Pampers en ballonnen voor bruidspaar Plaatselijk nieuws Kapotte fiets? GRATIS Automobilisten met slok op 5 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 7 maart 2002 Rotonde café de Tol Rijbewijs kwijt Darten Thjos Auto in brand Playbacken Tholense Boys Klaverjassen Dak mag aangepast Banden lek gestoken Goud en zilver Beurs voor Albanië Jantje Beton M Doorgereden na botsing Boers bouwt huis Jos Hommel kortste partij Oliebollen in trek Geslaagd Herbenoeming Wezen Armen Tafeltennis bankpersoneel b DEV zoekt eerste tenoren Omleiding Stoofdijk 'Morgen komt er weer een dag' Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER 70 cursisten Kous in riool Klaverjassen Darten Internationaal hengelconcours Achterop busje gereden Aloë vera Prinses Juliana jubileert Subsidie voor molen Bestel-/Bedrijfsauto's Huizen aan haven Verkoop cake Tholen De rotonde op het kruispunt Ten Ankerweg/Hertenkamp/Jonkheer van Vredenburchlaan is nog maar net af, of aan de volgende is al weer begonnen. Het kruispunt Luchten- burgseweg/Postweg wordt ter hoog te van café de Tol ook voorzien van een rotonde. Dit in verband met de voorgenomen nieuwbouw van het gemeentehuis. De kosten bedragen 480.000 euro. De gemeenteraad moet er woensdagmiddag nog over beslissen, maar de raadscommissie gemeentelijke ontwikkeling heeft een positief advies uitgebracht, zo dat aannemer BAM uit Bergen op Zoom al met het karwei begonnen is. De kosten worden gelijkmatig verdeeld over de bestemmingsplan nen Stadszicht I en II en het nieuwe gemeentehuis, die elk voor 160.000 euro belast worden. Wanneer het een langere periode droog is, kan op het eerder gereconstrueerde gedeel te aan de Ten Ankerweg de toplaag worden aangebracht met de belij ning. Door de aanleg van de vierde rotonde (gerekend vanaf de Grind weg) op de drukke doorgaande ver keersader blijft het nog langer on mogelijk om vanaf het Stenen Kruis de wijken Buitenzorg en Molen hoek te bereiken. Van een 42-jarige inwoner is maan dagmiddag het rijbewijs ingevor derd door de politie wegens veel te hard rijden. De man reed in zijn au to over de Oude Rijksweg bij Ril land met een vaart van 132 km/u (na correctie), terwijl daar 80 km/u als maximum snelheid geldt. Jeugdsoos Thjos begint vanaf van daag met een nieuwe wekelijkse ac tiviteit voor jongeren van 12 tot 18 jaar. Elke donderdag zal een dart- of een voetbaltoernooi gehouden wor den in de soos aan de Zoekweg, van zeven uur tot half tien. Op de knut- selmiddag voor de jeugd van 6 tot 13 jaar staat voor komende woens dag (twee uur tot half vier) het ma ken van een vissenkom op het pro gramma. Een 57-jarige vrouw uit Huijbergen kreeg maandagmiddag de schrik van haar leven, toen op de Oester- dam haar auto in brand vloog als gevolg van een motorstoring. De vrouw bleef ongedeerd en de brand weer had het vuur onder controle voordat de auto helemaal was uitge brand. Joey Deurloo heeft vrijdag de play- backwedstrijd gewonnen die de sfeercommissie van Tholense Boys organiseerde. Tweede werd Nick de Lang en derde Dennis van Dijke. De wedstrijd was onderdeel van een disco- en playbackavond voor de D- en E-pupillen. De opkomst daar voor was goed en dj Dennis zorgde voor uitstekende muziek. Marie Verkerke heeft met 5359 pun ten de wedstrijd gewonnen van kla- verjasclub Stad Tholen. Tweede werd Henk Snepvangers met 5137 punten, 3. Peter Luten 5061 p, 4. Herman Perk 5009 p en 5. Coby Leijdekkers 4916 p. A.A.J. Schot mag het dak van zijn monumentale woning in de Brug straat aanpassen. Gedeputeerde sta ten hebben geen planologische be zwaren tegen het plan, dat is voorgelegd aan monumentenzorg omdat de woning in een beschermd stadsgezicht staat. Twee banden van een personenauto die in de Mossellaan geparkeerd