s Kraan geeft gevel smalstad steun Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 31 oktober 2002J Huis Dalemsestraat Concordia op concours Prijzen kleurwedstrijd Brandweer informeert dames Passage Ontgronding Vissers Afschieten knobbelzwaan Quist bij oratoriumkoor Dominee bedankt Botsing op Rijksweg De Graaf wint puzzelrit 480 vogels bij tentoonstelling Afscheid ds. Van der Zwan Twaalf caramboles Karei Hommel Jongerenkoor viert tweede lustrum Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Chauffeur tractor niet nuchter bij botsing Tractor botst tegen auto Bestel-/Bedrijfsauto's Bedrijfswoning akkoord Lampionoptocht Grote buit bij woninginbraak Computers gestolen Dames bakken oliebolllen Bazen wint klaverjassen Ouderentoneel Wadi-project op tv Jeugdvoetballers naar stadion de Kuip Promsconcert Concordia Tholen Gedeputeerde staten hebben dins dag goedkeuring verleend aan het vergroten van de woning Dalem sestraat 8 door H. Sturris. Gehoord de rijksdienst voor de monumenten zorg bestaan er geen planologische bezwaren. De provincie verklaarde een bezwaar van H. Venekamp on gegrond. B. en w. hadden dit ook al eerder afgewezen omdat het geen planologisch bezwaar was, maar een zienswijze waarop het Burger lijk wetboek van toepassing is. Dit in verband met het plaatsen van een balkon binnen twee meter van het naburige erf. Volgens de kadastrale tekening worden er geen vensters of balkons binnen twee meter van de grenslijn geplaatst. B. en w. en nu ook g.s. vinden dat het geschil tus sen beide partijen moet worden op gelost. De gemeente bood Vene kamp excuses aan voor het feit dat het juiste welstandsadvies niet vier weken ter inzage heeft gelegen. Op 4 april lag het eerste welstandsad vies ter inzage, maar 26 juni diende Sturris nieuwe tekeningen in. B. en w. verzuimden echter het nieuwe welstandsadvies voor belangheb benden ter beschikking te stellen, maar g.s. vonden dat geen onover komelijke zaak om de verbouwing niet goed te keuren. Harmonie Concordia doet zaterdag in de eerste afdeling mee aan een concours in Terneuzen. In 1995 pro moveerde Concordia in Loon op Zand van de tweede naar de eerste afdeling. Drie jaar geleden werd in Valkenswaard een tweede prijs be haald. Dat was toen een beetje te leurstellend gezien de verwachtin gen. In Terneuzen moet dat zaterdag rechtgezet worden. De harmonie is bijna een jaar met de voorbereiding bezig en 6 april werden tijdens het jaarconcert de twee concourswer- ken met veel succes uitgevoerd. Op het concours moet alles tot in de puntjes verzorgd zijn om voor een mooie prijs in aanmerking te ko men. De bewoners van Ten Anker hebben afgelopen zaterdag de twee nummers en het inspeelwerk Down by the salley garden, een arrange ment van Patrick Millstone op een Iers volkslied, al kunnen horen. Be halve de harmonie musiceerde toen ook de samenspelgroep en het jeugdorkest. Op het concours is Telemark fantasy van Kees Vlak het verplichte werk en Flashes for band van Jan Segers is het keuzewerk. Vier kinderen zijn in de prijzen ge vallen bij de kleurwedstrijd van de vakantiebijbelclub in de Oester schelp. Eline v.d. Walle uit groep 1- 2, Leoniek Menheere uit groep 3-4, Anco Westdorp uit groep 5-6 en Melissa Hage uit groep 7-8 hadden het mooist gekleurd. Gemeentelijk brandweercomman dant J. de Feijter en de plaatselijke postcommandant J.L. Nieuwenhuy- zen hebben vrouwenvereniging de Passage donderdag bijgepraat over het werk van de vrijwillige brand weer. Er zijn totaal 85 