Nederlaag Thol. Boys doet zeer Noad laat na gelijkspel WHS heel dichtbij komen SPS tegen Smerdiek nog een keer voluit WHS-Kruiningen Kans op nacompetitie toch nog niet verkeken 7 rit (P>\ 3® /èV Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd W®s©®m Wo®oi?c BAR L'ESPERANCE (C1000 GUNTER ST. ANNALAND LEEN RIJSTENBIL Donderdag 4 april 2002 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Tholense Boys slaagde er zaterdagmiddag niet in om voor eigen publiek Kogelvangers te bedwingen. Het werd een 0-2 nederlaag. „Dat doet zeer en zeker ook de manier waarop", zegt trainer Henk Hagenaars. „Na de 0-0 in de eerste helft kregen wij vlak na rust de beste kansen, maar Kogelvangers scoorde. En ze voetbalden op het randje, maar de scheidsrechter voelde dat niet aan." Op de doellijn Tegen verhouding in Om de koffie Smerdiek dames is nu koploper Sint-Annalanders geen periodekampioen, maar nog wel titelkans Het 1-1 gelijkspel van de twee koplopers Noad en Yerseke leverde de laatste ploeg de tweede periodetitel op ten koste van WHS, maar de Sint-Annalanders kwamen dankzij een royale 2-6 zege bij Oosterhout wel tot op 2 punten van de koplopers. „Twee punten is nog wel te overbmggen, zodat elke wedstrijd nu een finale is", zegt trainer Johan Sulkers. WHS positief over titelkansen Blessures verzwakken Poortvlietse ploeg De enige doelstelling die SPS nog had - 30 punten halen de ze competitie - is zaterdag bij Brouwershaven in rook opge gaan. Het werd een 4-3 nederlaag. „Heel zuur", zegt aan voerder A.P. van der Belt. „Maar we houden hier toch een beter gevoel aan over dan aan de wedstrijd tegen Vrederust. Brouwershaven maakte geen indruk als kampioenskandi daat, maar onze voorsprong ging twee keer verloren." Korfbal begint op veld HOOFDSPONSOR WHS 1 1 Rijnberg Wegenbouwbv uw adres voor alle verzekeringen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet telefoon: 0166-612509 Sponsor WHS 2 ALTIJD MET ZOVEEL KEUS "Het Veerhuis" Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Gespecialiseerd in Volkswagen, Audi en Seat Let's party in... port bv Langeweg 19, Sint-Annaland Tel. 0166-658010 hairstyling shop - Patrick Ketting (WHS) Corné de Frel (Noad) J»t Jacco Vaders (Vosmeer) 26 18 17 Patrick Ketting verstevigde zijn koppo sitie. Met drie treffers nam hij de helft van de 2-6 overwinning van WHS bij Oosterhout voor zijn rekening. Corné de Frel van Noad maakte het enige doel punt in de wedstrijd tegen Yerseke en bleef daarmee tweede. Esmir Kustura maakte twee treffers voor SPS bij Brou wershaven, waarmee hij op een totaal van 10 kwam. Zijn ploeggenoot Sjaak Quist maakte als derde-elftalspeler zijn eerste doelpunt in het standaardteam de ze competitie. Drie WHS'ers scoorden één keer, waardoor Matthijs Bruijnzeel op 3 kwam en Atjan Mosselman en Wil liam Vroegop elk op 2 doelpunten. Donderdag 4 april uur Thol.Boys 5-Smerdiek 3 18.30 Zaterdag 6 april uur AZVV-Thol.Boys(Harskamp) 14.30 WHS-Kruiningen(Koole) 14.30 Noad-Gunners(Bijkerk) 14.30 Stavenisse-WlK(Wagenaar) 14.30 SPS-Halsteren(Malipaard) 14.30 Brouwershaven-Smerdiek(vdVelde) 14.30 Thol.Boys 2-Noad 2(Heyt) 14.30 Wieldrecht 2-WHS 2(Schaffels) 12.00 Klundert 3-Smerdiek 2(dKeyzer) 13.00 WHS 3-SKNWK 3 13.30 WIK 2-Thol.Boys 3 14.30 Thol.Boys 4-DVO 3(Elenbaas) 12.30 Halsteren 2-Noad 3(Lok) 15.00 SPS 3-Stavenisse 2 13.30 Dosko 2-SPS 4 14.30 Smerdiek 3-VVC 4 13.00 Smerdiek 4-DSE 4 13.00 Noad 4-Virtus 8 13.30 Smerdiek da.