Vosmeer geeft titel niet cadeau WIK krijgt tumblingbaan cadeau Jan Verwijs is het nog niet verleerd Imagocampagne over werken en wonen in Zeeland Verburgh Uit de staten van Zeeland J. van Beieren lijdt nederlaag Ruim 14 kilo vis Anouk Fase schaatst sterk Koersballen Donderdag 4 april 2002 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Noad 2 bijna onderuit Tennis Smash 2 verliest verrassend „We zijn er ontzettend blij mee, Een applausje voor de Wezen Armen." Voorzitter Peter Moerland van gymnas tiekvereniging Willen Is Kunnen (WIK) reageerde woensdagavond enthousiast bij de officiële presentatie van de tumblingbaan. Dankzij financiële steun van de stichting de Wezen Armen van Sint-Annaland had WIK kunnen inhaken op een landelijk aanbod van de gymnas- tiekbond KNGU om een tumblingbaan aan te schaffen. Het was nu of nooit. Door de gezamenlijke inkoop was het toestel veel voordeliger dan anders; maar voor WIK was de financiële sprong nog te groot. Door de mede werking van de Wezen Armen, die de gymnastiekvereni ging ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan een jubi leumcadeau wilde geven, kon het nieuwe toestel toch aangeschaft worden. Lachen In het beleidsprogramma 'Over de drempel' voor de vierjarige statenperiode is afgesproken om extra aandacht te besteden aan verbetering van het vestigingsimago van Zeeland in de rest van Nederland. Het is ook gebaseerd op de uit komsten van het Zeelanddebat dat uitmondde in de strategische visie voor Zeeland tot 2015. Buitengewoon aantrekkelijk Vader en zoon Hage winnen vissen Glasbergen eerste Ruucstoppelen wint b.y. Antwerpsestraat 12 - 14 - 16 4611 AG Bergen op Zeem tel. 0164 - 237940 Fax 245360 specialisten in - Computers, netwerken, systemen op maat. - Hi-end audio, speciale luisterruimte). - Beeld en geluidsystemen door heel uw huis. - Eigen technische dienst en service afdeling. Vosmeer is er niet in geslaagd om het kampioensfeestje van koploper Noormannen uit te stellen. De Tholenaren verloren op tweede paasdag met 2-0. Het was druk op het veld in Westkapelle, waar met een dwei lorkest en vuurwerk al vanaf de eerste minuut de toon werd gezet. Noormannen, dat nog geen wedstrijd had verloren, was uit op een feestje. Natuurlijk kreeg Noormannen na de rust haast, want er moest gewonnen worden om een feestje te kunnen vieren. Tien minuten hield Vosmeer nog stand tegen het hogere tempo dat op de mat werd gelegd. Maar toen werd een voorzet van de zijkant door een verdediger precies in de voeten van een Westkapellenaar ge speeld en die liet Nelen met een strak schot kansloos. Een minuut la ter stond het 2-0. Op een wat geluk kige manier caramboleerde de bal uit een schot via de onderkant van de lat over de doellijn. De ban was gebroken bij de thuisclub, die kan sen kreeg op meer treffers. Maar Vos meer wist dat te voorkomen. Nelen redde na twintig minuten goed, twee keer achter elkaar. Vijf minuten later was hij al gepasseerd, maar het schot van de aanvaller belandde te gen de paal. Ook schoot nog een aanvaller van dichtbij hoog over. Ni co Hol was in de ploeg gekomen voor Verkamman en kon nog een ac tie richting het doel maken, maar daar vond hij de uitstekende doel man op zijn weg. Met nog vijf minu ten op de klok leek het pleit defini tief beslecht, maar de derde