Provincie Zeeland Vergadering Provinciale Staten Vitaal platteland Plaatselijk nieuws lOfficiële Mededelingen uonaeraag o juni zuuz Informatierubriek van de Provincie Zeeland, nr. 23/2002 Afdeling Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001 4330 LA Middelburg, telefoon (0118) 63 10 39 infocentrum@zeelandnl Vrijdag 14 juni om 10.00 uur vergaderen Provinciale Staten (PS) in de Statenzaal, Abdij 10 in Middelburg. Zoals gebruikelijk is de vergadering openbaar. Wie wil kan een plekje zoeken op de publieke tribune om de bijeenkomst bij te wonen. In beroep Waterbeheer 21e eeuw Provinciale Onderwijsraad Wandeltochten BEZORG(ST)ER GEVRAAGD Tennissers winnen zeskamp Fietser schrikt en valt Lasershow Dak d'r af in Frankrijk Concert Euterpe Braderie start feest week Naar Land van Ooit Geld en juwelen weg Aanleg bassins Diversen Ontheffing Flora- en faunawet Natuurcompensatie Westerschelde Graefnisse deels goedgekeurd Drumbandfestival ÊÊlNUKAttl 1 BUUt, Ut; 1 HÜUL5B LUUKAIX 1 1/ Nieuws wordt volgend jaar uitgevoerd en dus stellen GS voor het krediet daarvoor over te boeken naar 2003. Informatie De agenda van de Statenvergade ring en de stukken die daarbij ho ren, liggen ter inzage in het Infor matiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Het infor matiecentrum is van maandag tot en met vrijdag geopend van 09.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Informatie is eveneens beschik baar via de website van de provin cie, www.zeeland.nl Sinds 1998 wordt volop gewerkt aan het project Vitaal Platteland Zeeland. Met dit project willen GS een impuls geven aan de vernieu wing van het Zeeuwse platteland. Als hoofddoelstelling is gekozen voor 'een leefbaar Platteland Zee land, voor nu en later'. Het gaat hierbij aan de ene kant om een kwaliteitsimpuls voor de fysieke leefomgeving van het platteland en aan de andere kant om het verbeteren van een duurzame economische vitaliteit van het platteland. Een van de middelen om de doelstelling te bereiken is het geven van subsidie aan pro jecten. Via Vitaal Platteland zijn verschillende subsidiestromen be schikbaar, zowel provinciale als Europese. De Europese fondsen zjjn: - Kaderverordening Plattelands ontwikkeling (voornamelijk ge richt op landbouw en daaraan gerelateerde projecten); - LEADER+ (voornamelijk gericht op leefbaarheidsprojecten); - Doelstelling 5b (voornamelijk gericht op economische projec ten). De subsidiëring van projecten wordt gebaseerd op het uitvoe ringsprogramma Vitaal Platteland Zeeland 2000-2006 èn de criteria die gelden voor de verschillende Europese programma's. In het uit voeringsprogramma worden vier prioriteiten onderscheiden: - Verhogen van de kwaliteit van water, milieu, natuur en land schap in het landelijk gebied; - Bevorderen duurzame land bouw; - Bevorderen diversificatie econo mische dragers, inclusief de re creatieve infrastructuur; - Bevorderen leefbaarheid op het platteland. In principe kunnen projecten op elk moment worden ingediend. Om duidelijkheid te bieden over het moment waarop een beslis sing kan worden verwacht worden twee sluitingsdata voor het indie nen van projecten gehanteerd. Er wordt naar gestreefd om onge veer vier maanden later de aan vraag te beantwoorden. De sluitingsdata voor de tranche 2003 zijn: - 15 juli 2002 (1° tranche 2003) - 1 december 2002 (2e tranche 2003) Aanvragen en informatie Vanwege het grote aantal subsi diemogelijkheden hebben GS er voor gekozen om één loket op te zetten. Alle projecten kunnen worden in gediend op het volgende adres: Provincie Zeeland, t.a.v. Jaap Broodman, Postbus 153, 4330 AD Middelburg. Voor het verkrijgen van aanvraag formulieren of algemene informa tie kan contact worden opgeno men met Jaap