die tussendoor en had veelvuldig overleg met de mensen van Ten Anker over tal van aspecten rondom de vergunningver lening. „Ook wij hebben zaken aan gepast", zei De Feijter. Bij iedere vergunning levert de brandweer een zogenaamd aanvalsplan. Daarop staan gegevens die van belang zijn in geval zich een calamiteit voor doet: waar de afsluiters en brand- kranen zitten, de meterkast, indeling in compartimenten, of er eventueel gevaarlijke stoffen zijn en waar. Dit aanvalsplan wordt in de brandweer auto bewaard, zodat de bevelvoer der zich onderweg snel van belang rijke details op de hoogte kan stellen. De Feijter zei dat de ge meente de gebruiksvergunning niet ziet als een document dat in het ar chief moet. „Gebruik het als een na slagwerk. Hebt u vragen bij het or ganiseren van bepaalde zaken, bel ons dan." Felius vond het een goede zaak dat de gemeente de vinger aan de pols houdt. „Maar mijn wens is dat we met beide benen op de grond blijven staan. Het comfort van de bewoners kan de toepassing van sommige re gels in de weg staan." Felius onder streepte het belang van plannen rondom de veiligheid en herinnerde aan de - valse - bommelding waar mee Ten Anker 2,5 jaar geleden werd geconfronteerd. „We moesten het gebouw ontruimen. Het ging goed, want bewoners en personeel waren op tijd veilig buiten." „Dan handhaaf je dus de onzin op de Eendrachtsweg. De situatie zoals die daar nu is, is helemaal niet no dig", reageerde Van den Donker verontwaardigd op die aankondi ging. Handhaving is nodig om het circulatieplan te laten functioneren, evenals de medewerking van de in woners, zei de wethouder. Hij wees erop dat het de gevolgen zijn van een democratisch genomen besluit van de gemeenteraad. CDA en VVD vonden dat het alter natief dat de ondernemersvereni ging heeft ingediend, bekeken moet worden. „Dat plan is vrijdag bij ons binnen gekomen. En er zijn ook De burgemeester onderstreepte nog maar eens, dat in Ten Anker alles ook veilig was vóór aan de ge bruiksvergunning werd gewerkt. „Dat lijdt geen enkele twijfel." Hij legde uit dat voorheen op grond van het bouwbesluit zaken rondom de brandveiligheid in de bouwvergun ning werden geregeld. „Waar we te genaan liepen, was dat een gebouw niet tot in lengte van jaren hetzelfde gebruik houdt." Na 'Volendam' gaf de gemeente zelf het voorbeeld door naast de horecagelegenheden ook de eigen dorpshuizen te bekijken. „Hier en daar moesten wat aanpas singen gebeuren, maar de rest was in orde. En in de Vossenkuil moes ten we het jeugdhonk op de zolder sluiten, terwijl in Haestinge een ka mer boven niet langer gebruikt kon worden." De gemeente kan ondernemers en instellingen niet verplichten om een gebruiksvergunning aan te vragen, zei Nuis. „Maar men moet wel aan de voorschriften voldoen. De keus is: voldoen, of het gebruik van ruimten beperken." Alle horeca-on- dernemers in Tholen weten bijvoor beeld precies waaraan ze moeten voldoen. Ze krijgen een eindcontro le. Nuis: „De gemeente kan niets af dwingen, maar is afhankelijk van de bereidheid tot meewerken." Aan de gebruiksvergunning hangt voor de aanvrager een prijskaartje. De aan tallen vierkante meters gebruiksop pervlak zijn bepalend voor het ta rief. brieven van anderen, die juist met tegenvoorstellen komen", aldus Van Doorn. Al deze zaken zullen bekeken worden en vervolgens worden ze in de commissie ge meentelijke ontwikkeling bespro ken, zegde hij toe. Ondanks die toe zegging kwamen zes fracties (de PvdA deed niet mee) met een motie waarin b. en w. werd gevraagd ken nis te nemen van het plan van de ondernemers en dit op korte termijn aan de commissie voor te leggen. „Dat heb ik al toegezegd, dus die motie nemen we over", aldus Van Doorn. Waarop de indieners hun motie introkken. VERVOLG VAN' VOORPAGINA Ook Piet mengde zich in de discus sie. Hij zei het eens te zijn met het opknappen van de camping, maar had problemen met de 'geforceerde manier' waarop dat gebeurt. „Een kwaliteitsverbetering is