stond, zijn in de nacht van woens dag op donderdag door onbekenden lek gestoken. De eigenaar is voor enkele honderden euro's gedupeerd. Voor de plattelandsvrouwen kwam een spreker uit Bergen op Zoom iets vertellen over alles wat met gouden en zilveren sieraden te maken heeft. Samenstelling en onderhoud kwa men aan de orde, maar ook de ge voeligheid van sommige huidtypen voor sieraden en de invloed die cos metica op de sieraden kan hebben. Na de pauze was er voor de dames gelegenheid om al het moois van dichtbij te bekijken en te kopen, waarvan druk gebruik werd ge maakt. Aan het begin van de avond vulden de aanwezigen eerst vragenlijsten in, die Gre van Elsacker en Bonnie Joosse hadden gemaakt naar aanlei ding van ideeën die tijdens de jaar vergadering kenbaar waren ge maakt. De uitkomst wordt te zijner tijd besproken. In de Wingerd wordt op 23 maart een beurs gehouden met tweede hands zomerkleding, speelgoed en spullen voor de babyuitzet. De ver koop is 's morgens tussen negen en twaalf uur. De netto-opbrengst is bestemd voor het project 'Tholen helpt Delvine', waarin de allerarm sten in Albanië voorzien worden van eerste levensbehoeften. Voor deze verkoop kunnen komende dinsdag spullen worden ingeleverd, informatie daarover op tel. 603924, 604291 of 604391. De jaarlijkse collecte voor het na tionaal jeugdfonds van Jantje Beton wordt ook hier weer gehouden. Morgenavond tussen half zeven en half negen kunnen de inwoners daarvoor leden van scouting Heene- trecht (in uniform met gele das) aan de deur verwachten. Oud-Vossemeer Een onbekend gebleven automobi list is donderdagmorgen doorgere den na een aanrijding. De onbeken de reed rond zeven uur over de Hiksedijk en verleende op de T- splitsing met de Kreekweg geen voorrang aan een 47-jarige automo bilist die op de kruisende weg reed. Er ontstond een aanrijding, waarbij de auto van de- 47-jarige inwoner schade opliep aan de voorkant. De andere partij maakte zich echter niet bekend en reed verder. Boers riooltechniek heeft aan het Klaverveld grond gekocht van de gemeente voor de bouw van een huis bij zijn bedrijf. Het gaat om een groenstrook van 200 m2 die de gemeente wilde afstaan voor dit doel. In de biljartcompetitie van de Treffers had Jos Hommel niet alleen de kortste partij met 15 beurten, maar ook de grootste serie 14 car amboles) en het beste gemiddelde (4,33). De uitslagen: H. Hommel-L. van Wezel 9,64-10; A. van Daalen- K. Hommel 3,7-10; P. Vis-B. den Hollander 10-6,66; A. Hommel-J. Hommel 5,33-10. De Vogelvrienden bracht zaterdag ruim 2500 oliebollen aan de man. De actie, die jaarlijks wordt gehou den om de clubkas te versterken, is daarmee geslaagd. „Het liep gewel dig, grandioos gewoon", zegt voor zitter L.C. Vroegop. 's Morgens om zes uur werd er begonnen en om één uur was alles verkocht. Een week eerder hield de vogelver eniging de jaarlijkse feestavond in de Vossenkuil. Daar zette Vroegop twee leden in het zonnetje wegens hun bijzondere prestaties. A. den Engelsman kreeg het bondskruis omdat hij afgelopen jaar - met een goudbuikje - algemeen kampioen werd op de tentoonstelling van de vereniging. Voor mevr. Den Engels man waren er bloemen. P. Westdijk werd gefeliciteerd met zijn resulta ten op de wereldshow in leper (twee keer goud, een keer brons). „Prach tige resultaten. We zijn er trots op om zo iemand in de vereniging te hebben", zei Vroegop. De avond werd verder gevuld met steengrillen en het spelen van enkele ronden bingo. Iris de Rijke is geslaagd aan de pe dagogische academie basisonder wijs in Vlissingen. Ze rondde haar opleiding in 3,5 jaar af. C. van Dijke staat op de aanbeve ling om woensdagmiddag in de laatste vergadering van de oude ge meenteraad herbenoemd te worden als bestuurslid