-Capelle(dGraaf) 14.30 Zondag 7 april uur Vosmeer-Lewed.Boys(vLeest) 14.30 Vivoo 2-Vosmeer 2 12.00 Vosmeer 4-Noordhoek 310.00 Dinsdag 9 april uur WHS 4-Vrederust 5 18.30 Tweede kl.: Tholense Boys-Kogelvan gers 0-2. Derde kl.: Yerseke-Noad 1-1, Ooster- hout-WHS 2-6. V Vierde kl.: Brouwershaven-SPS 4-3. Vijfde kl.: Noormannen-Vosmeer 2-0 - (Noormannen kampioen). Dames: Nieuwdorp-Smerdiek 0-3, Smer- diek-SV Sambleben (vr.) 4-0. Tweede kl. res.: Noad 2-Klundert 2 4-3, 5 WC 2-Thol.Boys 2 7-0, WHS 2-Krab- - bendijke 2 5-1, WHS 2-'s-Gravendeel 2 3-1 Vierde kl. res.: Krabbendijke 3-WHS 3 ,,1-2, Thol.Boys 3-Waarde 1 3-0, Stave- nisse 2-Thol.Boys 4 2-1, Rillandia 3- WHS 3 7-0, Thol.Boys 4-Vrederust 2 0- 4. Vijfde kl. res.: Unitas 9-Thol.Boys 5 2- 2. Veteranen: WHS 4-Arnemuiden 5 6-0. Zesde kl. res.: Vosmeer 2-Welberg 2 0- >3, Steenbergen 6-Vosmeer4 3-0. Jeugd: Vosmeer C-Nw.Borgvliet 2-2, Vosmeer meisjes-Moerstraten 4-3, Kaai- se B.-Vosmeer E 4-1, Moerstraten-Vos- meer F 2-4; Thol.Boys A-Bergen 5-2, Arnemuiden-Thol.Boys A 5-2, Bruse B.-Thol.Boys C 1-0, Thol.Boys Dl- 20dio 1-5, Meto-Thol.Boys D2 7-0, - Thol.Boys El-Dinteloord 0-12, Kogel- vangers-Thol.Boys E2 5-1, Thol.Boys Fl-Halsteren 3-2, Moc-Thol.Boys F2 0- 2, Thol.Boys F3-Bergen 0-4, Smerdiek smurfen-Thol.Boys smurfen 2 0-7; WHS B-Dinteloord 3-1, WHS Cl-Grens wachters 0-2, Roosendaal-WHS C2 4-0, WHS meisjes-Divo 1-2, WHS Dl-WW 11-0, NVS-WHS El 0-4, WHS E2-Divo 4-2, Dosko-WHS F1 2-2, WHS F2-No- ad F1 10-1, Noad F2-WHS F3 6-6. j Voetbalclub SSV '65 in Goes krijgt van de provincie een bijdrage van 340 euro in de kosten van het orga- niseren van een zaalvoetbalinter- tl i land. i i 1—1 De Thoolse aanvoerder Michael de Jong wordt afgeschermd zodat de keeper van Kogelvangers de bal kan pakken. Linksachter ziet Wim Schot dat het weer niks wordt. brak op snelheid uit en zag Jan Groenewegen meegaan met slechts 1 verdediger bij zich. De bal be reikte Groenewegen echter niet, omdat de keeper het leer wist te on derscheppen. Een vrije trap dan nog voor rust: De Jong naar Groe newegen, die de bal ineens op de slof neemt, maar de doelman redt mooi. In blessuretijd verrast Kogel vangers de thuisclub bijna met een snelle uitbraak, maar Streng redt op het nippertje met een sliding, zodat men zonder doelpunten aan de thee begint. Oud-Stavenissenaar Rien van Haaf- ten was als rapporteur aanwezig om de arbiter te beoordelen, maar hij bewaarde zijn commentaar voor de KNVB. Tholense Boys kon de ne derlaag ook moeilijk op de scheids rechter steken, want er kwamen verschillende scoringskansen, maar die werden niet benut. Kogelvangers, al in het bezit van een periodetitel, maakte het Tho lense Boys niet gemakkelijk. „Ze haalden alles uit de kast", zegt Henk Hagenaars. „Kogelvangers is duidelijk al bezig om voor de na- competitie in vorm te komen. Het is een lepe ploeg die op de counter aast en dat ging ze goed af." De thuisclub zette Roy Streng in voor de geschorste Eric van Gorsel. Streng verdedigde stug, maar kreeg vele vrije trappen tegen en dat zat Tholense Boys niet lekker omdat scheidsrechter De Haan de overtre dingen van Kogelvangers meer door de vingers zag. In de tiende minuut waren de bezoekers uit een hoekschop dichtbij een treffer, maar Hassan EI Jilali redde op de doellijn. Aan de andere kant kopte Streng net over en schoot aanvoer der Michael de Jong net naast. Ronnie de Graaf schiep ook een goede kans, maar de keeper redde. Eén van de vele vrije trappen van Kogelvangers werd door Alex Hoogendoorn met een uitstekende reflex gered. Na ruim een half uur schiep De Graaf de beste kans. Hij Er waren nogal wat extra toeschou wers omdat de wedstrijd Stavenis- se-Smerdiek om de Tholencup was afgelast. Bovendien was het mooi weer. Tholense Boys wilde de kij kers na rust wat meer bieden. Groe newegen probeerde het met een kopbal, maar