treffer van Noormannen werd in buiten spelpositie gescoord en afgekeurd. Scheidsrechter Zaman kon deze middag de kaarten op zak houden. Na diens laatste fluitsignaal waren de kampioensbloemen van aanvoer der Danny Istha voor diens cöllega van de Noormannen. Maar de Walchernaren kregen het niet cadeau, ze moesten 55 minuten op een doelpunt wachten. Toch be gon Vosmeer gehandicapt aan de strijd. Want Michel van Leeuwen ontbrak, evenals - al enkele weken - Donald van Dam en Theo van Eeke- len. En de geblesseerde Jacco Va ders bleek tijdens de warming-up niet fit genoeg om te spelen. „Dan mis je een aanspeelpunt. Ik heb dat aangepast met Aijen Verkamman in de spits", zegt trainer Julian Roman. Hij had deze middag alleen de ach terhoede enkele taken gegeven. „Wij hadden niets te winnen of te verlie zen, maar het zou leuk zijn als je het kampioenschap van de tegenstander kon uitstellen." De rust werd met 0- 0 bereikt, wat aangeeft dat de Thool- se verdediging het goed deed. Voor in kreeg Vosmeer eigenlijk geen kansen, maar ook het nerveuze Noormannen moest er met twee ge noegen nemen. Na een minuut of tien was een hard afstandsschot een prooi voor doelman Michel Nelen, die na dik een half uur de bal na slecht uitverdedigen tot hoekschop wist te verwerken. Inmiddels was bij de bezoekers Guido Quaak in het veld gekomen voor Aike Hommel. De ploeg wist het spel van de titel kandidaat voldoende te ontregelen. De tweede keus van Noad zag tegen Klundert 2 in de slotfase een riante 4-0 voorsprong slinken tot een 4-3 eindstand. De Sint-Philipslanders gingen achterover leunen en de organisatie was weg, waar door de Brabanders drie keer tegen kon den scoren. Daardoor hield Noad in ieder geval nog de winst in huis. De thuisclub kreeg al vroeg in de wed strijd twee kansen om op voorsprong te komen, maar Jaco de Jonge en Kees van Ttggele misten het doel. Klundert kwam niet aan spelen toe tegen het dominerende Noad. Vooral de broers Polderman zijn belangrijk voor het team: Hans zet voor namelijk als aanvoerder de lijnen uit cen traal op het middenveld, en de goede aan vallen en voorzetten vanaf links zijn van Leo. Uit zo'n voorzet kwam Noad aan de leiding, doordat Van Tiggele inschoot. Hierna zakte het spel wat in, met name van de rechterkant kwam weinig dreiging. Klundert kreeg wat kleine mogelijkheden, maar schoten van buiten het zestien-me- tergebied waren geen probleem voor doel man Ligtendag. In de rust verving Antoine Quist de licht- geblesseerde Sietse Geluk. Nadat een op links doorgebroken Leo Polderman de bal klaarlegde, had De Jonge die maar voor het inschieten (2-0). Alles leek op rolletjes te gaan, want na een kwartier in de tweede helft schoot uitblinker Leo Polderman in nadat Van Tiggele de bal teruggelegd had (3-0). Klundert gaf veel ruimte weg. Op rechts kon Reini Reijngoudt diep gaan na een pass van Kees Vroegop. Laatstge noemde legde de bal terug op Van Tigge le, die zijn tweede treffer van de middag maakte (4-0). Leon Hoek kwam nog in het veld voor Vroegop, maar vervolgens leunde Noad achterover en liet de tegen stander in de slotfase terugkomen. De tenniscompetitie is weer begon nen. In de hoofdklasse verloren de heren van Jacoba van Beieren met 6-0 van Drive. Het tweede heren team van de Ruucstoppelen speelde 3-3 tegen