van de stichting de Wezen Armen. De andere kandidaat is H.M. van 't Hof. Ook dé begro ting 2002 komt dan aan de orde, maar ook daarover hebben b. en w. geen opmerkingen. Volgens het col lege vertoont het jaarstuk het ge bruikelijke beeld. Nieuw in de pro cedure is, dat beide zaken behandeld zijn in de raadscommis sie algemeen bestuur en welzijn, die akkoord is gegaan met zowel de herbenoeming als de begroting. Maandag 11 maart haalt de kon. fanfare Accelerando oud papier OR Advertentie I.M. Piet van Dijke bij de mannen en Martine Quadt bij de vrouwen heb ben het tafeltennistoernooi gewon nen dat Smash voor de vijfde keer organiseerde voor het personeel van de Rabobank Sint-Annaland-Poort- vliet. Bij de heren waren er vijf deelnemers, er werd gespeeld in drie poules van drie en één van twee. Opvallende afwezige was Jan-Wim van Wijngaarden, die het toernooi een keer won en twee keer tweede werd. De favorieten Eric de Ruiter, Jacob Elenbaas en Piet van Dijke drongen, samen met gastspe- ler Reinier Jacquet, door tot de hal ve finale. Van Dijke knokte zich te gen Elenbaas in drie games naar de finale, waarin hij de winnaar van de afgelopen twee jaar - De Ruiter - trof. Laatstgenoemde probeerde zijn opponent op diens bekende zwakke punt uit te spelen, maar Van Dijke was dit keer voor iedereen te sterk. De troostprijs bij de heren was voor Rien de Vos. De vijf dames werden aangevuld met kinderen van personeelsleden, zodat twee poules van vier gevormd konden worden. Connie Hage ver dedigde haar titel, maar ze onder vond geduchte tegenstand van Mar tine Quadt en Esther den Engelsman. Martine was uiteinde lijk de sterkste en liet de tweede prijs aan Esther. Bij de jeugd was Ingmar Westdorp de beste. Toer- nooileider Kees Vroegop vond bij de prijsuitreiking dat er te behou dend was gespeeld, waardoor het toernooi bijna een uur uitliep. Hij zag liever wat meer aanvallend spel en kortere ralley's. Na afloop werd er in de foyer van de Wellevaete ge zellig nagebabbeld. Wij halen en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Het chr. mannenkoor Door Een dracht Verbonden kan versterking gebruiken bij de eerste tenoren. Dat werd woensdag meegedeeld op de algemene ledenvergadering in het Trefpunt. Ook andere partij en zijn welkom en er zijn het afge lopen jaar al drie leden bijgeko men. Voorzitter Jan van Dijke noemde in zijn terugblik de aan schaf van en het eerste optreden in koorkleding én twee cd-opnames als bijzondere gebeurtenissen. Er waren diverse uitvoeringen, tot in Antwerpen toe, en het ziet ernaar uit dat het dit jaar wat rustiger zal zijn. Gepland zijn de paasuitvoe- ring samen met andere koren op 23 maart, een optreden in Ten Anker op 23 april, de aubade op konin ginnedag, de jubileumuitvoering van The Young Voices op 28 sep tember en hervormingsdag eind oktober. In de kascommissie werd de periodiek aftredende Leo Zoon opgevolgd door Wim van Vossen, terwijl in het bestuur voorzitter Van Dijke en secretaris Iza van Vossen herkozen werden. Meegedeeld werd, dat naar aanleiding van vra gen gekeken wordt naar de moge lijkheid van een jaarlijks uitstapje, eventueel gecombineerd met 's avonds een optreden. Ook het uit zoeken van de mogelijkheden om een piano aan te schaffen - een kostbare zaak - wordt opgepakt. Zo'n instrument zou het koor een meerwaarde geven. In zijn dank woord aan ieder die zich het afge lopen jaar voor DEV inzette, noemde de voorzitter speciaal de beide bodes Leen Smits en Jacob Dake. Hen overhandigde hij een at tentie. De vergadering werd begon nen met het zingen van Psalm 54:1 en 2, terwijl werd besloten met Gez. 39:1 en 4. Stavenlsse De Stoofdijk wordt woensdag ter hoogte van de haven afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid via de Ho ge Kadeweg. De afsluiting houdt er verband mee, dat het waterschap op deze dag de vloedbalken in de cou pure wil testen. Toneelclub Poortvliet voert zater dag 23 maart in de Stove het toneel- Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag ♦Magere hamlappen 1 kg 5,70 «Varkensschnitzels 500 gr. 3,85 Jbami-/nasivlees 500 gr. 2,75 Varkenshielen 1 kg Slavinken 5 halen Runderrollade 100 gram 1,15 Gebraden gehakt 150 gram 1,- Leverkaas 150 gram 1,- Ei-bieslooksalade 150 gram 1,- Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Magere speklappen 1 kg 3,50 2,50 4 BETALEN J ♦- Advertentie I.M. stuk 'Morgen komt er weer een dag' op. De avond wordt georgani seerd door stichting Actief Stavenis- se. De voorstelling begint om acht uur en drie kwartier tevoren is de zaal open. Twee cursussen hartreanimatie, ge organiseerd door de werkgroep Ei land Tholen van de Vrienden van de hartstichting, zijn succesvol af gerond. In januari behaalden 24 cursisten het diploma, in februari waren er 46 aanmeldingen waaron der 38 brandweerlieden. Totaal dus 70 cursisten uit alle woonkernen in de gemeente. Alles verliep naar te vredenheid van zowel de werk groep als degenen die de cursus ga ven, verpleegkundige - kader- instructrice Joke de Neef uit Scher- penisse en kaderinstructrice Marjan Bruijnzeel uit Sint-Annaland. Gisteren is in de Poststraat, tegen over de bank, vanaf een rioolput een geïmpregneerde kous met een gewicht van een paar duizend kilo in de riolering aangebracht. Oom- en leidingtechniek renoveert daar twee riolen, een stuk van 22 meter met doorsnede 300/450 mm en van 55 meter met doorsnede 400/600 mm. Op de riolen staan enkele karakteristieke bomen, waarvan de wortels steeds weer in de leiding dringen. Vervangen van de leiding gaat niet omdat daar door het wortelstelsel teveel scha de zou oplopen. Zodoende is er voor gekozen om een naaldvilten kous geïmpregneerd met hars fn de buis te voeren om deze weer waterdicht te maken. Gisteren is deze geplaatst en vervolgens is er water van 80 graden doorheen ge leid, waarna het geheel een dag moet uitharden. Vervolgens wor den de inlaten van huizen en kolken met een robot van bin nenuit uitgeboord. Tijdens het werk wordt het rioolwater tijdelijk rondgepompt. Sint-Maartensdijk Met een ruime voorsprong won J. van Splunter vrijdag de competitie wedstrijd van klaverjasclub de Pen delaars. De uitslag: 1J. van Splunter 5728 p; 2. L. Kampman 5344 p; 3. G. van Ham 5105 p; 4. P. van Iwaar- den 4831 p; 5. M. v.d. Molen 4663 p; 6. J. van Zetten 4492 p; 7. P. van Bl- oppoel 4345 p; 8. J. van Gorsel 4330 p; 9. M. den Haan 4206 p; 10. N. van Diggele 3982 p; 11. R. van Putten 3955 p; 12. M. v.d. Berg 3513 p. Het eerste team van Papbar won vrijdag eindelijk weer eens een wedstrijd in de dartscompetitie. De Bonnefooi uit Dinteloord werd met 7-3 verslagen. Papbar 2 ging op be zoek bij Triple 8 uit Oud-Gastel en speelde 5-5 gelijk. Van beide teams werden wedstrijden door de tegen stander uitgesteld en die worden de ze week ingehaald. De Oosterscheldevissers openen het seizoen op 16 maart met een interna tionaal concours bij Stavenisse. De winnaar kan 450 euro in de wacht slepen en het beste korps (drie perso nen) 135 euro. De wedstrijd is van twee tot vijf uur en telt mee voor het Delta-klassement. Het aas is vrij - uitgezonderd vaste krab - en er wordt per centimeter gevist. Deelnemers kunnen zich tot woensdag aanmel den bij R. Vermaas (tel. 663910). Op de wedstrijddag kunnen kaarten tot 13.00 uur afgehaald worden bij café Smerdiek aan de Markt. Scherpenisse Bij een aanrijding tussen een perso nenauto en een bestelbusje zijn de inzittenden maandag ongedeerd ge bleven. Het ongeluk gebeurde rond kwart over twaalf