vrijwilligers, verdeeld over 5 brandweerploegen van ieder 16-18 mensen. De nazorg bij ingrijpende hulpverleningsacties kwam ter sprake, maar ook de vei ligheid in en rond de woning. Brand ontstaat alleen met zuurstof, brand bare stof en temperatuur. De brand weer verlaagt de temperatuur door het blussen, haalt zoveel mogelijk brandbare stoffen uit elkaar en zon der zuurstof dooft de brand vanzelf. Roken in bed, peuken in de prullen bak, kaarsen bij gordijnen, spelende kleine kinderen, huisdieren, e.d. werden als oorzaken van brand be sproken. Er werden praktische tips gegeven om een barbecue nooit met vloeistof aan te maken en vlam in de pan moetje nooit met water blus sen. Een deksel erop is afdoende. De alarmering via 112 en het vluchtplan werden ook besproken. Verder kwam er het advies om mini maal 2 rookmelders in huis te instal leren. Met videobeelden en een de monstratie van twee brandweer lieden met perslucht werd de mon delinge informatie praktisch toege licht. De leden stelden diverse prak tische vragen en mevr. Quist-Boer bedankte beide inleiders met een at tentie. Presidente mevr. Heemskerk-van der Laan had 40 leden welkom ge heten en 3 gasten. Ze deelde mee, dat mevr. Van Gorsel-van Dijke een ergotherapeutisch mes had gewon nen bij een eerdere prijsvraag. Ver der was bij de gemeente nage vraagd, wat de eigen bijdrage is voor bijzondere vervoersmiddelen zoals een scootmobiel: 272 euro. Uit Lukas 18:1-8 werd een medita tie gehouden. Er was samenzang en ook werd het Wilhelmus nog gezon gen naar aanleiding van de begrafe nis van prins Claus. Gedeputeerde staten vragen de ge meenteraad om een uitspraak te doen over de zonder vergunning uit gevoerde ontgrondingswerkzaam heden door J. Vissers aan de Razer- nijweg. Het gaat om een binnendijk tussen de Vrouw Belyapolder en de Razernijpolder. Volgens het bestem mingsplan Buitengebied is de dijk beschermd. Alleen voor waterstaats doeleinden, voor behoud en herstel van landschappelijke en cultuurhis torische waarden, alsmede voor ver- keersdoeleinden en voor de bedrijfs voering van de aan de grond gebonden agrarische bedrijven mag er wat met de dijk gebeuren. Vol gens b. en w. is in strijd met de re gels gehandeld. Er dient nu een uit spraak van de gemeenteraad te komen of alsnog de bereidheid be staat om voor de ontgronding plano logische medewerking te verlenen. Gedeputeerde staten beraden zich over een verzoek van J.J. v.d. Slikke om ontheffing te verlenen van de flora- en faunawet voor het doden van knobbelzwanen met hulp van het geweer ter voorkoming van be langrijke landbouwschade. Organist Eric Quist is door het ope ra- en oratoriumkoor Zuid-West- Nederland gevraagd om medewer king te verlenen aan concertuitvoe ringen die gegeven worden in Mid- delharnis en Oude Tonge. Het opera- en oratoriumkoor staat onder leiding van dirigent Bas van Houte uit Schiedam en gaat voor het eerst een concert geven. Op vrijdag 8 no vember zal Eric Quist op het orgel spelen in de Rooms-Katholieke kerk te Middelharnis. Een dag later wordt het concert opnieuw uitge voerd, maar dan in de Rooms-Ka tholieke kerk te Oude Tonge. Eric Quist volgde lessen aan de Zeeuwse muziekschool en kreeg privé-lessen bij Bram Bout en Paul Heijboer. Daarna volgde hij een op leiding aan het Rotterdams conser vatorium, waar hij met een eindcij fer van 9,5 slaagde. In 1998 won Quist de eerste prijs op het studen tenconcours in Leiden in de catego rie barok. Beide concerten van het opera- en oratoriumkoor