0 Restant zeewering gesloopt Plaatselijk nieuws Kapotte fiets? GRATIS Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 juli 2002J Ds. Van der Zwan beroepen Aanhangwagen gestolen Veertig kinderen naar indianenkamp Na botsing in sloot AVB sluit af met buffet Procedure dakkapel Afwisselend zomerconcert Predikant beroepen Geen vergunning graven waterbassins Aardappelactie Accelerando Wij zijn met vakantie vanaf 11 juli t/m31juli De Bloemenring Ring 14, Tel. 65 71 60 Plan voor haven Schoolkamp in Hoeven Kamperen bij scouting Statiegeld voor Woord en Daad Kermis op haven Fietspad vertraagd f**é?Geslachtin eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Nieuwe leden voor orkest Euterpe Verhalen van vroeger weer op radio Beplanting Bouman Drie auto's tegen elkaar Tankstation verplaatsen Fietspad Langeweg Geen brommers op fietspad VERF NODIG? 8L Luyster vierde in robotwedstrijd Grondprijs Graefnisse Huizenplan havendijk Tholen De Christelijk Gereformeerde Kerk in Sliedrecht heeft een beroep uitge bracht op ds. A. van der Zwan. De le den van de Bethelkerk aldaar moesten voor het beroep een keuze maken tus sen dominee K. Hoefnagel uit Katwijk aan Zee en de christelijke gerefor meerde predikant van Tholen/Oud- Vossemeer. De meeste leden gaven de voorkeur aan ds. A. van der Zwan, zo dat hij zijn tweede beroep heeft ont vangen. Óver ruim een week moet hij zijn beslissing nemen. Aan de Oudelandsedijk is een tande masser met een bruinrode onderkant gestolen. Uit een onafgesloten contai ner die achter de aanhangwagen stond, werden ook diverse stukken staal mee genomen. De politie kan geen mede deling doen over de waarde van de weggenomen goederen. GERARD POLDERMAN PROJECTINRICHTING BV vloerbedekking- marmoleum gordijnen - zonwering Luxaflex® raambekleding Van Besouw - Deja - Esco - Forbo - Flotex - Desso - Interface - Heuga - Nouwens Bogaers - Sommer - Tufton Heuga Tegeltapijt v.a. 5,44 per m2 Erkend door de Centrale Branchevereniging Wonen Meanderlaan 32, Postbus 30, 4690 AA Tholen, tel. 0166-603589 Advertentie I.M. Voor het indianenkamp dat de stich ting jeugd- en jongerenwerk organi seert hebben zich 40 kinderen aange meld. Samen met 16 begeleiders vertrekken zij zaterdagmiddag naar de bossen van Gilze en Chaam. Er zal overnacht worden in grote tenten. Het thema van het kamp is dit jaar 'India nen'. De groepsleiding heeft een geva rieerd programma opgesteld dat onder meer bestaat uit een vossenjacht, een bingoavond en een bonte avond. Op dinsdag zal de groep een bezoek bren gen aan de Steengroeve, waar de kin deren kunnen midgetgolfen, trampo line springen en zich in de speeltuin kunnen vermaken. Ook staat er een fietstocht door de bossen op het pro gramma. Bij een aanrijding zijn vrijdag twee automobilisten er goed vanaf geko men, maar hun auto's raakten flink be schadigd. Een vrouw reed vanuit de Coentjesweg linksaf de Vogelsangse- dijk op. Ze zag daarbij een van rechts van de Leguitsedijk komende man over het hoofd en een botsing was niet te vermijden. Van de schrik stuurde de vrouw teveel bij, waardoor ze met haar auto in de naast de dijk gelegen sloot belandde. Beide bestuurders ble ven ongedeerd. De algemene vrouwenbond heeft het seizoen afgesloten met een buffet in de Vossenkuil. De dames konden kiezen uit een grote variatie aan warme en koude gerechten, zoals gerookte zalm, haring, ribbetjes, friet, stokbrood en een fruitsalade. Na de maaltijd waren bij een loterij diverse schoonmaakarti kelen te winnen. In september komt de AVB voor het eerst na de vakantie weer bij elkaar voor de jaarvergade ring, waarbij ook het nieuwe jaarpro gramma wordt opgesteld. G.J. Hoek ergerde zich maandag in de commissie gemeentelijke ontwikke ling aan de procedure voor het plaat sen van een dakkapel op de woning van M.M.A.H. Govers aan de Hoge- weg. 