Eerst overleg met bewoners over inrichten Markt Tholen 'We leven in een heel veilige samenleving' Prijs Thoolse industriegrond loopt in de pas buurgemeenten Jaap van Duijn komt naar Tholen! Gemeenteraad om de vier jaar een nieuwe computer College volgt 'consequente lijn' bij aannemer Bogert Huizen op dijk weer in studie B. Joosse over inloopavond: Onze kritiek is van tafel geveegd 'Briesende'Piet van ChristenUnie vindt dat college grond weggeeft Groeipijntjes duaal stelsel Zout water in de polder Donderdag juni zuuz Geen draagvlak De gemeente gaat praten met bewoners van de Markt in Tholen over het herin- richten van het plein in het centrum van het stadje. Het voorstel om 68.000 euro uit te trekken voor de herbes trating en het aankleden van de Markt met bomen en bloembakken haalde het maandag in de commissie gemeentelijke ontwikkeling niet. De commissie vindt dat er eerst met de bewo ners moet worden gespro ken over de inrichting. Vol gens J. van den Donker (D66) bedrijven b. en w. incidentenpolitiek' Funderingen Bijl ontstemd Brug dicht D66 verontrust, maar PvdA nuchter: Vraagtekens Half miljoen euro voor projecten op Thools platteland De gezamenlijke Rabobanken van Tholen organi seren een groots beleggingsseminar. Niemand minder dan Neerlands grootste beleg ger prof. dr. J.J. van Duijn zal de gastspreker zijn. t,ül>IOKALtl 1 ÖÜOt, Ut 1 IlUULat tuuRrtn i 3 Het waterschap Zeeuwse Eilanden bekijkt alsnog of huizenbouw aan de havendijk in Sint-Philipsland moge lijk is. Dat zei wethouder K.A. Heij- boer maandagavond in de commissie gemeentelijke ontwikkeling op een vraag van P.W.J. Hoek (SGP). Zijn fractie had er bij het college op aangedrongen om bij het waterschap naar een opening te zoeken voor het plan om zes woningen te bouwen op de dijk. Zeeuwse Eilanden was daar tegen omdat de dijk een waterkerende functie heeft. Heijboer: „Er is overleg geweest. Het waterschap zal zijn standpunt her overwegen, maar we weten de uitslag nog niet." A.L. Piet (CU) leidde uit de toelich ting van de wethouder af dat huizen bouw er wellicht mogelijk wordt, maar Heijboer zei daar geen inschat ting van te kunnen maken. VERVOLG VAN VOORPAGINA J.M. Aarnoudse (SGP) vroeg zich af of b. en w. de belangen van de middenstanders en bewoners vol doende hebben afgewogen. G.J. Hoek (VVD) vond de paaltjes geld verspilling. Het zou volgens hem be ter zijn om de twee borden die er nu staan, te vervangen door één bord: verboden voor auto's. L. Blom (PvdA) zei ronduit tegen het plaatsen van de palen te zijn. „Ze kosten bijna 40.000 gulden per stuk. Zet er goede borden neer. Paaltjes werken niet. Geen hond doet de paaltjes weer omhoog. Het komt ook de veiligheid niet ten goede." J. Bijl (CDA) was het eens met Blom. En ook A.L. Piet (CU) vond het geen goede oplossing. „Zet alle energie in om Cl000 te verplaatsen. En kies geen andere oplossingen. Er is geen draagvlak voor. De bekeuringen val len niet goed. Schort het op." Maar wethouder L.J. van Doorn zei achter het strengere beleid te staan. Ook wees hij erop dat de bewoners tijdens een inloopavond duidelijk te kennen hebben gegeven voor de maatregel te zijn. Alle raadsfracties waren tegen. Ook commissielid J. van 't Hof (ABT) steunde zijn wethouder niet. De SGP maakte een voorbehoud. Wethouder K.A. Heijboer mengde zich nog in de discussie. Hij deelde mee dat er gesprekken plaatsvinden met Cl000 en Kondor Wessels over verplaatsing van de supermarkt naar het Slachtveld. „Er zit volop bewe ging in. In een zeer nabije toekomst kan het opgelost worden, maar u moet ook het college de tijd gun nen." Gemompel op de tribune. Over de plannen voor de Markt is een inloopavond gehouden. De be woners van de Markt en de Oude- landsestraat (een deel) zagen daar het voorstel van het college voor het eerst. De Markt zou opnieuw bestraat worden en rijkelijk wor den voorzien van groen. Bomen langs de gevels, twee extra kastan jebomen bij de stadspomp en hier en daar bloembakken. Volgens het