Personeel gevraagd jeugdartsassistent (m/v) FruHMSM gevraagd DROOGERS VERSPREIDINGEN Dakbedekking 'de Groen' Tekenaar m/v, 37 uur per week Projectleider GWW m/v, 37 uur per week Bitumen APP dakbedekking kunststof dakbedekking V Rioolstank identificatie V Riool inventarisatie 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 25 juli 2002J Voorman buitendienst Montagemedewerker buitendienst Meubelmaker Magazij nmede werker Reageer Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! www.ggdzeeland.nl Heeft u belangstelling, laat ons het even weten Sluisweg 18, Anna-Jacobapolder tel. 0167 - 57 23 34 of 06 - 54 68 51 90 Het adres voor het bezorgen van al uw folders op Tholen en Sint-Philipsland Raadhuisstraat 40 4698 AK Oud-Vossemeer Tel. 0166-67 2458 Dakbedekkingen voor renovatie en nieuwbouw. Van Bredastraat 7, 4651 LR Steenbergen, telefoon (0167) 56 55 11 V Rioolontstopping V Camera - inspectie V Lediging en levering van vetputten Molenweg 314698 AW Oud-Vossemeer Telefoon (0166) 67 21 30, Telefax (0166) 67 21 52 Cetcafé 't 2)eensdjc DE THOOLSE COURANT Postbus 5, 4697 ZG Sint-Annaland Tel. 0166 - 65 70 07 Fax 0166 - 65 70 08 E-mail: redactie@eendrachtbode.nl Website: www.eendrachtbode.nl Waterschap Zeeuwse Li landen Tekenaar m/v Projectleider GWW m/v winkel- en projectinrichtingen HEMl B. V. te Halsteren verzorgt in geheel Nederland de winkelinrichting voor grootwin kelbedrijven als Intertoys, Bruna en Praxis. Het leveren van een totaalpakket van ontwerp tot montage, maximale betrokkenheid bij de opdrachtgever en de flexibiliteit van het bedrijf zijn bepalend voor ons succes. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Tezamen met uw team installeert u winkelinterieurs door heel Nederland. U vormt hierbij de schakel tussen de klant en project-engineer. In deze functie dient rekening gehouden te worden met overuren en hotelovernachtingen. Wij vragen een klantgericht persoon met leidinggevende ervaring. In teamverband installeert u winkelinterieurs door heel Nederland. Wij ver wachten dat u meedenkt met de klant en uw bijdrage levert binnen de project groep. In onze buitendienst zijn overuren en hotelovernachtingen geen uitzon dering .Voor deze functie vragen wij iemand met een beroepsopleiding. In kleine teams produceert u uit plaatmateriaal verkregen onderdelen voor winkelinterieurs, zoals: balies, kastenwanden en wandbetimmeringen. Afhankelijk van uw ervaring realiseert u zelfstandig interieurs voor een bepaalde winkelketen of assisteert u daarin. Het gereedzetten van orders en het laden en lossen van materialen maakt u een belangrijke schakel binnen onze onderneming .Wij zoeken iemand die nauw keurig en flexibel is en die geen bezwaar heeft tegen een tweeploegendienst. Voor deze functie is LBO het minimale opleidingsniveau. Voor meer bedrijfsinformatie bezoek onze internetsite: www.hemi.nl. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar HEMIB.V., afd. Pesoneelszaken, Postbus 64, 4660 AB Halsteren. E-mailinfo@hemi.nl De GGD Zeeland zoekt een De GGD Zeeland is meer dan de schooldokfer en een prik voor 36 uur per week (1,0 fte) Wat houdt deze functie in? U ondersteunt de jeugdarts bij het preventief gezond heidsonderzoek (PGO) van 5-jarige kinderen op de servicepunten van de GGD in de kernen Sint Maartensdijk en Kruiningen. Het PGO is een beoordeling van de gezondheidstoestand, de groei en de lichamelijke ontwikkeling en rijping. Verder doet u zelfstandig (maar onder verantwoordelijkheid van de jeugdarts) de screening van 9-jarige kinderen. Deze is bedoeld voor het opsporen van afwijkingen in de gezondheidstoestand en het verzamelen van groepsgegevens. De screening wordt uitgevoerd op de school en omvat het meten van lengte, gewicht en het testen van visus, kleur zien en gehoor. Deze functie kent ook een aantal administratieve taken. Zo verricht u alle administratieve handelingen voort komend uit screening en PGO, houdt u onder andere de agenda van de arts bij, maakt u de weekplanning en verzorgt u de jaarplanning van het team. Wat verwachten wij van u? Het spreekt voor zich dat u houdt van kinderen en dat u beschikt over de juiste communicatieve vaardigheden om zowel met kinderen als ouders een plezierig contact te onderhouden. Verder bent u een echte teamwerker die echter ook in staat is om zelfstandig te werken. U beschikt over een HAVO-diploma en het diploma doktersassistent en u heeft minimaal 1 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Het is een pre als u een cursus audiometrie heeft gedaan. Verder beheerst u het tekstverwerkingsprogramma Word en kunt u omgaan met Excel. Rijbewijs B en bezit van een auto is noodzakelijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende vaste baan met veel afwisseling, bij een team met fijne collega's. Afhankelijk van uw ervaring bedraagt uw salaris minimaal 1.319,- (schaal 4) en maximaal 2.094,- bruto (schaal 5) per maand bij een fulltime dienstverband. De functie wordt op termijn opnieuw gewaardeerd. De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, pc-privé regeling en spaarloonregeling. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 9 augustus 2002 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mw.T. Snijders, telefoon 0113 - 24 94 06. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 34. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De GGD Zeeland is de Gemeenschap pelijke Gezondheidsdienst voor bur gers van en organisaties in de pro vincie Zeeland. We zijn een onder deel van de gemeenten. We houden ons bezig met het bevorderen en beschermen van de gezondheid van de Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, de provincie, het rijk en hulp verleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zeeland kent een prettige woon-, werk- en recreatieve omgeving tus sen grote steden als Rotterdam en Antwerpen; veel ruimte en geen files. heidsl dienst m Gemeenschappelijke Zeeland vanaf 26 augustus Ook 65+ers zijn welkom Maatschap Van Strien/de Jager Fruit Heensedijk 49 - 4655 AK De Heen Tel. 0167 - 56 60 69 - fax 0167 - 56 09 82 E-mail: lavooi@planet.nl Groot terras aan de jachthaven Uitgebreide kaart, aantrekkelijk geprijsd Barbecues voor groepen, binnen of buiten E Al bijna 60 jaar de meest gelezen krant op Tholen en Sint-Philipsland Het goede adres voor uw (bedrijfs) nieuws en ook voor al uw (personeels) advertenties Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor dege lijke waterkeringen, voor aan leg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is tot medio 2004 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoorde lijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl De afdeling Centraal Ontwerp is een dienstverlenende afdeling en treedt op als intern ontwerp- en bouwbureau voor de uitvoering van alle taken van het waterschap. Dit krijgt met name gestalte door het maken van ontwerpen en berekeningen inclusief een (RAW) bestek met raming en toelichting en het voeren van de directie en projectleiding tijdens de uitvoering. Het afdelingshoofd Centraal Ontwerp geeft momenteel leiding aan 11 medewerkers die uitvoering geven aan de taken van deze afdeling. De afdeling Centraal Ontwerp is gevestigd in het hoofdkantoor. bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen, vac.nr. 02-13 Functie-informatie Tekenaar De Tekenaar heeft o.m. de volgende taken: hanteren van een digitaal tekenpakket met symbolenbibliotheek; vervaardigen van kaarten ter ondersteuning van variantenstudies van derden: visualiseren van oplossingsrichtingen door het maken van plante keningen, op instructie en onder begeleiding van derden; maken van ontwerp- en bestektekeningen op aangeven van de projectleider(s); uitdenken en uitwerken van eenvoudige constructies; maken van werktekeningen op basis van een bestek, ter onder steuning van de uitvoering; verwerken van wijzigingen in werktekeningen op basis van eigen metingen of die van de landmeters. Functie-eisen afgeronde MBO-opleiding in de technische richting, bij voorkeur Weg- en Waterbouw; kennis van digitale tekenpakketten, bij voorkeur Microstation; ervaring met bovengenoemde werkzaamheden is een pré maar schoolverlaters worden tevens verzocht te solliciteren; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2.395,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (2,7%). bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen, vac.nr. 02-12 Functie-informatie Projectleider De Projectleider GWW heeft o.m. de volgende taken: Optreden als projectleider/coördinator tijdens de voorbereiding van GWW projecten. De projectleider is verantwoordelijk voor het: - opstellen van begrotingsramingen; - maken van schetsontwerpen en definitieve ontwerpen (inclusief raming en toelichting); - opstellen van RAW-bestekken (inclusief tekeningen en raming); - verzorgen van aanbestedings- en gunningsprocedures; - voorbereiden en uitbesteden van ingenieursdiensten; - bewaken van het beschikbaar gestelde projectbudget; - rapportage betreffende de voortgang; - voeren van overleg met alle belanghebbenden; - naleven en bewaken van de geldende wet- en regelgeving. Optreden als projectleider/directielid tijdens de uitvoering van GWW projecten. De projectleider is verantwoordelijk voor het: - bewaken van de uitvoerings- en bijkomende kosten; - verzorgen van de besteksadministratie (declaraties, termijnen, meer- en minderwerk etc.); - rapportage betreffende de voortgang; - voeren van overleg met alle belanghebbenden. Verzorgen van interne advisering betreffende het vakgebied. Functie-eisen afgeronde HBO-opleiding Weg- en Waterbouw; goede kennis van RAW en UAV; ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; in bezit van rijbewijs B; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 3.366,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (2,7%). Voor beide functies geldt: Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belonings beleid waarbij aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een medewerker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen, de heer ing. KJ. Minderhoud (telefoon 0113-241319). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 5 augustus 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linker bovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8