die was voor de kee per. Arie Draaijer dan met een prachtig schot, maar ook nu zat de doelman er tussen, al werd het wel een hoekschop. Jeroen Nieuwkoop deed van zich spreken met een pri ma voorzet die in het centrum voor de voeten van Ali Oumhamed (in gevallen voor de niet fitte Groene wegen) kwam, maar Kogelvangers wist tijdig op te ruimen. Vlak daar voor had Tholense Boys nog op een penalty gerekend voor Groenewe gen, die in het strafschopgebied ten val kwam, maar de scheidsrechter hield het bij 0-0. Hoogendoorn keerde nog een vrije trap van Ko gelvangers, doch even later moest hij buigen. De spits van Kogelvan gers mocht ongehinderd doorgaan langs de zijlijn en uiteindelijk via een verdediger een 0-1 voorsprong aantekenen. Tegen de verhouding in, maar nadat de aanvallers van de thuisclub verzuimden om te scoren, liet nu ook de Thoolse verdediging een steek vallen. Marnix Kousemaker komt in het veld voor Ronnie de Graaf. Een vrije trap van Carlo Heijboer kan het evenwicht herstellen, maar de bal gaat net naast. Wim Schot krijgt geel wanneer hij een tegenstander onderuit haalt. De thuisclub blijft proberen, maar Kogelvangers doet dat evenzeer met de counter. Hoogendoorn is al gepasseerd, wanneer Hassan zijn lichaam in de strijd gooit en daarmee Kogelvan gers van de tweede treffer afhoudt. Zo'n kwartier voor het einde is het toch raak. Bij een afgeslagen aan val van Tholen breken de Braban ders opnieuw uit met drie aanval lers tegen slechts één verdediger. Vlak voor Hoogendoorn scoort de spits van Kogelvangers 0-2. Som mige supporters houden het nu voor gezien. „We gaan om de kof fie, want naar zo'n matig potje kun je niet blijven kijken." Tholense Boys bleef toch doorgaan en het werd nog even rumoerig, waarbij de scheidsrechter geel trok voor Kogelvangers. Invaller Marnix Kousemaker was kansrijk, maar zijn schot ging net over. Hoogen doorn maakte onder de lat nog plaats voor Marius Bal. Zijn Bra bantse collega werd op de proef ge steld door Oumhamed, die van vlakbij kon scoren. Maar de bal werd tot hoekschop verwerkt. In blessuretijd mocht Carlo Heijboer het nog proberen, maar ook zijn schot bleef zonder resultaat. Ondanks deze nederlaag is de kans op nacompetitie nog niet verkeken voor Tholense Boys omdat Terneu- zense Boys verloor. „We moeten zaterdag winnen bij AZVV, maar we zijn dan wel afhankelijk van an deren", zegt trainer Hagenaars. „Alle kansen zijn nog open, want Terneuzen ontmoet Rillandia en dat is ook geen gemakkelijke tegen stander. Maar dat zal onze volgende ploeg - Seolto - ook niet zijn, want die vecht tegen degradatie." Tholense Boys kan zaterdag weer re kenen op Eric van Gorsel, maar zal Hassan El Jilali moeten missen we gens zijn rode kaart tegen WC. Roy Streng kdn dan opnieuw in de basis beginnen. „Die heeft het goed ge daan", aldus trainer Henk Hagenaars. Smerdiek dames is koploper ge worden in de derde klasse. De blauw zwarten wonnen zaterdag zelf met 0- 3 van Nieuwdorp, terwijl de concur rentie steken liet vallen; Wieldrecht en Sleeuwijk speelden gelijk, Capelle verloor. Nieuwdorp is voor Smerdiek altijd een moeilijke tegenstander. De thuis club werkte met lange ballen en dat gaf Smerdiek - dat de wedstrijd naar zich toe probeerde te trekken - proble men in de opbouw. Na een kwartier werd het 0-1. Een hoekschop van Ilse Polderman werd door Annique ten Voorden doorgekopt, waarna Anne Hage beheerst intikte. Nieuwdorp bleef counteren en bij één zo'n uitval haalde keepster Janita Kaashoek de bal uit de bovenhoek. Het hardwer kende Smerdiek was na de rust ster ker en combineerde beter dan in het eerste bedrijf. Na een kwartier legde