'Al mijn gedichten zijn me even lief' Stappen is pas leuk zonder gebeuk Junioren brandweer door naar het gewest Jeugd ongeslagen kampioen Titel brengt Emergo stapje hoger, maar standaardklasse blijft het doel C-junioren en welpen van korfbalclub Emergo Vossemeer groot succes met 62 bezoekers, Tholen maar 25 Van 't Hof zesde titel M.-Zeeland Thoolse korfballers pakken na 25 jaar weer eens de dubbel Jopie Meerman geeft bundel opnieuw uit Oudeland Grens Adspiranten moeten tempo opschroeven De junioren van de Sint-Philipslandse jeugdbrandweer hebben zich geplaatst voor de gewestelijke wedstrijden. Ze werden tweede in Oud-Beijeriand. Voor de adspiran ten waren de druiven zuur. Want ze behaalden de meeste punten, maar overschreden de tijd met 30 seconden en eindigden daardoor als zevende. Meer Punten "2 Kwartier niet gescoord Tweede plaats reserves Lronaeraag o juni zuuz t/ülMJKALM 1 ÈHJUtS, ViS lTiUOL,Sli LUUKA1> i IJ Het gedicht 'Verdriet' ligt haar na aan het hart omdat ze het schreef voor iemand die haar erg dierbaar was. Maar alle gedichten in haar bundel 'De goede zijde van de grens' zijn Jopie Meerman-Ottevanger uit Tholen even lief. Het boekje is een herziene uitgave van een bundel uit 1993. Een uiting van persoonlijke gevoelens die voor iedereen heel herkenbaar zijn. „Aan de reacties van mensen merk je, dat de gedich ten hen aanspreken. Ze eigenen ze zich toe en dat is mooi", zegt de Thoolse. Ze noemt zichzelf een amateur. „Maar ik ben daarom niet minder dan een ander." Taal is altijd al een hobby geweest voor Jopie Meerman (56). Ze werkt mee aan de huiskrant van Ten Anker, schreef stukjes en verhalen voor deze krant, houdt van rijmen en schrijft gedichten. „Er is een verschil tussen rijmen en dichten", zegt de Thoolse. Haar gedichten komen 'puur van binnenuit'. Het is emotie die op pa pier wordt gezet. Geen kwestie dus van gaan zitten en beginnen met schrijven. „Soms duurt het een hele poos voor ik weer eens een gedicht maak." Ze stuurde werk in voor de poëzie-podiumprijs, maar merkte dat daar vooral abstracte gedichten aan bod komen. „Ik ben meer figuratief ingesteld. Abstract schrijf ik ook weieens, maar dan puur voor mezelf. Wat heeft een ander eraan", zegt ze. De Thoolse probeert altijd de posi tieve kant van iets te zien en dat komt ook tot uitdrukking in haar schilde rijen, een tweede hobby. „Iets som bers kan ik niet schilderden. De na tuur en kleuren zie ik graag. Het leven is voor mij iets waaraan ik een goede wending probeer te geven." De titels van de hoofdstukken in de bundel geven aan wat Jopie Meer man bezig houdt: Emoties, Seizoe nen, Zorg, Kerst. De 32 gedichten omvatten een breed scala aan onder werpen. Ze gaan over de stilte in de Thoolse polders, dodenherdenking, Stavenisse 50 jaar na de ramp, af scheid, fluitekruid, oud zijn, vrede. Het Oudeland is een geliefd thema. Jopie's moeder komt ervandaan, haar grootouders woonden er en liggen er begraven, zodat ze er veel herinne ringen aan heeft. De natuur spreekt de Thoolse erg aan. „Als je over de Philipsdam rijdt, dat is zó mooi." 'Een hemelsblauwe lucht spant als een kleed van kant tot kant, daaron der witte bloemen met een gouden hart', dicht ze. Twee gedichten in Thools dialect zijn opgenomen. Eén daarvan met de mysterieuze titel Fraxinus Excelsior. Dat is de naam van een boom die is aangeplant op het Oudeland. „Ze stond op het kaartje dat eraan hing." Een stuk of tien nieuwe gedichten zijn in het werkje opgenomen. Dat de rest ook nu nog aanspreekt, illustreert hoe tijdloos ze in feite zijn. Waarom na negen jaar deze heruitgave? „De boekjes waren bijna op. En toen mijn moeder met de jaarwisseling zei, dat als goed voornemen een nieuwe uit gave haar