Broodman, tel. 0118-631443. Het emailadres is: vitaalplatte- land@zeeland.nl. Meer informatie is ook verkrijg baar via de website, www.zeeland.nl. Woensdag 12 juni 2002 is er een zitting van de Hoorcom- missie bestemmings plannen. De zitting, die om 9.15 uur begint, is openbaar en wordt gehouden in het gebouw van de directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 Middelburg. De gemeente Goes is uitgenodigd om te reageren op de ingediende bedenkingen tegen het bestemmingsplan 'Landelijk gebied' en op het ad vies van de Subcommissie voor de gemeentelijke plannen. De Subcommissie heeft geadvi seerd aan het bestemmings plan gedeeltelijk goedkeuring te onthouden. De ZLTO te Goes, de Vogelbescherming Nederland te Zeist en Den Hol lander advocaten te Middel- harnis namens drie cliënten, worden verzocht een toelich ting te geven op de door hen in gediende bedenkingen tegen het bestemmingsplan. Na het horen van alle partijen zullen Gedeputeerde Staten tot be sluitvorming overgaan. De financiën van de provincie ko men in deze vergadering uitge breid aan bod. De jaarrekening 2001 staat als eerste op de agenda. Het positieve saldo van ruim vier miljoen euro wordt toegevoegd aan de algemene reserve. Inkomsten Uit de jaarrekening blijkt dat de uitkeringen van het rijk de groot ste bron van inkomsten zijn. De doeluitkeringen van het rijk, 88 miljoen euro, moeten worden be steed voor een bepaalde beleids taak. Daaronder vallen het open baar vervoer, bodemsanering, Omroep Zeeland en de Provin ciale Stoombootdiensten (PSD). De uitkering die vrij besteedbaar is (provinciefonds) bedraagt 59 miljoen euro. De opcenten motor rijtuigenbelasting bedroegen vorig jaar 20 miljoen euro, de vervoers- opbrengsten PSD waren goed voor 14 mijjoen euro. Al deze in komsten vormden samen met de aanwending reserves een be steedbaar bedrag van 263 mil joen euro.. Uitgaven De provincie heeft vorig jaar 259 miljoen euro uitgegeven. Voor een groot deel betroffen de uitgaven uitkeringen van het rijk die moes ten worden doorgesluisd naar Omroep Zeeland jeugdhulpverle ning, bodemsanering en stads- en dorpsvernieuwing. Daarnaast zijn subsidies verleend in het kader van natuurbescherming, welzijns- projecten, economische en toeris tische ontwikkeling en infrastruc tuur. De stjjging van de post rente en afschrijvingslasten werd ver oorzaakt door het versneld af schrijven van de veerboten van de PSD. Aan salarissen en kosten van ondersteuning was de provin cie 57 miljoen kwijt. De toevoe ging aan de reserve bedroeg ruim honderd miljoen. De reserves worden in 2002 voor een voor een groot deel weer uit gegeven. Bestuursrapportage In de eerste bestuursrapportage van 2002 wordt ingegaan op de voortgang van beleidsvoor nemens, openstaande actiepun ten en bestuurlijk van belang zijn de ontwikkelingen. Een van de beleidsvoornemens is de verbete ring van het imago van Zeeland. De provincie moet worden gepro moot al vestigingsgebied en als aantrekkelijk woongebied. De eer ste campagnegolf heeft honder den, overwegend positieve, reac ties opgeleverd. Voorjaarsnota In de voorjaarsnota worden de uit gangspunten aangegeven voor de begroting 2003 en wordt inge gaan op de budgettaire ruimte in de komende jaren. De budgettaire ruimte is behoorlijk vanwege de hogere dividenduitkering van DEL TA Nutsbedrijven. Aangezien de begroting 2003 de laatste is die wordt opgesteld door het huidige college en wordt vastgesteld door Provinciale Staten in de hui dige samenstelling wordt de be groting gekenmerkt door de af ronding van beleidsprogramma's van de zittingsperiode 1999- 2003. Verder wijzen GS erop dat de komende jaren rekening moet worden gehouden met de provin ciale huisvesting. Verschillende vleugels van