Zuid-West- Nederland beginnen om acht uur. De Hervormde gemeente moet op nieuw gaan zoeken naar een predi kant. Ds. M.M. van Campen uit He- del bedankte voor het beroep dat op hem werd uitgebracht. Ook de Christelijk Gereformeerde Kerk kreeg een teleurstellend be richt. Kandidaat M.A. Kempeneers uit Ederveen bedankte voor het op hem uitgebrachte beroep. Bij de Christelijk Gereformeerde Kerk wordt zaterdag afscheid genomen van ds.. A. van der Zwan. De af- scheidsdienst wordt gehouden om half drie in de Hervormde kerk te Oud-Vossemeer. Een 39-jarige inwoonster en haar even oude passagier raakten woensdagavond omstreeks half twaalf betrokken bij een kop-staart aanrijding op de Rijksweg A58 bij Kapelle. Een 31-jarige automobi list uit de gemeente Reimerswaal reed van achteren tegen de auto aan, waardoor het voertuig een slinger maakte en op de linker rij strook tot stilstand kwam. Beide vrouwen werden voor onderzoek overgebracht naar ziekenhuis Lie- vensberg, maar mochten weer naar huis terugkeren. De oriëntatierit van MAC werd za terdag gewonnen door I. de Graaf. De puzzelrit werd dit keer door Jac kie Hage en Jan Goedegebuure uit gezet in de omgeving van Sint-An- naland. Na afloop van de rit werd er nog bingo gespeeld, zodat vele deel nemers met een prijs naar huis gin gen. Uitslag A-klasse: 1. I. de Graaf 64 strafpunten; 2. Eversdijk 82; 3. C. de Jonge 87; 4. H. van Vossen 122; 5. F. Simons 132; 6. C. Droogers 147; 7. J. Hage 170; 8. N. de Kok 420. Uitslag B-klasse: 1. Fraanje 42; 2. Leendertse 42; 3. Neels 97; 4. J. Goedhart 218; 5. R. van Stee 304 en 6. E. Goedegebuure 390. Oud- Vossemeer Vogelvereniging De Vogelvrienden organiseert op vrijdag 8 en zater dag 9 november de jaarlijkse vo geltentoonstelling in de Vossen- kuil. Voor deze tentoonstelling hebben 48 vogelliefhebbers uit Zeeland en Brabant in totaal 480 vogels ingeschreven. De inzendin gen zullen door zes keurmeesters op de woensdag voorafgaande aan de tentoonstelling worden ge keurd. Oud-gemeenteraadslid J.L. van Gorsel is door het bestuur ge vraagd om de opening te verrich ten, waarbij tevens de kampioenen worden bekendgemaakt. Op don derdag 7 november kunnen de ou deren de tentoonstelling bezoeken. Zij krijgen een hapje en drankje aangeboden en tevens zal er met hen bingo worden gespeeld. De hoogste groepen van de drie basis scholen zullen op vrijdag de ten toonstelling bezoeken. Voor hen wordt tevens een kleurwedstrijd georganiseerd, waaraan prijzen zijn verbonden. Tijdens de vogel show zal het rad van avontuur draaien en op zaterdagmiddag zal de trekking van de loterij plaats vinden. De openingstijden van de tentoonstelling zijn: vrijdag 8 no vember van half acht tot tien uur en zaterdag 9 november van tien uur tot half acht. Jeugdlid Johan Ketting behaalde onlangs bij een tentoonstelling in Krabbendijke met zijn pyrrhura parkiet een derde plaats. De jury beoordeelde zijn inzending met 91 punten. Het was de laatste keer dat Johan Ketting aan het jeugdkam pioenschap mocht deelnemen. In de afgelopen jaren werd hij twee keer jeugdkampioen van Zeeland. Zaterdagmiddag om half drie neemt in de Nederlandse Hervormde kerk ds. A. van der Zwan afscheid van de Christelijke Gereformeerden Ker ken Oud-Vossemeer en Tholen. In verband met de beperkte ruimte in de eigen gebouwen wordt uitgewe ken naar de N.H. kerk. In de clubcompetitie van biljartver eniging De Treffers maakte Karei- Hommel een serie van twaalf ca ramboles. Ook behaalde hij met 2,23 het