college waren de reacties overwe gend positief. In het voorstel schrijven b. en w. dat ze zodanig waren dat het plan niet ingrijpend hoefde te worden veranderd. Wel op kleine puntjes. Dat bracht weer wel extra kosten met zich mee. Eerst was 63.070 euro geraamd, nu is er 68.000 euro nodig voor een gedaanteverwisseling van de Markt. Maar tijdens het spreekrecht bleek dat de bewoners helemaal niet met het plan in willen stemmen. Mevr. B. Joosse zei dat de toelichting van het college de bewoners bevreemd had. „Er was juist wel veel kritiek op het plan. We hebben de menin gen van de bewoners nogmaals ge vraagd." Daaruit bleek dat 15 keer werd ge zegd dat niemand om het plan heeft gevraagd. Eentje vond het juist goed dat er wat aan de Markt werd gedaan. Twaalf bewoners zijn het niet eens met het plan, twee wel, en twee hebben geen mening. Joosse benadrukte dat veel bewo ners wel willen meedenken over de herinrichting van de Markt. Maar ze vroeg zich ook af wat er met de schriftelijke reacties (met alterna tieven) is gebeurd. „Onze kritiek is van tafel geveegd. Dat blijkt de beste manier te zijn om bewoners tegen de gemeente in het harnas te In het groenplan voor de Markt in Tholen krijgen de kastanjebomen bij de stadspomp gezelschap van twee nieuwe exemplaren. jagen. We stellen voor om een hoorzitting te houden waar echt ge luisterd wordt naar de bewoners." Bewoonster E. Deurloo was het met haar eens. Ze wees erop dat door de bomen (sierperen die 9 meter hoog kunnen worden) de be woners het uitzicht verliezen en dat ook het aanzicht van de gevels straks achter groen verborgen gaat. En de wortels van de bomen zullen volgens haar schade aanrichten aan de riolering, de stoepen en de funderingen van de huizen. Ze begreep niet waarom het aan zien van de Markt veranderd moet worden en veroordeelde de handel wijze van het college scherp: „Be stuurders zeggen: jammer dat er kiezers zijn, want we hebben zulke mooie plannen." Wethouder L.J. van Doorn ant woordde dat de herbestrating voortvloeit uit het verkeerscicula- tieplan Tholen, dat door de raad is aangenomen. En dat er veel reac ties van de bewoners op het groen waren gekomen, maar dat deze niet eensluidend waren. „Er is glo baal naar gekeken, maar er kon geen eenduidig plan van worden gemaakt. Bovendien is de Markt een plein van de gemeente Tholen en niet alleen van de bewoners. Ook anderen komen er kijken. Een aantal zaken kunnen we inpassen. Sommige dingen moeten nog be keken worden. Maar we hebben wel gekozen voor een boomsoort die zoveel mogelijk licht toelaat." J. Bijl (CDA) zei enigszins ont stemd te zijn. Hij had de reacties van de bewoners niet bij de stukken kunnen vinden. A.L. Piet (CU) vond dat het plan gedragen moet worden door de bewoners. Hij vroeg de wethouder om een toezeg ging om opnieuw met de betrokke nen een gesprek aan te knopen. J. Aarnoudse (SGP) vond dat het col lege de belangen van de bewoners even zwaar moet laten wegen als het algemeen belang. Hij wees erop dat in het vervolg eerst de bewoners ge raadpleegd moeten worden. L. Blom (PvdA) stelde voor de kredietverlening uit te stellen en een commissie te vormen van be woners om een nieuw plan te ma ken. „Dat kunnen we dan hier be spreken. We moeten nu niet dit plan door drukken." J. van den Donker (D66) vond de gevolgde procedure fout. „Planne tje zus, plannetje zo. Dat is inci dentenpolitiek. Weer is een kant en-klaar plan aangeboden. Hier heeft niemand om gevraagd, be halve het bestraten misschien." Hij vond dat het college voor heel de stad een plan moet maken, maar dan mét de bewoners. Niet alleen over de Markt, maar ook over de aanleg van een ijsbaan en het ver lichten van achterpaden en brand gangen bijvoorbeeld. G.J. Hoek (VVD) stelde voor, heel de Markt af te sluiten voor het verkeer. Waarop iemand op de publieke tribu ne zei: „Gooi de brug dan ook nog dicht." Van Doom bleek gevoelig voor de kritiek. Hij stelde voor een inspraakavond te houden, maar wees erop