J J J J J Familie berichten J De Kort V V' /5 Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 16 mei 2002 w Chr. P. Burgers 15 mei 1952 - 15 mei 2002 2002 DINGENUS JACOB VAN GORSEL JACOBA GEERTRUIDA PIERIK- BEVELANDER (Coos van Sij) MEVR. JOHANNA CORNELIA GOEDEGEBUURE-FASE JOHANNA CORNELIA GOEDEGEBUURE-FASE CORNELIA MARIA LINDHOUT JOHANNIS NICOLAAS OUDESLUIJS weduwnaar van Paulina Jannetje Pleune CHRISTINA MOL-KNOP PAULINA VAN DER KLOOSTER PIETER WALPOT POULUS MARINUS DEN BRABER P. J. J. Dekker Voor het eerst jouw hartje horen, we hielden al van je voordat je werd geboren. Toch moesten we nog even wachten, met alleen jou in onze gedachten. Nu mogen we je eindelijk vasthouden en omarmen en jou met al onze liefde verwarmen. We noemen hem Jari 10 mei 2002. Hij weegt 3250 gram en is 53 cm lang. De trotse ouders zijn: Jeffrey en Angela Boer-Keur Gareelmakersdreef 38 4691 LR Tholen w Wij gaan trouwen David Bevelander Ilona Rijnberg op vrijdag 24 mei 2002 om 14.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. U bent van harte welkom op onze receptie in 'De Wellevaete', Hoenderweg 133 te Sint-Annaland. Ons adres blijft Kalfdamseweg 12 4693 PV Poortvliet We waren al enkele jaren goede vrienden van elkaar, maar toen kwamen er diepere gevoelens en werden we al snel een liefdes paar. Na nog enkele maanden te hebben samen gewoond, willen wij graag dat onze liefde en geluk met een huwelijk wordt bekroond. Hiermee geven wij, Sjacco Moerland Elna Reijngoudt kennis dat wij op D.V. 24 mei 2002 om 15.30 uur gaan trouwen in het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. Ons adres is: Zijpestraat 8 4676 CV Sint-Philipsland Sint-Philipsland, mei 2002. Op 20 mei zijn Pieter den Braber en Gerrie den Braber-v. d. Leden 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van jullie ouders M. den Braber A. den Braber-Nieuwelink *'i Sint-Philipsland, mei 2002 Mosselkreekstraat 40. Op 20 mei a.s. zijn Rien en An Voshol 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Tamara en Leon Poortvliet, mei 2002 OpD Op D.V. zaterdag 18 mei hopen onze ouders en grootouders G. Schot A. Schot-Rijnberg te herdenken dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. We hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Dat is de wens van: C. Schot C. Schot-Joppe Jenny Lisanne Richard Mei 2002 Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen hartelijk bedanken voor alle bloemen, telefoontjes en schriftelijke felicita ties die ik heb mogen ontvangen voor mijn koninklijke onderscheiding op 26 april. Het is voor ons een dag geweest om nooit te ver geten. Sint-Maartensdijk, mei 2002 Vandaag zijn onze ouders en grootouders J. A. Vroegop A. J. C. Vroegop-Bos 45 jaar getrouwd. We feliciteren hen van harte en hopen hen nog lang in ons midden te hebben. Rien en Hanny Ida en Bram, Annet Wim en Hetty Bas, Anke Lianne Maaike en Erwin Sint-Maartensdijk, 16 mei 2002 Reeds 50 jaar een paar Dhr. en Mevr. Slager - Hollebrands Van harte gefeliciteerd Van kinderen kleinkinderen 1942 Soli Deo Gloria im Onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Frans Hooglander en Elisabeth Maria Hooglander-Verwijs zijn D.V. 5 juni 2002 60 jaar getrouwd. Dankbaar en blij willen wij dit met hen ge denken. Johan en Anneke Hooglander Frank en Courtney Arjan Peter en Thea Hooglander Annelies en Arjan Eelco Ilse en Peter Kees en Marjan Hooglander Sander en Marijke Joël Kees-Jan Frans en Marry Hooglander Wendy en André - Kristan Yvonne en Emile Arnold Onno en Marrie Hooglander Tiemen en Esmeralda Géon Joyce Ernst en Willy Hooglander Jocelyne Ruud Hooglander Paul en Marjan Hooglander Marlou Auke Elsbeth en Piet Eikhuizen Astrid Stefanie Sylvia Eric Hooglander D.V. 5 juni 2002 is er 's avonds een receptie in de zaal van de Chr. Ger. Elimkerk, P. C. Hooftlaan 178 in Papendrecht van 19.30- 21.00 uur. Jan Luykenstraat 17, 3351 GK Papendrecht Hoera, 80 jaar van harte gefelici teerd namens kinderen, klein- en achter kleinkinderen Sint-Annaland, mei 2002 Wij willen iedereen, ook namens onze kin deren en kleinkinderen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties, die we mochten ontvangen voor ons 35-jarig hu welijk. Izak en Corrie Geuze Stavenisse, mei 2002 Wij willen u allen har telijk bedanken die aan ons dachten d.m.v. kaarten, bezoek, ca deaus, telefoontjes, geld en dergelijke, bij de geboorte van onze dochter en zusje Lara René, Margriet en Nathan Polderman Sint-Maartensdijk, 2002 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, geld en cadeaus, die we moch ten ontvangen na de ge boorte van ons zoontje en broertje Jorian Wim, Jolanda en Diëlle Kosten Sint-Philipsland, mei 2002 Na een dappere strijd, is zacht en kalm van ons heengegaan onze vriend in de leeftijd van 75 jaar. Sint-Philipsland: Toon en Ina Verhees Tholen: Johan en Anita v. d. Berge Halsteren: Kees van Gorsel Oud-Vossemeer: Ton en Els v. d. Plicht Tholen: Wim en Maja Oudesluijs Tholen, 14 mei 2002 Correspondentieadres: ex. test. dhr. H. Ver hees, Esdoornhof 9, 4675 AV Sint-Philips land. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 17 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Voor aanvang van de rouwdienst is er gele genheid tot persoonlijk afscheid nemen in voornoemde aula, hiervoor dient u om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de rouwdienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het cre matorium. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zoda nig beschouwen. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar nimmer missen omdat je van haar houdt. Dan komt ineens de dag, dat je haar moet laten gaan en in je ogen blinkt een traan. Bedroefd om haar heengaan, maar met dank bare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Scherpenisse Bloemendaal 15-10-1920 f 29-04-2002 Kinderen Kleinkinderen en verdere familie De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden. Correspondentieadres: S. Pierik, Zuiderstationsweg 15, 2061 HC Bloemendaal. Mei 2002. En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor de liefde die wij van haar hebben mo gen ontvangen, geven wij u kennis dat, de Heere op Zijn tijd, na een liefdevolle verzor ging in Zorgcentrum 'Ten Anker' van ons heeft weggenomen mijn lieve zorgzame vrouw, onze dierbare moeder, en onvergete lijke oma en overgrootmoeder JOHANNA CORNELIA FASE echtgenote van Leendert Izaak Goedegebuure Sint-Annaland, 18 januari 1915 t Tholen, 11 mei 2002 Sint-Annaland: L. I. Goedegebuure Sint-Annaland: Kees en Tiny Goedegebuure-de Vos Arianne en Klaas Hanneke Ouderkerk aan de Amstel: Engelum: Wim Goedegebuure Coba en Wil Grond-Goedegebuure Sikko en Marleen, Sabine Johanna en Jurjen Marinus Huizen: Piet en Leina Goedebuure-van Dijke Lennert en Esther, Thom Marceline Johanneke en Sander Madeleine Middelburg: Leen Goedegebuure Veenendaal: Rien en Gré Goedegebuure-van de Repe Joanne Willemijn 4697 BN Sint-Annaland Tuinstraat 23 Woensdag 15 mei om 13.00 is de rouwdienst gehouden in de Hervormde Kerk, Ring te Sint-Annaland. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze buurvrouw Wij wensen de familie sterkte toe. Fam. A. C. Scherpenisse-den Engelsman en kinderen Sint-Annaland, mei 2002 Diepbedroefd zijn wij dat, na een leven van liefdevolle zorg voor haar gezin en oprechte belangstelling voor ons allen, uit onze fami lie is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sint-Annaland: P. Fase in herinnering A. Fase-Goedegebuure C. J. Koelewijn-Fase J. Koelewijn M. Fase C. J. Fase-Rijnberg in herinnering J. Fase A. Fase C. C. Fase-Weyler W. Fase J. Fase-Goedegebuure Scherpenisse: L. T. Vroegop-Fase J. Vroegop neven en nichten Sint-Annaland, 11 mei 2002 Ps. 23 De Heere is mijn herder Met droefheid delen wij u mede, dat de Hee re na een liefdevolle verzorging in zorgcen trum 'Ten Anker' van onze zijde heeft weg genomen onze geliefde zuster en tante in de ouderdom van 93 jaar Tholen: A. J. Deurloo-Lindhout Sint-Maartensdijk: J. J. Lindhout neven en nichten Tholen, 9 mei 2002 Zorgcentrum 'Ten Anker' Correspondentieadres: J. Lindhout, Oude straat 6, 4695 CW Sint-Maartensdijk. De rouwdienst heeft plaatsgehad op dinsdag 14 mei om 13.15 uur in de aula van de alge mene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, aansluitend heeft om 14.00 uur de begrafenis plaatsgehad. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager, oom en oudoom Sint-Maartensdijk: Poortvliet: Bruinisse: Sint-Annaland: Waddinxveen: Brakpan Zd-Afr.: Bergen op Zoom: A. van IJsseldijk-Pleune A. van IJsseldijk M. A. Oudesluys-Pleune G. C. Krijger-Pleune J. K. Krijger J. Pleune W. D. Pleune-Geelhoed C. C. Pleune J. T. M. Pleune-Oskam C. Sekeris-Pleune N. van Heerden- Hartmann M. van Heerden M. L. Pleune A. v. d. Burg neven en nichten Correpondentieadres: W. M. Oudesluijs, Steenbank 43, 4301 ZX Zierikzee Zierikzee, 9 mei 2002 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor het medeleven, betoond bij het overlij den van onze moeder, groot- en overgroot moeder Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Fam. C. M. Mol-Moerland 4611 DL Bergen op Zoom, mei 2002 Van Overstratenlaan 21 Voor uw vriendschap en belangstelling tij