hoogste gemiddelde. Piet de Leeuw speelde in achttien beur ten de kortste partij. De uitslagen zijn: A. Hommel-N. Rooijakkers 7,25-10; P. de Leeuw- J. van Daalen 10-6,90; K. Hommel- J. Etienne 9,73-10; J. Hommel-H. Hommel 10-8,86; L. van Wezel-A. van Daalen 10-7,34. Met een afwisselend en muzikaal concert vierde jongerenkoor The Young Voices zaterdagavond in de Hervormde kerk het tweede lus trum. Voorzitter Jan Willem de Graaf stond voorafgaande aan de zangavond stil bij het tienjarig be staan. Het jongerenkoor werd op gericht door pastoraal medewerker Rien van Binnendijk en Ine Gunter en bestaat momenteel uit dertien leden. Voor de viering van het tien jarig bestaan had het koor het be kende jongerenkoor De Morgen ster uit Alblasserdam uitgenodigd, dat gedirigeerd wordt door Martin de Jong uit Sint-Maartensdijk. Dit koor, bestaande uit ruim 80 leden, zong vier Engelstalige nummers. Bij het nummer 'Make me a chan nel' was er een indrukwekkende solozang, wat gevolgd werd door een krachtige uitvoering van het lied 'We have seen God's Glory'. Het optreden van De Morgenster werd afgesloten met het rustige nummer 'Peace be with you'. The Young Voices onder leiding van Mario Riedijk bracht een afwisse lend repertoire, waaronder ook meerdere Nederlandstalige liede ren. Ook het kinderkoor Soli Deo Gloria onder leiding van Heieen Troost verleende medewerking aan deze zangavond. Aan het slot van het concert traden de drie koren gezamenlijk op en werd het lied 'Vrede zij u' gezongen. Vooraf gaande hieraan zong The Young Voices samen met De Morgenster het lied 'De kracht van Uw liefde', waarin de kracht van het geloof vergeleken wordt met een arend. Toepasselijk hierbij was het ge dicht 'Op vleugels van vertrou wen' dat door oud-koorlid Anja de Leeuw-Menheere werd voorgedra gen. Ds. P.C. Hoek stond ook in de meditatie stil bij het beeld van de arend, zoals de Heere dit gebruikt als Hij spreekt over Zijn zorg voor het volk van Israël, zoals dat in Exodus 19 staat geschreven. Van de zangavond is een cd-opname gemaakt, waarvan reeds een vijf tigtal exemplaren zijn besteld. Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensdag ♦Magere hamlappen 1 kg ^Varkensschnitzels 500 gr. ♦Nasivlees 500 gr. ♦Kipsschnitzels naturel of ♦gepaneerd 500 gr. 5,- 3,80 2,50 Magere karbonade 1 kg Rundergehakt 1 kg Half om half gehakt 1 kg Slavinken 5 halen 3,80 Beenham 100 gram 1,25 Leverkaas 150 gram 1,- Gekookte lever 100 gram 0,50 Beenhamsalade 100 gram 1,10 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Op de Hoenderweg vond woensdag avond rond kwart voor elf een aan rijding plaats tussen een tractor en een personenauto. De tractor, die bestuurd werd door een 22-jarige man, kwam uit de richting van de Spuistraat en hield onvoldoende rechts aan, waardoor hij botste te gen de stilstaande auto van een 47- jarige man. Uit ademanalyse bleek dat de bestuurder van de tractor ruim l ,8 maal teveel alcohol had ge dronken. Tegen de 22-jarige man werd proces-verbaal opgemaakt. Te vens kreeg hij een rijverbod opge legd van drie uren. Stavenisse Op de Provincialeweg botste don derdagmorgen om half acht een tractor met oplegger tegen een per sonenauto. De 33-jarige bestuurder van de tractor uit Sommelsdijk wil de in een dreef keren, maar verleen de hierbij geen voorrang aan een au to die bestuurd werd door een 22-jarige vrouw. Aan de aanrijding hield de vrouw een hoofdwond en een pijnlijke knie over. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Ondanks het negatieve advies van de inspectie ruimtelijke ordening mag er aan de Kerkstraat 33 toch een agrarische bedrijfswoning met garage gebouwd worden met een to tale inhoud van 1143 m3. De inspec tie had gewezen op de maximaal toelaatbare inhoud van 750 m3 die volgens de regels is toegestaan. An ders ontstaat er verstening van het platteland. Gemeente en provincie wilden de bouw wel goedkeuren omdat het plan past binnen het voorontwerp bestemmingsplan Bui tengebied. De inspectie werkte eer der wel mee aan een bedrijfswoning aan de Zeedijk bij Oud-Vossmeer, waar bij een agrarisch loonwerkbe- drijf een huis van 890 m3 is ge bouwd. De inspecteur had de moge lijkheid om het bouwplan aan de Kerkstraat tegen te houden, maar van die mogelijkheid heeft hij geen gebruik gemaakt, zodat de bouw toch kan doorgaan. Sint-Maartensdijk Het evenementencomité Smalstad houdt op zaterdag 9 november de jaarlijkse Sint Maartenslampionop- tocht. Voor alle kinderen die mee willen doen is er een lampion be schikbaar, compleet met batterij voor de verlichting. De lampions kunnen worden afgehaald om 18.45 uur bij de oude kleuterschool aan de Radda Barnenstraat. Zoals gewoonlijk gaat muziekver eniging Euterpe vooraf aan de stoet. De route ziet er als volgt uit: vertrek om zeven uur vanaf de Rad- da Barnenstraat via Oostsingel, On der de Linden, Noordpoort, West- vest, M.A. de Ruijterstraat, Jacoba van Beierenstraat, Frank van Borse- lenstraat, Bloemenlaan, Hogeweg, Pres. Rooseveltstraat, William Boothstraat, Albert Schweitzer- straat, Winston Churchillstraat, Achter 't Bos, Westvest, Korte Vest, Ds. de Bresstraat, Markt, Kaai- straat, Haven en Sportlaan naar Ha- estinge. Daar staat voor alle kinde ren een beker warme choco lademelk klaar, plus een versnape ring. De lampions en de traktatie worden verzorgd door de midden standsvereniging. Bij een woning in de Reigerlaan werd vrijdagavond een geldbedrag van enkele duizenden euro's ont vreemd. Heel de woning werd doorzocht, waarbij ook sieraden, kleding en een gsm werd meegenomen. De in braak heeft plaatsgevonden tussen 's middags vijf uur en 's avonds half twaalf. Bij een bedrijf aan de Nijverheids- weg is in de nacht van zondag op maandag computer-, communica tie- en fotoapparatuur ontvreemd. Bij de inbraak werd de toegang tot het bedrijf geforceerd. Over de waarde van de ontvreemde goede ren kon de politie geen mededeling doen. Ook een bedrijfspand aan de Haven kreeg bezoek van inbrekers. Hier werd een bedrag van meer dan 2000 euro meegenomen. De hervormde zendingskrans orga niseert woensdag een oliebollenac tie. De lekkernijen kunnen tussen half negen en twee uur worden af gehaald in de garage van de her vormde pastorie. P. Bazen is met 6146 punten de winnaar geworden van de laatstge houden clubavond van klaverjas- vereniging De Pendelaars. De uitslag is: 1. P. Bazen 6146 punten; 2. P. van Bloppoel 5023 p; 3. M. den Haan 4913 p; 4. N. van Diggele 4724 p; 5. L. Kampman 4634 p; 6. A. Arts 4519 p; 7. G. van Ham 4320 p; 8. R. van Putten 4248 p; 9. M. van den Berg 4146 p; 10. J. van Splunter 4122 p; 11. D. Touche 3977 p en 12. J. van Zetten 3884 punten. De stichting Dorpsgemeenschap or ganiseert woensdag de jaarlijkse 50-plus middag, waarbij het eerste Roosendaalse ouderentoneel het to neelstuk 'Met groot verlof' zal uit voeren. De bejaardensoos zal de be zoekers van het ouderentoneel trakteren op een bakje koffie, ter wijl de Dorpsgemeenschap zorg draagt voor de cake. Bij deze