dat het om twee zaken gaat: het straatwerk en het groenplan. Ook Joosse vond dat beter. „Het is toch lo gisch dat er geen eenduidig plan van ons was. De bewoners komen op zo'n inloopavond allemaal afzonder lijk. Dit is repressieve tolerantie." Deurloo was het eens met de nieuwe opzet, maar zei tot hilariteit van de zaal: „Ik weet niet of we het hele kre diet dan op zullen krijgen." Het gemeentebestuur besteedt maar povertjes aandacht aan het veilig heidsbeleid, zei D66-lid D.P. Suijkerbuijk dinsdagavond in de commis sie middelen. Hij vond dat het college best een tandje bij mocht zetten, want b. en w. gaan volgens Suijkerbuijk nu voorbij aan de ernst van de situatie. Hij noemde o.a. de veiligheid van huisartsen en andere hulp verleners. „Er is sprake van een zorgelijke situatie die we goed moeten doorspreken. De veiligheid van de burgers is in het geding." De D66'er stelde dat aan de orde bij het plan van b. en w. om 3500 euro uit te trekken voor het opstellen van een veiligheidsplan voor het ge meentehuis. Tijdens de avondopen stelling voor paspoorten en rijbewij zen is er al een beveiligingsbeambte aanwezig. Het college denkt, dat uit het onderzoek zal voortvloeien dat het publiek niet overal vrije toegang heeft in het gemeentehuis. Bouw kundige aanpassingen zullen naar schatting 20.000 euro vergen. Suij kerbuijk was blij met die stappen, maar hij wilde meer. De burgemeester antwoordde, dat de gemeente preventief veel doet aan beveiliging. Hij noemde het rampenplan en de aandacht voor sociale veiligheid bij het inrichten van nieuwe woonwijken en het ma ken van verlichtingsplannen. „Be drijven en instellingen moeten ook zelf het nodige doen. De samenle ving is aan het verharden en daar wordt de politie ook opgezet", al dus Nuis. PvdA-raadslid L. Blom noemde het 'tactisch heel erg onjuist' van Suij kerbuijk om de aandacht zo op de onveiligheid te vestigen. „We leven in een heel veilige samenleving. Re latief weliswaar, maar je moet als volksvertegenwoordiger niet gaan roepen dat het hier zo onveilig is. Je moet niet praten in de trant van: wat is het allemaal toch erg", aldus Blom. De burgemeester gaf hem gelijk. „We moeten ervoor oppassen dat we het punt veiligheid niet gaan op blazen. Zeeland is één van de meest veilige provincies van Nederland, dat staat vast." B. en w. zijn van plan om de 19 raadsleden elke vier jaar een nieu we computer in bruikleen te ge ven, maar VVD en PvdA vinden dat overbodig. „Ik heb er zelf al twee staan, dus dat is een goede manier om bij de gemeente tot een bezuiniging te komen", zei L. Blom. Zijn collega R. Ravensteijn kaartte het punt dinsdagavond in de commissie middelen aan omdat b. en w. 7500 euro extra vroegen voor de aanschaf. Burgemeester W. Nuis vreesde echter voor het introduceren van problemen om dat het zogenaamde Gemnet wel moet kunnen draaien op die com puter en dat vereist een ISDN-te- lefoonaansluiting met een thuis- centrale. Bovendien wees hij erop, dat de raad zichzelf tekort zou doen omdat de onbelaste onkos tenvergoedingen in het kader van landelijke afspraken met de belas tingdienst vorig jaar zijn verlaagd. Het in bruikleen geven van een computer compenseert dat. En de oude computer van Blom mocht van de burgemeester naar zijn kin deren of naar een rommelmarkt. Ravensteijn meende echter, dat de computers die de raadsleden nu in huis hebben, technisch voldoende mogelijkheden hebben. „Inventa riseer het eerst maar eens", advi seerde het VVD-raadslid. „De maximale levensduur van een p.c. is bij elk zichzelf respecterend be drijf 3 jaar. Ons leek het logisch dat aan de raadsperiode van vier jaar te verbinden. Als u uw eigen financiële rechtspositie ter discus sie stelt, is dat uw zaak. Maar u moet deze computer zien als de fiets die we belastingvrij aan amb tenaren mogen geven", aldus bur gemeester Nuis. SGP, CDA, CU en D66 mengden zich niet in deze discussie en de ABT-fractie was volledig afwezig omdat zowel commissielid mevr. Bungener