'Niet rijk geworden van kunst, maar ik heb wel negen fietsen' Gevarieerd Thools Oranjefeest Frank Kousemaker in portrettengalerij Waterschap dwars bij woningbouw havendijk Tafels worden bij Tholenaar Kees Meijer sculpturen Tholen twee dagen in ban van de kunst Donderdag 25 april 2002 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Haestinge wordt voorziening met lokaal karakter Kees Meijer woont in een oude landarbeiderswoning in de polders tussen Tho len en Oud-Vossemeer. Ver weg van het moderne le ven. Reizen naar het bui tenland hoeft voor hem niet. Het liefst fietst hij over het eiland. Altijd ziet hij wel weer wat nieuws. Vaak fietst hij tegenwoor dig ook naar het voormali ge stadhuis in Tholen. De teruggetrokken levende Meijer heeft er een kluis gehuurd om zijn kunstwer ken op te bergen. Die ruimte past bij hem. „Een beetje een kluizenaar ben ik wel." Strijd Schroom Gemeente gaat bestuurlijk overleg voeren Het gemeentebestuur van Tholen gaat bestuurlijk over leg voeren met het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden om de plannen voor woningbouw aan de havendijk in Sint-Philipsland verwezenlijkt te krijgen. Dat laat het college van b. en w. weten naar aanleiding van schriftelijke vragen van SGP, CU en CDA. Oud-Vossemeer Sint-Annafand Stavenisse Sint-Maartensdijk VoorWfiet Herdenking bevrijding start in Zeeland Minister-president Kok die op 5 mei in Vlissingen het bevrijdingsvuur ontsteekt. De momenteel bijzonder populaire zangeres Sita die in deze stad optreedt. Zeeuwse scholieren die de avond tevoren hun eigen ge dicht voorlezen bij de dodenherdenking op de Dam in Amsterdam, in kamp Westerbork en kamp Vught. De nationale viering van de bevrijding begint dit jaar in Zeeland. Het thema is 'Vrijheid luistert nauw'. Onder deel van de viering is een Zeeuwse portrettengalerij. Voor Tholen wordt oud-directeur Frank Kousemaker van Ter Tolne hierin belicht. Sita Four Freedoms Scherpenisse Sint-ThiCipsfand Anna Jacoèapofder Als die ene bijzondere dag ook echt bijzonder moet worden! Dan is Elselina bruidsmode de beste voorbereiding Vanaf elf uur zaterdagmorgen zijn in Tholen de exposities te zien die in het kader van de Kunstroute zijn opgezet. Negentien kunstenaars tonen hun werk in monumentale woonhuizen, korenmolen De Hoop, de molen aan de Vlasmarkt, R.K. kerk. Grote Kerk, voormalig stadhuis en Gasthuiskapel. Zaterdag en maandag is alles te bekij ken tussen elf en zes uur. Verder zijn er muzikale optredens, zowel binnen als buiten. Zaterdagmiddag wisselen het leerlingenorkest van Concordia en de Young Smalltown Countryline- dancers elkaar af op de Markt, terwijl op koninginnedag de demonstratie- groep van laatstgenoemde vereniging optreedt. Big Deal speelt zaterdag middag om twee uur bij molen De Hoop en de groep Haayo bij de we reldwinkel. „We hopen op goed weer, maar mocht het verschrikkelijk slecht zijn, dan proberen we met de muzika le buitenoptredens te improviseren in de katholieke kerk", zegt Sarien Bout van de Kunstkring. Muzikaal binnen- evenement is onder meer een inloop concert in de R.K. kerk op maandag avond van 7 tot 10 uur. En een orgelestafette in de Grote Kerk. Kin deren gaan zaterdagmorgen onder be- geleding van gidsen in groepjes langs de kunstwerken. Zij hebben ook gedichten gemaakt en de winnende zijn te zien in het gebouw van de Pro testantenbond. Op 30 april tussen twee en vier uur zijn er workshops voor hen op de Markt. Er is een pro grammaboekje te koop waarin alle evenementen op een rij zijn gezet. In de Gasthuiskapel en de tuin erbij ex poseren de kunstenaars Jan Dekker en Erik du Chatenier. Hun