Diana Hendrikse de bal tussen de ver dediging van de thuisclub, waar Ra- mona van Tiggele stond die hard in schoot (0-2). Smerdiek ging door. Na een half uur werd een uitvallende Si- mone Scherpenisse door een verde digster vastgepakt en kreeg een vrije trap. Annique ten Voorden joeg het leer hoog in de touwen. Na deze 0-3 gaf het team geen kansen meer weg. Eerder in de week klopten de Smer diek dames het Duitse Sambleben met 4-0. Ramona van Tiggele en Ilse Polderman scoorden ieder twee keer. echter niet op eigen kracht wegge- Derde klasse Noad deed het op papier niet slecht door bij de medekoploper Yerseke uit een punt te pakken. Maar volgens trainer Peter van Poortvliet had er voor de bezoekers uit Sint-Philipsland meer in gezeten. „Wij domineerden de hele wedstrijd en hebben geen kans weggegeven. Bovendien hebben we nog 20 minuten met tien man ge speeld en in die periode kregen wij de grootste kansen." De Noad-trainer gaf vooral de verdediging een pluim. „Die zat perfect in elkaar. Bram Filius stond in de basis omdat Cenny van Splunter moest werken en Stefan Fonteijne was geschorst. Maurice de Goede en Johan Reijngoudt waren onze backs en dat duo hield de zaak ook goed dicht. Yerseke maakte heel veel overtredingen, die door de scheidsrechter onvoldoende bestraft werden. Alleen toen Iwan Geense op zijn enkels werd getrapt, kwam er geel voor de Yerseke-speler. Maar die overtreding was ook zo fors dat Iwan niet verder kon. Ronald den Braber werd zijn vervanger. Erik Fonteijne moest ik toen ook nog uit de spits te rughalen naar het middenveld en zo hielden we de wedstrijd toch onder controle. Met veel vrije trappen kre gen we ook behoorlijk wat kansen. Bij zo'n situatie kwam een vrije trap van Aijan Moerland bij de tweede paal. De keeper van Yerseke twijfelde en Comé de Frel scoorde heel alert 0- 1Dat was halverwege de eerste helft. De thuisclub probeerde met lange ballen wat terug te doen, maar onze verdedigers vingen alles goed op." De tweede helft zette zich dat spel- beeld voort. Yerseke moest natuurlijk komen om nog voor het tweede perio dekampioenschap in aanmerking te komen, want daarvoor was een gelijk spel voldoende. De achterstand kon werkt worden. Daarvoor was de me dewerking van Noad-keeper Kees Lozekoot nodig. Twintig minuten voor het einde wilde de Fluplandse doelman uitverdedigen, toen een spe ler van Yerseke er met de bal vandoor ging. Lozekoot probeerde zijn fout te herstellen en pakte de speler vast, wat hem een rode kaart opleverde. De strafschop werd ook verzilverd. „Yer seke kwam zo uit het niks op 1-1al dus Van Poortvliet. In het doel kwam Bram Filius, terwijl Patrick Kot inviel voor Erik Fonteijne. Met tien man bleek Noad opgewassen tegen Yerse ke, dat heel sterk fysiek bleef spelen. De grootste kans kwam er voor Comé de Frel, die een vrije trap buitenkant paal zal gaan. De Frel was even later nog kansrijk toen hij een bal onder schepte en Ronald den Braber was gevaarlijk met een diagonaal schot dat voorlangs ging. Het bleef echter 1-1, waarmee de twee kanshebbers voor de titel elkaar in evenwicht hiel den, maar daardoor ook de concur renten dichterbij lieten komen. Noad mist zaterdag Menno Fonteijne, die in Yerseke zijn derde gele kaart kreeg. Op Lozekoot wordt nog gere kend omdat de KNVB-molens niet zo snel draaien. In Sint-Philipsland komt zaterdagmiddag The Gunners op be zoek. Dan nog Oosterhout uit en ten slotte FSV thuis. Nog volop spanning dus in de derde klas. Peter van Poort vliet en zijn mannen zetten zich schrap voor de finale. WHS doet daar zeker ook aan mee met twee punten achterstand op No ad en Yerseke. De Sint-Annalanders