een enorm plezier zou doen, gaf dat eigenlijk de doorslag. Mijn moeder is trots op wat ik doe, ze stimuleert me ook", vertelt Jopie. De titel van de gedichtenbundel laat zich verklaren uit de slotzin van 'Polder', het eerste gedicht in het werkje: Ik voel me veilig in de pol der, de goede zijde van de grens. Maai er zitten meer aspecten aan die grens, blijkt uit het voorwoord. Daar in schrijft Jopie dat haar gedichten uitingen zijn van gevoelens over ge zond zijn/ziek zijn, vrede/oorlog, het wonen in gebieden die rust en schoonheid kennen, over de mense lijke geest. 'Gelukkig mocht ik, in elk geval tot nu toe, nog steeds aan de goede zijde van de grens vertoe ven'. Trots is de Thoolse op het feit dat al haar gezinsleden een bijdrage aan het boekje hebben geleverd. De voorzijde van het omslag is een fo to die haar man Gerrit maakte: het poortje in de muur bij de tuin van de Gasthuiskapel. Zoon Martijn maakte het portret van zijn moeder op de achterzijde en fotografeerde de drie aquarellen en het olieverf schilderij die in kleur in de bundel zijn opgenomen. Zoon Pieter ten slotte, verzorgde de lay-out van het boekje dat in een oplage van 400 exemplaren is gemaakt. Zowat de helft daarvan ging naar zorgcen trum Ten Anker, waarvan alle me dewerkers (inclusief die van Maar- tenshof, de Rozeboom en de Poorthove) het cadeau kregen ter gelegenheid van de 'dag van de me dewerker'. Jopie Meerman is recep tiemedewerkster in Ten Anker en daarom waardeert ze de keus van de directie des te meer. Voor belangstellenden is 'De goede zijde van de grens' verkrijgbaar in het winkeltje van Ten Anker in Tho len, of bij de schrijfster zelf. Wijkagent P. Voorwinden bekijkt de kreten die de jeugd in Oud-Vossemeer vermeldde op een groot bord. De 4 meisjes zijn in afwachting van de demonstatie zelfverdediging door judoka Rinus Govers. De jeugdmanifestatie van bureau Halt met de jeugdsozen van Tholen en Oud-Vossemeer, de stichting jeugd- en jongerenwerk en de politie, is in Vossemeer prima aangeslagen met 62 deelnemers. Maar in Meulviiet kwamen er slechts 25 jongeren opdagen. Stan Abma uit Oud-Vossemeer won een bioscoopbon met de slagzin 'Stappen is pas leuk, zonder dat gebeuk.' Eenzelfde kaartje was er in Tholen voor Patricia de Bruin met de kreet 'Stappen zonder drugs en alcohol, is leuker dan grappen'. Bureau Halt had in Zeeland een voorlichtingsactie georganiseerd met als thema 'Stappen lachuh'. Doel daarvan was om jongeren be wust te maken van en te informe ren over hun eigen rol of verant woordelijkheid van hun gedrag. Het ging om jongeren van 12 tot en met 16 jaar, maar ook elfjarigen waren er vrijdagavond in Oud-Vos semeer en zaterdagavond in Tholen al bij. Iedereen mocht zijn mening met viltstift op een wand noteren. Er werd nog herinnerd aan de moord op politicus Pim Fortuyn met de zin: 'Waarom mag je tegen woordig je mening niet geven zon der dood geschoten te worden. RIP Pim.' Een andere kreet was lokaal gericht: 'skatebaan moe kome.' En er was een jongere die niet te kla gen of te wensen had: 'Ik ben hap- py!' Gelukkig was ook menigeen met de nieuwe kapsels. „Ik zeg het niet vaak, maar wat zit je haar leuk!" Ingrid Brasz en Liesbeth van Wou denberg kregen bijna alle 62 jonge ren in de kappersstoel, buiten on der een zeil naast het jeugdhonk aan de Patrijzen weg. Alle kleuren van de regenboog waren te zien en sommigen hadden de ene helft bij voorbeeld groen en de andere helft grijs. En punten (spikes) erin. Er werd dan ook kwistig gewerkt met de spuitbus. In Tholen was er voor de kappers heel wat minder belang stelling. „Dat kwam maar heel langzaam op gang. Misschien dat de Marokkaanse jeugd - die komt vooral naar de jeugdsoos van Thjos in