Dos. De ruime nederlaag van Jacoba van Bei eren was wat geflatteerd. De tennissers uit Sint-Maartensdijk kregen kansen om de punten mee naar huis te nemen, maar pakten ze niet. Met name Jan Leeuwen haag had de mogelijkheid om zijn enkel partij, die hij goed speelde, te winnen. Tonny Veijaal speelde een driesetter, maar trok aan het kortste eind. De eerste dubbelpartij was ook weer een drieset ter, met kansen voor Leeuwenhaag en Veijaal. Kees Lindhout kreeg die niet, het verschil met zijn tegenstander was te groot. Ook Timo Bocxe was niet tegen zijn opponent opgewassen, alle spelers van Drive zijn BI-spelers. Het verschil is er dus, maar het is niet onoverbrug baar. En het Thoolse team miste Vincent de Kerf en Frank Vingerhoets. Zodoende viel dan wel de uitslag tegen, maar niet het niveau. Ruucstoppelen 2 ging op bezoek bij Dos in Vlissingen. Jack Neele won, na een moeizame start, de eerste enkelpartij in drie sets (2-6, 6-1, 6-2). Vervolgens trad Kees Ploeg aan, maar hij verloor met 6-1 en 6-2. Jan Kot speelde een lange partij en verloor, na zijn tegenstander tot het uiterste gedreven te hebben, nipt in drie sets (6-4, 3-6,4-6). Ook de vierde enkel partij, van Sam Everaers, werd verloren (3-6, 2-6) zodat de Sint-Philipslanders tegen een 3-1 achterstand aankeken. Vol vertrouwen werd aan de dubbelpartijen begonnen. Voor de mentaal zeer sterke Jan van Dijke en zijn partner Sam Ever aers konden profiteren van het goede voorwerk van Jan Kot. Ze wonnen met 5-7 en 4-6. Op de andere baan was het eerste dubbelteam (Kot/Ploeg) toen nog in een zwaar gevecht gewikkeld om het laatste punt van de dag. Dat lukte in drie sets (6-4,4-6, 6-4), zodat het uiteindelij ke resultaat 3-3 was. De dames van Sint-Annaland speelden in Ovezande 2-2. De hoofdklasser moest het doen zonder Willy de Rijke en Mar ine Quist. Trijny Goedegebuure, die al enkele jaren geen competitie meer speelt, bleek een prima invaller. Anja v.d. Repe en Hanna Moerland verloren hun eerste wedstrijd (7-5, 6-3). Na wat meningsverschillen over ballen die in of uit waren, en fouten bij de telling, was de concentratie zoek. Corrie Bazen en Trijny Goedegebuure wonnen een uitste kende partij met 4-6 en 3-6. Vervolgens verloren Van de Repe en Bazen in een driesetter (6-7, 6-3, 6-1). Goedegebuure won, samen met Moerland, opnieuw (3- 6, 4-6). Zo werden de punten mooi ver deeld. Het tweede damesteam kreeg Ovezande 2 op bezoek en speelde eveneens 2-2. Gerda van Vossen en Yvonne Tebbens verloren de eerste partij (3-6, 1-6), maar Carina Droogendijk en Jacqueline Bruijnzeel wonnen (7-6, 6-3). Vervolgens bleef de combinatie Bruijnzeel/Tebbens met lege handen staan (2-6, 3-6), terwijl Van Vos- sen/Droogendijk de laatste partij won (7-5, 6-2). Het tweede herenteam van Smash '76 verloor in de inhaalronde gedurende het paasweekeinde verrassend met 9-1 van koploper Markiezaat 4. De Sint-Annalan- ders hadden Marco Saarloos nog wel in de basis staan, die de eer redde voor zijn team. De Bergenaren zullen de titel in de derde klasse gaan pakken, terwijl Smash met de tweede plaats genoegen moet ne men. Smash 3 won thuis met 9-1 van Mar kiezaat 8 en is daardoor koploper in de vijfde klasse, met zeven punten voor sprong op Reynaert 3 uit Hulst. Ook Smash 5 lijkt op weg naar de titel, maar liet nu in