op de Poortvliet- sedijk. Een 26-jarige inwoner stond daar met zijn busje stil om linksaf de Randweg in te rijden. Een 20-ja- rige automobilist die uit de richting Sint-Maartensdijk kwam, zag de au to te laat doordat hij werd verblind door de hoogstaande zon. De auto reed achterop het busje, waardoor beide voertuigen flink beschadigd raakten. In het Holland Huis wordt woensdag een informatie-avond georganiseerd over 'Uw gezondheid en aloë vera'. A. Renaud vertelt dan over de heilza me werking waarom deze plant al duizenden jaren bekend staat. De werking van pure aloë vera is in ons land nog relatief onbekend, maar er wordt steeds meer over geschreven. Dat past in het beeld van een toene mende belangstelling voor natuurge neeswijzen. Mensen zijn ook kriti scher geworden en willen eigen keuzes maken in het leven. De gel die uit de plant wordt gemaakt, kan zowel inwendig als uitwendig gebmikt wor den. Ze bevat meer dan 200 verschil lende vitaminen, mineralen, aminozu ren en enzymen. In het Holland Huis wordt een en ander toegelicht. De bij eenkomst begint om half acht en is gratis toegankelijk. Wél kunnen be langstellenden zich tevoren aanmel den bij Plony Duijnhouwer, tel. 662463. Schietvereniging Prinses Juliana or ganiseert van 4 t/m 13 april een open provinciale wedstrijd in verband met het 90-jarig bestaan. Tegelijkertijd laat de Zeeuwse Schietbond de jaar lijkse bondsbekerwedstrijd voor de 12 meter verschieten op de banen in Sint-Maartensdijk. De vereniging schoot onlangs weer voor een beker. Winnaar was degene die in zijn boekserie voor liggend ge weer of de jeugd de meeste rozen schoot. Na een barrage won Leen Bij- nagte bij de senioren de wisselbeker, terwijl bij de jeugd Pieter Poot de sterkste bleek. Maar hij kreeg de zege niet cadeau, want Poot moest kampen met Sander Elenbaas (nog maar drie weken lid) omdat ze beiden drie ro zen hadden geschoten. Drie rondes waren nodig om een winnaar aan te wijzen en daarbij gaf de ervaring van Poot de doorslag. Bij de senioren had den Thijs Geuze, Jan van Tiggele en Leen Bijnagte ieder zeven rozen in hun serie, waarna in de barrage Bij nagte er acht schoot. Op de jaarvergadering maakte Kees van Oeveren in het bestuur plaats voor Corné van der Slikke. Ook wer den de winnaars bekend gemaakt van de interne competitie. Liggend ge weer: Victor Cras (klasse A 47,47 p), Richard Poot (klasse B 46,84 p), Jo- han van Houdt (klasse C 46,25 p) en Comé v.d. Slikke (klasse D 43,03 p). Jeugd (luchtgeweer): Gertjan Rijsten- bil (klasse 1, 41,15 p) en Pieter Poot (klasse 2, 43,10 p). Karabijn: Thijs Geuze (klasse A 47,16 p), Jan Verwijs (klasse B 45,28 p), Jurg v.d. Vlies (klasse C 44,53 p) en Arno Moerland (klasse D 40,9 p). Pistool: Jurg v.d. Vlies (klasse D 39,28 p), Jan Poot (klasse E 38,35 p) en Eddy Anthonis- se (klasse F 35,05 p). Poortvliet De provincie heeft aan eigenaar Christiaanse van molen De Korenaar 680 euro subsidie toegekend als bij drage in de onderhoudskosten over 2001. De bijdrage is 20% van die kosten, vastgesteld op 3401 euro. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. SGP, CU en CDA hebben in de ge meenteraad schriftelijke vragen ge steld over de weigering van het wa terschap om mee te werken aan de bouw van huizen op de havendijk. Op de plaats van een verkrot pak huis zouden zes huizen moeten ko men, wat volgens de vragenstellers een meerwaarde oplevert voor de omgeving. Ze willen weten op wel ke wijze de gemeente bij de bouw plannen betrokken is en welke con tacten er met het waterschap zijn geweest. Verder is hun vraag of het bericht in de Eendrachtbode klopt, dat het waterschap de gevraagde vergunning zonder meer wil weige ren. Hoe denkt het college met deze kwestie verder om te gaan en