'Onvoorstelbaar' noemde de VVD'er het dat hiervoor een artikel- 19-procedure gevoerd moet worden. „Dat is toch totaal overbodig voor een dakkapel, waarvoor je zelfs geen bouwvergunning nodig hebt." Hoofd gemeentelijke ontwikkeling mevr. Y. Gerritsma legde uit, dat bestemmings plan buitengebied nog niet op orde is. Vandaar dat de procedure nodig is. Raadslid A.L. Piet wees erop, dat het gaat om het vergroten van een woning in het buitengebied. De dakkapel wordt gebouwd op grond met een landbouwbestemming. Wethouder Heijboer beloofde Hoek een en ander te zullen natrekken, want hij kon niet geloven dat hiervoor geen bouwver gunning nodig zou zijn. Voor het zomeravondconcert van mu ziekvereniging OVM was zaterdag avond een redelijke publieke belang stelling. Het optreden werd geza menlijk geopend met de mars Delica- ta, waarna de fanfare de John Barry Selectie ten gehore bracht. De tam boers lieten vervolgens de klanken ho ren van Holliday in Spain, waarna de jongste majoretten hun vertederende oma-show lieten zien. Marina Arakel- jan viel voor dit concert als leidster in voor instructrice Lian Vroegop die met vakantie was. De tamboers ver volgden het optreden met Be Silent, waarna de middelste groep majoretten vrolijk danste op Georgina. De fanfare bracht The Eighty's en It's raining men ten gehore. Onder leiding van Sjaan van den Boom werd het num mer To the Roots uitgevoerd, waarna de oudste groep majoretten de Diva's show uitvoerde. Met deze show be haalden de dames onlangs een eerste prijs op een concours in Klundert. Na hun optreden kwamen de tamboers nog een keer in actie met de Samba Fantasie. De fanfare eindigde het con cert met de vrolijke noten van het nummer Que si, Que no, waarop de majorettes tevens een show opvoer den. Gezien de reacties van het pu bliek is OVM van plan om dit zomer- optreden nog eens te herhalen. Sint-Anna/and De Gereformeerde Gemeente heeft een beroep uitgebracht op ds. G. Hoogerland uit Nunspeet. De inspecteur van de Ontgrondingen- wet heeft een landbouwer opdracht gegeven om het graven vaneen water bassin meteen stop te zetten. Bij het perceel aan de Breedenvlietsedijk is naast twee bestaande waterbassins on langs een derde put gegraven. Uit con trole blijkt dat voor de graafwerk zaamheden geen vergunning is aan gevraagd, zodat de landbouwer een proces-verbaal krijgt. Indien de ver gunning niet voor 15 juli is aange vraagd, moet het perceel in de oor spronkelijke toestand worden terug gebracht. Maandag 8 juli haalt de kon. fanfa re Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Op een eigen stukje landbouwgrond in de Suzannapolder gaan leden van mu ziekvereniging Accelerando vanaf woensdag aardappelen rooien. De aardappelen worden in zakken van vijf kilo verpakt en worden verkocht via een huis aan huis verkoop en een pro motiestand bij Cl000 op zaterdag 13 juli. Met de opbrengst van deze actie worden nieuwe instrumenten aange schaft voor de vele jeugdleden van Accelerando. De actiedag wordt afge sloten met een openluchtconcert, dat om half acht 's avonds wordt gegeven in de Huygensstraat. Zowel de fanfare als de slagwerkgroep zijn daarbij van de partij. Bij slecht weer wordt uitge weken naar de Sakofahal aan de Bie- rensstraat. Advertentie I.M. Het eerste gesprek over de structuurvi sie voor de haven en omgeving heeft plaatsgevonden. Deze maand nog zal het plan voor de toekomstige ontwik keling van de Suzannapolder, het Ce- beco-gebouw en het Havenplein klaar zijn. Wethouder Heijboer zei dat maandagavond in de raadscommissie gemeentelijke ontwikkeling op vragen van G.J. Hoek. De kinderen van groep 7 en 8 van de De Casembrootschool zijn van dins dag tot en met donderdag met de fiets op schoolkamp geweest naar Hoeven. De 47 leerlingen vertrokken onder goede weersomstandigheden om kwart voor negen vanaf de school. De groep werd begeleid door de meesters Van de Broek en Bril en juf Carla Westdorp, alsmede de ouders Hennie van Maaren, René Ligthart, Marco den Engelsman, Sander Goedege- buure en Jack Westdorp. Bij de haven van Steenbergen en bij de voetgan gersbrug te Oud-Gastel werd een tus senstop gemaakt. Om half een arri veerden de leerlingen bij de kam peerboerderij. Marcel Bos had inmid dels met een vrachtauto de spullen ge bracht, zodat men direct de slaapver trekken kon inrichten, 's Middags werd er een bezoek gebracht aan Bos- bad Hoeven, waarna er 's avonds een zeskamp op het programma stond. Dinsdagmorgen