Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 mei 2002 C. van Haaften en Vervolg familieberichten op pagina 6 15-5-1952 50) 15-5-2002 JO QUIST JO, JO QUIST JO QUIST JO QUIST JO QUIST mw. M. A. PROSMAN- MULCKHUY SE CORNELIS PIPPING Lieve OPA PIPPING t JACOB KAREL SCHOT JAAP SCHOT JAAP SCHOT JANNETJE HARTOG MAATJE JACOBA SCHOT JOHANNES POLDERMAN JOZIAS JACOBUS GUEQUIÈRRE DAVID ISTHA LAURUS VERWIJS Verhuisd Fam. W. Rijnberg Fam. B. Franke Bloemenlaan 29 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoontje en broertje Marinus Johannes We noemen hem 1 mei 2002 Rowan Gerrit en Heieen Potappel Leendert Martijn Arjen 4694 BR Scherpenisse Laban Deurloostraat 10 Tel. 0166-664566 Ook namens onze ouders, delen wij Edwin Haak en Ellen Priem u mee dat wij gaan trouwen op D.V. 17 mei 2002. Om 12.00 uur willen wij elkaar het ja woord geven in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd wor den, door de weleerwaarde heer ds. B. van der Heiden, om 15.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Alblasserdam. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 22.00 uur in 'De Wipmolen', Zeevaartschoollaan 1 te Alblasserdam. Ons adres wordt: Groen van Prinstererstraat 23 2953 BB Alblasserdam Tel. 078-6916061 Op 17 mei 2002 geven Stoffel de Korte en Andrea v.d. Jagt elkaar het ja-woord om 14.00 uur in het ge meentehuis te Sint-Maartensdijk. 4691 JA Tholen, mei 2002. v. Glymesstraat 8 Op 10 mei zijn onze lieve papa en mama Herman en Elma Vos-Boudeling HV2 jaargetrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Jeroen, René en Marijn 4675 CL Sint-Philipsland, mei 2002 Boserf 9 10-11-1989 10-05-2002 Herman en Elma Hartelijk gefeliciteerd met jullie 12'A jarig huwelijk. Wij wensen jullie nog vele gezonde en ge lukkige jaren toe. Pa en Ma Boudeling Marco en Leonie Tim Sint-Philipsland, mei 2002 D.V. 12 mei 2002 hopen wij met onze ge liefde ouders W. van Haaften-van Dalen te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Pieternel en Cees Steketee Leen Willem Elna Dinant Gijsbert en Sabine Maartje Janny en Mark Gerda Adriana en Robert Johanna Degenen die onze ouders willen feliciteren zijn van harte welkom op D.V. vrijdag 17 mei van 20 uur tot 21.30 uur in het vereni gingsgebouw v.d. Ger. Gem., Schoolstraat 1 te Scherpenisse. 4695 CK Sint-Maartensdijk, mei 2002 Molenstraat 18 Hartelijk gefeliciteerd! 12 mei 2002 zijn onze lieve (o)pa en (o)ma Rien en Janny van Bloppoel 35 jaar getrouwd. Heel veel liefs, Grieta, Willem Ricardo en Patrick Arjan Sint-Maartensdijk, mei 2002 Woensdag 15 mei 2002 is het 50 jaar gele den dat onze lieve ouders en grootouders Adrie de Graaf Sina de Graaf-van Olffen in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog vele jaren bij ons mogen zijn en samen van het leven kunnen genieten, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Iman Adri Alexander Wendy Maddy Bas Sylvia Peter Andréa Stoffel Marjon Predrag Adrie Johan William André 4691 KC Tholen, 15 mei 2002. Hoogaarstraat 16 8 mei 2002 Wij danken God en feliciteren onze ouders D. Eindhout E. M. Lindhout-Ligtendag omdat we met elkaar in goede gezondheid hun 50-jarig huwelijk mogen vieren Inge Willem Wim Ellen Han Dita Anita Willem Mei 2002 8 mei 2002 Lieve Opa Oma Lindhout Hartelijk gefeliciteerd met uw 50-jarig hu welijk. Tot op het feestje! Debóra Tiemen, Jos Colinde, Dignus Miranda, Ruben, Willem-Jan, Levien, Tobias, Bienke, Esther, Jane, Sarina, Danielle, Renée Cato Mei 2002 Op 8 mei was het alweer 50 jaar geleden dat (O)pa en (O)ma Smits in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd. Kees en Joke Roxanne Ko en Ingrid Yoessef, Rachid, Wesley Rien en Jeannette Jeffrey, Joy Jaap Stavenisse, mei 2002 Jo, je was voor ons een kanjer en een fantastische man en vader. Nu ben je er niet meer, maar je blijft in ons hart leven en zullen we je nooit vergeten. Met diepe bewondering voor de wijze waar op hij met de vele pieken en dalen in zijn ge zondheid wist om te gaan geven wij met ver bijstering en heel veel verdriet kennis van het overlijden van mijn man en onze vader echtgenoot van Lenie Geluk in de leeftijd van 63 jaar. Tholen: H. M. Quist-Geluk Oud-Gastel: Miranda en Peter «P Kruisland: Anita en Wilbrecht 4691 HX Tholen, 3 mei 2002 Abraham Crijnssenstraat 