het Abdijcomplex zijn toe aan renovatie. Dividend De provincie is aandeelhouder van DELTA Nutsbedrijven. Op de algemene vergadering van aan deelhouders zal worden besloten hoe de winst zal worden verdeeld. De winst die vorig jaar behaald is, wordt voor een deel als dividend uitgekeerd. Het nutsbedrijf wil de komende vijfjaar een vast divi dend uitkeren. Op die manier wordt voorzien in een stabiele in komstenbron, waarneer in de meerjarenbegrotingen rekening kan worden gehouden. De provin cie kan rekenen op 9,2 miljoen euro in 2002 en van 2003 tot en met 2006 op 11,1 miljoen. Begrotingswijzigingen De 9e en 10e begrotingswijziging zijn de laatste agendapunten van de Statenvergadering. Een van de wijzigingen is een verhoging van de post onderhoud Zeelandbrug. Uit inspectie is gebleken dat meer deuvels moeten worden aange pakt dan aanvankelijk gepland. Het renoveren van de overige deuvels wordt naar voren ge haald. Een meevaller is het verval len van het periodieke onderhoud van de conservering van de leu ning. Plaatselijk bijwerken is voldoende. De conservering van de liggers In de afgelopen tien jaar heeft Nederland meerdere keren te maken ge had met ernstige wateroverlast. Polders kwamen onder water te staan, rivierdijken dreigden te bezwijken, mensen moesten worden geëva cueerd. Ook Zeeland heeft er last van gehad. Landerijen hebben dagen lang onder water gestaan, in enkele dorpen hielden de bewoners geen droge voeten. Al eerder was in Zeeland -naar aanleiding van de wateroverlastproble- men in september 1998- geconstateerd dat structurele veranderingen in het Zeeuwse waterbeleid noodzakelijk zijn. Op 20 maart 2002 werd in de Stadsschouwburg te Middelburg de start conferentie Waterbeheer 21e eeuw in Zeeland gehouden. Gezien de gro te belangstelling die hiervoor was, is besloten om per regio voorlich tingsbijeenkomsten te houden. Deze zullen vooral gericht zijn op de gemeentelijke problematiek en zijn met name bedoeld voor de diverse gemeentebestuurders, maar ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. De avonden zijn als volgt gepland: Regio Datum Tijd Plaats Walcheren 17 juni 20-22 uur Gemeentehuis Veere te Domburg Schouwen-Duiveland en Tholen 20 juni 20-22 uur Gemeentehuis Schouwen-Duiveland te Zierikzee Noord- en Zuid-Beveland 24 juni 20-22 uur Stadskantoor gem. Goes te Goes Zeeuwsch-Vlaanderen 26 juni 20-22 uur "Het Meulengat" te Sluiskil Voor opgave en informatie kunt u terecht bij de heer D.J. Lagendijk van de directie Ruimte, Milieu en Water, tel. 0118-631124. Op donderdag 6 juni is er een vergadering van de Provinciale Onder wijsraad, afd. VQVEHO. Deze openbare vergadering begint om 14.00 uur en wordt gehouden in het provinciehuis, Abdij 6, Middelburg. Op de agenda staat onder ander een mondelinge toelichting van de heer Mandos over de plannen voor de 'Roosevelt Academy' en de stand van zaken met betrekking tot het VMBO. De afdeling BOSO van de Provinciale Onderwijsraad vergadert op woensdag 12 juni in het provinciehuis. De vergadering is openbaar en begint om 14.00 uur. Op de agenda staan onder andere het advies-va- kantierooster schooljaar 2003-2004 en het Onderwijsproject Delta 2003. De volledige agenda's van beide commissies en de stukken die daarbij horen, liggen ter inzage bij het Informatiecentrum van de provincie. WÊÊm wÊKÊÊÊKÊKKÈ VERVOLG VAN PAGINA 2 Het evenementencomité Smalstad organiseert van maandag 17 tot en met donderdag 20 juni weer de Smalstadswandeltochten. De deel nemers kunnen kiezen uit afstanden van vijf of tien kilometer per avond. Iedere avond is het vertrek vanaf half zeven op de Haven. Op de laat ste avond worden de wandelaars bij Maartenshof ingehaald door muziekvereniging Euterpe. De deel nemers