Senior bedrijvenadviseur Deze week r UW HUIS VERKOPEN? BAGRO VASTGOED SCHOON GOED service-medewerker buitendienst artvüe CURSUS FILOSOFIE €l. JAARTSVELD WEGENBOUW B.V. Onze klanten houden van kwaliteit, U dus minstens zoveel! met als aandachtsgebied de scheepvaart Facilitair Manager m/v Agrariërs opgelet! Voor al uw reiniging grondwerkers c.q. rioolbuisleggers Parttime apothekersassistent(e) Zanco Mode Dames TE KOOP AANHANGWAGENS Allemaal OPGELET <?12 50 ANNETTE juvenaat Jaartsveld Wegenbouw B.V. Ruime sorterinq Bel voor het hoogste bod: 0167-522 622 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 19 september 200V gezocht in huisartsenpraktijk (uren in overleg) Sollicitatie CV richten aan: J.H.E. Janssen Oostvest 22 4695 CC Sint-Maartensdijk Tel. 0166-6541 26 Daarom is Rabobank Tholen op zoek naar een (ervaren) DICK KLOK Beheer B.V. Monteur(s) (zowel voor de vestiging Heenvliet als Poorvliet) Werkplaatschef (voor de vestiging Heenvliet) jacks J coats /rl mantels maat 34 t/m 52 b&K] li f-W Zanco Mode Korte meestra at 9 k' (in 't Vierkantje) V Wy 4611 TK Bergen op Zoom Tel. 0164-26 3485 Wij kopen zelf! Al 30 jaar een vertrouwd adres Succesvol zaken doen is een kwestie van samenwerken. Dit geldt met name in een sector als de scheepvaart. Ondernemingen hebben behoefte aan specialistische advisering op maat en op topniveau. Als senior bedrijvenadviseur bij Rabobank Tholen bent u voor onze klanten een gesprekspartner van gewicht. U spreekt de taal van de ondernemer en heeft alle kans uw kwaliteiten op dit adviesvlak te tonen en uw deskundigheid in te zetten. Dit vraagt om bekendheid met de branche en met name de juridische en fiscale context. U overziet al in een vroeg stadium de eventuele consequenties voor de financiële koers van "uw" bedrijfsrelaties. Ontwikkelingen in deze sector bieden interessante kansen voor behoud en uitbouw van onze positie. Wij bieden u ruimte tot ontplooiing van uw talenten en de mogelijkheid om door kennis verbreding te werken aan uw eigen loopbaanontwikkeling tegen een goed pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u die collega die zich gemakkelijk in netwerken beweegt voorzien is van een hbo-opleiding en ons gemotiveerde bedrijventeam in de komende jaren wil versterken? Stuur dan uw sollicitatie met cv binnen 14 dagen naar: Rabobank Tholen, t.a.v. de heer G.J. Harmsen, algemeen directeur, Postbus 52,4695 ZH Sint Maartensdijk. Mocht u behoefte hebben aan verdere informatie, dan kunt u contact opnemen met M.C J. Mathijssen, manager bedrijven a.i., tel (0166) 60 92 00. Faxnr. Eendrachtbode 0166-657008 Mtnstn ywluHy het ki) Bu>fUlp*ck< voor langzaam verkeer. Div. modellen, geschikt voor vervoer van kisten-pallets enz. Tel. 0187-651361 7 06-532731 06 Tel. 0113-551852 (37 uur per week) U ontvangt de hele maand SEPTEMBER bij iedere een waardebon van op alle afdelingen. Onderwerp: Zijn en Waken; denken in het spoor van E. Lévinas De cursus wordt gegeven op dinsdag avond vanaf 24 september tot en met 3 december. Aanvang 19.00 uur, einde 21.00 uur. De prijs: 87 euro (koffie en teksten inbegrepen). Begeleider is Hugo Apers, docent aan het Juvenaat. met vestigingen in Steenbergen, Kapelle, Silvolde en Twelto is een middelgrote onderneming en sinds 1848 actief op het gebied van grond-, weg- en waterbouw. Voor op korte termijn startende werkzaamheden zoekt het rayon Zuidwest Solliciteren kunt u telefonisch of d.m.v. een kort briefje met vermelding van