Kom op "Je mag geen angst hebben, anders rij je in elke scheur die er is Acht treffers van Jaco van Dis Eerste Thoolse indoor wedstrijd dankzij binnenbak hoeve Weltevreden Batho zoekt rolstoelers Koersballen AVC droogt koploper af Donderdag 21 februari 2002 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 M. Bevelander eerste PvdA Lijst 2 Noad 2 deelt punten Remi Potappel voltooit schaatsmarathon Weissensee in persoonlijk record 55 Traumahelikopter Keuzes Met nog vier wedstrijden te gaan heeft Emergo vier pun ten voorsprong op Oranje Zwart 2 dat al een wedstrijd meer heeft gespeeld. Een paar overwinningen slechts scheiden de Thoolse korfballers van de titel in de klasse R5d. Als Oranje Zwart komende zaterdag punten laat liggen en Emergo wint, kan de vlag in top. Afgelopen zaterdag werd Ado 5 met 15-6 verslagen. Oud-Vossemeerse Phily Geluk sterk op concours Eendrachtruiters Uitslagen Badmintonvereniging Batho in Tho- len is op zoek naar rolstoelende le den. De club telt op dit moment twee mindervalide sporters, Ben Leichsenring en André van de Vre de. Het duo speelt op de vaste trai ningsavond, donderdag, vaak tegen elkaar. Ook de andere leden nemen het nu regelmatig tegen het tweetal op. Voor de integratie binnen de ver eniging een prima zaak, vindt voor zitter P. Nijs. In de praktijk zijn er echter enkele problemen. „De net- hoogte voor mindervalide badmin tonners is lager." Leichsenring en Van de Vrede heb ben zich enkele maanden geleden bij Batho aangemeld na een lange zoektocht langs badmintonclubs in de regio. Alle aangezochte vereni gingen hielden de boot af voor de mindervalide sporters. Yvette Schenkhuijsen, lid van Batho en werkzaam in een woonvorm in Ber gen op Zoom waar Leichsenring verblijft, haalde hen de Thoolse bad mintonclub binnen. Het duo heeft het inmiddels prima naar hun zijn in Tholen, maar hoopt op uitbreiding van het ledenaantal met enkele spe lers die ook zijn aangewezen op een rolstoel. „Dan kunnen we een soort competitie maken", zegt Leichsen ring. Het bij de Nederlandse Badminton Bond (NBB) aangesloten Batho vierde onlangs het 25-jarig bestaan. De club telt ruim 115 leden. Het eer ste herenteam komt uit in de le klas se van het district Noord-Brabant. Het merendeel van de leden speelt in recreatief verband. Ook telt Batho drie jeugdteams en mini-recreanten vanaf acht jaar. Door de nieuwe be lijning van de vloer in sporthal Meulvliet kan de vereniging tegen woordig op zeven velden tegelijk spelen. Daardoor is de wachtlijst met 20 spelers ingekrompen. Voor jeugdleden bestaat nog altijd een wachtlijst. Een wachtlijst voor da mes wordt overwogen. Batho zet de deuren nu wel wijd open voor de mindervalide sporter. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij voorzitter Nijs (tel. 0166-602732). Paardensport Op een concours in Bruinisse heeft Mo nique Bevelander, met Zorro, de eerste prijs behaald. Haar proef in de A-dres- suur leverde 134 punten op en dat was liefst dertien punten meer dan de num mer twee. Twee andere ruiters kwamen op manegepaarden in actie. Febe Noor- dijk, die nog maar kort rijdt, werd tweede en Karlijn Bomas negende. Uitslagen van de gespeelde wedstrij den van: Tholen stad: 1L. Soomers en J. Geu ze 34 p; 2. mevr. C. Wilsing en M. v.d. Houten 25 p; 3. mevr. Y. Verkamman met wisselende partner 21 p; 4. mevr. R. Burrows en D. Schellinger 20 p; 5. mevr. F. Schellinger en N. Moerkerken 17 p; 6. mevr. C. Praat en J. Bal 10 p. Sint-Maartensdijk: 1. W. Lutt 32 p; 2. C. van Gorsel en A. Poot 29 p; 4. M. Dane 26 p; 5. T. Goode 25 p; 6. L. Ver schoor 19 p; 7. L. v.d. Klooster 16 p; 8. W. Bijl 13 p; 9. G. Verwijs 11 p. Meulvliet: 1. B. Schot en J. Vroegop 31 p; 2. G. Bolier en L. van Bale, én L. Verschoor en