als haar plaatsvervanger Boulogne verhinderd waren. Drs. A.L. Piet had nog een bezui niging op een ander terrein. De gemeente wil voor 7500 euro een nieuwe beamer kopen om het uit 1998 daterende apparaat te ver vangen. Volgens het CU-raadslid koop je voor dat bedrag nu wel twee beamers, want die zijn veel goedkoper geworden. Accountant. De raadscommissie middelen heeft een voorstel van VVD-raadslid Ronald Ravensteijn overgenomen dat voortaan de ac countant aanwezig moet zijn bij de controle van de gemeentereke ning. Op het industrieterrein van Sint-Maartensdijk is het nieuwe magazijn van woonboulevard Bouman-Potter in aanbouw. De prijzen voor industriegrond gaan vanaf volgende maand met 4 pro cent omhoog. Voor industriegrond waar woningen op gebouwd mogen worden, wordt 140 euro per vierkante meter gerekend. Het college wil echter niet langer bedrijfswoningen toestaan. Bij herziening van de be stemmingsplannen zal die mogelijkheid worden geschrapt. De Chris tenUnie kon zich maandagavond in de commissie gemeentelijke ont wikkeling niet vinden in het voorstel. Een ondernemer die vanaf 1 juli in- grond uitgegeven. Reimerswaal zit op dustriegrond wil kopen in Tholen gaat 48 euro per vierkante meter betalen. In de andere dorpen moet hij voor de grond 38 euro neertellen, exclusief btw. Dat is een verhoging van vier procent ten opzichte van het huidige niveau. Een trendmatige verhoging, noemen b. en w. het optrekken van de prijzen wat overeenkomt met de stijging van de lonen en prijzen in 2001. De stijging van de grondprijs voor een bedrijfswoning (uitgaande van een fictieve kavel van 600 m2) is aanzien lijk hoger. Op verzoek van de raadscommissie heeft het college de Thoolse prijzen vergeleken met die van Borsele, Ka- pelle, Schouwen-Duiveland, Bergen op Zoom, Steenbergen, Woensdrecht, Halderberge en Reimerswaal. De hoogste is Bergen op Zoom met 60 euro voor een vierkante meter in Noordland en 57 tot 136 euro op het industrieterrein Oude Molen. De laagste uit het rijtje is Kapelle met 26,77 euro, maar daar is in 2001 geen 34 euro tot 48 euro en berekent 95 eu ro voor een bedrijfswoning (fictieve kavel 500 m2). De meeste fracties vonden de verge lijking aanvaardbaar. Maar J. van den Donker (D66) en A.L. Piet (CU) zet ten vraagtekens bij het onderzoek. Volgens Van den Donker zijn ze niet allemaal met elkaar te vergelijken. Hij wees op de bedrijventerreinen van Borsele en Reimerswaal die 'geen in vloed hebben op Tholen.' Verder mis te hij een doelstelling in het voorstel: „Wat voor typte bedrijf wil je aantrek ken? Hoe wil je de terreinen aankle den? Wil je meer luxe? Wil je de uit gifte temporiseren?" P.W.J. Hoek (SGP) was het met hem eens. Hij pleitte ervoor een onder scheid te maken tussen 'zichtloca- ties', plekken waar bedrijven goed zichtbaar zijn vanaf de openbare weg, en andere plaatsen op een bedrijven terrein. Dat zou al bij de werving van bedrijven voor Welgelegen II in Tho len moeten gebeuren. Ook zou er een onderscheid gemaakt moeten worden tussen bedrijven van 'buitenaf en lo kale bedrijven die hun wortels in de kern zelf hebben.' J. Bijl (CDA) kon zich vinden in het voorstel. „De prijzen lopen in de pas. Als het eens minder wordt met de economie dan kunnen we toch nog wel iets meepikken met deze prij zen." Piet was echter kritisch over de verge lijking: „In de meeste gemeenten is geen grond te koop. De prijzen van Kapelle, Steenbergen, Bergen op Zoom zijn fictief." Piet had er 'geen enkel begrip' voor om de prijs voor bedrijfswoningen te verhogen. „Dat is geen beleid, bedrijven vier procent, de onroerende zaakbelasting met 18 pro cent." Piet vond de uitgifte van Thoolse in dustriegrond ook veel te snel gaan. „Het is veel te veel om jaarlijks 5 ha uit te geven. De verstening van Tho len neemt toe. Een ha pier jaar is vol doende. Richt het beleid verder op het opknappen van bestaande bedrijven. We geven de grond veel te snel weg." Ook hij wilde een onderscheid in prijs toepassen. Op