eigen huis een steekje vallen te gen naaste concurrent ODT 7. Ook de eer dere ontmoeting werd door de Roosenda lers gewonnen, maar Smash is licht in het voordeel en heeft alles dus nog in eigen hand. Smash 4 klopte thuis Arnemuiden 7 met 7-3. Het team staat nu derde in de zes de klasse, maar houdt uitzicht op de twee de plaats. Het eerste meisjesteam kreeg HTC uit Hoofddorp op bezoek en nam revanche voor de eerder dit seizoen geleden neder laag. Het werd 6-4 dankzij drie overwin ningen van Leontien van Keulen, twee van Anky Vroegop en winst in het dubbelspel. De Sint-Annalandse meiden gaan nu aan kop in de landelijke C-klasse, maar con current Tanaka kwam niet in actie. Het derde jeugdteam verloor thuis met 7-3 van Scaldina. Esther Bruijnzeel won twee par tijen en Ellen Hage één. Het zevende jeugdteam verloor eveneens met 7-3, van Slagvast uit Kamperland. Peter Overbee- ke, Niels van Oudenaarde en Willem Boogaard wonnen ieder één keer. Komend weekeinde is er weer een com pleet programma. Als het vlaggenschip wint, is het vrijwel zeker van handhaving in de eerste klasse. Het eerste jongensteam zal moeten winnen om mee te blijven doen voor de titel. Programma zaterdag: Smash-Breda, Smash 2-Tanaka 4, Sar 2-Smash 3 (vrij dag). Jeugd: Smash 1-Arnemuiden, Smash 2-Oudelande, Smash 3-Pinpon- gers, Witac-Smash 4, TCS-Smash 5, Smash 6-Hotak, Sar-Smash 7. Advertentie I.M. Onder leiding van Addy Moerland en Corina Menheere beproeven jeugdleden van WIK de nieuwe tumblingbaan in de Wellevaete. Opgevouwen is het een handzaam pakket op de mattenwagen, maar eenmaal uitgevouwen en van lucht voorzien, ligt er een baan van 20 meter lang, 3 meter breed en een halve meter hoog. De kleuren blauw en geel passen uitstekend bij de Sint-Annalandse vereniging. De pomp blijft draaien, want er moet constant lucht ingeblazen worden zodat de baan onder spanning blijft. De leidsters moeten daardoor wat stemgeluid extra inzetten om hun aanwijzingen bij de gymnasten goed over te laten komen. „Bijna elke les wordt de tumbling baan gebruikt", vertelt voorzitter Moerland. „Vanaf de kleutergym tot en met de vijftigplussers. Alleen moeten de ouderen er voorzichtig mee zijn, anders gebeuren er rare dingen. Voor de jeugd is het nu heel gemakkelijk om een salto en nieu we sprongen aan te leren. En de warming-up doe je ook op de tum blingbaan. Je mag er alleen met blo te voeten op, anders glij je soms uit. Hij veert lekker, waardoor de spron gen veel beter uitgevoërd kunnen worden." Jessica Verhoef is blij met de tum blingbaan. „Een leuk ding, een soort springkussen, waarop je de stut, radslag, overslag en salto's leert. Dat gaat veel beter dan op de mat omdat de tumblingbaan veert. Ik moet wel vaak lachen omdat je heel hoog de lucht in gaat." Ook Cynthia van Poortvliet is in de wolken. „De baan is leuk en leer zaam omdat je er de flikflak, over slagen, arabieren, e.d. op kunt doen. Ik hoop dan ook dat de tumbling baan nog lang bij WIK blijft." Peter Moerland schat dat 30 tot 50% van de gymnastiekverenigin gen zo'n tumblingbaan heeft aange schaft. „Als je niet met die ontwik kelingen meegaat, loop je als vereniging achter. Je moet regelma tig nieuwe toestellen aanschaffen om je leden te blijven boeien. En het gaat goed met WIK, want we hebben maar liefst 400 leden. Dat