D. Lindenberg 22 p; 4. W. Schot en R. Vroegop 19 p; 5. T. Soomers 18 p; 6. J. Bos en T. Goode 16 p. www.tholen.pvda.nl Advertentie I.M. Reserve tweede klasse In 's-Gravendeel hebben de plaatselij ke reserves en Noad zaterdag de pun ten gedeeld: 1-1. De thuisclub scoorde de gelijkmaker in de laatste seconde van het makke duel, nadat Noad doel man Ligtendag de bal op het hobbelige veld verkeerd beoordeelde. Het team van de Sint-Philipslanders was aange vuld met Stanny v.d. Velde en Patrick Kot die in de basis begon. Na een kwartier viel Ike Verwijs geblesseerd uit, waarop de lichtgeblesseerde Leo Zuidweg hem verving. De thuisclub kwam veel feller uit de startblokken en kreeg dan ook de eerste scoringskan sen. Noad had veel balverlies en zo doende bleven de kansen schaars. Het hobbelige, zachte veld maakte goed spel onmogelijk. De bezoekers kwa men op een gelukkige manier op voor sprong: een indraaiende hoekschop van Leo Zuidweg verdween direct achter de doelman in de kruising. Noad kreeg het laatste kwartier van de eerste helft meer vat op het spel. Dat resulteerde in kansen voor de spitsen Reini Reijn- goudt en Kees van Tiggele. Ook schoot Patrick Kot net naast uit een hoekschop van Leo Polderman. Na de rust pro beerden de Sint-Philipslanders tever geefs het goede spel te evenaren. Het voetbal was nauwelijks aan te zien, maar wél kregen de bezoekers kansen om te scoren. Het leverde echter niets op. Stanny v.d. Velde kwam nog in de ploeg voor Cenny Reijngoudt. 's-Gra vendeel probeerde aan te zetten, maar de Noad-verdediging gaf geen krimp. Totdat in de allerlaatste seconde de doelman een bal fout beoordeelde en de gelijkmaker alsnog viel. Bij zijn eerste bezoek aan de Weissensee raakte hij meteen bekoord door de prachtige na tuur en de entourage van het schaatsevenement. onlangs ver scheen Remi Potappel voor de derde maal aan de start op het meer tussen de bergen van Ka- rinthië. Bij een temperatuur van iets onder het vriespunt en wei nig wind schaatste Potappel in Oostenrijk naar zijn snelste tijd ooit. De 30-jarige sporter uit Sint-Maartensdijk legde de 200 kilometer af in 6 uur en 46 mi nuten, een verbetering van zijn persoonlijk record met bijna drie kwartier. „Gezien de voor geschiedenis ben ik meer dan te vreden." Aan de vooravond van het vertrek naar de schaatsmarathon voelde Potappel dat er met zijn lichaam iets niet in orde was. Sterker nog, de Smurdiekse schaatser was flink beroerd. Een voorbereiding van maanden leek voor niets te zijn ge weest. „Op vrijdag ben ik ziek thuis gebleven en in bed gekropen. Ik leek wel een zeehond. Alles piepte, hoestte en kraakte. Zater dagnacht vertrokken we. De hele rit heb ik- total loss op de achterbank van de auto gelegen. Achteraf ge zien was die autorit zwaarder dan de tocht zelf. Je hebt ingeschreven en er naar toegeleefd en daarom ga je. Het vertrouwen was echter hele maal weg. De hele zondag heb ik daar in bed gelegen. Aan het eind van de maandagmiddag heb ik voorzichtig een uurtje op het ijs ge staan om te zien of het ging. Dins dag om zeven uur 's ochtends ver trokken we." De prestatie van Potappel krijgt nog meer betekenis als het hele me dische dossier wordt gelicht. Van jongs af aan kampt de Smurdieke- naar met onwillige kniegewrichten. Het aantal medische specialisten, sportartsen en fysiotherapeuten dat zich met hem bezig hield is niet op twee handen te tellen. De knieën stonden een doorbraak als wielren ner in de weg. Twee jaar reed Pot appel als lid van de wielervereni ging Steenbergen mee met de junioren. Eén seizoen probeerde hij het bij de amateurs. Een illusie ar mer meldde Potappel zich als 20- jarige aan bij voetbalvereniging Smerdiek. Inmiddels is hij daar in het eerste elftal een niet meer weg te