Bogen voor leidster Excelsior Plaatselijk nieuws Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 26 september 2002J Brommobiel aangereden Tegen stilstaand voertuig Verkeersplan Twee beroepen voor predikant Vrouw van tas beroofd Urker visserskoor Nieuwe woningen Kruittorenstraat Blikschade door aanrijdingen Psalmzangavond met bovenstem Concert Jan de Viet Snuffelmarkt Open dag ondernemers Jos Hommel scoort goed Steekvlam in gezicht Sponsorloop voor CliniClowns Zingen bij kampvuur Geslaagd Bromfietser aangereden Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Geslaagd Speculaas van Euterpe Van Iwaarden wint klaverjassen Jeugdkoor in Maartenshof Vier kilo vis Film over Noordpool Van Tiggele beste visser Verkoop oliebollen Michels vangt meeste vis 15 caramboles Burgers VERF NODIG? Rommelmarkt voor kerk Bestuurder bekneld Lampionoptocht De Ruijter beste visser Zonnebloem werft leden Geen verontreiniging bij garage Wolse Tholen Op de Slabbecoornweg is dinsdag morgen een brommobiel aangereden door een auto. Niemand raakte ge wond, maar beide voertuigen wer den flink beschadigd en moesten met een takelwagen afgevoerd wor den. Het ongeluk gebeurde rond kwart voor negen. Een 30-jarige au tomobiliste uit Bergen op Zoomn sloeg vanaf de Deltaweg linksaf de Slabbecoornweg in. Door de laag boven de kanaaldijk staande zon zag ze de brommobiel (bestuurd door een 38-jarige inwoner) niet aanko men, die rechtsaf de Deltaweg in wilde rijden. Omdat de vrouw bo vendien onvoldoende rechts hield, was een frontale botsing het gevolg. Een 46-jarige inwoner is dinsdag rond de middag met zijn auto tegen een stilstaand landbouwvoertuig gereden. Dat gebeurde op de Molenvlietsedijk, waar het voertuig - bestuurd door een 46-jarige Tholenaar - bij een uitrit be zig was met werkzaamheden. De auto kwam uit de richting van de Mossel laan en reed frontaal tegen de voor kant van het landbouwvoertuig. Dat raakte lichtbeschadigd, de auto zat flink in de kreukels. De bestuurders bleven ongedeerd. De werkgroep van de ondernemers vereniging die aan een alternatief verkeersplan voor de binnenstad werkt, zit vanavond aan tafel met een groep bewoners. Zij praten over de reacties die op het concept-plan zijn gegeven. Dat concept is bij een kleine 500 woningen en winkels in de binnenstad in de bus gestopt en er zijn ongeveer 120 reacties gekomen. In overleg wordt gekeken hoe het concept aangepast kan worden. „Er moet iets op tafel komen dat door een grote groep mensen gedragen wordt", zegt voorzitter A. Molenaar van de ondernemersvereniging. „Ons streven is om tot een betere roulatie van het verkeer te komen. Tholen is nu eenmaal krap en klein wat de straten betreft en dat verander je niet." De bedoeling is om het uit eindelijke plan aan de gemeente te presenteren. Na het vertrek van hervormd predi kant Den Ouden en het aanstaande vertrek van dominee Van der Zwan van de Christelijk Gereformeerde Kerk bestaat nu de mogelijkheid dat ook de Gereformeerde Gemeente haar dominee ziet gaan. Ds. C. de Jongste heeft van zowel Benthuizen als van de gemeente van Middelburg een beroep ontvangen. Uit de tuin van een woning bij de Gemaalweg is tussen dinsdagavond en gisterenmorgen een tuinmeubel set weggenomen met een waarde van enkele honderden euro's. Een 24-jarige vrouw is woensdag middag van haar tas beroofd door een jogger. Toen de vrouw aan de Kaaij de autosleutels uit haar tas pakte, griste de man in het voorbij lopen de tas uit haar handen (warain een portemonnee met enkele tiental len euro's). De man droeg een don ker