Welgelegen II zou vol gens hem 75 euro pier vierkante meter moeten gelden. Maar wethouder K.A. Heijboer zei voor Welgelegen II niet voor de muziek uit te willen lopien. En eerst te wachten tot het bestemmings plan gereed is. Wel zei hij dat het col lege 'mikt op hoogwaardige bedrij ven' en zal bekijken of er bedrijven uit het plan Noord in Tholen overge plaatst kunnen worden naar Welgele gen II. De reactie van Piet omschreef Heijboer als 'briesend'. „We moeten niet te hoogdravend zijn." Piet kreeg wel steun van J. van 't Hof (ABT). „We moeten Tholen Tholen laten en niet een te grote expansie na streven tussen Tholen en Oud-Vosse- meer. Uitbreiden met kwaliteit heeft onze voorkeur." G.J. Hoek (VVD) noemde de prijzen acceptabel. Volgens de liberaal zou den ze echter aangepast moeten wor den zodra de infrastructuur wijzigt. Maar daar heeft de gemeente volgens Heijboer niet veel invloed op. Hij ver wees naar de mogelijke aanleg van de A4. Hij zegde wel toe te zullen bekijken of er voor zichtlocaties andere prijzen berekend kunnen worden. Heijboer was het niet eens met Piet om de uit gifte te beperken tot 1 ha per jaar. „Als er nu een bedrijf 13.000 vierkan te meter nodig heeft, dan zou de ge meente voor de rest van het jaar op slot moeten. Dat willen we niet. Het voorstel kreeg steun, behalve van de ChristenUnie. Het college heeft een consequente lijn gevolgd door aannemer Bogert geen toestemming te verlenen voor de bouw van een huis aan zijn bedrijfs pand aan de Schelde-Rijnweg in Tho len. Dat zei wethouder W.C. van Kempien maandag in de commissie gemeentelijke optwikkeling op een vraag van P.W.J. Hoek (SGP). Vorige week liet de gemeente het pand verzegelen nadat gebleken was dat Bogert doorging met het bouwen van de woning voor zijn gezin met dertien kinderen. Hoek wilde meer weten over de ach tergronden van het afsluiten van het pand. De SGP'er vroeg zich af waar om er een bouwvergunning is gewei gerd en of isolatiemaatregelen tegen geluid wellicht een oplossing kunnen bieden. Volgens Hoek zou het moge lijk moeten zijn om een en ander met de wegbeheerder en betrokkene tot een goed einde te brengen. Maar volgens Van Kempien mag Bo gert krachtens het bestemmingsplan er geen woning bouwen. Bovendien is de geluidsbelasting van de provin ciale weg (over de Thoolse brug) te groot. „Woningbouw wordt binnen die geluidscirkel niet toegestaan. We zijn gehouden aan de richtlijnen van het ministerie. Dat hebben we conse quent gedaan. Er is wel een paar keer bekeken of er iets mogelijk was, maar we konden niets toestaan. Het heeft ook geen enkele zin om bijvoorbeeld met de provincie te gaan praten. Bij een geluidsbelasting van meer dan 50 decibels is het over en uit. En ook bin nen is de geluidsbelasting te hoog. Daar is niet tegen te isoleren." Van Kempien wees er op dat de raad er op heeft aangedrongen de regels te handhaven. Volgens Van Kempien is dat hier gebeurd. De leden van de commissie gemeen telijke ontwikkeling worden onvol doende geïnformeerd. Maandagavond bleek dat er voor een aantal agenda punten geen stukken ter inzage had den gelegen voor de (raads)leden. „Hoe kunnen we nu praten over stuk ken die er niet zijn?," zei A.L. Piet (CU). „Wordt dit de trend in het du alisme?" Ook P.W.J. Hoek (SGP), J. Bijl (CDA) en J. Oudesluijs (PvdA) von den dat er te weinig informatie was verschaft. Dat betrof het wijzigen van het aanbesteden van rioleringswerk in de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk en het aanpakken van de grondwater problemen in Sint-Philipsland. Het duale stelsel heeft last van groeipijn, maar voorzitter H.W. van Eenennaam zegde toe dit punt te zullen bespreken in het presidium, de commissie van voorzitters van de raadscommissies en de gemeentesecretaris. De com missieleden krijgen voortaan een spe- ciaal formulier 'zo groot als een A- viertje,' waarop ze hun vraag kunnen invullen en toelichten. Nu ontbreekt dat en dat leidt onnodig weer tot vra gen van andere