denken schakel. Tegenwoordig is de voetballende schaatser laatste man, juist ook vanwege de knieën. „Vroeger stond ik op het midden veld. Dat kan het lichaam echter niet meer aan. Nu hoef ik minder te kappen en te draaien, waardoor de belasting minder is. Toch voel ik na, en steeds vaker ook tijdens de trainingen dat die slijtage er is. Ze ker in de winter heb ik er last van. Het wordt steeds erger. Er zijn da gen dat ik de trap niet meer op kan." Al het lichamelijke ongemak belet- te Potappel niet om deze winter se rieuzer dan ooit de voorbereiding op de Weissensee-marathon te be ginnen. De recente opening van een kunstijsbaan in Breda is daar debet aan. Tenminste tweemaal in de week was Potappel er vanaf no vember te vinden. „Dat individuele sporten blijft aan me trekken. Ik ge niet ook van de kameraadschap die bij het voetballen hoort. Samen een resultaat bereiken, dat is ook mooi. Schaatsen is echter mijn lust en mijn leven, altijd geweest. Korte- baan is niet echt aan mij besteed. Marathons op natuurijs heb ik het liefst. In de winter kijk ik 's och tends altijd op de thermometer, kij ken of het gevroren heeft. Als jong ventje werd ik al lid van schaatsver eniging De Striene. We oefpnden op een ijshockey baantje in Leijs- dream in Roosendaal. Later ook op De Uithof in Den Haag. De laatste jaren trok ik ook weer veel richting Den Haag om te trainen. De afstan den begonnen me echter op te bre ken. Nu ben ik in drie kwartier op de baan. Ook financieel is dat beter te behappen." Een echte schaatstrainer heeft Pot appel niet. Veel doet hij op gevoel. Ook doet hij zijn voordeel met tips van bekenden in het Bredase schaatscircuit. Daarnaast zit hij re gelmatig op de racefiets. Skeeleren is nog een manier om zich voor te bereiden op het schaatsseizoen. Zo als elke goede schaatser droomt de Smurdiekenaar van de Elfsteden tocht. Voorlopig moet hij het doen met de verhalen van plaatsgenoot Leen van Driel en anderen die de Tocht der Tochten ooit reden. „Ik sta al jaren op de wachtlijst als as pirant-lid. Wel wordt ik elk jaar in geloot. Ik zou dus kunnen starten. Maar ik betwijfel of hij ooit nog ge reden wordt. Het ziet er de laatste jaren met de winters niet goed uit. De Weissensee is echter een mooi alternatief." Potappel vertrok naar Oostenrijk in gezelschap van de oud-Smerdieke- naars Marco Knuist en Alex van der Reest, tegenwoordig voetballend bij SC Gastel. Ook zijn moeder ging mee. Het drietal nam de ver zorging voor hun rekening. De ma rathon bestaat uit tien ronden van elk 20 kilometer. Potappel deed met zo'n 450 anderen mee aan de tocht voor de betere toerrijders, de categorie die volgt op de beroeps schaatsers. Enkele dagen later zou Miel Rozendaal bij de profs de ma rathon in een tijd van 5 uur en 32 minuten winnen. Ondanks de goede omstandigheden hadden de toerrij ders met de nodige tegenslag te kampen, vertelt Potappel. „We ver trokken in de schemering. Het na deel daarvan is dat je de scheuren in het ijs niet ziet. Iemand viel al na 400 meter en brak zijn arm. Dat zijn drama's. Overal werd gevallen, de hele dag door. Zelf ben ik ook tweemaal tegen het ijs gegaan. Een Remi Potappel denkt er sterk over om zich meer op het schaatsen te richten en met voetballen te stoppen. kameraad van mij uit Breda viel en raakte bewusteloos. Even aarzel je dan of je moet helpen. Ik zag ande ren al remmen en dan ga je door. Je moet mee met de eerste groep. De traumahelikopter was voortdurend in de.lucht boven ons. Angst mag je echter niet voelen, anders rij je juist in elke scheur die er is." Ruim 150 kilometer reed Potappel met de besten mee. Daarna ging het lampje langzaam uit. „Je begint dan te merken dat je ziek bent ge weest. De afstand gaat meewegen. De kracht