werk is van 27 april t/m 4 mei te bewonderen, dagelijks van 11 tot 5 (op 27 en 30 april tot 6 uur, op 28 april tot 4 uur). Volgens het beleidsprogramma van de nieuwe gemeenteraad krijgen Tho len en Sint-Annaland een sport- en gemeenschapscentrum met een bo venlokaal karakter. Haestinge, dat nu een grotere sportzaal heeft dan de normale gymnastieklokalen, gaat in de nieuwe situatie die status verlie zen. De concept-nota toekomst dorps huizen geeft aan, dat Sint-Maartens dijk evenals Sint-Philipsland een sport- en gemeenschapscentrum met een lokaal karakter krijgt. In de huidi ge meerjarenbegroting is al rekening gehouden met een investering van 2,5 miljoen euro voor het opknappen en uitbreiden van Haestinge met de toe voeging 'gemeenschapscentrum met sportzaal voor lokaal gebruik.' Met de Kunstroute in Tholen treedt Meijer naar buiten. Ook vorig jaar was hij present. In molen De Hoop exposeerde hij toen een deel van zijn werk. Ditmaal is hem het on langs ontruimde kantoor van het bureau Landinrichting toegewezen. Een prachtige locatie in het oude stadhuis waar op zonnige dagen het licht veertig jaar kunstenaar schap van een gouden glans voor ziet. Meijer is meer dan tevreden met zijn expositieruimte. Op de morgen van het gesprek is hij nog druk bezig om zijn presentatie voor te bereiden. Hij aarzelt of hij een zelf ontworpen tafel, waarin op kunstige wijze een heuse gedroog de stokvis is verwerkt, alsnog uit de kluis zal halen. Eigenlijk hoort dit door en door Zeeuwse kunst werk bij een presentatie in Tholen voor het publiek te zien te zijn, vindt hij zelf. Meijer zoekt nog naar een plaatsje tussen alle andere objecten, een afwisselende opstel ling van zijn zogenoemde klootta- fels, kunstige vierkanten, zeshoe ken, kruizen en werken van Oost indische inkt. Ondertussen gaat zijn oog alle kanten op. Op straat passeert een oud vrouwtje, donkere kleren en een knotje op het achter hoofd. Meijer ziet het. „Wat een mooi Thools dametje. Kijk, ze gaat naar de drogist. Waarschijnlijk ju jubes kopen." In 1968 kwam Kees Meijer op Tholen wonen. Het was voor de geboren Rotterdammer een terug keer naar het land der vaderen. Zijn van Flupland afkomstige ou ders trokken nog voor de oorlog naar de grote stad. De schoolva kanties werden bijna altijd in het Zeeuwse doorgebracht. Hete zo mers op het land. Via een nichtje leerde hij zijn vrouw kennen, de Vossemeerse Anneke Rijstenbil. Het huwelijk heeft geen stand ge houden. Zij wilde de grote wereld, hij had juist een hang naar de stilte Kunstenaar Kees Meijer voelt dat de mensen interesse hebben. van de polder. Ook een tweede hu welijk liep op de klippen. Meijer reisde veel heen en weer tussen het eiland en Rotterdam waar hij zijn atelier had. Kees Kip wordt hij in Rotterdam genoemd. Naar de kip petjes die in zijn atelier rondschar relden. Want ook in de grote stad wilde Meijer het platteland bij de hand hebben. Inmiddels woont hij permanent in de polder. „Ik ver veel me geen moment." De bijdrage van Meijer aan de Kunstroute beslaat een periode van bijna veertig jaar. Het oudste werk dateert uit 1964, gemaakt met Oost indische inkt. Ernaast hangt een te kening uit het jaar dat Meijer op Tholen kwam wonen. De oorlog in Vietnam was op z'n hoogtepunt en Meijer laat een door napalm ver woest landschap zien. Kort daarop verdwijnt elk figuratief element uit zijn werk. Tussen de ramen hangt het uit het begin van de jaren ze ventig stammende Agönia, een reeks van schilderijtjes met een luxaflex-achtig effect dat de in vloed van de jonge Dibbets ver raadt. Van licht doorlatend wordt het raam van Meijer steeds donker