bent u met ons van mening dat al het mo gelijke moet worden gedaan om de bouwplannen gerealiseerd te krij gen, willen de fracties weten. De N.H. vrouwenvereniging ver koopt donderdag 14 maart cake huis aan huis. De opbrengst van de actie is bestemd voor de kerk. Bij alcoholcontroles zijn zondag vijf automobilisten bekeurd. Op de Stoofweg in Sint-Annaland bleek dat een 60-jarige inwoner meer dan an derhalf keer de toegestane hoeveel heid had gedronken. Hij kreeg naast een proces-verbaal een rijverbod van drie uren. Datzelfde overkwam een 61-jarige en een 49-jarige inwoner die op de Krabbenkreekweg staande werden gehouden. Daar was ook nog een 54-jarige inwoner het haasje, die een rijverbod kreeg van twee uren. Op de Reimerswaalseweg kreeg een inwoner van Krabbendijke eveneens een rijverbod van twee uren. Kinderen met hun ouders en leidsters van Puk en Muk Tholen verrasten Cindy en Marcel Poot hij het gemeentehuis in Kruiningen. „Nu krijgen we het", reageerde Cindy Poot-v.d. Schoor vrijdag middag in de hal van het gemeen tehuis in Kruiningen waar ze net haar jawoord had gegeven aan Marcel Poot. Buiten stonden haar collega's met kinderen en ouders van Puk en Muk in Tholen gereed met bogen die versierd waren met pampers en ballonnen. Cindy, die uit Krabbendijke komt, werkt op de babygroep in het kinderdagver blijf. Haar kersverse echtgenoot Marcel Poot uit Sint-Maartensdijk is storingsmonteur bij Nijpels meubelen in Bergen op Zoom. Ook hij vond het leuk om de kin deren eens te zien waar zijn bruid altijd zo vol van is. Het paar gaat in Sint-Maartensdijk wonen. Predikbeurten Zondag 10 maart THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Den Ouden. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Lof. GEREF. KERK 10 u. ds. de Ruiter, Genderen. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. V.d. Berk. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Bevelander, Rijswijk. 18.30 u. ds. De Graaf, Waalwijk. GEREF KERK 10 u. ds. Van der Zanden, Middel burg. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. ds. De Haan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. (H.A.) en 18 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. do 7/3 19.30 u. ds. De Boer. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. (H.A.) en 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Roodsant, Dirksland. 14.30 u. ds. Blom, Poortvliet. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. V.d. Heyden, Heinenoord. 19 u. ds. Mast, Vlaardingen. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. (H.A.) en 14.30 u. ds. Lo- huis. do 14/3 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Brugge. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Blom. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. De Ruiter, Genderen. GEREF GEM. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. do 14/3 19.30 u. ds. Schreuder, Rijssen. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Krijgsman, Benthuizen. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 15 u. ds. De Jongste. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kok, Rotterdam (H.A.). Pak even uw zakboekje THOLEN 7 mrt. Informatiebijeenkomst borst voeding, Kreeftenstraat 21, 20 u. 7 mrt. Lezing over Chr. bibliotheek voor blinden en slechtzienden, Christ. Ouderenver., De Wingerd, 14.30 u. 15 mrt. Jaarvergadering wereldwin kel, Bakstraat 3, 20 u. 16 mrt. Concert Trio Uccellini, ou de stadhuis, 20.15 u. 16 mrt. Snuffelmarkt Step, Meul- vliet 10-16 u. 20 mrt. Lezing H. Elenbaas voor Passage over de historische gebou wen in Tholen, Het Visnet, 19.45 u. 23 mrt. Beurs met tweedehands zo merkleding en speelgoed, De Win gerd 9-ll u. OUD-VOSSEMEER 12 mrt. Koersballen Anbo, Vossen kuil, 14 u. 13 mrt. Bingomiddag Anbo, Vossen kuil, 14 u. 19 mrt. Alg. Vrouwenbond maakt paasdecoraties, Vossenkuil. ST.