trainingspak en gymschoenen. De stichting Wereldwijde zending organiseert zaterdag 5 oktober een koor- en samenzangavond in de her vormde kerk, waarbij het Urker vis serskoor Crescendo onder leiding van Louwe Kramer optreedt. Toen het koor anderhalf jaar geleden hier optrad, kwamen ruim 1000 zan gliefhebbers naar het concert luiste ren. De organisatie heeft gezien dit succes de afspraak gemaakt dat het koor één keer in de twee jaar hier komt optreden. Naast het bekende Urker Visserskoor, dat in kleder dracht zal optreden, verleent ook het plaatselijk mannenkoor Rehoboth medewerking aan deze zangavond. Ds. C. de Jongste verzorgt de ope ning en sluiting. Tijdens de zang avond, die om zeven uur begint, wordt er gecollecteerd voor de MAF-zendingsvliegers. Inmiddels is al de helft van de beschikbare kaarten in de voorverkoop verkocht. Bouwbedrijf Hans Weggemans gaat op Kruittorenstraat 11 en 13 twee nieuwe woningen bouwen. Tegen de voorgenomen bouw hebben gedepu teerde staten geen planologische be zwaren. Tevens is er aan R. West- strate toestemming verleend voor het vervangen van kozijnen bij het monumentale pand aan Brugstraat 17. Ook tegen de verbouw van het gebouw van de ABNAmro-bank aan de Kaaij bestaan in Middelburg geen planologische bezwaren. Een 27-jarige inwoner veroorzaakte donderdagavond omstreeks half acht een aanrijding in Oosterland, toen hij geen voorrang verleende aan een 25-jarige automobilist uit de ge meente Dirksland. Beide auto's lie pen door de aanrijding lichtte schade op, maar de bestuurders bleven on gedeerd. Op de N59 bij Zierikzee was zondagmiddag omstreeks half zes een 19-jarige inwoner eveneens betrokken bij een aanrijding. Hij remde bij het verkeerslicht te laat en botste met zijn voertuig tegen de au to van een 71-jarige man uit Gelder land. Na de aanrijding klaagde de echtgenote van de 71-jarige man over hoofd- en nekpijn. Beide be stuurders kwamen met de schrik vrij, maar de voertuigen liepen wel schade op door de aanrijding. In de hervormde kerk wordt zaterdag 12 oktober een psalmzangavond ge organiseerd. Er worden op deze bij eenkomst vier niet-ritmische berij mingen gezongen. Naast de be rijming van 1773 en die van Datheen wordt ook gezongen uit de berijming van ds. Meeuse. Ook zullen er bijbel se liederen worden gezongen die ge schreven zijn door J. Hazeu en ge maakt zijn op psalmmelodieën. Het thema van de zangavond is 'Bidt om de vrede van Jeruzalem'. Hervormd predikant ds. J. Lohuis uit Scherpe- nisse spreekt over deze woorden, ter wijl dhr. H. v.d. Herik iets zal vertel len over het Shaare-Zedekziekenhuis te Jeruzalem, waarvoor op deze avond een collecte wordt gehouden. Er is bij deze samenzangavond gele genheid voor het zingen van een bo venstem. Een bovenstemgroep uit Zeeland ondersteunt de zang en Pe ter Wildeman begeleidt ze op het drie-klaviers Van Dam-orgel. De avond begint om kwart voor acht. In de hervormde kerk te Steenbergen geeft Jan de Viet vrijdagavond om acht uur een orgelconcert. De Viet is als organist verbonden aan de her vormde kerk te Steenbergen en de Gertrudiskerk te Bergen op Zoom. Op het zeventiende eeuwse orgel zal Jan de Viet verschillende werken spelen van Sweelinck, maar ook van diverse Italiaanse tijdgenoten en van de componist Bach. De stichting Thoolse evenementen promoties (Step) organiseert zaterdag 2 november van tien tot vier uur weer een snuffelmarkt in de grote zaal van gemeenschapscentrum Meulvliet. Op deze dag zullen er tientallen kraam pjes met allerlei gebruikte en nieuwe' waren aanwezig zijn. Oud-Vossemeer