hadden een goede dag tegen Ooster hout, dat met 2-6 werd verslagen. Bovendien kwam men zonder gele kaarten thuis. De tegen degradatie vechtende thuisclub kwam na tien minuten op een 1-0 voorsprong en dat was een tegenvaller voor WHS gezien het vertoonde spel. „Dan loop je even tegen jezelf te spelen", zegt trainer Johan Sulkers. „Balverlies op het middenveld, een lange bal naar de goede spits, waar Francois Bliek te ver voor stond en onverwachts keken we tegen een achterstand aan." In de 20ste minuut werd het even wicht hersteld. Patrick Ketting maak te gelijk na een pass van Hans v.d. Ouden. Daarna werd de wedstrijd acht minuten stilgelegd wegens een zware blessure nadat twee spelers van Oosterhout tegen elkaar waren gebotst. De thuisclub herstelde zich na deze onderbreking en schiep wat kansen, maar op slag van mst zorgde Arjan Mosselman voor een 1-2 voor sprong. Die treffer hing al in de lucht, want daarvoor had Oosterhout al een kopbal van Leon de Witte van de lijn gehaald en William Vroegop schoot vanaf 20 meter op de lat. In de tweede helft was Vroegop van af 16 meter wel succesvol uit een voorzet van Matthijs Bruijnzeel: 1-3. „Toen was de ban gebroken", con cludeert de WHS-trainer. Zijn ploeg bouwde de voorsprong goed uit. Na dat de bal net naast was gegaan na een combinatie van Hans Leune en Matthijs Bruijnzeel, kopte de laatste uit een hoekschop van Hans v.d. Ou den 1 -4 in. De voor Michel Mossel man ingevallen Egbert Moerland buitte zijn snelheid uit en bediende Patrick Ketting met een prima voor zet: 1-5. Vincent de Jonge kwam nog in de ploeg voor Arjan Mosselman. Slordig uitverdedigen van WHS le verde Oosterhout via een counter nog 2-5 op. In de laatste minuut maakte Ketting zijn derde treffer van deze wedstrijd uit een pass van Hans v.d. Ouden: 2-6. „Een goede wedstrijd", zegt een te vreden Johan Sulkers. „Het is alleen jammer dat we de tweede periodetitel door het doelsaldo net niet pakken. Maar we staan nu wel op 2 punten van de koplopers. Alles ligt dus nog open, want twee punten zijn te over bruggen. Zaterdag krijgen we Kruin- ingen op bezoek, daarna nog ZPR uit en The Gunners thuis. Ik zie het posi tief in", aldus de WHS-trainer. de hij over de bal heen en profiteerde Vierde klasse Gehandicapt door veel blessures ging SPS goed van start. Bij een goed lo pende aanval zorgde Esmir Kustura na een kwartier voor 0-1. De keeper van Brouwershaven zat niet goed in de wedstrijd, maar de thuisclub had pech toen een kopbal op de lat kwam. In de 25e minuut leidde balverlies op het middenveld tot de gelijkmaker. Niels Lisseveld werd met een lob ver schalkt: 1-1. Brouwershaven maakte ook fouten, want toen een verdediger wilde terugspelen op de keeper, maai- Kustura opnieuw met een voor sprong: 1-2. De thuisclub bleef bene den zijn niveau acteren, maar SPS buitte dat onvoldoende uit. Maarten Quist verscheen na mst alleen voor de keeper, maar hij viel. Sjaak Quist dan, invaller uit het derde elftal, maar zijn kopkans bleef ook zonder treffer. Bij een rommelige situatie na een hoek schop was Niels Lisseveld kansloos toen een schot doel trof: 2-2. Tegen de verhouding in werd het zelfs nog 3-2. Dom balverlies op het midden veld leidde tot een verwoestend schot in de kruising. Toen de scheidsrechter liet doorspelen bij buitenspel, maakte Brouwershaven nog 4-2. Dat was niet de eindstand, want een kopbal van Sjaak Quist leverde 4-3 op. Dichterbij kwam SPS niet meer, want de kans van René van Vossen leverde niet§ op. Invaller Joey van Akkeren kreeg nog een gele kaart. Volgens aanvoerder Van der Belt spe len blessures SPS behoorlijk parten. Er moesten nu