-ANNALAND 8 mrt. Kaartavond WHS, kantine 20 u. 13 mrt. Informatieavond platte landsvrouwen over kleuranalyse, De Wellevaete, 20 u. SCHERPENISSE 9 mrt. Zangavond Woord en Daad, N.H. kerk 19.30 u. ST.-PHILIPSLAND 9 mrt. Jaaruitvoering Concordia met Bruus Visserskoor, de Wimpel. BERGEN OP ZOOM t/m 5 mei Expositie A.M. de Jong, Markiezenhof, di t/m zo 11 u. 8 t/m 17 mrt. Musical Hello Dolly, Bergse Operette, De Maagd. 9 mrt. Johannes Passion, St. Gertru- diskerk, 20.15 u. 10 mrt. Galerie-zondag, diverse ga lerieën en de artotheek houden open dag, 14 u. 11 mrt. Thema-avondover autisme en erfelijkheid, SPD-gebouw Mars laan, 20-22 u. 15 t/m 17 mrt. Pasar Malam, De Stoelemat, 13 u. 17 mrt. Orgelconcert, Gertrudis- kerk, 16 u. 19 mrt. Brigitte Kaandorp, De Maagd, 20.15 u. 22 mrt. Solo-cabaretshow Mike Bodde, De Maagd, 20.15 u. 23 mrt. Irish Folkfestival, De Stoe lemat, 15 u. +film+++film+++filin+++film+ ROXY I: Lord of the rings - do en Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Van Geest, Hoogerheide, tel. 0164-612390. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: tel. 604969. Provinciale kraamzorg en entadmi nistratie Zeeland, voor bevallingen (24 u bereikbaar) 0113-224022. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653334. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein 1, Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 13-14 u. en ma 18-19 u. Tholen, ingang Regentessestr. wo 18.15-18.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. Meldpunt vrijwillige hulp aan huis Op werkdagen van 10 tot 12 u., tel. 0166-663784. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, di en vr 9-10 u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Maartenshof 5, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tholen, elke wo 10-11.30 u. Op af spraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tholen 602507 en 653146; Sint- Philipsland 572342 of 572530. Vrij willige thuiszorg 0166-602507 of 0166-662264. PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 u., tel. 0113-249389. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. JONGERENINFORMATIEPUNT Markt 58 (achterom), Sint-Maartens dijk, di 15-17 u„ vr 19-21 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-229596. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 7 t/m vrijdag 15 mrt. donderdag 7 9.37-22.12 vrijdag 8 10.52-23.42 zaterdag 9 12.27 zondag 10 1.02-13.42 maandag 11 2.12-14.37 dinsdag 12 2.57-15.22 woensdag 13 3.37-15.57 donderdag 14 4.07-16.27 vrijdag 15 4.37-16.57 do 14/3 3.05 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). ma t/m wo 19.30 u., vr en za 20.30 u„ zo 16 en 19.30 u. Monsters en co (Ned. gespr.) - vr 18.30 u., za 14 en 18.30 u., zo 14 en 16 u., wo 14 u. ROXY II: Black hawk down - do en zo t/m wo 19.30 u., vr en za 20.30 u. Minoes (Ned. gespr.) - vr 18.30 u., za 14 en 18.30 u., zo en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL: Tom Thomas (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. A beautiful mind - do en ma t/m wo 20 u., vr t/m zo 18.30 en 21.30 u. Monsters en co (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. Ali - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 21 u., zo 14 en 21 u. Kate Le opold - vr en za 18.30 u., zo 19.15 u. The princess diaries - vr 18.30 u., za 14 en 18.30 u., zo 16.15, wo 14 u. Ocean's eleven - vr t/m zo 21.30 u„ wo 20 u. Harry Potter en de steen der wijzen (Ned. gespr.) - zo 16.15 u. Verrassingsvoorpremière - do 20.30 u. Le fabuleux destin d'amelie poulin - zo 19 u., ma 20.30 u. Promises - di 20.30 u. I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 2