werd er een fotolijstje gemaakt, waarin vervolgens de groepsfoto kon worden gedaan, 's Middags werd er weer een bezoek ge bracht aan het Bosbad. Op de laatste avond was er een barbecue en een bonte avond met disco. Op de terug weg gingen de leerlingen langs vlieg veld Seppe waar een kijkje werd ge nomen in het vliegtuigmuseum. In Steenbergen werd de groep getrak teerd op friet, waarna de laatste kilo meters werden afgelegd. Muziekver eniging Accelerando haalde de kampeerders samen met de leerlingen uit de andere groepen op een feestelij ke manier in. De kinderen van de groepen 5 en 6 van de De Casembrootschool verble ven één nacht in het scoutinggebouw te Tholen. Ook zij gingen met de fiets naar het kampeeradres. In Tholen werd er 's middags een speurtocht ge daan, waarna men kon eten van de barbecue, 's Avonds werd de bonte avond gehouden. De volgende morgen werd er een sport- en spelcircuit afge werkt, met daarbij een zeephelling en veel waterspelletjes. Na het eten van pannenkoeken en het spelen van een slagbalwedstrijd gingen de leerlingen weer naar huis. Op de terugweg wer den de kampeerders in Poortvliet op friet getrakteerd. De kinderen van groep 3 en 4 brachten een bezoek aan dierentuin Blijdorp. Bij aankomst in Rotterdam werd er eerst een groepsfoto gemaakt, waarna de kinderen in groepjes op zoek gin gen naar de verschillende dieren. Vooral Oceanië vonden de leerlingen erg mooi. Lopend in een glazen tunnel zag men haaien, schildpadden en vele vissen. Ook griezelden ze in de vleer- muizengrot. 's Middags werd er friet gegeten, waarna men zich uitleefde in de speeltuin. Om zeven uur arriveerde de bus bij het Havenplein, waarna ach ter muziekvereniging Accelerando de laatste meters richting school lopend werden afgelegd. De kinderen van groep 1 waren een week eerder met de tractor naar cam ping De Krabbenkreek geweest. Daar werden ze getrakteerd op pannenkoe ken en ijs. 's Morgens werden er di verse spelletjes gedaan in de directe omgeving van de school. De leerlin gen van groep 2 gingen naar de kin derboerderij in Goes, waarna zij een bezoek brachten aan de speeltuin. Wij halen en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Stavenisse De stichting Woord en Daad organi seerde in juni een statiegeldbonnen- actie voor het voedselproject in India. De actie leverde 56,20 euro op. Met de opbrengst kunnen kinderen via deze christelijke hulporganisatie een warme maaltijd ontvangen. Vanaf woensdag staat op het haven plateau een kermis opgesteld. Bots auto's, twee kinderattracties en een klokkenspel vormen het vermaak. Ver der zijn een suikerspin en oliebollen- kraam aanwezig. De kermis duurt tot en met zaterdag 13 juli, de dag van de braderie. Dinsdag 9 juli wordt voor de zen ding en Adullam oud papier opge haald. Advertentie I.M. Met het fietspad van Sint-Maartens dijk naar Stavenisse wil het nog niet vlotten. Volgens wethouder Van Doorn heeft de provincie capaci- Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag Magere runderlappen 1 kg 7,70 Magere sucadelappen 1kg 7,70 Soeppaket 3,10 Malse riblappen 1 kg 6,80 Rundergehakt 1 kg 4,50 Hamburgers 5 halen 4 BETALEN Beenham 100 gram 1,25 Kipfilet 100 gram 1,20 Gebraden gehakt 150 gram 1,- Komkommersalade 150 gram 0,90 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. teitsproblemen om de grondaanko pen rond te krijgen. De provincie heeft toegezegd eind september met nadere informatie te komen, zei de wethouder in de commissie ge meentelijke ontwikkeling op vragen van raadslid J.M. Aarnoudse. Sint-Maartensdijk De leerlingen Nicole Moerland en Elja de Feijter treden toe tot het gro te orkest van muziekvereniging Eu terpe. Bij het zomeravondconcert dat zaterdag werd gehouden bij Maartenshof kregen zij te horen dat ze toegelaten zijn. Anniek van Dam me promoveert van de derde naar de tweede bugel. Voor het openlucht concert was een goede publieke be langstelling. Euterpe wisselde mars muziek af met enkele moderne stukken, zoals A brand new day en American Pie. De avond werd door de leden van Euterpe met hun aan hang afgesloten met een barbecue. Omroep Zeeland herhaalt in