Meulviiet - hier wat anders te genaan kijkt", zegt Ingrid Brasz van de stichting jeugd- en jonge renwerk Tholen. „We hebben in Tholen op 1 basisschool nog aan werving gedaan, maar in Oud-Vos semeer leeft het jeugdwerk duide lijk meer. We zitten daar ook mid den in een project om jongeren bewust te maken van hun gedrag. Er zijn in Vossemeer veel hangjon geren en we hebben er ook ge sprekken gevoerd met omwonen den, zodat het onderwerp breder bekend is. In Meulviiet was er ech ter weer meer belangstelling voor de voorlichting over drugs, alcohol en agressiviteit." Voor de muziek en videobeelden zorgde v.j. Ian Cassels. Bij Jong Vosmaer zorgde judoka Rinus Govers voor demon straties zelfverdediging, waarbij namaakwapens als een pistool en een mes te pas kwamen. In Oud-Vossemeer kreeg iedereen een kaart voor een gratis consump tie, want daar wilde de jeugdsoos iets extra's doen. „Het was er dan ook erg sfeervol", zegt Sj. de Koe- ijer, coördinator van bureau Halt uit Goes. „In Vossemeer waren er zelfs ijsjes en frites. Het was gewoon een leuke bijeenkomst waarin de jeugd zich mochten laten zien en uiten. En dat is op een goe de manier gebeurd." De Koeijer noemt de interesse in de Ooster- schelderegio 'heel wisselend.' Dat blijkt ook hier, gezien het grote verschil in animo tussen Tholen en Oud-Vossemeer. De Halt-coördina tor schrijft dat mede toe aan de be geleiding. „Het is allemaal vrijwil ligerswerk en daar ben je toch van afhankelijk." De politie was op beide plaatsen ook bij de organisatie betrokken. In Oud-Vossemeer toonde wijkagent P. Voorwinden belangstelling en in Tholen kwam A.P. v.d. Belt een kijkje nemen. De organisatoren zullen de bijeen komsten in de Oosterschelderegio evalueren om te kijken of er even tueel volgend jaar een vervolg komt. De Sint-Philipslandse junioren (11 tot 14 jaar) deden het prima in de se lectiewedstrijd. Eerst moesten ze een hindernisbaan nemen met tevo ren vastgestelde onderdelen. Meteen hierna was er een blusopdracht. Er was brand ontstaan in een pand, met een doorslag naar een naastgelegen vertrek (dit werd gesimuleerd in een container). Een perfecte verkenning door bevelvoerder Joost Kunst en de nummers 1 en 2 Richard en Jorian van Duuren maakte al snel duidelijk dat de brand aan de achterkant van de container was. Met die weten schap kon Kunst het verdeelstuk op de juiste plaats laten zetten. Pomp- bediener Jan-Willem Dekker ver zorgde met de nummers 3 en 4 Jan- Willem Kempeneers en Hubrecht van Harberden in hoog tempo de waterwinning, zodat al snel het eer ste water op het vuur gespoten kon worden. Nadat de bevelvoerder het commando 'afblussen' had gegeven, werd de brand bedwongen en goed naverkend of er niets meer smeulde, waarna de slangen opgeruimd kon den worden. Sint-Philipsland klaar de het karwei in 18 minuten en 26 seconden, wat flink wat vergde van de conditie. Papendrecht, die als laatste eindigde, deed er 39 minuten en 34 seconden over. Joost Kunst was met 16 punten voorsprong de beste bévelvoerder. Uiteindelijk won Moerdijk met 910 punten, gevolgd door Sint-Philipsland met 900 en Hagestein met 888 punten. Wanneer de junioren de gewes telijke wedstrijd spelen, is nog niet duidelijk. Hij staat gepland op 22 juni in Medemblik, maar dan is de braderie in het eigen dorp en is een open dag gepland in ver band met het zevende lustrum van de jeugdbrandweer. Informatie over de jeugdbrandweer is te vin den op het internet: www.jeugd- brandweer-sintphilipsland.nl. De adspiranten (tot 18 jaar) speelden in Oud-Beijerland een bijna perfecte wedstrijd. Ze scoorden goed, maar kwamen 30 seconden tekort en had den zodoende officieel niet de brand geblust. Met het hoogste puntenaan- tal (904, terwijl winnaar Hagestein er 900 had) werd Sint-Philipsland nog zevende, doordat enkele andere ploegen de brand niet hadden kun nen vinden. Technisch en tactisch is de ploeg op de goede weg, conclu deerden de leiders, maar het tempo moet opgeschroefd worden. De op dracht voor de adspiranten was het bestrijden van een brand in een be drijfspand op het industrieterrein. Een werknemer meldde dat het vuur op de eerste verdieping woedde en vertelde waar de trap was. Door een goede verkenning vond Sint-Philips land beneden al snel een uitbreiding, waarop de eerste straal werd inge zet. De vastgestelde tijd voor deze opdracht was 20 minuten. Nadat bij de eerste straal het commando 'af blussen' was gegeven en bevelvoer der Pieter Verwijs op weg was om datzelfde bij de tweede straal te doen, was de tijd om. Dit hield in dat de ploeg niet meer verder mocht en daarom in principe de brand niet ge blust was. Verwijs moest op dat mo ment nog een afstand van 20 meter overbruggen! Bij het bekendmaken van de uitslag was de appel extra zuur, want Sint-Philipsland bleek de meeste punten te hebben verzameld en was dus eigenlijk op de eerste plaats geëindigd. Bij de baancom missaris waren ze de beste ploeg, ze hadden de beste nummers 1 en 2 (Pim v.d. Est en Evert-Jan Geluk) en de beste nummers 3 en 4 (Martin v.d. Welle en Hermen Geluk). De adspirantenploeg werd gecomple teerd door pompbediener Emiel v.d. Est. Op 2 november heeft Sint-Philips land de organisatie van de Zeeuwse wedstrijden. Eetproblemen. Bij voldoende deel name beginnen in september in Goes (op dinsdagavond) en eventu eel Zierikzee (dinsdagmiddag) zelf hulpgroepen voor mensen met eet problemen als anorexia, boulimia nervosa of binge eating disorder. Mensen die het eetgedrag willen veranderen, kunnen er ervaringen uitwisselen met lotgenoten. Aan melden kan tot eind juli bij Carola de Vos, tel. 0113-251955. De kampioenen van Emergo C en W werden gehuldigd met bloemen. En omdat ze allebei ongeslagen waren, kregen ze elk een grote taart, die op het veld bij Haestinge werd opgegeten. Emergo C is ongeslagen kampioen geworden. Het team begon zaterdag erg zenuwachtig tegen Vios, waardoor de ploeg uit Willemstad een 0-2 voorsprong kon nemen. De Tholenaren kwamen wat beter in hun spel en Ricky Bazen maakte de aansluitingstreffer. Die 1-2 stand bleef tot de rust op het scorebord staan. Na de hervatting speelden de rood-zwarten een stuk beter. Uit een vrije worp tekende Harmen van Heemskerk de gelijkmaker aan. Hierna was het alles Emergo wat de klok sloeg. Via een schitterende doorloopbal van Walter Geuze namen de Tholenaren de leiding en toen Matthijs Geuze enkele minuten later onder de korf voor 4-2 zorgde, was de feestvreugde compleet. In de voorlaatste wedstrijd had de C-jeugd, die met een speler te wei nig aantrad, het erg moeilijk tegen Juliana uit Oud-Gastel. Tot de rust bleef het 0-0, daarna nam Emergo tot twee keer toe de leiding (treffers van Harmen van Heemskerk en St- effie Muis). In de laatste minuut maakte Juliana gelijk. Het team bestaat uit Charlotte Oudesluijs, Eli- sa v.d. Ree, Alyssa Poot, Marieke de Rooij, Janet Moerland, Steffie Muis, Claudia Postma, Charlotte Weijenberg, Ricky Bazen, Jan Lup- ker, Harmen van Heemskerk, Walter Geuze, Matthijs Geuze en Mariska Hage. Trainer/coach zijn Kristian van Heemskerk en Marco v.d. Hoek. Met een ruime 0-6 overwinning te gen Zevenbergen hebben de welpen van Emergo in hun eerste veldcom- petitie meteen het kampioenschap behaald. Justin Poot opende de score en Renske de Rooij maakte 0-2. Na de rust trof Sven Bentvelsen twee keer doel, waarna Renske de Rooij de stand op 0-5 bracht. Door een ei gen doelpunt van de Brabanders ver scheen