vloeit weg uit de lijf. Doordat ik dit jaar voor het eerst met de snelle groep ben gestart, heb ik toch drie kwartier van mijn snel ste tijd afgeknabbeld. Je wordt in zo'n groep meegetrokken. En ik kon toch lang mee. Ik ben op de Weissensee dan ook tot de conclu sie gekomen dat ik me, mits gezond en goed getraind, kan meten met de goede schaatsers in de C-catego- Potappel overweegt daarom om na dit seizoen met voetballen te stop pen en zich voortaan helemaal te richten op het schaatsen. Binnen kort wordt hij bovendien voor de eerste keer vader. Ook moet hij als analyser bij het Thoolse bedrijf Im- tech regelmatig naar het buitenland voor kwaliteitscontroles in de pe trochemische industrie. „Soms moetje keuzes maken in het leven. Stoppen met voetballen komt er hoe dan ook aan, vanwege de leef tijd en de knieproblemen. Schaat sen is minder aan leeftijd gebon den. Dat kun je lang blijven doen. En alleen met gericht trainen kan ik in die sport mijn doelen berei ken. Ik kan het aan mijn kamera den bij Smerdiek ook niet verko pen dat ik niet kom trainen, omdat ik ga schaatsen. Daarom ben ik er voor mezelf voor 99 procent uit. Pim Potappel, onze trainer, kent mijn mening. Hij zal nog wel pro beren me op andere gedachten te brengen, zeker als we kampioen zouden worden. In de derde klasse kan het elftal natuurlijk wel wat er varing gebruiken." Vanaf deze week gaan de schaatsen bij Potappel dan ook weer in het vet. „Ik concentreer me nu weer op Smerdiek. We moeten kampioen worden. Duiveland verliest de laat ste weken veel punten. We hebben een beter elftal. We bezitten de kwaliteiten om kampioen te wor den. We willen beslist geen nacom- petitie. Daar hebben we nu al een keer of vijf aan deelgenomen en telkens gaat het mis. Daar heb ik onderhand wel een trauma van. Promoveren via de nacompetitie is moeilijk. Je moet vijf, zes wedstrij den op rij goed spelen. Daarom moet het dit jaar rechtstreeks ge beuren, met de titel. Het zou voor mij persoonlijk een prachtig af scheid zijn." Emergo speelde in 's-Gravendeel een onrustige wedstrijd. In de eerste helft ging het nog wel heel gemakke lijk, zodat de rood-zwarten binnen een kwartier met 6-0 voorstonden. Die voorsprong werd verder uitge breid en bij de rust was het 9-2. Na de hervatting speelde de thuisclub, die hekkensluiter is, een stuk feller wat resulteerde in een fysieke wed strijd en onrust bij Emergo. Toen Marchel de Frel uitviel met een en kelblessure, was het ritme helemaal weg bij de Tholenaren. De overwin ning kwam echter geen moment in gevaar en het werd uiteindelijk 15-6. Jaco van Heemskerk nam liefst acht doelpunten voor zijn rekening, de overige kwamen op naam van Marco v.d. Hoek (3x), Jaco van Dis (2x) en Justine Weijenberg (2x). Emergo 2 had geen kind aan het zwakke Scheldevogels 4, dat punt loos onderaan staat in de ranglijst. De Tholenaren daarentegen draaien verrassend mee aan de top en hebben slechts één punt minder dan koplo per Good Luck 4. Met 15-7 boekte Emergo een ruime overwinning op de ploeg uit Bergen op Zoom, die nog wel de score wist te openen. Bij de rust stond het al 7-3. De doelpun ten kwamen op naam van Gerrie An- thonisse (5x), Liesbeth Dam (2x), Maddy Muis (2x), Leo Overbeeke (2x), Irene Farla, Arie Jansen, Anne ke Rijsdijk en Ruben Steketee. Bij de Emergo-jeugd lijkt de titel er voor geen enkel team in te zitten. De B moest met 1-11 het onderspit del ven tegen de sterke koploper Vios uit Willemstad. Bij een 0-2 achterstand scoorde invaller Jan Lupker welis waar voor de Tholenaren, maar daar mee was het gedaan. De rust werd met een 1-7 stand bereikt en na de hervatting speelde Emergo een stuk feller en fysieker, en wist daarmee de schade tot -1-11 te beperken. Het team staat op de derde