der, tot er enkel zwart overblijft. Zieltogend zegt het woordenboek over Agónia, naderend eind, en ook langzaam verdwijnen. Meijer: „Dat neerslachtige heb ik wel in me. Het leven is een aaneenschake ling van ups en downs." Twee jaar lang bezocht de jonge Meijer de kunstacademie in Rot terdam. Een leven lang heeft hij gevochten voor erkenning. Een be langrijk deel van het in Tholen ten toongestelde werk is ooit door de overheid gekocht in het kader van de zogeheten BKR-regeling, een al jaren opgeheven inkomenssteun voor kunstenaars. Meijer zat ook een tijd in de bijstand en nog altijd is de strijd niet helemaal gestreden. Veel van zijn energie gaat op aan het verkrijgen van een uitkering in het kader van de WIK, een uitke ring voor gepensioneerde kunste naars. Via de ook in het stadhuis werkende Adri Boxhoorn raakte hij vorig jaar betrokken bij de Kunstroute. Tevreden kijkt hij te rug op zijn deelname van vorig jaar. „De mensen op het eiland hebben interesse. Dat voel je." In het stadhuis kan Meijer ditmaal meer laten zien. Meer ruimte, een betere klimaatregeling dan in de molen. Origineel hoeft hij niet per se te zijn. In Tholen is werk te zien dat duidt op invloed van Mondri aan en Rietveld. Een ander kunst werk noemt Malevitch en Ad Rein- hardt bij naam. De Italiaan Lucio Fontana is evenmin veraf. Meest opvallend in de expositie van Meij er zijn de tafels. Voorzien van klo ten, zoals hij zelf zegt. Geladen met spanning, soms vrouwelijk (yfn) en dan weer mannelijk (yang). Erotische en universele symbolen keren her en der in zijn werk terug. Meijer laat zien dat een tafel meer kan zijn dan zo maar een gebruiksvoorwerp. Hij haalt er een beroemde uitspraak van de kunsttheoreticus Mario Merz bij. „Een tafel moet een sculptuur en een sculptuur moet een tafel worden." Met zichtbaar genoegen leidt Meij er rond door zijn expositieruimte. Op de foto gaan tussen zijn werk is een ander verhaal. „Ik ben eigenlijk een verlegen man," verklaart hij zijn schroom. Na enige bedenktijd gaat hij echter accoord. Tussen klootta- fels, zeskanten en vierkantsvormen neemt Meijer plaats. „Ik heb geko zen voor de beeldende kunst. Mijn hele familie heb ik destijds op mijn nek gekregen. Toch heb ik als kun stenaar de 65 gehaald. Rijk ben ik er niet mee geworden, al heb ik wel negen fietsen. Maar dit was wat ik moest doen in mijn leven." A.L. Piet noemde het maandag avond in de gemeenteraad van groot belang dat er een oplossing komt voor de oude loods bij de ha ven. Het CU-raadslid wil het on derwerp daarom in mei in de com missie gemeentelijke ontwikkeling behandelen. Ook P.W.J. Hoek pleitte daarvoor, terwijl hij er nog even op wees dat de SGP het ini tiatief genomen had voor steun aan het woningbouwplan op deze plaats. Burgemeester W. Nuis hield de twee voor, dat ze bij het duale stelsel voortaan niet meer aan het college hoeven te vragen om iets op de agenda van een com missie te zetten. „Dat bepaalt u zelf", zei de burgemeester. De grond en de oude loods aan de havendijk is eigendom van A.A.M. Verwijs. In zijn opdracht heeft Leo Walpot een schetsplan ingediend bij de gemeente. Aangezien de huizen gepland zijn in de kernzone van een primaire waterkering, is ambtelijk overleg gevoerd tussen de gemeente en het waterschap. Walpot zelf heeft ook nog een ge sprek gehad met ambtenaren van het waterschap. „Ze waren heel dwars", zegt Walpot. „Men zag weinig mogelijkheden voor ons. Maar als je om je heen kijkt, dan zie je in Wemeldinge, Bruinisse en Yerseke wel bouwwerken in of op waterkeringen. Dat is toch vreemd. Bij ons geeft dat in elk geval onbe grip." Walpot zegt