komt omdat we zo'n gevarieerd aanbod hebben vanaf de peuters tot en met de ouderen, springen, tur nen, activiteiten met en zonder mu ziek. Per week maken we dertig uren gebruik van de Wellevaete. Met de bergruimte komen we moei lijk te zitten, want nu komt deze tumblingbaan er weer bij. In de toe- .kprnst moeten we ook het paard v'erVangen, maar daarvoor hebben Wé ben verzoek bij de gemeente in gediend. Ongeveer de helft van de toestellen behoort tot de basisuitrus ting van de Wellevaete, waarvan dus ook de basisscholen gebruik kunnen maken. De andere helft is van WIK. Nu het paard in verband met de vei ligheid geschrapt wordt, willen we daarvoor een vervangend toestel en hopelijk willigt de gemeente ons verzoek ook in." Behalve in materiaal vernieuwt de Sint-Annalandse gymnastiekvereni ging ook in kennis. „We hebben een Pilates training achter de mg en onze leiding is druk aan de gang met deze nieuwe vorm van spieroefeningen. Binnenkort willen we met een korte cursus beginnen. In Amerika is het een ware trend en aangezien WIK trendgevoelig en vooruitstrevend is, doen we mee aan deze bewegings leer, die een combinatie is van yoga, ballet en fysiotherapie. Pilates (ge noemd naar de in 1880 geboren Jo seph H. Pilates) helpt je om een juiste lichaamshouding te vinden door zo wel je geest als je lichaam te trainen. Gezien de eerdere positieve reacties op de cursus dans-expressie/interna- tionaal dansen eind vorig jaar en de animo voor de Pilates cursus, willen we de leden meerdere keren een aan bod doen van korte cursussen nieuwe trends", aldus Peter Moerland. WIK is verder bezig om een website te ontwikkelen. Nancy v.d. Vlies en Marcel de Jonge zijn er druk mee in de weer. De leiding van de Sint-An nalandse gymnastiekvereniging is uitgebreid met Tanja Goedegebuure en Suzanne Suurland. Een opsteker is ook, dat WIK dankzij medewerker J. v.d. Klooster uit Sint- Annaland een sponsorbijdrage ont ving van Shell Moerdijk. Penning meester Anja Gebraad nam de gift dankbaar in ontvangst. Jan Verwijs ving met zijn vierde draai twee flinke botten bij Stavenisse. De Thoolse en Sint-Philipslandse sportvissers hebben hun hengels weer uit de kast gehaald en zijn met de clubcompetities begon nen. De Oosterscheldevissers uit Sint-Maartensdijk streken op paaszaterdag neer langs de Dijk weg bij Stavenisse. De eerste clubwedstrijd van het seizoen trok mede door het mooie weer een record aantal van 63 deelne mers. Voor Jan Verwijs was het een bijzondere visdag, want bij na drie jaar geleden gooide hij voor het laatst zijn hengel uit. Een dodelijk verkeersongeval van een heel goede kennis bij Scherpenisse leidde ertoe, dat hij helemaal geen zin meer had in zijn hobby. Zaterdag pakte Ver wijs de draad weer op en met succes, want hij kwam met 2425 gram vis royaal op de eerste plaats. Rond kwart over drie haalde hij twee grote botjes naar boven, waarmee hij een zeer goe de slag maakte. Verwijs haalde nog wel even het gezegde .hard lopers zijn doodlopers' aan, maar het zat goed. Hij had na melijk al drie keer een draai met 1 vis gehad en nu bij de vierde draai was het twee keer raak. Controleur Merien Smits had het druk met het meten. Even ver derop aan de zeedijk ving Adrie Dorst een botje van 30 cm. Verwijs stak er echter met kop en schouders