Personeel gevra J j interseafish Floorcoverings BV Lozingsvergunning Verkoper Helpdesk Medewerker Account Manager Telefoniste/Receptioniste (vr.avond/za) Technisch Medewerker allround metselaar Stoffeerders leerling-stoffeerders PLAFOND-/WANDMONTEURS www.murremoens.nl BOETER BOUWBEDRIJF MIDDELHARNIS fresh and deepfrozen fishproducts Van Velzen b.v. EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 september 200^ MURRE-MOENS Zilverhoek 5, Steenbergen, Tel. 0167 544 575, www.databyte.nl Van Beek Constructie B. V. is een veelzijdig metaalbewer- kingsbedrijf, waar 12 personen werkzaam zijn. Wij fabri ceren maatwerk en serieproducties van constructiewerk voor landbouwmachines, constructiebedrijven en car- rosseriebedrijven. Constructiebankwerker/lasser m/v Leerling constructiebankwerken/lassen m/v Aannemingsbedrijf Boeter B.V. met commerciële en logistieke talenten Geboden wordt: Jouw functie: Wij vragen: Wij bieden: Geïnteresseerd? Voor al uw •DRUKWERK KANTOOR ARTIKELEN BOEKEN AFWERKSYSTEMEN Afwerkingsbedrijf Murre-Moens B.V., met vestigingen in Middelburg, Terneuzen en binnenkort in Bergen op Zoom, levert en monteert systeemplafonds, systeemwanden, kasten, meubelen, vloeren en overige afbouwmaterialen voor zowel de zakelijke als de consumentenmarkt. Voor onze vestiging Middelburg en onze nieuw op te starten vestiging in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar enthousiaste en vakbekwame Wij vragen: Een technische opleiding Een flexibele instelling Affiniteit met onze kwaliteitsproducten Rijbewijs B Wij bieden: Een mooie uitdaging Veel afwisseling Volop doorgroeimogelijkheden Een prettige werksfeer Wil je graag actief meewerken in een veelzijdige, dynamische en groeiende onderneming, stuur dan je sollicitatiebrief binnen twee weken, voorzien van c.v. aan Afwerkingsbedrijf Murre-Moens B.V., Postbus 8070, 4330 EB te Middelburg of naar acjmol@murremoens.nl Middelburg Arnesteinweg 23, Telefoon (0118) 690000, Fax (0118) 613478 Terneuzen Kennedylaan 32, Telefoon (0115) 648927, Fax (0115) 649127 Bergen op Zoom Zeelandhaven 7, telefoon (0164) 271500, Fax (0164) 245370 LEUKE BAAN EN PRIMA SALARIS. Vind jij klontvriendelijkheid net zo belangrijk als wij? Heb je relevante werkervaring? Dan ben jij de man of vrouw die wij zoeken. Wij bieden je afwisselend werk met een goed salaris en een prettige werksfeer in een jong team binnen een financieel gezonde organisatie. In verband met de groei van onze activiteiten en de verhuizing naar ons nieuwe pand zijn we op zoek naar collega's in de volgende functies: Voor deze functies zoeken wij zowel parttime als fulltime kandidaten met een relevante opleiding op M60/HB0 werk- en denkniveau. Denk je dat je past in ons dynamisch bedrijf en durf je de uitdaging aan? Stuur je CV dan per e-mail naar e.rombouts@databyte.nl of per post naar DataByte b.v. f.a.v. Mevr. E. Rombouts, Zilverhoek 5,4651 SP Steenbergen. DataByte is ICT dienstverlener met 65 mede- Solutions, DataByte Computer Centre, DataByte werkers die zich heeft ontwikkeld tot markt- Service Centre en DataByte Training Centre, leider in de automafiseringsbranche in West- Het servicegerichte karakter, het kennisniveau Brabant. Om onze klanten zo gericht mogelijk en het betrokkenheid van onze medewerkers van dienst te kunnen zijn is de DataByte Groep zijn de succesfactoren van DataByte. verdeeld in vier divisies: DataByte Business DataByte Voor ons bedrijf zoeken wij voor onze groeiende productie een: Functie-informatie: - beroepspraktijkvorming (BBL niveau 2) - veelzijdige interesse - ervaring, bij voorkeur in gevarieerd werk Tevens zoeken wij een: Wat bieden wii: - wij zijn een erkend leerbedrijf voor LBO en MBO leerlingen - wij zijn verantwoordelijk voor het praktijkdeel van de opleiding - wij begeleiden de leerling samen met de school Arbeidsvoorwaarden: - Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Metaalbewerkingsbedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt U richten aan: Van Beek Constructie B.V. Havenweg 5 4697 RL Sint Annaland telefoon: (0166) 65 24 68 e-mail: vanbeek@vanbeekconstructie.nl Aannemingsbedrijf Boeter B. V. te Middelharnis is een bouwbedrijf op het gebied van de burgerlijke en utiliteitsbouw dat in Zuidwest Nederland werkzaam is. In ons bedrijf is plaats voor een die bereid is alle voorkomende werk zaamheden te verrichten Sollicitaties aan: Langeweg 111 Postbus 140 3240 AC Middelharnis Tel.nr. 0187-4857 77 Faxnr. 