oog te hebben voor veiligheidsaspecten zoals het waterschap die aanvoert. „Dat is zeker belangrijk, maar een slecht gebouw in de waterkering vinden wij onveiliger dan nieuwbouw. Het waterschap ziet het nu te zwart wit. Bestuurlijk overleg tussen ge meentebestuur en waterschap lijkt ons daarom een goed plan. Dat is het enige soelaas in deze kwestie, al heeft Verwijs ook formeel be zwaar gemaakt tegen de weigering van het waterschap om toestem ming te geven voor de woning bouw", aldus Walpot. In het geding is de bouw van zes woningen, waarvoor het be staande bedrijfsgebouw (voormali ge graansilo) zal worden gesloopt. Volgens de nota ontheffingenbe leid waterkeringen moet het water schap bebouwing binnen de kern zone van een primaire waterkering zoveel mogelijk weren. Bebou wing kan namelijk een destabilise rende invloed hebben op de water kering. Verder staat het verzwaring van de waterkering in de weg wan neer dat nodig is in verband met een aanpassing aan de zeespiegel rijzing. In dat geval zullen de hui zen moeten worden aangekocht en gesloopt. Vervanging van de be staande loods door 6 woningen zal, nog afgezien van de eventuele ne gatieve invloed op de stabiliteit van de waterkering, in ieder geval leiden tot een aanzienlijke kosten verhoging wanneer de dijk in de toekomst verzwaard moet worden. Het waterschap ziet geen zwaar wegend maatschappelijk belang dat aanleiding geeft om in deze si tuatie van het eerder genoemde be leid af te wijken. Ook heeft de nieuwbouw niet een zodanig func tionele relatie met de waterkering, dat realisatie elders geen reële op tie is. Tenslotte is hier ook geen sprake van een speciale constructie van de primaire waterkering, zoals een boulevard of een havenplateau, waarop wel bebouwing mogelijk is op grond van het geldende beleid. De bestaande silo zou in de huidi ge omstandigheden ook niet wor den toegelaten, aldus het water schap bij de belangenafwegingen en motivering in het ontwerp-be- sluit tot weigering van toestem ming voor de woningbouw van Verwijs. De raadsfracties van SGP, CU en CDA vinden dat al het mogelijke gedaan moet worden om de plan nen toch gerealiseerd te krijgen. Gezien het antwoord denkt het college van b. en w. daar net zo over. Zeeuws imago. Het VVD-staten- lid Henny Polderman uit Tholen was onlangs te horen op de radio. Voor een programma over imago campagnes werden opnamen ge maakt in Anna Jacobapolder. Pol derman vertelde naar aanleiding van de campagne 'Welkom in Zeeland' over wonen en leven in de regio. Ook jongeren, wat oude ren en dames waren in het pro gramma te beluisteren. De jeugd vermaakt zich ieder jaar wel op koninginnedag. Koninginnedag wordt ook dit jaar uitbundig gevierd op Tholen en Sint-Philipsland. In alle plaatsen zijn er dinsdag activiteiten. Hier onder vindt u een beknopte op somming. 8 u. Reveille m.m.v. Concordia. 9 u. Aubade op de Markt m.m.v. schoolkinderen en Concordia. 9.30-13 u. Rommelmarkt SCJT en scouting op de Markt. 9.30-11.45 u. Kinderspelen op sportpark. 11-18 u. Kunstroute. 12.15 u. Ballonnenwedstrijd op sportpark. 13.30-15.30 u. Skatewedstrijden bij de molen (tot 14 jr.). 14-16 u. Workshops voor jeugd op de Markt. 15-23.30 u. Live muziek op de Kaai. 17 u. Prijsuitreiking wedstrijd ver sierde straten, kiosk op de Markt. 18-20 u. Viswedstrijd in de Vest; in schrijven 12-13 u. op het sportpark (tot 16 jr.). 9 u. OVM haalt kinderen op en aan sluitend is de aubade bij de Vossen- kuil, waarna ballonnen worden op gelaten. 10 u. Spelcircuit peuters en groepen 1 t/m 4 op het sportpark. 10 u. Zeskamp groepen 5 t/m 8 op het sportpark. 