gewenst, maar ik zou het jammer vinden dat de doelgroep het veld moet ruimen voor mensen met een bovenmodaal inkomen." J. van den Donker (D66) vroeg zich af of er plaats is voor een 'normale goed ogende caravan'. „Of mogen die er niet op?" Visser zei dat hij nooit heeft gesproken over chalets. „Fatsoenlijke caravans zijn geen probleem. En elk kavel krijgt een ri oolaansluiting." Na de ronde met insprekers konden de raadsleden hun zegje doen over de structuurvisie. Piet noemde het een mooi plan. Over de invulling van de Kleine Suzannapolder zei hij dat zijn fractie er liever huizen ziet verrijzen voor permanente bewo ning. En hij vroeg aandacht voor de standerdmolen die ruimte nodig heeft om te draaien. J. Bijl (CDA) zei in grote lijnen de visie te kunnen ondersteunen. Maar merkte op dat bij de verkoop van een camping de grond 'altijd duur der' wordt. Hoek zei namens zijn fractie tegen de voorstellen in de visie te zijn die de recreatieve functies versterken. De druk op de zondagsrust zal toe nemen, maar ook op het nationaal park de Oosterschelde, zo betoogde hij. Ook was hij tegen het staken van de handelshavenfunctie. „Er moet structureel ruimte blijven voor handelshaven. Sint-Annaland heeft de enige haven op Tholen die conti nue bereikbaar is, 24 uur per dag. Andere havens zijn als thuishaven geschikt." Hoek deelde ook een schets uit voor het gebied tussen de Havenweg, Ha- vendijk, Spuistraat en Havenplein. In de visie is daar een bijna geheel gesloten bouwblok met de Cl000 die via een binnenplein bevoorraad zou moeten worden. Hoek: „Dat zal echter voor veel overlast zorgen bij de bewoners." Zijn fractie stelt voor om Cl000 tegenover garage Dekker te plaatsen en de supermarkt vanaf de Havenweg te bevoorraden en een nieuwe ontsluitingsweg te maken dwars door dit gebied, van de Ha venweg naar het Havenplein zodat het verkeer via de Spuistraat het dorp weer kan verlaten. Hoek zei een aantal projecten uit de visie niet te zullen ondersteunen, zoals de uitbreiding van de jachtha ven, het bungalowpark in de Kleine Suzannapolder, het uitbreiden van activiteiten aan de havendam en het thematisch bedrijvenpark voor de watersport. Voor de schets voor het verkeer kreeg de SGP steun van de PvdA. Blom nam het op voor de huidige campinggasten en vroeg de ge meente daar verantwoordelijkheid voor te willen dragen. „Het zijn mensen uit de lagere inkomensgroe pen die al 20 tot 30 jaar hier komen. Kijk of er elders een plek is voor hen. Er moet een plaats blijven voor de mensen met de kleine beurs om zich hier te kunnen recreëren." De haven kan volgens de PvdA be stemd worden voor de recreatie. De handelsactiviteiten kunnen naar de haven van rijkswaterstaat tegenover de haven van Sint-Philipsland, zo zei hij. Met het bebouwen van de Kleine Suzannapolder moet voorzichtig worden omgesprongen, zei Blom. Er moet met de bewoners van de Suzannaweg gesproken worden over de invulling van de rand van het nieuwe park. „Dan kan het wel licht leuker worden voor de bewo ners." Of de woning recreatief of permanent bewoond worden, maakt hem niet zo veel uit. „Als het gat tussen het dorp en de haven maar weg gaat." Verder vroeg de fractie naar de aan leg van een gemeentelijke steiger, een 'vissteiger voor de eigen inwo ners' en voor een 'schappelijk prijs je'. Het samenwerken van de ge meente met een projectontwikkelaar was voor hem geen bezwaar, zolang de gemeente niet aan 'de leiband' van de ondernemer loopt. J. van 't Hof van ABT ziet het liefst permanente bewoning in de Kleine Suzannapolder. „Dat past beter bij het bestaande dorp." Ook hij nam het op voor de vaste gasten van de Krabbenkreek. Het is nodig om de camping veilig te maken, maar het is er geen rotzooi. Als mensen te vreden zijn met wat ze hebben, dan hoeven wij niet op hun stoel te gaan zitten. Kijk of ze er kunnen blijven. Omwille van dit project moet je geen mensen naar elders schuiven. Hier is sprake van verworven rech ten." Voor de VVD