krijgen hier de medailles uitgereikt, waarna ze met het mu ziekkorps de laatste meters richting de Haven lopen. Deelnemers kun nen zich op de eerste avond voor de start inschrijven. Informatie G. van der Wielen, tel. 664034. Per 1 juli a.s. vragen wij een be- zorg(st)er van de Eendrachtbode op donderdagmorgen in de wijk van Marjo Schot. Belangstellenden kunnen contact opnemen met 657007. Advertentie I.M Het mixed team van tennisvereni ging Jacoba van Beieren heeft vrij dag de zeskamp gewonnen van voetbalclub Smerdiek. Titelverdedi ger Smerdiek 1 moest na een zware strijd met de tweede plaats genoe gen nemen, maar won wel het zwembadspel. De zeskamp werd voor de vierde keer georganiseerd en trok zestien deelnemers. Na af loop was het in de voetbalkantine gezellig met muzikale klanken van J&E's Partytime. In de wedstrijd waren er zes onderdelen. De tobbe- dansbaan werd gewonnen door café Smerdiek 1, de lopende A door ge meente Tholen, het brandweerspel door Smerdiek 2, het sponzenspel door de Mutsen en de buikschuif- baan door café Smerdiek 2. De eindstand was als volgt: 1. mixed. team Jacoba van Beieren 118 p; 2. Smerdiek 1 110 p; 3. café Smerdiek 1 96 p; 4. café Smerdiek 2 93 p; 5. Smerdiek 2 en Smerdiek 3 83 p; 7. gemeente Tholen 80 p; 8. de Mutsen 72 p; 9. de Deurdouwers 62 p; 10. de Gretige Geiten 57 p; 11. Denja B.V. 1 53 p; 12. Oemommenoe 42 p; 13. Denja B.V. 2 39 p; 14. café de Zeeuwse Babbelaar 1 34 p; 15. café 't Fuske en de Zeeuwse Babbelaar 2 31 p. Een 65-jarige fietser is zondagmid dag per ambulance naar het zieken huis gebracht, nadat hij op de Ge- maalweg ten val was gekomen. De man verloor zijn evenwicht toen hij schrok van een achter hem rijdende auto. In het ziekenhuis werd hij be handeld aan verwondingen aan zijn knie, waarna hij naar huis kon. J E's Party-Time organiseert vrij dagavond vanaf half tien weer een feest voor jongeren vanaf 16 jaar in partycentrum Haestinge. Op het themafeest 4U is er een uitgebreide licht- en lasershow. De muziek wordt gedraaid door Jan de Viet en Erik Scherpenisse, maar ook gast-dj Saturn zal bij dit feest achter de draaitafels plaatsnemen. Leden van de dweilband Dak d'r af, een onderdeel van Euterpe, hebben onverwacht hun medewer king gegeven aan een muziekfesti val in Frankrijk. Pas enkele dagen van tevoren kwam er een uitnodi ging om te spelen in Woippy, een voorstad van Metz in Elzas-Lotha- ringen in Noord-Frankrijk. Zon dagmorgen vertrokken de leden al om kwart voor zes. In Bergen op Zoom werden nog andere artiesten opgepikt en in het Belgische Geel voegden zich nog enkele passa giers bij het gezelschap. Bij aan- komst kreeg de groep een lunch aangeboden, waarna er muziek werd gemaakt. De plaatselijke be volking liet efn stukje geschiede nis herleven, waarbij onder meer Napoleon en enkele van zijn sans culotten voorbij marcheerden. Ge durende het spektakel werden ook regelmatig musketten afgevuurd. Dak d'r af verhoogde met zijn op treden de feestvreugde. Vooral Carnaval de Paris werd met veel enthousiasme ontvangen. Aan het einde van de tocht kregen de muzi kanten op een schaduwrijke plek wat te eten en te drinken. Na af loop van het feest was er champag ne en aardbeien. Muziekvereniging Euterpe houdt zaterdag 29 juni een zomeravond concert bij woonzorgcentrum Maar tenshof. Het concert begint om ze ven uur en zal ongeveer een uur duren en bestaan uit een gevarieerd programma. zijn, terwijl de ouders en leer krachten hun lakeien waren. De leerlingen bezochten in het park twee spektakels. Na een bezoek aan een riddertoernooi en een strijd tussen twee volken ging men naar de speeltuin. Vermoeid, maar na een leuke dag, arriveerden de kinderen rond half zes weer op school. Scherpenisse Het dorp staat