de maand juli de serie interviews die zijn afgenomen bij oudere dorpsge noten. Onder de titel 'Ooggetuigen van de twintigste eeuw' heeft Om roep Zeeland in samenwerking met het Zeeuws Archief en het Zeeuws Documentatiecentrum honderden provinciebewoners geïnterviewd. In de maand juli worden iedere zon dagmiddag tussen vier en vijf uur de gesprekken, die al eerder zijn uitge zonden, herhaald. Langs de in aanbouw zijnde maga zijnen van Bouman-Potter op het in dustrieterrein komt nog beplanting. Wethouder Van Doorn zei dat in de raadscommissie gemeentelijke ont wikkeling op vragen van J.M. Aarn oudse, die liever groen zag dan een muur van damwandprofiel. Wethou der Heijboer erkende dat het nu geen optimale situatie is, maar hij wees erop dat dit nog in de exploita tieovereenkomst met Bouman gere geld wordt. Scherpenisse Op de Poortvlietsedijk waren vrij dagmiddag om 15.40 uur drie auto's betrokken bij een aanrijding. Een 18-jarige man merkte te laat op dat een auto voor hem stilstond. Door de botsing ging het voertuig van een 51 -jarige vrouw weer tegen de auto van een 27-jarige man, die eveneens stilstond om de afslag te nemen. Zijn auto raakte aan de linkerzijde geheel vernield, terwijl de andere twee voertuigen total loss werden verklaard. Niemand liep door de aanrijding verwondingen op. „Een goed plan van Duine. Deze ondernemer kijkt vooruit", zei J. Oudesluijs in de raadscommissie gemeentelijke ontwikkeling, die groen licht gaf voor verplaatsing van het tankstation naar de overkant van de weg, direct langs het Pluim- potterrein. Het huidige contract met de benzinemaatschappij loopt in 2009 af, en op de plaats van de vroegere bushalte en in het groen komt er in de toekomst een tanksta tion. Oudesluijs vroeg zich af hoe het met de ondergrond wordt gere geld (verkoop of erfpacht) en hoe de overgang naar de diepte van het Pluimpotterrein wordt opgelost. „De gemeente is niet van plan om er 1 cent in te steken", maakte wet houder Heijboer duidelijk. „Over de grond moeten nog afspraken ge maakt worden, maar waarschijnlijk wordt het erfpacht." J. Bijl vestigde de aandacht op het verlies van par keerplaatsen, waarvan nu bezoekers van het chinees restaurant gebruik maken. „Dat zullen we bekijken, maar we moeten toch nog afspraken maken met Duine. Er moet nog een overeenkomst geregeld worden", zei de wethouder. Over verbetering van het laag gele gen fietspad langs de provinciale weg ter hoogte van de nieuwe basis scholen is nog geen enkel overleg tussen gemeente en provincie, ge voerd. Wethouder Van Doorn zei dat op vragen van raadslid Aarnoudse, die herinnerde aan een toezegging na een dodelijk ongeval om de situ atie te verbeteren. Aarnoudse vond dat de gemeente daarvoor het initia tief moet nemen en Van Doorn zei dat best te willen aanpakken. Bij een controle op het buitendijkse fietspad tussen de Oesterdam en Sint-Maartensdijk constateerde de politie geen overtredingen. Het toe ristisch fietspad mag alleen gebruikt worden door voetgangers en fiet sers, maar niet door brommers. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING /Schilderspeciaalzaak ijj Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Sint-Philipsland Leerlingen van basisschool De Luyster hebben zaterdag de vierde plaats behaald bij een robotwedstrijd in de Hogeschool Zeeland te Vliss- ingen. Jasper Quist (groep 7), Coen Everaers en assistent Koen Bomasd (beiden groep 8) kregen een medail le. Bovendien mag de school de doos Lego Mindstorms houden waarmee de robot was gemaakt en geprogrammeerd. Aan de wedstrijd deden zes scholen en twee individuele deelnemers mee. Zij moesten nog flink program meren en sleutelen, en de Lego-ro bot moest voor de derde race zelfs helemaal verbouwd worden. Bij de eerste wedstrijd, lijnvolger, moest de robot een zwarte lijn volgen. De jon gens behaalden op dit parcours met bochten en kruispunten en goede tijd: 3.06 minuten. In de tweede manche, prijsschieten, werden drie golfballen meegesleept naar een soort muizenholletjes. Het team van De Luyster verloor onderweg twee ballen, en de schuif brak af, maar de derde bal rolde naar het gaatje. He