bovenuit: 2425 gram voor R. Buys met 1700 gram en E. Learbuch met 1540 gram. 4. mevr. B. Aarden 880 gr; 5. W. Creeze 880 gr; 6. A. Aarden 795 gr; 7. A. Dorst 745 gr; 8. B. Boogaard 705 gr; 9. H. Hartog 700 gr; 10. P. Tröster 660 gr. To taal werd er ruim 20 kilo vis ge vangen. De jeugd bleef zonder vis. De volgende wedstrijd van de Oosterscheldevissers is 13 april van 14.00 tot 17.00 uur bij Stave nisse. Het beeld dat de gemiddelde Nederlander heeft van Zee land, wordt veelal uitgedrukt in termen als voornamelijk agrarisch, een strandvakantie- provincie, cultuurarm, te klein schalig, moeilijk bereikbaar, rust en ruimte. Dit complex van beeldvormingen bij de di verse doelgroepen dient, voor wat betreft Zeeland als vesti- gingsgebied voor bedrijvig heid, bijgesteld te worden. Het dient in de juiste proporties in overeenstemming gebracht te worden met de werkelijkheid, en wel zodanig dat de econo mische bedrijvigheid in Zee land toeneemt. Provinciale staten zijn in ruime meerder heid van mening dat bij het Nederlandse bedrijfsleven on voldoende bekend is welke economische mogelijkheden Zeeland heeft. De campagne heeft overigens een bredere doelstelling. Het gaat niet alleen om extra be drijvigheid en dus banen. Meer dan voorheen zal er de aandacht op gevestigd wor den dat het in Zeeland buiten gewoon aantrekkelijk wonen is, met goede recreatiemoge lijkheden, een betaalbaar wo ningaanbod, geen files, en waar het aspect veiligheid be ter is gegarandeerd dan el ders. Met name zal ook tot uit drukking worden gebracht dat Zeeland jonge gezinnen veel heeft te bieden. Met het aan trekken van jonge mensen wordt beoogd om de verdere vergrijzing van Zeeland tegen te gaan en te komen tot een evenwichtiger leeftijdsop bouw. Om voorzieningen op peil te houden of op een hoger J. van de Merbel (CDA). plan te brengen, is aanwas van de bevolking nodig. Dit past in het vastgestelde be leid, dat uitgaat van een ge matigde groei met behoud van rust en ruimte in de groenblauwe oase, zoals dat zo lyrisch wordt aangeduid. Zo'n traject kan de provincie niet alleen uitzetten en daar om heeft ze zich verzekerd van een breed draagvlak. Bij de campagne zijn werkgevers- en werknemersorganisaties, ge meenten, Hogeschool Zeeland en Kamer van Koophandel ten nauwste betrokken. Ook wordt gebruik gemaakt van externe communicatiedeskundigheid. Intussen hebt u via de media al vernomen dat aan de activi teiten het simpele en welge meende motto 'Welkom in Zeeland' wordt meegegeven. Als u de komende tijd over spoeld wordt met een reeks campagnegolven via kranten, radio en televisie, dan weet u waar het voor is! Uiteraard is het niet de bedoeling alle ou de waarden waar Zeeuwen trots op zijn, zomaar aan de dijk te zetten. De oude waar den worden in een nieuw jasje gestoken. Bij de tweede clubwedstrijd van hen gelsportvereniging De Zeebaars werd er bij Gorishoek door 48 deel nemers 14.558 gram vis boven water gehaald. Acht vissers vingen niets. Niels de Graaf ving met een bot van 775 gram de grootste vis. De uitslag is: 1. D. van As 1235 punten; 2. me vr. A. Bijl-Jansens 1190; 3. S. Schol ten 875; 4. Christiaan Poot (eerste jeugdlid) 815; 5. M. Hage 785; 6. N. de Graaf 775; 7. H. Dijke 770; 8. C. de Graaf 751; 9. R. Anemaet 706; 10. A. Arts 625; 11W. de Graaf 590; 