aan de vooravond van de viering van het 875-jarig bestaan. Dat begint zaterdag 15 juni met de jaarlijkse braderie. Dit keer staan er zestig kramen en zijn er daarnaast nog verschillende standplaatsen. At tracties zijn een klimwand, dikke Bertha en helikoptervluchten boven het dorp. Ook wordt er paling ge rookt. Woensdag 19 juni begint op het Pluimpotterrein een kennis. Twee dagen later zijn er kinderspelen, waarvoor de jeugd zich kan opgeven bij Diana v.d. Werf (Cloveniers- plantsoen 7). Voor de bourgondische maaltijd die 22 juni plaatsvindt, is opgave tot 15 juni mogelijk bij Jan Bijnagte Molenweg 10). De groepen 1 t/m 5 van de Ooster- scheldeschool zijn donderdag op schoolreis geweest naar het Land van Ooit. Bij aankomst op het park werden zij ontvangen in de hof zaal, waar de regels van het park werden uitgelegd en de ooit-groet werd geoefend. In het Land van Ooit mochten de kinderen de baas Bij een inbraak in een woning aan de Randweg zijn sieraden en geld ge stolen. Onbekenden drongen dinsdag tussen zes uur 's morgens en vier uur 's middags het huis binnen. Ze na men een portemonnee mee met een paar honderd euro erin, en verder voor meer dan 2000 euro aan sie raden. Vorige week van dinsdag op woens dag werd aan de Paasdijkweg het toegangshek van een bedrijfsterrein geforceerd. De daders gingen er met een tweeassige aanhangwagen van door. Voor het aanleggen van bassins aan de Nieuweweg, in verband met her gebruik van spoelwater en grond af komstig van bloembollen, heeft Abrahamse C.V. een ontgrondings vergunning gevraagd bij de provin cie. Middelburg wil van de gemeente weten of dit project past binnen de regels van het bestemmingsplan bui tengebied, én of er mogelijk ook een milieuvergunning voor nodig is. Te vens is advies over het plan gevraagd aan rijkswaterstaat, het waterschap, de provinciaal archeoloog, de dienst landelijk gebied, de ZLTO-raad en de kamer van koophandel. Door Gedeputeerde Staten van Zeeland is in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffing verleend. Ter voorkoming van belangrijke schade aan gewassen, vee, bos sen bedrijfsmatige visserij en wa teren is aan W.J. van Putte te Sta- venisse ontheffing verleend voor het doden, verwonden, vangen, bemachtigen of met het oog daarop opsporen van wilde een den en daarbij gebruik te maken van het geweer. De ontheffing wordt verleend voor de periode van 1 juni tot 15 augustus 2002. De ontheffing heeft betrekking op de gronden zoals op de bij het verzoek behorende kaarten is aangegeven, gelegen in de ge meente Tholen. WÊKÊÊÊÈÊËÊÊÊBI Bezwaar De ontheffing ligt van 7 juni 2002 tot en met 18 juli 2002 ter in zage bij de Directie ruimte, mi lieu en water. Het Groene Woud 1Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien bui ten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijg- man (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen tot en met 18 juli 2002 bezwaar tegen de ontheffing indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, Direc tie ruimte, milieu en water, post bus 165, 4330 AD te Middelburg. Tevens bestaat op grond van arti kel 8.81lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijk heid om, indien - gelet op de be trokken belangen- onverwijlde spoed dit vereist, gelijktijdig met of na het indienen van een be zwaar een voorlopige voor ziening te vragen bij de presi dent van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. De ontwerp begrenzing van 12 extra projecten binnendijkse na tuurcompensatie (categorie B-ex- tra "nieuwe inlagenjin het kader van de Natuurcompensatie Wes terschelde ligt met ingang van 17 juni 2002 tot en met 12 juli 2002 ter inzage bij de Directie ruim te, milieu en water, Het Groene Woud 1Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd bui ten kantooruren (na telefonische afspraak met R.M. Mooij tel. 0118-631987), de gemeenten Oostburg, Sluis-Aardenburg, Hontenisse, Reimerswaal, Ka- pelle en Borsele, op de voor die gemeenten gebruikelijke plaats en tijdstippen, en het waterschap Zeeuwse Eilanden en water schap Zeeuws Vlaanderen, eveneens op de voor de water schappen gebruikelijke plaatsen en tijdstippen. De ontwerpbegrenzing heeft be trekking op voorstellen om het to tale natuurcompensatieprogram ma Westerschelde te versterken, waarbij het accent ligt op meer binnendijkse natuurontwikkeling, direct grenzend aan de Wester- scheldedijk (12 extra B-projecten in de vorm van nieuwe inlagen). Voor belangstellenden zullen twee voorlichtingsbijeenkomsten wor den gehouden: - 12 juni 2002, aanvang 20.00 uur: Gemeentehuis van de gemeente Reimers waal, Oude Plein 1, Kruinin- gen - 13 juni 2002,aanvang 20.00 uur: Restaurant De Gentsche Poort, Gentse straat 94, Biervliet Een ieder kan tot en met 26 juli 2002, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg, zijn/haar zienswij ze^) ten aanzien van de bovenge noemde ontwerpbegrenzing naar voren brengen. De ontwerpbegrenzing en nadere informatie is voor belanghebben den verkrijgbaar bij Provincie Zee land, Directie Ruimte, Milieu en Water(R.M. Mooij, telefoon 0118- 631987) en bij de Dienst Lande lijk Gebied te Goes (mevrouw M. Adriaensens, telefoon 0113- 237315). Sint-Philipsland /i Gedeputeerde staten hebben het bestenmmingsplan Graefnisse - de uitbreidingswijk aan de westkant van het dorp, gedeeltelijk goedge keurd. Gehonoreerd is het be zwaar van D.W.J. Nagtegaal, die op het perceel Plataanstraat 1 de bedrijfsbestemming wil handha ven in plaats van een woonbe stemming. Nagtegaal oefent er be drijfsmatig een autohandel uit en is door de gemeente ook aange schreven in het kader van de wet milieubeheer. Zijn wens om op het perceel de mogelijkheid te krijgen om meerdere woningen te bou wen, wijzen g.s. af. Ze volgen de provinciale subcommissie voor gemeentelijke plannen, die een af stand van 30 meter tussen basis school De Luyster en de (woon)bebouwing adviseerde. Be zwaren van W. Suijkerbuijk zijn niet gehonoreerd. Twee ervan - de aanleg van een waterbuffer om wateroverlast te voorkomen én het aanhouden van een afstand groter dan 30 meter tot de zeedijk omdat de Oosterschelde een stiltegebied is - zijn door de provincie buiten beschouwing gelaten omdat ze eerder niet bij de gemeente zijn aangevoerd. Het punt dat de aanleg van een voetpad naast zijn huis de kleine criminaliteit bevordert (zoals het vernielen van coniferen, paaltjes en heggen) bleek niet bekend, noch was er aangifte gedaan bij de politie. Het 45 meter lange voetpad maakt deel uit van een fijnmazige struc tuur voor het langzame verkeer en g.s. zien niet in dat dit de crimina liteit zou bevorderen. Ze wijzen dit bezwaar af. De drumband van muziekvereni ging Concordia onder leiding van H. Orgers organiseert zaterdag middag 15 juni een festival waar aan vier andere korpsen hun me dewerking verlenen. Naast de eigen drumband van het honderd jarige Concordia zullen vanaf kwart over twee ook De Unie uit Fijnaart, Amicitia uit Dirksland, drum- en showband Roosendaal en Concordia uit Tholen een rond gang door het dorp maken. Op de Voorstraat treedt ieder korps indi vidueel op, waarna gezamenlijk de nummers Marsvaardig, Samba en To the Roots worden gespeeld. Het festival wordt afgesloten met een rondgang door het dorp, die eindigt bij dorpshuis De Wimpel. Keurslagerij JA. Geilings In verband met vakantie is onze slagerij in Sint-Philipsland GESLOTEN MAANDAG 10JUNI T/M ZATERDAG 29 JUNI Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 17