plaats met ze ven punten achterstand op Vios. Emergo C had tegen koploper Schel devogels eveneens geen schijn van kans. De veel sterkere Bergenaren speelden de Tholenaren weg, scoor den regelmatig en bereikten zo een absoluut niet geflatteerde 1-10 eind stand. Emergo neemt op de vierde plaats een middenmootpositie in. De nieuwe shirts van Budelpack brachten Emergo E zaterdag nog geen geluk. Het lager geklasseerde Springfield nam voor de rust een 0-2 voorsprong. De ploeg uit Hoeven kwam na de hervatting op 0-3, maar daarna scoorde Emergo twee keer zodat het nog spannend werd. Maar de Tholenaren, die tweede staan, kwamen niet meer tot scoren en ver loren dus. Chantal Bentvelsen en Pascal Farla tekenden voor de doel punten. Emergo W is hekkensluiter met drie punten, nadat het zaterdag een punt pakte tegen de nummer twee Good Luck. Door goed oplettend te spelen kwamen de rood-zwarten verdedi gend nauwelijks in de problemen en ontstonden er kansen in de aanval. Na de rust leek het team er te gemak kelijk over te denken. De ploeg uit Middelharnis kreeg zodoende veel kansen, maar wist die niet te benut ten. Het bleef dan ook 0-0. De straf- worpen verloor Emergo met 16-12. Volleybal De E-jeugd van korfbalvereniging Emergo uit Sint-Maartensdijk is zaterdag door Budelpack uit Poortvliet in het nieuw gestoken. Chantal Bentvelsen, Rea Koopman, Anoeska Postma, Gisela v.d. Ree, Lisa Hage, Caroline Koopman, Sander Aarden, Jejfry Pais, Pascal Farla en Hilbert Poot poseren samen met hun leidster Irene Farla in de Thoolse sporthal Meulvliet. Advertentie I.M.). Het damesteam van AVC '87 heeft kop loper Zuvo met maar liefst 4-0 geklopt. De ploeg uit Zundert kwam in de eerste set door vooral technische fouten op ze ven punten achterstand te staan. De Bra banders kwamen terug en daarna ging' de strijd gelijk op, maar de setwinst was voor de Tholenaren. De tweede en de derde set gingen lang gelijk op. Maar de Tholenaren bepaalden de wedstrijd, ze speelden met veel enthousiasme, zij het soms wat traag. In de laatste set zakte AVC wat terug en gaf een 11-5 voor sprong uit handen. Toen zij de 20 punten gepasseerd waren, ging het even gelijk op, maar daarna knokte AVC zich terug en won de set met 27-29. De Thoolse volleyballers kunnen de punten, na een mindere periode, goed gebruiken. Ze stonden zevende op de ranglijst en gaan nu mogelijk een plaats omhoog. Volgen de week treffen de dames de nummer twee, Apollo. t De Thoolse paardensport heeft er een prima accommodatie bij. Zater dag hield de Eendrachtruiters voor het eerst in de historie een indoor- wedstrijd. En dat kon allemaal dankzij het initiatief van Henk van der Zande aan de Boomdijk in Tholen, die daar vorig jaar een loods van 30,5 x 66 meter bouwde met een binnenbak van 20 x 60 meter. Van twaalf verenigingen waren er 38 ruiters present om de eerste officiële indoorwedstrijd op Tholen in de nieuwe accommodatie in te wijden. „Het loopt goed hier", stelde voorzit- zodat het grootste deel van mijn ter Dick Vermaas van de Eendrach truiters tevreden vast. „Wanneer het wederzijds goed bevalt, doen we dit volgend jaar weer. Buiten kunnen de paarden losgereden worden en met dit mooie weer gaat dat vandaag ook goed. De meeste bakken zijn 20x40 meter en deze 20x60, zodat de Z- dressuur hier eveneens terecht kan. We kunnen nu op Tholen volledig er kende indoorwedstrijden organise ren. De omliggende verenigingen zijn uitgenodigd om dit mee te ma ken. Onze zomerwedstrijd kon vorig jaar in verband met de mkz-crisis niet doorgaan, zodat we blij zijn met deze vooruitgang." Voor landbouwer Henk van der Zan de is de paardensport een neventak. Eind juli vorig jaar was de accommo datie klaar en begon hij met paarden- houderij hoeve Weltevreden. Hij