13.30 u. Fancyfair en rommelmarkt de Pluus op het sportpark. 13.30 u. Straten-beachvolleybal op het sportpark (prijsuitreiking 19 u.). 14 u. Oranjebingo 50-plussers en Zonnebloem in de Vossenkuil. 18 u. Optocht versierde fietsen e.d. met OVM, vanaf de Vossenkuil. 9 u. Koraalmuziek vanaf kerktoren. 9-9.30 u. Aubade aan de Ring, m.m.v. Accelerando, VZOS, DES en schoolkinderen. 9.30-11.30 u. Koffiedrinken in Tref punt t.b.v. actie jeugdver, voor Ma lawi. 10-12 u. Kinderspelen aan de Ring. 10-13 u. Rommelmarkt Acceleran do in de veiling. 11-17 u. Open dag atelier Jos Boo gaard, A. van Bourgondiëstr. 58. 14-17 u. Zeskamp op het sportveld. 19.30-20.30 u. Rondgang versierde fietsen e.d. m.m.v. Accelerando. 9.30-12.30 u. Fancyfair en kinder spelen, plein De Schalm. 14-18 u. Zeskamp op het sportveld. 10 u. Torenmuziek m.m.v. Euterpe. 10.30 u. Aubade op de Markt. 10.45 u. Optocht versierde fietsen e.d. (inschrijven om 10.15 u. op de Markt). 13 u. Fotopuzzelspel en tekenfilm festival v.a. brandweerkazerne (prijsuitreiking 15.15 uur). Uit vorig jaar gehouden onderzoek is gebleken dat driekwart van de Nederlanders ouder dan 18 jaar dodenherdenking belangrijk vindt, terwijl dat bij jongeren van 13 tot 17 jaar op 53% ligt. Driekwart van de Nederlanders neemt op de vier de mei dan ook twee minuten stil te in acht en 19% hangt die dag de vlag halfstok. Het vieren van de bevrijding een dag later vindt de Nederlander een stuk minder be langrijk: 43% van de jongeren tot 18 jaar, 54% in de groep 18 tot 34 jaar, 44% van de 35- tot 49-jarigen en 62% van de 50-plussers. Op be vrijdingsdag steekt 22% van de in woners de vlag uit. Die cijfers geeft het Nationaal Comité 4 en 5 mei, dat de herdenking en viering coördineert. Een overzicht van de oorlogsmonumenten en herden kingen in ons land is te vinden op de website www.oorlogsmonu- menten.nl, en op www.oorlogsge- tuigen.nl zijn interviews te vinden van mensen die vanuit een eigen betrokkenheid meedoen aan de na tionale herdenking. De nationale viering is ieder jaar in een andere provincie. Dit keer is Zeeland aan de beurt. Dat Vlis singen is gekozen, is niet verwon derlijk omdat daar ieder jaar een bevrijdingsfestival plaats vindt. Het officiële programma be gint met een lezing in de Sint Ja- cobskerk. In etalages in de Sint Jacobsstraat zijn foto's te zien van basisschoolleerlingen uit Rilland in Amsterdam, met als thema 'Vrijheid betekent voor mij....'. Op de Oranjedijk houdt premier Kok een toespraak en ontsteekt het uit Wageningen afkomstige bevrij dingsvuur. Aansluitend wordt een theaterspektakel opgevoerd rond het thema. Uit elke Zeeuwse gemeente is een inwoner geïnterviewd over wat be grippen als vrijheid en verdraag zaamheid in zijn of haar leven be tekenen. De daaruit gevormde portrettengalerij wordt vanaf 5 mei in Vlissingen geëxposeerd en reist vervolgens langs alle ge meenten. Frank Kousemaker is ge vraagd hieraan mee te werken, omdat hij op zijn basisschool veel heeft gedaan voor de integratie van allochtone kinderen. Hij wilde dat wel. „Maar ik heb ook met oud-badmeester Jaap Jansen van zwembad de Spetter gepraat, want die heeft daar nog veel meer aan gedaan." De portrettengalerij wil laten zien dat allerlei mensen zich inzetten voor de vrijheid van ande ren. En dat iedereen binnen de ei gen mogelijkheden verantwoorde lijkheid kan nemen en een bijdrage kan leveren aan het be werkstelligen van vrijheid. In de Vlissingse stadhuishal is op 5 mei de expositie 'Een stilte die spreekt' te zien, gebaseerd op her inneringen aan de Tweede Wereld oorlog. Het traditionele bevrij- dingsfestivbal brengt deze dag een keur van artiesten