laas ging hij er niet in. Bij de derde krachtmeting, Hipperen, schoot de robot de pingpongbal door twee poortjes: twee punten verdiend. De vierde race, tegenwerken, sloeg het team over. Hun vierde plaats zagen ze als een topprestatie. De school wil volgend jaar weer meedoen. De gemeente heeft wel contact gelegd met projectontwikkelaar Stienstra, maar er is nog geen gesprek geweest over de hoogte van de grondprijzen. Wethouder Heijboer zei dat in de commissie gemeentelijke ontwikke ling op vragen van raadslid Piet. Die maakte eerder bezwaar tegen hoge grondprijzen en wilde de eigen inwo ners voorrang geven in plan Graefnis se, maar dan moeten de kavels ook be taalbaar zijn. Wethouder Heijboer hulde zich maandagavond in de commissie ge meentelijke ontwikkeling in nevelen, toen raadslid Hoek informeerde naar het woningbouwplan op de plaats van de loods van Verwijs in de ha vendijk. „Het besluit van het water schap is negatief, maar of dat zo blijftDe commissie, op de vin gers gekeken door 70 mensen op de publieke tribune, krabde zich eens achter de oren. Want een besluit is toch een besluit. Of gaat het bij het waterschap net als bij de gemeente over de paaltjes op de Botermarkt in Tholen, dat een standpunt later weer 180 graden kan draaien. „Het voor lopige besluit van het waterschap kan nog een definitieve wending krij gen", zo probeerde wethouder He ijboer het nog eens. Zo bleef het mis tig aan de havendijk, maar opklaren kan het altijd nog. De waterkerende muur langs de gedempte haven in Sint-Maartensdijk wordt met een trilboor verwijderd. Links het praathuisje. Een groot deel van de restanten van de waterkerende muur langs de gedempte haven in Sint- Maartensdijk is opgeruimd. De muur moest wijken voor de bouw van een garage voor de be woner J.C. van Hemert. Bij het afbreken van de dikke muur bleek dat het stuk achter het praathuisje uit stenen bestond die met beton waren bestreken. Het gedeelte achter de woning is van recentere datum en bestond uit gewapend beton. Er moest dan ook een grote trilboor aan te pas komen om dit deel te slopen. De muur moest bij extreem hoog water bescherming bieden tegen het getijdewater dat via de Pluimpot de haven instroomde. Hij sloot alle tuinen van de wo ningen aan de Molendijk herme tisch af. Moesten er bijvoorbeeld kolen in het schuurtje worden gebracht, dan werden die door de gang van de woning naar ach teren gebracht. Kinderen van de bewoners lieten zich wel over de muur zakken om op het pad langs de haven te komen. Na het afsluiten van de geul in 1957 verloor deze zeewering zijn functie. De haven werd in 1962 gedempt, maar de muur bleef staan. Eerst maakten de bewoners er gaten in om een vrije toegang naar achteren te krijgen. In de loop der jaren werd de muur door de bewoners van de Molenstraat stukje bij beetje afgebroken. Nu resten nog enkele meters achter de twee woningen naast het huis van Van Hemert. Predikbeurten Zondag 7 juli THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Donken. 18.30 u. dhr. Verstoep. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. De Goei, St.-Maartens- dijk. GEREF. KERK 10 u. d. Van Krimpen, Dordrecht. 17 u. ds. Zaadstra, St.-Laurens. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van der Zwan. vr 5/7 ds. Van der Zwan (huw.bev.). GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. evang. Pieper. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Schipper, Dordrecht (H.A.). 18.30 u. ds. Schinkelshoek. GEREF. KERK 10 u. ds. v.d. Zanden, Middelburg. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. kand. Kreuk, Polsbroek. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Nagel, Vlaardingen. 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Reinders, Maar tensdijk. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 9/7 19.30 u. ds. Gerritsen, Hard- inxveld-Giessendam. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. 14.30 u. geen dienst. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Klein (H.D.). 17 u. ds. Mesu, Nieuw- en St.-Joos- land. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. stud. De Heer, Uche- len. do 11/7 19.30 u. ds. Brugge, Scher penisse. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Schneider, De Lier. Pak even uw zakboekje THOLEN 6 jul Motortrucks stuntshow, Schel- derijnweg, 19.30 u. OUD VOSSEMEER 6 jul Evenementendag met zeven- dorpentocht, jaarmarkt en Zeeuws kampioenschap voor dweilbands. SINT-ANNALAND t/m 31 okt Exposities bijbelse pla ten, blikken en munten, de Mee- stoof, di t/m za 14-17 u. STAVENISSE 10 t/m 13 jul Kermis, haven. 13 jul Braderie. SINT-MAARTENSDIJK 5 jul Schuimparty, Haestinge. SCHERPENISSE 24 jul Vrijmarkt, camping De Zee ster, 10-16 u. SINT-PHILIPSLAND 8 jul Motortrucks stuntshow, ha venplateau, 19.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 31 aug Beiaardconcerten, Sint Gertrudiskerk, wo 20 u. 4 jul Muziekoptreden Plane Vanil la, Wilhelminaveld, 20.30 u. 8 t/m 11 jul Fietsvierdaagse, Beurs plein, 13 u. 11 jul Muziekoptreden Los Carios, Wilhelminaveld, 20.30 u. 18 jul Muziekoptreden Reve du Rai, Wilhelminaveld, 20.30 u. +film+++film+++film+++fHm+ ROXY I: Spider Man- do 14 en 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.30 en 20 u„ ma t/m wo 14 en 20 u. ROXY II: Bad company - do 14 en 20 u., vr 21.30 u., za 18.45 en 21.30 u., zo t/m wo 20 u. Lilo Stich (Ned. gespr.) - vr 18.45 u., za 14 u., zo 14 en 16 u., ma t/m wo 14 u. CINEM'ACTUEEL: Scooby-Doo - do en vr 18.30 u., za 14 en 18.30 u., zo 14, 16.15 en 18.30 u., ma t/m wo 14 en 18.30 u. Not another teen movie - do 21 u., vr en za 21.30 u., zo 16.30 en 21 u., ma t/m wo 21 u. Spider-man - do 18.30 en 21 u., vr 18.30 en 21.30 u., za 14, 18.30 en 21.30 u., zo t/m wo 14, 18.30 en 21 u. Spirit (Ned. gespr.) - za en ma t/m wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. Spirit (orig. versie) - do Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. APOTHEEK B.O.Z. ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. 16/5 Van Lunen, Past. Jutenlaan 2a. 17 t/m 23/5 Coronae, Lievevrouwe straat 3. APOTHEEK THOLEN Hoogstraat 28, za 11-12 u. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts F. Abdullah, Bergen op Zoom, tel. 0164-237302. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u„ Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Rode Kruis afd. Tholen. Voor re serveringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113-249111 (Hoofdkantoor: Hol- landiaplein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: Sint-Maartensdijk, ma t/m vr 13- 14 u. en ma 18-19 u. Tholen, in gang Regentessestr. wo 18.15- 18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. Meldpunt vrijwillige hulp aan huis Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, di en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9- 10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Haven 9, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGb, Molenvlietsestr. 11 Tholen, elke wo 10-11.30 u. Op af spraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tholen 602507 en 653146; Sint- Philipsland 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-602507 of 0166-662264. PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 u., tel. 0113- 249389. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. JONGERENINFORMATIE- PUNT Markt 58 (achterom), Sint-Maar tensdijk, di 15-17 u„ vr 19-21 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en ge sprekspartner bij dementie, tel. 030-6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwanger schap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 4 t/m vrijdag 12 juli 2002. donderdag 4 11.27-23.42 vrijdag 5 12.27 zaterdag 6 0.52-13.27 zondag 7 1.47-14.22 maandag 8 2.42- 15.07 dinsdag 9 3.35-15.57 woensdag 10 4.17-16.37 donderdag 11 5.02-17.27 vrijdag 12 5.47-18.07 wo 10/7 11.27 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minu ten later. Voor uitgebreidere infor matie bel het KNMI tel. 0900- 9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735, 25 MHz kanaal 54 (ether). t/m wo 18.30 u. Unfaithful - vr en za 21.30 u., zo, ma en wo 21 u. Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Moulin Rouge - di 20.30 u. t f

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 2