verschillende spelers uit het derde elftal ingezet worden en jongeren als Comé Rottier en Wiljan Lisseveld. „De jeugd van 16/17 jaar moeten we zien in te passen en dat vergt tijd. De jongeren van nu zijn an ders als die van tien jaar geleden. Het is een mentaliteitskwestie, een maat schappelijk probleem waarmee niet alleen SPS te maken heeft." SPS moet nog thuis tegen Halsteren en daarna is de derby bij Smerdiek. Van der Belt is ervan overtuigd dat zijn ploeg dan z'n sportieve plicht zal doen, ook al kan het kampioenschap van Smerdiek dan op het spel staan. Korfbalvereniging Emergo komt met vijf teams uit in de veldcompetitie, die zater dag begint. Er zijn twee seniorenteams, C- E- en W-jeugd. Het eerste seniorenteam speelt zaterdag om 13.15 uur op eigen ter rein een oefenwedstrijd tegen Scheldevo- gels. Emergo 2 krijgt om drie uur DSO 5 op bezoek. De C neemt het om 11.30 uur op tegen de Voltreffers, de E speelt een uur eerder tegen 't Capproen en de W-jeugd krijgt om half tien Vios op bezoek. ©(0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 ~7cueeo(Aielen& Markt 10A-11, Poortvliet, tel. 0166-617040 ■i=?=?: lil rS~ III UT lïïWi.T 1 11 11 11 11 TH~ I I I11 IIi-h-W Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland w 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking Aannemingsbedrijf grond- weg en waterbouw A. Plesmanweg 13, 4462 GC Goes Tel. 0113-223920 ASSURANTIEKANTOOR E (57TS Stand van zaken Onverwacht en onge dacht wordt het nog flink spannend in de laatste drie competitiewedstrij den. In de WHS-kantine zijn al weddenschappen lopend over de titelkan sen, en de mogelijkheid is levensgroot aanwezig dat pas op de laatste wedstrijddag de beslis singen zullen vallen. Za terdag komt Kruiningen naar De Waaje. Nou, da's dan heel simpel: er moet gewonnen worden! Ex cuses spelen niet meer mee. Wat in deze of de komen de wedstrijden nog voor wat extra glans kan zor gen, is het feit dat WHS- spits Patrick Ketting op dit moment 99 competi-- tiedoelpunten heeft ge scoord in het groen-witte shirt. Hopelijk haalt hij zaterdag zijn honderdste, maar liever nog meteen maar zijn honderdenvijf de of zo. Kortom, alle in grediënten zijn aanwezig om zaterdag een onder houdende pot voetbal voor te schotelen. U komt toch ook kijken? TERUGKIEKE, ofwel naar mijn mening... Net toen ik het stukje zo'n beetje af had, is er pas geleden ook een stukje geschreven over vroeger. Hierin werd ver teld over de uitwedstrij den van het 1e elftal. Ook ik kan mij nog goed herinneren, dat je je vrij dags voor de busreis moest opgeven bij Bram Soeters. Je liep anders het risico dat, wanneer de namen afgeroepen werden, er geen plaats meer als supporter voor je was, omdat de bus vol zat. De buschauffeur in die tijd was Gerard Goe- WE WETEN EEN BANK WAAR SPORTERS VEEL PLEZIER VAN HEBBEN De Rabobank is een bank met een idee. Het idee heet 'samenwerken'. Met wortels in de plaatselijke samenleving heeft de Rabobank als geen ander een traditie van samenwerken en bouwen aan relaties. Ook vandaag staat de Rabobank nog steeds midden in de samenleving. Dat uit zich naast goede en betaalbare diensten en produkten ook in de samenleving op het gebied van welzijn, waarbinnen sport een belangrijke plaats inneemt. Geen wonder dat we daar graag een steentje aan bijdragen! Rabobank St.