Acht plaatselijke ondernemers pre senteren zich zaterdag met een open dag op het bedrijventerrein Klaver veld. Belangstellenden kunnen tus sen elf uur en half vijf terecht voor informatie en demonstraties (o.a. van de brandweer). Er is ook een prijsvraag waarmee een tochtje valt te winnen in een luchtballon. Die prijs valt ook de winnaars ten deel van de mountainbike- en de skelter race. Verder zijn oliebollen en vis te koop. De deelnemers zijn zeilmake rij Aarnoudse en Zn., Boers riool techniek, Bosters-van Wezel, de Vossenkuil, Plusmarkt Roggeband, studio Beckers/v.d. Kooij, tweewie- lerservice v.d. Zande en Van Vossen Kiremko. In de clubcompetitie van biljartver eniging de Treffers was Jos Hommel goed op dreef. Hij won zijn partij te gen Dirk van Driel in 21 beurten en haalde een gemiddelde van 3,34. Van Driel won op dezelfde cluba vond wel van J. Etienne, waarbij hij een serie maakte van 20 caramboles. Samen met P. de Leeuw speelde hij met 19 beurten eveneens de kortste partij. De uitslagen zijn: A. Hom mel-K. Hommel 10-5,94; L. van Wezel-J. van Daalen 10-9,04; J. Etienne-D. van Driel 9,6-10; J. Hommel-D. van Driel 10-7,44; P. de Leeuw-N. Rooijakkers 10-9,8; H. Hommel-C. Burgers 10-5,4. Sint-Annaland Een vijfjarig jongetje liep zaterdag middag tweedegraads brandwonden in het gezicht op door een steek vlam uit een jerrycan. Het jongetje was met vriendjes aan het spelen bij de loods aan de Koelhuisdreef. Ze vonden een jerrycan en één van de kinderen stak een lucifer aan en stopte die daar in. Een steekvlam was het gevolg en die raakte de vijf jarige. Het ventje werd naar het zie kenhuis in Bergen op Zoom ge bracht en kon na behandeling naar huis. De andere kinderen kwamen met de schrik vrij. De leerlingen van de Casembroot- school hebben opnieuw actie ge voerd voor het werk van de Clini Clowns. De stichting CliniClowns verzorgt optredens voor kinderen die in het ziekenhuis moeten verblijven. De Casembrootschool wil in de ko mende jaren minimaal één keer per jaar een actie organiseren voor dit doel. De kleutergroepen liepen don derdagmiddag rondjes over de speel plaats. Voorafgaande aan hun spon sorloop klonken er vrolijke liedjes van de CliniClowns, zoals 'Benen wijd' en de meezinger 'Ri, ra, rode neus'. Op vrijdag kwamen de oudere leer lingen in actie. De groepen drie tot en met acht vertrokken naar het voetbalveld van WHS waar ze wer den opgewacht door meester Bril. Na een optreden van de groep K4, bestaande uit Kaatje, Klazien, Koba en Keetje, gingen de leerlingen aan de slag met diverse spelletjes, die in het teken stonden van de Clini Clowns. Zo waren er spelletjes als rode neus gooien, flapschoenenrace en de pyjamajump. Na de middag pauze werd er ook voor deze leerlin gen een sponsorloop gehouden. Drie keer achter elkaar renden verschil lende groepen zo een tien minuten over het kleine sportveld. Het aantal rondjes per leerling lag tussen de tien en vijftien, zodat er heel wat geld voor het goede doel werd opge haald. Na afloop van deze dag wer den de winnaars van de diverse acti viteiten bekendgemaakt. De win naars bij de jongens en meisjes wa ren: Groep 3: Leroy Hage en Rachel Suurland; groep 4: Sven den Engels man en Irene van Uden; groep 5: Jacky Suurland en Leonie Mossel man; groep 6: Jeffrey Rijnberg en Jhoney le Doux; groep 7: Renaldo de Witte en Edina Demirovic. Win naar bij het touwtrekken was de groep bestaande uit Meivin van Ast, Joyce Maas, Bas Wielaard, Monique Bevelander en Robert van 't Hof. D.V. maandag 30 september wordt er voor de zending oud papier