4 Dinsdag 7 mei om 13.00 uur is er een af- scheidsdienst gehouden in het Hervormd Verenigingsgebouw 'De Wingerd', Nieuwe- pad 1 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. je was onze beste vriend en buurman. Janko en Niko missen je. Tholen, 7 mei 2002 Heel gewoon Heel bijzonder Gewoon een heel bijzondere man. Met verslagenheid en onuitsprekelijk ver driet, geven wij u kennis dat voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht van ons is heen gegaan onze broer, zwager en oom Adrie en Ans Quist Jeroen Jo Geuze-Geluk Nel en Ko Zuidweg-Geluk Kees en Adri Geluk-Vroegop Hans en Tania Peter en Linda, Bas Jan en Anja Quist-van Zetten Kevin, Mylou Tholen, 3 mei 2002 Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer ge waardeerde vrij .villiger Dankbaar zijn wij voor hetgeen hij voor onze vereniging heeft betekend, eerst als actief voetballer en later als vrijwilliger. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van v.v. Tholense Boys Mei 2002 Terugkijkend op de mooie momenten die we samen hebben gehad, zullen we hem nooit vergeten. Jap Gommert Rinus Jannie Lenie Marion mei 2002 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze beste vriend Wij zullen zijn vriendschap missen. Arie en Corrie Schot Laurent en Dolinda Aristo Arthur en Miranda Tholen, mei 2002 De Heere heeft plotseling uit ons midden weggenomen ons trouw meelevend lid en oud-bestuurslid in de leeftijd van 73 jaar. Bestuur en leden van de Ned. Herv. Vrouwenvereniging 'Wees een zegen'. Scherpenisse, mei 2002 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis dat na een arbeidzaam leven van ons is heen gegaan, onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Wilhelmina Maria Polderman op de leeftijd van 86 jaar. Wim en Wil Ria en Jeff Adrie en Betsy Kleinkinderen 4697 GM Sint-Annaland, 1 mei 2002 Zorgcentrum 'De Schutse', kamer 210 F. M. Boogaardweg 10. De rouwdienst werd gehouden op zaterdag 4 mei in de zaal van Zorgcentrum 'De Schut se', waarna aansluitend de begrafenis plaats vond op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Het branden van de kaars leek bijna eindeloos Maar is nu dan toch gedoofd Een leven lang zorgzaam van geest Gegeven, gewerkt en geloofd Bedankt dat u er al die jaren bent geweest Een hand die zwüaide als we gingen Zoals zoveel andere, mooie dingen Zijn herinneringen aan u, lieve opa Een fantastische man bij wie ik altijd graag kwam En die nu dan voorgoed van ons afscheid nam. Rust zacht opa. Edwin en Nelly Willeke en Toby Mariska en Anton Monique Melanie en Barry Erica Ad Sint-Annaland, 1 mei 2002 Op woensdag 8 mei jl. hebben wij onze lieve pa en zorgzame man na een kort verblijf in het ziekenhuis naar zijn laatste rustplaats mogen brengen. Gerdien en Peter Annet Pleunie en Robert Bas en Claudia Wij willen iedereen bedanken voor zijn/haar aanwezigheid tijdens de begrafenis. Sint-Maartensdijk, mei 2002 Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wo nen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinte 5:1 Plotseling is van ons weggenomen, onze goe de vriend en 'oom' voor onze kinderen Dat de Heer van alle vertroosting Annet, Gerdien en Peter mag bijstaan. Sint-Maartensdijk: Jan en Leni Verburgh Marlies Hagenaars- Verburgh Sint-Annaland: Peter Verburgh Bergen op Zoom: Martin Verburgh Rotterdam: André Verburgh Sint-Maartensdijk, 3 mei 2002 Afgelopen vrijdag is heel erg plotseling onze collega en medewerker overleden. In Jaap missen we niet alleen een kundig technicus en een markante persoonlijkheid, maar ook een betrouwbaar collega en mede werker. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Een heel goede vriend zullen wij in hem mis sen. Henny - Laurie - Jeroen - Toon - Arnold - Steef - Maya Saskia Pascal Rinus Marion Betsy Mei 2002 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid toch nog onverwacht, zacht en kalm, in het Verzorgingscentrum 'De Vosse- meren', uit ons midden weg te nemen, onze geliefde schoonzus, tante en oud-tante weduwe van Jan Nicolaas Polderman in de leeftijd van bijna 90 jaar. Mevr. T. Polderman-Moerland Neven en nichten 4681 AW Nieuw-Vossemeer, 7 mei 2002 Correspondentieadres: A. Polderman, West zeedijk 1, 4694 CN Scherpenisse. De rouwdienst zal gehouden worden, heden, vrijdag 