Personeel schilders oedhart Je kunt meer dan je denkt A Volker Stevin Rail Traffic Materieel De combinatie van zekerheid en rendement RIEDIJK ©choob rmeb de b; |beb Voorlichtingsavond dflamfe DE EENDRflCHTBODE/DE THOOLSE COCIRfïNT GOED GELEZEN Binnendienst medewerker m/v EEN LEERLING HOVENIER EEN HOVENIER C4 Zeker werk in spooronderhoudü Telefoon: 0347-354747 en vraag naar Harry Koning Sint-Annaland INTERIM ^Creyf's S (0166)658100 TT (0166)60 92 00 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 7 maart 2002 Hoveniersbedrijf Hoveniersbedrijf Riedijk, een bedrijf in aanleg en onderhoud van tuinen voor bedrijven en particulieren, vraagt: en Taakomschrijving: - het in teamverband uitvoeren van de aanleg en het onderhoud van tuinen voor een gevarieerde klanten kring Functie-eisen: - minimaal de opleiding beginnend beroepsbeoefenaar of bereid deze te volgen. - ervaring op het gebied van tuinen strekt tot aanbeveling - goede contactuele eigenschappen - zelfstandigheid - bezit van rijbewijs B/E Wij bieden: - een zelfstandige en afwisselende baan - een sfeervolle werkomgeving - salaris en secundaire voorwaarden in overeenstem ming met leeftijd en opleiding. Voor inlichtingen en/of uw telefonische of schriftelijke sollici tatie, voorzien van een CV, kunt u richten aan: voor nieuwe ouders met mogelijkheid voor aanmelding van nieuwe leerlingen D.V. woensdag 13 maart aanvang 20.00 uur Schoolstraat 17 Notaris Mr. J. A. I. M. Schul een fulltime notarieel medewerker m/v Vakantiekrachten, 65+, herintreders, WAO-ers, kortom voor iedereen die wil werken Tel. 0166 - 663270 www.dezeester.com VAN THOLEN, VOORTHOLEN Uitzendkrachten werken graag via Creyf's Interim, omdat wij je alle mogelijkheden bieden om relevante kennis en waardevolle ervaring op te doen. O Horecamedewerker O Parttime taxichauffeur O Servicemonteur O Productiemedewerker All-round machine monteurs en Leerling machine monteurs Een Elektronica monteur Profiel: Introductie Robeco AEX Garant mrt 02/07 Rabobank Sint Annaland-Poortvliet rabobank.nl Rabobank Tholen m SCHILDERS EN AFWERKINGS BEDRIJF GELUK Zomer en winter werk Een goed salaris Elk jaar nieuwe kleding Een veiligheidskoffer Ruimte voor ambitie iong en dynamisch bedrijf Op korte termijn zijn wij op zoek naar goede die binnen een mooie en gezonde .derneming alle seizoenen willen werken, samen met circa 95 collega's. Geluk Schilders is ISO-9002 en VCA** gecertificeerd en voert projecten uit door geheel Zuid-West Nederland, dus grote kans dat je dicht bij huis werkt. Mede afhankelijk van je voorkeur en ervaring wordt je ingezet in nieuwbouw, renovatie en/of onderhoudswerk. Ook in de particuliere sector hebben we echter een goed gevulde orderportefeuille. Heb je de ambitie en kwaliteiten dan is er toekomst voor je. Een goed salaris wekelijks op tijd is bij Geluk Schilders nooit anders geweest. Jaarlijks wordt een ruime set bedrijfskleding verstrekt en je veiligheidskoffer wordt tijdig bijgevuld. Kortom, het is prettig werken bij Geluk Schilders. Het zeer lage percentage personeelsverloop bevestigt dat. Heb je belangstelling, neem gerust kontakt op met onze personeelsfunctionaris Dhr. J. Dek. Telefoon 0167-577200. Je mag natuurlijk ook schriftelijk solliciteren. Je brief kun je zenden naar Geluk Schilders, Postbus 6, 4675 ZG Sint-Philipsland of naarj.dek@gelukschilders.nl Sint-Philipsland Industrieweg 2 Telefoon 0167 577200 Bruinisse Tarwestraat 15 Telefoon 0111 483200 Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. Is wereldwijd jeidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde con densors hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vriestechniek. Onze fabrieken in Sint-Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen. Eigen verkoopteams ondersteunen onze afnemers in de Benelux, Groot-Brittannië, Duitsland, Tsjechië en Spanje. Samen met onze klanten worden projectindividueel wensen en behoeften geanalyseerd en uitgewerkt, om zo tot de optimale koeltechnische oplossing te komen. Door markbehoeftes