-Annaland-Poortvliet degebuure, in dienst bij Van de Klundert, en sa men meestal met een stuk of wat anderen, wa ren wij vaste gebruikers van de achterbank. We waren rond die tijd een jaar of acht. Op het ver voer werd er volgens mij in die tijd toch aardig be zuinigd, want wie herin nert er zich niet de reis naar Stavenisse in de au tomobiel van Wim van Vossen. Hij kreeg het voor elkaar om naast hem nog 4 anderen te stouwen en achterin ook nog een stuk of 9, zodat we met 13 man, volgens mij in een kever, op reis gingen. Verder hebben we in de A-jeugd onder leiding van Wim van Vossen en later met Jaap Hage een fantastische tijd gehad. Maar zoals ik hierboven al heb vermeld, wat ik mij als de dag van giste ren nog kan herinneren, gaat over de penalty-spe cialist. Het was op 4 mei 1978 een toernooi met de A-jeugd te Kinderdijk. Het 1e speelde in die tijd in dezelfde klasse als De Zwerver, waarschijn lijk hebben wij op deze manier een uitnodiging ontvangen om aan hun toernooi te mogen deel nemen. De deelnemende ploe gen waren: De Zwerver, LRC (Leerdam), Alblas- serdam, RCL, Altena, 's Gravendeel en Schie- broek. In de voorronde speelden we tegen Leer dam, Altena en 's Gra vendeel. Omdat we in de groep als 1e eindigden, moesten we in de finale tegen Alblasserdam. De ze wedstrijd eindigde in 2-2 dankzij doelpunten van Dirk Westdorp en Sander Westdorp. Straf schoppen moesten de beslissing brengen. Als specialist nam Henk No- teboom de eerste. Ge volgd door Henk Ver maas, Dies de Witte, Dirk Westdorp en tenslotte Sander Westdorp. Dies had zijn penalty gemist, maar doordat ook onze keeper Theo den Engels man er één had gestopt, was het op dat moment 4-4. Om en om werden er toen strafschoppen genomen, totdat de beslissing viel. Als eerste mocht Ablas- serdam. De speler van Ablasserdam miste, en onze grootste troef Henk Noteboom kreeg alle druk op zijn schouders om het toernooi in ons voordeel te beslissen. Ik zie hem nog staan, met schoen maat 45 neemt hij zijn aanloop, zijn medespelers in grote spanning achter latend krult hij de bal met de buitenkant van de voet langs de paal in het doel, onhoudbaar voor de keeper. Na Adrie de Witte en Theo Moerland, had WHS er een nieuwe pe nalty-specialist bij, te we ten Henk Noteboom. Een ieder die erbij was, kan het beamen. Wat mij van diezelfde dag nog bijge bleven is, is dat wij al zin gend, rond een uur of 8 in de Voorstraat uitstapten, nadat we behalve de be ker, ook de sportiviteitprijs hadden gewonnen, het op dat moment eigenlijk wel erg stil was op straat en de klokken aan het luiden waren. Wij waren even tjes voorbijgegaan aan het feit dat het op dat mo ment dodenherdenking was. Sander Westdorp. (van Uup) Wedstrijdbal en pu pil van de week. Je leest met grote regel maat over ze in de Een- drachtbode. Ze breiden uit, hebben buitenland se gasten, ze houden een open dag of hebben vele vacatures op aller lei gebied: Goedhart Cooling Equipment tim mert voortdurend aan de weg. En ze hebben ook oog voor de regio, want bij de partij WHS tegen Kruiningen is de wedstrijdbal geschon ken door Goedhart. Na mens heel WHS hartelijk dank daarvoor. Pupil van de week is Raffete Demirovic. Hij speelt bij de E-3 pupil len en is 9 jaar oud. Raffete heeft nog geen pasfoto, dus u zult za terdag zelf moeten ko men kijken hoe hij er uit ziet. Autobedrijf Van Vossen v.o.f. voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 'fsf 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel op strijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit gespeeld. VER Vc Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 Restaurant i U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor bruiloften en partijen Fam. Moerland-Borgo, Rijksweg 5, 4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 GESPECIALISEERD in VOLKSWAGEN ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 MMES- EN HERENSALON? molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 11