is het geen probleem wanneer de handelsfunctie van de haven verdwijnt. „Een thuishaven verliezen is niet leuk, maar er zijn alternatieven. Bovendien heeft een schipper een auto aan boord." Hij stelde voor alle projecten in één bestemmingsplan onder te brengen en het bv Havenplan Sint-Annaland te noemen waarin alle partners ver enigd zijn om de plannen op elkaar af te stemmen. Goossen zei erg ge charmeerd te zijn van het haven front in Kortgene waar ook een CZAV-gebouw staat dat gebruikt wordt voor bewoning. Over de schets van Hoek was Goossen kri-' tisch. „Er is nogal wat ruimte voor woningen en bedrijven wegge fietst." J. van den Donker (D66) had een hartekreet: „Begin er snel aan." D66 wil het toerisme 'stevig' bevor deren. De gemeente moet schippers een thuishaven geven, maar dat hoeft voor zijn fractie niet per se Sint-Annaland te zijn. Van den Don ker zou het betreuren als er op de camping geen ruimte meer is voor de 'normale recreant'. „Een nette caravan voorzien van alle gemak ken, daar is niks mis mee." Wethouder W.C. van Kempen lichtte toe dat er voor een aantal onderdelen een bestemmingsplan moet worden gemaakt. In dat plan wordt pas aan gegeven wat er moet gebeuren, zei hij. En dat stelt de raad vast. Hij zeg de toe woningbouw in de Kleine Su zannapolder te willen onderzoeken, maar zei dat dit wel gebonden is aan het contingent woningen dat de ge meente krijgt toegewezen. Het opknappen van de camping is nodig, zei hij en past binnen een be leid van kwaliteitsverbetering. „Er moet ook ruimte zijn voor enige uit breiding." Van Kempen vond niet dat de ge meente verantwoordelijk is voor de veranderingen die op de camping plaats gaan vinden. De beschrijving in het bestemmingsplan is wel van belang. De ontsluiting van het ver keer van de SGP noemde hij de moeite waard. En hij was het ermee eens dat betrokkenen hun zegje moeten kunnen doen bij het uitwer ken van de plannen. Voorzitter H.W. van Eenennaam stelde voor om elke partij puntsge wijs de visie door te laten nemen en te zeggen of ze daar voor of tegen waren, maar daar maakte Blom be zwaar tegen. „Het gaat nu om de he le visie, niet om de onderdelen. Die komen later aan bod." De fracties waren het daarmee eens en gingen in grote lijnen accoord met de struc tuurvisie. De SGP kondigde aan bij de bespreking in de raad amende menten in te dienen. Op de Botermarkt en aan het eind van de Kerkstraat zijn paaltjes geplaatst met verkeerslichten om het autoverkeer te beperken. Bewoners en hulpdiensten krijgen een pas die in de rode zuil kan worden gestopt, waarna doorgang mogelijk is. Over veertien dagen kan de installatie in gebruik genomen worden. Aannemer Scherpenisse legt de laatste hand aan de bestrating. De politie kan zijn tijd beter besteden dan achter een glasbak te gaan staan en vervolgens bekeuringen uit te schrijven voor fout geparkeerde auto's op de Eendrachtsweg in Tholen. Die opmerking van J.P. Bout (CDA) schoot de burgemeester onlangs in de gemeenteraad in het ver keerde keelgat. „Zegt maar tegen de politie, wanneer die in de com missie algemeen bestuur het werkplan komt toelichten, dat ze geen bonnen meer moet uitschrijven", aldus Nuis. Bij de supermarkt aan de Een- raad dit plan zo vastgesteld." CU en drachtsweg is het aantal parkeer- PvdA spraken zich uit vóór handha- vakken al jaren ontoereikend voor vend optreden, het aanbod van auto's. Om daar dan Tevoren had wethouder L.J. van handhavend op te treden, vond J. Doorn gezegd dat de verkeerssitu- van den Donker (D66) onzin en het atie op de Eendrachtsweg voor de CDA was het met hem eens. De gemeente een 'punt van aandacht burgemeester vond de opmerking en zorg' blijft. Maar essentiële aan- van Bout over het politie-optreden passingen van het verkeerscircula- niet kunnen. „U hebt als gemeente- tieplan zitten er voorlopig niet in. Kaaistraat 4, Steenbergen, 0167 - 563 430 Volop gratis parkeergelegenheid. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 13