op gehaald. Advertentie I.M. Een veertigtal jongeren deed mee aan de start van het winterseizoen van de hervormde jeugdverenigin gen. Op het strand in Ouddorp ver maakten de jongeren zich met diver se balspelen, waarna er een kamp vuur werd gemaakt. In een kring za ten de jongeren rondom het vuur, waarbij onder begeleiding van gita ren christelijke liederen werden ge zongen. Ook kreeg iedereen als trak tatie nog een warme worst. Zondagavond staat de kerkdienst in het teken van de start van het winter werk. Ds. RC. Hoek houdt dan naar aanleiding van een gedeelte uit het bijbelboek Ezra een preek met als thema 'hartbewaking'. Na deze kerkdienst is er voor alle jongeren een preekbespreking in verenigings gebouw Het Trefpunt. Stavenisse Aan de Hogeschool te Haarlem is Niels Veldman afgestudeerd als in genieur scheepsbouwkunde. Donderdag 3 oktober wordt er voor de zending en Adullam oud papier opgehaald. Advertentie I.M. Sint-Maartensdijk Een 39-jarige inwoner is behoorlijk gewond geraakt, nadat hij vrijdag middag op zijn brommer werd aan- Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag ♦Magere runderlappen 1 kg 7,70 JSucadelappen 1 kg 7,70 ♦Soeppakket 3,10 Rundergehakt 1 kg Half om half gehakt 1 kg Ribkarbonade 1 kg Ham-kaasrollade 100 gram 1,20 Runderrookvlees 100 gram 1,50 Bacon 100 gram 1,15 Gekookte worst 200 gram 1,20 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. gereden door een tractor. Met een hoofdwond en een gebroken sleutel been is hij naar het ziekenhuis ge bracht, waar ook nog diverse won den zijn gehecht. Het ongeluk gebeurde even na vij ven op de splitsing van de Provincia- leweg met de Keizersweg. Een trac tor met een vracht uien reed richting Stavenisse en wilde rechtsaf de Kei zersweg in. De 48-jarige bestuurder uit Scherpenisse verleende een brommer op het fietspad voorrang, maar zag een tweede achteropko mende brommer over het hoofd. De bestuurder daarvan botste tegen de voorkant van de tractor en sloeg met zijn hoofd tegen de grill (hij droeg een helm). Aan de Open Universiteit Nederland heeft J. Putters zijn propedeuse Ne derlands recht gehaald. Muziekvereniging Euterpe probeert de bewoners al vroeg in sinterklaas stemming te brengen. De jeugdleden komen met bestellijsten langs de deur voor speculaaspoppen. In de laatste twee weken van november zullen de speculaaspoppen worden thuisbezorgd, waarbij blaaskapel Dak d'r af de verkopers zal vergezel len met het spelen van diverse sin terklaasliedjes. De opbrengst van deze actie wordt bestemd voor acti viteiten voor de jeugdleden. P. van Iwaarden was vrijdag met 5325 punten de beste klaverjasser op de clubavond van klaverjasvereni- ging de Pendelaars. De uitslag is: 1 P. van Iwaarden 5325 punten; 2. J. Guiljam 5112 p; 3. J. van Splunter 4822 p; 4. N. van Diggele 4801 p; 5. R. van Putten 4558 p; 6. M. v.d. Berg 4363 p; 7. L. Kampman 4266 p; 8. M. van der Molen 4205 p; 9. G. van Ham 4179 p en 10. P. Bazen 4069 punten. Het jeugdkoor The Young Voices uit Sint-Annaland treedt maandagavond om acht uur op in Maartenshof. Het koor wordt gedirigeerd door Mario Riedijk en viert dit jaar zijn tweede lustrum. Bij de achtste bekerwedstrijd van hengelsportvereniging de Ooster- scheldevissers is door de 36 deelne mers vier kilo vis gevangen. De uit slag is: 1. Remie Lindhout 1085 gram; 2. Iz. Lindhout 560 gr; 3. Ed dy o.d. Brouw 550 gr; 4. Sj. Lind hout 535 gr; 5. mevr. B. Aarden 500 gr; 6. P. Opree 375 gr; 7. J. Noom 230 gr; 8. mevr. B. v.d. Rhee 185 gr; 9. C. Andriesse 105 gr; 10. E. Lear- buch 100 gram. Op zaterdag 