10 mei, om 13.00 uur in het vereni gingsgebouw 'Gereformeerde Gemeente', Schoolstraat 2 te Scherpenisse, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Zij die de rouwdienst bij willen wonen wor den verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aan vang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. U wordt vriendelijk verzocht in gepaste kle ding te komen. Geen bloemen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik bij deze Hare Majesteit heel hartelijk bedanken voor de onderscheiding die mij is toegekend op 26 april jl. Ook dank aan allen die hebben meegewerkt om mij voor te dragen. Verder wil ik iedereen harte lijk bedanken voor de felicitaties en attenties die ik van u heb mogen ontvangen. Het is een dag geweest die wij nooit zullen vergeten. Ik was er beduusd van. M. Poot Poortvliet, mei 2002 Na de Heere willen wij iedereen hartelijk be danken voor de vele kaarten, bloemen en andere cadeaus voor ons 40-jarig huwelijk. Karei en Willy Elenbaas 4693 BG Poortvliet, mei 2002 Schoolstraat 4 Iedereen hartelijk be dankt voor de bezoe ken, kaarten, bloemen, en andere attenties die ik heb ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. W. J. Hout-Reeders Sint-Annaland, mei 2002 Tienhoven 55 Diepbedroefd, maar dankbaar dat wij ze zo lang in ons midden mochten houden, is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ten Anker van ons heengegaan, onze gelief de, zorgzame moeder. weduwe van Johannis Geene Tholen, 2 augustus 1908 Tholen, 7 mei 2002 Rotterdam: G. P. van Wendel-Geene S. K. van Wendel Rotterdam: B. Geene M. E. Geene-Polfliet Zorgcentrum ten Anker, Tholen Correspondentieadres: S. K. van Wendel Spuikreek 19 3079 AC Rotterdam Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op za terdag 11 mei a.s. om 13.15 uur in het ver enigingsgebouw de Schuilplaats Poststraat te Stavenisse. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene be graafplaats Pr. Bernhardstraat te Stavenisse. Zij die de rouwdienst willen bijwonen, wor den verzocht om 13.10 uur in de Schuilplaats aanwezig te zijn. Voor aanvang van de rouw dienst is er in de Schuilplaats gelegenheid tot afscheid nemen en de familie persoonlijk te condoleren. Het was moeilijk afscheid te nemen van hem die men liefhad. Daar het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij allen, die op welke wijze dan ook, na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader bewijzen van medeleven en deelneming heb ben getoond onze oprechte dank betuigen. Sint-Maartensdijk, mei 2002 Familie Polderman Wij willen u allen hartelijk bedanken voor al het medeleven en belangstelling tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Wij betuigen u nogmaals onze oprechte dank. C. Guequièrre-Geluk Kinderen, klein en achterkleinkinderen Tholen, mei 2002 Dankbetuiging Zoveel kaarten, bloemen en medeleven kre gen wij na het overlijden van mijn man, broer, zwager en opa Wij willen iedereen hartelijk bedanken, in het bijzonder ds. Snijder, de kerkenraad, p.v. de Zwaluw en buren. Het heeft ons bijzonder getroost en gesterkt en zal ons helpen in deze moeilijke tijd. Jenny Istha-van Meer fam. Istha fam. Van Meer fam. Petie 4698 CA Oud-Vossemeer Secr. Rijstenbilstraat 8 Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk na het over lijden van mijn innig geliefde man, vader, grootvader en overgrootvader betuigen wij onze oprechte dank. Namens de familie: Mevr. D.C. Verwijs-Neele Sint-Philipsland, mei 2002 Bij deze wil ik u allen, ook namens mijn man en kinderen, hartelijk bedanken voor de vele kaarten en attenties die ik bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb ontvangen. Het was hartverwarmend. W. Klippel-Schot Tholen, mei 2002 van: Tienhoven 80 naar: Zorgcentrum De Schutse FM Boogaardweg 10, k. 104 4697 GM Sint-Annaland Tel. 0166-652547 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de getoonde belangstel ling tijdens mijn zie kenhuisopname, alsme de voor de vele kaar ten, bloemen, fruitman den en attenties die ik mocht ontvangen bij mijn thuiskomst. Heel hartelijk bedankt! H. E. de Meyer-Koster Sint-Philipsland mei 2002 Verhuisbericht van: van Koningin Julianastraat 13 naar: 4695 EE Sint-Maartensdijk

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 4