heeft zijn bouwplan er inmiddels op aangepast. Geen aardappelen meer, maar alleen nog graan, graszaad en suikerbieten. „De akkerbouw loopt terug en volgens bestemmingsplan buitengebied zit ik met de zonering, grond in het natuurgebied valt. Daar om ben ik met het fokken en africh ten van paarden begonnen. Ik heb nu 23 paarden en veulehs van 1, 2 en 3 jaar oud. Mijn moeder springt veel bij en Patricia van Meel heb ik als medewerkster aangetrokken. Dankzij de binnenbak kan ik ook in de winter en als het regent met de paarden wer ken. Want ze moeten spieren opbou wen en dat kan niet wanneer ze een hele dag op stal staan. We maken ze zadelmak, waarna ze geschikt zijn voor de verkoop. Er is vraag uit bin nen- en buitenland. Zo krijg ik bin nenkort klanten uit Frankrijk." Henk van der Zande had als kind een pony. Samen met zijn vader fokte hij ook jaren schapen, maar zes jaar ge leden begon hij met paarden, wat nu professionele vormen heeft gekregen. „We zitten op een redelijk niveau", zegt de Tholenaar bescheiden. Voor de Eendrachtruiters is de bin nenbak een uitkomst. Temeer nu het grote buitentoernooi evenals vorig jaar niet door dreigt te gaan. „Op 11 mei, de zaterdag na Hemelvaartsdag, wilden we weer met 500 ruiters naar de Speelmansplaten, maar we heb ben geen overenstemming kunnen bereiken met de nieuwe exploitant", zegt voorzitter Vermaas. „We willen nu eind augustus nog wat organiseren op een graszaadperceel, wanneer dat tenminste qua datum kan met andere concoursen in de omgeving." Zaterdag waren er totaal 76 starts, want elke ruiter mocht twee proeven rijden voor de juryleden, onder wie Bart Brooijmans. De Oud-Vosse meerse Phily Geluk Van Reigershof RSV was op Otis J. heel succesvol met twee keer een eerste prijs met 175 punten bij de LI paarden. Jaap Dam werd twee keer tweede, terwijl de derde plaats werd gedeeld door twee Eendrachtruiters. In haar twee de proef was Suzanne Reinerman op Panoesjo derde met 161 p terwijl Jö- landa Breure op Hilton in haar eerste proef eenzelfde puntental kreeg. Bij de L2-paarden was Phily Geluk opnieuw succesvol met een eerste plaats bij haar tweede proef met Ni- varo G. De Oud-Vossemeerse was bij de Ml/M2-paarden twee keer eerste met Napolie G. De uitslagen: Ll-paarden: 1. Phily Geluk, Rei gershof RSV met Oltis T. 2x175 p 2. Jaap Dam van Wouw Vooruit op Ou- ramie 164 en 262 p 3. Suzanne Rei nerman van de Eendrachtruiters o Panoesjo 161 en 151 p en Jolano Breure van de Eendrachtruiters i Hilton 161 en 156 p. Silvia de Jong van de Eendrachtruiters haalde op L.Annabel 159 en 150 p. Esther Feleus van de Eendrachtruiters op Odine 154 en 152 p. Pony's B: 1. Iris Wij mans van Pr. Auvergne op Ultimate 157 en 165 p. Florence van Twist uit Sint-Maar tensdijk van Pr. Auvergne op Mirista 153 en 149 p Pony's LI en L2: 1Melissa v.d. Pol van PC Heerle op Santis 171 en 169 p 2. Rachel Schreiber van Strienerui- tertje op Bohemian Star 170 en 162 P- B-paarden: 1R. van Dam van LR Heerle op Mellwood 165 en 148 p. L2-paarden: 1. Phily Geluk van Reigershof RSV op Nivaro G 163 en 140 p en Veronica Priem van Pr. Au vergne op Nikita 160 en 157 p 2. An ton Lazeroms op Olivia 159 en 149 p en Pauline Meijers van RV Seros op Pa-trique 159 en 158 p. Ml en M2-paarden: 1. Phily Geluk van Reigershof RSV op Napolie G 162 en 155 p 2. Fiona van Dort van St. George op Oakly 156 en 155 p 3. Joyce Kellner van Wouw Vooruit op Niego 152 en 155 p Carmen van den Hoek van de Eendrachtruiters was op Undercover goed voor 142 en 144 p. Eigenaar Henk van der Zande (links) en voorzitter Dick Vermaas vantde Eendrachtruiters in de nieuwe binnenbak tijdens de eerste indoorwedstrijd in Tholen. J j

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2002 | | pagina 11