Het nieuwe, vertrouwd dagi P. van Tilburg B.V. irDCiclc onderwijsassistent Schipper zoekt teamversterking ASSISTENT(E) OFFICE MANAGER vrachtwagenchauffeur Nieuwbouw Renovatie Beginnend assistent-accountant m/v loonadvies medewerker m/v I Schipper Accountants 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 mei 2002 CNS De Regenboog Tholen en CBS Het Kompas Anna Jacobapolder Waterschap Zeeuwse Eilanden Gevraagd: Voor inlichtingen: tel. 0167-502400 b.g.g. 06-51384649 Lijsterbeslaan 1 4681 BA Nieuw-Vossemeer s Eigen fabricage Eigen montage Eigen servicedienst Al onze kozijnen worden geleverd met Komo-certificaat igkg; Airpack Nederland B.V. bouwt lucht- en gascompressoren, drogerinstallaties, en stik stof generatoren. Onze klantenkring is te vinden in de petrochemische industrie, met name in het Midden- en Verre Oosten. In verband met toename van het aantal opdrachten zoekt onze binnenverkoop een medewerker/ster: (fulltime) De medewerker moet in staat zijn ons verkoopteam bij te staan in het uitwerken van offertes, boeken van reizen, alsook onderhouden van contacten met bestaande rela ties en assistentie met betrekking tot voorbereidingen van inbedrijfstellingen en opvol gen en plannen van onderhoudscontracten. MBO met aanvullende opleiding of gelijkwaardige opleiding is gewenst, ervaring is niet nodig, maar zelfstandig kunnen werken als wel de kennis van de Engelse taal is wel ver eist. Na een gedegen interne opleiding behoort doorstroming naar een andere functie tot de mogelijkheden. Carly is altijd aanwezig om de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u ons belt, bezoek dan eerst even onze webpagina. Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief aan: Airpack Nederland B.V. t.a.v. Carly Romeijn Postbus 197 4300 AD Zierikzee tel. fax e-mail url 011 1-415455 01 11 413338 spares@airpack.nl http://www.airpack.nl Het bevoegd gezag roept kandidaten op voor de functie van CNS De Regenboog is een school voor basisonderwijs met soms 10 soms 11 groepen. CBS Het Kompas is een school voor basisonderwijs met 3 groepen. Voor beide scholen geldt: Teams waarin het goed toeven is. De begeleiding van de kinderen staat hoog in het vaandel. Betrokken ouders. Een plaats om je thuis te voelen. Gehanteerde waarden en normen zijn geënt op de Bijbel. En verder: Beide scholen vallen samen met School met de Bijbel De Ark te Oud-Vossemeer en Jenaplan Leef- Werkgemeenschap School met de Bijbel te Poortvliet onder beheer van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Tholen en omstreken. De dagelijkse leiding van de scho len is in handen van locatiecoördi natoren. De directie voor de 4 scholen wordt gevormd door een clusterdirecteur en een adjunct clusterdirecteur. Voor CNS De Regenboog gaat het om Een functie per 19 augustus 2002 met een benoemingsomvang van wtf 0,4135 Voor CBS Het Kompas gaat het om Een functie per 19 augustus 2002 met een benoemingsomvanq van wtf 0,3372 Voor beide scholen gaat het om Een benoeming voor onbepaalde tijd met inachtneming van de wet telijk toegestane proeftijd We vragen van de kandidaten dat zij Meelevend lid zijn van een van de Protestants Christelijke kerken of geloofsgemeenschappen In staat zijn tot goede samenwer king onder verantwoordelijkheid van de groepsleerkracht Flexibel kunnen worden ingezet op nader en in onderling overleg vast te stellen dagdelen Een opleiding tot onderwijsassis tent hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen We bieden de kandidaten Een fijn werkklimaat Goede begeleidingsmogelijkheden Een salaris conform de CAO voor onderwijsassistenten in het Primair Onderwijs Een combinatie van beide vacatures in één benoeming is bespreekbaar. Zowel bestuurs- als team- en MR- leden maken deel uit van de sollicitatiecommissie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de clusterdirecteur van de 4 scholen, dhr. C.L. van Dis, telefoon 06-22040643 Uw sollicitatiebrief zien wij graag uiterlijk 24 mei a.s. in ons bezit. Sollicitatieadres: VPCO Tholen e.o. t.a.v. Dhr. J.L. Hage, Postbus 29, 4690 AA Tholen. Op 6 maart koos u de nieuwe algemene vergadering van waterschap Zeeuwse Eilanden. De 35 leden daar van kozen onlangs uit hun midden het nieuwe dage lijks bestuur van het waterschap, dat uit vijf leden plus de dijkgraaf bestaat. Die verkiezing leidde tot herverkiezing van het vorige dagelijks bestuur. Dit zijn de