wco Maaien waterlopen verkoopster ""TLeen Piistenbil m VRIJWILLIGER De Bloemenhal Personeel gevraagd inpal kers m/ v Gevraagd: Projectleider binnendienst m/v VAN OS MEDICAL B.V. 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 1 augustus 200^ STEENGRILLEN 'De drie zwaantjes' Steengrillen 18,50 p.p. mobiliteitsproctucten Werken in een organisatie waar alles om mens en hulpmiddel draait Sales assistent Europe binnendienst m/v o Administratief medewerker m/v enthousiaste voor het bezorgen van warme maaltijden Uw Opel dealer heeft de zomer in de bol! Profiteer nu van talrijke aanbiedingen co WICO-Units v.o.f. is een klein groeiend bedrijf dat zich al meer dan 17 jaar bezig houdt met de produc tie, de verhuur en de verkoop van verplaatsbare ruimtes die ingezet worden als kantoor-, directie-, woon- en schaftverblijf t.b.v. tijdelijke huisvesting. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: (voor minimaal 24 uur per week) Taakomschrijving - Het verstrekken van informatie - Het ontvangen van klanten - Het offreren aan klanten - Het uitwerken van opdrachten - Het controleren van het productieproces - Het plannen van transportwerkzaamheden - Het beheren van de inkoop - Het beheren van de voorraadadministratie - Het assisteren bij de financiële administratie - Het verzorgen van alle correspondentie Functie-eisen: - MBO-opleiding of vergelijkbaar niveau - Type diploma - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Een representatief voorkomen - Een klantvriendelijke instelling - Goede contactuele eigenschappen - Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Ervaring in windows met spreadsheet en tekstverwerkingsprogramma's - Ervaring met boekhoudprogramma's is een pre Reacties: Wij nodigen u uit - als u zich door deze advertentie aangesproken voelt - om uw belangstelling om te zetten in een sollicitatie, te richten aan: W/CO- Units v.o.f., Slabbecoornweg 53, 4691 RZ Tholen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. J. Hoogendoorn, "S 0166-604444. Uitzendbureau Capac Inhouse Services zoekt voor één of meer dagen per week, voor de dag-, avond- en nachtdienst voor Budelpack Poortvliet B.V. Bel voor informatie: 0166-61 3006 Zoekt u een gezellig restaurantje om lekker lang te genieten van het Bel dan restaurant te Putte. Reserveringen: tel. 0164-603650 In augustus begint het waterschap weer met één van de grotere jaarlijkse karweien in het waterschapsgebied: het maaien van ruim 5.000 kilometer sloten en water gangen. Maaien is een belangrijk onderdeel van de waterbeheersingstaak en hoewel het voor alle inwoners van belang is, zien hoofd zakelijk de mensen in het buitengebied de resultaten van ons werk. Die zijn er ook het meest bij betrokken. Nieuw: Klepelmaaiers met afvoerbandje Voor het milieu is het beter dat maaisel niet in de sloot achterblijft. Daarom zijn de klepel maaiers uitgerust met een afvoer-transport- bandje waarmee het maaisel op de akkerrand en op de wegberm wordt gelegd. Deze nieuwe manier van werken wordt toegepast op Schouwen-Duiveland, Zuid-Beveland en Noord- Beveland. Op Tholen en Sint Philipsland wordt dit jaar nog met klepelmaaiers gewerkt die nog niet voorzien zijn van een transportbandje en op Walcheren nog met de korfmaaier. Wel wordt op Walcheren een uitgebreide proef genomen met klepelmaaiers met een afvoerbandje om ook daar met het nieuwe systeem ervaring op te doen. Grotere waterlopen naar gemalen Droge taluds van grotere waterlopen worden niet gemaaid. Het doorstroomprofiel wordt ech ter altijd schoongemaakt zodat geen stremming in de waterafvoer kan optreden. Rijstrook Het is van groot