5 okto ber wordt er door de leden gevist aan de Noord. De stichting Platform leefbaar plat teland Tholen vertoont donderdag 3 oktober in het centrum Scaldis Natu- ralis een film over de Noordpool. Het filmmateriaal zal worden toege licht met verhalen uit eigen ervarin gen. De filmavond begint om zeven uur. Scherpenisse De achtste bekerwedstrijd van hen gelsportvereniging de Zeebaars werd zaterdag gewonnen door R. van Tiggele. Aan de Moggershilpol- der werd door de 35 deelnemers ruim 9,5 kilo vis gevangen. De uit slag is; 1. R. van Tiggele 765 p; 2. K. de Graaf 715 p; 3. Wilco de Graaf 695 p; 4. W. de Graaf 660 p; 5. W. van As 650 p; 6. Martijn Westdorp (lste jeugdlid) 595 p; 7. J. van Tig gele 565 p; 8. L. Bijl 480 p; 9. W. van Popering 480 p; 10. H. Dijke 475 p; 11. A. Fabert 470 p; 12. A. v.d. Hoek 455 punten. De vrouwenvereniging Waakt en Bidt organiseert dinsdag een olie bollenactie. Vanaf tien uur 's mor gens komt men met de lekkernij langs de deur. Ook is het mogelijk om de oliebollen vanaf half tien af te halen aan de achterkant van de kerk aan de Noordstraat. Poortvliet De vijfde klassementswedstrijd van hengelsportvereniging de Knorhaan is zaterdag gewonnen door Fred Mi chels. Zijn zoon Mischa werd win naar bij de jeugd. De uitslag is: 1. Fred Michels; 2. Jacco Hage; 3. Hans de Bruin; 4. Mischa Michels en 5. Cor Bolier. De volgende wed strijd is zaterdagmiddag 5 oktober, waarbij er gevist zal worden vanaf de zeedijk bij Stavenisse. Op de eerste clubavond van biljart vereniging Tolrust maakte A. Bur- Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak X Eendrachtsweg 13 SM Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. gers met 15 caramboles de hoogste serie. C. Nagelkerke noteerde in zijn partij tegen A. Schot met 3,26 het hoogste gemiddelde, maar verloor vervolgens wel van L. Bijl, die in ze ventien beurten de korste partij speelde. De uitslagen zijn: C. Nagel- kerke-A. Schot 10-8; L. Bijl-M. Uijl 10-7,24; W. Bijl-J. Uijl 6,88-10; A. Schot-M. Hage 10-10; A. Burgers- G. de Jonge 10-4,67; W. Bijl-C. Na gelkerke 6,36-10; C. Nagelkerke-L. Bijl 3,07-10. Sint-Phitipsland In dorpshuis De Wimpel wordt zater dag van tien uur 's morgens tot twee uur 's middags een rommelmarkt ge organiseerd door de Hervormde Ge meente. De opbrengst van de verko ping is bestemd voor de kerk. Zaterdagmorgen rond half vijf moest de brandweer uitrukken om een 32-jarige automobilist uit zijn auto te bevrijden. Door onbekende oorzaak was de man op de Rijksweg in de rechterberm geraakt, waarna hij met zijn auto tegen een lichtmast botste en in de middenberm tot stil stand kwam. De man raakte bekneld en werd met nek- en borstklachten vervoerd naar ziekenhuis Lievens- berg. Muziekvereniging Concordia orga niseert morgenavond (vrijdag) een lampionoptocht door het dorp. De lampionnen kunnen de kinderen vanaf zeven uur 's avonds ophalen bij dorpshuis de Wimpel. Vanaf hier vertrekt het muziekkorps om half acht voor een rondgang. De lam pionoptocht is één van de vele acti viteiten die de muziekvereniging or ganiseert in verband met het 100-jarig bestaan. Het eeuwfeest wordt op 6 en 7 december afgesloten met de proms-avonden. Bij hengelsportvereniging de Ma kreel is zaterdag de clubwedstrijd gewonnen door Jon de Ruijter. Hij bleef de overige vissers ver voor. Bij de jeugd ging de overwinning naar Koen Noorthoek. In totaal werd er door de hengelaars ruim acht kilo vis gevangen. De uitslag is: 1. Jon de Ruijter 2210 p; 2. Piet Kleppe 465 p; 3. Jan van Kolthoorn 350 p; 4. Sjaak v.d. Maas 340 p; 