12. K. v.d. Werff 585 punten. De tweede clubwedstrijd van hen gelsportvereniging De Knorhaan, bij Stavenisse, leverde succes op voor de familie Hage. Jacco Hage won de wedstrijd bij de senioren, terwijl zijn zoon Jurian winnaar werd bij de jeugd. Onder mooie weersomstan digheden haalden de 22 vissers 34 bovenmaatse vissen boven water; met een totale lengte van 1045 centi meter. Jacco Hage ving met een bot van 42,8 centimeter de grootste plat vis. Zijn zoon Jurian ving twee bot ten met een gezamenlijke lengte van 64,8 centimeter. De uitslag is: 1. Jacco Hage; 2. Cees Dekker; 3. Rien Konings; 4. Wim Quist; 5. Huib Bierings; 6. Rinus Lisseveld; 7. Bram Rijnberg; 8. Fred Michels; 9. Jurian Hage; 10. Tonnie de Baat; 11. Cor Bolier; 12. Hans de Bruijn; 13. Mark Kaat; 14. Karlos Schot en 15. Richard v.d. Velden. Op zondag 14 april organiseert De Knorhaan een bootwedstrijd. Uitslag clubwedstrijd hengelsport vereniging De Makreel: 1Gert Jan Glasbergen 3395 punten; 2. Jan van Kolthoorn 2765; 3. Jan Kaashoek 2160; 4. Jon de Ruijter 2095; 5. Conny Brusselaars 1415 punten. Uitslag jeugd: 1. Jan Lennard Kem- peneers 1105 punten; 2. Carlo van Oeveren 825; 3. Bart de Ruiter 795; 4. Dennis Moerland 705; 5. Arjan van Moort 695 punten. De tienjarige Anouk Fase uit Sint- Annaland voert bij het schaatsen de landelijke ranglijst aan van de pu pillen in de D-klasse. Ze verstevig de haar positie zaterdag nog tijdens de laatste wedstrijddag (twee ritten van 300 en twee van 100 meter) van het seizoen op de kunstijsbaan in Breda, met een persoonlijk record op de 100 meter. Ze verbeterde dat van 12.90 naar 12.80 seconden. Haar p.r.'s op de andere afstanden zijn: 34.03 sec. op 300 meter, 56.67 sec. op 500 meter en 2.01.18 min. op 1000 meter. Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van: Meulvliet: 1. R. Bolier en R. Vroegop 47 p; 2. J. Bos en B. Schot 27 p; 3. L. Verschoor en G. Bolier 25 p; 4. W. Schot 23 p; 5. D. Lindenberg en T. Goode 21 p. Oud-Vossemeer: 1mevr. C. van Mierlo 26 p; 2. mevr. C. Lindhout en F. Schoep 21 p; 4. mevr. M. v.d. Zande 20 p; 5. me vr. D. van Dijke 18 p; 6. A. van Dijk 14 p; 7. W. Lindhout 12 p; 8. mevr. C. Scheenhart 9 p; 9. mevr. A. Bosters 4 p. Tholen stad: 1. J. Geuze en M. v.d. Houten 29 p; 2. N. Moerkerken en L. Soomers 24 p; 3. mevr. R. Nagtegaal en J. Bal 23 p; 4. mevr. C. Wilsing met wis selende partner 20 p; 5. mevr. F. Schel- linger en mevr. Y. Verkamman 19 p; 6. mevr. C. Praat en mevr. R. Burrows 12 p; 7. mevr. R. van Driel en D. Schellinger 6 P* In de eerste klasse won het eerste da mesteam van de Ruucstoppelen met 3-1 van Tiola uit IJzendijke. Leni Verwijs en Lijdie Kot wonnen de eerste set met moeite (7-5), maar in de tweede konden ze net niet genoeg doordrukken en ver loren (5-7). In de derde set raakte het tennistweetal totaal uit zijn spel en ver loor met 3-6. Betsie Huijsmans en Elly van Dijke hadden in hun partij weinig tegenstand en wonnen vrijwel moeite loos (6-1, 6-0). De laatste twee partijen werden slopende driesetters. Na ruim twee uur spelen kwamen Kot en Huijs mans als winnaars van de baan (6-4,6-7, 6-3). Ook Verwijs en Van Dijke konden het na een makkelijke eerste set in de tweede niet afmaken, en wonnen uitein delijk met 6-2,5-7,6-4. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 9