naam, adres, telefoonnummer, geboortedatum, opleiding en werk ervaring naar: t.a.v. dhr. R.H.M. Kruissen Postbus 179 4650 AD STEENBERGEN Voor aanvullende informatie kunt u bellen naar 0167-564771 —milim HEI WMmWMBWBMBMMMMMMaWWaBHBI Drieëndijk 1a 3218 LB Heenvliet Telefoon: (0181) 66 10 55 Fax: (0181)66 28 74 31 uw Dick Klok is een dynamisch en gestaag groeiend bedrijf, welke actief is als mechanisatie- en cultuurtechnisch bedrijf. Er wordt gewerkt vanuit vesti gingen te Heenvliet (Zuid-Holland) en Poortvliet (Zeeland) met ruim 30 medewerkers, verdeeld over een aantal werkmaatschappijen. Onze merken zijn o.a.: Massey Ferguson Deutz Fahr Amac/Agrifac Kühn Veenhuis JCB Wij zijn op zoek naar: De eisen die aan deze functie worden gesteld: Opleiding MTS of gelijkwaardige opleiding of ambitie om tot dit niveau te worden opgeleid Kennis van en ervaring met reparatie onderhoud van trekkers, moderne landbouwwerktuigen grondverzetmachines Rijbewijs B E of de intentie dit te behalen Woonachtig binnen een straal van 30 km van ons bedrijf te Heenvliet of Poortvliet of bereid zijn hier te komen wonen Affiniteit met de landbouw grondverzetmachines De eisen die aan deze functie worden gesteld: Opleiding MTS of gelijkwaardige opleiding of ambitie om tot dit niveau te worden opgeleid Kennis van en ervaring met reparatie onderhoud van trekkers, moderne landbouwwerktuigen grondverzetmachines Rijbewijs B E of de intentie dit te behalen Woonachtig binnen een straal van 30 km van ons bedrijf te Heenvliet of bereid zijn hier te komen wonen Affiniteit met de landbouw grondverzetmachines Goede contactuele leidinggevende capaciteiten Wij bieden: Werken in een modern, goed ingericht bedrijf in kleine teams Goed salaris, aangepast aan kennis en inzet Alle mogelijkheden zich verder te ontwikkelen binnen onze onderneming Voor informatie kunt u bellen naar (0181) 66 10 55 en contact opnemen met: dhr. D. Klok dhr. J.A.C. Klok Sollicitaties kunt u richten aan: De directie van Dick Klok Drieëndijk 1a 3218 LB Heenvliet MMWHHnHI t L De functie U bent verantwoordelijk voor het beheer en de instandhouding van facilitaire middelen en diensten voor de 3 productiebedrijven in Nederland. Bij middelen moet u denken aan bouwkundige infrastructuur, cultuurtechnisch onderhoud, nutsvoorzieningen, stoom, perslucht, brand- en inbraakalarm, kabelnetten, etc. Oe diensten die u levert zijn facilitair beheer, catering, beveiliging, receptie, arbo- en milieuzorg. U geeft daarbij leiding aan ongeveer 15 medewerkers. Bij calamiteiten treedt u op als Hoofd Bedrijfshulpverlening. De afwisseling U zorgt voor het juiste afdelingsbeleid en ziet toe op uitvoering en handhaving daarvan. Voor de uitvoering van facilitaire werkzaamheden kunt u op ondersteuning rekenen vanuit de productiebedrijven. Het accent van de functie ligt op beheer terwijl u geen moeite heeft met uitvoerende werkzaamheden. U geeft vorm aan beheerssystemen, zorgt voor de juiste staat van onderhoud en zorgt voor een juiste balans tussen beschikbaarheid en operationele behoefte, U stelt jaarplannen op met de bij behorende budgetten en zorgt voor tijdige realisatie. U onderhoudt contacten met leveranciers en met de diverse overheden. Uw profiel U heeft een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur Facilitair Management. Enige jaren ervaring in het beheren van facilitaire middelen en diensten strekt tot aanbeveling. U houdt van afwisseling en voelt zich thuis in een multidisciplinaire veranderende