oude- renmiddag wordt er ook een verlo ting gehouden. De toneeluitvoering begint om twee uur in het Holland Huis. Bij omroep Zeeland werd woens dag een tv-documentaire uitgezon den over het Wadi-project, dat gere aliseerd is om de grondwater- overlast in de Beatrixlaan en de Maria van Nassaustraat op te lossen en het hemelwater van de riolering af te koppelen. Bij het toekennen van de Zeeuwse milieuprijs werd het project gewaardeerd met een derde prijs. Het project kwam tot stand in samenwerking met de stichting Beter Wonen, het water schap en de provincie. Die laatste verleende aan het project een subsi die van ruim 79.000 euro. Poortvliet Maandag 4 november hoopt de zending oud papier op te halen vanaf 18.30 uur. Advertentie I.M. Sint-Philipsland De E- en F-pupillen van voetbalver eniging Noad '67 hebben in de herfstvakantie een bezoek gebracht aan het voetbalstadion de Kuip in Rotterdam, waar Feyenoord haar wedstrijden speelt. De 33 jeugdle den en negen begeleiders bezochten ook de training van de selectie en namen een kijkje in het museum van Feyenoord. De jeugdspelers vonden het een schitterend uitje en konden bij terugkomst vol trots de handteke ningen van de spelers van Feye noord tonen aan het thuisfront. Muziekvereniging Concordia orga niseert als afsluiting van de viering van het honderdjarig bestaan twee promsconcerten op vrijdagavond 6 en zaterdagavond 7 december. In verband met de verscherpte veilig heidsvoorschriften in dorpshuis de Wimpel zijn er minder zitplaatsen (112) dan bij het vorige promscon cert, maar wel meer staanplaatsen: 125. „De vorige keer moesten we veel mensen teleurstellen, zodat we nu twee avonden het concert uitvoe ren", zegt Jeroen v.d. Velde. Hij re kent op veel belangstelling. De kaartverkoop begint morgen bij dro gisterij Jansen. Evenals de vorige keer werkt de plaatselijke zangeres Mireille mee aan het programma, met nummers van Marco Borsato en Trijntje Oosterhuis. Nieuw is de plaatselijke zanger Marijn Geluk van de in mei opgerichte band Jic. Hij zingt 'This is the moment' van René Froger. Jic speelt na afloop van het promsconcert in de hal van het dorpshuis. Van het vorige con cert bekend is het uit 65 leden be staande gelegenheidskoor o.l.v. Kees den Braber. De dirigent werkt ook als solist nog mee aan het pro gramma. Thema van het promscon cert van het 100-jarige Concordia is: concert van de eeuw. In de Bleekveldstraat te Sint-Maartensdijk waaiden zondag tijdens de zware storm de nokvorsten van een woning. Toen ook de houten bovenverdieping begon te wiebelen, plaatste de buurman er een vrachtwagen naast om met de kraan de gevel steun te geven. ril I Predikbeurten Zondag 3 november THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. De Groot, Dordrecht. 18.30 u. ds. Bakker, Tholen. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. dhr. Van Rijn, Katwijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Krol, Gorinchem. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Brugge. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Pieper (H.A.). VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. ds. Peters. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Abma, Gouda. 18.30 u. drs. Schipper, Kerkwerve. GEREF. KERK 10 u. ds. Vlaardingerbroek. CHR. GEREF. KERK za 14.30 u. ds. van der Zwan (af- scheidsdienst in Ned. Herv. kerk). zo 10 u. ds. Vogel. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Beider, Nieuwe Tonge. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Kommers, H.D. 18 u. ds. Van Duijvenboden, Den Bommel. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Reinders, Maar tensdijk. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. De Boer. 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. za 2/11 19 u. ds. Mallan (H.D). SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Simons. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. (H.D.) ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. kand. Van Ginkel, Maar tensdijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. Krol, Gorinchem. GEREF. GEM. 10,14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Zorge, Ouderkerk a/d IJssel. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Van der Meer. 14.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. Pak even uw zakboekje THOLEN 2 nov. Snuffelmarkt Step, Meul- vliet, 10 u. 2 nov. Moonlightshopping. 7 nov. Pastoraat in het havengebied door evang. Van de Boogaard, De Wingerd, 14.30 u. 9 nov. Bassie en Adriaan, Meulvliet, 14 u. 12 nov. Lezing 'Strijdbaar en cultu reel', Grote Kerk, 19.30 u. 13 nov. Oecumenisch avondgebed, Oudelandsestraat 11,19.30 u. OUD-VOSSEMEER 9 nov. Elf-elf-viering, café De Hoop. 12, 19 en 26 nov. Koersballen Anbo, Vossenkuil, 14 u. 13 nov. Bingo Anbo, Vossenkuil, 14 u. SINT-ANNALAND 31 okt. Vergad. gebiedscommissie waterschap, Wellevaete, 20 u. 5 nov. Plattelandsvrouwen, lezing thuiszorg, de Wellevaete, 19.30 u. 8 nov. Kaartavond WHS, 20 u. 16 nov. Oliebollenactie Smash '76. ST.-MAARTENSDIJK 16 nov. 2e Night of Smerdiek Euter pe, Haestinge, 20.15 u. SCHERPENISSE 6 nov. 50-plusmiddag Dorpsge meenschap, Holland Huis, 14 u. POORTVLIET 9 nov. Glad IJs, Reijn Goed, 't Ouwe Raed'uus, 20.15 u. 11 nov. Mevr. Lepoeter over schaal- en schelpdierencultuur plattelands vrouwen, 't Ouwe Raed'uus, 20 u. SINT-PHILIPSLAND 2 nov. Onderlinge wedstrijd Zeeuw se jeugdbrandweer, 8-17 u. BERGEN OP ZOOM 1 nov. Musical Sinatra, De Maagd, 20.15 u. 2 nov. Speelgoed- en kinderkleding- beurs, Drebbelstraat, 10-14 u. 5 nov. Theaterconcert Marlies Hel der, De Maagd, 20.15 u. 6 nov. Whiplash informatiebijeen komst, Lievensberg, 10-12 u. 6 nov. Vrijwilligersbijeenkomst Sa- velanden, ABG, 19.30 u. 7 nov. Theater The deep river quar tet, De Maagd, 20.15 u. HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Extra apotheek Oost, Ericalaan 12, 0164-236930. vrt/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Muljono-Iskandar, Halste ren, tel. 0164-686440. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11Tho len, elke wo 10-11.30 u. Op afspraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12-u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551,0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. JONGERENINFORMATIEPUNT Markt 58 (achterom), Sint-Maartens dijk, di 15-17 u., vr 19-21 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 31 okt t/m vrijdag 8 nov. donderdag 31 10.52-23.42 vrijdag 1 12.12 zaterdag 2 0.57-13.17 zondag 3 1.52-14.12 maandag 4 2.37-14.57 dinsdag 5 3.27-15.37 woensdag 6 4.07-16.22 donderdag 7 4.52-17.07 vrijdag 8 5.37-17.52 ma 21.36 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Insomnia - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21 u. Snow Dogs - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u., zo 14en 16.15 u., wo 14 u. ROXY II: Volle Maan - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.15 en 20 u., wo 14 en 20 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 2