belang dat het werk aaneenge sloten kan worden uitgevoerd. Daarom vragen wij om landbouwproducten langs kavelsloten zo vroeg mogelijk te oogsten en eventuele obsta kels weg te halen, waardoor een rijstrook voor de tractoren beschikbaar komt. Voorkom schade Om schade aan eigendommen te voorkomen, verzoeken wij grondgebruikers om alle over hangende takken van beplantingen te snoeien en afrasteringen te verplaatsen die het werk kunnen belemmeren. Uitmondingen van buislei dingen en drainages mogen niet in de sloot uit steken maar moeten in het talud zijn wegge werkt. Ploegendienst tractorchauffeurs Tot de derde week van augustus draaien de maaiploegen volgens het normale schema: acht uur per dag, vijf dagen per week. Daarna wordt tot eind oktober in ploegendienst gewerkt: 10 uur per dag, zes dagen per week. Normaal gesproken is het werk in december af, onvoor ziene omstandigheden zoals extreem slecht weer voorbehouden. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de districtsopzichter Waterbeheer in uw regio. Zij zijn telefonisch bereikbaar via het waterschapsnummer (0113)241000. Schouwen-Duiveland: Tholen/Sint Philipsland: Walcheren: Noord-Beveland: J.C.J. van Felius M.D. Anemaet L.P. Geschriere F. P. Dekker Zuid-Beveland Noord/Oost: J.E. van Iwaarden Zuid-Beveland Zuid/West: M.C. Verdonk Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl Dat vraagt zorgvuldigheid, maar ook gedrevenheid. Collegialiteit, maar ook een kritische instelling. Van 0s Medical b.v. zoekt mensen die zich daarin herkennen. En die hun werk zo willen doen, dat er straks een product staat waar we trots op kunnen zün. Voel je daarvoor, dan stelt Van Os Medical b.v. je goede arbeidsvoorwaar den en een prettige werksfeer in het vooruitzicht. Op dit moment geldt dat concreet voor de hiernaast vermelde vacatures. Functie: Sales assistent Europe heeft een breed werk terrein. Als taakstelling het ondersteunen van bestaande klanten binnen Europa en het wer ven van nieuwe afnemers. Dagelijks wordt er gecommuniceerd met de afnemers zowel in binnen als buitenland. Ordervoortgangcon- trole, het uitbrengen van offertes, sales plan ning en relatiebeheer zijn slechts een aantal van de dagelijkse werkzaamheden. In samen werking met de marketing manager worden er promotieplannen opgezet en wordt een verdere expansie verzorgd van het afzetge bied. Profiel: -Leeftijd tussen 20 en 30 jaar -Opleiding op MBO niveau met economische achtergrond -Beheerst twee vreemde talen zowel in schrift als spraak; Engels en Duits of Frans. -Ambitieus en grensverleggend zijn de key-words die van toepassing zijn Aangeboden baan is voor 40 uur full-time week. Functie: U heeft als taak het order en facturatieproces te begeleiden. De dagelijkse stroom opdrach ten dient punctueel en snel verwerkt te wor den. Samen met uw collega's zorgt u ervoor dat de assemblage afdeling de orders kan verwerken. Binnen uw taakstellingen vallen ook zaken als facturatie, credit management, en diverse gerelateerde taken. Vanzelfsprekend is de computer het onmis bare instrument waarmee u dagelijks omgaat. Profiel: -Leeftijd tussen 20 en 35 jaar -Opleiding op MBO niveau met admi nistratief economische achtergrond -BeheersUten minste een vreemde taal zowel in schrift als spraak. -Bij voorkeur kennis en ervaring met Office en Exact software paketten. -Secuur en consequent zijn de key words die van toepassing zijn. Aangeboden baan is voor 40 uur full time week, of 2 x 20 uur part-time d Assemblage medewerker Van Os Medical B.V. opgericht in 1971 importeert, exporteert, assembleert en produceert rolstoelen en revalidatiehutpmiddeten. Verkoop