fracties. In de Scherpenissepolder wordt een pompgemaal geplaatst. Dit moet het mogelijk maken om zout kwelwater uit Boezem en Botgat te gebruiken voor natuurontwikkeling. Op die manier worden in het gebied zoute en brakke milieus voor planten be houden of hersteld, terwijl ook de waarde als foerageer- en broedge bied voor kustvogels toeneemt. Het project is onderdeel van het landin richtingsplan Poortvliet. Daarin wordt van de Scherpenissepolder een natuurgebied (111 hectare) ge maakt dat onderdeel uitmaakt van het beschermd natuurmonument Oosterschelde-binnendijks. Het plan voor een pompgemaal (inclu sief het aanbrengen van stortsteen op kunststofdoek ten behoeve van de opvang van verpompt water) is door het ministerie getoetst aan de natuurbeschermingswet, de vogel en de habitatrichtlijn. Ook rijkswaterstaat heeft ontheffing gevraagd van de natuurbescher mingswet. De dienst wil de rand van het Rumoirtschor bij Sint-Phi lipsland versterken met stortsteen. Dit schor ligt in het natuurmonu ment Oosterschelde-buitendijks. Op het terrein van de plattelands ontwikkeling komen diverse pro jecten - ook Thoolse - in aanmer king voor een Europese of een provinciale subsidie. De provincie heeft het programma onlangs vast gesteld. Voor een bijdrage op grond van de Europese kaderverordening platte landsontwikkeling komen de na tuurontwikkeling in de Scherpe nissepolder en de aanleg van natuurvriendelijke oevers langs de Hiksekreek te Oud-Vossemeer in aanmerking. Voor het plan bij Scherpenisse heeft de Dienst lan delijk gebied 424.889 euro ge raamd. Via de kaderverordening zou dit jaar 154.901 euro bijgedra gen moeten worden en volgend jaar 51.633 euro. Het plan voor de Hiksekreek is van het waterschap Zeeuwse Eilanden, dat de kosten op 183.305 euro raamt. Daarvan zou 79.727 euro uit Brussel moe ten komen. Tenslotte is ook een provinciale bijdrage vastgesteld voor het plat form leefbaar platteland Tholen, namelijk 5672 euro en dat is de helft van het bedrag dat het plat form dit jaar nodig heeft. Met in gang van 2004 wil de provincie de platforms niet langer financieren. De beurzen blijven wereldwijd het beleggend publiek in spanning houden. Het econo misch herstel krijgt vorm in de VS, maar de effectenbeurzen kennen die overtuiging tot op heden nog steeds niet. Be drijfswinsten laten tot op he den nog geen fors herstel zien en veel bedrijven onthouden zich van concrete winstver wachtingen voor 2002 Komt het herstel op de beurzen nu wel of niet? Wanneer dan? Hoe zal dat gaan? In welke fa se bevinden wij ons nu? Waar moeten we op letten? Wat is verstandig om nu te doen? Wat zijn de meest actuele be- leggingstips? En zo zijn er ve le vragen die ons kunnen be zighouden. Op al deze vragen kunt een deskundig antwoord verwach ten tijdens het beleggingsse minar, welke gepland staat voor donderdag 20 juni in dorpshuis 'De Wellevaete' te Sint-Annaland. Het is ons een groot genoegen om deze inte ressante beleggersavond aan de inwoners van Tholen te mogen aanbieden in het kader van onze plaatselijke betrok kenheid. U bent dan ook van harte welkom! Zoals vermeld zal prof. dr. J.J. van Duijn op deze avond het woord hebben. De heer Van Duijn is reeds lange tijd werk zaam in de top van de Robeco Groep. Hij zal op deze avond zijn visie geven op beleggen in 2002 en volgende jaren. Graag zien wij ook u op deze avond in ons midden. Echter, de plaatsen voor dit seminar zijn beperkt, vol vol! Indien u een toegangskaart voor de ze avond wilt ontvangen, kunt u de antwoordstrook van onze advertentie (Zie elders in deze krant) gebruiken of contact opnemen met de Rabobank Tholen (0166) 60 9200 rabo- tholen@zeelandnet.nl of Ra bobank Sint-Annaland-Poort- vliet (0166) 65 8100. Graag tot ziens! Rabobank Tholen Rabo bank St. Annaland-Poortvliet. Het beleggingsteam van de gezamenlijke Rabobanken. v.l.n.r.: Kees de Wilde, Mario Potappel, Edwin van Tatenhove en Jack Verkamman. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 5