naar de Wal- cherse havenstad: Sita, 16 Down, Kane, Rowwen Hèze, Van Dik Hout, Mory Kante en Bl0f. Sita - die onlangs meerdere TMF- awards won - treedt om half twee 's middags op. Zij vliegt per heli kopter langs verschillende bevrij dingsfestivals. Zeeuwse scouting groepen bouwen in Vlissingen grote beelden, er is een dance-eve- nement met bekende dj's, alsmede acties van Amnesty International, War Child en Mensen in Nood. De jaarlijkse 'Maand van de vrij heid' is in Zeeland van start ge gaan. In Vlissingen werd het theaterstuk Lo Spettacolo Forza opgevoerd, wat tevens het begin markeerde van het festival Cultu reel Gekleurd. Verder zijn de prij zen uitgereikt van de dichtwed strijd Dichter bij 4 mei en van de culturele wedstrijd Verbeeld Vrij heid. De poëziewedstrijd is ge wonnen door Elisabeth de Pagter uit Middelburg. Haar gedicht 'Twee' draagt ze op 4 mei voor tij dens de nationale dodenherden king op de Dam. Tot en met 25 mei worden overal in de provincie - maar niet op Tholen of Sint-Phi lipsland - evenementen georgani seerd in het kader van de 'Maand van de vrijheid'. Voor basisscho len is het lespakket 'Allemaal an ders' gemaakt en in Terneuzen doen twaalf koren mee aan een speciale manifestatie die de maand afsluit. De vier vrijheden die de Ameri kaanse president F.D. Roosevelt ooit formuleerde, staan centraal tijdens de maand van de vrijheid. Op 8 juni is in Middelburg de tweejaarlijkse uitreiking van de Roosevelt Four Freedoms Awards. De Zuid-Afrikaanse oud-president Mandela krijgt dan de Four Free doms Medal. De andere laureaten zijn oud-premier Brundtland van Noorwegen (vrijwaring van ge brek), oud-president Zedillo van Mexico (vrijwaring van vrees), de Egyptische professor Abu Zaid (vrijheid van godsdienst) en de or ganisatie Radio Free Europe/Ra dio Liberty in Tsjechië (vrijheid van meningsuiting). Kunstwerk Lindenburgh. Op het voorplein van het Steenbergse ver pleeghuis De Lindenburgh wordt op 16 mei het kunstwerk 'Uit de ma chine gevlogen' onthuld. Het is ge maakt naar een ontwerp van de kun stenaar Hugo Vrijdag. 14.30-15.15 u. Koninginnedagcon cert op carillon. 15 u. Ballonnenwedstrijd bij brand weerkazerne. 20.30 u. Oranjeconcert Euterpe in Haestinge. Aansluitend Oranjebal met muziek van J E Partytime. 13.30 u. Opening op het Pluimpot- terrein. 13.40 u. Spelletjes voor kinderen t/m 12 jr. 15 u. Spelen voor iedereen v.a. 12 jr. 16-16.45 u. Voetbalwedstrijd moe der/dochter en vader/zoon. 9 u. Vlaghijsen en aubade bij de Wimpel, m.m.v. schooljeugd en Concordia. 9-17 u. Vrijmarkt voor computer spullen op terrein Ed en Freddies. 9.15 u. Rondgang Turn Turn met versierde fietsen m.m.v. Concordia, v.a. de Wimpel. 9.30 u. Spelen en speurtocht door kinderen Kon. Julianaschool. 13 u. Ballonnen oplaten m.m.v. jeugdbrandweer (ballonnen opha len v.a. 12.30 u. bij brandweerka zerne). 13.30-16 u. Spellenkermis kinderen 4 t/m 12 jr. in de Volkerakstraat. 16.30-18 u. Kinderbraderie op de Voorstraat. 19 u. Optreden VZOS op de mu- zieknis. za 21.30 u. Koninginnebal in Ons Dorpshuis m.m.v. Oquido. di 10 u. Aubade bij Ons Dorps huis, m.m.v. Concordia. 10.30 u. Kinderspelen op trapveld. 12.30 u. Volksspelen in Steintjes- kreek bij Ons Dorpshuis. Nieuwe Japonnen Knippakketten Enorme collectie bruidsstoffen Kerkstraat 40 2411 AE Bodegraven 0172-613751 Zuiddijk 16 3244 AZ Nieuwe Tonge 0187-652134 Advertentie I.M. 10 u. Spelen voor de kinderen, gazon Kerkplein (12 u. prijsuitreiking 't Ouwe Raed'uus). 16 u. Meerkamp op gazon Kerkplein (v.a. 13 jr., bij voldoende deelname). Advertentie I.M. A.'.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 7