de 0-6 op het scorebord. De strafworpen eindigden in 12-11. De welpen van Emergo speelden één keer gelijk (vorige week 1-1 te gen Vios, waarbij Renske de Rooij de enige Thoolse treffer scoorde) en wonnen verder alle duels. Het team bestaat uit Thomas Farla, Justin Poot, Sven Bentvelsen, Maurice Uyl, Marcella Ballemans, Renske de Rooij, Adriënne van Splunter, Joyce en Heieen Hoek. De welpen worden begeleid door Justine We ijenberg en Liesbeth Dam. Emergo E verspeelde vorige week de titelkansen bij PKC. De ploeg uit Papendrecht won met 3-1, voor de Tholenaren scoorde Pascal Far la. In de laatste wedstrijd hadden de rood-zwarten geen kind aan Ado uit 's-Gravendeel. De bezoe kers namen weliswaar een 0-1 voorsprong, maar bij rust stond Emergo al met 3-1 voor. Na de hervatting liep de thuisclub uit naar 5-1, waarna Ado nog twee keer doel trof. Voor Emergo scoor den Chantal Bentvelsen (2x), San- der Aarden, Jeffrey Pals en Hilbert Poot. Tafeltennis Christian van 't Hof is voor de zesde keer tafeltenniskampioen geworden van Midden-Zeeland. In Kapelle won de 36-jarige Tholenaar zaterdag in een achtkamp al zijn partijen in twee ga mes. De Thoolse kampioen, die vorig jaar wegens ziekte verstek moest laten gaan, was de favoriet in de hoogste klasse (D/E-licentie). Op datzelfde ni veau won Van 't Hof samen met Peter Bazen eveneens de titel in het dubbel spel. Het duo Chris Hage en Marnix v.d. Graaf werd kampioen in de H-li- centie, terwijl bij de G-licentie het kop pel Mathijs v.d. Graaf en Hubert Bruijnzeel derde werd. Smash was met 23 tafeltennissers aan wezig op het toernooi dat 11b deelne mers telde. In het enkelspel pakte bij de senioren alleen Van 't Hof de titel. Ra fael Fructuoso (F-licentie), Mathijs v.d. Graaf (G-licentie) en Marnix v.d. Graaf (H-licentie) delfden het onderspit in de finale. Anné van Dijke werd vijfde, Ga briel Gunter zevende en Peter Bazen achtste. Bij de jeugd waren de prestaties teleur stellend. Smash rekende vooraf op de hoofdprijs in de hoogste klasse (junio ren A), aangezien Merijn v.d. Klooster, Arno Bruijnzeel, Remco Vroegop en Harm Westdorp op landelijk niveau spelen. Maar zij pakten geen van allen de hoofdprijs. Van de Klooster verloor in de finale. Bij de pupillen deed Mar tijn v.d. Klooster hetzelfde. Voor de verenigingsprijs eindigde Smash op de tweede plaats. De Sint-Annalanders gingen zodoende met drie eerste en vijf tweede prijzen naar huis. Met een minimaal verschil (11- 13) won Emergo zaterdag in Roosendaal van Keep Fit 4 en sleepte daardoor de titel in de wacht in de vijfde klasse reserve. Eerder dit seizoen werd het team ook kampioen in de zaalcompeti tie, zodat de rood-zwarten voor het eerst in 25 jaar de dubbel pakten. Coach Frank Koppejan was een gelukkig man: „Dit is een geweldige prestatie waar we zeer lang naar toegewerkt hebben." Ook de C-jeugd en de welpen van de korfballers uit Sint-Maartens dijk pakten de titel. Het tweede seniorenteam eindigde op de tweede plaats. „Het doorschuiven van junioren naar het eerste team heeft gewerkt", stelt Marco van den Hoek tevreden vast. Met zijn 34 jaren is hij de oudste van de vijf heren in het team. „De eerste die onder me komt is 21, dus dat is een heel verschil", lacht de routinier. Ook de vijf dames verschillen onder ling nogal in leeftijd. Dat het team nu zowel de zaal- als de veldcompetitie met een kampioenschap afsloot, is boven verwachting. Maar het doel is duidelijk, aldus Van den Hoek. „Vol gend seizoen spelen we in de vierde klasse reserve, het niveau waarop we jarenlang uitkwamen maar waaruit we een jaar of drie geleden zijn gede gradeerd. Ons doel is de standaard klasse die daar weer boven zit. Want dat we met dit team hogerop