dijkgraaf en de vijf 'gezworenen' met hun aan dachtsveld. A. Ruijtenberg Zuiveringsbeheer Mr. S.M. van 't Westeinde Waterkeringen J. Hoekman Financiën, handhaving. Provinciaal Milieu-overleg J.L.C. Mol Gebiedsaangelegenheden: beheer en onderhoud wegen, waterlopen en waterkeringen W.A. Gosselaar, dijkgraaf Oppervlaktewaterbeheer, algemeen bestuur lijke zaken, personeel en organisatie, commu nicatie, huisvesting Drs. A.W. van de Hoef, 1e waarnemend dijkgraaf Wegen, groenbeheer Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl Kunststof kozijnen Kunststof serres Kunststof en hard- met inbouwroiiuiken H en dakkapellen H schuimprofielen Garagedeuren in staal of aluminium m: ssw e» Zonwering Rolluiken Hörmann - Crawford Heroal - Polynorm Adressen showrooms: Canadaweg 6, 4661 PZ Halsteren (Industrieterrein Oudemolen) Tel. 0164-683425 Fax 0164-685756 Veilingweg 114697 RB St. Annaland Tel. 0166-652904 fax 0166-653453 e-mail: mrkunstoffen@freeler.nl Postadres: Postbus 29, 4697 ZG St. Annaland Volop parkeergelegenheid Leasing en financiering mogelijk Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 uur, zaterdag 9.00-16.00 uur De koffie staat klaar! VOOR ONZE VESTIGING IN THOLEN Met zo'n 200 collega's, verdeeld over 7 vestigingen heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala aan diensten te bieden. In verband met uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij voor onze vestiging in Tholen op zoek naar een De functie: Je verricht voor een uiteenlopende groep opdracht gevers werkzaamheden op het gebied van admini stratie en accountancy. Je verzorgt aangiftes, verwerkt administraties en stelt eenvoudige jaarrekeningen op. Daarnaast controleer je de door cliënten verwerkte administratieve gegevens. Wat vragen wij van je? Voor deze functie heb je een financieel-economische voor opleiding genoten en beschik je over HBO werk- en denkniveau, eventueel aangevuld met enige werkervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt een klantgerichte instelling en een groot analytisch vermogen. Verder gaat het je goed af om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. De functie: Je verricht voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaamheden op het gebied van loonadministratie. Je adviseert onze klanten, verwerkt de loongegevens, voert mutaties door en controleert (salaris)berekeningen, rekening houdend met de verschillende arbeidsvoorwaarden en wijzigende wetgeving. Je bent goed op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van sociale zekerheid en speelt hier tijdig op in. Wat vragen wij van je? Voor deze functie beschik je over een financieel-admini- stratieve vooropleiding op MBO-niveau, eventueel aangevuld met Praktijkdiploma Loonadministratie en enige werkervaring in een vergelijkbare functie. Je werkt zelfstandig, maar levert ook graag je bijdrage binnen het team waarvan je deel uitmaakt. Uiteraard heb je een klantgerichte, flexibele en accurate werkinstelling. Wat hebben wij te bieden? We bieden afwisselende functies met goede doorgroeimogelijkheden in een professionele organisatie. Er heerst bij ons een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonlijke inbreng en initiatief. Verder hebben we natuurlijk uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling en ruime studiefaciliteiten. Eerst meer weten? Aanvullende informatie over deze functie wordt graag gegeven door Paul Polderman, vennoot, telefoon 0166-601260 of door Annemarie Peeters/Sylvia Bastemeijer van de afdeling personeelszaken, telefoon 0113-239400. Veel actuele informatie over ons bedrijf en over openstaande vacatures is te vinden op onze website: www.schipperaccountants.nl Van hieruit is het ook mogelijk om rechtstreeks te reageren op de vacature. Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevredenheid van onze klanten, reageer dan binnen 2 weken! Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Schipper Accountants t.a.v. Annemarie Peeters, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail deze naar apeeters@schipperacc.nl ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Markt 8-10,4691 BX Tholen Telefoon (0166) 601260 Fax (0166) 603452 www.schipperaccountants.nl BREDE DESKUNDIGHEID ONDER ÉÉN DAK! Goes - Midoelharnis - Oud-Beijerland - Terneuzen" Tholen - Vlissingen - Zierikzee

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 10