5. Jacco van Kolt hoorn 300 punten. Uitslag jeugd- competitie: 1. Koen Noorthoek 1225 p; 2. Jan Lennard Kempeneers 1025 p; 3. Dennis Moerland 800 p; 4. Ar jan van Moort 370 p; 5. Patrick van Sas 165 punten. De plaatselijke afdeling van de Zon nebloem houdt in de week van 7 t/m 12 oktober een ledenwerfactie. De Zonnebloem zet zich in voor lang durig zieken, lichamelijk gehandi capten en hulpbehoevende ouderen. De vereniging zoekt ook vrijwilli gers om bezoeken af te leggen bij zieken en gehandicapten. Uit een nader onderzoek naar even tuele bodemverontreiniging bij gara ge Wolse is geen noemenswaardige verontreiniging geconstateerd. Bij een eerder onderzoek werd ter hoog te van de ondergrondse tanks een lichte tot sterke verontreiniging in het grondwater waargenomen. Ra- senberg milieutechniek heeft van de provincie Zeeland wel de opdracht gekregen om jaarlijks de betreffende percelen te controleren. Leden en leiding van gymnas tiekvereniging Excelsior uit Poortvliet brachten vrijdagmid dag hulde aan leidster Majanka Schot. Zij trouwde in Sint- Maartensdijk met Bram Uyl en de gym had het plan opgevat het paar met bogen buiten het gemeentehuis op te wachten. De ambtenaar van de bur gerlijke stand bleek sneller te zijn dan Excelsior had gedacht. maar met enige vertraging konden Majanka en Bram onderdoor de kleurige bogen en de clubvlag het gemeentehuis verlaten. les aan de kinderen van de onderbouw en voor hen was er aansluitend een kinderreceptie de Wellevaete te Sint-An- in Majanka geeft een jaar of vier vliet wonen. naland. Het paar gaat in Poort- Predikbeurten Zondag 29 september THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Molenaar, Dordrecht. 18.30 u. ds. Klein, St.-Philipsland. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. Roggeband, Tholen. GEREF. KERK 10 u. onbekend. 17 u. ds. Van Dijk, Kruiningen. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van Benthem, Ge- nemuiden. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Oberink, Bruinisse. 18.30 u. ds. Reijnders, Yerseke. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere, Tholen. CHR. GEREF. KERK 10 en 14.30 u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Hoek. di 1/10 19 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Kommers. 18 u. ds. Born, Brakel. OUD GEREF GEM. 9.30,14 en 18 u. leesdienst. wo 2/10 19.30 u. ds. Van Prooijen. SINT-MAARTENSDUK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Roos, Doorn spijk. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. De Goei OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. do 3/10 19.30 u. ds. Klok, Urk. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Kot, Schoonre- woerd. do 3/10 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Volmullet1, Zuidland. 14.30 u. ds. Lolkema, Roosendaal. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Verschoore, Krabbendij- ke. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Klein. 17 u.ds. Van Weelden, Oud Alblas. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. di 1/10 19.30 stud. De Heer, Uchge- len. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 1/10 19.30 u. ds. v.d. Meer, Wer kendam. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Van Krimpen, Dordrecht. Pak even uw zakboekje THOLEN 28 sep. Gospelzanger Ben Ketting, Meulvliet, 15 u. 28 sep. Openstelling Dorcasdepot, Re- gentessestraat 50,9.30 u. 2 okt. Oecumenisch avondgebed, Ou- delandsestraat 11,19.30 u. 3 okt. Notaris Schot voor Chr. Oude- renver. over erfrecht, De Wingerd, 14.30 u. 10 okt. Informatieavond borstvoeding, Kreeftenstraat 1120 u. OUD-VOSSEMEER 28 sep. Open bedrijvendag, Klaver veld, 11-16.30 u. 28 sep. Taptoe OVM, Raadhuisstraat, 19.30u. SINT-ANNALAND t/m 31 okt Exposities bijbelse platen, blikken en munten, Meestoof, di t/m za 14-17 u. SINT-MAARTENSDUK 30 sep. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 19.30 u. 1 okt. Vergadering comm. middelen, gemeentehuis 19.30 u. 2 okt. Vergadering comm. algemeen bestuur, gemeentehuis 19.30u. 3 okt. Vergadering comm. welzijn en onderwijs, gemeentehuis 19.30 u. 7 okt. Vergadering comm. gem. ont wikkeling, gemeentehuis 19.30 u. SCHERPENISSE 28 sep. Openstelling Dorcasdepot, Platteweg, 9.30 u. BERGENOPZOOM 29 sep. t/m 27 okt. Kunstmanifestatie Hof van Heden. 26 sep. Strijkkwartetconcert Camilli Kwartet, Markiezenhof, 20 u. 28 sep. Bergs bierfestival, De Stoele- mat, 13 u. 28 sep. Tosca, De Maagd, 20.15 u. 29 sep. Musical Suske Wiske, De Maagd, 20.15 u. 5 okt. Ludieke ruilmarkt, buurthuis Ons Bergen, 13-16 u. 29 sep. Hofconcert, Markiezenhof, 12 u. 1 okt. Exotische folkloreshow, De Maagd, 20.15 u. 1 okt. Voorlichtingsbijeenkomst dia betesver., zaal Bellevue, 20 u. 2 okt. Whiplash informatiebijeen- Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. APOTHEEK B.O.Z. Apottheek Coronae, Lievevrouwestraat 3, Bergen op Zoom, tel. 0164-233464. vr t/m vr 18-8.30 u. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Schaffer, Bergen op Zoom, tel. 0164-234329. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Re- gentessestr. wo 18.15-18.45 u Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISHULP Op werkdagen van 10 tot 12 u„ tel. 0166-663784. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0318-548265. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, wo en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 662829 en 653146; Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166- 662264. HET KLAVERBLAD IKG 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. J ONGERENINFORM ATIEPUNT Markt 58 (achterom), Sint-Maartens dijk, di 15-17 u„ vr 19-21 u. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau, tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. KAMER VAN KOOPHANDEL Ma 30/9, gemeentehuis 9-12 u. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 26 sep t/m vrijdag 4 okt. donderdag 26 7.07-19.17 vrijdag 27 7.32-19.47 zaterdag 28 8.02-20.17 zondag 29 8.37-21.02 maandag 30 9.32-22.02 dinsdag 1 10.47-23.32 woensdag 2 12.17 donderdag 3 112-13.42 vrijdag 4 2.22-14.47 zo 29/9 18.04 u. L.K. Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. komst, Lievensberg, 10-12 u. 4 t/m 6 okt. Poptocht Special, 19.30 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Minority Report - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 20.30 u., zo 16 en 20 u. Sproet - za, zo en wo 14 u. ROXY II: Resident evil - do en zo t/m wo 20 u„ vr en za 21.30 u. Goldmember - vr en za 18.45 u., zo 16 u. Stuart little 2 (Ned. gespr.) - za, zoen wo 14 u. CINEM'ACTUEEL: Reign of fire - do en di 20 u„ vr 18.30 en 21.15 u., za 14,18.30 en 21.15 u„ zo 14,16.15 en 21.15 u„ wo 14 en 20 u. Stuart lit tle 2 (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. Signs - do en ma t/m wo 20 u„ vr en za 18.30 en 21.15 u„ zo 16.15, 18.30 en 21.15 u. The sweetest thing - za, zo en wo 14 u. Oesters van Nam Kee - vren za 18.30 en 21.15 u„ zo 16.15, 18.30 en 2115 u„ ma en wo 20 u. Verrassingsvoorpremière - do 20 u. About a boy - zo 19 u., di 20.30 u. What time is it there - ma 20.30 u. I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 2