in Nederland geschiedt via 50 geselecteerde dealers. Vefkoop In België middels een eigen verkoopvestiging. Export thans naar meer dan 14 landen waaronder de meeste EG landen en voormalige Oostblok zoals Polen en Rusland. Functie: Assemblage medewerkers zijn de onmisbare schakel binnen de organisatie. Zij zorgen ervoor de dat de producten voor de eindge bruikers conform de eisen en wensen worden samengesteld, leder persoon is anders dus ook ieder product. Producten worden opge bouwd uit deel producten, tevens zijn zij ver antwoordelijk voor de eindcontrole van de producten. Profiel: -Leeftijd tussen 20 en 30 jaar -Opleiding op LBO niveau bij met technische achtergr< -Kennis van gebruik v; Windows is een -In staat om zowel teamverband te wt lg als in Aangeboden baan is voor 40 uur full time week. Informatie en solicitatie: Kijk voor meer informatie op www.vanosmedical.com of bel met René van Os, 0167 573020. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie met cv en motiva tie binnen twee weken sturen naar onderstaand adres, of per e-mail naar rvanos@vanosmedical.com VAN OS MEDICAL B.V. Nijverheldsweg 4 4675 PX Sint Philipsland Tel. 0167 573020 www.vanosmedlcal.tom Leeftijdsindicatie: 16-20 jaar, graag schriftelijk reageren: Slachtveid 11 4691 RA-Tholen Tel. 0166-602760 Van een 'dom' blondje mag men spreken, als ze nooit in onze spiegel heeft gekeken RITHOtekst tel. 0166-6721 02 Molenstraat 31 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl 1 Bij een volgespaarde kaart ontvangt u voor 11,35 R IX professionele Matrix thuisproducten. OOSTERSCHELDE THUISZORG Oosterschelde Thuiszorg is actief op Noord- Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint-Philipsland. Zij biedt een breed pakket diensten op het gebied van de thuiszorg: - verpleging - verzorging - huishoudelijke verzorging - voorlichting - dieetadvisering - ouder- en kindzorg - uitleen verpleegartikelen OOSTERSCHELDE THUISZORG thuis in kruiswerk en £ezi nsverzorgi nq HOOFDVESTIGING Hollandiaplein 1, Goes telefoon (0113)2492 00 Oosterschelde Thuiszorg zoekt op korte termijn voor de maaltijdvoorziening op Tholen een Taken/verantwoordelijkheden: - het bezorgen van warme maaltijden voor Tholen en Poortvliet vanuit 'Ten Anker' te Tholen. - het bezorgen van warme maaltijden voor Sint-Maartensdijk en Scherpenisse vanuit 'De Schutse' te Sint-Annaland Verwacht wordt: - het beschikbaar kunnen en willen zijn gedurende 4 dagen per 2 weken tussen 11.00 en 13.00 uur - het bezit van rijbewijs en auto Wij bieden: - een goede kilometervergoeding Voor meer informatie kun je contact opnemen met Betsy Gaakeer of Corrie Tichem (tel. 0166-6620 55) Je schriftelijke reactie kun je richten aan: Oosterschelde Thuiszorg Maaltijdvoorziening, Postbus 72, 4695 ZH Sint-Maartensdijk. Dit wordt een bijzondere zomer. Want of de zon nu wel of niet bij aanschaf van een nieuwe Opel uit voorraad. Dit is dus hét schijnt, bij ons is het altijd groot feest. Zeker tijdens de XXL moment om zaken te doen. Kom dus snel langs want onze Summer Sale. Want tijdelijk bieden wij u een enorm voordeel voorraad is beperkt. r. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot, volgens Richtlijn 1999/100/EG. Benzine motoren kms/liter: van 11,0 tot 20,4. Liters/100 km: van 9,1 tot 4,9. C02 gr/km: von 219 tot 118. Dieselmotoren kms/liter: 14,5. Liters/100 km: van 6,9 tot 4,4. C02 gr/km: van 186 tot 119. Noordgouwe, AKKERDAAS, Kloosterweg 2, (01 I I401347. Sommelsdijk, KNÖPS, Langeweg I 13,(0187) 476767. Poortvliet, DE JONGE, Stoofstraat 52, (0166) 612435.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8