omgeving. U brengt structuur aan, stelt op de juiste wijze prioriteiten en communiceert gemakkelijk met alle geledingen binnen en buiten de organisatie. Informatie en sollicitatie Wilt u meer weten over Budelpack en deze functie, neem dan contact op met de Manager Support Func tions, de heer R. Beerkens, telefoon 0166-619931 of e-mail: r.beerkens@budelpack.nl. Uw schriftelijke sollicitatie (met vermelding van de functie op de enveloppe) en curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan mevrouw R. Gevonden, Recruitment Officer, Budelpack Poortvliet, Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. www.bagrovastgoed.nl Woonboulevard Poortvliet is één van de grootste meubel speciaalzaken in Zuidwest Nederland. Service en kwaliteit staan hoog in het vaandel bij deze succes volle onderneming waar ca. 100 mensen werkzaam zijn. Woonboulevard Poortvliet is een klantgerichte onderneming. Binnenkort openen wij ons nieuwe distributiecentrum in Sint-Maartensdijk. De afdeling service draagt zorg voor een snelle en optimale dienstverlening aan onze klan ten. Voor ons team, wat werkzaam is in de buitendienst, zoeken wij een enthousiaste en pittige Waar ligt voor u de uitdaging? - Het bezoeken van klanten thuis om op een zo goed mogelijke wijze onze service te verlenen; - Eigenschappen en onderhoudsvoorschriften toelichten aan onze klanten; - Meubelen te beoordelen en deze aan te passen naar wens van de klant. Wat heeft u nodig voor deze functie? - U beschikt over een klantvriendelijke instelling; - U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; - U heeft technisch inzicht en een initiatiefrijk vermogen; - U heeft een grote inzet en bent flexibel; - Uw verantwoordelijkheidsgevoel is sterk ontwikkeld. Wat kunnen wij u bieden? - Een afwisselende en dynamische functie met een grote mate van zelfstan digheid en verantwoordelijkheid; - De uitdaging om met uw hulp een klant zo goed mogelijk te helpen; - Mogelijkheid tot het ontwikkelen van een stuk productkennis; - Werken in een team met een open en informele sfeer; - Een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Als u denkt dat u op een enthousiaste wijze invulling kunt geven aan deze functie, schrijft u dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief met CV aan onze organisatie. U kunt uw brief richten aan: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. afd. P&O, Paasdijkweg 33,4693 RE Poort vliet. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de afde ling P&O of met dhr. A. van 't Hof, chef service, tel. 0166-6191 00. WAARDEBONNEN WAARDEBONNEN t I Êmm 25 Rekken vol nieuwe najaarsmode voor dames, jonge mode, heren en schoenen laarzen. Onze collectie dameshoeden is uitgebreid met vlotte modellen en extra voordelig geprijsd. Kom deze i en profiteer van Zandpad 90, Middelharnis, tel. (0187)482431 Waardebonnen niet op bruidskledingl! WAARDEBONNEN WAARDEBONNEN Na een korte introductie in de onderlig gende stromingen van het Westerse denken tot en met het Postmoder nisme, plaatsen we het verfrissende denken van Lévinas in die traditie. Gymnasium Juvenaat, Pater Dehonlaan 63, Bergen op Zoom. Aanmelding via het secretariaat van de school: tel. 0164-243650 GYMNASIUM Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 medewerkers werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Meer weten over de Budelpack groep? Bezoek onze website www.budelpack.com

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8