kunnen, is duidelijk." Emergo moest winnen om het kam pioenschap te behalen. Toch kwam het team in de eerste minuut op ach terstand, maar nog diezelfde minuut zorgde Marco v.d. Hoek met een af standsschot voor de gelijkmaker. Keep Fit nam opnieuw de leiding, maar daarna kwam Emergo op stoom. Na zeven minuten scoorde Ja co van Dis 2-2 en daarna was het al les Emergo wat de klok sloeg. Me teen na het wisselen van vak scoorde Jessica de Rijke uit een doorloopbal 2-3 en twee minuten later maakte Van den Hoek er uit een zelfverdiende strafworp 2-4 van. Keep Fit werd on der de voet gelopen. Na wisselen van vak scoorde Van Dis 2-5 en na een kwartier spelen verscheen de zesde treffer op het scorebord. Nicole Dam doelpuntte onder de korf. Een minuut Het team van Emergo dat zowel in de zaal als op het veld kampioen werd. Staand v.l.n.r. aanvoerder Jaco van Dis, Kristian van Heemskerk, Marco v.d. Hoek, Marchel de Frel en Jaco van Heemskerk. Zittend v.l.n.r. Nicole Dam, Justine Weijenberg, Patricia Pelgrim en Annemiek Slootweg. Helemaal vooraan trainer/coach Frank Koppejan met dochtertje Francis. Jessica de Rijke ontbreekt op de foto. later scoorde Van den Hoek zijn der de treffer en vlak daarna zorgde De Rijke voor 2-8. Emergo bleef door gaan en zette nog voor de rust de dubbele cijfers op het scorebord, door doelpunten van Van Dis en Jaco van Heemskerk. De thuisclub bepaal de de stand op 3-10. In de tweede helft wisten de Tholena ren de voorsprong te vergroten via Patricia Pelgrim en Nicole Dam (3- 12). Daarna sloeg de wedstrijd echter compleet om. Keep Fit bracht een aantal invallers in het veld en mede door twijfelachtig fluiten van de arbi ter konden de Roosendalers tot 9-12 terugkomen. „Die jongere spelers voerden het tempo op en wij konden niet tijdig omschakelen. En toen ging Keep Fit nog scoren ook", zegt Mar co van den Hoek. Emergo daarente gen scoorde een kwartier lang niet. Vervolgens maakte Pelgrim 9-13, waarna Keep Fit in de slotfase nog twee keer doel trof zodat het tot het laatst toe spannend bleef. Na het eindsignaal was de vreugde bij de Tholenaren groot. Uit handen van een afgevaardigde van de korfbal- bond kregen ze de kampioensbeker. Terug in de kantine werd vanzelf sprekend een feestje gebouwd. „Het 'We are the champions' klonk net toen de voetballers van Smerdiek te rugkwamen van hun verloren nacom- petitiewedstrijd. Die vonden dat niet zo leuk", vertelt Van den Hoek. Een week eerder was Scheldevogels 2 met 12-5 geklopt na een 8-3 rust stand. De rood-zwarten kwamen geen moment in de problemen en de doelpunten werden gescoord door Ja co van Dis (4), Marchel de Frel (4), Annemiek Bentschap Knook, Kris tian van Heemskerk, Marco van den Hoek en Justine Weijenberg. Na de royale 8-14 winst tegen DSO 5 uit Klundert (Maddy Muis 4x, Ad Farla 3x, Jaco Rip 3x, Gerrie An- thonisse 2x, Liesbeth Dam en Ma rianne Rombouts) kon Emergo 2 met een overwinning in de laatste wedstrijd de tweede plaats zeker stellen. Binnen een paar minuten namen de Tholenaren tegen Vios 2 een 0-2 voorsprong. Maar ze had den aanmerkelijk meer kansen no dig om te scoren dan een week eer der. Daardoor, en door het fysieke spel van de tegenstander, keken de rood-zwarten bij de rust tegen een 3-2 achterstand aan. Na de hervat ting ging Emergo op dezelfde voet verder. De gelijkmaker viel en daar na kwam de score op gang, zodat met een 4-6 zege werd afgesloten. De treffers kwamen op naam van Gerrie Anthonisse (2x), Maddy Muis (2x), Leo Overbeeke en Jaco Rip. Met een kampeernacht sluit Emer go komende zaterdag het seizoen af. In de nieuwe competitie zullen opnieuw twee senioren- en drie jeugdteams uitkomen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 13