0187-4827 85 E-mail: info@boeterbouw.nl Interseafish is een handelsonderneming in diepgevroren vis en visproducten met leveranciers en klanten over de gehele wereld. Productie en opslag hebben wij niet "aan huis". Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: De taken: Samen met 2 collega's volgt u in- en verkooporders op onderhoudt u contact met vrieshuizen regelt u transporten beantwoordt u de telefoon assisteert u op beurzen verricht u overige secretariële werkzaamheden De functie-eisen: Havo/VWO, aangevuld met een secretariële opleiding, bv. Schoevers of gelijkwaardig goede kennis van Engels, Duits en Frans in woord en geschrift prima communicatieve vaardigheden flexibele instelling en stressbestendig rijbewijs B is een pré afwisselend, uitdagend werk, waarbij u regelmatig buiten de deur komt een grote mate van zelfstandigheid (na een gedegen inwerkperiode) een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een informele prettige werksfeer in een klein team Een fulltime baan, (eventueel is 32 uur/week bespreekbaar) Heeft u nog vragen, neem dan contact op met Mevr. M. van den Broek (0166-604040). Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons uw brief met CV, het adres is: Postbus 22, 4690 AA Tholen. Het emailadres: info@interseafish.nl JMT JMT Floorcoverings installeert vast tapijt, marmoleum, laminaat o.a. op vakbeurzen en evenementen door heel Europa. Door een sterke groei binnen ons bedrijf zijn we op zoek naar enthousiaste Installeren van laminaat, vloerbedekking, tapijttegels etc. Maatwerk kunnen leveren Begeleiding, uitlevering en retour halen van materialen Magazijnwerkzaamheden Projecten uitvoeren in Europa Een dynamische persoon met werklust en teamspirit Doorzettingsvermogen en flexibiliteit Acceptatie van onregelmatige werktijden In het bezit zijn van een rijbewijs is een pré. Afwisselend werk binnen een jong bedrijf Een enthousiast team collega's Goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur dan een sollicitatiebrief na JMT Floorcoverings BV t.a.v. Ilse Smits, personeelsza Postbus 45 I 4670 AA Dinteloord Voor vragen kun je bellen: 0167 - 52 39 25 Fase te Poortvliet Van landbouwloon- en grondverzetbedrijf firma Fase te Poortvliet ontvingen wij op 7 maart 2002 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op oppervlaktewater dat in beheer is bij het waterschap. Het afvalwater is afkom stig van het landbouwloon- en grondverzetbedrijf ge vestigd aan de Bram Groenewegeweg 12 te Poortvliet. Wij hebben deze vergunning onder het stellen van voorschriften verleend. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 9 september 2002 tot en met 21 oktober 2002 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak, (tel. 0113-241360), buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Een mondelinge toelichting op de stukken is mogelijk (met uitzonde ring van de avonduren); bij het bureau Voorlichting van de gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint Maartensdijk, elke werkdag van 9.00 tot 15.00 uur en op donderdag van 18.00 tot 19.00 uur. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij ge durende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet be stuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Goes, 5 september 2002 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris-directeur Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl DRUKKERIJ BOEKHANDEL Van adreskaartje tot boek Ook drukken wij kettingformulieren Vraag geheel vrijblijvend offerte aan! Wij zijn u graag tot uw dienst! Dorpsstraat 83 Krabbendijke tel. 0113-501402 fax 0113-5024 88 email: velzenbv@zeelandnet.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8