dens haar leven en uw medeleven en steun, op welke wijze dan ook ondervonden, na het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster zijn wij u heel dankbaar. Familie van der Klooster Sint-Maartensdijk, mei 2002 Wij willen u allen hartelijk bedanken voor al het medeleven en de belangstelling die u heeft getoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wij betuigen u nogmaals onze oprechte dank. Namens de familie: mevr. M. Walpot-Quist Sint-Philipsland, mei 2002 Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die ik mocht ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn innig geliefde man betuig ik mijn oprechte dank. Namens de familie: mevr. M. G. den Braber-Quist Sint-Annaland, mei 2002 GEDENKSTENEN RUCPHENSEBAAN 46 ROOSENDAAL TEL. 0165 - 521742 KEUZE UIT 100 GRAFMONUMENTEN IN ONZE TOONZAAL Mede namens mijn vrouw en (klein)kinderen zeg ik u hartelijk dank voor de vele ontvan gen felicitaties en reacties in de vorm van bloemen, kaarten, telefoontjes, cadeaus enz. tengevolge van de mij toegekende Koninklij ke onderscheiding, die mij volkomen heeft verrast. In het bijzonder gaat mijn erkentelijkheid uit naar H.M. de Koningin, die het behaagd heeft deze onderscheiding toe te kennen en degenen die de voordracht hebben verzorgd. Maar bovenal komt Hem de ere toe. Die mij de gezondheid, kracht, lust en moed gaf mijn werkzaamheden te mogen verrichten. Poortvliet, mei 2002 Onze hartelijke dank voor alle blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, ter gele genheid van ons 60-ja- rig huwelijk. Mede daardoor hebben wij een onvergetelijke dag gehad! B. M. J. Blom J. Blom-Polling Sint-Annaland, mei 2002 Vroonhof, F. M. Boogaardweg 58 Hartelijk dank, ook na mens onze kinderen en kleinkinderen, voor de vele kaarten en andere attenties die we ter ge legenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ontvangen. S. de Jong J. de Jong-Rijstenbil Scherpenisse, mei 2002 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men en andere cadeaus voor ons 50-jarig hu welijk. Fam. Bentschap Knook-Voshol Sint-Maartensdijk, mei 2002 M. A. de Ruyterstraat 1 Hoewel droefheid over heerste in onze familie, deed het ons toch goed zo ontzettend veel me deleven te ervaren in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Zo veel schitterende kaar ten, bloemen, fruit en andere attenties. Wij willen u daarvoor heel hartelijk bedanken, ook namens mijn man en kinderen. Gerda Geense-Gouw Sint-Philipsland, mei 2002. Iedereen hartelijk be dankt voor de bezoe ken, kaarten, bloemen, fruit en andere attenties die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst en mijn verjaardag. A. C. Luijk Stavenisse, mei 2002 Molendijk 34 Iedereen hartelijk be dankt voor de vele kaarten, telefoontjes en andere attenties die ik heb ontvangen in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. M. Dekker Poortvliet, mei 2002 Deestraat 61 Daar het ons onmoge lijk is om iedereen per soonlijk te bedanken, wil ik mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, ieder een hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling d.m.v. kaarten, brieven, bloemen, telefoontjes, fruit, bezoek en vele andere attenties die ik mocht ontvangen tij dens mijn opnames in het Elisabethziekenhuis in Tilburg en tijdens mijn verblijf in Zieken huis Lievensberg en ook bij mijn thuis komst. Het was over weldigend. Ook een woord van dank aan al len die het mogelijk maakten dat mijn vrouw mij kon bezoe ken. Hartelijk dank voor alles. Fam. B. Polderman Scherpenisse, mei 2002 Lenteplein 10 Bij deze wil ik u allen, ook namens mijn man en kinderen, hartelijk bedanken voor de vele bezoeken, telefoontjes, kaarten, bloemen, fruit manden en alle andere attenties die ik tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst heb ontvan gen. Het was hartver warmend! Bedankt. Willy Klippel-Slager 4695 HS Sint-Maartensdijk mei 2002 Gladiolenstraat 26 Iedereen hartelijk be dankt voor de bezoeken en attenties die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. J. C. Ridderhof-Boon Sint-Annaland, mei 2002 Ring 76 Na een verblijf van 3 maanden in het zieken huis wil ik idereen be danken voor de bezoe ken, telefoontjes, kaar ten en andere attenties. Ook de familie die ge holpen heeft bij de ver huizing naar de Schut- se, in het bijzonder mevr. Van Keulen die zoveel gedaan heeft en voor de 10 jaar trouwe hulp en vriendschap aan mij besteed. Allen hiervoor heel hartelijk dank. Mevr. C. Polderman van der Meer Sint-Annaland, mei 2002 De Schutse, kamer 208

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 4