vroegtijdig te herkennen en hierop in te spelen met een uitstekend product en prima dienstverlening, maakt Goedhart al geruime tijd een sterke groei door. Ter versterking van onze Verkoop Binnendienst zoeken wij Functie-inhoud: - Een boeiende combinatie van hoogstaande techniek en business to business commercie. - Uw gesprekspartners zijn leidende koeltechnische intallateurs en adviseurs in binnen- en buitenland. - Uit het zeer uitgebreide sortiment selecteert u voor uw afnemers de optimale koel technische oplossing. - U begeleidt uw projecten zorgvuldig door de organisatie (tekenkamer, werkvoorberei ding en productie). - U rapporteert aan het Hoofd Order Desk en werkt nauw samen met de buitendienst medewerkers. Profiel: - U bent initiatiefrijk met een open oog voor kansen en mogelijkheden. - Commercieel-technische opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MTS) of dit niveau door werkervaring verkregen. - Communicatief vaardige teamspeler. - Gespreksvaardig in de moderne talen. - Tussen de 20 en 35 jaar. - Vanzelfsprekend kunt u goed overweg met de computer. - U bent bereid tot het volgen van interne en externe opleidingen. De juiste kandidaten bieden wij naast een prima salaris, een uitstekend pakket secondai re arbeidsvoorwaarden (CAO-Groot metaal). Dit alles in een rustige, filevrije woon- en werkomgeving met legio mogelijkheden voor watersport en recreatie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk t.a.v. dhr. M. Smits Voor eventuele informatie betreffende deze interessante functie, kunt u telefonisch con tact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder tele foonnummer 0166-665665 Hoveniersbedrijf Riedijk Zweedijkseweg 29, 4401 NH Yerseke t.a.v. J. Riedijk Tel. (0113) 57 38 23 Mobiel 06-53403101 Netwerk Notarissen zoekt: rtr- <C Wij zijn op zoek naar een collega met interesse voor de notariële prak tijk. Een vooropleiding van minimaal MEAO-ni- veau is gewenst. U be schikt over een goede be heersing van de Neder landse taal en u bent collegiaal ingesteld. U houdt ervan zelfstandig en nauwkeurig te wer ken. Affiniteit met auto matisering stellen wij zeer op prijs. Als notarieel medewer ker behandelt u zelfstan dig zaken en heeft u di rect contact met cliënten. Daartoe wordt u binnen ons kantoor door onze collega's opgeleid. Verdere doorgroei naar de functie van notaris klerk is mogelijk. Gezien onze huidige kan toorbezetting gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. Geboden worden; een goed salaris, optimale oplei dingsmogelijkheden en een prettige werksfeer. Uw sollicitatiebrief met C.V. zien wij graag voor 15 maart a.s. tegemoet. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met notaris Schul. Notariskantoor Schul Postbus 123 4660 AC Halsteren tel.: 0164-686838 e-mail: schul@notarisschui.nl Eetcafé De Zeester is door haar bijzondere vormgeving en unieke locatie direct aan de Oosterschelde, populair bij duikers, toeristen, wa tersporters en natuurliefhebbers. Inclusief het grote terras biedt 'de Zeester' plaats aan 200 personen. Met ingang van 15 maart hebben wij werk voor: Het betreft functies in zowel de keuken als de bediening. Bel, fax, e-mail of stuur een postduif DE THOOLSE COURANT Bel voor een abonnement 0166-657007 of kijk op internet: www.eendrachtbode.nl Want kennis en ervaring zijn onmisbaar op de arbeidsmarkt. Creyf's Interim heeft een groot netwerk van vestigingen in binnen- en buitenland, waarmee wij jou aan die geschikte baan kun nen helpen. Een baan die bij je past en die je meer oplevert dan salaris alleen. Welkom bij Creyf's Interim! De enige uitzendorganisatie die bewijst. Voor een relatie opTholen zijn wij op zoek naar een horecamedewerker.Je bent bereid om in de periode I april tot I november alle weekenden, schoolvakanties te werken en in de maanden juli en augustus op fulltime basis. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die enige jaren relevante horecaervaring hebben en die in het bezit zijn van een diploma sociale hygiëne.Tot de raken behoren het zelfstandig uitvoeren van barwerkzaam- heden en het bereiden van gerechten van de kleine kaart. Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een taxichauffeur. Je bent enige jaren in het bezit van een Nederlands rijbewijs en je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschriftje bent bereid om op oproepbasis te werken voor ongeveer 40 uur per maand. Bergen op Zoom, Burg. van Hasseltstraat 52.4611 BH Tel. (0164) 21 30 30 bergenopzoom@creyfsinterim.nl www.creyfsinterim.nl Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar een servicemonteur.Je hebt ervaring in de ramentechniek (aluminium en staal), je bent representatief en je kunt zelfstandig werken. De werkzaamheden zijn: het oplossen van torlogen, onderhoud aan ramen en schade repareren. Voor een relatie in de regie zijn wij op zoek naar productiemedewerkers.!- betreft functies in dagdienst en in 2-ploegendienst.Je bent direct besef,ikoaar en je bent in het bezit van eigen vervoer. VSRT Materieel BV te Dordrecht houdt zich met name bezig met verhuur en technisch beheer van het materieel van heel Volker Stevin Rail Traffic. Voor de revisie, het onderhoud en aanpassingen van (zware) machines en gereedschappen beschikken wij over een nieuwe werkplaats te Dordrecht. De gereedschappen en machines zijn over het algemeen speciaal ontwikkeld of aangepast voor activiteiten binnen het spoor. Ter versterking van onze technische dienst groot materieel (12 medewerkers) zijn wij op zoek naar: ter plaatse verrichten van reparaties en verhelpen van storingen uitvoeren van groot onderhoud in de werkplaats aanpassen van het materieel aan de activiteiten binnen het spoor bewaken van de onderhoudsstaat van het groot materieel. Voor de allround monteur geldt ervaring met hydrauliek, pneumatiek, elektrotechniek, dieselmotoren en het lezen van schema's. instellen en afstellen van elektronische meet- en regelapparatuur van geavanceerde machines analyseren van elektronische besturings processen beoordelén v/d interactie tussen elektronica en hydraulica LTS/MTS niveau en de bereidheid om vaktechnische opleidingen te volgen. Volker Stevin Rail Traffic is actief in de spoorwegbouw. Een servicegerichte aanbieder met alles onder één dak voor onderhoud en beheer van bestaande spoorwegen, tram- kraanbanen en bijbehorende elektrotechnische installaties. En ijzersterk in (vernieuw bouw van de railinfra structuur. De organisatie bestaat uit 1300 medewerkers. Volker Stevin Rail Traffic maakt deel uit van Koninklijke Volker Wessels Stevin. VSRT Materieel is een solide organisatie en biedt BaanZekerheid op langere termijn!!! Tevens wordt een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden en opleidingsmogelijkheden geboden. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie met cv naar Volker Stevin Rail Traffic Materieel bv, t.a.v. Mirjam de Vaal, afdeling P&O, Postbus 240, 4130 EE Vianen. Een e-mail sturen kan ook: mdevaal@vsrt.nl Meer informatie over onze organisatie is te vinden op onze internetsites: vsrt.com en kvws.com U wilt beleggen in bekende ondernemingen, maar ook het risico van koersdalingen beper ken? Dan is een belegging in een garantie fonds een goede keuze. Robeco introduceert daarom Robeco AEX Garant mrt 02/07. Een nieuw garantiefonds dat goede rendements verwachtingen van de AEX-index combineert met de zekerheden van een minimumgaran- tiewaarde. De KoersKliks stellen behaalde koerswinsten veilig. Kosteloos inschrijven kan tot 22 maart, 17.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl of ga naar uw adviseur van de Rabobank. i 7 IHHs De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Uw besiissing om in te schrijven op deze belegging dient u uitsluitend te baseren op de inhoud van het prospectus, dat verkrijgbaar is bij de Rabobank. Onderdelen van de Rabobank Groep die als effec teninstelling zijn aan te merken, zijn geregistreerd bij de Stichting Toezicht Effectenverkeer te Amsterdam. WWW. Rabobank

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 8